It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:10 pm

Nusiraminęs išsitraukė dar vieną cigaretę. Dabar jau tikrai parukys. Taip ir padarė. Prisidegęs užsirūkė.
- Narkotikai.
Atsakė į jos klausimą ir atkišo cigarečių pakelį siūlydamas. Atrodė kaip kitas žmogus. Ramus ir atsipalaidavęs.
- Na galima sakyti kad laiminingas..
Dvejodamas atsakė nužvelgdamas ją. Mat gavo tik vieną iš dviejų trokštamų dalykų.
- Ir kaip gi tu linksminiesi?
Kistelėjo antakius išpūsdamas dūmus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:17 pm

kelinta cigaretė per jų susitikimo laiką?trečia?ketvirta?fe,smirda! - čia tiek narkotikų,kiek giroj alkoholio, - pridūrė ir stumtelėjo pakelį jam atgal,taip atsisakydama. - tai ko iki pilnos laimės trūksta? - pasidomėjo ir su ranka pabaidė nuo savęs dūmų debesį. - na..leisiu tau pačiam išsiaiškint, - linktelėjo ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:21 pm

Net nebekirto atgal į merginos repliką apie cigaretęs. Užsimerkęs įkvėpė ir nusiramino.
- Per visą susitikimą nieko man tiesiai šviesiai ir nepasakei.
Nuoruką užgesino į antkapį.
- Tad padarykime labai paprastai. Tu atsakyk į mano klausimą o aš atsakysiu į tavajį.
Plačiau pramerkė abi akis pakeldamas antakius ir net pačią galvą. Po truputi grįžo pasitikėjimas savimi o su juo ir šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:25 pm

mato,kad bernelis jau per daug atsipalaidavo,bet nieko neprikišo,nieko nesakė. - pasakiau!visą laiką kalbėjau su tavim atvirai,o tu..puolei man į gerklę, - pažiūrėjo į jį "gailėkis" žvilgsniu ir nusuko akis į užrašą ant paminklo,į kurį dabar buvo atsirėmusi. - į kurį tavo klausimą? - pakalusė,nes Greedas vien tik ir klausinėjo.apie viską.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:28 pm

- Kokios linksmybės tau padėtų "užmiršti" viską.
Pabrėžė žodį užmiršti kad ji suprastų jog ir vampyriūkštis pakankamai išmanus nepriimti to tiesiogiai. Neatitraukė nuo jos akių nei akimirkai. Sunku buvo pripažinti kad mergina kurios jis nori yra ir ta pati kurios jis nekenčia dėl keliamos baimės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:38 pm

- mano klausimas neatsveria tavojo,taip neteisinga,- suraukė nosių,bet greit vėl nutaisė įprastą išraišką,kuri neleido niekam suprasti nei kaip ji jaučiasi,nei ką mąsto. - na..nežinau,turėtum šiuo klausimu mane nustebint,- ty pati nežino ko nori. - arba tiesiog nebebandyk įsisegt man į kaklą ar dar kur.laikyk tai atsakymu,- sutiko jo žvilgsnį ir kiek klastingai šyptelėjo. - tavo eilė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:42 pm

Nepatenkintas sukando dantis po jos žvilgsnio. Atrodė jog ši bando jį įbauginti, o tai buvo neįprasta ir pykdė jį.
- Iki pilnos laimės man trūko tavo kūno.
Tisiai šviesiai be užuolankų atsakė į jos klausimą ir atsitraukė nuo antkapio ir išsitiesė.
- Sprendžiant pagal tavo atsakymą tu būsi laiminga jei aš nebepulsiu ar ne?
Žengė žingsnį atgal vis dar kovodamas su jos žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:48 pm

- priimsiu tai kaip komplimentą,- nusišypsojo.na,tokie dalykai - malonumas ne vienai pusei,todėl emilės tai nebaugino.pasekė jo pavyzdžiu ir atsitiesė pati. - pulk į sveikatą,bet puikiai žinau,kad sveika liksiu aš,o tu rinksi savo dalis,- tarstelėjo.negrasino.juk nuo pat pradžių jo nenuskriaudė,net davė jam tai,ko trūko.kokia ji miela.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:52 pm

Vampyras iškošė orą pro dantis ir išpūtė akis iš pykčio. Jos žodžiai jį provokavo. Greed nebežengė atgal o pasileido jos link ir stvėrė už palaidinės atlapų. Pasigirdo kaip plyšta medžiaga. Su kita ranka sugriebė jai už peties ir visa jėga vėl pasistengė griauti ją ant žemės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 9:57 pm

Užtvojo jam antausį. - ji buvo graži! - sušnypštė.nebūtų ty pana,jei tokių dalykų į širdį neimtų.ką gi,kažkam tikrai teks gailėtis.kad jau palaidinė įplėšta,tai vargu ar jai pakenks kelios dėmės.leidosi pargriaunama,tik prieš krisdama išskleidė savo didžiulius,juodesnius už dervą sparnus,kad būtų minkšta ir nusitempė vaikiną kartu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 10:06 pm

Teko pripažinti kad antausis buvo ne kaip eilinės stoties mergaitės. Perštėjo žandą lyg iš plytos būtų gavęs. Tačiau pasiekta žemė buvo geras ženklas. Demonės sparnai pristabdė vaikiną nuo tolimesnių veiksmų bet tik sekundei. Nuryjęs visą pasididžiavimą kartu su smalsumu kibo abiem rankom į palaidinę ir jau šį kartą galutinai ją perplėšė atidengdamas jos pilvą bei liemenėlę. Jam buvo nusispjauti kaip ji gryš namo. Užvaldytas inkstinktų dantimis sukando minėtą apatinį rūbą ir timtelėjo į save bandydamas nuplėšti. Viena ranka apsivijo ją ties klubais kad betraukiant pati nepasikeltų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 10:18 pm

turbūt retas svajoja pagulinėt su Giltine,bet Greedas kaip tik tai ir daro.naa,galbūt jau po visko Emilė įvarys jam šį mini-infarktą.tokie grubūs veiksmai tik budino per tiek laiko spėjusį užmigti žvėrelį Tiaroje,ji net galėjo pripažint,kad pasigavo gan patrauklų vaikiną.ne tik jis vienas ėmėsi rūbų draskymo.tik mergina,kaip ir pridera,tai darė kiek švelniau.pirma kantriai sagstė marškinių (tebūnie taip ir buvo xD) sagas,bet net neįpusėjus ty neatlaikė ir truktelėjo marškinius už abiejų galų į skirtingas puses.buvo girdėti,kaip išlaksčiusios sagos trenkiasi ir atšoka nuo paminklų.delnai iškart pasiekė jai patraukliausią vyro kūno vietą - krūtinę.šie slydo tai aukštyn iki pečių,tai žemyn iki papilvės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Antr. 10 07 2012, 10:28 pm

Nors veiksmas tik prasidėjo, demonės kvapas jau įstrigo Greed atmintyje. Pikta kad jį, savimi besididžiuojantį vampyrą taip priverčia elgtis mergina. Dar jai nespėjus atsagstyti baltinių/liemenės, vampyriūkštis dantimis nuplėšė liemenėlę. Kol ji rūpinosi jo rūbais, jis rūpinosi jo kūnų. Iš pradžių atsargiai suiemė krutis masažuodamas, tačiau laikui bėgant įsivažiavo ir ėmė jas glomonėti lūpomis. Nusprendė neduoti merginai atsipūsti. Ranka neužsimanti glamonėjimais nuslydo žemyn prie jos kojų. Nebuvo laiko džinsų užtrauktukui tad ranka iškart atsidūrė po kelnėmis. Jei būtų šiuo metu žmogus tikrai turėtų ką papasakoti draugams..

(čia nėra cenzūros? ban'o negausiu? :"D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 11:27 am

umm,necencūruoja berods,bet nespėsi bano gaut. :D :D

Tiara buvo labai jautri prisilietimams.kiekvienas iš jų kėlė vis kitokius pojūčius ir net atitraukus rankas tai likdavo ant jos odos.ką jau kalbėt apie veiksmus,kurių ėmėsi Greedas.visi demonės kūno raumenys įsitempė,net nebepajėgė suskleisti sparnų,kurie trukdė.turbūt tai buvo vienintelė situacija,kurioje vaikinas galėjo jaustis pranašesnis.jo veiksmai ne tik labai apribojo Emilės galimybes,bet apskritai išmušė iš jos norą ko nors imtis.trumpam pasidavė malonumui,bet..bet nebūtų ji savimi,jei kažkam nesugriautų planų.truktelėjo Greedą už pečių ir dabar jau jam teko pajusti kietą,šaltą ir drėgną žemę. - kaip tau,tai užteks, - neleido suprast ar čia rimta kalba,ar blefas.smagiausia nutraukt viską leidus vampyrui patikėt,kad ji tikrai jam pasiduos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 11:47 am

Tai buvo netikėtas veiksmų vingis vaikinui atsidūrus ant žemės. Nejautė nei šalčio nei šakų, nei medžio šaknies po nugara. Buvo apimtas nedidelio adrenalino. Viskas buvo kiek kitaip nei su paprasta žmogiūkšte. Faktas kad neteisingai prisilietus gali nukentėti darė merginą panašią į bombą su kuria reikia elgtis atsargiai. Nepaisant viso to, buvimas apačioje turėjo savo privalumų. Atvira krutinė tokiu kampu atrodė patrauklesnė.
- Užteks?
Pakartojo jos žodžius iššiepdamas dantis. Kadangi apsivertus ranka vistiek liko merginai po kelnėmis, sujudino pirštus taip bandydamas manipuliuoti jos emocijomis.
- Ar tau pravardė Greed nieko nesako? Man niekada nebus gana. Moterys, pinigai, šlovė viskas galiausiai priklausys man.
Pikdžiugiškai ir kiek vaikiškai išbėrė žodžius ir šiek tiek pasikėlęs įsisiurbė į lūpas. Šį karta ne iltis paleido į darbą bet liežuvį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:05 pm

- užteks, - pakartojo tai,ką pakartojo ir Greedas.alkūne pasirėmė į jo krūtinę,kad būtų patogiau ir lengviau laikyt save virš jo.negražu taip manipuliuoti mergina!nutaisė ramią veido išraišką ir įsistebeilijo jam į akis. - galima ir geriau, - sumenkino jo pastangas ir atsiduso. - galop tai atsibos.išsilakstysi ir suprasi,akd tau to niekada nereikėjo. - kiek pakreipė galvą,nes užkritus plaukų sruoga trukdė matyti. - nežaisk su Mirtimi,išeisi negrįžtamai, - užsiminė apie savo kilmę,bet ilgai netuščiažodžiavusi tiesiog atsakė į bučinį.palyginus su demonais,šis vampyras labai švelnus ir melas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:14 pm

Greed ištraukė ranką iš po jos džinsų/kelnių, nes darėsi nebepatogu ir atitraukė lūpas. Pabandė patraukti alkūnę nuo savęs bet dar nesumuistė kad ši nuliptų. Jam tik nepatiko būti prilaikomam MERGINOS.
- Ką tu kalbi mergaite..?
Pakreipė galvą ir padėjo abi rankas jai ant šlaunų.
- Kaip galima išsilakstyti.. Dėl ko daugiau gyventi jei visa tai atsibostų!?
Primiršęs savo paties sitaciją ir įsileidęs į galvą žmogiškų inkstinktų ėmė glostyti merginos kojos. Vis gi dar tik keli metai kaip vampyras tad ir elgesys dar netapo visiškai grubus.
- Kai visi tie malonumai nebeteiks pasitenkinimo pats ateisiu į Mirties glėbį
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:20 pm

patraukė alkūnę jam nuo krūtinės,delnu pasirėmė į žemę. - kai pragyvensi porą tūkstančių metų,ir pats suprasi, - neskaitė jam pamokslų apie gyvenimo prasmę ir kitus nereikšmingus dalykus,tiesiog jį stebėjo.buvo visai įdomu,nes šis dar nebuvo išmokęs paslėpt jausmų po kauke. - kada nors užsimanysi rimto gyvenimo, - gūžtelėjo pečiais ir atsitraukė nuo jo,duodama suprast,kad jam teks likt prie stočių mergaičių. - aš tavęs nebepriimsiu, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:25 pm

- Tūkstančių metų..? Kalbi kaip senutė. Tu turbūt už mane jaunesnė..
Vėl susiraukęs bakstelėjo pirštu į ją dar nespėjus jai nulipti. Tada pats atsistojo ir apsivalė nugarą. Susirado liemenę ir užsimetė. Pašaipiai pažiūrė i jos kiek sudarkytą išvaizdą.
- Ką turi galvoje nepriimsi?
Kilstelėjo antakį.
- Gal tu ir stipresnė bet vieną dieną dar klupėsi prieš mane ant kelių.
Paikai pareiškė. Vaikinuaks buvo pasikėlęs kaip riekalas. Jam tik dabar toptelėjo į galvą. Gal ji vampyrė irgi tik jos galia stiprumas? Bet iš kur tuomet sparnai ir tos akys. Užsigalvojo žiūrėdamas kažkur į medžio kamieną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:33 pm

- manyk ką nori, - šyptelėjo ir užsidėjo megztuką,kurio po kažkurio meeto neišėmė iš rankinės.mm,šilta.susitvarkė plaukus,atrodė kaip ir prieš tai.delnu nubraukė nuo sparnų visą brūdą,kuris prilipo nuo žemės ir lėtai juos suskleidė,vis tvarkydama plunksnas. - pats sakei,kad pulsi Mirčiai į glėbį,bet kam man tu reikalingas? - kilstelėjo antakį ir atsirėmė į paminklą.susinėrė rankas ant krūtinės. - atvėsk,vistiek kada nors mergina būtų tave nusodinus, - pašaipiai šyptelėjo.matė,koks Greedas įsižeidęs.jei būtų vyras,tai būtų bent trumpam išmušę pasitikėjimą savimi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:38 pm

- Ką pasakei?
Atsigavo po jos žodžių vėl pakeldamas akis į ją. Megztinis atsirado lyg iš niekur, bet ne tame juk esmė.
- Atraktuoji save kaip mirtį?
Jam tai nepatiko. Jam tai pasorodė arogantiškas elgesys iš merginos pusės. Kodėl ji rami, kodėl nebijo, kodėl ji taip pasitiki savimi prieš jį? Tai varė jį išproto, mat iki šiol visos aukos buvo paprasti žmogiukai.
- Turėtum įsikalti sau į galvą kad per kitą mūsų susitikimą taip lengvai neišsisuksi.
Kalbėjo taip lyg per visą susitikimą vadeles buvo jo rankose.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:41 pm

- labiau pagarsėjus kaip Giltinė,bet Mirtis man priimtiniau skamba,- lyg specialiai atvertė jam savo juodas akis ir jas pavartė.ne jis vienas turi kuo girtis. - pripažink,nedrįstum antrą kart kibt man į gerklę, - žiūrėjo tiesiai jam į akis ir dar šypsojos ta savim pasitikinčia šypsenėle. - kito susitikimo nebus, - mirktelėjo ir atnėrus rankas,įkišo jas į šiltas kišenes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:44 pm

Greed kaukštelo sukandęs dantis. Atrodė tiesiog įsiutęs. Jei ši nebūtų nieko sakiusi tai jis turbūt ir nebūtų puolęs, bet kalbos apie mirtį ir tokia provokacija žeidė jo orumą. Kadangi prieš dešimt minučių gėrė nemažai jos kraujo buvo kupinas jėgų.
- Užsičiaupk!
Surėkė ir čiupęs mažesnį antkapį jį ištraukė iš žemės ir sviedė merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:51 pm

Tiarai jau pabodo,kad vampyras įsivaizduoja esąs vienintelis,kuris gali kažką padaryti,bet tai neišmušė jos noro ir toliau erzinti.Atsigėręs kraujo ir gavęs jėgų jis tapo šiek tiek vertesniu priešininku nei buvo prieš tai,bet pulti ant vampyro Emilei atrodė..žema? - koks jautruolis, - pavartė akutes ir ištiesus ranką sustabdė tą mažytį antkapį.nuspyrė jį sau iš po kojų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   Tr. 11 07 2012, 12:56 pm

Greed caktelėjo liežuviu ir jau norėjo imtis kišeninio peilio kišenėje bet susitvardė. Dar išmus jo metas. Atleido kumščius ir atsiduso. Nuleido juodus akinius ant akių, mat šie prieš tai visą laiką kiurksojo virš kaktos. Nieko daugiau jai nesakęs apsisuko ir paliko kapines su mintimi apie nusigerimą. Neįprasta dienelė buvo.

(šiam meet sakyčiau išsisėmėm veiklos kolkas. tad per kitą galėsim ką nuveikt :o)
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kapinės   

Atgal į viršų Go down
 

Kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-