It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 7:40 pm

-Dieve neduok tokia ir pažinot - net nesupurto nuo jos. Kaip jau ir ankščiau galvojo ji. Nemėgo ji visko šitaip spręst, bet nieko... yra buvusi ir kitokiose situacijose.
-Nesiruošiu žiūrėt kaip tu žudai kitus - gana ramiai pasako vis dar stovėdama ir sukryžiuodama rankas ant krūtinės. - esi viena iš tų kurios naikina kitus, kad išgyventu... nejau nesijauti nieko verta a? - kiek kilsteli antakiuką. - Gi jei ne žmonės tu čia net nestovėtum... esi tik paprasta, nereikšminga siela, su galiom kurias čia demonstruoji be menkiausio reikalo, nors ne, su reikalu... norėdama pasirodyti pranašesnė už mane - kiek aršokai atšovusi tiesiog linkteli savo galvele.
Pajutusi rankose ir kojose skausmą dar nespėjusi sureaguoti kas čia vyksta suklumpa ant žemės, aišku bandė ji atsiremt su rankom, bet kaulų to momentu pas ją kaip nebūta. Net suspiegia iš to skausmo, bet galiausiai atsisėdusi ir ištiesusi kojas bei rankas taip, kad šios gretai ir taisyklingai galėtų sugyti kiek palaukia.
-Grąžink man jas ir galėsi save rinkt kaip krikštolo gabalėlius odos maiše - sušvokščia pro sukąstus dantis, nes vis dėl to, kad ir deivė, bet jai skauda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 7:41 pm

(Waaaaaaaaaaaaaaaaaaait.....Tai Leila ir atimti galias gali??)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 7:45 pm


((tik sukaustė kiek supratau, nepanaikino, tad atgausiu greit :DD
"sukausto Violet galias"
))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 7:46 pm

(Hmmm...as nuosirdziai galvojau,kad ji is tu savo knygu gali kokius veikejus ar daiktus atgaivinti :DD )
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 7:56 pm

((dėl tų savo galių net nežinau, bet ji sugeba atgaivint ir paverst realybę viską ką perskaito ir žinau tai žiauri galia, jaučiuosi like a boss, bet jos galios veikia tik tada kai ji būna šalia ir pajėgi joms, nes nusilpus jai ir jos galios silpnos...sakykit, jeigu kas nors ne taip.. pakeisiu ^^))
- na sorry, be tavęs čia kitų dievų nematau ((tik jų šešėlį :DD)) - apsidairo tarsi tikėdamasi ką nors pamatyti aplinkui, o tada tiesiog nusijuokia.
- žinai, tu teisi, bet aš tuo bent mėgaujuosi, taigi jaučiuosi dar ir kaip verta, be to net būdama žmogumi aš žudžiau kitus, - sumirksi akimis prisimindama tuos gan fainus laikus, net šypteli nuo savo minčių, bet tada surimtėja ir žiūri kaip mergina tiesiog krentą, taip smagu tą vaizdą matyt, tik tiek, kad ji vis dar turi kažkiek sąžinės, tai net pagailo merginos, bet tiesiog stovi ir žiūri, - na gal tu jas kada nors atgausi.. - nutęsia, šiaip žino, jog vos tik jai nutolus ji iš kart kaip nauja bus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:03 pm

Pavarto akelias šiai nusijuokus. Nesuprato ji tokių padarų ir ko gero niekada nesupras, ne lygi jai demonai.
- Nenuostabu kodėl ir esi demonė - kiek linktelėjusi pasako. Sėdi sau toliau galima sakyt laiminga, tik kad dilgčioja pas ją visos galūnės. Spragteltu pirštu tuoj pat, kad šioji išnyktu, tik dėja, tie pirštai pas ją dabar kaip guminiai, tad net plekštėlt normaliai neišeitų, tad geriau net nerizikuos.
Dar pabando sulaužyt jai porą kaulų, tačiau sunkiai sekasi, bet pažanga yra, matosi kaip merginos šonkauliai lenda iš po odos, kad ir super lėtai, bet vis tiek, demonės galios gana silpnos prieš jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:08 pm

- aha, kad tu žinotum kaip aš tuo džiaugiuosi, - šypteli, o tada pajaučia savo šonkaulius lendančius, net pašiurpsta pažiūrėjus, - tu.. tu.. negali.. - net suaikčioja, nes rimtai galvojo, kad jos galios geriau veiks, sunerimus apsidairo ir tiesiog išskleidus savo sparnus pakyla į orą, nebenori savo galių naudot, nes ir taip per daug šiam kartui, tiesiog dingsta, kol ta žąsis nespėjo jai šonkaulių ištraukt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:16 pm

Kai šioji tiesiog išskrenda taip ir lieka išsižiojus.
-Bailė - sušaukia. Aha... aplaužė kaulus ir pabėgo, ot ir jaunimas šiais laikais. Kaip sedėjus taip ir išsitiesia ant žemės taip gražiai laikydama savo kaulus taip, kad šie greičiau sugytų. Na palauk... pasigaus ji tą demonę dar, taip su tapke pritrankys, kad visi kaulai į šonus išsibarstys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:19 pm

Markitas atsirado,bet velgi,per velai. Kaip visuomet. Ant kuolo ji... Priejes prie Violet atsitupe.
-Manau panelei praverstu pagalba,ar ne? - maloniai pasake. Butu dabar paemes,bet atsiklause Deives leidimo. Bo dar gaus per galva,kad lenda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:22 pm

-O, sveikas, ne, man viskas gerai - kiek pakėlusi galvą palinkčioja su ali didele bet dirbtine šypsenėle.
-Aš čia tik... šiaip guliu ir laukiu kol mano kaulai sugys - po to dar gūšteli petukais ir galop nusijuokia vėl atsisėsdama ir ištiesdama rankas, kad galėtų pasižiūrėt ar jos sugijo, o jos sugijo, beveik, tik kad mėlynos kaip mėlynės yra, o kojoms dar reikia laiko, vis dėl to, kaulai tai storesni.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:28 pm

-Gerai,palauksiu,-truktelejes peciais atsisedo kaip arabas ir nagrinejo Violetos jausmus ir emocijas. Duotu jai vaistuku,kad kaulai greiciau atsistatytu,bet tada visas miskas aidetu nuo jos klyksmo,tad..geriau palauks. Nemegsta kankinti moteru.
-O gal tikrai butu patogiau gydytis namuose? Nes dabar,jei eis koks eigulys,atordysim..mazu maziausiai juokingai,-pasiremes alkune i slauni,o delnu prilaikydamas galva,Markitas syptelejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:31 pm

Išskleidus panašų garsą į kumeles tiesiog linkteli.
-Tu sakai, tu žinai, gal geriau ir būtų namuose gyditis, dar po to grįš ta demonė su kokiu būriu kitų išperų, mat vienai sunku susitvarkyt su tokiu mėsgaliu kaip aš - kiek šyptelėjusi pasako ir pasižiūri į Markutį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:38 pm

-Na taip. Tu nepaprasta Deive,-linktelejes atsistojo ir atsargiai paeme Violet ant ranku.
-Taigi,panele,i jusu kambari ar pagulesite ant gulto gydykloje? - ale rimtai paklause,nors pats sypsojosi.
-Pala...nuo kada tu mesgalis? - nustemba,kad mergina sitaip ave pavadina.
-As tik kauliukus ir tematau. Kazka reiks keksiukais ir tortais pripumpuoti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:43 pm

-Aišku, kad ne paprasta, gi van der Rowland, čia ne be reikalo taip - su pasididžiavimu pasako. Didžiavosi ji tuom, kad nešiojasi tokią pavardę ir iš vis, kad yra deivė ir gyvena kartu su tokiais šauniais dievukais.
-Tik ne į gydyklą, geriau į kambarį, ten jau bent patogu - pati niekada dar nėra gulėjusi toje gydykloje, bet yra tekę aplankyt keletą, kad ten gulėjo, o jei ten nepatiko net stovėt, tai ką kalbėt apie gulėjimą. Savoj lovytėj viskas gyja greičiau.
-Aš mėsgalis nuo... na teoriškai čia tik, o praktiškai tai aš vieni kaulai odoje, o keksiukus su tortais aš mėgtu, bet kalorijos į mane tai neeina - ko ne atsidususi pasako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:52 pm

-Tai...bent jau maitiniesi normaliai. Nenualpsi nei is sio,nei is to,-linksmai pasakes dingsta su Violet namo,i jos kambari.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 8:58 pm

-Tai va... nemirsiu iš bado aš - kiek pavarčiusi akeles padaro dingau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 8:56 pm

Atsitempes Nikole labai toli nuo krioklo,Dominykas ja paleido ir ikvepe to saldaus merginos kraujo kvapo,kuris buvo pasklides bent keliu metru spinduliu. Dominykas atsisuko i Nike ir be jokio gailescio ar panasiai nuzvelge ja nuo galvos iki koju. Zinoma,didziausia cirkuliacija telkesi kakle.
-Butu is ties labai malonu,jei pasistengtum labai garsiai nezviegti. Aisku?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 8:59 pm

visiškai nesuprasdama kaip čia atsidūrė ir kodėl ji čia yra, naglai nužvelgia vaikiną, susidėdama rankas ant klubų. -kas per vienas manaisi esantis, kad drįsti mane taip nusivesti? prakeiktas išgama,- susinervavus išrekia jam tiesiai į veidą ir apsisukusi patraukia atgal prie krioklių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 9:06 pm

Sugriebia Nikole uz rankos,staigiai nugara patraukia i save,suima uz galvos ir palenkia,kad geriau matytusi merginos baltut baltutelis kaklas.
-Manausi esantis labai labai labai alkanas padaras, kuriam tu,siuo metu,atrodai kaip pats skaniausias patiekalas paciam geriausiam Prancuzijos restorane,-snubzdedamas aukai i ausyte,Dominykas issisiepe. Baiges savo ganetinai ilga sakini,vaikinas greitai suleido savo iltis i Nikoles kakla. Is karto pasruvo nedidelis kraujo siulas,o Domas gere labai godziai,su pasimegavimu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 9:13 pm

-o man nusišikt, kad tu esi alkanas, nedrįsk liesti manęs! - paskutinį žodį vos ne išrėkia, nes pajaučia jo iltis kakle. nepamena kada ir buvo tokį aštrų skausmą jautus, bet visgi su kiekvienu jo gurkšniu skausmas vis mažėja, matyt dėlto, kad Nikolė po biškį netenka jėgų ir tikriausiai greitai atsijungs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 9:20 pm

Oi,Nikes kraujas tikrai,kaip vaikui pats skaniausias saldainis! Saldus,labai siltas,maloniai nutekantis per gerkle..Pasisotines pakankamai,Domas paleido mergina ir delnu nusivale lupas.
-Kagi,dekoju,brangioji,-ale nusilenke leisgyvei merginai ir pasisvilpaudamas pradejo eiti tolyn. Dominykui kur kas geriau dabar. Akys vel atgavo normalia spalva,iltys pasislepe,zanduose atsirado raudonis ir vaikinas vel buvo su nuotaika.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 9:22 pm

vaikinui pagaliau nustojus gerti ir paleidus Nikolę, mergina suglemba ant žemės. nebėra visiškai jėgų, nesugebės atsikelti ir grįžti atgal pas Natanielį. dar kartą giliai įkvėpusi praranda sąmonę, bet vis dar kvėpuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 30 05 2012, 9:25 pm

Markas nebutu Markas,jei neateitu ir jei ateitu nepavelaves. Velniava,jis pastaruoju metu vien veluoja...Atsirades Deivas nieko nei sumurmejo,nei siaip pasake. Tiesiog priejo greitai prie Nikes ir atsargiai ja pakele ant ranku. Dingo su ja pas ja i namus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 7:41 pm

pasukusi iš kapinių, Šarlotė norėjo paprasčiausios ramumos, ir tik miške, kurį ji pažinojo lyg savo penkis pirštus - galėjo rasti tai, ko ieško. lengvu žingsniu minkštomis samanomis mergina skrodė pamiške pirmyn, pirštais lengvai užkabindama vieną ar kitą medžio kamieną. vakarinės saulės spinduliai dailiai nutvieskę miško paklotę suteikė šiai vietai paslaptingumo - Šarlotė lengvai įkvėpė ir atsirėmė į vieną iš medžių. užvertė galvą į dangų ir kurį laiką taip stebeilijosi
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 7:46 pm

Na ką kur tik žavi mergina visados pasirodys ir Damian, o kadnagi čia užsuko daili silpnosios lyties atstovė tad ir demonas nepatingėjo atlėkti. Jis velniai žino iš kūrio galo atbėgo, bet už popros šimtų metrų išvydęs merginą sulėtino žingsnį o tiksliau tiesiog ėjo kaip žmogus, niekur neskubėdamas. Jis žvelgė tiesiai į merginą, tiesiai į jos akis aišku spėjo ir nužiūrėti ją nuo galvos iki kojų, kitaip nebūtų jis jei nepasinaudotų proga. Iš dalies jam pagailo šios merginos, nes visų pirma ji žmogus, o antrą... Link jos eina Damian'as ir tai tikriausiai pasako daugiau negu reikia.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-