It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 12:38 pm

-Mano mama irgi taip sakydavo, tačiau čia nėra nei tavo nei mano mamos,- pavartė akutes ir nusijuokė. Jai nepatiko taip kaip kalbėjo Erika. Gal ji nežmogus?“ – mąstė ji apie tai, bet paskiau papurtė galvą ir nuvijo tą mintį šalin, nes visgi tai neįmanoma. – Kaip suprast klydo. Gi nėra tokių dalyku kaip demonai ar angelai.- sumimąstė. – Ar egzistuoja? – išpūtė akutes ir apsidairė. Per kūną praėjo šimtastokių nemalonių šiurpuliukų. Ji suraukė kaktą.- Ką tu čia darai?- tarė kiek nesupratusi. Apsižvalgė ir atsiduso. Nėra nei vieno vaikino, kuris galėtu jai padėti. Bet... juk Erika mergina, ji juk nenuskriaus jos. Atsipalaidavo jos pečiai ir ši kiek pakreipė galvą ir prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 3:22 pm

-aip, tikra tiesa, nėra, bet manau būtų gerai jei tavoji būtų, galėtu pasakyt "aš gi tau sakiau" jos amžinai taip... - galiausiai ir pati pavarto akutes ir atsidūsta.
O, kad mergina Anna žinotu kas ji tokia, greičiausiai pati savo noru nušoktu nuo šio skardžio, bet tada Paulei tektu vėl gyvent be kraujo skonio burnoje.
-Egzistuoja ar ne, jau spręsti tau - tai tarusi nusišypsojo vėl tokia pačia kiek šiurpinančia šypsena ir apsižvalgiusi ar nėra pašalinių išskleidė savo juodus sparnus taip sukeldama didelį vėjo gūsį. Žmonių tokiu metu čia nė su žiburiu nerasi.
Norėdama sukelti merginai dar didesnį šoką sukuria jai prie pat kojų smauglį kuris po mažu pradeda jai raizgytis aplink kojas. - Be ja, - pridėjusi pirštą prie lūpų ir juo pamosikavusi žvilgteli į jos kojas, - tikiuosi gyvačių nebijai - labai susirūpinusiu veidu palinkčioja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 5:07 pm

- O kodėl?- ji vėl visa įsitempė ir nusirijusi seilę, apsidairė.
- Jos tikrai neegzistuoja,- papurtė galvą ir įkvėpė oro. Ji nuleidusi akis žiūrėjo į savo kojas. Susimąstė. Rankas ištraukė iš kišenių ir nuleido prie savo šonų. Pajutusi stipresnio vėjo gūsį ji aiktelėjo ir pakėlė galvą. Išvydusi jos juodus sparnus, mergina suspigo. Žengė atgal, o aplink jos koją pradėjo raizgytis gyvatė. Ne gyvatė, o visas smauglys. Ji iš baimės pradėjo spiegti ir bandė nupurtytį smauglį nuo savo kojų. 0 Kas tu?- vis dar bespygaudama sušuko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 5:12 pm

-O todėl, kad... štai kodėl - suvėlus kažką tikrai ne itin aiškaus šyptelėjo.
Merginai pradėjus spiegti Paule susiraukia. Klyksmai jai patiko, bet toks šaižus spiegimas visus iš proto išvaryti galėjo.
-Užsičiaupk, ar reikės kokį šikšnosparnį į gerklę įleist? - klsteli antakius. Gali ir visa dramblį ji taip, tačiau nieko gero iš to ko gero nebūtų. Smauglys vis slinko aukštyn link jos liemens kartais pradėdamas šnypšt.
-Nespurdėk taip, jis kandžiojasi žinok, be to, jis žvėris, šioks toks, puola viską kas juda. - galiausiai nusijuokia pradangindama savo sparnus.
-Aš, angelas, tik iš pragaro - kiek užvertusi galvą į dangų taria. Sparnai daugeli gali suklaidinti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 5:20 pm

Ji suraukė kaktą. Nieko nesuprato. Ji sukando lūpas, kad daugiau nebeklyktų. Rankas drebėjo, ji visa drebėjo. Ji sustingo, bet kūnas savavališkai vis sudrebėdavo. Ji įtempė visus raumenis, taip kad net paskaudus. Ji užmerkė akis, kad nieko nebematytu. Dabar norėjo dingti. ji paniškai bijojo gyvačių. Nors mažos gyvačiukės tikrai atrodo mielai.
- Ka- aššš- tau padariau?- tarė tokiu prikimusi nuo šaukimo balsu.
- Velnias,- sušnypštė kaip gyvatė. Jautė kaip jai pradėjo suktis galva, kojos po truputi linko. Smauglio svoris ne toks jau mažas, o ji jau alpti pradeda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 5:28 pm

Jai niekas nieko nepadarė, ji gi miela būtybė, kurioje visiškai patrakęs demonas gyvena.
-Tu man nepadarei nieko, bet koks skirtumas, man šiandien linksma diena, o tu pasitaikei ne laiku ir ne vietoj, bet dėl man tik geriau - gūštelėjo pečiais ir pirštu persibraukia per savo batus dantis.
-Ne, ne velnias, demonė, velniai tai labai jau pabodę padarai - pakraipo galvą į šonus ir greitai prisiartina prie mergino ir suima ją už riešo taip jos ranką ištiesdama link savęs.
-Nemanai, kad visa tai tik kokia nors baisi įliuzija? - vėl kistelėjo antakius. Omenyje turėjo smauglį, nes vienas Paules noras ir jo nebebus taip staigiai kaip ir atsirado. Prisiartinusi prie merginos dar arčiau jos riešą prisideda prie pat lūpų ir lėtai suleidžia į ją savo dantis. Kraujo skonis toks malonus, kad vietoj išsilydit ji galėtų, todėl dideliai gurkšniais jį geria, nors tiesa, galėtų jis kokiuose buteliuose būt, patogiau gert būtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 11:12 am

- Bet kodėl aš?- skaudžiai atsiduso ir vėl sudrebėjo.
- de-demonė?- išpūtė akutes ir nurijo seilę. Apsidairė. Ji bandė ištraukti savo ranką iš jos tvirtų gniaužtų. Bet ką tau. Ranka nė nepajudėjo.
- Bet aš jau-jaučiu ji-jis šal-šaltas,- balsas beprotiškai lūžinėjo, kūnas pradėjo stipriai drebėti. Ji jautė kad dabar bus baisiau nei vien ta gyvatė. Jai suleidus dantis į ranką, suklykė. Skausmas buvo baisesnis, nei bet koks kitas kurį ji patyrė. Ji jautė kaip kojos linksta, akyse temsta, jėgos palieka ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 11:38 am

Galiausiai bent kiek pasisotinusi, aišku galėjo ir daugiau kraujo jai nuleist, tačiau jai reikia jos pakol kas gyvos. Žaisliukai gi įdomesni tada kai gyvi.
-Todėl, kad... ką aš žinau - galiausiai pavarto akis. - Sakau, buvai ne tinkamoje vietoje. - linkteli vis dar laikydama jos ranką, tačiau jau atitrauktą per pusmetrį nuo savęs.
-De-de-de... - pamikčioja kaip ir ji - pas logopedą gal nuvest? - kilsteli antakius ir galiausiai atsidūsta. Panaikina tą smauglį nuo jos kojų, tačiau rankos nepaleidžia.
-Esi skraidžius lėktuvu? - taip tarp kitko paklausia. Nėra ji visiška sadistė, tad neina ir be žodžių nieko nežudo, pakalbėt, pabendraut ji irgi nori. - Ai nors koks skirtumas, - nelaukusi merginos atsakymo, ją tiesiog paleidžia į artimiausią medį. - Sveikinu, mokiniesi skraidyt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 11:44 am

Ji sučiaupė lūpas ir daugiau nieko nebesakė. Jei mirs bus tik geriau, tad dabar tylės, kiek išgalės.Ji papurtė galvą, visiška nesąmonė čia. Kodėl būtent jai taip nesiseka. Ai.. Pakentės, gi ne kokia višta yra. Pradėjo mąstyti kaip taip įmanoma. Demonai juk tik apsėda žmogų, ardo jį iš vidaus, bet negeria jų kraujo. Visiškai sumišo. Blaivų protą darėsi išlaikyti, vis sunkiau ir sunkiau. Atsiduso kai smauglys dingo nuo jos kojų. - Aš gyvenu lėktuvuose,- ji turėjo tai suprasti , kaip: ji daug keliauja ir panašiai. Ir visgi nėjo išbūti tyliai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 11:47 am

-Tuomet labai šaunu, nes skrydžiai pas mus nemokami - gūšteli petukais visiškai rimtu veidu ir vėl prieina prieina prie merginos.
-Patikėk manim, puikiai žinau ką reiškia būti auka, malonumo jokio, tačiau jog reikia ir tokiems kaip mes išgyvent. - panoodina galvele tokį gailų veidelį nutaisiusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 11:51 am

Mia atsirado kiek pavėlavusi, bet slaptai didžiavosi savimi, kad jau sugeba pajusti kada žmogui reikia pagalbos ir kur jį galima rasti. Kaip tik spėjo išvysti kaip garbanota šviesiaplaukė lekia į medį. Pikta suraukė antakius ir per kelias akimirkas atsidūrė prie žmonių merginos, nustumdama demonę į šoną. Greitai akimis įvertino Lydijos būklę ir tada atsisuko į demonę.-Taip labai negražu daryti, nejaugi tavęs niekas nemokė kultūros, jog su žmonėmis reikia elgtis pa-gar-biai.-išskiemenavo, lyg Paulete turėtų ją blogai suprasti ar iš viso sunkiau suvoktų kai kurių žodžių reikšmę, šiek tiek palinko prie sužeistos merginos.-Gali paeiti? Pajudėti?-greitai paklausė, jei ta demonė arši gali baigtis nekaip, visgi ir pati Mija nėra dar tokia patyrusi kovose, come on, jai dar net metų juk nėra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 11:56 am

Trenkusis į medį ji suklykė. Atrodo lūžo ne vienas kaulas. Ji vėl pradėjo verkti, Lydija sublogo ant žemės. Ji net pravert lūpų nebegalėjo. Ji užmerkė akis ir sunkiai kvėpavo. Visgi kiekvienas įkvėpimas atnešdavo dar vieną skausmo bangą. Darėsi vis sunkiau ir sunkiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 12:01 pm

Pamačiusi čia atsiradusią deivę velniškai susiraukia, nepatinka jai, kad kas nors pertraukia jos žaidimus.
-Šiuš iš čia, negadink gražios dienos - pavarto eilinį kartą akeles. Nebuvo ji nusiteikusi kovot, nematė didelio reikalo, nebus šios merginos, bus kita, o gal iš vis kitas. Šiandien taip lengvai ji visko tikrai nebaigs ir pasismagins su kuo nors dar.
-O ar tavęs niekas nemokė, kad negražu kištis į dviejų žmonių pokalbį? - vypteli. Na aišku, ji nebuvo žmogus, tačiau koks skirtumas ką apie ją pamanys kiti?
-Abejoju, ar spėsi lakstyt paskui visus... - duodama tarsi užuomina apie sekančius savo veiksmus šypteli. - Be to, elgiatės labai neapgalvotai ir kvailai, trinat jiems atmintis ir net nepagalvojat, kad jie elgtųsi daug atsargiau jei viską žinotų, tačiau iš esmės gerai, kad pudrinat jiems smegenis, tokiems kaip aš, tik gyvenimą linksminat - prunkštelėjus apsižvalgo ir stebi visą tą ali labai gerą darbą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 12:15 pm

-Graži diena bus tuomet kai jūs su savo šakėmis ir ragais liksite savo irštvoje ir neskriausite žmonių. Ką ji tau blogo padarė?-aišku Mija galėtų užsivesti kalbėti apie tai kas teisinga ir kas ne,bet visų pirma tai beprasmiška ir nebebuvo tam laiko, nes merginai tikrai buvo jau prastai.-Tai visai nepokalbis, tu ją skaudini.-deivė visai lengvai pakėlė Lydią ant rankų, stengėsi tai padaryti kuo švelniau, kad neužgautų labiau merginos,mat nuo demonės žodžių tik pyktis ėmė.-Patikėk spėsiu lakstyti ir jei dar kartą tave pamatysiu skriaudžant ką nors, nurausiu tavo peruką, aišku?
-Tokia kaip tu niekada nesupras, kodėl mes taip elgiamės.-vyptelėjo, Mija užsigeidė susitikti su Paulete kada akis į akį "pasikalbėti", bet dabar svarbiau buvo mergina, tad tik vyptelėjusi demonei ilengvu spragtelėjimu išsidangino su Lydia. kadangi demonė nepuolė, tai nebuvo reikalo ilgiau čia tempti gumos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 21 08 2012, 12:18 pm

-Pažiūrėsim dar... - tarusi tiesiog šyptelėjo ir išsidangino kitos aukos ieško.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 12:18 am

Atsiradusi čia, Lillian stovėjo prie pat krašto, laikydama už glotkės vampyrą, drįsusi jai suduoti, virš.... oro.
ji tylėjo, žiūrėjo jam į akis, laukė bent kokių replikų.
taip, dievai privalėjo gerbti visas rases, ką Lilliana ir darė, ir pirma niekad nepuldavo, net galėjo gražiai pabendrauti su "priešais", su paskutiniu sutiktu vampyru ji net praleido nuostabią naktį jūroje. tik ko jau ko, bet akiplėšiškumo ji nekentė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 12:29 am

Ne vieną sykį spėjęs pasigailėti, jog šitaip mazochistiškai pasielgė antrą kartą suteikdamas fizinį skausmą merginai. Pirmą sykį ranką skaudėjo taip stipriai, kad Viktoras nė negalėjo pasakyti kabėdamas virš prarajos ar jam vis dar skaudą. Puse veido nuo antausio skirto deivei paralyžavo nuo skausmo, tačiau kentėti buvo įmanoma.
-Ką darysi? Nužudysi mane nuleidusi nuo skardžio?, - veide vyngtelėjo sarkastiškas šypsnis. Kalbėti buvo sunku, todėl vampyras tik tyliai šnarėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 12:45 am

Ašaroms išdžiuvus. mervina vėl nusišypsojo, nežiūrint į situaciją. nuskambėjustam klausimui, ji kiek pamąstė.
- tu teisus.. kam man tave žūdyti.. kad ir kaip ten bebūtų, tu esi gamtos kūrinys. - nuslopinusi visus skausmus iki nulio, mergina tėškė vampyrą į žemę ir priėjusi spyrė jau į tarpukojį taip skarkiai kiek jai leido aukštakulniai ir jėga.
- bet kankint tai galiu. - pridūrė tyliai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 1:02 am

Viktoras įdėmiai tyrinėjo merginos reakciją, stengdamasis nepraleisti nei vienos smulkmenos pasikeitusios jos veido išraiškoje. Išbyrėjusi iš pūtlių lūpų frazė pakraipos, kurios derėjo tikėtis iš kiekvieno dievo, privertė pasijusti vampyrą nejaukiai: nusijuokti jis negalėjo sau leisti, kadangi ši akimirka jam buvo kone lemtinga, nes nepaisant visko, jis neplanavo padvėsti. Nuvedė akis į šoną ir stipriai suspaudė lūpas, kuomet kitą akimirką buvo nutekštas ant žemės.
-Kekšė, - sukando dantis. Įniršo, įtūžo ir baisiai susierzino, nes toks elgesys smogė tiesiai per jo išpuoselėtą savimeilę. Tuo nemaloniau buvo nuo minties, jog šitaip su juo leidžia sau elgtis moteriškos lyties atstovė. Ji deivė, ji stipresnė, bet fakto, jog ji yra boba tai nekeičia. Spėjęs vos pasikelti ant rankų ir į plaučius įtraukti mažumėlę daugiau oro, Viktoras buvo paralyžuotas eilinio skausmo šaltinio tiesiai iš jo pasidižiavimo. Pravėręs burną ir godžiai gaudydamas orą, vyras vėl nejučiomis palinko arčiau žemės, jausdamas tiesiog pragarišką skausmą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 1:12 am

Siaubas, ji net susižvengė kai šis tėškė jai eilinį įžeidimą, bet tas faktas, jog ji galėjo kankinti jį dar ištisas valandas, bylojo, jog dar ne visas žmogiškumas ją paliko.
- pakartojam? - kilstelėjusi antakius sukluso, ir visą tą laiką jos veidę buvo ta miela šypsena, kuri nieko blogo lyg ir nežadėjo. bet visgi, apgaulinga ta šypsena buvo.
priėjusi prie vampyro, pritupė grakščiai, visgi ji buvo ledi, su aukštakulniais ir neilga laisva suknele, ir suėmusi už plaukų kiek atlošė vampyro galvą, mat norėjo geriai įsidėmėti vampyro veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 1:25 am

Jos elgesys, o ypač lengvai pasireiškiantis nerūpestingumas bylojo apie tai, jog tarp dievų ši mergina naujokė. O kuomet ji dailiai atsitupė šalia jo - kilo mintis, jog jiedu žaidžia kažkokį žaidimą.
-Eik velniop, - spjaute išspjove, urgzte išurzgė ir bemat patraukė jos ranką nuo savęs. Atšlijo ir pats, subine susiliesdamas su žeme. Neplanavo būti visiškai apgailėtinas ir voliotis po kažkokios mergšės kojomis, todėl netrukus atsistojo, demonstratyviai pasitvarkydamas kelnes. Tarpukojį vis dar skaudėjo, bet anaiptol skausmas buvo pakenčiamas.
-Mėgsti romantiką? - dar kabėdamas virš prarajos Viktoras susimąstė, kodėl ji atsitempė jį šičia, o nepasirinko kokio dagoraižio, kuris galėjo būti kur kas arčiau nuo jų buvimo vietos, nei ši vieta, bet matyti ši mergina buvo "arti gamtos", o vampyras, šiuo atvėju, nesugebėjo atsispirti pagundai jos paerzinti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 1:37 am

Šiaim taip greit pabėgus, Lillian niekaip nereagavo, tik vat vis ta jos šypsena... gavusi klausimą ji kiek patylėjo, o tada su lengva pajuoką užklausė.
- bandysi gelėm papirkt? - nee, romantikos ji neapkentė, bet visgi buvo gamtos žmogus. beje kam čia trikdyti žmones su neaiškios kilmės kūnų ištaškyto ant šaligatvio priešais kokį žymų dangoraižį.
kadangi jie buvo atsilygine, mergina nebelaikė jokio pykčio ir ji kuo ramiausiai nuėjo prie suoliuko ant kurio jau buvo sedėjusi ne kartą, ir padėjo savo subiniuką, o tada tiesiog išsitraukė ploną cigaretę iš tašiuko, žiebtuvėlį ir prisidegusi įtraukė į plaučius didelį kiekį nikotininio dūmo. it po gero sexo...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 1:51 am

Vos kelios akimirkos oponentės analizavimo ir Viktoras jau tiksliai galėjo rėžti, kas ypač jį nervina šiojo mergoje. Savimyla, kas pernelyg akivaizdu, ir neišpasakytai pasikėlusi, kas ne tiek erzina, kiek juokina.
-Gėlės? Vargu, ar gamtoje egzistuoja gėlės vertos tavęs, - balse galima buvo išgiršti impozantišką gaidelę, taip pat savo kalbėjimo maniera Viktoras bandė perteikti įspūdį it kalbėtų su "Jūsų Didienybe". Net nepajudėjo iš vietos, veide puikavosi dviprasmiškas šypsnis, o galvoje kirbėjo kelios ramybės neduodančios mintys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 2:02 am

- visko gali būti.. - nežinau iš ko susidarė vampyrui tokia nuomonė, bet nie vienokia, nei kitokia ji nebuvo. tiesiog gal vampyras jos nedomino tiek kiek jis to norėjo ir beveik nekreipė jokio dėmesio į jo "jausmus".
jugi jei jį būtų pasikėlusi savimyla, vaikinas gulėtų bedugnėje po pirmo įžeidimo, bet ji pratrūko tik tada kai jis ją privertė pasijausti silpnai, o tokia būti ji sau tiesiog negalėjo leisti. bet, taip, ji buvo manieringa, tik tai dar nieko nereiškė.
ji sėdėjo sau ramiai, traukdama dūmą iš plonos cigaretės ir stebėdama horizontą. sedėjo permetusi vieną koją per kitą ir maskatuodama jąja, lyg stengtusi į ritmą pataikyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 2:09 am

Neatitraukdamas savo tamsių akių, vampyras stebėjo kiekvieną merginos kūno virpesį, galiausiai jos ilgas dailias kojas, kurių negalėjo nepastebėti, nes vyriškiems instinktams, kuriuos įdėjo į jį pati motina gamta, jis negalėjo pasipriešinti net būdamas miręs. Tik kuomet visiškai atsigavo, drįso prabilti vėl.
-Tavo galia, - atsiduso, padaręs žingsnį link jos, leisdamas suprasti, kad nė velnio jos nebijo, nors visas kūnas buvo išsitempęs, nes ko tikėtis iš šio padaro nebuvo įmanoma nuspėti, - veikia tik nemalonius pojučius?


Paskutinį kartą redagavo Victor de White, Tr. 22 08 2012, 2:25 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-