It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 MIŠKAS SU PROSKYNA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
India Veronica Drake


•naudoju : sky ferreira
•parašiau : 11923

RašytiTemos pavadinimas: MIŠKAS SU PROSKYNA   Antr. 29 05 2012, 5:28 pm

tas pats
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 6:15 pm

Kad nenuklystų per toli nuo namų, angelė su savo dviem keturkojais, patraukė link miško, esančio netoliese. Vis dar buvo kiek nedrąsu, nes daugelis vietų dar rodėsi nepažįstamos, todėl nesinorėjo rizikuoti, brendant kitais keliukais.
-Na, čia jau galit dūkt į valias,-suplojus delnais, Beatričė paragino gyvūnus, o pati susikišus rankutes į striukės kišenes, skenavo akutėmis kiekvieną gamtos fragmentą. Ji vis dar stengėsi kuo greičiau viską prisiminti. Tik kartais merginą perskrosdavo mintis, kad galbūt taip reikia, kad neprisimintų. Galbūt tai tiesiog galimybė pradėti viską iš naujo ?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 6:18 pm

Na, kai kas neprisimena, kur vaikšto, o kai kas išvis nežino. Lansas ir nežinojo. Tiesiog ėjo ir meldėsi, kad pataikytų ten, kur reikia. Iš tikrųjų, pamatęs dailią merginą nežinojo, ar pataikė ten, kur jam reikia, tačiau stabtelėti pašnekėti tikrai gali, tad taip ir pasielgė. Kad nenugąsdintų jos, dar iš tolėliau šūktelėjo:
– Labas, – ir eidamas nusišypsojo ir pamojo ranka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 6:24 pm

Pasigirdęs balsas, merginą privertė krūptelt, tačiau ne vien dėl to, kad buvo netikėtas, bet ir dėl to, kad vėl atsirado galimybė patekti į ne itin malonią situaciją, kai tenka vaidinti, jog prisimeni viską, nors iš tiesų nieko. -Sveikas,-angelė mygom apsisuko ir su draugiška šypsena veide iškart pasisveikino su vaikinu. Balse nesijuto nė kruopelytė sumišimo. Na, va su laiku galbūt taps visai nebloga aktore, m? Už nugaros boluojantys nepažįstamojo sparnai, šiek tiek švelnino situaciją. Juk angelai supratigesni, taktiškesni ir geresnės širdies padarai nei žmonės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 6:25 pm

Lansas priėjo gana arti ir nusišypsojo plačiau. Spragtelėjo pirštais ir palinksėjo.
– Angelė. Pagaliau. Atklajojau ten, kur turėjau būti jau kurį laiką, – šyptelėjo ir ištiesė dešinę. – Aš – Lansas, – prisistatė žvelgdamas į merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 6:41 pm

Uoj kaip Beatričei dūšioj palengvėjo iš nepažįstamojo prisistatymo iššifravus tai, kad jis čia naujokas. -Malonu, Beatričė,-nežymiai linktelėjus galva, ištiesė savo nediduką delną ir spustelėjo vyriško tvirtą ranką. -Tai tu pas mus naujokas?,-dar kartelį pasitikslino, linksmai akutėm skenuodama angelo veido bruožus. Mergina turėjo regimąją antmintį, todėl buvo svarbu įsidėmėti kiekvieną dalelę. -Tiesą sakant truputį nuklydai šonan nuo rūmų, bet va paėjęs štai tuo keliuku bei pasukęs kairėn, prieisi milžiniškus vartus,-iš anksto paskubomis paaiškino ir vėlei nusišypsojo. Beatričei visad sunku būdavo nulaikyti liežuvį už dantų, paprastai čiauškėdavo kaip užsukta, o po to neretai tekdavo dėl to gailėtis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 6:46 pm

O štai Lansas buvo klausovas. Nugi puikus duetas, ane?
Vyras šypsojosi ir palinksėjo. Jo atmintis buvo girdimoji, todėl dabar galės puikiai nušleivot iki rūmų.
– Malonu Beatriče, – šyptelėjo nuleidęs ranką. Maloni jos delno šiluma privertė Lansą vėl šyptelėti. – Taip, naujokas. Visiškas. Dėkui už paaiškinimą, dabar tikrai nepasiklysiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 7:18 pm

-Tai kokiais vėjais čia pas mus?,-vėlei paklausė, dar prieš tai pasukusi veidą per petį, pasitikrint ar gyvūnai nebus kur tolėliau nubėgę nei šeimininkė leido. Bet viskas lyg ir tvarkoje. Kotetsu broliškai vis niurkė Fredį, kas Beatričei kėlė netgi šiokią tokią nuostabą. Buvo keista matyti taip gerai sutariant tigrą su šunimi. Gal tai Hikario nuopelnas?
-Naujokas, tačiau nei lagamino.. nei kuprinės.. ar iš namų kas išvarė?,-draugiškai pajuokavus, kilstelėjo akutes į Lansą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 7:21 pm

Lansas išsižiojo ir užsičiaupė.
– Panašiai, – šyptelėjo gūžtelėjęs pečiais. Tuomet paplekšnojo per krūtinę, tiksliau per švarką, kurio vidinėj kišenėj buvo keli daiktai pradžiai. – Viskas, ko man reikia, su manim. Na gerai, ne viskas, bet šiokia tokia pradžia yra, – jis gūžtelėjo pečiais, nes buvo įdomu ir kiek keista pasakot ir kalbėti apie savo padėtį. Jau seniai to nedarė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 7:55 pm

-O tai iš kur keliauji?,-lyg ir supratusi iš tokio sauso atsakymo, kad vaikinas nenusiteikęs atviraut, uždavė paprastesnį klausimą, grynai pokalbiu palaikyti. -Brr.. kaip šalta jau čia,-sutrepsėjus kojytėm net pasipurtė. -Neseniai grįžau iš Afrikos tai vis dar sunku priprasti prie šito miesto klimato..,-lengvai šyptelėjusi net pastriksėjo vietoje. Po to užsičiaupė pajutusi, kad kalba aiškiai per daug. Galbūt net erzina savo pašnekovą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 8:03 pm

Ne, neerzino. Kol kas tai tikrai neerzino. Jis tik maloniai nusišypsojo dėl jos taktiškumo.
– Dabar iš Naujosios Zelandijos. Čia man Afrika, lyginant su tuo klimatu, – šyptelėjo. – Buvau apsistojęs šalia kalnų, tad buvo ne pyragai. O tau patiko Afrika? – pasiteiravo apsidairydamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 8:25 pm

-O iš Naujosios Zelandijos?,-merginos veide pasirodė vaikiška nuostaba. -Niekados ten dar nesu buvusi,-ji nusijuokė papurtydama galvelę ant kurios puikavosi kepurė su mielomis meškučio ausytėmis. -Tai ten labai šalta,m?,-pabandė atspėti vienos pėdutės bato galu braukdama per apšerkšnijusią žolę, kuri nebyliai pranešė apie artėjantį sniegutį, dar didesnes šalnas. -Labai, ypač dėl klimato. Ten net naktimis šilta,-patikino greitakalbe. -Tačiau, žinoma pačių patogumų atžvilgiu tai ten itin skurdus, ekonimiškai atsilikęs žemynas.. įsivaizduok gyvenau be elektros, jokių dušų.., o kur dar kasdieninis fizinis darbas.. bet, nors žmonės ten gyvena skurdžiai, tačiau vis vien atranda dalykų, kokiais gali džiaugtis, labiau vertina vienas kitą. Skirtingai nei šioje vietoje,-pasidalinus savo mintimis įkvėpė daugiau šalto oro į plaučius ir įsmeigė šokoladines akutes į vaikiną.

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 8:38 pm

Lansas linktelėjo ir pasisupo ant kulnų. Tuomet susikišo rankas į kišenes ir ėmė kalbėti:
– Taip. Gyvenau prie kalnų. Nors spigindavo saulė, tačiau termometras rodė gana vėsias temperatūras. Tik tiek, kad dėl kalnų negalėdavo įsibėgėti vėjas. Čia buvo vienas pranašumų, – šyptelėjo. – Nuostabu. Norėčiau kada nors nuvykti į Afriką, – šyptelėjo ir pamatė tikriausiai merginos augintinius. Porelė įdomi. – Taviškiai? – šyptelėjo pažvelgęs jų link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Sk. 25 11 2012, 8:50 pm

Beatričei net šiurpuliukai kūnu nuėjo įsivaizdavus kalnus ir mažutę, medinę trobelę su židiniu jų viršuje. Veide savaime išsiraitė nuoširdi šypsenėlė. -O labai toli nuo čia? Na, naujoji zelandija?,-vėl paklausė smalsiai pažvelgus į Lansą. Mergina mintyse svarstė, koks laimingas šis angelas turėtų būti pabuvojęs tokiose gražiose vietose. Kadangi Beatričės galvelėje beveik švilpavo vėjai, todėl kiekvienas toks menkutis patyrimas ar pasakojimas ją labai sužavėdavo, kas galbūt nepaliktų jokio įspūdžio daug patyrusiam angelui. -Taip,-patikino, tvirtai linktelėjusi. -Namie gana ramūs bet va lauke tai vos sugaudysi.., o kai dar namo partempt reikia..,-mažo ūgio ir itin smulkaus sudėjimo angelė net nusijuokė. Kaži kaip jai šįkart pavyks tuos du nenuoramas parvyt į namus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Antr. 27 11 2012, 5:26 am

Lansas prisiminė tai, ką Naujojoje zelandijoje vadino namais. Iš tikrųjų, prisiminimas jam patiko. Ten buvo visai gerai. Lansas pažvelgė į merginą ir palinksėjo galva.
- Taip, gana toli. Už Afriką toliau, - šyptelėjo. Tuomet angelas nužvelgė merginą. Ji buvo tikrai smulkutė. Tad kaip susitvarkė su šiais savo augintiniais? - Sakai sunku juos parvesti namo? - pasitikslino. Žiū, gal netyčia pasitarnaus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Antr. 27 11 2012, 5:50 pm

-Tai sakyk tuomet kokie vėjai pas mus iš taip toli atnešė?,-kumštine pirštine nusibraukė ant akių užkritusias kelias sruogas ir bematant nusičiaudėjo. Vajė vajė. Nejau dar angeliukės organizmas neapsiprato su šaltesniais orais? -Atsiprašau,-mandagiai šyptelėjusi, susikoncentravo į kitą Lanso klausimą. -Taip, ypač kai Kotetsu.. tas didesnysis gyvūnas.. tigras užsispiria laukt grįžtant šeimininko..,-mostelėjus rankute į šalia šuns atrodantį gigantišką gyvūną, iš giliai atsiduso. -Žinai, gal keliaukim po truputį namų link? Jau šaltoka ir spėju, kad vis vien tuose keliukuose susipainioti galėtum,-draugiškai nusišypsojus, pasuko veidą į žvėriukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Antr. 27 11 2012, 9:52 pm

Lansas tyliai atsiduso. Džiaugėsi bent tuo, kad mergina uždavė daug klausimų.
- Tai ilga istorija, - atsiduso ir kiek pajudėjęs iš savo vietos nusišypsojo ir palinksėjo. - Eime. Pasišauksi juos?
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Tr. 28 11 2012, 7:34 pm

Kadangi tai buvo kaip ir angelų teritorija tai Beatričė per daug nesidrovėdama ir nesidairydama į šalis lengvai pakilo nuo žemės į orą. Po kelių akimirkų, pasiekusi žvėrelius, pasikalbino juos grįžti namo. Šie kaip bebūtų keista, pakluso šeimininkei, vos po pirmojo kvietimo. Tiesa, Kotetsu nebuvo labiau laimingas, tačiau tuščio skranduko šauksmas visgi padarė savo. -Na, tai keliaujam,-priėjusi prie Larso, nusišypsojo ir visi draugiškai, pėstute, po truputį patraukė namų link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   Kv. 27 12 2012, 1:02 pm

-PRIEŠ TAI-
Spoiler:
 
Dievas Marką pasiuntė į žemę. Saugoti žmonių. Tačiau jam liepė susirasti nepaprastą vietą ten kur pilną žmonių, o angelų "miestą" esantį Mančesteryje kur jis galės jasutis savas. Dievas sakė, kad Markas tą vietą suras širdimi. Markas net neabejojo jo žodžiais ir išskrido į žemę. Žinoma, Markas žinojo kur yra Mančesteris, bet kur angelų "miestas" ne.. Jis darė taip, kaip liepė visagalis. Ieškojo širdimi. Iš pradžių skrido į Mančesterį. Kelionė jį labai išvargino, bet jis tikrai nežadėjo pasiduoti. Tada pradėjo ieškoti savo būsimos gyvenvietės. Ilgai klaidžiojo, nepasitikėjo savo širdimi. Staiga netikėtai pajuto labai didelį nerimą. Jis taip trenkė į paširdžius, kad vos vos išlaikė pusiausvyrą. Nusileido ant žemes. Skausmas vėl trenkė į širdį. Markas nebuvo prates prie tokių staigių smūgių. Suklupo ant žemės ir atsirėmė į medį. Balsas galvoje kuždėjo, kad kažkas kenčia. Kažkam reikia pagalbos. Jis išsigando . Lauke buvo tamsu ir negalėjai nieko įžvelgti. Tada Markas prisiminė. '...ieškok šidimi...'. Jis tvirtai atsistojo ant kojų ir užsimerkė. Įsiklausė į pagalbos besišaukiančią būtybę. Mintyse pradėjo skrieti vaizdas. Ir tada prieš akis iššoko sužeistas šuo. Jis gulėjo ant žemės. Buvo pašautas ir gailiai inkštė. Kažkur už 500 metrų nuo tos vietos kur stovėjo Markas. Jis greitai atsimerkė ir pradėjo bėgti. Taip greitai, kaip tik sugebėjo. Net pats nustebo koks greitas jis gali būti. Tikriausiai tai angelo savybė.
"-Ieškok širdim, ieškok širdim.."- kartojo sau galvoje jis.
Tada prie medžio pamatė inkštintį šuns siluetą. Greitai pritūpė prie jo nebijodamas, kad liks sukandžiotas. Tačia šuo nesipriešino. Anaiptol, atrodė, kad prašo pagalbos. Markas puolė ieškoti žaizdos. Rado šautinę žaizdą prie kojos. Ji neatrodė labai didelė, bet šuo tikriausiai buvo dar jaunas ir išsigandęs. Markas nusivilko marškinėlius ir aprišo šuns koją. Nusprendė jį pasiimti drauge. Žūtbūt jį išgelbės. Švelniai pasiemė šunį ant rankų ir skrido ieškoti angelų "miesto".
-DABAR-
Markas rado tą vietą. Tikrai. Jį lyg magnetą traukė prie didelio ir apaugusio medžiais namo. Jis buvo gražus. Ir.. Toks didingas. Tačiau nieko nelaukęs iėjo į vidų. Tam šuniui reikia pagalbos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: MIŠKAS SU PROSKYNA   

Atgal į viršų Go down
 

MIŠKAS SU PROSKYNA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-