It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 12:32 pm

-Na, gal yra dar tokių, bet sutikti neteko,-nusijuokė. Ji suprato, kad jis neturėjo to omenyje, tiesiog ji kažkokia patvirkus yra.
-Taaip,-nusišypsojo tokia miela šypsenėle ir perkėlė rankas nu jo pečių iki jo kaklo, jį apsikabindama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 12:41 pm

-Suprantu suprantu,-palinkčiojo galva nusišypsodamas.Na taip tai yra įgimta kiekvieno kraujyje.Vieni yra šiek tiek patvirkia kiti daugiau nei ''šiek tiek'',o tretiems visai tai nerūpi.Tačiau Sam'as netiki,kad pasaulyje nebūtų tokių žmonių kurie apie tai negalvotų.
-Tuomet keliaujam,-nusišypsojo ir išsinešė ją iš kapinių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 12:51 pm

Visdar laikėsi už jo kaklo, o galvytę padėjo ant savo rankos. Užsimerkė ir su šypsena veide, mėgavosi kelione.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 8:16 pm

iš kur buvus, kur nebuvo šičia atklydo Šontelė. Atėjusi apsidairė, ją visada traukė šiurpios vietos, o kadangi jau temo, čia atrodė baugoka, net gi ir šitokiai blogiukei. Atsisėdo ant kažkokio tais paminklo ir sėdėjo lyg kažko laukdama. Susidomėjusi pasižiūrėjo kieno tai paminklą jį niekina, tik nusijuokė, nes pavardė buvo gan juokinga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 8:18 pm

Ech... Helena tikriausiai greitai pataps kokia nors laukinuke, nes vis dažniau lankėsi tokiose vietose kaip ši. Gamta, atšiaurumu dvelkiančios vietovės ir dar bala žino kas. Na nesvarbu. Pasižiūrėdama ar sugebės su savo avalyne klampoti tarp antkapių ir nutarusi, kad galės, nes avėjo tinkamais batais lėtai, žingsnis po žingsnio patraukė prie antkapių. Neskubėdama ir sustodama prie kiekvieno antkapio šyptelėdavo pamačiusi pavardė asmens prie kurio mirties prisidėjo. Ją apėmė tobulas jausmas supratus kiek pražudė nekaltų žmogėnų ir kiek sukėlė skausmo jų artimiesiems. Nuostabu. Vaikščiodama ir besimėgaudama užplūdusiais prisiminimais, nors ir žiauriais be abejonės, nepamiršo klausytis ar niekas nesiartina ir nieko neišgirdusi dar labiau apsidžiaugė. Priėjusi vieną antkapį kuris buvo neseniai padėtas išsišiepė kaip saulytė ir priėjusi prie jo arčiau pritūpė:
- Ach,,, - atsiduso pirštų galiukais braukdama per šaltą marmurą, - tu buvau gera mergiotė Elenyte, bet aš buvau geresnė, - vyptelėjo ir atsistojusi koja sutrynė šalia kapo padėtas gėles. Daug vargo turėjo kol pražudė šitą pasipūtėlę. Pati kalta buvo, kad šokinėjo prieš demonę. Apsižvalgius traukė toliau, kol išvydo sėdinčia mergina, atpažinus šyptelėjo. - Ir kas čia tave atvedė Šantele? - balsas buvo ramus, bet tvirtas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 8:38 pm

sėdėjo ji sau viena ant antkapio, kol išvydo besiartinančią būtybę. Šontė sukluso, bandė atspėti kas čia klaidžioja, galiausiai atpažino, kad tai Helena. Stebėjo ją, neišleido nė vieno garso. Vos nesusijuokė, kai išgirdo, kad ji šneka. Buvo keista girdėti ją šnekančią su savimi. - Aj vat klaidžiojau iš kampo į kampą ir užsukau čia, pasimėgauti gamta, - šyptelėjo ir truputį patabalavo kojomis sėdėdama ant antkapio. - O tu ką čia veiki? kalbiesi su numirusiais? - nusijuokė ir pagestikuliavo kažką gležnomis rankutėmis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Kv. 28 06 2012, 8:50 pm

Įsitaisius ant akmenio visai netoli draugės apsižvalgė. Senai ką kankino, todėl demonė jau privalėjo susirasti auką nes kitaip rimtai mirs iš nuobodulio. Žvilgsnis nukrypo į purvinus batus, nebuvo gera mintis, po kapines klampot ir manikiūrą reik tvarkyt, po tokius užkampius landžiojant, tikrai laukine pataps. -Taip. Bandau suskaičiuot, kiek kam blogo padariau. Ir žinai daugiau, nei ant pirštu galima suskaičiuoti. - merginos veidą nušvietė kreiva šypsenėlė. Supratus, kad jai reikia dingt atsisveikino su Skarlet ir dingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Pen. 29 06 2012, 11:19 am

tik gūžtelėjo pečiais ir toliau liko čia sėdėti. dar pamojo savo rankele Helenai. Jau ir prašvito, o ji kaip sėdėjo čionais, taip sėdėjo. Įtemptai mąstė ką čia nuveikus, galbūt laukė kol kas užklys ir pradžiugins ją, manė, kad jai neteks nuobodžiauti čia vienai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Št. 30 06 2012, 12:36 pm

taip ir prasėdėjus čia pora nakteliu, pasišalino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 7:31 pm

Atėjęs kartu su demone į kapines atsiduso. Kiek papurtė prieš tai suimtą ranką ir atsiduso. Komentaras apie kraujo siurbimą gasdino taičau šis jau buvo stipriai išalkės. O ir visa tiesa baisiai knietėjo sužinoti. Gaudydamas orą atsirėmė į antakį ir atsiduso. stengėsi nusiraminti.
- Taigi, kas tu?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 7:38 pm

kaip uodegytė ėjo vaikinui iš paskos ir kaip įprastai tyrė aplinką savo smalsiu žvilgsniu.va tau ir nuošalesnę vietą rado,kapines..net demonei kažkaip nemalonu trypt lavonus. - baik isterikuot,juk net nepaliečiau tavęs, - atsisėdo ant šalimais dunksojusio paminklo ir trumpam nutilo. - tau galiu būt kad ir dievas, - mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 7:42 pm

- Dievas?!
Sugniaužė kumštį.
- Nepisk man proto!
Suriko prisiartinęs prie pat jos. Nenorėjo pripažinti jog yra būtybė aukštesnė už jį. Šioje vietoje troškulys ir pasiekė tabu. Spjovęs į visus grasinimus puolė jos kaklo link pasiryžęs suleisti dantis.

(jei nieko prieš rašyk kad įsisegė o jei ne tai duok per žabtus. nenoriu rašyti už tave :D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 7:46 pm

- dievas,deivė,dievaži,koks skirtumas, - rankomis pasirėmė į antkapį ir sekė vaikino veiksmus.iš vaikino įtampos,žvilgsnio ir kitų gestų buvo galima nuspėti tolimesnius veiksmus,bet Emilei arba per vėlai daėjo,arba šiaip nelabai rūpėjo. - visai malonu, - išlenkė kaklą šiam suleidus ten savo iltis.mažai ką padarysi mazochistui demonui. - kutena, - suinkštė ir pasimuistė,bet leido jam gerti ir toliau,vėliau privers Greedą atsiimti už savo veiksmus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 7:49 pm

Dabar jau vampyriūkštis įsitikino kad priešais jį nėra žmogus. Visai kitas skonis, kitos emocijos. Lyg daug stipresnis narkotikas. Širdis pradėjo plakti greičiau. regis jis išvis savės nebevaldė godžiai gerdamas kraują. Atrodė niekada nebus gana. Pradėjo robštis ant antkapio kone griūdamas ant merginos. Grūbiai ranką pakišo jai po palaidine ir suiemė už krutinės, vis dar neatitraukdamas lūpų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 7:58 pm

maloniai perštėjo žaizdas,į kurias tebebuvo susmeigtos aštrios jaunojo vampyro iltys. - nepadaugink,dar nežinau savo kraujo poveikio vampyrui, - nepuolė jo nuo savęs stumti ar kaip kitaip traukti.abipusis malonumas,galima ir pakentėti.teko stipriau suspausti akmeninį antkapį,nes besiropšdamas vampyras vertė ją atgal.viena ranka ir liko laikytis už paminklo,kita apkabino jį per kaklą,tegu pats ir laiko savo ir dabar dar Tiaros svorį. - ramiau,kaubojau, - sušnabždėjo prie pat jo ausies.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:03 pm

Beabėjo nepabugo laikyti merginos. Ypač kai šitaip užplūstas edranalino bei naujų pojučių. Merginos šnabždesys į ausį nelabai padėjo nusiraminti. Priešingai. Toks elgėsys tik atėmė dar vieną kvapą. Atitraukęs iltis nuo jos kaklo šį kartą iškando į lūpą ir mėgavosi nedidelia kraujo doze iš jos. kelią kilstelėjo merginai tarp kojų kol ranka toliau naršė po palaidinę. Kažin ar šis girdėjo jos žodžius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:18 pm

tokiais tempais demonė tuoj liks be kraujo,kurio reikia jos funkcionavimui,bent minimaliai.Ty tikrai nesitikėjo,kad vampyras toks naivus ir silpnavalis.na,bet bent bus pats kaltas,jei tokiu elgesiu siunčia save miriop.išleido savo iltis,kurios buvo kur kas ilgesnės ir sukando apatinę Greedo lūpą,taip trukdydama jam džiaugtis kraujo teikiamais malonumais. - užteks,katukai, - ranka suėmė jo veidą ir truputį patraukė.kreivai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:23 pm

Visas kūnas truktelėjo po demonės įkandimo. Paprastai žmonės apmirdavo maitinimosi proceso meto tad tai buvo tikrai šis tas netikėto. Antra vertus kraujo skonis buvo taip pat nauja. Atiktrauktas nuo merginos kelias sekundes apsiblaususiom akim žiūrėjo į ją. Nu jo lūpų varvėjo kraujas demonei ant žando. Neaišku ar tai jos pačios kraujos ar vampyro. Tada šiek tiek susivokė ir ištraukė ranka iš po palaidinės, išsivadavo iš jos rankų ir nulipęs nuo antkapio žengė atgal. Atrodė ramesnis. Kur gi nebus tiek prisisiurbęs. Atsirėmė į kitą antkapį ir pradėjo ieškoti cigarečių.
- Dievas sakai...
pakartjo jos sakytus žodžius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:29 pm

- mano eilė? - kilstelėjo antakį ir šyptelėjo puse lūpų.iš akių buvo matyti,kad jau kažką planuoja,bet niekada ir pačiai nebuvo iki galo aišku,kas dedasi toj švesioj galvoj.lėtai atsitiesė šiam nulipus,delnu nusivalė kraujo sroveles nuo kaklo,nors tik dar labiau išsitepliojo.nulaižė kraują nuo savo lūpos.vėl atsisėdo ant antkapio,vėl susimetė koją ant kojos. - sakiau, - pakartojo dar kartą ir nužiūrėjo jį. - turbūt supranti,kad po kiekvieno veiksmo seka ir atoveiksmis? - užsiminė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:33 pm

Įsidėjęs cigaretę tarp lūpų krūptelėjo. Buvo sunku pasakyti ar vis dar 'kaifas' po didelės kraujo dozės, ar baimė po demonės žodžių.
- Ką turi galvoje..?
Pasiteiravo patraukdamas cigaretę. Akimirkai dingo noras rukyti. Neatplėšė aštrių akių nuo merginos. Norėjo jos kūno, norėjo jos kraujo, bet bijojo jos pačios. Jautėsi nepaaiškinamai suvaržytas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:37 pm

- pameni,ką tau sakiau prieš ateinant čia?nejuokavau, - nusišypsojo ir nulipo ant žemės.lėtai pradėjo eit link vampyro,sustojo jam prieš pat nosį. - arba turėsi labai pasistengt,kad pamirščiau tai,kas čia ką tik buvo,arba... - apsisuko ir apėjusi aplink jį vėl stabtelėjo netoliese, - susilauksi atoveiksmio,manau nereikia aiškint, - meiliai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:43 pm

Vakinas sulaužė cigaretę. Tai jau buvo antra per dieną. Kadangi 'atoveiksmio' dalis buvo ganetinai aiški prabilo kita tema.
- Ir kaip padėti tau tai pamiršti..?
Vienintelis dalykas šovęs į galvą buvo labai žmogiškas - alkoholis. Bet argi taip lengvai išsisuks? Tokiu momentu klausimas apie jos tikrąją kilmę buvo atidėtas vėlesniam laikui.
- Alkoholis? Narkotikai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:50 pm

- nors..kita vertus,man vis dar reikia užsitarnaut pagarbą klane,tai viena mirtis tikrai pridės man pliusų, - lengvai gūžtelėjo petukais ir atsirėmė į arčiausiai buvusį auštą paminklą.ore tvyrantis kraujo kvapas privertė ją susimąstyt apie kraujo nuleidimą/praliejimą ir panašiai.išgirdus jo siūlymus vos susilaikė nuo *facepalm*. - aš kalbėjau perkeltine prasme... - atsiduso. - ir bet kokiu atveju,tai..banalu? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 8:58 pm

- Nelaikyk manęs kvailu! Žinau kad perkeltine!
Susiraukęs pakėlė balsą ir jau žiojosi toliau rėkti o gal net gi vėl pulti bet nutilo išgirdęs kalbas apie gyvybę.
- Nežinau iš kur tu ir kas tu tokia ir ko tu tiksliai nori... Bet iš ten kur aš kilęs tai būdavo verybė.
beabėjo dabar didžiausė vertybė jo gyvenime kraujas. Nors galėjo susilipdyti iš gabalėlių bijojo sužinoti ko imtusi demonė tad elgėsi atsargiai.
- Padėsiu tau "pamiršti" jei pasakysi kaip.. Vėliau viskas vyks lyg nieko nebūtų buve.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:05 pm

pažiūrėjo į jį "just sayin" išraiška. - nekelk balso,nemandagu, - ramiai sėdėjo,mąstė apie tolimesnius veiksmus. - nieko nenoriu, - atsakė į paskutinį vampyro priekaištą ir klausė toliau. - kas buvo vertybė? - nelabai suprato,matyt neatidžiai klausėsi. - pamiršk,geriau nuveikim ką nors tikrai linksmo,nes dabar tu turbūt jau laimingas.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   

Atgal į viršų Go down
 

Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-