It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Skardis   Pen. 25 05 2012, 7:32 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:10 pm

Po ilgo ilgo ėjimo pėstute Eva pagaliau pasiekė senai matyta, bet išsiilgtą vietą. Ji ankščiau čia dažniau ateidavo, bet su laiku užmiršo savo tylią ir ramią vietelę. Atsisėdo ant krašto, leisdama kojoms nusileisti skardžio kraštu. Išsitraukia iš rankinės knygą. Jau norėjo ją skaityti, bet tiesiog užsisvajojo ir įsistebėjo į horizontą, žvelgė į miestą prieš save ir šis vaizdas ją pakerėjo.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:18 pm

atsiranda čia ir nužvelgia viską.. O tada taip netikėtai pamato ir pajaučia kažką žmogiško, naglai šypteli, nes tai jau spėjo pavirst Leilos džiaugsmo šypsena. Apsidairius ar kokių dievų čia nėra, dar plačiau šypteli ir tiesiog nueina prie merginos, bet kaip normalus žmogus, nors ji net nežmogus, o tada lyg susimaišius būtų pasako.. - oo.. sveika, - nutęsia, o tada atidžiau pažvelgia į mergina, - ops.. sumaišiau tave su kai kuo kitu.. - galiausiai tarsteli ir šypteli taip nekaltai ir tuo pačiu maloniai. Atsisėda šalia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:26 pm

Eva visą laiką žvelgė į tolį, o išgirdusi balsą, net krūptelėjo, nes buvo užsigalvojusi ir negirdėjo kas darosi aplink ją. Ji Pakėlė galvą pasižiūrėti kas čia šneką, tada maloniai šyptelėjo.
- Nieko tokio. - Maloniai ištarė, ir vos vos pasislinko kiek tolėliau nuo nepažįstamosios. Pervertė keletą kartų knygą, bet skaityti neturėjo jokio noro, tad knygą įdėjo atgal ir pažvelgė į tolį.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:35 pm

- aš Leila, - ištiesė ranką merginai, mėgsta ji žinot savo aukų vardus, labai mėgsta ir visad tai pirmiausia padaro, vis dar gan maloniai šypteli, nes tikrai nenori iš kart įtarumą sukelt, tik va kai tik sužinos vardą, ši mergina iš karto pavirs kraujo klanu, nors ne klanu be kraujo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:39 pm

- Eva. - Pasisukusi į ją lengvai suėmė jos ranką, o tada vėl sugniaužė kumštį, nes jos rankos, kaip ir visados ledinės. - Malonu susipažinti. - Šiek tiek prisimerkė, nes saulė vis spigino į akis, ir sunku buvo įžiūrėti merginos veido bruožus.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:48 pm

- man taip pat malonu, - šyptelėjo nekaltai ir tiesiog panardina Eva į kitokia realybę, kitaip sakant sukuria anai vaizdinius, kad Leilos čia net nėra ir Eva toliau sėdi svajodama. O tada mergina imasi darbo, pirmiausia krimstelėja į kaklą, bet čia tik dėl malonumo, o po to pažiūri į knyga merginos rankose, padeda ją kažkur toliau ir toliau mėgaujasi merginos šiltu krauju.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 12:55 pm

( pala nelabai suprantu, kas čia vyksta :D tipo ji tiesiog sėdi ir nieko nejaučia ar kaip? :D )
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 1:01 pm

(aha, gi demonai gali tiesiog kitokia kaip ir iliuzija sukurt (: nors skausmą gal ir jaučia :? )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 1:07 pm

( va aš dėl to ir susipainiojau, nes iliuzija tai kiek pamenu įtikinimas tarkim, kad Eva nepažinotų Leilos, arba saugiai jaustusi šalia jos, na bent iš senų laikų tiek prisimenu :] nes jei tarkim dabar Eva būtų savo pasaulėlyje ir jaustų skausmą, bet negalėtų nieko padaryti tai išeina lyg paralyžiu ar ne? :D )
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 03 06 2012, 1:21 pm

( Oh.. aš čia šitame reikale nauja :DD tai jo tikriausia kaip koks paralyžius ar panašiai :D ir mes čia flūdinam, jėga (rofl))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 08 06 2012, 9:29 pm

Atsivilko eilinį kartą čia, ant skardžio. Keistai traukdavo jį ta vieta. IR še tau, pamatė tą merginą, kuri jį taip sužavėjo.. Eva. Jokios žinutės iš jos negavo, tad baimindamasis, kad ji jo nepastebėtų, nusliūkino į kitą pusę.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 08 06 2012, 9:36 pm

atkeliauja visa faina, savimi pasitikinti boba ir apsidairo.. atėjo tiesiog apsigalvot apie viską ir jau beveik sėdo ant krašto, bet tada užmatė tikrai labai labai gražų.. Vampyrą, mielai dabar jį į lovą įsiverstų, tad atsiduria visai netoli jo, prie vieno iš medžių, nes tokių čia buvo. Atsiremia į tą medį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 08 06 2012, 9:37 pm

Staigiai apsisukęs jis pastebi beprotiškai žavią merginą, kurią prarytų vienu kąsneliu. Nusišypso jai pačia mieliausia, bet įžūliausia šypsena.
- Visas čia esantis kraujas, mano, - per daug mielai pasako, ranka atsiremdamas į tą patį medį, prie kurio stovėjo mergina.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 08 06 2012, 9:43 pm

išgirdusi vaikino žodžius šypteli naglai, - na mano kraujas priklauso man.. o kitą gali imt, aš soti... - atsako vampyrui ir nusijuokia, tada pažvelgia į merginą ir demonę, - ir be to manau ta mergina demonės.. taigi ne kažkas ir belieka, - erzinančiai pasako, o tai toli gražu ne mielos kalbos, mielai Gloria kalba tik priedangai, o čia ne priedanga tikrai..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 08 06 2012, 9:53 pm

Apsimeta žiauriai nuliūdęs, kad toji taip suvartė jį. nu bet balselis merginos.. galima šnekėt niekus, kad tik išgirst.
- Tuomet geras gyvenimas tau, - atsidūsta ir vis nenuleidžia akių nuo jos, - o aš..kai tik pamatau tokias merginas kaip tu...sukyla visi mano instinktai, - šelmiškai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 08 06 2012, 10:04 pm

na Gloria tai buvo sutikusi tikrai ne vieną gražų vaikiną, bet šitas tikrai vienas iš fainiausių.
- labai, - linkteli ir šypteli taip gražiai, o tada pažiūri į sav nagus, per daug nerodydama dėmesio vaikinui, tik išgirdus jo žodžius kilsteli antakius ir žvilgteli į jį, - sakai visi? - naglai šypteli, o tada prieina biški arčiau vaikino, bet taip gundančiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 09 06 2012, 9:03 am

Tomis išvis palaimintas žiūri į merginą, kad tokia gražuolė ir kad su juo kalbasi.. jis ganėtina ižūliu žvilgsniu nužiūrinėja tą merginą, tačiau tikisi, kad ji pati to nepastebės. Linktelėjimu patvirtdindamas jos žodžius ištiesia ranką, kad galėtų pasisveikint su mergina.
- Aš Tomas, - šypteli ir vos lūpų neapsilaižo, kai ji taip gundančiai arčiau prislenka...
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 09 06 2012, 9:22 am

Gloria tai tikrai pamato, kad ją nužiūrinėja, bet jai tai netrukdo, so net nesureikšmina. O ir pati akimis nužiūri vaikina nuo galvos iki kojų, nes pirmai nespėjo to padaryti, o kai jis ištiesia ranką, mergina šelmiškai šypteli ir pabučiuoja vaikiną, o po to atsitraukia, apsilaižo lūpas, - Gloria malonu, - linkteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 09 06 2012, 8:18 pm

Opa, Tomis buvo priblokštas tokio greito vampyrės judesio, gesto ir kaip ten dar vadinami visi šitie reiškiniai. Jis patenkintas nusišypsojo.
- Galima dar? Man atrodo, kad tavo lūpos, žavioji panele, nublankina mano troškulį, - ir apsivijęs rankomis aplink jos liemenį prisitraukia šią žavią butybę taip arti savęs, kaip tik įmanoma.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 09 06 2012, 11:07 pm

- nepriprask bučiuojamas, - šypteli šelmiškai, dabar kankins vaikina, bet pasijautusi taip arti prie jo, net nejauku pasidaro, bet žinoma Gloria to visiškai neparodo, - o dėl troškulio, tai man netrukdo, kad tu išalkęs, o kankinti aš mėgstu visus, - sukikena. Įdėmiai apžiūri vaikino akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 10 06 2012, 9:38 am

Nu ot kas per mergina..
- Mėgsti žaisti vagis ir policininkus? - tyliai paklausė vis šypsodamasis ir vis labiau glausdamas ją prie savęs. lėtai nuleidęs galvą nosimi pakuteno jos kaklą ir vos laikėsi nepalietęs lūpomis.
- mano alkis kankina mane taip, kad net tau turėtų būti gaila, - taip pašlemėkiškai išsiviepia
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 10 06 2012, 11:24 am

- linksma linksma būna, ypač su angelais, - šypteli taip nekaltai, tik tiek, kad ji nuo angelų niekad beveik nebėga, nors pasitaiko ir tokių atvejų. Pajautė tą pakutenimą, šyptelėjo tokia pasitenkinančia šypsena, bet tik akimirkai, nenorėjo išsiduot, kad tai jai velniškai patinka.
- aš tikrai žinau kaip tu jautiesi, bet man kažkodėl negaila, - šypteli erzinančiai, neturi visai gailesčio mergina.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 14 06 2012, 10:11 am

žodžiu, jau gan nemažai kraujo išgėrė, so pasitraukia, pajautusi, kad kažkas aplink yra. Tad tik šypteli, nusivalo lūpas, - dėkui, - dar pasako ir dingsta, lyg jos čia nei kvapo nebūtų buvę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 21 06 2012, 8:42 pm

Šyptelėjęs Gloriai jis dingsta iš šios prakeiktosvietos
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next