It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Kapinės   Pen. 25 05 2012, 7:33 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 21 06 2012, 7:42 pm

kas kitas, jei ne Šarlotė pasirūpins mirusios močiutės kapu, kai daugiau jos giminaičių čia nebuvo? mergina lėtai pravėrė gigrždančius kapinaičių vartus ir pro juos žengdama tarsi giliai įkvėpė, mat kaži kokia kapinių tyla ir ramuma - ne itin gerai nuteikė. Mergina rankose gniaužė raudonų rožių puokštę ir žingsniavo takeliu tarp kapų. priėjusi prie močiutės kapo, Šarlė pritūpė ir nubraukė senus nukritusius medžių lapus ir padėjo gėles. Ji kartas nuo karto užkišdavo plaukų sruogą už ausies, kad taip nekristų ant veido, bet vėjas vistiek vėl ją draikydavo, Šarlė vis žiūrėjo į paminklą, močiutės vardą
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 21 06 2012, 7:47 pm

Iš toli užuodusi žmogų pradeda nebesivaldyti kaip seniau. Atrodo visai neseniai pasisotino, tačiau ją tos žaizdos išsekino, organizmas vėl reikalauja maisto. Ir ne bet kokio... Lengvai, tarsi užskridusi ant tvoros, Amaya patraukė į kapinių vidų. Kadangi čia vaikštinėjo, o tiksliau tupėjo vos vienas žmogus, tai ši iškart patraukė prie merginos. Priėjusi prie gretimo kapo sustoja. - Lankai gimines? - draugiškai pasiteirauja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 21 06 2012, 7:56 pm

Šarlotės galvoje sukosi tūkstančiai minčių pradedant nuo to "kas būtų jei ji būtų gyva" baigiant tuo " ar kas nors būtų pasikeitę" . Mergina porą minučių taip ir neatitraukdama žvilgsnio nuo antkapio galiausiai pakėlė galvą ir atsistojo, akimirką sustingo kol galva nustos suktis, o tada ramiai įsistebeilijo į dailią nepažįstamąją, - tenka, juolab kai niekas iš artimųjų daugiau čia negyvena, - Š nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius. Po to Šarlė nejučia apsidairė, bet jos akys nieko doro nepastebėjo ir mergina vėl akis akimirkai nudelbė į kapą, o po to ir į raudonas rožes. Kurį laiką stojo tyla, kol mergina vėlgi drąsiau, draugiškiau šyptelėjo žvelgdama į atėjūnę, - aš Šarlotė, - mandagiai ištiesusi ranką, ji maloniai ištarė
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 21 06 2012, 8:01 pm

Ramiai stovi šalia merginos, kažkodėl apsipranta su jos kvapu ir nebe toks žvėriškas alkis jai atrodo. Galbūt net nealkana? Negi verta skriausti kažką iš neturėjimo ką veikti? Juk Amaya tik šiaip arogantiška asmenybė, bet nėra ji žiauri. Tik tokia vampyriška lemtis nustatė jos gyvenimo būdą. - O aš Amaya... - žvilgteli į antkapį, prieš kurį stovi. - Amaya Wilson, - perskaičiusi antkapyje užrašytą mirusios moters pavardę, prideda ją prie savo vardo. Kaip kitaip pasiteisins ko atėjo į kapines ir dar sustojo prie nepažįstamosios? Geriau jau suvaidins tragišką istoriją kaip žuvo jos motina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Pen. 22 06 2012, 7:34 pm

Šarlė::

- malonu susipažinti, Amaya, - Šarlė linktelėjo ir vėlgi nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius. lengvas vėjas pataršė merginos plaukus, o tada jau žvilgsnis į telefoną ir mintis, kad jai metas eiti - dar pati saulė, besilinguojanti horizonte prieš saulėlydį liepė tą patį, - atleisk, aš jau turiu lėkti, man reikia mieste kai ką susirasti, - greitosiom išbėrė, ir nebenorėdama užlaikyti merginos dingo tarp antkapių, o tada ir iš pačių kapinių
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Pen. 22 06 2012, 9:44 pm

Nervingai sutrepsi koja, nusprendžia nesivyti jos ir nebegaišti. Kol kas ji rami. Bet kažko, kas užvirintų viską, norėtų... Pasišalina tarsi šmėstelėjusi šmėkla.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 26 06 2012, 9:26 pm

Besivaikščiodamas vienas po apylinkęs užsuko į labai retai jo lankomą vietą - kapines.Nėra labai daug palaidotų artymų draugų ar gyminių čia.Tačiau ateina karts nuo karto pabūti su mirusiaisiais.Sam'as lėtai koja kojon žingsniavo,jo akys bėgiojo tai prie vino tai prie kito apleisto antkapio.Žinomo buvo ir gražiai papuoštų..matosi,kad kažkasnepamiršta ir aplanko kapą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 26 06 2012, 9:39 pm

Velniai žino kodėl, bet Sara užklydo čia, į kapines, kur eidavo itin retai, o jei eidavo, tai tik ant paminklų pasėdėt ir pažiūrėti į verkiančias moteriškes. Šįkart ji nesiruošė sėdėti ant paminnklų, bet į moteriškes žiūrės, jai patinka stebėti žmones. Priėjusi prie kažkokio didelio medžio, apsidairė ir ramiai atsisėdo po juo, sulenkdama kojas ir jas prisitraukdama prie savęs. Galvą padėjo ant kelių ir pradėjo žiūrėti kas dedasi aplinkui, o už jos akių užkliuvo kažkoks vaikinas, lyg ir kažkur matytas, bet ji neužlaikė žvilgsnio ties juo, toliau dairėsi, vis mąstydama kur galėjo jį matyti .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:47 am

Susikišęs rankas į kišenes vis ėjo ir ėjo.Skaitė palaidotų žmonių pavardęs.Kaikurios buvo šiek tiek juokingos todėl Sam'as karts nuo karto visai to nenorėdamas prunkšteldavo.
Vienu metu pajautė į jį įremtą kažkieno žvilgsnį,pakėlė galvą,o tada akis ir užtiko į jį žiūrinčią merginą.Sustojo ir kaip idiotas pradėjo į ją žiūrėti.Jos išvaizdą kažką jam priminė,o gal yra ją kažkur matęs?Šito jis nežinojo arba tik šiuo momentu neprisiminė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 11:31 am

Sara neiškentė ir vėl dirstelėjo į tą dailų vaikiną, kurį matė prieš kokias dvidešimt sekundžių, o tada jų žvilgsniai susitiko ir ji greitai nuleido akis į žemę, bet po kelių akimirkų jos akys vėl pakilo į vaikiną ir šįkart jau palaikė akių kontaktą, nors jis ir buvo toli, mergina vistiek sugebėjo sugaut jo akis ir net įsidėmėti jo akių spalvą. Bevėpsodama į jį, vos vos kilstelėjo lūpų kampučius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 12:09 pm

Sam'as vis stebėjo merginą.Jam jau buvo nebeįdomūs tie antkapiai ir ant jų užrašytos pavardės,bei vardai.Jo žvilgsnis vis bėgiojo tai žemyn tai aukštyn apžiūrinėdamas merginą.
Jis nusišypsojo ir nieko nelaukęs patraukė prie merginos.Ji nebuvo labai toli nuo jo todėl jis niekur neskubėdamas ėjo link jos kaip papraščiausias žmogus nors toks niekada nebuvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 12:17 pm

Kai vaikinas pradėjo eiti artyn Saros, ji plačiau nusišypsojo, šiek tiek pasislinkdama šonan, gal dėl to, kad vaikinui būtų kur atsisėsti, nes ji norėjo, kad jis taip padarytų, juk vienai būti nėra labai įdomu, o dar ir kapinėse.. Nors Saros kapinės nebaugino, bet tikrai nėra labai malonu būti vienai, kai jau temo. Sara buvo keista demonė, kartais net kiek nedemoniška. Kol jis ėjo link jos, mergina jį vis nužvelginėjo, o tarp pirštų sukiojo savo rausvą plaukų sruogelę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 12:25 pm

Lėtai eidamas pastebėjo merginos veide plačią šypseną.Stebėjo kaip ji šiek tiek pasislenka padarydama jam vietos atsisėsti.Tiesą sakant jam kapinės patiko nors ir neperdažniausiai čia lankydavosi.Nors jau temo,tačiau j nelydėjo joks nerimo virpuliukas.Vis artindamasis link merginos pastebėjo kokia ji ištiesų graži.Daugiausiai ją puošė jos rausvi plaukai,spindinčios akys ir graži,plati šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 1:13 pm

Jam priėjus arčiau, ji įsispoksojo į vaikino veidą, bandydama prisiminti kur jį galėjo matyti, bet niekaip niekaip neprisiminė, kad ir kaip stengėsi. Matyt tai kažkas panašaus į Déjà vu. Kai jis galiausiai priėjo prie jos, ji patapšnojo delnuku ant žolės šalia savęs. Pati dar nieko nesakė, jai šiuo metu patiko klausytis vaikino kvėpavimo, kurį labai gerai girdėjo savo jautriomis ausimis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 1:27 pm

Tuomet matyt jiems abiems Déjà vu,nes Sam'as niekaip negali prisiminti kur yra ją matęs.
Paprašytas atsisėsti šalia jis taip ir padarė.Atsisėdo,atsirėmė į medį,vieną koją ištiesė kitą sulenkė ir įsižiūrėjo į merginos nieko jam nesakantį veidą.Jis įsiklausė į tylą ir išgirdo jos širdies dužius,lėtus niekur neskubančius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 1:34 pm

Vaikinui atsisėdus prie Saros, ji dar kartą nusišypsojo jam savo dailia šypsena, kuri po kiek laiko po truputį blėso, blėso, kol galiausiai visai išblėso. Ji kelis kartus nužvelgė jo raumeningą kūną, kuris net išryškėjo per jo rūbus. Baigusi nužiūrinėti jo kūną, ėmėsi jo dar gražesnio veido, žvilgsniu ištyrinėjo jo visus veido bruožus, kurių tikrai niekada nepamirš.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 1:48 pm

Jis vis dar nenuleido akių nuo merginos kuri taip pat apžiūrinėjo ir jį.Jiems taip be sėdint ir be žiūrint viens į kitą visai sutemo ir pradėjo pūsti šaltas ir nelabai malonus vėjas.Papūtus jam merginos plaukų sruogus pradėjo lyg plazdėti vėjyje.
-Ką mergina vėlu vakarą veikia kapinėse?-paklausė nutraukęs malonią tylą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 1:56 pm

O ji galėjo į šį gražų vaikiną žiūrėti visą vakarą, rytą ir dieną. Ji net nepajuto kaip visiškai sutemo, nes buvo kaip pakerėta vaikino grožiu. Pūstelėjus šaltam vėjui, Sara suvirpėjo ir apsikabino save rankomis, patraukdama ir nuleisdama kojas nuo savęs. Visgi ji buvo tik su paprasta bliuskute ir trumpais šortais. Pati kalta, kad vakare išėjo taip apsirengusi. Nors kita vertus, ji nemanė, kad sutiks vaikiną, į kurį galės spoksoti visą laiką, kol jis išeis. Išgirdusi jo balsą, per merginos kūną perbėgo kažkoks virpuliukas. Bet Sara pamanė, kad tai tik nuo šalčio...
-Net neįsivaizduoju. Matyt yra kvaila ir bastosi vakarais po tokias niūrias vietas, laukdama, kol kas nors užpuls,-ramiai ištarė, gūžtelėdama petukais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 2:59 pm

Pastebėjo,kad papūtus vėjui mergina susigūžė ir ne veltui juk ji buvo tik su šortais ir bliuskute.
Sam'as visada išeidamas kur nors apsivelka džinsus,maikutę ir ploną striukę.Nieko nelaukęs nusiėmė striukę ir padavė merginai.
-Apsigaupk,bus šilčiau,-šyptelėjęs pritilusiu balsu tarė.
-Na jai ji kvaila,reiškia ir aš lygiai toks pats,-šyptelėjo.-Žinojai,kad tokiu metu kapinėse vaidenasi?-paklausė stebėdamas ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 3:15 pm

Nedrąsiai ištiesė rankutę ir paėmė jo striukę.
-Ačiū labai,-nedrąsiai ištarė ir tada apsigaubė jo striuke, kuri nors ir buvo plona, bet buvo jau sušildyta Sam'o. Įkvėpusi oro, iškart pajuto vaikino kvapą nuo striukės ir Sara tikrai apsvaigo, nes labai labai kvepėjo.
-Vaidenasi.? Nejaugi.?-nusijuokė, nes ji tokiais dalykais netikėjo. Bet kas čia žino, jeigu yra demonų, dievų, angelų, vampyrų, tai kodėl negali būti ir kitų būtybių.?-gal čia taip bandai mane įbauginti.?-kilsteli antakius, pasimuistydama ant žemės, ir labiau įsisupdama į vaikino striukę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 3:23 pm

-Nėra už ką,-šyptelėjo.-Juk nenoriu,kad mano gražioji pašnekovė sušaltų,-žvelgė į jos akis.
-Be to,kaip ją vadinti?-paklausė mirktelėjęs.
-O patikėtum?-kilstelėjo antakius.Norėjo tik pajuokauti,bet jei mergina supyks nieko iš to gero nebus.
-Dabar geriau?-paklausė pamatęs,kad ji tvirčiau įsisupo į jo striukę.Nors ji buvo vyriška,tačiau merginai puikiai tiko.Gal šiek tiek didoka,bet daugiau apsigaubt galima.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 3:51 pm

-awww..-tyliai ištarė, kai jis pasakė jai širdžiai mielus žodžius,-manau, kad gerai skamba ir "gražioji pašnekovė", bet šiaip.... Aš Sara,-nusišypsojo, žiūrėdama į vaikiną spindinčiomis akutėmis.
-Oi, nee.. Tiksliau, nemanau. Nebent papasakotum kokią kraupią istoriją apie šitas kapines, tada tai tikrai susimąstyčiau... Žinoma, jeigu istorija būtų tikrai kraupi,-tyliai ir trumpai nusijuokė, visdar tyrinėdama jo veidą.
-Mhmmm, daug geriau,-linkteli galva, o tuo metu visos rausvos garbanos užkrito jai ant veido. Ji pūstelėjo į plaukų sruogas, bandydama jas patraukti nuo akių. Sara turėjo labai nepaklusnius plaukus ir tai ją erzino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 4:32 pm

-Juk tai tiesa tu tikrai gražutė,-šyptelėjo pažvelgęs jai į akis.
Sara...šis vardas prikėlė jo atmintyje jau seniai palaidotus prisiminimus.Papurtė galvą nepastebimai ir vėl nusišypsojęs pasžvelgė į...Sa..rą.-O aš Sam'as,-prisistatė.Ir vėl jo atmintyje iškilo prisiminimai kaip jie su vaikystės...Ne,greičiau jaunystės drauge susipažino.Kaip jis norėjo sugrįžti į tuos laikus..
-Ne juokauju,bent jau kiek man žinoma čia niekas nesivaidena,-šyptelėjo.Jam patiko stebėti ją besišypsančią,ji tiesiog užburdavo jį,tiesiog vertė nenutraukti akių.
-Tuomet puiku,-šyptelėjo.Jis sukikeno stebėdamas jos pastangas be rankų nusibraukti plaukų sruogas nuo veido.Sam'as ištiesė ranką link merginos veido ir atsargiai patraukė sruogas jai nuo veido užkišdamas už ausų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 5:30 pm

-Dėkui,-suklapsi akutėmis, kurias paskui nenorom nuleidžia, kiek susigėdijusi. Išgirdusi jo vardą, Sara tyliai aiktelėjo, nes pajuto tokį skausmą, lyg kas durtų jai į širdį. Mergina pakėlė akis į vaikiną ir dar kartą peržvelgė jo veidą. Ji stipriai sukando lūpą ir labai sunkiai bei garsiai nurijo seilę.-gražus...vardas... Semai.-išspaudė šypseną , vis žvelgdama į jo veidą. Dabar apsistojo ties jo akimis ir tada ėmė tankiau kvėpuoti. Taip, tai jos Sam'o akys, grynai kaip jo...
-Tiesą sakant... Vienu momentu jau pamaniau, kad čia iš tiesų vaidenasi,-kiek nervingai nusijuokia, vis stebėdama jo akis. Dabar ji taip norėjo mokėti skaityti mintis, juk galbūt tikrai čia jos draugas, kurio ji iki dabar yra pasiilgusi. Išgirdusi jo kikenimą, Sara stipriai užsimerkė ir giliai įkvėpė, stengdamasi nurimti ir sustabdyti širdies tvinksėjimą, kuris tikrai labai padažnėjo. Jam prisilietus prie jos plaukų, ji droviai nusišypsojo ir pramerkė savo akutes, kurios jau buvo kiek sudrėkusios. Prisiminimai..
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   

Atgal į viršų Go down
 

Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-