It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Laukymė miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:17 pm

- miela iš tavo pusės, - pabrėžė žodį miela. - aš kaip ir tu,turiu vardą, - pabrėžė žodį vardas ir apsiramino.per anksti kibt į gerklę,be to,tam reikia bent mažytės priežasties.trumpam pamiršo,kad jis čia yra ir apsvarstė visas savo galimybes.nežymiai papurtė galvą ir vėl sutelkė dėmesį į pašnekovą. - jūsų ten nemaitina? - mestelėjo pastabą prunkštelėjo pamačius,kad jis pradeda žoles valgyt.bus žalmargė dabar.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:26 pm

-Žinau, aš mielas,-irgi pabrėžė žodį mielas. Iš tiesų tai jis net nemanė, kad yra mielas , toks ir nebuvo, bet....whatever,-bet tu vistiek demonė,-gūžteli pečiais ir nusuka akis nuo jos į kažkokį medį.-maitina.-trumpai atsakė ir toliau kramtė žolę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:30 pm

- su tokiu požiūriu greit tave nusodins, - mirktelėjo,neaišku,ar čia nuo saulės,ar šiaip keviną kybino. - aš ne demonė,aš angelas, - pataisė.taaip,ji tikrai angelas,tik ne tokia,kaip tie įprasti.nusuka akis į tą patį medį.nieko gražaus ar verto dėmesio nepamačius,vėl sužiuro priekin. - kažkaip neatrodo, - nusišypsojo.nekokybiška žolė čia,pienas neskanus bus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:47 pm

-aha, ačiū, kad pasakei, daugiau taip nebesakysiu,-pamirskėjo jai atgal,-mhm, puolęs angelas. Kaip Liuciferis.... Nors nemanau, kad esi tokia bloga kaip jis... Nebent turėtum man tai įrodyti,-gūžteli pečiais, vėl atsisukdamas į ją.-nu va, kaip baisu,-pasako kaip Justė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:52 pm

- nesielk kaip fyfa, - nusijuokė, - tau prie veido netinka, - gūžtelėjo. - aš nesu puolęs angelas, - pavartė akis.ne Liuciferio stailas,nee. - gal aš dar blogesnė už tą Liuciferį,- nusišypsojo. - nu gražu,ką dar tau padaryt turiu? - prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:54 pm

-atsiprašau, bandau prisitaikyti prie savęs... Juk fyfom ne su fyfom kalbėt nelygis,-prunkšteli , pavartęs kais,-įrodyk tada. kaip pati išmanai,-šypteli
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 8:59 pm

- sunkus tavo gyvenimas,brangioji, - pažiūrėjo į jį tokiu gailiu žvilgsniu ir susilaikė nuo tapšnojimo per petį. - nesižeminsiu ir nieko neįrodinėsiu,aš galiu čia dėl vaizdo pasėdėt ar šiaip tau nervus patampyt, - nusišypsojo. - nors šiaip.... - nutrenkė jį iki kito laukymės galo, - galim ir vyriškai, - pakilo nuo žemės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 9:02 pm

Vuuuhuuuu!! Paskraiidė biškeliuką, atsitrenkė į medeliuką, susimūryjo biškeliuka į jį. Nu, tai išsiropštė iš medelio kaip vovieraitė, pasipurtė. Uhu, svaigsta galvytė. Nu nieko. Pasižiūrėjo į savo rūbus, kurie biškeliuką apiplyšo per tą medį. Matyt jame rimtai vovierė buvo. Nusiteleportavo visas toks apiplyšęs už Ty.
-okei, kaip pasakysi,-sušnabždėjo ir suėmęs ją už sprando, sviedė į žemę iš visų jėgų. Buvo laaaabai keista, nes jis labai labai retai daužo demones, dažniausiai demonus... Kas čia žino, gal teks pasišalinti
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 9:15 pm

atidžiai sekė akimis dievo kelią iki medžio.nemanė,kad taip stipriai gausis,ji gi tik trinktelėjo..mintyse jau apmąstė visus galimus ėjimus,tiek savo,tiek priešininko,bet ko gero protas čia mažiausiai kuo padės.nespėjo sureaguot,kaip staigiai Kevinas teleportavos,bet instinktyviai išskleidė vos ne dvigubai už ją pačią didesnius sparnus ir palyginti gana minkštai trenkėsi į žemę. - woah,kas taip nemandagiai elgiasi? - kreivai pažiūrėjo,lyg priekaištaudama.suprato,kad šviesos greičiu visko nepadarys,bet kaip per dbz atsistodama spyrė jam saulutėn ir atbula atšoko.na,čia jis kaip ir padėjo atsistot,dėkingos mes.atatupsta atsitraukė atgal,išorine rankos puse nusivalė kraują,kuris tekėjo iš apatinės lūpos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 9:21 pm

-Hmmm... aš? Man atrodo, panele,jūs pirma pradėjote,-išsiviepė, bet jo šypsenėlė greit dingo, kadangi ji neatsitrenkė į žemę taip, kaip norėjo Kevinas. Nelemti demonų sparnai. Kai ji spyrė jam į saulutę, jis atšoko nuo smūgio ir susilenkė, jis nebegalėjo prakvėpuoti, todėl ėmė dusti ir kosėti. Jau net pamėlynavo jo veidas, bet greit viskas atsistatė.-son of a bitch...-burbbtelėjo ir toks dar biški pamėlynavęs lėtai priėjo prie jos, vos ant kojų neužlipo. Pakreipė galvą ir sulenkęs dešinę koją, spyrė tiesiai Tiarai į pilvą, kad ji automatiškai susiriestų , o tada iš kelio spyrė jai į nosį, išgirsdamas tokį treeekšt. Tik nesprato, ar tai Tiaros nosis, ar jo koja
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 9:38 pm

nusišypsojo,bet jau nieko nebeatsakė,beprasmiška kalbėtis.suskleidė sparnus,nes per juos nieko nematė.žiūrėjo,kaip Kevinas dūsta,jo skausmas jai kėlė malonumą,Emilė net apie savąjį pamiršo.sunku ką nors daryt mazochistui demonui,nes viskas tik kelia malonumą.kraujo skonis,skausmas,traškančių kaulų garsas...per ilgai užsimąstė ir gerai į pilvą gavo.parpuolė ant kelių,viena ranka susiėmė už pilvo,o kita staigiai suėmė jo kelį,kuris jau buvo bepparskrendąs tiesiai į dailų nosiuką.taip stipriai pasuko visą kelį,kad girnelė tikrai turėjo likt palaida. - nedrįsk. - lėtai atsistojo ir atsitiesė.patraukė ranką sau nuo pilvo,pajudino rankos,su kuria ką tik patraiškė kelį,pirštus.išskleidė sparnus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 9:43 pm

O jam dar geriau, kai ji nekalbėjo, nes jos balsas baisiai erzino jį. Toks plonas ir cypsiantis. Kaip viščiuko. Taigi, trakštelėjo ne jos nosytė, o jo kelias (?). Jis suklupo ant žemės ir garsiai surėkė iš skausmo. Nu damn, nebegalėjo išsilaikyti, labai skaudėjo.
-Son of a bitch,-suniurnėjo dar kartą ir tada greit ranka suėmė už jos klyno bei timtelėjo žemyn, kad ji parkristų, nes pats stotis negalėjo. Užsimojo ranka ir su kumščiu iš visų jėgų vožė jai į veidą, o tada atsiduso ir nukrito ant nugaros, susiėmęs už sužeistos kojos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 9:54 pm

ką čia stumi,jos balsas gražus q.q atsikosėjo su visais kraujais,Kevinas jai skolingas vizitą pas ginekologę dabar...giliai įkvėpė ir galutinai atsitiesė.mintyse riaumojo iš skausmo,o išorėje buvo tokia pat šalta ir rami.skausmas truputį kaustė merginos judesius,nes skaudėjo ne tik pilvą,bet ir visą nugarą.ne nu,šeelmis.tarkim, kad už kojos pagriebė,nes ji ne bernas,nėr už ko paimt..išsitiesė šalia,dar beveik spėjo pakišt ranką po jo kumščiu,bet tokio stipraus smūgio nesustabdė.priešingai,pati į save sumurkdė žiedus nuo pirštų. - peklon tave, - susinervino ir atsisėdo.kraujas iš nosies fontanėliu tekėjo,be uždeginimo nenustos.papyko biški ir vėl gerai,atsistojo.buvo puiku proga tiesiog paimt ir persmeigt jį vietoj,bet..taip neįdomu.taip fakin visus galus skaudėjo,kad Ty net nebesugalvojo,ką jam padaryt. - įrodžiau jau? - vis dar pilna sarkazmo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 10:02 pm

jei žinočiau kokia aktorė, gal sexi balselis būtų.. q.q . Jis gi šitaip smarkiai netempė, bet...whatever. tarkim. yra. už p.......khem. Patenkintas pasisekusiu smūgiu, Kevinas išsiviepė, bet veidas buvo persikreipęs iš skausmo,-man atrodo, tu greičiau peklon nuvyksi, nei aš,-su šypsena atsakė.-ahaaam..-suniurnėjo, voliodamasis ant žemės,-gal gali padėti sutvarkyt koją?-paklausė medžio
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 28 06 2012, 10:07 pm

o jeigu tavo žmonos balselis? :33 pas ginekologą tai ne dėl tempimo. :D - aš toj pekloj gyvenu, - prunkštelėjo ir atsisėdo ant žolės.vis valė ir valė kraują iš po nosies,bet jis vis nesiliovė tekėjęs. - bus tau po visų Liuciferių, - svarstė,ar vertėtų ir antrą koją sutraiškyt,bet jau gerai įsitaisė,tai nebekels subiniuko vien dėl to dievaičio. - būk vyras,gi vos trakštelėjo, - padrąsino kaip bičas bičą ir atsirėmė į medį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 29 06 2012, 12:01 am

tada Kevinulis padarytų ją. O.o . Ah, tiek to.
-nieko.. Pats susitvarkysiu,-suniurnėjo ir išsiteleportavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 29 06 2012, 9:26 am

būtų dar matyt,katras čia katrą darytų.. - adios! - dar spėjo pamot ranka ir pergalingai nusišypsojo.atsistojo,apsižiūrėjo kaip atrodo.maždaug laukymės bomžiukas,todėl išskleidė sparnus,pakilo ir jos jau buvo nematyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 12 07 2012, 12:32 pm

Atkeliavo čia pati gerai nežinodama kodėl. Gal tiesiog norėjo pagalvoti. O apie ką ir pati nežinojo. Nusprendė, kad gal šiek tiek ta proga, kad nieko aplinkui nėra prisimins savo galią kuria seniai naudojosi ir pažiūrės ar dar neprarado įgūdžių. Šiaip kai mintys pinasi sunkiai jai kas nors gaunasi, bet šiuo momentu galva buvo ganėtinai rami. Įsmeigė žvilgsnį į kažkokį pagaliuką ant žemės ir mintimis jį pakėlė. O puiku! Numetė atgal ant žemės ir įsispoksojo įkažkokį nuvirtusį kelmą. Bandyt ar nebandyt?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 12 07 2012, 1:50 pm

Neilgai trūkus į laukymę išbėgo Greed gaudydamas kvapą. Akimirksniu pastebėjo viduryje sėdinčią merginą. Šį kartą nusprendė būtų atsargus. Per daug jau visokių butybių pastaruoju metu pasimaišė. Pradėjo eiti jos link šlūbčiodamas.
- Padėk man..
Sumurmėjo. Atrodė kaip tikrai sužeistas žmogus, rūbai pasidengę krauju, šiek tiek sušilęs. Priartėjęs prie Scarlet tiesiog uždribo ant jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 12 07 2012, 7:50 pm

Scarletė net normaliai sureaguoti nespėjo kai staiga kažkas... Uždribo ant jos? Nusipurčiusi tą padarą nuo savęs ji pašoko ir atsitraukusi kelis žingsnius nužvelgė jį. Mmm... Kraujas. Gaila, tik, kad kvepia ne kaip žmogaus, nes ji su malonumu būtų dabar pavalgiusi. Ir atrodo beje ne labai skaniai. Ņa ką gi, - kodėl turėčiau? - paklausė. Padėti kažkokiam pirmą kartą matomam padarui. Ne jos stilius, Nebent paskui gautų iš to kokios nors naudos. Na gal ir padės, priešų neieškojo šiaip ar taip. Bet tegu atsako jeigu sugebės, jai tai kas. Gali šiek tiek ir pasižiųreti kaip jis kankinasi ar panašiai. Negi gaila.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 12 07 2012, 8:02 pm

Vaikinas regis bandė stotis bet nepajėgė.
- Atsilyginsiu... Tik padėk man... Duok kraujo..
Murmėjo įsikibęs į jos koją. Turėjo ganėtinai apgailėtinai atrodyti taip begulintis.
- Kaip tik norėsi..
Dar pridūrė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 12 07 2012, 8:14 pm

Ar jis tikrai toks durnas ar tik apsimeta? Pasinudojusi telekinese mintimis nubloškė jį toliau nuo savęs. Jeigu jam reikia kraujo tai viskas aišku tada, dar vienas vampyras. Atsiduso stebėdama jį. Duoti jam savo kraujo? Na jai tai be abejonės koks skirtumas, nepakenks, bet duoti, kad kažkam padėti... Jeigu jis nebūtų vampyras tai ji jau seniai už tokį prašymą jį pakasusi po vėlėna būtų, bet jeigu vampyras... Visuomet stengėsi su savo rasės atstovais gerus santykius palaikyti, kad prireikus turėų tik draugų ir jai skolingų, o ne priešų, - hm,- ištarė vis dar svarstydama visus už ir prieš,- bet turi suprasti, kad liksi man skolingas,-pridūrė prieidama arčiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 12 07 2012, 8:19 pm

Greed jau mokėjo atskirti kitą rasę tad merginą atpažino iškarto atsidūręs laukymėje. Dabar jau jis gulėjo nublokštas ant žemės.
- Juk taip ir sakiau.. Liksiu skolingas..
Sunkiai kalbėjo primerkęs akis. Šiaip ne taip atsivertė ant nugaros ir alkūnėmis pasirėmė į žemę pakeldamas akis į ją.
- O tu visai nieko..
Nesusitvardė nešyptelėjęs, tačiau iškart ir užsikosėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 13 07 2012, 8:29 am

- O tu visai reiškia ne taip jau ir sunkiai sužeistas ar kas čia tau nutikę, jeigu dar ir pakalbėti sugebi, - kreivai vyptelėjusi pasakė ir atsiduso. Ech, tas skolingumas neskolingumas. Kai reiks jai ko nors išdygs ir pasiims neleisdama jam nei atsisakyti nei ką. Vat gal kokios paslaugos paskui akda nors reikės. Hm... visai naudinga šiek tiek padėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Pen. 13 07 2012, 8:45 am

Greed abėjingai linktelėjo ir lėtai prisiartino prie jos kojos. Mat pasikelti negalėjo nuo žemės. Merginos tylą priėmė kaip teigiamą atsakymą tad neskubėdamas suleido iltis į koją. Pradėjo godžiai gerti kraują ir taip prilipęs liko kurį laiką. Net kai atrodė jau sotus o merginai kraujo mažoka, Greed vistiek nė nesiruošė liautis.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   

Atgal į viršų Go down
 

Laukymė miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-