It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 10:31 am

na kur tau, Lilli tai pirmas toks... laisvinimas, tai ir nežino nieko apie nieką, net savo galios nežino, net nežino, kad gali tokią turėti.
Lilli skrido neblogai ir tėškėsi į žemę, susitrenkdama galvą, skausmas buvo nepakeliamas, tai vienintelis skausmas, kurio ji kentėti niekada negalėjo. bet staiga jis dingo. suveikė jos galia apie kurią ji nieko nežinojo, jos skausmas perėjo užpuolikui, šiuo atveju Leilai.
opajutusi, kad jai viskas gerai, ji atsirado demonei už nugaros, trenkė stipriai į tam tikrą tašką ant kaklo, po tokio smugio trumpam turėjo atsiraisvilni raumenys. o kai tai įvyko, žmonių mergaitė smuko ant žemės. ir Lilli kaaai vožė demonei per galvą, jam muštis tai nuo vaikystės mokėjo..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 10:36 am

Jos akys užsimerkė. Ji tiesiog nebegalėjo į tai žiūri. Kai demonės rankos paleido ją, ki skaudžiai parkrito ant žemės. Iš jos lūpų pasigirdo aimana. Ji pradėjo lėčiau kvėpuoti, ir atrodė kad širdis stoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 10:40 am

pamačiusi, kad žmonių mergaitei negera, labai negera. Lilli dar sykį žožtelėjo demonei į veido srytį, toksliau į nosį, su tikslu sulaužyti ją, o pati po to pasilenkė prie merginos ir pakėlė ją. Lilli išties buvo daug stipresnė už žmogų, net pati nusistebėjo.
- ir nedrįsk man akyse rodytis. - piktai burbtelėjo demonei ir pranyko su šviesiaplauke.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 29 07 2012, 12:43 pm

ir vėl. Parkrito nuo deivės perimto skausmo, o po to dar ai ta kelis kartus vožtelėjo, tai Leila trumpam parkrito, bet ji buvo už Lillian senesnė ir stipresnė, tad tuoj pat atsikėlė ir negarsiai nusikeikė. Bet bent stipri jautėsi. Žodžiu atsistojo, nusivalė biški drabužius, pasitaisė plaukus ir dingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 1:54 pm

atsirado čia Lillian, kaip visada daili ir miela. priėjusi kiek arčiau krašto, Lilli pažvelgė į apačią. kad ir kaip ten bebūtų ji visada bijojo aukščio, todėl praėjus keliom sekundėm ji atsitraukė ir kilstelėjusi smakrą užsimerkė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 2:24 pm

Mindamas, kažkokį senai išminta takeli link skardžio Daniel, visai neskubėdamas ėjo link jo. Primerkęs vos akis, jis laikė dešinėje rankoje tarp pirštukų cigaretę ir iš nuobodulio, vis įtraukdavo lengvai jos dūmų, kurios po akimirkos jau išpūsdavo į orą, taip, kaip ir kiekvienas prisidėdamas prie aplinkos teršimo. Vangiai žvalgydamasis aplink, šis pagaliau pasiekė skardį, nuo kurio pažiūrėjus atsivėrė nuostabus gamtos vaizdas. Bet šį kartą, už Danio akių užkliuvo ne vien didinga gamta ir jos vaizdai, bet ir netoli skardžio krašto stovinti mergina. Akimirkai sustojęs, jis nužvelgė merginą, lyg skanuotų ją akimis. Keista, bet ši mergina, jam savo meilumu, labai priminė žmogų, todėl šis tik pažvelgė į ją įdėmiau ir mintyse bandė spėti, ką čia žmogus veikia. Vos paėjęs kelis žingsnius, vaikinas pastebėjo, kad mergina užsimerkusi, tuomet D tik pavartė akis, ir atsiduso, na taip tai tik eilinė merginą, atklydusi čia veikiausiai nusižudyti dėl kokios nelaimingos meilės ant skardžio, panašios mintys sukosi jo galvoje. O ką, gal čia puiki proga pasimaitinti, juk kam veltui laistyti kraują, juk jis tai šventas dalykas, geriau va pasimaitins, o mirtis, na ką natūralus dalykas, ir gal net išgelbės ją nuo savižudybės, pabūs geru Daniel, kas reta. Neatsisakydamas šios savo įdėjos vaikinas, tik priėjo prie merginos ir žinoma, kaip visada nepuldamas iš karto, o norėdamas pažaisti su maistu, jis iš pradžių pabendraus,
- Sveika, - atsistojęs šalia, pažvelgia į šviesaplaukę ir kilsteli lūpų kamputį, su kiek paslėpta devil šypsenėlė ir apsimestinio draugiškumo prieskoniu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 2:34 pm

ji jau senai suprato, kad toli gražu nėra viena ant šio skardžio, bet visgi ji net nesujudėjo ir net nekruptelėjo kai vaikinas taip netikėtai pasisveikino. bet dar kelias sekundęs pastovėjusi taip, ji atsimerkė ir pažvelgė į asmenį sutrukdžiusį jai klausytis tilos.
- Sveikas ir tu. - švelniu balseliu pasisveikino Lillian. savaime suprantama ji žinojo jau kas jis per vienas, toks jos darbas buvo, bet į jos sarbą įėjo ir dar vienas punktas, tai gerbti visas šio pasaulio būtybes. būtent dėl to ji nieko pikto nedarydavo... pirma.
Lillian tvirtai stovėjo ant žemės, nežiurint į tai jog jos aukštakulniai buvo išties aukšti, o pakilęs vėjelis sujudinos jos lengvos suknelės kraštus.
galiausiai supratusi, kad tyla jai ne prie širdies, Lilli vėl mielai nusišypsojo ir kiek pakreipusi galvą užklausė.
- Gal paklydai, jaunuoli? - jie kiek išrietė vieną antakį, bet tuojau veidas išsilygino ir ji bėl nusisuko nuo jaunojo vampyro ir toliau žvelgė į tolį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 3:27 pm

Nepamesdamas tos savo šypsenėlės jis stebėjo merginą, laukdamas bent kokios jos reakcijos. Žinoma, tai jam kiek uždavė klaustuką, kai mergina, taip vangiai reagavo į jo staigu pasisveikinimą, juk paprasta žmonių mergina, tikrai nebūtų taip šaltai nė nereagavusi. Bet Daniel neparodė šitų savo minčių šuolio, ir merginai atsimerkus, jis tik kiek labiau kilstelėjo lūpų kamputį, kol jai pasisveikinus šis nežymiai linktelėjo. Pajutęs, kaip jo rankoje, jau baigė rūkti cigaretę, kurią jis vis dar laikė, šis numetė ją ir prispaudė su koja užgesindamas. Vėl pakėlęs akis į nepažįstamą merginą, šis išgirdęs jos klausimą, nusijuokia trumpai, na taip jis vargšas vaikinukas pametęs kelią ir ieškantis takelio į nežinomybę,
- Tai būtent, nė nežinau iš kur atėjau, nei kur atėjau, gal padėsi suprasti kur aš esu?, - kiek įžūliai priėjo prie merginos visai arti ir kilstelėjo antakiuką pažvelgdamas į jos akis įdėmiau su sarkastiška šypsenėle, kuri žaidė jo lūpose ir vos daugiau kilstelėjęs lūpų kampučius nukeliavo merginos kūnu akimis, ir žengė kelis žingsnius nuo jos link skardžio krašto,
- O ką pati čia veiki, nemanau, kad merginos pasikepinti prieš saulutę renkasi skardžius, - pasukęs galvytę į merginą pasiteiravo taip tarp kitko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 3:38 pm

stovėdama mergina kantriai laukė vaikino atsakimo. ne tai jog jai jis rūpėtų, bet visgi smalsumu ir nekantrumu Lillian pasižįmėdavo visada. o kai vaikinas dar taip naglai prisiartino prie jos.... Lilli tiesiog kiek kilstelėjo smakrą, kad galėtų jam į akis pažvelgti, net tuo metu kai jis taip ižuliai ją nužiūrinėjo. bet kaip jau ir sakiau, kol jis jos neliečia, ir neskaudina, ji bus gerute mergaite.
- esi prie skardžio, atėjai iš priešingos pusės, o sekantį kartą komposą pabandyk sau ant kaklo pasikabinti. - jinai taip tyliai sušnbždėjo jam, jugi nebuvo reikalo kelti balso, kai pašnekovas vos per kelis centimetrus nuo tavęs. o jau kai jis nuėjo ir pati Lilli gavo puikią progą jį nužvelgti, o tai padariusi įsmeigė akis jam į kaktą, kol pastarasis neatsisuko.
- o kas sakė, kad aš čia pasikepinti atėjau? atėjau pabūti čia, nes man čia patinka, gražu, ramu ir žmonių mažai arba aplamai jų nėra. - ji kalbėjo su miela šypsena veide ir ji net nebuvo sarkastiška, buvo nuoširdi.
keista ta Lillian buvo, bet greičiau jau dėjusi ant visko, na iš šono galėjo pasirodyti, jog jai ant visko nusispjauti, visada tokia rami ir jokio savisaugos ankstinkto, nes ji gi negali žinoti kas dabar šau į galvą jaunajam vampyrui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 4:10 pm

Jausdamas, kaip lengvas vėjas, palietė jį, Daniel vėl pažvelgė kažkur į tolumą, nuo skardžio, tiesa, kad čia buvo tikrai, gražu, o akimis, nusileidęs, žemyn, įsižiūrėjo į tolumoje esančią žemę, čia buvo tikrai aukštai, mintyse jis paspėliojo, kaip jis atrodytų, nukritęs, nuo tokio aukščio ir pats sau šyptelėjo. Nepažįstamajai, pradėjus pasakoti, kur jis yra, Marc tik, žvilgteli į ją nusišypsodamas ir palinksėjo,
- Labai dėkui, būtinai paklausysiu patarimo ir kita kartą netgi atsarginį pasikabinsiu , jeigu kas, atvejui, - nusijuokė trumpai, na taip šiandien jam gera nuotaika, o ir taip jis visada nemėgsta būti paniuręs, jau geriau net mirdamas, juoksis, nei rodys kam nors savo silpnumą ar per daug atskleis savęs, ko tikrai jam nereikia,
- Pritariu, buvo ramu, kol neatėjau aš tiesa?, - pakėlė vėl antakiuką ir visu kūnu pasisuko į merginą, - Tiesa, aš irgi maniau, kad čia nieko nebus, todėl lygu, - mosteli rankyte, žinoma, neatėjo jis čia su tikslu pabūti vienam, todėl tai jam nelabai ir rūpėjo, bet va nesitikėjo kad kažką visgi sutiks. Jai taip nuoširdžiai šypsantis, Danis, irgi nė kiek nesiraukė, nematė tam priežasčių, todėl tik drąsiai priėjo prie merginos vėlgi ir ištiesė jai ranką,
- Daniel, - prisistatė, na ką, nors jis ir neretai pabūna akiplėša, bet nors tuos elementarius pirmo susitikimo dalykus žino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 4:22 pm

- gal ir buvo. ne kas ir pasikeitė nuo to, jog sujudinai orą. - ji kiek gūžtelėjo pečiais ir vėl šyptelėjo. matyt ne tik Danieliui buvo šiandien gera nuotaika. būtų įprastesnė diena, Lillian jau senai būtų išėjusi, bet dabar .. ne. net nejudėjo iš vietos. nors greičiausiai, kaip jau ir sakiau, jos smalsumas visad laimi.
taigi šiam priartėjus, mergina kelis kart tankiai sumirksėjo ir taipogi ištiesusi ranką, paspaudė jojo ir prisistatė: - Lillian.
nors pirmai vaikis ir ižuliai elgėsi, bet dabar berods aprimo, na arba pakeitė taktiką ir pakolkas rudaplaukei tai tiko ir patiko. tik va ji nekantri labai buvo, todėl neatlaikiusi uždavė vaikinui dar vieną klausimą
- taigi? kas dabar bus? jugi visos pažintys prie kažko veda. - ji kiek pakreipė galvą ir vėl jį nužiūrėjo visą, po to grįžo prie akių. jos klausima sturėjo daug prasmių, net labai daug, bet va kurią išsirinks vaikinas..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 6:56 pm

- Na, jei tai taip vadinama, tebunie, bet jei dar čia nėra jau taip ir blogai, - gūžteli vos petukais gana vangiai, mat jo pasitikėjimas savimi visada imdavo viršų. Kalbėdamas, Daniel nenuleido akių nuo merginos, kuri dar nė nebuvo pajudėjusi iš vietos, kai jis čia pasirodė, mergina lyg įkalta stovėjo vietoje, kai jis tuo tarpu vaikščiojo vis aplink. Na, toks jau jis, jie niekad nenusėdi vietoje, ne jam būti tokiam ramiam, jis tas kuriam visada reikia veiklos. Lillianai paspaudus jo ištiestą ranką, ir pasakius savo vardą, Danis linkteli kreivai šyptelėdamas. Na, dabar bent žino merginos vardą, su kurią taip dalinasi skardžio dalį. Išgirdęs Lili klausymų krūvelė, jis pakėlė vos antakiuką ir kiek giliau įkvėpė paleidęs jos ranką. Akimirkai susimąstęs, jis galvojo ką jai atsakyti, nes jis suprato, kad priešais jį stovi ne žmogus, nebuvo jis toks kvailas, nors ir pirmas žvilgsnis jį apgavo nereiškia, kad apgaulingas buvo ir antras,
- Tiesa sakant, priėjau prie tavęs galvodamas, kad tu kažkokia savižudė žmonių mergina, kurią man šį vakarą pavyks pasimaitinti, bet suprantu, kad tai toli gražu neįvyks, - išrėžė visą tiesą, na va jau pilasi pirmosios jo savybės, visada rėžiama tiesa, bet kur, kad ir kokia būtų,
- O į šiuos klausimus galiu atsakyti taip, - vėl žengtelėjo prie merginos žingsnį arčiau, vėl įžengdamas į merginos asmeninę erdvę, - Kiekviena pažintis veda ten kur ir turi vesti, tai priklauso nuo daug ko, nuo minčių, kurios sukasi mūsų galvose, - pasukinėjo ore ratu pirštuką, - nuo aplinkybių, kurios supa mus, nuo asmenų, tarp kurių įvyko pažintis, ir visa tai klausimais nediskutuojama, būna taip, kaip ir turi būti, - pastebėjęs jos žvilgsnį, kuris, nužiūrinėjo jį, vaikinas, kilsteli antakiukus ir nusišypsojo kreiva šypsena, vos primerkdamas akis, bet nuo jos nesitraukė, stovėjo taip arti, na jam buvo įdomu ką mergina darys, nejau taip ir nepajudės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 7:48 pm

ji stovėjo ramiai, kaip ir prieš tai, jos veidas nerodė dabar jokių emocijų, bet visgi šis vaikinas ją labai net sudomino, tai kaip jis kalba, ką kalba, kaip juda, elgiasi ir dau kitokių įvairiausių smulkmenų, o Lillian visada buvo labai pastabi, bet kitaip nei Danielius, ji pasilaikydavo informaciją sau, kad išdėstyti ją tada kai to prireiks. kai jis taip lengai išpasakojo savo mintis arba šios dienos tikslus, mergina kiek susimąstė, gal net kuriam laikui užsigalvojo, bet grįžusi į realybę vėl nusišypsojo mielai.
- na malonu girdėti, jog esu panaši į stresuojančią savižudę, bet kaip matau, jau supratai, jog nesu tokia. o tau neteks nieko nuskriausti, na o man neteks tavęs nuskriausti. - Lillian kalbėjo ramiai, o balsas kaip visad buvo minkštas ir švelnus. nutilusi jinai klausėsi sekančių vaikino žodžių ir žiūrėdama jam į akis galvojo, galvojo apie tai ką ji kalbėjo, karts nuo karto nevalingai linkteldama galvą ir prikasdama apatinę lūpą.
vaikinui nutilus pagaliau ir ji pajudėjo, ji padarė mažą žingsnelį link vaikino, jugi ne jis vienas toks drąsus, o tada kiek pasilenkusi prie jo tyliai sušnabždėjo.
- Hmmm.. taigi, kaip tau atrodo prie ko prives mūsų pažintis atsižvelgiant į aplinkybęs, čia esančius asmenis ir nuo minčių, besukančiu ratus tavo galvoje? - jos akys kiek susiaurėjo, bet baigusi savo tiradą ji vėl atsilenkė ir jos veidas vėl išsilygino, bet atgal to mažo žingsnelio nepadarė, stovėjo ten kur stovi.
vis jai smalsu buvo, visada jai buvo įdomu "o kas, jei.." tai lyg jos gyvenimo kredo ar taisyklė, kuria vadovavosi. ech ta Lillian..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 8:47 pm

Pastebėjęs merginos susimąsčiusį veidelį, jis tik kiek įdėmiau apžvelgė jį, bet nesiteiravo jos apie minčių nuklydimus, kurie vienaip ar kitaip tikriausiai, buvo susieti jų pokalbio,
- Na, ne ta prasme panaši, - nusijuokė tyliai ir ramiai, nes juk kitaip ir negalėjo, merginai esant arti, - Tiesiog tu iš išvaizdos, tikra gėrietė ir tokia, kaip čia pasakius tyra, o tokios dažniausiai būna žmonių merginos, visai nežinančios apie mus, kitokius ir gyvenančios tą paprastą žmonių gyvenimą, - palinksi, na taip jis jei ir sutinka tokias merginas, jos būna žmonės, o va tokios mistinio pasaulio merginos retai jo nuomone pasitaiko, aišku geriečių būna, bet ir jos visvien kažkuo kitu spinduliuoja, - O kas dėl savižudės, tai tik savižudžiai žmonės gali čia ateiti, - primerkė vėl akytes, kai ji kalbėjo apie tuos nuskriaudimus, - Šiandien kaip tik norėjau pabūti geras, - šyptelėjo kiek iš savo kalbų, - Juk jei mergina žudosi, ji vistiek mirs, kam veltui švaistyti tai, kai galima ir turėti naudos, o ir esu girdėjęs, kad kai žmogus nusižudo jis iškart keliauja į pragarą, o va nužudytam, yra vilties patekti į dangų, - išsišiepė, va koks geras Daniel viską vaikinas apgalvoja, tiesiog tikras gėrio įsikūnijimas. Lillianai priartėjus pačiai prie jo, Marc akimis tik sekė jos veiksmus ir klausėsi jos žodelių,
- O negi tau viską taip įdomu sužinoti dabar nepasiliekant jokios intrigos ir paslapties?, - tyliai kalbėjo akimis vis nuklysdamas kažkur prie merginos lūpų ir vėl grįždamas prie akių. Taip, jam irgi domino visa tai, bet Daniel nebuvo linkęs spėlioti, jam labiau visada patiko veiksmai, kurie vykdavo ekspromtu, čia ir dabar, tokios taisyklės jis laikydavosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 9:23 pm

Kai vaikinukas dėstė savo mintis apie tuos visus panašumus, apie žmones ir mistines būtybes, nors greičiau jau tai ne mistinės būtybės, o padarai tokie patys kaip ir žmonės, tik su tam tikrom privilegijom, ir tie visi padarai gyvena dėl žmonių. Demonai ir vampyrai, kad praretintų jų gretas, jugi nieks nenori, kad žemėje nebeliktų laisvos vietos, na o dievai ir angelai gyvena, kad juos saugotų ir taip toliau. Kadangi kai pefr daug smurto ir aukų irgi negerai. O gal kažkas skaito, jog žmonės tai pasaulio pusiausvyros įrodimas. Kažkas kas skiria blogį nuo gėrio. Na šia tema galima būtų daug diskutuoti ir Lillian turėtų ką pasakyti, na bet ne dabar.
Vaikinui prabilus apie savo "geradariškumą" mergina nevalingai nusijuokė prisidengdama burną ranka.
- kad ir kaip tai nenuskambėtų keistai, bet šiuo klausimu pritariu tau. - Lillian sukryžiavo rankas ties krūtinę, kadangi jau po truputį vakarėjo ir darėsi vėsu, ir pakreipė galvą.
- tiesiog nemėgstu netikėtumų. - tuojau atsakė į vaikino klausimą. Na jei sakyt tiesą, tai ji pati niekad nieko neplanuodavo, viskas būdavo taip spontaniškai. o neplanuodavo kaip tik dėl to. jog gali atsitikti kažkas neplanuoto, kažkas netikėto, kas jai labai nepatiko.
- visgi keistas tas gyvenimas. nepanašus tu į kažkokį blogietį, bet visgi vampyras... - ir čia ji susimąstė kodėl vampyras būtinai turi būti blogu, tai gi ne demonas. vat demonai tai uh.. pasisaugot reikėtų, o vampyrai tai tiesiog tokie pat plėšrūnai kaip ir kiti, tik vat jie žmogaus pavidalo..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 10:03 pm

Apie visą kitokį pasaulį ir jo ryšį su įprastiniu žmonių pasauliu ir Daniel turėjo nuomonę, visgi pats juk kažkada buvo žmogumi ir ne kelias dešimčia metelių yra va toks, kitame kailyje. Bet dabar ir jam visai nesinorėjo veltis į tas kalbas, gal paliks tai kitam kartui arba, visai nereiks. Lillianai nusijuokus vaikinas šypteli na taip jo kalboje buvo daug priešingos reikšmės frazių, Daniel niekada nesistengė padaryti ko nors gero, jis visada pirmiau žiūri sau naudos, o kas kaip išeina tai tik atsitiktinumas,
- Wow, pritari man kad geriau žudyti, kažkas nauja tai girdėti iš tokios kaip tu, - palinksėjo nusistebėdamas, na jam tikrai pirmą kartą tokiu klausimų pritarė vieną ir gėrio saugotojų,
- Kiekvienam savo, man tai kartais patinka, bet žinoma netikėtumai ne visada būna malonūs, - pagalvojęs pritarė jai, na ką jam dabar visai patiko diskutuoti su šia mergina, ji jam rodėsi tikrai įdomi ir tvirta asmenybė,
- O koks turi būti panašus?, - pakelia antakiuką, - Toks randuotas, apsirengęs kaip tamsta mirtis ir paniuręs, be šypsenos, toks brrr... skleidžiantis vien šalti ir dar kruvinas?, - nusijuokia prisiminęs tas siaubo filmų blogiečių etikėtes, - Nesu aš geras, tik tiesiog gal kitokio charakterio kaip kiti, ir man visai nėra priežasties dabar ką nors blogo daryti, jei reiks galiu virsti per akimirką kitokiu, man tai nėra sunku, tiesiog dabar nei tu man maišai, nei su manim kažkaip kitaip elgiesi, nėra reikalo, - linkteli užtikrintai, - O kas dėl to kas aš esu, tai nesigailiu, man patinka tai, patinka žudyti, daryti vietoj gero bloga, būti tokiu, - primerkė vos akis, žinojo, kad merginai gal būt tai nepatiks, ką jis vardino, bet juk jis toks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 04 08 2012, 10:40 pm

- tokios kaip aš... - tyliai atkartojo no žodžius ir pati tuojau prisiminė kas ji. Neverta užmiršti, jog ji deivė dar tik kokį pusmetį, o ne šimtus metų kaip kiti. Ir nežinia ar jie aplamai čia dabar stovėtų ir kalbėtų, jei ne dievai. Tas paskutinis jos užpuolimas buvo neeilinis, jis buvo žiaurus, negailėstingas ir mergina turėjo mirti. Bet ją dievai nusprendė išgelbėti, todėl, kad ji tokia jau yra..
Vaikinui prabilus apie herojus iš siaubo filmų Lillian norom nenorom nusijuokė, visgi filmus ji mėgo žiūrėti ir mėgo žiūrėti juos įvairius. Bet kai šis pradėjo įrodinėti kaip jam patinka daryti tai ką daro visi vampyrai, Lillian vos pastebimai susiraukė, suspaudė lūpas ir kiek atsitraukė. Būtybės, aplink kurią tvyro meilės, šilumos ir gėrio aura, veide pasirodė skausmas. Ji žudyti nemėgo, ypač, jei žmogus nekaltas. Tie jo žodžiai buvo lyg peiliai susmeigti jai į nugarą. Vienas dalykas kai matai juos tai darant ir gali tam pamaišyti, o kitas kai girdi , jog jiems tai kaip koks euforijos pliūpsnis, ir negali tu nieko pakeisti. Mergina visa susigūžė ir nevalingai apsidairė. dabar ji buvo panaši į mažą nuskriaustą šunelį ar kačiuką.
o aplink juos jau temo, vėso oras, o Lillian tik su suknute ir aukštakulniais buvo. apgailėtinai mergina atrodė.
- nešnekėk taip prie manęs. - piktai dėbtelėjusi į jį, pareiškė. - Nieko tu nežinai apie žmogaus gyvybės atėmimą ir aplamai. - mergina kažkodėl labai greit susierzino ir tai buvo gerai matyti. šnekėjo jinai neršlius dalykus. nu nepatiko tie jo žodžiai.
visgi suėmusi save į rankas, ji atsitiesė ir nusisukusi nuo vampyro, pradėjo grakščiai kulniuoti. ir ėjo taip kol nepriėjo suoliuko, ant kurio ir atsisėdo. matyt ją buvo užvaldęs silpnumas, ko ji sau niekad neleisdavo, net būdama žmonių mergina.
taigi sėdėjo jinai kiek palinkusi į priekį ir sukryžiavusi kojas. buvo vėsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 11:02 am

Stovėdamas taip arti merginos, jis stebėjo jos veidą, kuriame matėsi jos minčių neaiškūs nuklydimai, ir jos pakartoti žodžiai lyg pasakė kas maždaug gali suktis jos galvelėje. Jam savotiškai buvo įdomu ir patiko matyti tai, jį domino tai kaip merginos nuotakos ir jausmai keičiasi, o visa tai aiškiai atsispindėjo tiek jos akyse, tiek dieviškam veidelį, na ką ne veltui ji deivė. Kai vėl tylą praskyrė Lillian juokas, nuo jo pasakytų žodžių, Daniel veide, pasirodė šypsena, tik tol kol vėlgi viskas merginoje pasikeitė nuo jo pasakojimo apie jo pomėgius. Matydamas jos veide skausmą ir tai, kaip ji pradėjo trauktis nuo jo, lyg jis būtų jai ką nors padaręs ar nuskriaudęs, vaikinas, tik įkvėpė giliau ir nieko nebesakė, na ką jam sakyti kai rodos, savo kalbom taip ją išgąsdino. Žinoma, tiesa ne visada gali būti maloni, o juk toks jis buvo, jis gi nesakys, kad maitinasi triušiukais, kai jo aukos dažniausiai būna jaunos ir gražios merginos, o tas žudymo jausmas, tas adrenalinas, kuris ji apima, medžiojant jam tikrai kelia pakylėtus jausmus, juk jis plėšrūnas, medžioti jo prigimtis, inkstinktai, kitaip ir negali būti,
- Ei, ei, tu gi kalbi su vampyrų, ko gi kito tikiesi, kad imsiu pasakoti, kaip laisvalaikiu savanoriškai dirbu seneliu namuose ir vaikų globos namuose?, - pakėlė antakiuką, palaukdamas, kol mergina prisėdo ant suoliuko ir pats nestovėdamas taip vienas, kaip koks pirštas, nuėjo nė nedvejodamas prie merginos ir atsisėdo šalia. Dabar jam mergina ši atrodė tokia silpnutė ir paprasta, lyg visai nebūtų deivė, gal netgi ji palietė kiek tas vyriškumo inkstinktas, kuris liepia su moterim eltis taip,kad ji jaustųsi saugi ir gerai. Nužvelgęs merginą jis tik pats kiek sulaikė kvėpavimą,
- Čia vėsu, tau reiktų eiti iš čia, kur jaukiau, - linkteli apsivalgydamas, kol vėl grįžo akimis ties ja, - Na, jei vėl neišsigąstum mano prigimties, pasiūlyčiau savo draugiją..., - nutęsia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 11:30 am

kaip jau ir sakiau, Lillian užvaldė trumpam kažkos silpnumas. bet nors ji ir atrodė silnutė tokia ir gležnutė, charakteris jos buvo dar tas. ne kiekvienas sugebėtų su ja ilgai ir artimai bendrauti, bet jai buvo ir taip gerai, tai aišku labai egoistiška, bet ji nesiruošė keistis dėl kitų, na nebent atsitiktų kažkas tokio, kas pakeistų jos įsitikinimus, mąstymą ir logiką. kai vaikinas prisėdo prie jo, Lillian nevalingai pažvelgė į jį ir stebėjo ką čia jisai dabar darys, bet pamačiusi jog jis tiesiog atsisėdo, mergina nusisuko ir tiesiog klausėsi jo.
- taip tu teisus. - ji kelis kart palinksėjo, o tada kiek atsipalaidavusi, atsilošė ir permetė koją per koją, - Aš suprantu. bet tu įsivaizduoji? net atsižvelgiant į tai mums reikia gerbti jūs ir net demonus. - žodžiu "mus" ji turėjo omeny dievus. - O kartais tai daryti sunku.. - Lillian gūžtelėjo pečiai ir kiek gyliau įkvėpė ir iškvėpė. tada ji susimąstė ar jai gali kliūti už tai jog ji dabar sėdi ir šnekučiuojasi su vampyru, na bet apie tai gi nieks nesužinos. jai gi visad buvo įdomūs įvaraus plauko žmonės.
išgirdusi frazę "tau reikėtų eiti iš čia", Lillian kiek nustebo, nejau jis dabar varys lauk iš čia, bet kai jis pasisiūlė eiti kartu, mergina kiek suraukė antakius ir pažvelgė jam į akis. matyt mąstė kažką svarbaus arba nelabai. o kai ji grįžo į realybę, eilinį kartą, tuojau nusišypsojo mielai ir atsakė.
- manau galim eiti kažkur kartu, jei nesumąstysi man kur nors sprando nusukti ir kraują išgerti. - pasakiusi tai ji prisiminė vieną faktą apie dievų kraują ir tuojau pati sau paprieštaravo. - Nors nee, būtų kvaila tau tai padaryti..
galiausiai ji atsistojo ir kiek pkreipusi galvą pažvelgė į vaikiną.
- na? tai kur vesiesi mane? - mielai besišypsodama paklausė jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 1:45 pm

Sėdėjo ramiai ant suoliuko šalia merginos ir mintimis pats kiek nuklydo. Įdomiai čia viskas jam pačiam buvo, tikriausiai pirma kart jis taip paprastai ir gana draugiškai bendrauja su deive. Ji jam tokia rodėsi visai kitokia, juk jie turėtų nesutarti, o ji turėtų jo lyg ir nepakęsti, gal net versti jį kentėti, dėl to kas jis, o šioji tik mielai šypsosi, taip nepaaiškindamai, versdama, jį taip pat gana gerai elgtis. O kas jam, jis nėra nusistatęs prieš kitas rūšys, tol kol jam jos nesimaišo po kojom ir jam nekenkia,
- Aš dažnokai būnu teisus, - šypteli, na taip savo teisumu jis dažnai užtikrintas buvo. Girdėdamas jos tolesnius žodelius, Daniel pažvelgė į merginą ir linktelėjo, - Mmm...na iš dalies, gal ir supratu apie ką tu, bet va su manim tau nereikia elgtis gerai ar kaip sakai, mane gerbti, elkis kaip nori, - gūžtelėjo petukais, žinoma, gal jis kiek ir rizikavo tai sakydamas, juk mergina galėjo netikėtai ką nors panaudoti prieš jį, bet jis nejautė jokios baimės, jis visada buvo linkęs į rizika, o va baimė jam nuo pat virsmo tokiu, buvo kažkur užmigusi, dažnai jis rizikuodavo savo kailiu ir iki šiol jam pavykdavo kažkaip vis išlikti, matyt lydėdavo ji kažkokia fortūna. Sugavęs žvilgsni Lillianos kai jis pateikė jai pasiūlymą savo draugijos, jis šyptelėjo, kai ji taip suraukė antakiukus,
- Na, jei norėčiau tai padaryti, galėčiau padaryti ir dabar, juk mūsų visvien, niekas nemato, - linktelėjo paprastai ir gudriai šyptelėjęs pasilenkė prie merginos, pirštukais, patraukė nuo jos petuko plaukus ir iššiepęs savo vampyriškus dantis, priartėjo prie jos kaklo, - Bet nesu kvailas, - sušnibždėjo jau paslėpęs savo dantis, jai į kaklo odą ir lėtai atsitraukė su šypsenėle veide. Jai atsistojus, jis pakėlė akis į ją, dar pats neskubėdamas stotis, - Mmm... O kas tau patinka, daugiau ramuma, ar kas nors triukšmingo?, - pakilnojo antakiukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 2:07 pm

kai vaikinas pareškė esąs visada teisus, Lillian tik prunkštelėjo, nes puikiai pažinojo šį jausmą. ji pati visad buvo labai užsispyrusi kietakaktė. taigi nieko čia naujo.
kol ji dar sėdėjo ir ėjo kalba apie tuos visus įkandimus, ji labai įdėmiai stebėjo vaikiną, o kai šis pradėjo artėti prie jos kaklo, ji tiesiog prikando aptinę lūpą ir užsimerkė. bet tuojau atsimerkė kai jis pareiškė, jog nėra kvailas ir Lillian nusišypsojo. šaunu, matyt jį perspėjo kažkas, jog dievų kraujas jam yra nuodas, kartais net mirtinas.
dabar ji stovėjo, rankas sukryžiavusi ties krūtine, ilgos kojos taipogi buvo sukryžiuotos. glva buvo keik palenkta į priekį, kad matytų vampyrą. ji vis mąstė apie tą psiūlyma būti savimi, bet vat bėda tame, kad būtent tokia jinai visada ir buvo. tokia rami, išauklėta ir tolerantiška. aišku būdavo momentų kai ji elgdavo it pasiūtusi, tada visus aplinkinius galėdavo pralinksminti, o kartais pratrūkdavo pyktis. toks jausmas jog ji pastoviai vis kaupia, kaupia jausmus, o po to netikėtai viską išpila ant aplinkinių. visgi jinai nieko neatsakė Danieliui..
- kaip kada.. bet šiuo metu esu linkusi prie ramybės, tylos ir šilumos. o kai tai gausiu, jau nuspresiu tiksliau ko būtent noriu. - nutilusi ji vėl netikėtai trumpam nusišypsojo. nežinau kas čia jai atsitiko, gal apšvietimas pasikeitė, gal vėjas smegėnėles perpūtė, bet dabar ji atkreipė dėmėsį į tai koks šis vaikinas yra patrauklus. na vampyrų kerai dievų neveikia niekad, bet dabar buvo kitka. jo veido bruožai buvo mieli ir geranoriški, bet tuo pačiu akyse lakstė velniukai ir to galima buvo išsigąsti. ją visad traukdavo vaikinai su paslaptimi, bet kartais ji nuo to nukenėdavo ir gan smarkiai, beeeet tai jai pamoka nebūdavo, visvien pastoviai lipa ant to paties grėblio.
ji stovėjo nejudėdama, tik vėjas retsykiais sujudindavo jos suknę, buvo panašį į statūlą, matyt toliau kažką mąstė apie save ar apie čia situaciją į kurią papuolė, kas te žino, kas te žino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 6:32 pm

Kai mergina, taip stovėjo ramiai prieš jį, Daniel negalėjo tiesiog nenužvelgti jos vėl visu ūgiu. Mergina išties, buvo išvaizdi,šito jis negalėjo paneigti, o svarbiausia jos žvilgsnis, jame jis pastebėjo jau ankščiau tai, kad jį negalėjo neužkabinti. Lili prakalbus apie tai ko ji dabar nori, Daniel tik šypteli akis numesdamas kažkur žemyn, kol jas vėl pakėlė į merginą,
- Ramybė, tyla ir šiluma..., - nutęsia kiek atsikvėpdamas, - Tokios tolimos ir kartu artimos sąvokos, - vėlgi vos nusišypsojo, žinoma iš dalies visi to nori, bet ne visada tai įmanoma gauti, ypač, kai gyvenimas pasikeičia visu šimtu procentų, - Ramybė, na ką su manim, tai reta, nors iš dalies įmanoma, - pakreipęs galvytę nusišypsojo plačiai žvelgdamas merginai į tamsias akis, - Tyla, na ką tai galima neįmanoma, nebent dalina, - nusijuokė pagalvojęs apie tai, kad deja bet jis amžinai turi kažką kalbėti kai yra ne vienas, - O šiluma... ammm... na manau, rasim kokią geresnio klimato vietą, arba bent kažką šilto ant tavo petukų, o gal..., - atsistojo su gudria šypsenėle veide ir žengė prie merginos, kuri dabar stovėjo lyg statula, tokia dieviško grožio deivė, - Nebent nori kitokios šilumos, - vos tyliai nusijuokė, ir kiek šelmiškai pakilnojo antakiukus, na žinoma, ir vėl jis gal būt per drąsiai elgiasi, na nieko nepakeisi, jo kartais akiplėšiški ir atvirumo bruožai, ima viršų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 6:57 pm

ji kantriai lauk vaikino reakcijos, o kai jis pagaliau prabulo, Lilli akyse taip pat apsireiškė gyvybė. ir išklausiusi jo monologą, ji šyptelėjo ir tuojau pradėjo dėstyti savo mintis.
- manau šiuo metu gal ir galėčiau apseiti be ramybės, dėl tylos tai, nemanau, jog tu vienas galėtum sukelti tiek triukmo, kuris jau galėtų mane erzinti... - šiaip ji galėjo prie visko prisitaikyti, jei tik nuotaika gera būtų, o dabar ji būtent tokia ir buvo. taigi kai ji priėjo prie trečio savo noro, vaikinas jau stovėjo priešais, todėl Lillian tiesiog prieėjo prie jo, šiek tiek išrietusi nugarą ir prispausdama vos vos savo pilvuką prie jo.. - Na o del šilumos suteikimo, tai manau greitai susitarsime, - tardama šiuos žodžius ji kiek prisimerkė ir perbraukė atsargiai pirštu per jo lūpas.
štai tas pats blogiausiai ir šlykščiausiai jos charakterio bruožas, provokatorė iš prigimties. "O kas, jei...", ir šiuo metu jos galvelėjo sukosi tik viena mintis: "o kas, jei prisileisiu jį".
dabar belieka tik laukti, kol ji vėl nusidegins pirštus, kaip ir atitink dažniausiai, nors ir ne visada. o gal šį kartą bus daug įdomiau. sakau, tai tik laiko klausimas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 7:43 pm

Jam nutilus ir merginai ėmus kalbėti, vaikinas, vos primerkė akis, klausydamas jos ir nė kiek nesiterpdamas į jos žodžius, o jo veiduke vis žaidė žaisminga ir tuo pačiu gudri šypsenėlė, kuri tokiais momentais retai jį apleisdavo,
- Gal ir tu teisi, kad nesugebėčiau, bet ką triukšmingiausio galėčiau pats padaryti balsu, tai dainuoti, ir manau tu tikrai susierzintum girdėdama tą mano bliovimą, - nusijuokia, na taip kas kas, bet šiam vaikinui niekada nesisekė dainuoti, na jis jau nuo mažumės žinojo, kad iš jo dainorėlio nebus. Lillianai priėjus pačiai dar arčiau jo, Daniel kažkodėl visai nenustebo, jis tik akimis įdėmiai sekė jos veiksmus, vis laukdamas tolesnių, - Jei taip sakai..., - nutęsė dar spėdamas pasakyti, kai jį jau mergina tiesiogine to žodžio prasme užtildė savo prisilietimu prie jo lūpų. Šis pats kiek nekantriai nukeliavo akimis, prie jos lūpyčių, bet tik giliau įkvėpė ir šyptelėjo susitvardydamas. Kol vėl akytes pakėlė į jos,
- Turėjau planų šiomis dienomis, paplaukioti su jachta po jūrą, bet vis neprisiverčiau, gal nori drauge? Žinoma, jei nebijosi, su vampyru ir tiesa ten nemanau, kad bus labai šilta, bet manau kokių pledukų turėtų būti, - gūžteli petukais, pateikdamas pasiūlymą, jų tolimesnės veiklos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 8:03 pm

Danielio išpažintis dėl dainavimo merginą ir vėl pralinksmino ir jos veide šmėžtelėjo šiokia tokia šypsenėlė. Bet pajutusi tą vaikino sekundinį susitvardymą, Lillian veide pasirodė kiek platesnė šypsena ir ji šiek tiek pakreipė galvą ant šono, klausydama jo tokio drąsaus, bet ir tuo pačiu romantiško pasiūlymo. Bet kad ir kaip tai keistai nenuskambėtų, Lillian romantikos ir romantikų nemėgo, ją labiau traukė išnaglėję, įžūlūs ir grubūs vaikinai. Jugi logiškai pagalvojus, jei jai reikėtų kažko švelnaus ir gražaus, tai taptų lesbiete, o tokia ji nebuvo.
- tai tau reikėtų manęs pabyjoti, maža kas šaus į galvą.. - jos balse nuskambėjo sarkazmas, bet šį kartą jis buvo nepiktybinis. - na tai vesk, jugi mes nenorim, kad sušalčiau. - ji keliskart sumirksėjo ir besišypsodama, atsitraukė šiek tiek nuo jo.
Visgi nors ji romantikos nemėgo, bet vanduo ir greitis jai buvo prie širdies. o dar tai jog aplinkui nebus negyvos dvasios, tai reiškė tik vieną - ramybę, kurios paskutiniu metu taip trūko Lillian.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-