It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Laukymė miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 13 07 2012, 9:34 am

- Gerai, gana, - pasakė ir vėlgi pasinaudodama telekineze nubloškė jį tolyn, - turėtum jaustis dėkingas, o ne naudotis tuo, - pridūrė klestelėdama ant žemės ir apžiūrėdama kaip žaizdelės kojoje pamažu traukiasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 13 07 2012, 11:00 am

Vos tik ji panaudojo savo galią Greed įsikibo į jos ranką ir sugebėjo išlikti šalia jos. Stagiai griebė ją už kaklo ir iššiepė dantis.
- Garbės žodis! Yra riba kiek galima b8ti naiviam!
Pikdžiugiškai surėkė. Jos kaklą laikė taip stipriai, kad jei mergina jį bandytų nublokšti, tai ji pati kartu su juo ir skristu.
- Skola? Pagalba? Nejuokink!
Vėl sukrizeno prikišdamas veidą prie pat jos. Aišku Greed iš pat pradžių nebuvo nei trupučio sužeistas. Tokiu būdu gavo tik pakankamai kraujo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 13 07 2012, 5:28 pm

Ir pati sušnypštė ir pervėrė jį žudančiu žvilgsniu. Na taip, ji gal kažkur viduje ir įtarė, kad nėra jam taip blogai kaip atrodo, bet vien dėl įdomumo pabandė pažaisti pagal jo padiktuotas taisykles, bet jeigu jis dabar taip, tada ir ji ne ką geriau elgsis. Hm... Ji tai su malonumu būtų jį kur nors nubloškusi, bet, kad jis jau taip į ją įsikibo. Žinoma jam tai mažai padės, nes jeigu reikia ji gali ir kitaip jam atgal duoti. Bet dar ne dabar. Jai buvo įdomu ką jis darys toliau. Tikriausiai eilinį kartš kažkas vėl nuvertino jos sugebėjimus. Ech... Na ne jos bėdos, jam nuo to bus tik blogiau,- būtų malonu jeigu mane paleistum,- pasakė draugišku balsu ir apdovanojo jį pačia mieliausia šypsena,-prašau,-dar pridėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 14 07 2012, 11:43 am

- Kad ir kaip man skauda širdį, negaliu įvykditi tavo prašymo.
Išsišiepęs iki ausų jai paaiškino. Stengėsi lygiai taip pat mielai kalbėti, bet nekaip sekėsi. Greed buvo sotus ir išsidūkęs su demonais bet vis dar kažko norėjo. Ir tai nebuvo alkoholis. Tai buvo moteris. Po kelių nesekmingų bandymų palaužti kanors savo valion, nusprendė tai pamėginti dar kartą. kadangi merginana prarado kraujo o Greed jo gavo tai ir kvailam buvo aišku kuris tą akimirką turėjo daugiau jėgų. Bloškė merginą ant žemės vis dar taip pat stipriai įsikibęs į ją. Jau teko pajusti jos triuką su telekineze.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 14 07 2012, 5:20 pm

- Na tuomet matyt teks tai padaryti pačiai, - pasakė ir susiraukė kai buvo nublokšta ant žemės. Skaudėjo! Ir iš viso niekam negalima taip elgtis su Scarlete. Na taip, ji buvo netekusi dalies kraujo, bet per tokį ilgą gyvenimą jai ir dar daugiau kraujo netekti tekę. Ne tą vaikinas matyt vampyrę pasirinko savo planams kokiems nors. Ji gyveno ilgai ir turėjo ganėtinai daug patirties panašiose situacijose. Buvo išsiugdžiusi valią ir puikiai išmokusi valdyti savo galią. Ech.. jam blogiau, kad taip į ją įsikibęs, - o tu žinai, kad aš pavyzdžiui galiu padaryti ir taip? - paklausė ir mintimis padarė, kad už jo esanti šaka pakiltų ir stipriai vožtelėtų jam į galvą. Ir čia tikrai buvo ne viskas. Jeigu prireiks tai ji ir žmogaus anatomiją buvo per ilgą gyvenimą puikiai išsistudijavusi, kad ir pavyzdžiui kokius nors kaulus žinodama jų vietą galėtų išnarinti. kas čia sunkaus gebant mintimis viską judinti ir darant tai ne pirmą kartą?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 14 07 2012, 8:57 pm

Greed šiek tiek sujudėjo gavęs į galvą tačiau liko vis dar taip pat stipriai į ją įsikibęs.
- Tau teks labai pasistengti panelyte!
Šūktelėjo išsišiepęs ir stipiai užsimojęs trenkė iš kakots į kaktą. Smūgis buvo toks stiprus kad pačiam Greed trakštelėjo kaukolė. Žinoma ji tuo pat metu iškarto ir susilipdė. Po tokio bandymo atjungti merginą vėl prabilo.
- Gal tu atsipūsk geriau, ką? Palengvinsi sau gyvenimą.
Laisvoji ranka nuslinkusi žemiau ieškojo kelio po palaidine.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 14 07 2012, 9:21 pm

Giliai įkvėpė ir iškvėpė nelabai suprasdama kas nutiko ir iš viso iš pradžių negirdėdama ką jsi sakė. Jautėsi šiek tiek apdujusi, bet greitai ir vėl viskas pasidarė normalu. Viskas, jai buvo nebejuokinga. Taip negalima ir niekas niekada taip su ja nesielgė ir nesielgs dar bent tūkstantį metų tai tikrai. Kas jis toks, kad sau tiek leidžia? - tu pasigailėsi, kad nusprendei čia ateiti jeigu tučtuojau manęs nepaleisi,- pasakė įsmeigdama į jį neapykantos pilną žvilgnį. Balse jau nebeliko jokio draugiškumo. Kantrybės ilgai terliotis ji niekada neturėjo ir net nesistengė jos išsiugdyti, o tuo labiau dabar norėjo kuo greičiau parodyti jam jo vietą,- tai kaip nori? Gražiai ar šiurkščiai? - paklausė mintimis surakindama visus jo raumenis, kad jis negalėtų pajudėti. Prisiminė kai pirmą kartą darė kažką panašaus. Buvo sunku, bet per šimtą metų buvo labai gerai įvaldžiusi šitokį dalyką. Jeigu jis nenori gražiai tai ir ji nesiterlios.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 14 07 2012, 10:04 pm

Greed kilstelėjo antakį po jos kalbų su vis dar plačia šypsena veide.
- Mergaite aš matau jūs nesate viena iš protingųjų ir greitai nesigaudot aplinkoje..
Net sukrizeno po tokių kalbų. Galiausiai rado kelia po jos palaidine ir pradėjo slysti jos pilvu aukštyn, deja čia buvo ir sustapdytas.
- Pravartų gebėjimą turi, panelyte. Tačiau patariu ateityje juo per daug nepasikliauti.
Kad ir kaip bežžiūrėtum į situaciją toks varžymo būdas labai sunkus mat vienu metu susikaupti ties keliais šimtais raumenų grupių tas pats kas žiūrėti į visas skirtingas puses. O ir galios stiprusmas turėjo tam tikrą jėgos limitą ir tai reiškia kad jai galima priešintis vien brutalia jėga. Žinoma mergina ir liko prispausta nes Greed nelabai norėjo ir galėjo trauktis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 15 07 2012, 9:15 am

Fu. Susiraukė kai jis palietė jos pilvą ir nusijuokė išklausiusi visus jo žodžius,- na taip, tu gal ir teisus, bet matai kaip yra, raumenys yra visi susiję vieni su kitais, užtenka žinoti kurių judesius apriboti ir viskas, nėra taip sunku,- paaiškino kreivai vyptelėdama. O dar jeigu kaip ji keletą metų mokėsi meditavimo, savo minčių sutelkimo į daugelį skirtingų dalykų. Tenka pripažinti ilgas gyvenimas kokį ji gavo nenuėjo veltui bent kol kas. Scarletė jį stengėsi išnaudoti naudingai, nešvaistydama laiko veltui ir stengdamasi išmokti visko kuo daugiau. Ir tai praversdavo,- taigi mielasis traukis,- ištarė ir užsimerkusi pajudino jo raumenis priversdama jį atsitraukti tą ranką ir atsitraukti pačiam. Tai be abejonės buvo sunku, bet ji žinojo, kad jai pavyks, visą dėmesį buvo sutelkusi tik į jo raumenis. Pailsės paskui. Pyktis ir noras jam parodyti jog su ja taip nesielgiama suteikė jėgų. Ir valia be abejonės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pir. 16 07 2012, 12:48 am

Greed išpūtė akis ir praplyš juoktis. Vos tik ranka ant pilvo sujudėjo, kita, buvusi ant kaklo stipriau jį suspaudė. Net raumuo plyšo nuo jėgos nes Greed gavęs tiek kraujo buvo lyg ant kaifo.
- Turiu pripažinti.. Jei būčiau alknanas tau pavyktų. Bet jei manai jog taip paprastai apsiduosiu tai labai klysti pupa!
Pikdžiugiškai riktelėjo taip kad net nuaidėjo per mišką. Dar kartą plyšo raumuo nuo sutelktos jėgos į ranką ties kaklu (aišku taip pat greit ir užgijo.).
- Nėra labai malonu, tad gal tu pasiduok.. Pažadu malonumu menusivlsi...
Kadangi mergina bandė patraukti ranką nuo pilvo tas jai ir pavyko, bet šį kartą ranka atsidūrė žemiau, arčiau kitos jautrios merginos vietos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 20 07 2012, 11:31 am

Nes jis ją jau visiškai užkniso manydamas, kad pasieks ko nori, tai ji nusprendė nebesiterlioti ir viską baigti kuo greičiau.galutinai įsitikino, kad šiam vampyrui ne viskas gerai su protu. Be to... Jam gal ir butu pavykę jeigu ne maža smulkmena - ji buvo daug už jį vyresnė ir turėjo patirties. Ta prasme ne pirmą ir ne antrą kartą nusprendė kažką pakasti po vėlėna kas su ja negražiai elgėsi. Pasinaudodama savo gebėjimu ji pakėė juos abu nuo žemės ir apvertusi bloškė atgal taip, kad dabar vaikinas atsidūrė po ja. Nusikračiusi jo rankas tą kuria jis laikė jai už kaklo ji sugriebė ir padariusi, kad jo raumenys atsipalaiduotų tą jo ranką atitraukė (kitą jo ranką ji tuo metu laikė su koja) ir ikando pradėda gerti jo kraują.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pir. 30 07 2012, 9:20 pm

Žodžiu nusibodo jai čia su juo terliotis tai atkabinusi nuo savęs galutinai pasišalino iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Antr. 18 09 2012, 10:05 am

Bekas gūžtelėjęs pečiais nutarė pasivaikščioti mišku. Aną kartą gamta suteikė nuostabią progą, todėl jis slapčia vylėsi, kad taip nutiks dar kartą.
Bekas ėjo, ėjo ir ėjo, kol galiausiai buvo gana toli miške ir pamatė laukymę po atviru dangumi. Vaikinas nieko nelaukė, nuėjo vidurin, apsidairę pamatė jauną klevelį ir nuėjo laukymės šono - to klevelio - link. Vaikinas atsisėdo ant žemės, o nugarą atrėmė į medį, tuomet ramiai apsižvalgė ir žvilgsnį nukreipė į dangų. Nelabai žinojo, kodėl taip daro, bet tiesiog norėjo taip daryti, tad pasidavė tam norui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Antr. 18 09 2012, 7:44 pm

Niją širdis atvedė čia rėkdama, kad jeigu nenueis ..nieko gero nesitikėtų. So, priėjusi mišką sulėtino žingsnį, ir po kažkiek laiko ,beklaidžioma užmatė laukymę. O dar tas iki kaulų smegenų pastrigęs kvapas.
-Bekai,-mergina atsirado už Beko ir tyliai sušnabždėjo jam į ausį.
-Ką čia veiki?-dabar jau kiek linksmiau ir garsiau, atsitraukė ir apėjo vaikiną.
Akys džiaugėsi po šitiek laiko matydamos pažystamą veidą, tiesą pasakius jautė savitą prisirišimą šiam menkam žmogeliui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 20 09 2012, 11:55 am

Bekas šyptelėjo, kai išgirdo kuždamą savo vardą. Jos kuždamą.
– Nia, – tyliai ištarė ir nusišypsojęs pažvelgė į ją. – Aš čia... Klaidžioju, – gūžtelėjo pečiais ir, nusišypsojęs dar kartą, apsižvalgė. Gerai, įdomi vieta vaikštinėti, but who cares. Gamta - grynas, tyras oras. Vis šis tas! – Vaikštinėju... O ką tu čia veiki? – šyptelėjo nužvelgdamas ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 22 09 2012, 2:22 pm

Išklausė vaikino žodžius, pati stovėjo kažkur nudelbusi akis,apie kažką galvodama. Kai jis nutilo sekundei užsimerko o tada pažiūrėjo į jį. Kilstelėjo pečiais ir menkai šyptelėjo.
-Turbūt kažką panašaus kaip ir tu.
Nežinojo ką daugiau pasakyt. Nesiruošė pulti ant kaklo ar kažkaip įpatingai sveikintis , tiesiog taip,paprastai,su tyla. Vėl žvilgtelėjusi į žemę Nija susinėrė rankas ties krūtine ,o jos plaukus taršė šaltas rudenio vėjas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 23 09 2012, 3:52 pm

Bekas matė puikią vietą prie medžio, tik nežinojo, ar imtis ir vestis ją, ar tiesiog... Kad ir kaip ten bebūtų, jis nuėjęs atsisėdo prie medžio ir atsirėmė į jį. Tuomet pakėlė akis į žavią merginą ir šyptelėjęs paplekšnojo delnu per žemę, šalia savęs.
– Ar suteiksi man garbės, prisijungdama prie manęs? – pasiteiravo nenuleisdamas nuo jos akių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 2:15 pm

Mergina tik šyptelėjo palydėdama Beką akimis. Vėjas nešiojo medžių lapus, pūstelėjus stipriau raudoni plaukai nugulė ant merginos veido. Kilstelėjus rankas ji priglaudė šaltus delnus sau prie skruostų, patraukė plaukus nuo akių ir išgirdusi vaikino žodžius porą kartų sumirksėjo bei pažiūrėjo jam į akis. Išsiblaškius kaip vienišas rudenio lapas nudažytas šalnos.
-Žinoma,-atsiduso, akimirkai kažkur nudiegė pasipiktinimas dėl tokio savo elgesio. Net nesugeba būti budri. Kas kaltas? Kaltas ruduo. Greičiausiai. Išsiblaškęs ir pasimetęs rudenėlis.
Nija nuėjo iki Beko ir klestelėjo šalia, prisitraukė kojeles ir apkabino jas rankomis. Smakrą pasidėjo ant kelienių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 4:22 pm

Bekas sekė ją akimis. Jam patiko tai, kaip ji vaikščiojo. Šioks toks išsiblaškymas veide ir dar kažkas. Laikysena daili ir gana gracingas žingsnis. Bekui tai patiko. Galima sakyti, jog kiekviena detalė buvo maloni. Jis jų neišskirdavo, nes visos jos vienoje visumoje puikiai ir darniai derėdavo.
Jis vogčiomis žvilgtelėjo į ją, kai ji jau sėdėjo šalia ir truputėlį susirūpino.
– Viskas gerai? – pasiteiravo atsisukdamas į ją.
Kažkas nebylus jos akyse ar pati atsisėdimo poza jį šiek tiek suglumino. Lyg ji viduje apie kažką labai svarstytų ar nagrinėtų kažkokią temą. Jei taip yra, jis labai norėjo, kad ji su juo pasidalintų tuo. Ypač, jei tai jai sunku. Jis nenorėjo, kad jai būtų sunku. Juk dviese daug lengviau, o Bekas gana patikimas vaikinukas. Kiek jis žino ir pamena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 4:49 pm

Mergina jautė kad ją seką, stebi, jeigu rimtai tai viduje šiektiek džiaugėsi ,kad nėra ignoruojama.
Išgirdusi jo klausimą Nija nesuskubo atsakyti, ji tik lėtai žvilgsniuku priėjo prie Beko ir žvilgtelėjo jam į akis tuo pačiu pasukdama galvelę.
Atsidususi užsimerkė. Net nesugalvojo ką atsakyti.
-Turbūt ..-tas 'turbūt' nuskambėjo taip nepagarbiai kad jai net pačiai suskaudo.Atmerkė akis.-kažkodėl tu verti mane jaustis kitaip nei paprastai jaučiuosi ir tai mane erzina, supranti tai verčia mane nervintis kai lieku viena nes viskas būna perdaug painu..-va,ėmė ir pasakė tai kas į galvą atplaukė perdaug negalvodama kaip sudėlioti žodžius ir jų net neatrinkinėdama.
-Albertas Kamiu yra pasakęs - visuomet perdėtai galvoji apie tai ,ko nežinai,-ji trumpam šyptelėjo ir sugrįžo į pradinę poziciją, nebežvelgė į Beką. Akimis gaudė vėjo nešiojamus lapus kurie kaip ir ji -nerado sau vietos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 5:26 pm

Bekas įdėmiai jos klausėsi ir susikaupęs apmąstė jos žodžius. Iš tikrųjų, kiekvienas jos žodis ar žvilgsnis buvo jam svarus, įdomus. Tas "turbūt" nuskambėjo ne taip, kaip būtų nuskambėjęs iš jo lūpų, bet Bekas tik tylėjo ir galvojo.
– Aš atsiprašau, jei tau dėl to nepatogu, – tarė nebesvarstydamas apie savų žodžių svarumą. – Nenoriu, kad dėl manęs tau kas nors atsitiktų ar jaustumeis nepatogiai. Nenoriu, kad kentėtum ar turėtum problemų dėl manęs, – Bekas gūžtelėjo pečiais, o tuomet įsistebeilijo priešais save. – Nenoriu būti problemų priežastis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 5:52 pm

-Bet esi...-pati nepajuto kaip tai tyliai sumurmėjo visiškai nenorėdama. Kokio šit nesulaikė savo liežuvio už dantų?
-Atsiprašau, -užsidengė delnu akis ir šiektiek susigūžė,-nenorėjau to pasakyt,-dabar jos gerklėje susikaupė gumulas , ji vėl elgiasi neapgalvotai,vėl šokinėja nuo minties ant minties. Ją vėl valdo sumišimas ir nesusipratimas.
-O Dieve, Bekai,tu neįsivaizduoji kaip man sunku nepaskęst savo mintyse, kartais baisu kad greitai priburbuliuosiu ir nebepabusiu. Čia tik aš visų problemų priežastis, tik aš...-kiek tyliau pridūrė . Sėdėjo susigūžusi ir paslėpusi akis. Tokios akimirkos kurios bent truputį trenkia per galvą ją išbudina ir tai buvo gerai, nes kitaip ji vėl skrajotų arba pridarytų kokių nesamonių.Ir visa tai būna tik esant su juo...tik su juo...
Nusprendė ,kad jai reikėtų visai užsičiaupt, labiausiai būnant su Beku , nes kalbėdama judviejų santykius gramzdina į bedugnę, o ar neturėtų būti atvirkščiai? Rodos jie turėtų tvirtėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 7:18 pm

Beko akys kiek išsiplėtė išgirdus pirmąjį sakinį, o viduje kiek skaudžiai įdūrė. Jis vėl prisiminė pirmąjį kartą, kai iš tikrųjų buvo bėdos priežastis, ir nugara nuėjo šiurpas. Bekas tyliai įkvėpė ir iškvėpė, tuomet klausėsi jos toliau.
Jis bandė suvokt kiekvieną žodį, bet ne itin įstengė. Ta prasme, jis suvokė, bet nežinojo, kaip pagelbėt. Žinojo, kad turėtų ir norėtų.
Kelias akimirkas pasvarstęs ir žvelgęs į tolimą dangų ir lapus, nešiojamus atšiauraus rudens vėjo, jis nutarė bent kur nors išlaikyt šilumą ir jaukumą, tad tik tyliai pasislinko Nios link ir tvirtai, o kartu ir švelniai ją apglėbė.
– Viskas bus gerai. Kartu mes viską išpainiosim.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Št. 29 09 2012, 7:49 pm

Mergina juto ,jog kažkiek įskaudino Beką , nors aišku to visai nenorėjo.
Išgirdusi jo žodžius ir pajutusi tą žmogišką šilumą Nija liūdnokai šyptelėjo ir atsargiai priglaudė galvelę vaikinui prie peties. Neturėjo taip viskas būti, ji turėjo būt geresnė. Ji apskritai turėtų būt geresnė. Tik gyvenimas neleidžia.
-Bekai...-jos žodžius nunešė vėjas ,o pirštukai susirado vaikino delną ir švelniai perbraukė ties gyvenimo linija. Tiesa, po jo vardo Danika net nesugalvojo ką pasakyt, norėjo kad jis kalbėtų, nenorėjo būt tyloj,bet kartu tai šildė, tyla leido vėl skęsti mintyse ir užsimiršti, leido svajoti.
-Kokią tu įsivaizduoji savo ateitį?-visdėlto Nija paklausė ,neleido įsiviešpatauti tylai , be to jai buvo įdomu. Po šio klausimo į merginos galvelę priplaukė dar tuntas naujų,
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 03 10 2012, 1:50 pm

Bekas kurį laiką tylėjo ir mąstė. Pro šalį prašliaužė vėsaus oro gūsis, kuris suvirpino ir taip iš šalčio drebančią žolę. Maži ir didesni medžių lapai suvirpėjo, sukeldami tam tikrą vibraciją ir švelnų medžių ošimą. Merginos balsas buvo natūralus garsas, kurį gamta mylėjo, todėl viskas skambėjo tyliai, bet darniai. Gražiai.
– Aš... – Bekas tik tiek tepasakė ir nutilo. Jį visą laiką persekiojo jo praeitis, tad jis neturėjo laiko galvoti apie ateitį. Niekam nereikia nieko žinoti, nenori jis užkraut kitiems rūpesčių, tad pats su savimi dorojosi. Jo bėdos, greičiausiai, menkiausios pasaulyje. Nors gal ir ne. Bent jau ne jam. Bet dabar, po šių minčių, į galvą atplaukė kita mintis, kuri priminė, jog jis kažkada svarstė. Labai seniai. Kai dar daug kas buvo kitaip. Mintis buvo skaudi, bet ji buvo. – Aš įsivaizduoju save su stora užrašų knyga rankoje. Viską pasižymiu. Tiksliau... Esu savo kabinete. Visuomet norėjau būt psichologu. Žinau, keista, – jis šyptelėjo žvelgdamas į rudenį, tačiau žinojo, kad šypsenėlę buvo galima justi ir paskutiniuose jo žodžiuose. – Nepaisant to... Įsivaizduoju šunį, didelį šviesų šunį, kurį išvedu pasivaikščioti. Einam nedidele alėja, kurioje pristatyta dailių, senovinio stiliaus namų. Ne tų sunkių, griozdiškų, bet tų dailių, dvelkiančių šilta nostalgija, raudonų plytų. Tuomet grįžtu pro nedidelius, gražius vartelius, įeinu į namus, o ten labai jauku ir laukia mane suprantantis ir mylintis žmogus. Daugiau man nieko ir nereikia. Tik tas, kas padėtų patikėti, kad gėris ne vien idilė, kad gali būti ir gerai, – jis tyliai baigė pasakojimą. Gal ji ir ne to klausė, gal norėjo, kad jis suformuluotų kitaip, tačiau jis prisiminė šitą savo mintį, vienintelę apie savo svajotą ateitį ir ją nupasakojo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   

Atgal į viršų Go down
 

Laukymė miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-