It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 4:00 pm

Atsakė į Skoto bučinius dar karštesniais ir aistringesniais. Kiekviena Katrinos dalelė troško Skoto. Demonės kūnas buvo išsiilgęs vampyro kūno, bučinių glamonių. - Myliu tave. - Sušnibždėjo per bučinį ir šyptelėjo. Dabar Katrina buvo be galo laiminga.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 4:11 pm

- Aš tave taip pat,- kiek atitraukęs lūpas tarė, tačiau nuotaikos seksi nebuvo. Tikrai nebuvo. Vis dar laikė ją savo glėby, ir nežada greit paleisti. Tikrai ne, o kam, kad ji vėl pabėgtu. Nieku gyvu.,
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 5:16 pm

Tyliai stovėjo Scott glėbyje. Šią akimirką Cathryn nieko nereikėjo. Visiškai nieko. Visa tuštuma atsivėrusi jam dingus visiškai užsipildė. Neliko nė menkiausio plyšelio.
Cathryn žvelgė į gilias Scott akis ir tylėjo. Šią akimirką viskas buvo tobula. Nereikėjo net žodžių.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 27 08 2012, 5:20 pm

Tobula akimirka. Ją patyrė taip seniai. Jis įkvėpė jos aromato, kad geriau ją prisimintu kai jie išsiskirs. Ranka braižė kažkokius ornamentus ant jos nugaros. Jis užmerkė akis ir tiesiog džiaugėsi akimirka. Nes ji betkada gali nutrūkti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 28 08 2012, 7:25 pm

- Aš taip tavęs ilgėjausi. - Šyptelėjo Cathryn. Apsivijo rankutėmis vampyro kaklą. Tas aukštas tamsiaplaukis paskutinius du šimtus metelių pasirodydavo jai tik sapnuose. Cathryn žvelgė į Scott lyg norėtų nusifotografuoti jį atmintyje, jai kartais vėl tektų išsiskirti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 30 08 2012, 7:06 am

Scott:
- Patikėk, mieloji, aš irgi. O gal netgi labiau,- vos šyptelėjo. Prisiglaudė ją arčiau savęs ir pabučiavo į jos kaklą. Įkvėpė jos nuostabaus aromato. O kas žino gal kuris vėl "žus", reikia įsiminti ją visą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 31 08 2012, 3:55 pm

Cathryn giliai įkvėpė ir pasidavė tam nuostabiam Scott bučinių jausmui. Demonė tik atlošė kaklą ir mėgavosi bučiniais. Rankomis įsivėlė į dervos juodumo vampyro plaukus ir prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 31 08 2012, 4:01 pm

Jis aistringai bučiavo jai į kaklą, kartais dantukais grįbžtelėdamas jos odą. Rankomis glostė jos nugarą, ir taip prisitraukė ją arčiau savo kūno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 01 09 2012, 2:44 pm

Cathryn švelniai žaidė vampyro plaukų sruogomis. Kiekvienas bučinys, prisilietimas atnešdavo jai naujų jausmų bangą. Kai Scott pirštukais glostė Katrynos nugarą per kūną jai perbėgo maloni šiurpuliukų lavina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 01 09 2012, 2:52 pm

Scott:
Jis plačiai nusišypsojo. - Myliu tave,- tarė tarp bučinių. Galiausiai atitraukęs lūpas nuo jos kaklo , įsisiurbė į lūpas. Bučinys buvo ilgas ir aistringas.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 19 09 2012, 2:32 pm

Pakštelėjąs jai į lūpas taip karštai, atsitraukė. - Atleisk turiu lėkti,- rankute perbraukė per jos plaukus, o kitą sekundės dalį jo čia nebebuvo
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 25 09 2012, 5:21 pm

Rūta tyliai atsidangino į vieną tų ramybę išsaugojųsių vietų, dažniausiai aplenkiamą savo šešėliuose įstrigusių žmogelių. Permetus akimis rudeniškai nusidažiusių medžių vainikus deivė pati sau šyptelėjo gal kiek kreiva šypsena. Jai nebuvo sunku įsivaizduoti, kodėl šita vieta traukė antgamtines būtybes. Paprastumas. Tvirtesni žolės kuokštai, auksiniai lapai ir plikai nurengtos šakos - nereikėjo Rūtukui tą akimirką parodydi, kuo pasaulyje tikėti.
Aai, bet ir neatsitintinai ji čia iš dangaus nukrito, sargybą ėjo. Jei kas nors tokią gražią dieną ką nors sugalvotų nuskriausti, tai deivė visai nemielai šitą džiaugsmą sugandintų. Tarp kitko čia taip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 26 09 2012, 11:55 am

Neela pėdino ten kur ją vedė pavojaus jausmas. Kažkam tikrai greitu metu bus nekas. Išlindusi iš medžių šešėlių mergina nusibraukė plaukus, kad šie netrukdytų įžiūrėti ko nors aplinkui. Netikėtai ji sustojo prie pušies ir įsispoksojo į moters siluetą prie skardžio. Ji ketina šokti?
Nejaugi Neelos jausma atvedė gelbėti savižudę? Tankiai sumirksėjusi angelė išlindo į rudens saulės apšviestą skardžio viršūnę, šitaip priartėdama prie merginos. Pajutusi, kad šioji nėra žmogus Neela nusišypsojo.
- Labas, - pasisveikino ir drąsiau žengė dar žingsnelį arčiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 26 09 2012, 9:25 pm

Mąstydama apie ši bei tą bei tą bei šį Rūta iš tikrųjų pavojingai susvirduliavo ant tos linijos, kur lygi žemė staigiai smunka apačion ir tik išmakalavus orą rankom sėkmingai atstatė pusiausvyrą. Va tiek jos apdainuotojo įžvalgumo. Akyla kaip senas šikšnosparnis.
- Labas,- susibalansavusi ir nė nesusimąsčius atsiliepė giedru veidu, grįžtelėjo pro petį atgalios. Dažniausiai tokiomis aplinkybėmis pasirodydavo, kad vieto jos kreiptąsi buvo į trečią asmenį arba kokį išmanų pričiūdą ausyje, siunčiantį radiobangas į kitą pasaulio kraštą pas mylimiausią bobulytę. Gal būt tik šiaip meilė savai egzistencijai reikšta: o ką gi, ne pati blogiausia vieta tam čionais būtų, turint omenyje, kad iš čia mažiaaausiai pusė pasaulio matės. Kodėl gi jam nepasakius labas?
Tamsios rūtos akys šiai į Neelą atsisukus visu kūnu spindėjo smalsumu. Šita mėgo pažintis. Ir angelus, ir dar labai daug ką, ir va deivės lūpų kampukai šoktelėjo į viršų.
- Atleisk. Mudvi buvome susitikę anksčiau?- deivė buvo tikra, jog baisiai panorėjusi ir akimirkai užsimerkusi, tarp prisiminimų rastų tą tinkamą, kuris padėtų atsakyti pačiai sau, bet kam traumuoti iš anksto žmogų šikančio katino roža.. Kai jo galima tiesiai paklaust. Net jei ir aplinkeliais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 28 09 2012, 5:36 am

Kai deivė susverdėjo Neela pirmą sekundę sulaikė kvėpavimą, o kitą jau ruošėsi prišokti ir pagelbėti, bet šioji išsilaikė ir angelė tik lengviau atsidususi pažvelgė žemyn, kur kalnas staigiai smigo žemyn. Žmogus tikrai būtų užsimušęs nuo tokios viršūnės.
- Atsiprašau, kad išgasdinau, - pasakė pakeldama akis į atsisukusią merginą. - Nemaniau, kad taip reaguosite, į mano pasisveikinimą, - pasakė taip pat smalsiai tyrinėdama deivę žvilgsniu. Ji niekaip negalėjo suprasti kodėl jausmas atvedė ą čionais, jei niekas nesiruošė žudytis? Nesusilaikiusi ji apsidairė bandydama suprasti iš kurios pusės gali pasirodyti koks baidyklė demonas. Prisiminusi savo nelaimingą patirtį merginą vos sulaikė trukčiojamą atodūsį. - Ne, aš jūsų nepažįstu, - atsakė taip pat nusišypsodama, tik jos šypsena buvo nelabai drąsi. Suvokusi, kad ji prisėlino iš už nugaros, prie stovinčios ant krašto deivės atrodė kaip kokia nors tykanti nudėti dievus angelė, o po to nemandagiai kalbanti. Kol Neelos fantazija visai neįsivažiavo peikiant save ji prabilo. - Aš Neela von Tulsse, - prisistatė. - Gyvenu netoliese, - mostelėjo ranka į miško pusę, o po to į sparnus sau už nugaros. - Angelas, - pridūrė. Akimirką pasirodė, kad deivė nebendravusi su šia rūšimi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 29 09 2012, 11:31 am

- Viskas gerai.- užsikišus sruogą už plaukų patikino.- Čia aš tokia...- užvertė akis į dangų lyg ten būtų parašytas tinkamas žodis.- nezgrebaila.
Kreivai šyptelėjus ji dar kar pasilenkė ir smalsiai įsistebilyjo į apačią.
- Malonu su tavim susipažinti, Neela.- sugrąžinusi akis atgal šįkart ištempė lūpas kaip laimingas vaikas.- Aš Rūta... Vadink mane Rūta. Visi vadina mane Rūta.
Akimirką moteris pagalvojo padariusi klaidą ir prikando lūpą. Nebuvo pratus girdėti kreipinį 'jūs', nes būtybes žinančias ar bent jau galinčias nuspėti deivės realų amžių ant šios žemės buvo galima ant rankos pirštų suskaičiuoti. Ir kita vertus, ji nieko nežinojo apie merginą prešais - gal šitaip ji iškėlė tam tikras sienas, kuria Rūta bus ką tik sugriovusi su savo tujinimu?
- Kaip laikosi angelų šeima?- kažkaip išvengusi to nelemto įverdžio pasiteiravo šiek tiek prigesusi. Iš tiesų, ji nespėjo sugaudyt visų besikeičiančių veidų, tačiau tos kelios draugystės, kurios jai buvo brangios, tikrai rūpėjo. Mielai būtų sau įsispyrus užpakalin už tai, nepalaiko ryšio su Jule ir kaip Ninai su Aleksu sekas nežino. Tikėjos, jie laimingi..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 05 10 2012, 6:11 am

Neela nepatikliai pažvelgė į deivę ir suraukė antakius bandydama suprasti ką reiškia tai, ką išgirdo. Greičiausiai po kelionių po užsienį ji pamiršo gimtąją kalbą, nes niekaip nesugebėjo vieno žodžio išversti.
- Ką reiškia nezgrebaila? - paklausė pasidavusi ir nekvaršinusi savo smegenų. Pagaliau deivė prisistatė ir angelė lengviau atsiduso, kad sulaukė to momento. Nusišypsojusi daug drąsiau ir nuoširdžiau ji tyliai pakartojo sau jos vardą. - Rūta, - tada pridūrė. - Malonu susipažinti, - pasakė ir priėjo dar arčiau skardžio krašto norėdama pasigrožėti vaizdu į apačią.
- Iš angelų vieningos šeimos liko daug mažų, - tepasakė. - Aleksas su Nina turi mažą berniuką vardu Christoferis. Hikaris su Beatričę turi meilią mergytę Arielę, bet jso dar nemačiau, - angelė šnekėjo taip lyg atraportuotų viską ką žino, tik balse skambėjo draugiškas ir žaismingas tonas leidžiantis suprasti, kad ji tiesiog atsako į užduotą klausimą. - Pati tik nesenai grįžau į namus, nes... Buvau išvykusi, - dabar šypsena pavirto kiek dirbtina. Nenorėjo kalbėti apie tai. Buvo priežasčių, dėl kurių ji taip padarė, - atsisukusi į deivę ji žiūrėjo į ją. - Dievai kaip visada užimti darbais, tiesa?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 07 10 2012, 7:50 pm

- Tai, a... tokia savybė...- sumirksėjo galvodama kaip čia neapsifeilint ir žiauriai savęs neapstumt, nes visi sinonimai nelabai maloniai skamba. Tokius klausimus reikėtų į šeši nuliai milijonas dėt.- žodžiu nieko gero iš jos. Jei kas tave šitaip pavadintų, tai galėtum jam pasiūlyti pabučiuoti kumštį.- pajuokavo ir užsičiaupė, jei Neela ne taip suprastų.- Arba ne...
- Džiaugiuosi už juos.- Rūta nepažinojo Hikari su Beatrice, bet maži angeliukai... Deivė net nesuabejojo, jog abi poros nuostabūs tėvai.
Moteris tik linktelėjo į sekantį angelės sakinį. Rūta gyveno pakankamai ilgai, kad suprastų, jog dauguma jos rasės pereina pro tą patį, ir kartą, gal net ne vieną, prireikia pasitraukti, susivokti savyje, kad galėtum tęsti tai, ką laikai savo keliu. Ji nežinojo Neelos istorijos ir neturėjo galios spręsti kas teisinga, o kas ne, teisti arba atleisti... Deivė tyliai iškvėpė orą su šiokiu tokiu liūdesiuku. Jos rasei pasisekė, kad turi Marką, angelams dėl Alekso.
- Dievai irgi skirtingi. Žmogiški.- gavusi gan taiklų klausimą nusuko akis į skardžio apačią ir kurį laiką tylėjo.
- Kalbant apie darbus, tai čia aukos ieškojos demonas, bet pavojaus nebejaučiu kuris laikas. Ar ir tu čia dėl to?- pasisuko į angelę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 09 10 2012, 8:59 pm

(:DDDDDDDDDDDDDDD tokius klausimus į šeši nuliai milojonas nužudė ;DDDDDDDDDDDDDD)

- Mat kaip, - linktelėjo galva ir kiek įtariai pažvelgė. Sunku buvo suvokti, apie kokią savo savybe kalbėjo Rūta sakydama tokį neįprastą sinonimą. Paskui ėję žodžiai atvėrė Neelai akis. Ji juokavo. Čia buvo toks pokštas, kurio ji negalėjo suprasti. Ot kvėša. Kažkokia atsilikusi ir nesupranta ji humoro.. Pati save apstūmusi angelė dar kartą linktelėjo, šį katą energingiau pritardama dėl džiaugsmo už abi šeimas. BUvo keista bendrauti su deive, nes iki tol ji keletą žodžiu persimetė su Marku. Nebuvo tokios galimybės bendrauti su dar kuo nors. Išgirdusi, kad dievai taip pat labai žmogiški, mergina pagalvojo, kad turbūt kuria šeimas, kaip ir angelai. Ją kiek nustebino, kad deivę čia atvedė tas pats jausmas ji linktelėjo. - Taip, aš dėl jo čia atėjau, bet sutikus ave jausmas dingo, - ji apsidairė. - Greičiausiai kas nors jau išgelbėjo. Ar eime patikrinti?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 12 10 2012, 7:29 pm

(naah, nope, regenerate T.T)
Moteris linktelėjo. Kaži ar ten bus kas nutikę, bet kas už Rūtą geriau žinojo, kaip negalima pasitikėti jos pačios atšipusia ir skylėta intuicija.
- Arba išsigelbėjo pats,- šyptelėjo ir pakėlus nuo žemės vieną spalvingų lapų pasukiojo tarp pirštų. Instinktai rocks.
- Patikrinkim.- sutiko ir pasisuko kulniuot į pirmą papuolusią pusę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 13 10 2012, 12:29 am

Neela suskobo sekti iš paskos.
- Ej.. Palauk, - šūktelėjo. Jai atrodė, kad jos eina ne į t pusę, bet deivė yra deivė, jos veiksmams neprieštaraus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-