It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 22 06 2012, 10:45 pm

žodžiu išeina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 27 06 2012, 8:34 pm

Lėtai atžingsniuoja čia ir apsidairo. Linkteli galva pamačiusi, kad aplinkui nieko nėra. Norėjo tiesiog pasėdėti ir susirikiuoti mintis kurios pastaruoju metu buvo susikuitusios ir Viv. nebe sugebėjo tarp jų susigaudyti. Tiesiog visko pastaruoju metu buvo tiek daug... atsiduso ir priėjusi prie skardžio krašto pažvelgė žemyn. Aukščio nebijojo. Tiesiog žinoti, kad žengus vieną neatsargų žingsnį nugarmėsi žemyn buvo keista... ir kartu įdomu. Deja žingsnio į priekį ji nežengė, priešingai, atsitraukė nuo skardžio šiek tiek toliau ir giliai įkvėpė į plaučius šviežio oro. Tada ramiai iškvepė ir užsimerkė. Jausdama kaip vėjas tingiai kedena jos plaukus nusprendė, kad gal vis dėl to viskas ir nėra taip blogai kaip jai atrodo? Ar yra? Susimąstė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 27 06 2012, 8:54 pm

Demonas atsirado lyg iš niekur tiesiai merginai už nugaros. Tikėjosi pabūt vienas, bet žavi kompanija jam tikrai nepamaišys. Kreivai šyptelėjęs perbraukė pirštu per merginos nugaros linkį.
- Mėgaujiesi vienatve? - gana tyliu, bet sodriu balsu sušnabždėjo ir nusijuokęs atsitraukė. Kiek nusivylė, jog mergina vampyrė, nors tai ir nebuvo matyti jo veide. Atsitraukęs Aleksas apsidairė aplinkui. Kartais netgi jam patiko pabūt gamtoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 27 06 2012, 9:01 pm

Krūptelėjo kai kažkas ją palietė ir staigiai pasisukusi nužvelgė vaikiną. Mintyse kelis kartus save iškeikė, kad yra tokia neatsargi ir užsimiršta vis, kad ne visi draugiškai nusiteikę šiame pasaulyje. Tikėjosi, kad žvilgsnyje nesimato to išsigandimo, bet buvo tikra, kad ne. Per tas kelias savaites kol tokia buvo, vampyrė ta prasme, ji pakankamai gerai išmoko visus jausmus laikyti viduje ir iš išorės atrodyti nuolatos rami ir pasitikinti savimi. Nors viduje būdavo sumaištis...
- Tiesą sakant taip, - pasakė linktelėdama galva. Balsas buvo draugiškas ir ramus. Nepuls taigi kiekvienam pamatytam drąskyti akių. Nors kartais norėdavo... labai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 28 06 2012, 11:50 am

Mėgo Aleksas pasirodyt netikėtai, erzint ir provokuot, bet su blogiukais nesielgdavo kaip nors blogai. Įdėmiai nužvelgė merginą nepraleisdamas nė vieno kūno linkio. Kreivai šyptelėjęs gūžtelėjo pečiais. Mėgo jis tylą, bet dar labiau mėgo ją griaut. Aplinkui per daug ramu, jam jau seniai sapnuojasi košmarai, o kūną valdo kraujo troškulys. Ne gert jį, o žudyt, mėgautis skausmu, atsispindinčiu aukų akyse, lyg atvaizdas skaidriame ir ramiame vandenyje. Per daug ramu, kad galėtų jaustis gerai. Atsikvėpęs vėl šyptelėjo.
- Nė neabejoju, kad ne ką mažiau nei aš dabar tu trokšti kraujo, bet pastangos būt žmogiškam bevertės. - gūžtelėjo pečiais. Jam buvo nė motais ką jį manė apie vienatvę, bet joje pastebėjo tą dvejojimą, mokymąsi susitaikyt su padėtimi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 28 06 2012, 12:00 pm

- Taip, noriu kraujo ir ką? - paklausė šiek tiek primerkdama savo žalias akis, - be to kodėl sakai, kad bevertės? Viskas turi prasmę, - gūžtelėdama pečiais pasakė ir kilstelėjusi ranką užsikišo už ausies plaukų sruogą. Be to ko norėti dėl to, kad ji dvejoja? Visas jos gyvenimas pastaruoju metu vertėsi aukštyn kojom. Ji pati nežinojo ko nori. O kai nežinai gyventi darosi tik sunkiau. Būna priimami klaidingi sprendimai. O tada viskas tik dar labiau sunkėja. O jeigu kalbant apie tylą... kartais ji manė jog ji gerai, lengviau mąstyti, tačiau kartais tyla imdavo slėgti. Norėdavosi būti ten kur triukšmas, Ten kur kitų balsai užgoždavo tavo mintis ir bent kelias akimirkas galėdavai nuo visko atsiriboti, - beje aš Vivianna, - pasakė suvokusi, kad būtų mandagu prisistatyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 28 06 2012, 12:48 pm

Kilstelėjo antakius jai taip atrėžus, tiksliau jo paklausus. Menkai šyptelėjęs vaikinas gūžtelėjo pečiais.
- Tai tik paprastas teiginys ir pati greit įsitikinsi, kad bevertės, tad nesivarginsiu tau tai aiškinti. - šyptelėjęs kiek atsitraukė. Sutiktų jis su jos mintimis, bet jų nergirdėjo, todėl ir negalėjo kažką apie tai pasakyt. Atsidusęs pažvelgė į toli. Stovėjo taip ramiai, tarsi niekas dabar neegzistuotų, bet po akimirkos atsitokėjo. - Aleksandras.
Bejausmiu ir gana šaltu tonu atrėžęs pradingo taip greit kaip ir pasirodė.

((sorriukas saulele ;* Aleksą žmogeliuku reik paverst))
Atgal į viršų Go down
avatar
Heather Morrison
if you don't make mistakes, you aren't really trying

•parašiau : 4064

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 28 06 2012, 12:56 pm

((nieko tokio :DDD))

Gūžtelėjo pečiais. Labai jau jai rūpi tie filosofiniai išvedžiojimai. Nusprendė eiti iš čia kai tik jis pradingo. Nemėgo tokių kurie kalbėdavo su ja lyg su siena. Nors... teisingi jo žodžiai buvo. Gūžtelėjusi pečiais pasišalino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 16 07 2012, 7:35 pm

Nenorėjo Olivija dar trauktis iš gamtos prieglobsčio, todėl iš miško, sukorusi nemažą kelio gabalą, atkulniavo čia. Gerai, kad įpratusi vaikštinėti šen bei ten, nors, bet kuriuo atveju, rytoj kojas gels. Kurį laiką kopė nelygia miško danga, vieninteliu išmindžiotu takeliu, vedančiu į šiokios tokios kalvos viršų. Galiausiai pasiekusi savo tikslą, mergina priėjo prie pat krašto ir atsargiai dirstelėjo žemyn. Nuo aukščio kiek susisuko galva, ir ji atsitraukė. Visgi veikė šiokia tokia aukščio baimė, kuri ir gąsdino, ir svaigino. Olivija porąsyk sumirksėjo ir ėmė vaikštinėti pakraščiu pirmyn atgal, retkarčiais stabtelėdama ir pasigailėdama, kam nepaėmė savo fotoaparato ir neužfiksavo keleto gražių vaizdų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 16 07 2012, 7:49 pm

Vedama kažkokių keistų jausmų ir šiaip turėdama itin gerą nuotaiką, Paule sumanė ateiti būtent čia ir neaišku kodėl. Žmonių čia sutikti nesitikėjo, kitų demonų ar padarų taip pat, ko gero norėjo savo gera nuotaika pasidalinti pati su savimi. Nebenaudodama savo sparnų ar kitokių demonams būdingų galių, kad galėtų be vargo užsiropšti prie skardžio, ėjo tiesiog savom kojelėm, a taip a taip, nepavargs. Atsidūrusi prie skardžio iš kart sustojo. Sustoj ji ne vien dėl to, jog pajautė netoliese esantį žmogų, o dėl to, kad sumanė paspoksot į aplink esančią gamtą, kuri dėja jai didelio įspūdžio nebedarė, nebemoka ji džiaugtis gamtos grožiu. Per daug nekreipdama dėmesio į personą įsitaisė ant žemės netoli kažkokio apdžiūvusio ir aiškiais negyvi medžio. Kartais žvilgtelėdavo į merginą. Žino ji, kad jei užsimanys jos paskanaut, teks nuotaiką susigadinti, o dabar stengėsi ją išlaikyt tokią gerą, kokia ir buvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 07 2012, 12:02 pm

Sukryžiavusi ant krūtinės rankas, mergina savo beprasmį vaikščiojimą pirmyn atgal atidėjo vėlesniam laikui, o dabar ji tiesiog stovėjo ir primerktom akim spoksojo kažkur į tolį, kur horizonto linija dangų sulieja su žeme. Vienatvė negadino tos susimąsčiusios, melancholiškos nuotaikos, greičiau ją papildė. Išgirdusi netoliese kažkokius žingsnius, kurie iš tiesų nebūdavo būdingi demonams, galintiems sparnų pagalba nenaudoti fizinių jėgų ir mėgstantiems prisėlinti tyliai, Olivija palengva pasuko galvą į kairę, kur jau buvo įsitaisius toji žmogysta. Per trumpą akimirksnį rudaplaukė susivokė, kad būtent tą personą ji ne taip jau ir seniai buvo sutikusi miško vidury. Įdomu, įdomu. Gal ją persekioja? Juokinga mintis, greičiausiai šiaip kažkoks keistas sutapimas. Ir visgi mergina nesusilaikė nedirsčiodama į šviesiaplaukę gražuolę, jau nebelabai jaudindamasi, kad bus pastebėta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 07 2012, 12:10 pm

Kas gi Paulei pakėlė nuotaiką? Neaišku. Išsiaiškint ar ne... nėra didelio reikalo tam, nes ko gero bandydama atkasti nuotaikos šaltinį, tik viską sugadins. Pagavusi netoliese esančios personos žvilgsnį kiek prisimerkia, nes dabar ir pati ją atpažįsta. Iš kart išmeta šypseną, pakelia ranką ir lėtai pamojuoja taip lyg pasisveikindama su mergina. Bėda tame, kad neprisimena jos vado, o gal jos net nežino? Anyway. Pabus dabar Paule miela, gal neprisidarys bėdų, bet kur tau ji jau išbus miela bent pusvalandį, ko gero šitai personai šiandien nepasisekė, bet jei nebūtu čia ji, būtu kas kitas, nors iš vis dabar P nenorėjo nieko žudyt ar kankint, bet jei jau sutinka žmogų, tai tenka, nes po to pradės demonai aiškint visas taisykles, kad gražiai bendraut su žmonėm negalima.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 19 07 2012, 9:42 am

Akies krašteliu pastebėjusi kažkokį judesį, Olivija vėl žvilgsniu susirado sėdinčią merginą, kuri šiuo metu šypsojosi ir mojavo. Akimirką padvejojusi, Oli padarė tą patį, tai yra pasistiebė ir taipogi šyptelėjusi pamojavo. Dirstelėjusi į nuo skardžio šviečiančius tolius, rudaplaukė nusisuko ir palengva, neskubriu žingsniu priėjo prie Paulės. Geriau, aišku, būtų dingusi, bet iš kur jai žinot, kokia grėsmė tyko, jei išvis net nenumano, kas P` iš tikrųjų yra.
- Sveika dar sykį, Paulete,- visai meiliai nusišypsojo ir, nelaukusi sutikimo, prisėdo šalia. Ištiesė kojas visu ilgiu ir atsilošė, įsispoksodama į dangų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 19 07 2012, 11:23 am

Kažkur Paulėj pasirodė laimė, labai jau neaišku, bet ta laimė dėl to, kad mergina ją atpažino ir jai nebereikės laužyt liežuvio bandant susipažinti ir atlikti visus kitus ali draugiškumo ritualus. Oliviai pamojavus atgal Paule vėl šypteli. Žiūrėjo kaip šioji ateina prie jos ir ten atsisėda. Rodos, šiandien viską atlikti bus tikrai lengva.
-Labas, Olivia, ką jau padarysi, kad abi trainiojamės po tokias vietas. - gūšteli petukais su šypsena veide. Dieve brangus, jai žandikauliai tuoj pradės skaudėt. Persimetusi savo šviesius plaukus per vieną petį, kiek pasisuka į merginą. - Taigi, ką čia veiki, viena. - aišku, pabrėžusi žodį "viena" nežymiai sublizgina akutėm.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 27 07 2012, 8:52 pm

Ji tokia nuleidus akis į žemę žingsniavo link skardžio. Čia turėjo būti jos paskutinės minutės. Ji nurijo seilę, pasiekusi skardžio kraštą. Pažvelgė į apačią, įkvėpė visiškai skaidraus oro. Ji buvo toli nuo merginų, tad jų net nematė. Ji atsiduso ir apsižvalgė. Dar užtems savo gyvenimą, tad ši atsisėdo ant skardžio krašto. Skruostais vėl ritosi tos kvailos ašaros. Ji rankomis vis bandė jas nusivalyti, bet jų vis pasirodydavo daugiau ir daugiau. Tušas tiesiog dingo nuo jos blakstienų ir pasiliko ant jos sudrėkusių skruostų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 27 07 2012, 9:00 pm

lyg nujausdama, kad čia kažkas bus, tikisi jai į nauda, ateina čia Leila, apsižvalgo gan smulkmeniškai viską apžiūrėdama ir štai, tikriausia šiandien jai sekasi, tad ji nuėjo prie gražiai garbanotos blondinės ir prisėdo šalia ant skardžiaus, gal ji tikrai atsisveikint su gyvenimu nori, o Leila galėtų jai pratęsti kančias ir palikti gyvuoti amžinai. Pažvelgė į mergina ir taip keistai prabilo, bet visai neužjaučiančiai ir negailestingai, bet švelniai, - tu ką, gal savižudė? savižudybė irgi nusikaltimas, - žvelgė į ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 27 07 2012, 9:07 pm

Ji išgirdo ją tik tada kai ši atsisėdo prie jos. Krūptelėjo ir pažvelgė į ją. - O jei taip, tai kas? Tau širdies gi neskaudės,- papurtė galvą ir apsilaižė lūpas. - Tai uždarykit mano kūną į kalėjimą,- sukrizeno ir pavartė akis. Ji nužvelgė ją ir nukreipė žvilgsnį į tolį. Rankomis persibraukė per savo plaukus, tuos nuostabius plaukus kuriems seniau skirdavo viską dėmesį. - Aš Amber,- pasakė savo vardą ir paskutinį kartą ranka nusibraukė ašaras.

(( gali būti kad greit teks nueiti nuo kompiuterio...)
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 27 07 2012, 9:14 pm

- hm.. jeigu iš ties, tai tikrai neskaudės, - lyg niekur nieko gūžtelėjo pečiais, o tada pažvelgė atidžiau į mergina, nuignorino jos kitas kalbas, Leilai galvoje skambėjo tik jos vardas.. Galvojo kur girdėtas ir staiga prisiminė, - aš tave prisimenu, - išsišiepia, galės užbaigt ką pradėjo ir dar geriau, - oh. bet turiu pasakyti, kad tu manęs tikrai nepameni ir aš dėl to apgailestauju, arba ne, - biški ironiškai pasako, - žinai malonu susitikt dar kartą, aš Leila, - sužybsi akimis, dar tvardosi kol kas.
((nieko tokio :] ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 28 07 2012, 7:57 am

Ji pažvelgė į ją ir atsiduso. - Tuo bus geriau,- atsikrenkštė. - Aš tavęs ne,- tokia biški nesupratusi spokso į ją. Ji lyg ją ir žino lyg ir ne. Akys išsiplietė ir ji dar kartą nužvelgė ją. - Leila,- tyliai pakartojo jos vardą ir liko dar kiek nesupratusi. Gi po jų susitikimo jai buvo ištrinta atmintis. -Tikrai tavęs nepamenu,- papurtė tą savo gražią galvutę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 28 07 2012, 10:41 am

PAULETE ERICA DEVILL rašo:
Kažkur Paulėj pasirodė laimė, labai jau neaišku, bet ta laimė dėl to, kad mergina ją atpažino ir jai nebereikės laužyt liežuvio bandant susipažinti ir atlikti visus kitus ali draugiškumo ritualus. Oliviai pamojavus atgal Paule vėl šypteli. Žiūrėjo kaip šioji ateina prie jos ir ten atsisėda. Rodos, šiandien viską atlikti bus tikrai lengva.
-Labas, Olivia, ką jau padarysi, kad abi trainiojamės po tokias vietas. - gūšteli petukais su šypsena veide. Dieve brangus, jai žandikauliai tuoj pradės skaudėt. Persimetusi savo šviesius plaukus per vieną petį, kiek pasisuka į merginą. - Taigi, ką čia veiki, viena. - aišku, pabrėžusi žodį "viena" nežymiai sublizgina akutėm.
Pastebėjusi, kad aplinkui renkasi ir kitos personos, o Olivia vėl užsitransavo, tai Paule lėtai atsistoja ir pasitrina rankas. - Dėje, teks tave vėl palikti - tarus dingsta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 9:49 am

Amber De Iturbide rašo:
Ji pažvelgė į ją ir atsiduso. - Tuo bus geriau,- atsikrenkštė. - Aš tavęs ne,- tokia biški nesupratusi spokso į ją. Ji lyg ją ir žino lyg ir ne. Akys išsiplietė ir ji dar kartą nužvelgė ją. - Leila,- tyliai pakartojo jos vardą ir liko dar kiek nesupratusi. Gi po jų susitikimo jai buvo ištrinta atmintis. -Tikrai tavęs nepamenu,- papurtė tą savo gražią galvutę.
šypteli ironiškai, - kažin, - tada atsistoja mergina už nugaros ir pakelia ją už plaukų. Pastato ant kojų ir pakelia už gerklės, taip evil šypteli ir biški žengteli, kad po jos kojomis lieka tik praraja nuo skardžiau. Bet pažiūrėjus, kad Amber vos nedūsta, tai pastato ant kojų ir nuslenka jai plaukus nuo kaklo, - kuo mačiau krutėsi ir klyksi, tuo mažiau skaudės, - pasako grasinančiai ir tada suleidžia dantis į merginos kaklą, dar delnu burną uždengia, kad per daug nesigirdėtų merginos klyksmo,nors gal ji net neklyks, tada būtų tikrai protinga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 9:56 am

Ši pajutusi skausmą sukliko. Gi vien tampai už plaukų skauda, o šia dar ir visas kūno svoris tenka jos plaukams. Bet kai atsirado virš prarajos ši nutilo ir siaubo pilnom akim žiūrėjo į apačią. Rankomis bandė patraukti jos rankas nuo kaklo, ji pradėjo žiopčioti, gaudydama orą. Akys paraudo stipriau nes ji vėl verkė. Išgirdusi jos žodžius ši sustingo. Kūnas įsitempė. Ji bandė klykti, bet jai uždengė burną. Ji iš kart nutilo. Jautė kaip jėgos po truputi nyksta. Skausmas darėsi visiškai nepakeliamas, bet ji sukando savo lūpą, kad nespiegtų, nors jei ir spiegtu ji būtu nutildyta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 10:06 am

atsiradusi čia, Lilli apsidairė ir pamatė tą žiaurią sceną. tada ji prisiminė kaip pačiai kliuvo per užpuolimą. ir tada ji sucipė nevalingai.
- nuleisk ją ant žemės! - jos viduje jau kunkuliavo viskas ir ji jautė, kad privalo padėti šviesiaplaukei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 10:21 am

Ji pažvelgė čia stebuklingai atsiradusios. Jos akys pradėjo temti. Jėgos buvo beveik visiškai išsiurbtos. Sąmonė po truputi blėso, o skausmas atrodė atslūgo, nes jos kūnas tiegios pasidarė nejautrus. Ranką pradėjo trūkčioti,kaklą irgi sutraukė traukuliai. Akys vėl prasivėrė, o skausmas suaštrėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 10:23 am

žaibiškai atsisuka į dievukę, truputuką susinervina, bet toks jausmas, kad ta geroji jos bijo labiau negu Leila jos. Paleido Amber ir apsilaižė lūpas. Tada iš kart prie gerosios atsidaro ir sviedė ją per visą lauką, šyptelėjo. Gaila nežinojo apie jos galią, bet nieko. kaip nors. Atsisuka į savo auką merginą ir dar kartą suleidžia dantis į kaklą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-