It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:06 pm

( srr neisivedziau lt klaviaturos tlf tai teks rasyti be graziuju lt raidziu ;{ )

Damianas stebėjo jos judesius, o isvydes tai, kad mergina pasimete tyliai nusijuoke, jam tai kele malonuma. - Kam klausi? O gal noretum pati suzinoti ka tai reiskia? - Taip visiskai netiketai paklausia, mergina jo manymu gal ir nesuprato potekstes, bet gal vis gi jis klysta. Dabar tai istares jis is tiesu rimtai pradejo galvoti apie toki pasirinkima... Jau keletas klano nariu jo darbas, o jei papildyti blogio gretas dar vien uzsispyrusia charizmatiska asmenybe? Gal galu gale ir pats Damian atsisakytu vieniso vilko gyvenimo?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:18 pm

( viskas normaliai:* )

Šarlotė vėl kilstelėjo antakį ir nejučia sugniaužė vienos rankos pirštus, - neatsakyk į klausimą klausimu, - itin ramiai bandė tai pasakyt. Jokio sumišimo. Negalima rodyti jokio sumišimo, mintyse keikė ji save, - ką nori tuo pasakyti? - tyla. Tyla. Char suprato. Viso to kaina - nemirtingumas, - bet..ar tikrai to norėtum tu? - rizika ėmė viršų
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:24 pm

- Kalbi tu... Ar smalsumas? - ir vel atsake klausimu nes pats buvo simtu procentu uztikrintas kad nei vienas zmogus nepasirinktu tokio galo sau net pats Damian kuris niekina zmoniu rase butu norejes likti zmogumi. Damianas akimirksniu apsivijo viena ranka jos liemeni ir prisitrauke mergina arciau saves visai sumazindamas tarpa tarp ju. Ilciu jis liko nepaslepes na del viso pikto jei sumanytu pasisotinti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:32 pm

Mergina tankiai pamirksėjo, pirštai gniaužėsi, o plaučiai, rodos, funkcionavo nebetinkamai, - aš..nežinau, - greitom išbėrė ir suglumusi žvelgė į Damianą. Nenorom pasimuistė, kvailos mintys ėmė lyst į galvą. Šarlė abiem rankom įsirėmė į vaikino krūtinę, - nedaryk man nieko, prašau, - ištarė ji, pasimetus. Rankos ėmė drebėt, Š pati pažvelgė i jas beviltiškai
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:39 pm

Jam visados patiko ziureti i zmoniu emocijas nes pats galima sakyti niekados nesijaudino mat neturejo del ko. Damianas kuri laika tylejo po jos tokio prasymo is veido dingo sypsena jis visiskai surimtejo. Kas jam darosi net pats dorai nesuvoke nes siandien jis tikrai artimai biciuliaujasi su zmogumi o tai reiskia tik viena. Po tokios tylos jis akimirksniu isisiurbe i merginos sqldzias lupas o po akimirkos kitos letai atsistrauke ir pazvelge i jos akis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:46 pm

Žvilgsnis, nerasdamas sau vietos vis bėgiojo nuo vaikino akių iki jos pačios drebančių rankų, viskas kartojosi, tęsėsi lyg užburtame rate, kol staiga - pokšt! Judviejų lūpoms susilietus, Šarlotė užsimerkė. Viskas vyko taip greit, bet tuo pačiu apsuko galvą. Labai apsuko. Ji klausiamai žiūrėjo į mėlynas Damiano akis, ieškojo jose kokio paaiškinimo. Bučinys, palikęs daugybę nesudėliotų taškų, ir vieną klausimą iš Šarlotės lūpų, - kodėl?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:53 pm

- Tiesiog leidziu tau tureti bent kiek labiau isimeama paskutiniaja. - Ganetinai konkreciai istaria nes nezinia dar ar jis nuspres pasisavinti sia dailia mergina ar tiesiog ja nuzudys cia. Jo veide neilgai trukus vel pasirode sypsenele tik dabar kaip ir nuolatos zaidziant su aukomis... Siek tiek pasaipi. - Taigi mieloji kur keliausime? - vel vel grizo senasis bejausmis Damianas kurio galvoje tik zudimas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 22 06 2012, 11:58 pm

Atsiradusi ironija ir pašaipa Damiano veide, neigiamai nuteikė Šarlotę, - keliausi tu, ne aš, - mergina papurtė galvą, ir žengtelėjo žingsnį atgal nuo vaikino, - tu manęs nebuvai sutikęs, aš - tavęs, tai lengva ir problema išspręsta, - Š atsiduso, žengė dar kartą atgal, - ge...rai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:05 am

Atsiradus tokiems merginoms norams kaip pabegimas Damianas tik placiau nusisypsojo mat sis zaidimas tkriausiai ji visados labiausiai zavejo. - Na zinai... Kad tau jau ir nebe pavyks maes pamirsti. - Tai is jo lupu nuskambejo tikrai arogantiskai bet jei pagalvojus tai jis sake tikra tiesa nes siai merginai liko tik du keliai t.y. Mirtis arba toks pat likimas kaip ir jo nebent atskris koks angeliukas ir ja isgelbes bet demonas tam atsotikti tikrai neleis ir nezais su plunksnuociais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:12 am

Šarlotė užsidėjo rankas ant liemens, kurį laiką mąstė, mąstė, - gerai, sutiksiu su tavo sąlyga, kad keliausim kur norėsi tu tik tada, kai sutiksi su manąja, - balsas nė kiek nepalūžo. Matydama, kaip žaidžia D, taip pat ėmė elgtis ir Š, - man reikia laiko, - nė nesumirksėjus tai pasakė, stebeilijosi į Damianą
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:17 am

- Gerai. - Net nedvejodamas istare bet vardse mergina geriau jei nepasotiketi juo nes vis vien ka ji jam padarys jei jis neteses savo pazado? jau ir spejo suplanuoti kad pora minuciu ir sia grazuole persimes per peti ir keliaus namo dlapciausiu noru igyvendinti. Damianas tvirtai stovejo savimi pasitikejo ir kartas nuo karto gasliai nuzvelgdavo Sarlote.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:23 am

Char sučiaupė lūpas ir apsidairė proskynoj. Netolies mėtėsi butelis. Ji nuėjo to butelio link, suėmė ir trenkė į kamieną, kol pažiro dugno šukės, - dėl visa ko: nesėkmės atveju gyvybe sau atsiimčiau pati, o kam tada aš būčiau tau reikalinga lavono pavidalu? Teoriškai ir praktiškai - niekam, - sukando dantis. Nepatiko jai taip elgtis, nee, ne jos stilius čia, - taigi, koks tolimesnis planas?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:28 am

- Jei kartais sumanytum save suzaloti tai tik man palengvintum darba nereiktu net kasti tik gerti krauja ir viskas. - Viska graziai isdeste kol veide puikavosi pasaipi sypsenele o tada jis per akimirka atsirado prie jos taip sugriebe ir suspaude jos riesa kad pasigirdo traskejimas o butelio kaklelis tiesiog be vargo iskrito. - Tau neverta zinoti kas vyks toliau. - Pazvelges i ja nusijuoke ir grubiai patempia ja ir eme eiti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:34 am

Sugriežė dantimis ir piktai atsikvėpė. Prisimerkė ir nusisuko nuo Damiano, kol pastarasis neatėjo. Jam suspaudus Lotės riešą, toji tik prikando lūpą - negalvojo, kad taip skaudės - mergina aiktelėjo, o akyse iš skausmo susitvenkė ašaros, - kvailys, - muistėsi Š eidama, - paleisk mane! - bandė išsilaisvint iš jo rankų, aiškiai išorėje degė pykčiu vien matydama D's pašaipą
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:42 am

- Paleisk mane! neliesk mane! Traukis nuo manes!... - pacitavo daugumos auku zodzius. - Nors viena pasakykit ka nors naujo o tada jau agalvosiu ka daryti. - Damianas nebuvo prates letai vaikscioti tad tiesiog kaip ir zadejes ja pakele suemes uz liemens i persimetes lyg kokia plunksnele per peti akimirksniu dingsta is misko su grobiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 23 06 2012, 12:45 am

Mosikuodama rankytėm, kojytėm - buvo išnešta
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 29 06 2012, 12:03 pm

Atžingsniavo čia, mėgaudamasi šilta diena ir pavieniais saulės spinduliais, prasiskverbiančiais per tankų miško medžių šakų vainiką. Lėtai dėliodama kojas, visiškai nerodydama jokių skubėjimo ar nerimo požymių, Olivija palengva tipeno išmintu keliuku, apaugusiu storu nukritusių spyglių sluoksniu bei leisdama paukščio čiulbėjimui, neritmiškam medžio šakų sulingavimui užliūliuoti protą, bent trumpam užmigdyti neramias mintis, vis neduodančias ramybės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 29 06 2012, 12:12 pm

Sukdama galvą apie viską kas jai įvyko, o tiksliau sakant būtent apie jos demoniškumą mergina nelabai suvokdama kur neša jos kojos atkeliavo būtent čia. Kiek sulėtinusi savo žingsnius ėjo vienu iš geriausiai matomų takelių, mat kitur einant tikrai galėtu savo kojas išsisukti. Giliai įkvėpusi gaivaus, šviežio, tyro, kraujo kvapu atsiduodančio... kraujo kvapu? Paule iš kart išplėtė akis ir pradėjo žvalgytis. Vis dėl to vieno žmogaus jai nepakako, kad numalšintų žvėrišką alkį. Netoliese pamačiusi einančią merginą, nieko nelaukdama nužingsniavo prie jos, kurdama įvairiausius planus.
- Gražus oras, pasivaikščiojimams miške. - taip šiek tiek ne į temą taria prieidama prie merginos. Aišku, Paule nebuvo iš tų kurios puola į malonius pasišnekučiavimus, tačiau iš kart pulti už gerklės, atrodytu per daug banalu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 29 06 2012, 12:31 pm

Šį kartą, kitaip nei įprastai, Olivija nebuvo paskendusi savo mintyse, laikė galvą savotiškai tuščią, todėl puikiai, nors ir su savo silpna žmogiška klausa, girdėjo vis artėjančius žingsnius. Nors mergina buvo palyginti naivi ir atvira, pastaruoju metu dėjosi per daug keistų dalykų, kad ji vis dar galėtų taip lengvabūdiškai žiūrėti į aplinką, todėl O' kiek paspartino žingsnį, tikėdamasi, kad toji kita persona pasuks į kitą pusę. Kvaila buvo to tikėtis, kai kelias niekur neišsišakoja, eina per mišką tiesiai kaip kirvio kirtis. Išgirdusi šalia moterišką balsą kiek krūptelėjo, bet greit susitvardė ir pasuko galvą į tamsiaplaukę merginą. Suvokusi, kad nėra jokios prasmės nešti kudašių, stabtelėjo ir porąsyk sumirksėjo, apmąstydama būsimą atsakymą.
- Tikrai,- galiausiai išspaudė, mat nieko daugiau nesugalvojo. Akyse buvo matyti klausimas, Olivija vis svarstė, ar ši mergina iš tiesų tenori pasišnekučiuot, o gal ims prašyt pinigų ar dar ko nors. Taip, O' dažnai irgi nei iš šio, nei iš to draugiškai prikibdavo prie žmonių, tačiau kai ją pačią šitaip užkalbino, buvo visai kas kita.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 29 06 2012, 12:44 pm

Dar eidama link merginos ir pastebėjusi, kad ši paspartino žingsnį, šypteli ir taip pat pagreitina savąjį. Stebėjusi merginos veidą mintyse kiek nusijuokė. Ko gero ir ji taip visada atrodo, kai kas nors staigaus nutinka, o ji pati nieko apie tai nespėja susivokti. Na, aišku, gavusi tokį "tikrai" atsakymą nežymiai suraukia antakius. Nemėgsta ji kalbėt, be to dar maloniai, su velnias žino kokiais žmonėmis, tad ir pati išspaust įvairių žodžių nesugeba. Sakyt, kas pasiklydo ir pagalbos prašyt? Banalu. Ėh, tikrai sunku jai bendraut su žmonėm, kai nori jiems tiesiog gerkles perkąst, bet reikia stebėtis, visada gi būna pirmas kartas.
-Ai... - nusijuokia tokiu ganėtinai maloniu, arba kitaip sakant super žmonišku juoku ir pakraipo galvą, - Aš Paulete, - prisistatydama linkteli. - Ko gero nereikėjo taip pilt čia... kalbėtis. - kiek pakraipo galvą suspaudusi lūpas į vieną liniją. - Tikiuosi, neišgąsdinau labai. - draugiškas šypt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 29 06 2012, 1:00 pm

Kuo toliau, tuo labiau Olivijai neatrodė toji mergina pavojinga ar psichiškai nesveika, aišku, ką gali žinoti, bet nenorėjo Olivija pasirodyti kažkokia bailė ar paranojikė, todėl įsijungė savo "naivųjį" rėžimą ir atkakliai nustūmė dvejones į atokiausią minčių kampelį. Tiesa, kažkodėl ėmė nekokia nuojauta, matyt, pasąmonėje dar užsiliko susitikimas su Leila, įvykęs labai panašiomis aplinkybės ( "nekaltas" susidūrimas, malonūs pašnekesiai, o vėliau - staigus puolimas), deja, dievų ištrinta atmintis nepateikė tai blogai nuojautai jokio logiško paaiškinimo. Užsiklijavusi ant veido savo firminę šypseną mergina tiesiog išklausė Pauletę.
- Kas?- kilstelėjo antakį, vos vos šypteldama. Nesuprato, ko ana juoktis pradėjo.- Aš vardu Olivija,- taipogi prisistatė ir mirktelėjo, veide pamažu kažkokia draugiška išraiška atsirado.- Baisoka, kai vidury miško kažkas nei iš šio, nei iš to prieina ir užkalbina, bet nieko tokio,- taip sąžiningai atsakė, žvelgdama tiesiai į labai jau malonų ir draugišką Pauletės veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 29 06 2012, 2:42 pm

-Kas kas? - tokia biški wtf? feisa išmeta, tačiau dašunta jai po mažu apie ką čia kalba eina - ai ne, nieko, tiesiog taip... - vėl kiek pakraipo galvą nustačiusi kiek pamišusi veidą. - Keista diena šiandien man - nusijuokia tokiu ganėtinai naiviu juoku. Na, jos dienelė buvo tikrai keista. Gi ne kiekvieną dieną einant skersgatviu tave užpuls ir pavers į demonę, kurią po to paliks, kad pati galėtu susimedžiot sau kokią nors auką. - Malonu susipažinti, kad ir tokiomis aplinkybėmis - šyptelėjus vėl linkteli. Jai puikiai sekasi, užvesti kalbą, maloniai bendrauti. Iš ties, net būdama žmogumi nė karto taip su niekuom nebendravo, kas galėjo žinoti, kad būtent dabar, jai ims ir pavyks. Vis dėl to žmonių mulkinimas į tai ko gero įskaičiuojamas į demonų gabumus.
-Na taip, suprantama ir man ne vieną kartą taip yra buvę, na, o ir pati... sakau, kažkokia keista diena, tad nelabai tesusivokiu ką iš vis darau. - toks pasiteisinimas, plius vėl malonus ir draugiškas veidas. - Tikiuosi nesutrukdžiau kur eiti ar šiaip... pasivaikščiojimo, tokią gražią dieną kuri jau akivaizdžiai eina į pabaigą - kiek užvertusi galvą pasižiūri į dangų, o po to akimis vėl sustoja ties Olivia.
-Deja turiu jau lėkt - žvilgtelėjus į laikrodį daria, apsisuka ir nužingsniuoja savais keliais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 16 07 2012, 3:11 pm

Dingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 8:43 pm

Po truputį temstant ir mėnuliui apgaubiant vietas tas medžių, samanotu taku žengė Melanie, neskubėdama ėjo taku žiūrėdama sau po kojomis, žinojo, kad net ir užkliuvus jai negresia parvirsti, tačiau tai buvo tik tam jog ji turėtų kur dėti akis ir nereiktų žvalgytis po mišką. Žinodama jog čia ji viena, net nesibaimino jog gali būti kažkieno bandoma išgąsdinti, o galbūt ir užpulti, tačiau net jai tai ir kažkas bandytų, vargu ar mergina nukentėtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 31 08 2012, 9:00 pm

Lyg tylus šešėlis, neskubėdamas, tiesiog vampyrišku normaliu žingsniu žengė Daniel. Miške tiesiog be garso vos liesdamas kojomis žemę, jis keliavo vis sukinėdamas per medžius. Velniai žino ko jis čia atklydo tik ką po vakarienės, gal tiesiog pasiilgino sau kelią, o gal tik norėjo pabūti kažkur ramioje aplinkoje, kurioje jo manymu jis pabus vienas. Mėnuliui vis nušviečiant žemę pro medžių proskynas, vaikinas, retkarčiais pakeldavo akis į jį, šį vakara jis buvo neįprastai ryškus ir rodos, mišką, apšvietė pakankamai, nors jo akims to net nereikėjo. Keliaudamas, šis netikėtai išgirdo kažką šalia, tylų ir lengva, akimirkai suklusęs, šis užuodė esant šalia, merginą. Intuityviai apsižvalgęs užtiko akimis ją visai netoli jo, šis kiek primerkė akis, kaip visada jam patiko žaidimai, o ypač su nepažįstamom, todėl lyg norėdamas pulti ją, jis vampyro greičiu, apibėgo - apskriejo ją aplink, ar kaip tai bepavadinsi, jai nesirodydamas, o tik pranešdamas, kad ji ne viena.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-