It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 8:45 pm

Stebėdamas merginos reakcijas jis šyptelėjo. Na, ką jis tikrai su šiuo pasiūlymų jokios romantikos neturėjo galvoje. Jam romantika visada kažkodėl asocijavosi su žvakėm, tylia muzika, šampanu ar kažkuo panašiu. O jis šito nė nesiruošė daryti, nejau jis panašus į tokį, kuris, dėgliotų žvakes, kurdamas romantišką aplinką, tikrai tai ne jam. Vaikinui paprasčiausiai patiko gamta, o kitokios geresnės ramios vietos jis nežinojo, negi vesis ją pasivaikščioti kur į parką, kai kur kas geriau praskries bangomis jūroje ir pasigėrės geresniu vaizdu nei du medžiai ir suoliukas,
- Baime, mergyt pas mane svetima, gal keista, bet nebijau aš to kas gali būti, kaip ir nebijau mirties, kažkur parašyta, kiek man dar lemta egzistuoti, ir tos datos nevengiu, nors gal ji ir netoli, - mirtelėjo jai akyte, jis iš ties nebijodavo rizikuoti, o ką jis gali prarasti, nieko, nei jis ką turi, tik save, o savęs jam nė kiek negaila, kas bus tas,
- Na, gerai, jau eikime, - pavartė vos akytes, paskubintas merginos ir vos mostelėjęs jai eiti, nuėjo su ja drauge.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 05 08 2012, 8:51 pm

Nu ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 07 08 2012, 11:57 pm

Ateina čia ganėtinai sunkiai kvėpuodama nes lėkė čia pėsčiomis kaip kis išdegusi, net nenumanydama kodėl. Tikriausi dėl to, kad miestas jai naujas ir ne itin jaukiai jaučiasi, o dar sugalvojo į gamtą įšeiti, nors nesusigaudo ei kur čia pietūs nei kur vakarai.
Atsidūrusi ant skardžio ir taip aišku, kad smalsumas ją nuveda tiesiai prie skardžio krašto, tad šioji žvilgteli žemyn, tačiau iš kart pajutusi menką galvos svaigimą atsitraukia porą didelių žingsnių nuo jo. Ko jau ko, bet mirti taip greitai ji tikrai nesiruošia. Gi dabar naujame miestelyje, o tai reiškia, kad laikas pradėti gyventi iš naujo, versti naują gyvenimo puslapį ir viską pasitikti kitaip. Įkvėpusi gryno ir plaučius rodos glostančio oro apsižvalgė, tačiau nieko itin įspūdingo nemačiusi vaikšto pirmyn atgal išsitraukusi fotoaparata ir gaudo kiekvieną labiau į akį kritusį kadrą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 12:04 am

Lėtai čia atėjusi mergina tikriausiai norėjo atsiriboti, nuo visų keistų dalykų įvykusių jos gyvenime, nors tiesą sakant tai matyt nebuvo įmanoma, pagal jos rasę. Pora kartų sumirksėjo ir įsitikino, kad mato merginą stovinčia prie pat skardžio krašto. Jau ruošėsi eiti į priekį, ir pabandyti išgąsdinti merginą, kai ji ,kaip ir El numanė, žengė atgal. Stebėjo kaip mergina, žingsniuoja lyg kokia psichopatė ir viską fotografuoja. Žengusi porą žingsnių į priekį, nusišypsojo parodydama savo baltus dantis.
-Žudytis ruošiesi?- pažvelgė į merginą, ir vos susitvardė nenusivaipiusių, kaip jai buvo įprastą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 12:14 am

Sustojusi vienoje vietoje ir baigusi fotografuoti peržiūri visas nuotraukas. Kokybė gera, nuotraukos savotiškai gražios. Puiki diena rodos jai nusimato, nes viskas gaunasi taip kaip ši nori, na išskyrus tai, kad yra uždususi ir net nenumano, kad šalia tuoj pats atsiras tikrų tikriausia demonė. Išgirdusi merginos balsą, visu kūnu atsisuka į ją.
- Ne. - kiek nesupratusiu žvilgsniu pasižiūri į merginą ir papurto savo galvą taip lyg patvirtindama savo " ne" Aišku, šypteli, maloniai ir dantų nerodo, nes žino, koks tas likimas. Spėk nusišypsot ir gausi į dantis. - Tiesiog taip žiūrėjau, kaip apačioje viskas yra. - dabar jau gūšteli petukais. Tiesa, nesitikėjo tokioje vietoje sutikti daugiau žmonių, ypač merginų, bet jei jau tokia beprotė kaip Aby čia atėjo, tai nenuostabu, kad egzistuoja čia ir daugiau tokių kaip ji bepročių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 12:19 am

O ji nežymiai stebi tikriausiai visus merginos veiksmus. Ji dar nežino, tiesiog suluošins merginą ar nusitemps į rūmus, truputi pakankinti..O gal iš viso nieko nedarys.. Tiksliai dar nežino, bet mergina jai kažkuo patinka. Na patinka tik truputi, kaip augintis ir ne daugiau.. Vis gi ji tik žmogus...
-Nebijai, kad gali netyčia paslysti? -Prieina prie pat krioklio krašto ir spirteli akmenuką. Žiūri kaip jis krenta vis žemyn, o galiausiai išnyksta iš jos akiračio. Ji puikiai žino, kad laisvai galėtu imituoti nugriuvimą, o vėliau apsimetinėti, kad vaidenasi, ir taip įvaryti šoką merginai.. Lėtai žengia dar maža žingsniuką ir nusišypso.-Nieko gero.. -Atsidūsta ir palinksi, pati sau pritardama, kad nieko gero apačioje nevyksta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 3:39 pm

Pati daro tą patį, stebi visus merginos veiksmus ir ganėtinai dažnai įsistebeilina į akis. Nėra ji iš tų bailių, kurios negali niekam į akis pasižiūrėti.Galiausiai nusukusi visiškai žvilgsnį nuo merginos paeina dar kiek toliau nuo skardžio krašto.
-Nukrist, aišku, kad bijau, tačiau nenukrisiu, nes neesu prie pat krašto. - pasako akivaizdų dalyką, nes nuo jos iki krašto dabar apie penki metrai. Kristi visi buvo, išskyrus aišku parašiutininkai, tačiau bijotu ir jie,jei parašiuto neturėtų. Be to, neesmė, kad mergina buvo užsiminusi tik apie paslydimą, tačiau jei bus paslydimas bus ir nukritimas, o išsitėkšti ten apačioje taip, kad ką tik jos nuspirtas akmenukas ji tikrai nenori. Nejautė ji didelio noro bendrauti su mergina, vis dėl to intuicija darė savo ir rėktė rėkė, kad laikas iš čia išeiti, tačiau kur tau kvaiša eis, priešingai, žengteli žingsnį arčiau merginos.
-Na aš nelabai ir težinau kas ten apačioje, tiesą sakant iš vis nežinau kas kur šitame mieste gandasi. - kiek nusijuokia dar apsižvalgydama. Nors nuo čia puikiai matosi visas miestas, ji per daug žliba, kad sugebėtų ką nors aiškiai įžiūrėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 5:02 pm

Žinoma,mergina stebi atsargiai, taip, kad ji nepasijaustu stebima. Galiausiai ištirinėja visą, tad jai tai atsibosta ir ji toliau žiūri kažkur į toli.
-Bet kada tai gali pasikeisti..Bet kada kažkas gali stumtelėti ir tu jau nugarmi..-Sumąsto ir tyliai nusijuokia iš tos minties. -bett kada gali pargriūti ir smuktelėti link krašto, o tada jau pabaiga.-Šypsosi žiūrėdama tolyn. Žinoma, net jei El būtų parašiutininkė nebijotu šokti be parašiuto. Geriausia tas , kad ji netri aukščio baimės, o ir šokusi galėtu bet kada laisvai pakilti į orą.
-Ten praraja.. -Nusišypso.-Galbūt kada nors sužinosi viską apie šita miestą..-Palinksi, paminėdama žodelį galbūt, nes bet kuria akimirką, gali atsitikti taip, kad merginai tai paskutinė diena, ne vien šitame mieste, bet ir iš viso planetoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 5:48 pm

Besiklausydama merginos žodžių jai per kūną net šiurpuliai nueina, vis dėl to ne itin malonu klausyt kas galėtu būti jeigu būtų, o vis tai susiję su jos garmėjimu žemyn, tiesiai mirčiai į nagus. - Na aišku, negali žinot kas gali nutikti, tačiau nereikia sakyt, kad taip ir nutiks, aš neesu prie krašto ir nesiruošiu ten eit, todėl abejoju ar nukrisčiau. - gūšteli petukais. Logiška gi, nelakstys prie pat krašto, kad tikrai nukristų, prisisaugo gi. Proto turi.
-Nėra ten jau tokia ir praraja, tik kad didelis atstumas nuo viršaus iki apačios. - Vėl tokį tikrai logišką dalyką tarsteli ir perkelia visą kūno svorį ant vienos kojos. - Sužinosiu greit, - patikina galvele, - reikės prasivaikščiot ir po patį miestą - šypteli paprasta šypsenėle. Aišku, net nenutuokia su kuo dabar kalbą, nenutuokia ir to, kad gali tuoj pat tekti atsisveikinti su savo gyvybe, tačiau mergina neatrodo piktybinė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 11:08 pm

-Žinai..-Sekundei susimąsto, labai trumpai, tad žmogaus akis neturėjo pastebėti, kiek maslesnio jos akių žvilgsnio.-Žinoma, kad nukristum. Gali nutikti bet kas..-Su nežymiu pasitenkinimu stebėjo merginos šiurpuliukus.-Pavyzdžiui gali paslysti, arba viena koją padėti ne taip.. arba paprasčiausiai tave gali pastumti..-Nusišypso. Žinojo,kad mergina jaučiasi keistai, mat tikriausiai ne visada, sutikta mergina kalba, apie nukritimą nuo skardžio...
-Kai kuries praraja. Nuo čia nušokęs, žmogus neišgyventu, ir pasiklystu sielų prarajoje.-Sumala pati nesupradama ką, tad dar kiek pasvarsto savo žodžius, nors žino, kad jų jau nebesugražins į savo dailia burnytę.-Miestas.. Nieko gero nėra, viskas nusibodę.-Prunkšteli iš merginos žodžių. Žinoma, ji puikiai suvokia, kad mergina nesuvokia, kad yra Eli. Dėl to mergina taip ir mėgsta, žaisti katės ir pelės žaidimą su žmonėmis. Dėl jų..Nesupratimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 08 08 2012, 11:19 pm

-Aha. - iškelia vieną pirštą lyg besiruošdama pasakyti kažką itin protingo. - Nukriščiau, jei daryčiau tą ir ana, o nedarau - pavarto demonstratyviai akeles. Tikrai užkniso ją jau tos kalbos kas būtų jei būtų. Nemato jokio reikalo eit prie skardžio krašto ir kristi žemėn, iš vis ji bijo aukščio, todėl ir prisilaiko nuo jo kiek galima atokiau. Iš vis neaišku kodėl ji atėjo būtent čia, nors būtų užtekę pavaikščioti kokiame nors parke ar galų gale, jei jau taip norėjosi nuotykių į mišką, bet ne, kur aukštis ten ir ji. Tai tik ir byloja apie jos savotišką kvailumą. Sukryžiuoja rankas ant krūtinės kiek susierzinusi ir giliai ikvepia oro, norėdama nurimti ir vėl atrodyti kaip paprasta ir draugiška mergina.
-Praraja, gražus žodis, tik kažin ar visi žino jo visas reikšmes. - pasako taip pat nelabai suprasdama ką, tačiau žino, kad tai gali reikšti velniškai daug. O kad tik žinotų, jog šalia yra demonė, nieko nelaukusi iš čia pasišalintu, nors ir dabar, šalia merginos nelabai tesinori stovėti. Gal ir reikės po mažu atsitraukt nes regis, ji tikrai būtų visai nieko prieš jei Aby nukristu nuo čia.
-Na, nežinau, gal mane vis dėl to kas nors ir sudomins - gūšteli pečiais. - kiekvienam savo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 09 08 2012, 9:02 pm

-Bet galbūt, padarysi. Kad ir dabar, kažkas užplauks, tu įsibegėsi ir šoksi, tiesiai nuo skardžio. Paprasta ir greita mirtis.-Palinksėjo. Merginau jau atsibodau kalbėti, ir ji trokšte troško imtis veiksmų, bet dar kažkaip mistiškai tvardėsi. Vos pažvelgusi į merginą, suprato , kad ji turi tokių baimių kaip aukščio, tad mintis ją tiesiog privesti prie skardžio krašto, vis labiau viliojo Elizabeth. Pirštais perbėgusi per savo veidą, taip nubraukdama užkritusias blondiniškas sruogas, kiek susimąstė.
-Žinoma, kad gražus žodis. Jo reikšmęs žino, tikrai ne daug žmonių, o jiems ir nelemta sužinoti.-Vis dar mastydama palinksėjo ir nusišypsojo, plėšria bet kiek miela šypsena. Laikui bėgant, ji galiausiai nusprendė, kad ilgiau nebedels, ir tikriausiai imsis merginos kankinimų, nes jai jau darėsi ŽIAURIAI nuooobodu.
-Na, aš asmeniškai, nemanau, kad tau lemta apsidairyti, nes susitikai su manimi.-šelmiškai šyptelėjo.-Ar žinai kas aš?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 09 08 2012, 9:12 pm

Tiesiog atsidūsta ir tyliai prunkšteli. Iš ties, nejaučia jokio malonumo su šia mergina kalbėti apie aukštį, kritimus ir visokias kitokias nesąmones. akivaizdu, kad normaliai išsiaiškini jai neįmanoma, kad ji tikrai neeis ir nešoks. Gi ne psichinė ligonė ji kažkokia. Tiesa, gal jau ir pradėjo jausti prie žemės prisiploti verčiantį paranojos jausmą, nes mergina stovinti priešais kuo toliau, tuo labiau vertė ją nerimauti. Dabar Aby buvo pasiruošusi pėdinti kuo toliau nuo čia, o tiksliau sakant, kuo toliau nuo šitos personos. Pastebėjusi, kad ji toliau mala savo, tai ji net nesivargina jai atsakyt į pirmąjį sakiny, nes ko gero ji ir vėl ims dėstyti savo.
-Ir kodėl turėtų būti nelemta? - kilsteli antakius sukryžiuodama rankas ant krūtinės. Ganėtinai įdomu jai pasidarė, tačiau neslėps, kad ir baugu ir neaišku kodėl. Pats kūnas norėjo nusisukti į kitą pusę ir neatsigręždamas bėgti. Kartais pasitaiko tokių atvejų, kad žinai kaip tau iš ties reikia pasielgti, bet darai visiškai priešingai. Mintyse jai kažkas sakė "paranoikė žudikė, bėk" tačiau kojos to balselio nei kiek neklausė.
-Ne nežinau, nes tu taip ir nesiteikei to pasakyt. - gūšteli petukais. Aišku, galvojo, kad ji omenyje turėjo jos vardą ar kažką panašaus, tačiau nėra ji kokia aiškiaregė, kad nuspėtų kas pas visus dedasi galvoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 10 08 2012, 8:23 pm

o El kaip tik jaučia malonumą kalbėdama su mergina, o tiksliau gąsdindama ją. Stebėjo merginą tik akies kampučiu, mat jai buvo įdomu, kaip mergina dar nebėga. Stebėjo, kaip mergina nerimauja, žinoma nežymiai ir tikriausiai žmogus neatkreiptu į tai dėmesio,bet juk El ne žmogus. Net ne pastebi, kadmergina jai neatsako, ir nežymiai pati sau slapčia šypsosi.
-Todėl, kad sutikai mane, brangutę.-Išsišiepia kaip kokia psicopatė, rodydama dantis, ir tikėdamasi, kad mergina supras taip, kaip tai supranta gyvūnai: kaip atvirą grąsinimą, nes būtent tai tarsi ir sakė merginos šypsena.-Tu dar ne bėgi?Čia jau šis tas.-Vyptelėjo stebėdama ją ir kalbėdama tyliu ir grąsinamu balsu, kokiu kalbėdavo norėdama tiesiog įbauginti žmonės.
Mergina prunkšteli jai pasakius , kad nežino kas ji tokia, ir lėtai išskleidžia juodus veik velniškus sparnus,bet žmogus nežinantis ,kad tokios būtybės egzistuoja galėjo ją palaikyti angelų, o tai buvo dvigubai gerai.- Būtent dabar išaušo tavoji valanda širdelę,tai dėl didesnio gėrio...-Nusišypso, jau ruošėsi pasakyti blogio bet vis gi geriau pavaidinti gėrio būtybę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 10 08 2012, 9:00 pm

O ko ji turi bėgti Gi El jos akimis tėra paprasta mergina, gal net porą centimetrų už ją žemesnė, ganėtinai mielų veido bruožų ir dar blondinė. Aišku, prieš blondines ji neturėjo nieko blogo, jos jai tiesiog atrodė itin mieli sutvėrimai. Vien dėl to, kad ji čia pasirodė. Nemato ko bijoti, nors jos grasinantis balsas ją verčia tuoj pat galą gauti. Gi Aby tik nieko nesuprantantis žmogus. Jei ji žinotu viską apie demonus ir kitokias butybes, čia dabar tikrai nestovėtų ir pamačiusi labiau įtartiną asmenybę iš kart pasišalintų, tačiau dabar taip nėra, nes ji nieko nežino.
-Žinai, tu kažkokia visiškai nuo proto nušokusi psichopatė - dabar jau tikrai rimtai tarusi pradeda žingsniuot toliau nuo merginos. Nusibodo jai tos šnekos. Suprantu, šaunu kartais pasikalbėti ar tiesiog susipažinti su naujais žmonėmis, bet kai jie tokie, geriau jų net nepažinti. Kai vos ne prieš jos nosį yra ištiesiami juodi sparnai ji tiesiog šokteli atgal ir vos vos išlaikiusi lygsvarą neparvirsta ant žemės. Pirma į galvą šovusi mintis "angelas" tačiau greit į jos galvą šauna ir tėvų pasakojimai apie kitokios rūšies angelus, angelus su juodais sparnais, o jie nereiškia nieko gero.
-Išsigimelė - sušvokščia. Balse aiškiai buvo girdėti baimę, bet kartu ir pasišlykštėjimą. Mergina nežinojo kokia butybė yra priešais ją, tačiau ėmė bėgt į priešingą pusę kur nusileidusi nuo skardžio galėtu bėgt kiek atviresne ir labiau matoma vieta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 12 08 2012, 11:08 pm

Trevas visvien nerodes kad netoliese nusileido patsai, sparnus suslėpė ir jau plačiu žingsniu nuėjo takeliu iki ten kur juto kelių asmenybių energija. Viena buvo aišku demonės kuri buvo pikta ant jo dėl dėmesio per didelio. O kitos energija buvo tikrai ganėtina žavi, nes jaunatviškumas darė savo. Tad jis sustojo gal keli metrai nuo panelių su visad linksmą šypsena veide. Jam nebaisu buvo joks demonės pyktis. Juk čia ir nesivels i kovas. Tad kelias akimirkas pažėjas i ją, atsisuko i mergina kuri buvo jau išsigandusi ir bėgo.
-Kur bėgi? Ir dėl ko bijai?-nuėjo prie merginos sparčiu žingsniu ir tada sustabdė, juk netoliese buvo akmuo už kurio jinai būtu garantuotai užkliuvus ir nudirdėjus žemyn skardžiu. O tada ir netektu jisai tokios progos paragauti gana kvapnaus jos kraujo, kuri baimė jau net pasaldino.
-Manau eime su manim toliau, ir jei reikės apginsiu. Sutinki?-kalbėjo tokiu tobulai ramiu tonu, kuris būdavo jo aukų apgavimo menas. Jis pats suėmė jo ranką ramiai ir ganėtinai švelniai. Laikė kad nebėgtu, kol jam neatsakys i jo žodžius. Jugi nemandagu ir negražu bėgti. Tad jis stovi šalia merginos, kuri jau nubėgus buvo nemažai toliau nuo jo buvusios meilės. Vienai sekundei vėl i ją pažvelgė ir tada vėl visas dėmesi skyrė merginai. Bandė pajusti kada jinai ims ir truputi apsiramins dėl tokio jaudulio ir adrenalino šoko.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 12 08 2012, 11:17 pm

Bėgti ar kulversčiais ridenti nuo skardžio dabar ja tai buvo nesvarbu. Dabar norėjosi tiesiog dingti kuo toliau nuo šios merginos, ar tiksliau sakant nuo šio padaro apie kurį iš vis nieko nenutuokė. Jei tik būtų žonojusi, kad teks patirti tokį... baimės jausmą, ji net kojos iš namų nebūtų kėlusi, bet ne, išėjo ir dar į tokią vietą. Akivaizdžiai kvaiša paskutinė buvo.
Kai ją kažkas sustabdė šioji krūptelėjo nes pamanė, kad ta pati mergina jau imasi savo nešvaraus darbelio, tačiau pamačiusi vaikiną spokso į jį baimės kupinomis akimis. "Kur bėgi?" šie žodžiai ne itin gerai ją nuteikė ir nepasakė, kad jau nėra ko bijot. O kad ir dabar žinotu, jog jis toks pat kaip ir ši mergina. Akims nuslydus ant rankos Avy suraukia antakius. Iš tiesų, tai rodos kaip išsigelbėjimas. Atsirado kažkas, kas gali ją apginti. Neesmė, kad jos protelis vėl liepė jai bėgt ir nuo jo. Ji gi dabar laisvai elgtis negalėjo, nes buvo laikoma.
-Ar tu nematai, kas ji per padaras? - kiek užlūžinėjusiu balsu stengiasi ramiai ištarti žodžius, tačiau ne kaip. Nėra bendrai ko ir tikėtis iš išsigandusios merginos. Dar keista kaip ji iš vis jam ant kaklo neužsirobštė ir nesurėkė "gelbėk mane" nors iš dalies rėkė, kažkur viduje, o akys viską ir taip pasakė.
-Aha. - tarsteli palinkčiodama ganėtinai greitai. Dabar tikrai norėjo iš čia dingti kuo greičiau ir kuo toliau, nes jautė, kad jei čia pasiliktų, tikrai galvos ar kitų kūno dalių nebeturėtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Sk. 12 08 2012, 11:21 pm

Tasai keip net nekeista, Trevas elgėsi ramiai jugi žinojo kas tokia yra Eli. Tad be baimės buvo prie žmogaus ir tik vos vos juntamai raminančiai šypsojosi jai.Nors jis ją laikė, bet paliko daug laisvos erdvės, tad jau su ją nupėdino toliau nuo skardžio. Akimirką nepastebimai jos, jis pasisuko i demonę ir šypteli baltais dantukais.Ir galiausiai su Abigail dingo iš skardžio zonos i kažkurią kryptimi.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 15 08 2012, 6:56 pm

Susinervinusi susiraukė ir išsidangino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 8:04 am

Ji atėjo čia, tokia liūdna, pikta bei sumišusi. Ji nesuprato kas jai darosi. Atsisėdo ant pačio skradžio krašto ir pravirko. Užėjo matyt Lydijai liūdesys. Kūnas drebėjo nuo ašarų, o širdis atrodė tuoj sustos. Ji manė kad čia galės pradėti viską iš naujo, bet ji suklydo. Ji vėl liko absoliučiai viena. O tai dar labiau vertė Lydiją kentėti. Sūrios ašaros riedėjo jos jau sudrėkusiais skruostais. Išėmė telefoną iš džinsų kišenės, tuščia. Na taip kas ją prisimins. Visis užsiėmę savosiomis bėdomis ir meilėmis. Tad Lydia pakentės, išsiverks ir vėl bus visų "saulute". Visi mano kad ji neturi bėdų, gyvena tiesiog puikiai. Bet taip nėra. Bėdos ją tiesiog slegia, varo į depresiją. Ji persimetė plaukus per petį, rankutes uždėjo ant žemės ir atsidususi žiūrėjo į apačią.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 9:57 am

Atsiranda čia galima sakyt iš niekur, tyliai ir niekam nepastebimai. Išgirdusi kažką panašaus į verksmą, pažvelgia į skardžio krašto pusę ir pamačiusi blondinę nusišypso kiek bauginančia, tačiau kietiems žavia šypsena. Nieko nelaukusi prisiartina prie merginos ir atsistoja jai už nugaros.
-Nejau gyvenimas toks blogas, kad tenka verkti tokioje vietoje? - prabilusi Paule galėjo merginai sukilti tikrai nemažą šoką, nes išnirusi iš niekur, kalbėti taip pat pradėjo staigiai. Balsas neskambėjo apgailestaujamai, kaip gal turėtu skambėti kokio nors susirūpinusio dėl jos žmogaus. Jos balsas buvo linksmas, saldus ir tikrai nieko gero nežadanti.
-O gal jau ruošies šokt žemėn? - kilstelėjusi antakius vėl šypteli. Supyktu tada ji, nebebūtų su kuo čia pažaist.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 10:06 am

Ji šluostėsi ašaras. Galiausiai kiek apiraminus, apsidairė. Ir vėl teks kur nors išvykti. Ji vos nenukrito išgirdusi kažkieno balsą. Rankutę užsidėjo ant širdies, kuri spurdėjo kaip pasiutusi. Greit atsistojo ir kiek pasitraukė nuo skardžio. Kiek apsivalė džinsus, nes ant jų buvo prikibę žvyro. - Taip, jis dar blogesnis,- pavartė akutes ir tada per kūną perėjo šiurpuliukai. Kažkaip nejaukiai pasijautė. - Ne. Nėra prasmės,- nurijusi seilę gūžtelėjo. Atmetė plaukus ir pati vos išspaudė šypsenėlę. - Koks tavo vardas?- pasidomėjo, visgi ji mandagi ir buvo ir bus. Rankutes sukišo į džinsų kišenes ir kiek apsidairė, ar niekas neina čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 10:15 am

Pamačiusi mielą merginso veidą vos nesupykino demonės. Nekenčia ji mielų žmonių ir nieko čia jau nepakeisi.
-Patikėk manim, gali būt daug blogesnis - kad ir tuoj pat, mergina gali kabėti virs skardžio krašto arba tiesiog skrieti žemyn be galvos. Taigi, gyvenimas pablogėti gali tikrai labai staigiai.
-O kodėl ne, kartais pačių priimti sprendimai daug geresni nei priverstiniai - gūštelėjo petukais. Nesistengė ji kalbėti maloniai, tačiau šioks toks malonus balso tonas vis dar buvo likęs merginos balse, na, ne tiek malonus, gal kraupiai sadistiškas ir persmelktas ironijos bei sarkazmo.
-Erika - tarsteli savo antrąjį vardą, nesakys gi tikto, nors galėjo, ar taip ar taip mergina bus negyva arba su ištrinta atmintim.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 12:15 pm


Kadangi ji buvo viena mieliausių merginų mieste, tad Lydija mėgo savo grožį ir kitų mielus veidelius. Bet vis dažniau ji sutinka nebemielus veidus, o tokius kraupiai gražius.
-Na gali visko būti, bet ir dabar gyvenimas nemielas,- atsiduso. Sunėrė rankutes ant krūtinės. Ji žinojo kad gali būti daug blogiau, bet kažkaip nesinorėjo tuo tikėti.
- Na gal ir geresni, bet aš dar noriu gyventi,- gūžtelėjo ir vos pakėlė lūpų kampučius. Tas jos balsas vertė ją vis krūptelėti. Beveik niekas nekalbėdavo su ja tokiu tonu. Jai tokie dalykai visiškai nepatinka.
- Gražus vardas,- linktelėjo. – O aš Annabellė.- pasakė taip pogi pasakė savo antrąjį vardą. Jai patiko tas vardas tad jį ir pasakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 20 08 2012, 12:22 pm

Visas kalbas nuleidusi vėjui pati suneria rankas ant krūtinės ir žengteli vieną žingsnį artyn merginos. Kraujo troškimas naujai iškeptai demonei ėmė viršų, aišku galėjo tvardytis ir panašiai save kankinti, tačiau nemanė ji reikalo. Ką jau padarysi, kai dar būdamas žmogumi nevertini kitų.
-Žinai, kai buvau maža, mama visada sakydavo, kad žmonėms nevalia vieniems vaikščioti po tokias atokias vietas. - gražiai nuskambėjo jos tokie žodžiai. Iš ties, žmonėms nevalia čia būti, ir dar merginoms aišku. - Taip pat ji sakydavo, kad neegzistuoja ir įvairiausi fantastiniai personažai, tačiau kas juokingiausia, tai, kad ji klydo - nusijuokia kiek šiurpoku juoku.
Užėjusi tiesiai už merginos taip, kad jai būtu sunkiau pabėgt drug kas vėl šypteli. Stebėjo merginos veido išraišką, aišku ko gero ji iš pradžių nieko nesupras, tačiau vien žinojimas, kad ji nesijaučia itin jaukiai, vertė Paule viduje šokinėt iš laimės.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-