It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 6:26 pm

Jis išgirdo jos aiktelėjimą ir pats nustebo.Kodėl jai taip pat keista kaip ir jam?Jis žvelgė į jos akis,tačiau negalėjo perprasti jų taip,kaip mokėjo ankščiau.Gal todėl,kad jis pasikeitė,pamiršo tai ką mokėjo būdamas kartu su jo Sara.
-Kodėl?-paklausė.Šį kartą jis išgirdo jos padažnėjusius širdies tvinksnius.
Pamatęs jos sudrėkusias akis nusišypsojo ir prieš akis išvydo jauną jo Sarą sėdinčią ir verkiančią,o Sam'as šalia ramindamas ją...užsimerkė ir vėl atsimerkė prieš jį sedėjo jo pašnekovė,bet jam vis tiek atrodė,kad tai jo Sara.

((Sugalvok kaip ankščiau Sam'as ją vadino :DD Tokį pavadinimą koks tau patinka :DD ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 6:43 pm

((aš nežinaaau :D. kaip nors..mielai :D ))

Mergina jam nieko nebeatsakė, tik vėl prisitraukė kelius prie savęs, juos apsikabino ir paslėpė veidą tarp savo plaukų. Ji stipriai užsimerkė, stengdamasi sulaikyti ašaras, o jei dar būtų pradėjusi kalbėti, būtų tikrai apsiverkusi,-atleisk,-tyliai, tyliai, vos girdimai ištarė tokiu prikimusiu balsu. Kiek pasuko veidą ir ėmė kvėpuoti dar giliau, vis uostydama Sam'o striukės kvapą. Tai ją dar labiau sugraudino, todėl ji tik nusisuko ir nebekvėpavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 7:11 pm

Sam'as vis dar kaip koks durnius stebėjo merginą ir nesuprato,kodėl išgirdus jo vardą taip sutriko?Negi čia tikrai ji?Juk per didelis sutapimas...
-Braške,-kreipėsi į ją.Jei ji atkreips dėmesį reiškia čia ji ir daugiau jokių kalbų.
Prisitraukė kelius ir susidėjęs rankas ant jų padėjo galvą,pasuko ją link Saros.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 7:15 pm

Viskas, ji visiškai įsitikino, kad tai jos Sam'as, jos pats pats geriausias draugas pasaulyje. Sarai suspaudė širdutę, ji pakėlė akis į vaikiną ir akimirksniu atsidūrė priepat jo. Greit apkabino jo kaklą, nors tai nebuvo labai patogu, nes jis tuos nelemtus kelius prie savęs prisitraukė. Stipriai suspaudė jo kaklą ir graudžiai pravirko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 7:30 pm

Jis net nepastebėjo kaip ji atsirado šalia jo.Ištiesė kojas,kad patogiau būtų ir stipriai stipriai apkabino ją,prispaudė prie savęs.Būtų mokėjęs verkt tai būtų pravirkęs,bet dabar tik giliai kvėpavo,jo širdis šokinėjo iš džiaugsmo,kad pagaliau ją rado...Lėtai glostė jos švelnius plaukus.
-Braške...kaip aš tavęs pasiilgau,-šyptelėjo,jis tikrai žiauriai pasiilgo jos.-Ša...neverk...-tyliai tarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 7:37 pm

Ji vos neužsilipo ant jo kūno, vis stipriau jį spaudė savo rankomis. Ji buvo begalo laiminga, verkė iš laimės ir jai net neišėjo sustoti. Apašarojo jo kaklą, paskui dar ir marškinius. Nieko tokio, išdžius.
-Saldaaaini,-iškūkčiojo. Nekreipė dėmesio į tai, kad gal tos pravardės skambėjo mažvaikiškai, jai tai buvo labai miela.-aš tavęs taip pat.. Kad tu žin...žinotum..kiek aš tavęs..ieškojau,-kukčiodama šnabždėjo. Sara seniai nebuvo tokia laiminga, aplamai, jai verkti net nebūdinga, paskutinį kartą verkė prieš tampant demone... štai ką reiškia seni draugai. Mergina atsisėdo ant Sam'o keliukų ir įsikniaubė į jo marškinius su veidu, o rankas nuleido ir apkabino jį per liemenį. Visdar kūkčiojo ir jai niekaip neišėjo sustoti, net širdis taip daužėsi, kad atrodė, jog tuoj iššoks lauk.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 7:51 pm

Jis jau pasijautė šlapias,bet nieko išdžius,o jei ne tai persirenks.
-Kaip seniai girdėjau šią pravardę,-šyptelėjo.
-Aš tavęs taip pat ieškojau,bet niekaip neradau..-tyliai tarė.Jis tik patvarkė striukę,kad Sara nesušaltų ir apkabino dar stipriau.-Bet kaip tu gali būti čia...?-susivokė,kad tai neimanoma...nebent...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 7:58 pm

-Ak, atleisk... Sušlapinau tave. Kažkokia skystablauzdė aš,-nusijuokė pro ašaras, bet neatsitraukė nuo jo, nenorėjo jo vėl paleisti, manė, kad jeigu paleis, jis pradings amžiams, o dar kartą tai patirti Sarai būtų per daug. Šiek tiek atleido savo gniaužtus, kad jis nepadustų, nors tai nebuvo įmanoma.
-Aš...-atsikrenkštė ir vieną ranką patraukusi nuo Sam'o, pasivalė paakius, o paskui skruostus, stengėsi sulaikyti ašaras, bet jos vis nepaliaujamai tekėjo iš jos akių. Ji nebetęsė to, ką norėjo pasakyti, tikėjosi, kad jis supras,-tikiuosi, kad...nesupyksi,-sumirksėjusi kelis kartus ištarė ir pirštų galiukais perbraukė per jo skruostą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 8:18 pm

-nieko tokio,-nusišypsojo.-Visai tu neskystablauzdė,-sukikeno.
Jai atsileidus jis net pats nesusipotėjo kai stipriau ją apkabino.Taip gera buvo sėdėti ją apsikabinus..
-Tu...?-nesuprato.Jis tiksliai negalėjo žinoti kas ji..ar vampyrė,demonė....Jis suėmęs jos smakriuką pirštais pakėlė aukščiau ir paleidęs pradėjo valyti jos paakius.Akys buvo paraudusius nuo ašarų,todėl jis pūstelėjo oro jai į akis kaip darydavo ankščiau ištikus verkimo stadijai.
-Dėl..ko?-paklausė ir nusekė akimis jos pirštus,o kūnų nubėgo virpuliukai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 8:27 pm

-Na jau... Aš juk visuomet į viską per daug jautriai reaguoju.-ištarusi tai, lyžtelėjo savo apatinę , išsausėjusią lūpytę. Jam stipriau apkabinus ją, ji atsiduso su palengvėjimu ir vėl tvirtai jį apkabino. Galėtų taip sėdėti jį apsikabinusi visą amžinybę. Kai jis pakėlė jos galvą, ji automatiškai ir akis į jį pakėlė, o jam pūstelėjus į jos akis, ji užsimerkė ir paskui greit atsimerkė, šyptelėdama vaikinui.
-Aš esu demonė, kaip tu... Dėl... Tavęs,-susigėdusi vėl nuleido galvą žemyn ir giliai įkvėpė oro, paskui iškvėpdama dvigubai daugiau nei įkvėpė. Dabar suprato, kad jos jausmai jam vėl atgijo, todėl teks šiek tiek susiimti jo nepabučiavus ar dar ko kvailo neiškrėtus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 8:47 pm

-Nevisuomet,-šyptelėjo nuramindamas ją.Patrynė jos petį,bet vis dar laikė ją apsikabinęs.Jis taip pat bijojo paleisti ją,bijojo vėl prarasti ją kaip tada.Jis buvo nusiteikęs nužudyti jos tėvus už tai ką padarė jiems,bet..juk jie tėvai..o jis nenorėjo atimti tėvų iš Saros.Norėjo,kad ji turėtų juos,o tie ja rūpintusi,ne taip kaip jo tėvai..elgėsi su juo.
-Geriau?-paklausė kai ji nusišypsojo jam pūstelėjus oro.Ankščiau kai Sara pradėdavo dėl kažko verkti jis ją tvirtai apkabimdavo ir glostydavo,o po to,kad ji nebeverktų pūsteldavo oro.
-Demonė...-giliai įkvėpė.-Kas tave pavertė?-paklausė ir tada išgirdo jos paskutinius žodžius.-Dėl...Manęs?-kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 8:58 pm

-Bet dažnai,-atsakė jam taip pat šyptelėdama. O ji ir pati mielu noru būtų nužudžiusi savo tėvus, ji jų nekentė, bet vistiek jie tėvai, jų dėka Sara atsirado šitame pasaulyje ir susipažino su Sam. Net tapusi demone, ji to padaryti nesugebėjo, tiesiog dingo niekam nieko nepranešusi.
-Taaaip,-linkteli galva nestipriai,-man tai visuomet padeda.. Ačiū,-su šypsena veide ištaria ir atsidūsta. Dabar jautėsi daug geriau, net nebebėgo ašaros.
-Kažkoks... Džošas ar Džonas.. Nežinau, aš jį radau rūsy, tėvai ten jį buvo palikę.. Už tai, kad jis mane pavertė, turėjau ji paleisti iš rūsio į laisvę..-atsidūsta ir pasimuisto šiek tiek ant vaikino kojų, kad jam jos nenutirptų,-mmhmm... Aš nebegalėjau išbūt be Tavęs... Maniau, kad kai tapsiu tokia kaip tu, lengvai tave susirasiu, bet dėja... Be to, norėjau atkeršyti tėvams už... Už visą tai, ką pridirbo..-atsidūsta, lėtai paglostydama jo tvirtą nugarą, ką ji ankščiau labai dažnai darydavo ir tai daryti jai patiko. Patinka ir iki šiol.-ar tau nesunku mane čia, tokią sotrulę, ant kelių laikyti.?-paklausė, pakeldama galvą į jį. Šiek tiek atsilošė, kad galėtų matyti jo veidą, akis ir lūpas, o savo rankomis spūstelėjo jo liemenį, lyg parodydama, kad nenori, jog jis paleistų ją iš savo tvirto glėbio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 9:16 pm

((tokių ilgų neašyk,po to nežinau ką atrašyt :DD ir tenka ilgai laukti :DD ))

-Na gerai sutiksiu šiuo atveju,-šyptelėjo.
Jis žinojo,kad tai padeda..Patogiau įsitaisė atsirėmęs į medį.
-Aišku,-šyptelėjo.Nenutirps..bent jau jis taip galvoja.-Ką aš tau reiškiau?-paklausė klausydamasis jos žodžių.Gal išklausęs jos jausmų,prisipažins ir apie savuosius.-Mes demonai neturim to kažko,kas padėtų susirasti kitą demoną,-šyptelėjo.-Jei nori rasti,ieškok pačių papraščiausiu,bet sunkiausiu metodu,-tarė.-Aš tai pat tavęs ieškojau..-prisipažino.-Buvau išvykęs,keliavau,bet tavęs niekur neradau..net tavo pėtsakų,-šyptelėjo.-Storulę?Šaipaisi?-kilstelėjo antakius.-Tu į tokia iš toli nepanaši,-palinkčiojo.
Sam'as ir neketino,jis tik stipriau prispaudė ją arčiau savęs ir stebėjo jos veido išraišką,akis ir ..lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 9:26 pm

((aš kantri :D. bet ok , pasistenksiu..;DD ))

-Tu...Tu man reiškiai daugiau, negu numanai...Ir tai supratau tik po mūsų išsiskyrimo...-ištarė, darydama pauzes po kaikuriais žodžiais. Sunku buvo visa tai sakyti, nes jau rimtai atrodė, kad tuoj ji nebeištvers ir vėl apsiverks, o tada matyt išgąsdins Sam'ą ir tada kaput. Dabar reikėjo su juo būti kuo atsargesnei, kad jis nedingtų, nors ji vistiek jo nepaleistų. Bent jau šią akimirką. Jai buvo per daug gera,-yeah, aš tai prisižiūrėjau filmų visokių apie visokias antgamtines būtybes, visko juk apie demonus nežinojau, mes apie tai nekalbėjom gi,-gūžteli pečiais.-ar aš šaipausi? Šiek tiek stora esu, pripažink,-pavarto akis, o paskui nusijuokia. Sara kiek kompleksavo dėl savo kūno, nes kažkoks vaikėzas ją išvadino stora. Per daug į širdį paėmė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 9:41 pm

((Ai yu kantri ;DD))
-Tikrai daugiau nei numanau?-paklausė šyptelėjęs.Sam'as ne šiaip draugystę turėjo omeny,o kžką daugiau.
Sam'as nepabėgs perdaug jos pasiilgęs yra.
-Na ir kaip?Padėjo?-paklasė kikendamas.Jau įsivaizdavo sėdinčią Sarą ir žiūrinčią fantastinį filmą apir demonus ir t.t.
-Taip šaipaisi,-linktelėjo.-Pati pažvelk..na ir kurios vietos yra storos?-paklausė,nes pats tokių nematė.-Ir neklausyk kažkokių nepraustaburniu,kurie prie visų merginų kimba,-šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 9:47 pm

((aš per tavo parašą taip obuolio užsinorėjau... ))

-Tikrai,-linkteli galva, nusišypsodama jam savo dailia šypsena.
-Naaa... kaip matai - ne. Sužinojau tik tai, kad demonai geria kraują. Žmonių kraują. Nors... Man atrodo, tai žinojau ir ankščiau. Man dar dabar keista, kodėl neišsiurbei iš manęs kraujo, juk mes tiek daug praleidom laiko kartu, tau turėjo būti tikrai sunku... Bent jau man būti prie kraujo yra sunku, gal tau kitaip,-ištaria, stebėdama jo veidą ir negalėdama atsigrožėt. Seniau jis buvo labai gražus, o dabar... Beprotiškai gražus ir tiesiog tobulas.
-Pavyzdžiui.. šičia,-parodo į savo kojas,-ir šičia,-parodo į savo pilvuką,-tai kad neina maan.. esu per jautri,-pakartoja tai, ką sakė prieš kelias minutes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:00 pm

(( :D))

-Tu man per brangi buvai,negalėjau išsiurbt tavo kraujo..Jei taip biūčiau padaręs sau niekada neatleiščiau..Aš jau pripratau ir šiek tiek galiu susitvardyt,bet kartais būnu žiaurus,-nusišypsojo.
Ankščiau ji buvo gražutė paauglė kuri buvo linksma ir daugiška, o dabar tikra gražuolė,bet ar ji vis dar linksma ir draugška reikėtų klausti tik jos.
-Nejuokauk..jos gi plonos,-tarė.-Ir jis lieknas...man atrodo pradedi nusišnekėt...-sumurmėjo nepatenkintas..aišku vaidino.-Tiesiog nekreipk dėmesio,-šyptelėjo.-JEi tai žmogus nužudyk jį,o jei demonas ar kažkas kitas pasakyk man,-tarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:05 pm

-Awww.. Žinai, tai labai miela. Bent jau man,-nusišypsojo stebėdama jo akis ir pakėlė ranką prie jo veido, atrodė, kad ji net nevaldo savo rankos. Pirštais perbraukė per jo kaktą, paskui nusileido per jo smilkinį iki jo dešiniojo skruosto, kol pasiekė jo kaklą. Per jį perbraukė itin lėtai ir švelniai, žvilgsniu sekdama savo judančią ranką, lyg ją valdytų ne pati Sara.
-Vistiek visa tai ne taip tobula.. Maniau, kad tu toks gražus dėl to, kad esi demonas. todėl maniau, kad kai tapsiu demone , būsiu graži kaip tu...-ištarusi tai, greit užsičiaupė ir krenkštelėjusi sustabdė ranką ant jo krūtinės.-ruošiesi apginti mane kaip ir seniau?-patenkinta išsiviepė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:16 pm

-Žinau,-linktelėjo.Kol Sara glostė jo veidą,jo kūnu bėgiojo virpuliukai sakantys,kad reikia arba kai ką pasakyt arba kai ką padayt,tačiau Sam'as nežinojo nuo ko pradėti.
-Ačiū,bet aš ne tobulas...-šyptelėjo.-Tu taip pat graži,gresnė nei būdama žmogus..-nuramino ją.
-Dabar gailiesi,kad tapai demone?-jo šypsena išblėso.-Būtinai,-linktelėjo šyptelėjęs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:23 pm

-Man tu esi ir buvai tobulas vaikinas.. Ne tik išvaizda,-ištarė, maždaug taip "if you know what i mean".-dėkui,-nusijuokė, pagalvojusi, kad per tą laiką, kol dabar yra su Sam'u, daug kartų pasakė ačiū, dėkui ir atsiprašau. Net pačiai keista.
-Nesigailiu... Nes eigu nebūčiau demonė, dabar nematyčiau tavęs prieš save.. Be to, demonai turi ir pliusų, ir minusų.-gūžteli pečiais. Paskui ji ir vėl priglaudė galvą jam prie krūtinės ir prie savo rankų, kurios visdar buvo ten.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:34 pm

Šyptelėjo.Laikas greitai bėgo jiems čia sėdint,jau pasidarė visai tamsu.Gerai,kad Sam'as dar Sarą įžiūrėjo,bet demonų gera rega yra todėl jiems skūstis neteks.
Giliai įkvėpė kaip jis jos buvo pasiilgęs.Ketino atnaujinyi jų veiklą...norėjo atgaivinti prisiminimus.Šyptelėjo ir priglaudė ją prie savęs.
-Gal nori kur kitur nueiti,nes ką aš žinau sėdėti kapinėse nelabai romantiška,-šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:44 pm

Ji net buvo pamiršusi, jog yra kapinėse ir aplink jau baisiai tamsu. Su Sam'u Sarai buvo taip gera, kad daugiau nieko nematė ir negirdėjo, tik jį ir jo dievišką balsą.
-pritariu Tau. - linkteli galva nestipriai ir klausosi vaikino kvėpavimo, kuris labai ramino ją.-einam. Tik ne ten kur tranku, tik ne į klubą ar prie jo. Noriu ramiai pabūt ir su tavim pakalbėti.-sumurmėjo jam į krūtinę. Visai nenorėjo stotis, buvo perdaug gera ir malonu jausti Sam'ą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 10:52 pm

Tiesa sakant jis taip pat buvo užsimiršęs.Su Sara visada būdavo linksma ir įdomu,bri greitai bįgdavo laikas.
-Aš tavęs ten ir nesinešiu,-šyptelėjo.-Gal namo?-paklausė.-Į lovą?-pridūrė šyptelėjęs.
Sam'as pakėlė ją šiek tiek,tada sukryžiavo kojas kaip arabas ir atsistojo laikydams ją glėbyje.
-Tokia transporto priemonė tiks?-paklausė patvarkęs striukę ant jos pečių ir apkabinęs viena ranka.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 27 06 2012, 11:07 pm

-bent vienas normalus vaikinas!-plačiai nusišypsojo, labai patenkinta tuo, kad Sam'as nesiruošė jos vestis į klubą. Kai jis prakalbo apie lovą, jos galvoj iškart atsirado tokios šėlmiškos mintys, bet jas nuvijusi tolyn, Sara tik linktelėjo galva. Juk ankščiau jie dalindavosi lovomis, bet, aišku, ten nežaisdavo suaugusiųjų žaidimų.
Pajutusi, kad pradeda kilti, ji greit įsikabino pirštukais į Sam'o plačius pečius
-pati tobuliausia transporto priemonė. Me gusta,- ištarė ir nusijuokė, visdar įsikibus į jo pečius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 12:28 pm

-Tik vienas?-nustebęs paklausė.Kalbėdamas apie lovą tikrai neturėjo omenyje suaugusiųjų žaidimų.
Vaikinas patogiai įtaisė merginą ant savo rankų.Sam'as visai nenustebo pajautęs,kad Sara tokia lengva.Juk ji ir ankščiau buvo ne iš pačių sunkiausių,o dabar dar lengvesnė.
-Tikrai pati tobuliausia?-nusišypsojo.Na jei jai patinka tai tik geriau.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   

Atgal į viršų Go down

Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next