It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 9:13 pm

Neskubėdama ėjo tuo pačiu keliuku beveik bepradėdama skaičiuoti savo žingsnius, ji niekada taip nedarydavo, tačiau šiandien jos galvytė buvo tokia tuščia ir neužgulta minčių, jog paprasčiausiai daugiau nebeliko nieko kito, kaip imti skaičiuoti kiekvieną žengtą lengvą žingsnį, tačiau tokį jos ramų ir pakankamai nuobodų pasivaikščiojimą sutrukdė kažkoks neaiškios kilmės šurmulys, po kurio mergina pajuto kažką, kas apskriejęs aplink ją, vėl dingo taip aiškiai parodydamas jog ji manė blogai galvodama, kad yra čia viena, tačiau pradžioje vos krūptelėjusi, mergina sustojo lėtai pakeldama akytes, kurios drąsiai apžvelgė mišką bandydama suvokti, kas ką tik įvyko, tačiau tai jog ji aplink save nieko nematė, vertė susimąstyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 9:41 pm

Vos apskriejęs aplink merginą, Daniel iš toliau vėl pastebėjo ją, kol greit atsirado jai už nugarytės, kai šioji liovėsi žvalgytis. Be garso atsistojęs už jos, šis nužvelgė ją iš arčiau, įkvepė jau dabar juntamų labiau jos kvepalų ir vos gudriai šyptelėjo savo kreiva šypsenėlė.
- Miškas pavojinga vieta, čia gali sutikti ne draugiškai nusiteikusių gyvų būtybių, - paprastai nutraukęs kurtinančią tylą, ištarė vaikinas. Paprastai, žengė pro ją, ir atsistojo priešais merginą, jis ją matė rodos pirmą kartą, bet kaip visada nepraleido naujų pažinčių, ne dėl to, kad ko nors siektų o paprasčiausiai jį vydavo smalsumas, tas nenumaldomas noras ištyrinėti sužinoti. Mėnuliui apšviečiant juos, Marc aiškiai pastebėjo jos spindinčias akis, kurios kiek patraukė jo dėmesį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 9:52 pm

Taip ir nepastebėjusi nieko, kas ką tik bandė ją įbauginti, ketino tiesiog eiti toliau, tačiau vos po akimirkos išgirdo vyrišką balsą, kuris privertė ją dar akimirkai sustoti. Klausėsi ką jis kalba ir staiga jos veiduke atsirado šiokia tokia pašaipi šypsenėlė, tačiau vaikinas jo nematė, tačiau šiam apėjus ją ir sustojus priešais, Melanie pakėlė akytes, pažvelgdama tiesiai į jo akis ir sugaudama jo žvilgsnį,-Nemanau jog bijau tokio pavojaus, kaip kažkokio vaikino lakstymas aplink ir bandymas mane įbauginti, turiu nuvilti, tau tai nepavyko,-kreivai šyptelėjusi lengvai palingavo galvytę persibraukdama pirštukais per savo plaukučius ir nuleidusi ją, susikišo į šortukų kišenes, nes paprasčiausiai neturėjo kur kitur dėti rankyčių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 10:08 pm

Visai neslėpdamas žvilgsnio jis ją nužvelgė ir iš priekio, lyg vertindamas, ją, kaip kokį daiktą, verta kažko ar ne. Bet išgirdęs jos žodžius, šis pakėlė akis į ją, ir kiek suraukė antakiukus,
- O negi aš mėginau kažką gąsdinti?, - pakėlė antakiuką lyg ir klausiamai, nors to visai neklausė, o kam, - Tiesiog pranešimas, kad tu ne viena, nes mačiau, kokia išplaukusi iš savęs buvai, o ir šiaip man, patinka žaidimai, - su lig paskutiniais žodžiais šis žengė arčiau merginos ir šyptelėjo vos kreiva šypsenėlė, kai jų veidukai buvo visai arti. Taip jis kaip visada elgdavosi storžieviškai, įžūliai, ir drąsiai, nė kiek nesivaržydamas. Gal tai gerai, o gal tai kitus užknisa, jam nesvarbu. Šis suprato, kas mergina per viena, todėl su ja bendravimas, jam buvo kiek lengvesnis, nors ir nepažinojo, ji tokia kaip jis, paprasta ir aišku. - O jei bandyčiau kažką įbauginti, daryčiau kažką panašaus į...., - staigiai prirėmė savo kūnu merginą prie medžio kamieno ir rankyte kažkur jai virš galvos pasirėmęs į medį, atsitraukė kiek kūnu nuo jos, - į kažkokių kūno dalių nurovimą, išplėšimą, smaugimą, dūrimą, spaudimą,..., - pamosikavo rankyte ir kalbėdamas žodžius, lyg demonstratyviai rankyte rodė ant jos ką, darytų, bet jos nė nelietė pirštu, tik netoli ore vos sklandė pirštukais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 10:18 pm

Matė, kai šis ją nužiūrėjo, tačiau ji nieko nesakė, visgi tikrai neketina priekaištauti dėl to jog kažkoks neaiškus tipas ją nužiūrinėja, gal ir reikėjo, tačiau mergina nematė tam prasmės,-Aš nežinau ar tu mėginai, tiesiog spėjau jog bent jau bandei daryti kažką panašaus į tai,-lengvai gūžtelėjusi petukais atsikvėpė žvelgdama į vaikiną,-Aš nebuvau išplaukusi iš savęs, tiesiog ramiai vaikščiojau mišku ir būtent toks kaip tu turėjo man tai sutrukdyti,-lengvai pavarčiusi akytes vėl gražino žvilgsnį ties vaikinu, na, panašu jog dėl tų žaidimų jie buvo kažkuo panašūs, tačiau Melanie retai kada šitaip netikėtai pasirodydavo kažkieno akiratyje norėdama kažko panašaus į žaidimą, tačiau vos po kelių jo ištartų žodžių, mergina stovėjo priremta vaikino prie medžio ir tai rodė aiškiai jog jis nusiteikęs kažkokiam neaiškiam žaidimui ir tas visas paaiškinimas ką jis gali, taip pat kažką sakė, tačiau Melanie nesibaimino, ji galėjo padaryti lygiai tą patį, ką ir jis jai papasakojo, todėl tiesiog beliko ir pačiai parodyti jog ji nėra tokia bejėgė, todėl vos vaikinui šiek tiek atleidus ranką, kuria jis ją laikė, Melanie greitu judesiu apsisuko jį priremdama prie medžio ir pažvelgdama tiesiai jam į akis,-O nemanai jog ir aš galiu lygiai tą patį ką ir tu?,-klausiamai kilstelėjo antakiuką vėl kreivokai šyptelėdama ir nepaleisdama jo akių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 10:38 pm

- Klysti nepažįstamoji klysti, tiesiog manęs nė kiek nepažįsti, todėl nesistebiu, tai normalu, - gūžtelėjo paprastai petukais, lyg aiškintu vaikui, kodėl dangus mėlynas o ne žalias, - O tu pastojai man kelią, norėjau čia būti vienas, neišėjo, todėl lygu, - linkteli paprastai, jam buvo visvien trukdė ar ne, patiko tai jai ar ne, svarbu kad pats čia numalšino smalsumą, tik rodos, kiek nusivylė, nes mergina nebeatrodė tokia įdomi, kokia jam pasirodė iš pirmo žvilgsnio, Kai šis nutilo ir mergina staiga apmainė juos vietomis priremdama jį patį prie medžio, Daniel vos kiek įvykiams suįdomėjus nors akimirkai, kilstelėjo antakiuką pakreipdamas galvytę. Jis visai nenustebo nuo tokių jos veiksmų, gal net panašaus tikėjosi, ko ir tikėtis iš vampyrų daugiau, juk jis pats toks, todėl lengva nuspėti ir kitų elgesį, - Taip gali, bet rizika vienoda, - paprastai linktelėjo ir juos apmainęs vėl vietomis, vos pasilenkė prie jos ir nukeliavęs akimis jos veidu, kuris buvo taip arti, nusišypsojo nežymia devil šypsenėle, - Daniel, - ištaręs savo vardą, jis tą pačią akimirką atsitraukė nuo jos ir pasirėmė petuku į visai netoli stovėjusį kitą medį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 11:11 pm

Į pirmuosius jo žodžius Dianna neatsakė nieko, ji neturėjo ką į juos atsakyti, o tiksliau gal ir nenorėjo atsakyti, ji visai neketino ginčytis, ką žino ir ko, todėl tiesiog viską nutylėjo,-Jeigu tu būtum likęs ten, kur buvai, vos po kelių minučių būčiau nuėjusi ir tu vėl būtum likęs vienas, panašu jog tu visai nenorėjai būti vienas ir privalėjai patraukti mano dėmesį,-na, visgi ji sakė tiesą, jeigu šis būtu jos neužkabinęs, Melanie būtu tiesiog nuėjusi savais keliais ir palikusi jį vieną, koks jis buvo ir iki tol, kol čia pasirodė mergina. Laikė prirėmusi vaikiną prie medžio klausydamasi jo kalbamų žodžių ir jau ketino žiotis ir leptelėti kažką atgal, tačiau nebespėjo, nes ir vėl buvo priremta prie medžio, o vaikino akys iš arti, labai arti tyrinėjo jos veiduką, merginos akytėms sekant jo akis, tačiau užteko vos kelių sekundžių, kad vaikinas tardamas savo vardą nuo jos atsitrauktų, palikdamas ją stovėti prie medžio,-Melanie,-negarsiai ištarė žvelgdama į netoliese į medį atsirėmusį vaikiną,-Sakyčiau labai maloni pažintis, tokia, kokios gali visada tikėtis susitikęs tokį patį, kaip tu,-žvelgdama į vaikiną negarsiai išatrė nusišypsodama ta kreivoka šypsenėle, kuri nežinia ką reiškė, tačiau ji dažnai taip šypsodavosi bendraudama su tokiais, kaip Daniel'is.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 7:36 pm

Atsirėmęs į medį, petuku, jis sunėrė savo raumeningas rankas ant krūtinės ir lyg nuobodžiaudamas žvelgė į merginą, - Man buvo įdomu, mane dažnai veda smalsumas, bet dabar kažkodėl praėjo visas įdomumas, darosi net nuobodu, - pavartė akis, ir apsižvalgė greitai, lyg galvodamas, kur čia jam jau traukti, mat tikrai nieko įdomaus jam čia dabar nebuvo, o jis moka susirasti įdomesnę veikla, kam gaišti. Melanei ištarus savo vardą, Danielis, linkteli kiek primerkdamas savo rudas akis ir pažvelgdamas į ją, - O ką nejau nori pažinties, kur nors kavinėje, prie stalelio su žvake ir rožyte, karšto vyno taure ir malonaus flirto fone?, - pakėlė antakiuką, bei po akimirkos nusijuokia kiek numesdamas akis, - Tai banalu, ir nuvalkiota, visai jokios.... ugnelės, žiežirbos, tiesiog situacija kuri atspindi žmones visai be vaizduotės, - žvelgdamas į merginą kalbėjo, kol tiesiog atsiduso, vėl pažvelgdamas į takelį, kuriuo jis ėjo prieš kelias akimirkas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 7:58 pm

Išgirdusi jo žodžius, kad šiam darosi nuobodu, Melanie šiek tiek pavartė akytes,-Matyt tikėjaisi jog užkalbinsi baikščią mergaitę, kuri bus visiškai bejėgė ir galėsi mane pagąsinti, bet ne su ta susitikai,-palingavusi galvytę pažvelgė į vaikiną, kuris vis dar stovėjo atsirėmęs į medį,-Ne, to nenoriu ir nesakiau, kad to noriu, tai per daug banalu, tačiau tas lakstymas aplink taip pat nebuvo labai malonios pažinties pradžia,-kreivokai šyptelėjusi negarsiai ištarė žvelgdama į vaikiną, tačiau nors Melanie ir nebuvo labai maloni su vaikinuku, tačiau galėjo drąsiai pripažinti, kad jis tikrai buvo išvaizdus ir net labai ir to nebuvo galima neigti, tačiau ir iš vaikino pusės bendravimas nebuvo itin malonus, o ypač pareiškimas, kad jam nuo odu, todėl bent ja kol kas ir mergina neketino su juo bendrauti švelniau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 8:18 pm

Išgirdęs jos žodžius, kiek sarkastiškai nusijuokia pakraipydamas nežymiai galvytę ir pažvelgė į merginą, - Manai, aš daugiau nieko ir neveikiu, kaip tik pamatau merginą ir bandau ją gąsdinti? Deja, klysti, šį vakarą, turiu planų surasti tiesiog gera kompaniją, todėl ir sustabdžiau tave, bet..., - vos vypteli, pavartydamas akis, na ką deja rodos vaikinas klydo, ir teks traukti kažkur į naktinį miestą, kaip ir galvojo ankščiau, - O aš ir nesiekiau malonios pažinties, malonumas paliekamas kitose dalykuose, o ne tokiose, - sugrįžęs žvilgsniu prie išraiškingų akių merginos, jis tardamas paskutinius žodžius apie malonumą, kiek nukeliavo akimis Mel kūneliu, ir lyg mintyse papurtė galvytę, sau sakydamas 'ne, ne', mat kažko Danielio nelabai visa tai viliojo, mat merginai kažko trūko, gal tas jų atšiaurus bendravimas tai slėpė ar kas, bet jam trūko tiesiog paprasčiausios kaip jis pats sakė žiežirbėlės. Nors mergina ištikro buvo graži, juk ne veltui jis nepaleido jos tiesiog prasilenkti su juo, jį patraukė jos išvaizdą, kūnas, bet situacija deja buvo visai kita.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 8:34 pm

-O kodėl manai jog aš bloga kompanija? Visgi tu net nebandei to išsiaiškinti apart naudojant savo sarkazmą,-žvelgdama į vaikiną šiek tiek patraukė jį per dantį, visgi iš tikro, ji nelabai ir melavo,-Žiūrint apie kokį malonumą kalbanm, visgi malonumas taip pa skiriasi, todėl ir visas šitas susipažinimas galėjo būti šiek tiek kitoks,-lengvai gūžtelėjusi petukais labiau pasirėmė nugaryte į medį ir pirštukais perbraukė per savo plaukučius, žinoma, matė, kaip vaikinukas ją nužvelgė, tačiau ir šį kartą nieko nesakė, paprasčiausiai nematė poreikio kažką dėl to sakyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 9:04 pm

- Tiesiog man užtenka matyti tavo elgesį, - oh taip, šiam velnio pamestam šikniui, visada patiko viliokliškos merginos, tokios, kurios moka vien prisilietimu užkurti aistrą vaikino viduje. Nors žinoma, tokios merginos, labiau atitinka vilioklių kalių vardą, kurios sutikusios bet ką, turinti tarp kojų kažką tabaluojančio, kariasi ant kaklo, kol pažaidusios jau ieško kito grobio. Gal todėl šis vaikinas, ir vis dar neturėjo jokios merginos, ne tik kad jį traukė tokios, bet ir todėl kad ir pats buvo į jas panašus. Jo elgesys niekuo nesiskyrė, graži mergina ir seksas, buvo neatsiejami jo kasdienybėje, pastovumas, jam svetimas, šis neleido sau nieko jausti ir jam to visai netrūko. - Jei būtum gera kompanija..., - nutęsia ir neskubėdamas atsitiesęs nuo medžio, atleidęs sunertas rankas, priėjo prie merginos ir delniuku pasirėmęs į medį, virš merginos galvytės, jis pasilenkė kiek prie jos, - nestovėtum čia įkalta, imtumeis veiksmo, - laisvos rankos pirštuku, perbraukė per merginos skruostą, nuslydo kaklu, per krūtinės iškirptės centrą, nukeliavo pilvuku, pasuko link jos klubu ir vos pirštuku kilstelėjo jos palaidinę, paliesdamas nuogos odos lopinėlį, kol atitraukė rankytę. Sekęs savo veiksmus akimis, jis baigęs vėl pakėlė į merginą savo žvilgsnį, - veiksmo kuris intriguotu, - tarstelėjo pasilenkęs jai į lūpas, kol šyptelėjęs, atsitraukė keliais centimetrais nuo jos veiduko, - Taip yra įvairių, bet aš kalbu dažniausiai, kaip ir galvoju, apie fizinį malonumą, - paprastai gūžtelėjo petukais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 10:21 pm

Į pirmuosius jo žodžius Dianna neatsakė nieko, kad ji nedarė nieko blogo, faktas, ji paprasčiausiai elgėsi su juo taip, kaip ir jis elgėsi su ja, tačiau Melanie žinojo ko jis tikisi, visgi tokie, kaip jis, visada tikėdavosi vieno, o ir jo sakinys apie malonumą tai aiškiai parodė, tačiau kodėl šiam pasaulį atsiradusi tokia kvaila taisyklė jog viską turi pradėti merginos, užvesti tą aistrą, taip pat turi merginos, todėl Melanie paprasčiausiai laukė, kol Daniel'is parodys savo iniciatyvą, tačiau po sekančių vaikino žodžių ir jo veiksmų, pasidarė viskas dar aiškiau, sekė vaikino judesius, kaip jo pirštas nuo jos skruostuko leidosi vis žemiau ir žemiau, kol galiausiai pasiekęs klubą kilstelėjo jos palaidinukę, paliesdamas apnuogintą odą,-Galbūt aš tiesiog laukiau bent kažkokios tavo iniciatyvos, nemanai jog viską visada turi pradėti ne tik merginos,-žvelgdama į jį šyptelėjo nežymiai prikasdama apatinę lūpytę ir jos pačios delniukas atsirado ant jo krūtinės, pirštuku lėtai leidosi jo krūtine žemyn, paliesdama kiekvieną jo marškinių sagutę, kol galiausiai nusileidusi iki jo kelnių diržo, suėmė jį delniuku ir truktelėjo vaikiną labiau į save taip neleisdama jam atsitraukti, o savo akyčių nė sekundei neatitraukė nuo jo akių, rodėsi, kad žvilgsniu ji skverbiasi į giliausias vaikino sielos gelmes
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 10:59 pm

Nenuleisdamas akių nuo Melanie jis stebėjo ją, lyg bandytų iššifruoti, ar tikrai ji yra tokia, kokia jis galvoja ją esančia, ar visgi pirmas jo įspūdis, kuris privertė ją sustabdyti buvo teisingesnis, jis svyravo tarp vieno ir tarp kito, - Merginos pradeda, vaikinai užbaigia, paprasta kaip du kart du, - atsakė į jos žodžius, kalbėtus apie tai kodėl ji delsė. Taip tiesa, vaikino mintys sukosi tik apie vieną, bet šis jau senokai to nedarė, su tokia, kaip jis. Nors ir rodėsi, kad vampyrų yra gana daug, bet rodos, jo skoniui, nepakankamai. Jusdamas kaip Mel pirštukas, leidžiasi per jo marškinių sagas, Danielis pažvelgė į merginos pirštuką, kol pakėlė po akimirkos akis į ją, ir kaip tik tuo momentu ji suėmė jo diržą prisitraukdama jį arčiau savęs. Marc nesipriešindamas žengė žingsniuką arčiau ir jų veidai atsidūrė per daug arti, - Darosi įdomiau, - šyptelėjo tarstelėdamas jai į lūpas ir jomis kiek kliudė josios, - O gal aš tiesiog neįpratęs žaisti, su tokio tipo merginom, - deja bet buvo galima pripažinti, kad su ja viskas buvo kitaip, gal iš dalies gerai, nes jis negalėjo nuspėti, ir ko nors tikėtis, šis tik žvelgė į dabarti ir laukė tolimesnių abiejų jų veiksmų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 01 09 2012, 11:09 pm

Apie tai jog merginos neturi visada pradėti pirmos, Melanie temos nebetęsė, tačiau truktelėjus už jo diržo ir vaikinui visiškai nesipriešinant priėjus arčiau jos, mergina pažvelgė į jo akis, kurios buvo dar arčiau negu iki šiol,-Manau, kad ne tau vienam,-negarsiai tarstelėjusi taip pat šyptelėjo pajausdama, kaip jo lūpos, menkai palietė jos lūpytes,-Ir kaip suprasti tavo išsireiškimą "tokio tipo merginomis"?,-uždavusi klausimą kilstelėjo antakiuką ir atleidusi jo diržą, delniuku kilo aukštyn palysdama delniuku po vaikino marškiniais ir pakildama jo raumeningu pilvu iki krūtinės, kol sustojusi, ėmė delniuku leistis žemyn, kol galiausiai sustojo vėl ties jo kelnėmis, tačiau delniuko iš po Daniel'io marškinių netoli kelnių, neištraukė. Faktas jog tie pirmutiniai vaikino gestai pastūmėjo merginą ir pačiai to imtis, na ji leisdavosi į tokius žaidimus tikrai ne su visais, visgi niekada neatsirasdavo jos skonio vaikinukų, su kuriais ji galėdavo šitaip daryti, esmė tame jog ji nenorėjo būti eiline kekše, kuri atsiduoda kiekvienam, todėl prieš tai darydama, ji labai gerai atsirinkdavo, kuriam pasiduoti verta, o kuriam ne ir panašu jog Daniel'iui šį kartą pasisekė, nes Melanie net nesuabejojo tuo, jog leisis su juo į jo sugalvotą žaidimą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 02 09 2012, 9:10 am

Melanei uždavus klausimą, Daniel šypteli žvelgdamas į jos akis, ir apsivijęs jos liemenį ranka, priglaudė staigiu judesiu jos kūnelį prie savojo, - Tokio tipo merginos, turiu omenyje va tokios kaip tu, kurios tvirtiną, kad visko turi imtis vaikinai, tos kurios nepasiduoda pirmam sutiktam, - na taip, tai buvo didelis pliusas, visgi kiekvienam vaikinui žymiai labiau patinka laiką leisti su tokiom, kurios nėra nuvalkiotos ir kaip sakoma visų nunešiotos, o jis pats prisideda tik prie būrio tų nešiotojų. Ir žinoma, kaip visada Danieliui nebuvo problemų su merginų palenkimu į savą pusę, todėl šis nė kiek nesistebėjo, kad jam pavyko įvilioti į savo žaidimą, šią tokio tipo gražuolę. Kalbėdamas jis nuleido rankytę, kurią buvo pasirėmęs į medį ir uždėjo delniuką ant jos liemens, švelniai nusileido ant jos klubo ir pakilo vėl kiek pakeldamas jos palaidinę. Vos jo paaiškinimui pasibaigus, vaikinas, pasilenkę prie merginos kakliuko ir lūpomis perbraukė per jį, kiek uždelsęs, įkvėpė jos aromato ir pirštukais, švelniai nusmaukė palaidinės rankovytę, nuo jos vieno petuko, lūpomis prisilietė prie jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 02 09 2012, 9:23 am

Jam taip staigiu judesiu prisitraukus ją prie savęs, Melanie nė kiek nesipriešino, tik šyptelėjo žvelgdama vaikinui į akis, kurios buvo dar arčiau,-O negi manai, kad blogai žaisti su tokio tipo merginomis, kaip aš?,-uždavusi dar vieną klausimą, kilstelėjo klausiamai antakiukus tuo pačiu šyptelėdama ir ta viena rankyte, kuri buvo prie jo kelnių, vėl suimdama jo kelnių diržą, na taip, tas jog ji nepasiduodavo kiekvienam buvo tikra tiesa ir greičiausiai, kad ji net neketino to pakeisti, visgi daug maloniau atsirinkti vaikinus, negu atsiduoti kiekvienam, gauti kalės pravardę, o galiausiai klausytis, kaip visas miestelis pasakoja jog štai ta mergina, kuri miega su visais, paprasčiausiai Melanie visai nereikėjo per daug didelio ir visai nereikalingo dėmesio. Jautė, kaip vaikino pirštai vėl prisilietė prie jos apnuogintos odos, o galiausiai ir lūpas, kurios palietė jos taip pat apnuogintą petuką, kol mergina dar kalbėjo, tačiau nutilusi, laisvos rankytės pirštuku, palietusi jo skruostą, lėtai ėmė juo leistis per vaikino kaklą, petį, ant krūtinės, kol vėl pasiekė jo marškinių sagutes ir ėmė lėtai, vieną po kitos atseginėti, taip po truputį atlaisvindama jo marškinius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 02 09 2012, 9:42 am

Lūpomis švelniai kol kas tik vos glamonėdamas merginos kakliuką ir petuką, jis išgirdo iš jos lūpyčių dar vieną klausimą, kuris privertė jį vėl nusišypsoti, - O ką nejau jei pasakysiu, kad tai blogai, leisi nutraukti žaidimą?, - atitraukęs lūpas nuo petuko, jis pažvelgė į jos akis ir gudriai šyptelėjo. Šis visai nemanė ar tai blogai, ar tai gerai, tiesiog jis žaidė, žaidimą, kurio taisykles ir princypą, paišė abu. Merginai ėmus atseginėti jo marškinius, Danielis, tik akimirkai atleido rankytes ir suėmęs, jos palaidinę, pašalino greitai nuo jos kūnelio, vėl prisitraukęs ją prie savęs, šis prisilietė kiek erzinančiai prie jos lūpų savosiomis, bet pats ilgai neištvėręs įsisiurbė į merginos lūpytes. Bučiniams tęsiantys jie vis labiau buvo karštesni, o jo liežuviukas, jau stengiasi kažkur prasmukti į jos burnytę, kiek tvirtai prispaudė merginą prie medžio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 02 09 2012, 9:52 am

-Kažkodėl drįstu manyti jog tai tikrai tavo atžvilgiu nėra blogai, negi žaistum jeigu būtu blogai,-uždavusi retorinį klausimą į kurį atsakymo visai nelaukė, nusišypsojo pažvelgdama jam į akis. Daniel'iui nurengiant jos palaidinukę, Melanie buvo priversta patraukti nuo jo rankytes, tačiau likusi be palaidinukės, pabaigė atseginėti jo marškinius ir nurengusi juos, padėjo ten pat, kur buvo jos palaidinukė, tas lūpų prisilietimas, kuriuo naudojosi vaikinas, buvo tikrai erzinantis, tačiau vos po akimirkos pajutusi jo lūpas ant savųjų, taip pat į jas įsisiurbė kiek labiau prisiglausdama prie vaikino, o bučiniams vis labiau karštėjant ir pajutus prie savo lūpyčių vaikino liežuviuką, Melanie kiek labiau pravėrė lūpytes įsileisdama jo liežuviuką ir pasitikdama šį savuoju. Daniel'iui labiau prispaudus ją prie medžio, Dianna vėl rankyte suėmė jo diržą, šitaip aiškiai parodydama jog jam neleis nuo jos atsitraukti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 02 09 2012, 11:15 am

- Aš dažnai darau tai kas yra blogai, todėl to visai nebijau, - atsakė tyliai merginai, šis išties nė nežinojo tai blogai ar gerai. Aišku, rodos nieko čia blogo, jų rasė ta pati, viskas kitkas lyg ir suderinama, tik aišku jis visai nesidomėjo jos laisvumu, gal ji turi vaikiną, kuris dabar kažkur galvoją apie ją, o jie čia glamžosi. Bet deja Daniel nebuvo toks rūpestingas ir gėrio pamestas angelas, jam į tai buvo nusispjaut. Šiam vienodai švietė, nesvarbu ji laisva ar ne, svarbu tik tai kas dabar vyko, ji jam pasidavė, o dėl ko jam daugiau rūpintis, dėl nieko. Melanei iki galo atsagčius jo marškinius, jis išnėrė iš jų rankas padėdamas merginai pašalinti nuo jo juos. Rankom sugrįžus prie Diannos, jis delniukus uždėjo ant jos liemens, lėtais jais slydo link jos nugarytės ir vėl grįžo ant liemens. Lūpos žaidė su jos lūpomis, kaip ir liežuviukas, kuris žaidė malonų gyvatėlės žaidimą, jos burnytėje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 02 09 2012, 2:45 pm

-O aš ir nesakiau jog turi kažko bijoti,-negarsiai ištarusi nežymiai palingavo galvytę, taip, tiesa, Daniel'is net neketino teirautis ar ji laisva ar ne, tačiau mergina taip pat neketino to skelbti jeigu jis neklausia, o be to tikriausiai ir taip aišku, jeigu ji nebūtu laisva, vargu ar būtu visam tam leidusi ir greičiausiai jau eitų tuo pačiu taku namo, tačiau vien tai, kad ji kartu su vaikinu vienas kitą provokavo, aiškiai rodo jog ji viena. Narc'o delnams slidinėjant ant jos liemens ir nugarytės, Dianna viena rankyte laikė jo diržą, o laisvu delniuku prisilietusi prie jo raumeningo pilvo, kilo jo krūtine, kol pasiekusi jo kaklą ir pakilusi dar šiek tiek aukščiau, kiek grubokai įvėlė pirštukus jam į plaukus, bet žinoma ne taip, kad jam skaudėtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 10 09 2012, 1:54 pm

- Kartais skaitoma tarp eilučių, - kilstelėjo antakiuką kiek išmesdamas nežymią šelmišką kreivą šypsenėlę. Su lig kiekvienų merginos veiksmu ir vis toliau einančiom akimirkom, Danielis vis labiau įsitikino, kad ir vėl jo eilinį kartą neapleido pirmas teisingas įspūdis apie merginą. Nors vėliau jis ir buvo ėmęs tuo abejoti, dabar jau vis labiau tuo įsitikino, šiam jau patiko merginos draugija, kuri su lig kiekviena akimirka labiau kaitino atmosferą. Melanie rankytei keliaujant jo krūtine, tol kol pirštukai kiek aršokai įsivėlė į jo plaukus, Danis, pasilenkė prie merginos labiau veiduku priartėjęs prie jos, o jų lūpytes jau nežymiai lietėsi, - Gal kiek keista pirma pažintis, bet nėra jau taip blogai tiesa?, - kalbėjo liesdamas jos lūpas, teisingiau švelniai jas glamonėdamas, o jo žodžiai buvo tylūs, bet suprantami ir jai tikrai girdimi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 10 09 2012, 2:07 pm

-Galiu tam pritarti,-negarsiai ištarusi šyptelėjo nepaleisdama iš akyčių vaikino, na taip, pradžioje ji manė, kad jis tikras storžievis, galvojęs, kad su ja bus labai lengva, tačiau kuo daugiau laiko jie praleido kartu ir dabar daug arčiau vienas kito negu pažinties pradžioje, Melanie suvokoė jog visgi jis jai patinka ir pirminė nuomonė buvo kiek klaidinga, todėl Daniel'is puikiai pasidarbavo sugebėdamas ją pakeisti,-Na, dabar galiu teigti jog ji tikrai daug geresnė negu buvo pradžioje, todėl galiu pasakyti ir tai jog ji man patinka,-nežymiai šyptelėjusi negarsiai atsakė į jo klausimą toliau tęsdama tą švelnų lūpyčių žaidimą, kurio kol kas nebuvo galima pavadinti bučiniu ir tai kiek veikė erzinančiai, tačiau buvo galima drąsiai teigti jog tai buvo malonu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Kv. 20 09 2012, 2:27 pm

Dyia per pastarąsias dienas patyrė tiek daug, kad paskutinę laisvą dieną norėjo skirti tik sau. Reikėjo viską realiai suvokti ir nuspręsti, kaip toliau elgtis. Pirmą kartą in a long time, jos mintys šokinėjo nuo vieno dalyko prie kito, susikaupimas buvo pasislėpęs po šešiomis krūvomis žemių , o beviltiškumo jausmas ėmė viršų ir vertė elgtis agresyviai su visu aplinkiniu pasauliu. Todėl mergina išsirinko būtent miško tankmę, kur žmonių populiacija siekia 1 žmogų, jei medžiojimo sezonas daugiausiai dvidešimt. Jai reikėjo ramybės, laiko sau, šviežio oro, galbūt gaivaus vandens (miške visada atsiranda koks prūdelis arba krioklys), kad atgaivintų savo sielą ir nusiramintų. Būtent dėl to Dyia su savimi neturėjo jokios susisiekimo priemonės, jokių užkandžių ar panašiai. Buvo tik ji, apsirengus lengva vasarine suknele, avėjo žemais batukais ir rikiuodama visus įvykius iš eilės, keliavo gilyn į mišką. Pasiklysti nebijojo, nes ne pirmą kartą čia viešėjo, ir tuo labiau, visada gerai orientavosi aplinkoje. Galiausiai priėjus skardį, kuris atvėrė vaizdą į ežerą tolėliau ir dalį miesto, atsisėdo ant jo krašto ir atsiduso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Kv. 20 09 2012, 2:38 pm

Demonui vis dar bloga nuotaika ir tai bylojo, suraukti antakiai, kol galiausiai jis nusprendė vėl keliauti į medžioklė, tad užsidėjęs akinius nuo saulės ( juolab kad saulės kaip ir nėra ) apžvelgė vietovę. Damian'as niekados nesuprato kokio velnio tie paiki menkystos žmonės, traukia į mišką vis vien čia nieko gero nėra neskaitant krūva išbadėjusių vampyrų bei demonų, ir dar reikia nepamiršti, kad kartas nuo karto laikraščių antraštės mirga nuo neva keisto gyvūno kuris išsiurbia žmonėms krauja. Vien pagalvojus apie šią kvailą hipotezę, jo veide pasirodo menka šypsenėlė. Galiausiai grįžęs iš apmąstymų įsiklauso į aplinką. ALyg atrušiuoja garsus ir neilgai trukus jis išgirsta vos girdimą širdies plakimą. Patraukia garso šaltinio link, ir vis stiprėjantis garsas jam vėl sukėlė palaimą. Mintyse iškilo vaizdai, o tai yra, tekantis kraujas, skausmo iškreipti veidai, klupėjimas prieš vienintelį asmenį nuo kurio priklauso jų gyvenimas tai yra prieš Damian'ą, maldavimai pasigailėti, šierpą keliantys sužeidimai. Regis net prisiminė tą saldų kaulų lūžimo garsą, prasidedantį vidinį kraujavimą, kraujagyslių plyšimą ar kitų galūnių nuplėšimą. Visa tai jam kėlė palaima, tai buvo kažkas pasakiško ir neįtikėtino, vien apie tai pagalvojus jam pasidarydavo gera. Galiausiai išvydęs merginą, akivaizdžiai nužvelgia jos figūrą. Kadangi jį jau suerzino prie ežero incidentas, nežada ilgai žaisti tik pradžioje reikia susižinoti su kuo žais. Priėjęs prie merginos nusiima akinius ir užsideda netiką kaukę, regis dabar jis visai kitas žmogus. Toks malonus, nuo jo tiesiog spinduliuoja šviesa, ir darosi gera bei ramu, kitaip tariant dabar jis vaizdavo tuos šlikštynes dievus.
- Atsiprašau, kad trukdau, bet ar galėčiau sužinoti, kuriuo trumpiausiu keliuku galiu nueiti iki miesto centro? - Kaip visados Damian'o balsas skambėjo neįtikėtinai saldžiai bei užburiančiai, o jo dabar nustatyta mina vertė tiesiog pasikliauti šiuo asmeniu.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-