It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 2:23 am

Kai vampyro tonas koordinaliai pasikeitė, Lillian net antakius kilstelėjo iš netikėtumo, bet atsakė nei iš kart. nenorėjo po visko su juo šnekėti, todėl ji linktelėjo tylėdama. aišku pati ji mąstė kam jam tai žinoti ir kaip jis tuo ruošiasi pasinaudoti.
nužvelgusi jį liktu žvilgsniu, tuojau nurimo ir vėl mielai jam nusišypsojo ir nusisuko. kaip tik tuo metu pabaigė ir cigaretę deginti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 2:42 am

Lyg suintriguotas laukė merginos atsakymo, tačiau kuomet ši tik vos pastebimai linktelėjo - Viktoras apsimetė, jog prarado bet kokį susidomėjimą jos persona.
-Turbūt tai labai nuobodu, - iš tiesų vyras puikiai gebėjo vadovautis logika, todėl faktas, jog mergina atspindi nemalonius pojūčius atrodė jam nelabai realus. Per tuos kelis sykius, kuomet pabandė suteikti jai fizinį skausmą, vampyras pastebėjo, kad jos kūnas reaguoja į pašalinius dirgiklius momentaliai, o vėliau, skausmas sustiprėja labai, arba ne, kas reiškė, jog toliau skausmo lygį kontroliuoja pati deivė. Jei kūnas automatiškai reaguoja į dirgiklius, tai daugiau negu akivaizdu, kad jis atsindi bet kokius pojūčius, nebūtinai nemalonius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 2:52 am

- tu man geriau pasakyk. - atsakė tuojau. jugi ir jis gali spręsti, turėjo net kelias galimybes sudalyvauti tam visam procese.
ir taip, ji pamelavo dėl galios, bet tai jos reikalas ir tik ji viena žino kodėt taip pasielgė. matyt slėpė savo galimybes. tik vampyras neakcentavo tai jog ji ne tik stiprumą reguliuoja, bet ir procesą, skausmas persiduoda auromatiškai, kaip reflelsai, nes skausmas yra nemalonus ir todėl savisaugos inkstinktas būtent taip reaguoja. bet kitus jutimus ji puikiai kontroliavo.
- ir ką gi dabar darysi su šia informacija? - kilstelėjusi antakius paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 3:04 am

-Savo nuomonės aš neslepiu, - abejingai gūžtelėjo pečiais. Jei ypatingai žavėtusi jos galiomis - neabejotinai klausimą būtų suformulavęs visiškai kitaip. Mintis, kad deivė nuslėpė tiesą apie savo galių visapusiškumą įkvepė, kadangi tai reiškė, kad mergina kažko baiminasi. Sulaukęs eilinio klausimo, Viktoras sutrumpino atstumą tarp jų beveik visiškai, iš viršaus žvelgdamas į tamsiaplaukę.
-Panaudosiu ją prieš tave, - kadangi atstumas tarp jų buvo itin mažas, garsiai kalbėti nebuvo prasmės. Klastingai šypsenai žaidžiant jo lūpomis, Viktoras susmuko ant suoliuko šalia deivės. SKubėjo įvykdyti savo sumanymą, todėl nelaukdamas jokių pasipriešinimo gestų iš "oponentės" itin švelniai stvėrė ją už plaukų ir ganėtinai staigiai užvertė šios galvą. Drėgnu liežuvio galiuku nubraižė takelį nuo merginos paausės per kaklą iki peties, laukdamas nors bet kokių pojūčių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 3:23 am

Jinai jį įdėmiai stebėjo vampyrą, kaip ir jis ją.. kai šis atsistojo priešais ir dar padarė tokį pareiškimą, merginai beliko tik pašaipii nusijuokti, ką ir padarė. ir kai vampyras atsisėdo, jinai net nežvilgtelėjo į jo pusę ir kaip po to paaiškėjo, tai buvo klaida.
kai šis taip truktelėjo ją už plaukų, priversdamas atlošti galvą, Lilliana trumpam susiraukė bet po to pasalūniškai nusišpsojo, kadangi susivokė. jog vampyras ne iš patikliųjų. taigi kaip jau ir sakiau visus fizinius jutimus ji valdė puikiai, tik kad skausmas suveikia refleksiškai it savigina, jei to nesustabdyti. ką dabar deivė ir padarė, būtent todėl šis padaras nepajautė nei pešamų plaukų skausmo, nei tų malonių šiurpuliukų perbėgusių per jos kūną, bet visgi blefuoti ji nenustojo.
- nuo smarkaus galvos skausmo gali pakrikti psichika ir tu dar bandai mano kantrybę? - prabilo stebėdama dangumi slenkančius debesis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 3:32 am

Dar nanosekundes Viktoras laukė tiek nemalonių, tiek malonių pojūčių, tačiau nieko, kas tik patvirtino jo hipotezę. Gavęs tai, ko norėjo - visiškai neslėpdamas pasitenkinimo prunkštelėjo ir atsitraukė nuo tamsiaplaukės.
-Negi patiko ant tiek? - caktelėjo liežuviu, stebėdamas ją. Mintis, jog ši užblokavo bet kokius pojūčius intrigavo, nors žinoma, buvo tikimybė, kad ji viso labo nori pažaisti su juo, tad tai padarė apgalvotai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 3:39 am

- hm. - gūžteldama pečiais numykė, perbrakudama pirštais per palaidus tiesius rudos spalvos plaukus.
- pats pasakyk, negi nieko nepajautei? - kilstelėjusi antakius paklausė, o tada pasuko galvą į jį ir pažvelgė į akis. ir štai jos veide buvo vėl ta miela ir nenuoširdi šypsena. sakanti vampyrui: "hui tu mane perprasi"
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 3:46 am

Judviejų žvilgniams susidurus, vyro veide vyngtelėjo šypsnis. Jis nebandė jos perprasti - viso labo jį domino jos galių funkcijos ir galimybės: mergina visų kortų nenorėjo atskleisti pati, tad jis bandė išsiaiškinti pats.
-Hm, tik tipinių bobiškų kvepalų aromatą, - nežymiai gūžtelėjo pečiais ir bemat nuvedė žvilgsnį šonan.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 3:53 am

Kilstelėjusi vieną antakį tuojau pasakė.
- aš nesinaudoju kvepalais.. - tada susiraukė, kadangi suprato, jog tada jis turėjo omeny savo kvepalus. na arba Lilli kūno kvapas atsiduoda pigiais kvepalais, kas yra mažai tykėtina. o nesinaudojo ji kvepalais nes mieliau išsimaudytų kvapnioje vonioje, ką jį kasdien ir daro, nei pasikvepintų kažkokiu vandeniu. nors ji kvepinasi kartais šiek tiek, per kokias svarbias progas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:02 am

Sutvardęs savyje emocijas tą akimirką, kuomet pasidarė nejauku nuo minties, jog jis susikirto. Retai tai nutinka ir tokiais atvėjais dar labiau puoselėdamas savo išpampusią savimeilę Viktoras pašalindavo panašių jausmų šaltinį. Su padaru kur kas stipresniu už jį, o tuo labiau turinčiu tokią originalią galią buvo kur kas sunkiau. Kol kas minčių, kaip galima būtų aplenkti jos gebėjimą nekilo. Tai mažumėlę erzino, bet Viktoras stengėsi apie tai negalvoti, nes šiuo atvėju, praradęs kontrolę tik pakenktų pats sau.
-Baimė, kad kvepalų aromatas užgož elitinį deivės kvapą?
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:11 am

- ne. - tuojau atsakė toliau žiūrėdama jam į akis ir toliau taip patverzinančiai besišypsodama. - nuo netinkamų kvepalų prasidėdavo alergija, tai ir atpratau. - pridūrė dar jam.
ir žiūrės jinai į jį taip įkyriai, kol jam koktų nepasidarys nuo jos geronoriškumo.
- dar bus kokių kandžių replikų ar klausimų? - kilstelėjusi antakius maloniai paklausė.
visgi jai nepatiko tas jausmas, jog dėl jos gebėjimo vampyras jaučiasi toks suvaržytas, lilli mėgo kai žmonės būna savimi, net jei po to patys nukenčia nuo to.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:20 am

Išklausęs kone visos istorijos apie kvepalus, vyras vos pastebimai šyptelėjo. Jų pokalbis neišvengiamai artėjo prie žmogiškų buitinių temų: dar tiek pat ir tai taps pernelyg absurdiška.
-Ne, - atrėžė, nors šiuo klausimu būtų galėjęs pasigynčyti su mergina, kadangi buvo įsitikinęs, kad kandžioms replikoms ji pati provokuoja, - negi kažko malonaus tikėjausi iš apgailėtino vampyro? - grąžinęs skvarbų žvilgsnį ties "kompanione" sarkastiškai vyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:27 am

- aš niekada nieko ir iš nieko nesitykiu. - tvirtai atsakė. o šiaim atsisukus, Lilli net nesujudėjo ir net nesureagavo į jo šypsnį, aplamai jos veido mimika nekito.
tada ji kiek susimąstė ir jos žvilgsnis pasidarė stiklinis, ji suvokė, jog kurį laiką atgal jie vos nepapjovė vienas kito... nors vampyras greičiausiai ir dabar apmąsto tokią įvykių pabaigą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:34 am

-Wau, pagirtina, - visiškai abejingai tarstelėjo, nebent tik žodeliui "wau" pridėjęs truputį impozantiškumo. Viktoras mielai dar būtų ją pakankinęs arba nuveikęs ką nors nelabai padoraus, tačiau nei noro pernešti visus tuos, švelniai tariant nemalonius pojūčius, kuriuos troško suteikti jai, nei būti nubaustas dėl kažkokių ryšių su kitos rasės atstove, vampyras neturėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:42 am

- oo. kaip miela! aaačiū. - tokiu sarkastiškai perdėtu balseliu atsakė ir daar mieliau nusišypsojo, bet greit veidas pagaliau išsilygino ir atsipalaidavo, kadangi merginai jau net skruostus paskaudo, o jos natūra tikrai nebuvo pratusi visiem pastoviai šypsotis.
galiausiai mergina atsidūsusi atsistojo ir prisidegusi dar vieną, katik ištrauktą, cigaretę, pradėjo eiti tolyn į mišką lyg niekur nieko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 22 08 2012, 4:58 am

Pranyko it dūmas
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 24 08 2012, 7:04 pm

dingo ir šis
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 10:17 am

Atėjo Cathryn į vieną mylimiausių jai vietų pasaulyje. Čia ji ir Scott praleido be galo daug mielų vakarų ir naktų. Cathryn prisėdo ant krašto ir nuleido kojas žemyn. Žvelgė kažkur į nežinomą tolį.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 10:25 am

Jis ėjo čia. Dairėsi. Visos mintys sukosi apie Cathryn. Vis nėjo jos pamiršti. Užmatęs kažkokią figurą, ji iš pradžių pagalvojo kad kokia žmonių mergina čia sėdi. Tačiau atkulnevęs arčiau susiprato kad čia demonė. O kvapas... toks panašus į.... Katryn? Negali to būti. Jis pažvelgė į ją iš nugaros ir tarė:- Kathryn?- tarė kiek nepatikliu balsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 11:18 am

Iš tolo išgirdo kažkieno žingsnius. Užuodė pažįstamą kvapą. Kai persona ištarė jos vardą demonė atsigręžė. Keik sekundžių jai reikėjo, kad suprastų jog tai Scott? Vos poros akimirkų. Iš pradžių demonė netikėjo savo akimis bei ausimis. Cathryn atsistojo ir pažvelgė į vampyrą. - Skotai, čia tikrai tu? - Šiek tiek drebančiu balseliu ištarė.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 12:09 pm

- O kas kitas , galėtu būti toks gražus?- šyptelėjo ir žengtelėjo link Editos. - Bet.... Kaip tu išgyvenai? Visi sakė kad mirei...- numykė ir apsidairė. Visgi buvo keista matyti savo meilę šalia savęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 1:44 pm

- Niekas kitas, tik Skotas. - Nusijuokė. - Norėčiau paklausti tavęs to paties. Visi sakė jog mirei tu. Keletą metų išviso nustojau egzistuoti. Sėdėjau ir žvelgiau pro atvirą langą. - Katrinai nureidėjo ašara. Šį kartą ne iš skausmo, o iš džiaugsmo jog pamatė Skotą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 1:55 pm

- Tai vat,- palinkčiojo ir nusijuokė. - Gal ir buvau miręs keletą metų, nes spoksojau į sieną. - gūžtelėjo. - Brangioji neverk,- tai taręs priėjo prie pat jos, nykščiu nuvalė ištryškusią jos ašarą. Jis apkabino ją, pagaliau ir vėl ją turi savo glėbį. Seniai jis jautėsi bent kiek laimingas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 3:33 pm

- Tai ne skausmo, o laimės ašara mielasis. - Ištarė Katrina. Skotui ką apkabinus mergina šyptelėjo ir pati jį apkabino. Pažvelgė vampyrui į akis. Cathryn buvo be galo pasiilgusi Scott. Vien jo kvapas ir balsas darė ją be galo laimingą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 3:38 pm

- Edita, nereikia net verkti kai esi labai laimingas,- vos linktelėjo. Stipriau ją apkabino ir galiausiai ją pabučiavo. Buvo išsiilgęs jos visos. Jo akių, lūpų, kvapo, net balso.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-