It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Tr. 07 11 2012, 7:39 pm

O tai tau, kad nori. Pasirodo jų tarpe dar ir gydytojų yra. Turbūt turės praeiti begalės laiko, kol angelė nustos stebėtis ją supančia aplinka. Gyvendama Ganoje dar nebuvo susidūrusi su jokia panašia angelo galia, todėl kone išsižiojus stebėjo akimirksniu gerėjančią draugo būklę. Mergina trumpam susimąstė kiek gyvybių būtų išgelbėta, jei daugiau angelų būtų apdovanoti gydomąja galia ar bent jau panašia į tokią.
Beatričė visą laiką klusniai klūpėjusi šalia Alekso, spausdė virpančiais pirštais jo delną, tikėdamasi, kad bent tokiu būdu jam nors truputį padeda, palaikydama vaikiną morališkai. Tarsi, taip nebyliai sakydama, jog net jei ir labai Aleksas norėtų išeiti, ji jo taip lengvai nepaleistų. Stiklinėmis akimis, sekdama viską, kas vyko, ji kiek lengviau atsikvėpė Aleksui parodžius pirmuosius sveikimo ženklus. Tačiau, judviejų žvilgsniams susitikus, angelei vėl labai smarkiai suspaudė širdį. Išmušė baisulingas karštis, kuris priminė apie gėdos jausmą. Čia, matyt, merginos vaizduotė šėliot pradėjo, bet jos pasąmonė tą skausmo iškreiptą bei liūdną žvilgsnį iššifravo,kaip : "Pažiūrėk, kiek pridirbai. Patenkinta?".
-Jam jau geriau, tiesa?,-dusliai, vos gaudydama orą bei rydama ašaras, norėdama pasitikslinti, paklausė gydančiojo angelo. Dar gi neaišku, kas jį siejo su Aleksu. Galbūt jie geriausi draugai? O ji va ir čia reikalus sugebėjo sumaut. Savaime paleidusi draugo delną, mergina svyruodama atsistojo ir atsukus angelams nugarą, įsmeigė stiklinį žvilgsnį į jūrą. Tiesiog nebeturėjo, kur daugiau akių dėti. O ir ašarų nebesinorėjo rodyti. Spausdama vieną delną sau prie krūtinės, stengėsi kažkaip nusiraminti, nors kvėpavimas vis vien nesikeitė. Buvo itin gilus ir netolygus. Dar tik to betrūko, kad pati pultų į paniką. Ne ne ne. Ji susitvarkys. Nebūtų Beatričė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Tr. 07 11 2012, 8:01 pm

Hikari buvo pasiryžęs sutvarkyti brolį iki galo, bet Alex atitraukė jo rankas. Angelas dabar turėjo pilną teisę susiraukti ir būdamas gydytojo vietoje paprieštarauti, kad jo pacientas neklauso, tačiau kai vaikinas pakėlė galvą ir spjovė, Hikari net krūptelėjo tikėdamasis, kad taikinys - tai jo veidas.
-Geriau... - Hikari su palengvėjimu net atsiduso, atsakydamas į Beatričės klausimą. Kadangi patogiai sėdėjo-klupėjo apsižergęs broliuką, tai anas gali draskytis kiek tik nori, bet neišvengs gydymo. Jis tik atbula ranka nusivalė išrasojusią kaktą bei kiek atsikrenkštė.
-Mane Nina užmuš... - beveik net sukūkčiojo išsigandęs angelo žmonos. Kažkur jį turės parnešti ir geriausia būtų į brolio kambarį, bet pokalbis su Nina jį dar labiau gązdino, nei aukščiausiasis teismas. Na apie tai pagalvos kai jau bus namuose, o dabar dar laikia nebaigti darbai.
-Džiaugsme, - pagal įprotį Hikari kreipėsi į savo žmoną, kuri dabar kiek atsitraukė nuo brolių. - Gal gali sušlapinti. Reikia nuvalyti jo kraują - nuėmė megztuką nuo Alex ir ištiesė jį Beatričei. Kita ranka lengvai rėmėsi į brolio krūtinę, todėl net krūptelėjo netyčia supratęs kaip stipriai priedo Alex dar ir serga. - Gaila neturiu jam nieko atsigerti...- Paskutinis buteliukas liko pas Nikolę. Tai negi čia bus grupinis susirgimas po jo ir Josho pakvailiojimo ant stogo?
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Tr. 07 11 2012, 9:58 pm

Tik nereikia dabar pradėti interpretuoti kaip kas nori. Juk Aleksas ir taip pastoviai kartoja tuos sumautus, prasmę praradusius žodžius "Viskas gerai", tai ganėtinai akivaizdu, kad ir dabar tą patį bandė pasakyt. Jam tik buvo gaila dėl pačios situacijos, nes dabar visas dėmesys turėtų būti skirtas Beatricei, bet vietoj to...kraujais paplūdęs jis. Va čia, tai nesąžiningai išėjo.
Merginai atsistojus ir atsitraukus, Aleksas jau norėjo kaip mažas vaikas pulti daužyti žemės inkšdamas, kodėl niekada nesigauna taip, kaip turėtų. Tačiau vyriškumas mokė kitaip. Aleksas vėl padėjo galvą ant smėlio ir nurijo kraujo skonio seilės. Jis nesipriešino brolio gydymui, tiesiog tada jam reikėjo išspjauti kraują.-Ninai nebūtina žinoti...-dusliu balsu pratarė pro sukąstus dantis ir trumpam užsimerkė. Rimtai, kodėl visiem reikia viską žinoti. Čia gi ne pokalbių laida ir cekavų zosių nereikia. Tegul tai lieka taip, vidiniuose jausmuose, kur jau niekas nieko nepakeis ir nepadės. Iš viso, grįžo su Beatrice ne tam, kad sukelti skandalą, jog Hikari jį prilupo.
Nu, o ant Alekso sėdėti patogu, tiesa? Angelą tiesiog dabar suėmė ant miego, vat tokioj pozicijoje, dar tas ošimas taip ramino, tik kažkuri etiko dalis neleido galutinai atsijungti.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Tr. 07 11 2012, 10:07 pm

Nieks nič nieko neinterpretavo. Net nenorėjo ir nesistengė. Tiesiog sąžinės balsas nesąmoningai skatino priimti klaidingus sprendimus. Beatričė stovėjo užsisukusi ligi kol išgirdo kreipinį, kuris lyg ir negalėjo būti skirtas niekam kitam. Nes apart Alekso ir jos daugiau čia nieko nebuvo. Lėtai pasukusi veidą per petį, ji tik nebyliai linktelėjo, mintyse subarus save, kodėl pati apie šitai nepagalvojo. Atžagaria ranka nusibrakusi nuo skruostų ašaras, suėmė megztuką ir paskubomis, kiek tik kojos leido, kurios dabar net normaliai nesugebėjo lankstytis, nukulniavo iki jūros. Sušlapinus megztinio skverną grįžo iki įvykio vietos ir parkritusi ant kelių, labai atsargiai pradėjo valyti kraują, nuo jau apgydytų Alekso veido odos lopinėlių. Ji stengėsi per daug nežiūrėti į draugą. Viską darė mechanišku būdu, per daug negalvojant. Taip buvo lengviau.
-M..m..man atrodo, kad aš turiu dar lašelį vandens,-sumikčiojus įkvėpė daugiau oro, tačiau akių net nepakėlė į šalia esantį angelą. Nuvalius paskutinius kraujo lašelius nuo vietų, kurios jau atrodė žymiai geriau nei prieš gerą pusvalandį, angelė ranka siektelėjo savo tašės iš kurios išsitraukė gertuvę. Dėkui Dievui, joje iš tiesų dar buvo netgi ne lašelis, o geri keli gurkšniai vandens, kurių turėtų visai pakakti ligoniui. Smėliuku vėl prisiyrusi arčiau Alekso, kilstelėjo jo galvą atsargiai ir prikišo gertuvę jam prie lūpų. -Pabandyk atsigerti..,-ištarė kone vien lūpomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Kv. 08 11 2012, 7:20 am

Žvilgtelėjo į nubėgančią Beatričę. Jetus, ji vos laikosi ant kojų. Kiek jai daug teko prisikentėti. Atsidusęs atsisuko atgal į brolį.
-Aš nesugebėsiu tavęs iki galo sugydyti, tai kaip manai Nina to nepastebės? Na išorę sutvarkysiu nepriekaištingai, - pastebėjo koks Alex darosi atsipalaidavęs ir mieguistas. Vadinasi tikrai viskas gerai tvarkosi. - Bet su liga teks ilgiau pakovoti... - šitai jau kiek galima tyliau sukuždėjo. Norėjo, kad broliukas tai girdėtų, bet kartu pabijojo išblaškyti pas jį beateinantį miegą.
Pagaliau nusiropštė nuo Alex'o. Nebereikia gi jau ano prižiūrėti, kad nemėgintų sprukti. Perbraukė delnu per angelo veidą, dar užbaigdamas paskutinius patvarkymus ir rankas sudėjo ant krūtinės. Va čia tai sunkiau nei bet koks sužalojimas. Ligą reikia tvarkyti pačio organizmo dėka, o tam turi būti skirtas tam tikras ivairių kūnelių skaičius ir kitokie dalykėliai, kad kovotų su antikūniais ir juos išvarytų. Vėl prabraukė ranka sau per kaktą ir tęsdamas darbą, pakėlė akis į Beatričę. Nesamonė, kad ji nieko neprisimena. Ji tokia pat šauni kaip visada. Gal kiek išsigandusi, bet natūralu tokioje situacijoje.
-Beatriče, o kaip tu pati jauties? Jei sugebėtumei paeiti... aš parnešiu Alexą namo tada. - norėjo ir merginą apžiūrėti, bet dabar visą dėmesį skyrė broliui, tai pabijojo, kad gali ką sumaišyti bedarydamas du darbus vienu metu. - Jam reikėtų šiltoje lovoje išsimiegoti, o ne ant drėgno smėlio.
Be to, Hikariui knietėjo kuo greičiau apkabinti žmoną į savo glėbį. O dar reikia pažiūrėti kur Ariele.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Kv. 08 11 2012, 9:49 am

Nieko Nina nepastebės, Aleksas moka būti nepastebimas, be to ji juk ketino su Kristoferiu ir drauge kažkur išeiti, tad gal kai grįš į kambarį jos jau ten nebebus, žinojo savo žmoną, kad jei jau išeina į miestą, tai tikrai greitai negrįš, kol neištuštins banko kortelės limito. Tai niekada jam nekliudė, per tą laiką gal net spės susitvarkyti. Mažiausiai dabar norėjosi diskusijų, kurios vis tiek nieko neišspręs, o gal jis šią sekundę taip galvojo, nes iš viso nieko nebenorėjo.
Hikariui nulipus nuo jis kiek labiau atpalaidavo pečius, justi kaip valo jo veidą nuo kraujo, buvo gera, vien dėl to, kad drėgna ir šalta medžiaga ramino veido raumenis nuo tampymosi ir dilgčiojimo. Ranka pakilo suimdama iš draugės butelį, jis norėjo parodyti, kad nėra gi toks visiškas invalidas, kuris net atsigerti negali, tad kiek palenkęs galvą išgėrė gal gurkšnį, bet suprato, kad daugiau kol kas negali, bet to ir užteko, tad švelniai atstūmė plastmasinį buteliuką.
Skausmas iš veido pasitraukė, nežinojo kaip atrodo, bet tikėjosi, kad ne taip ir blogai nes nieko nebedegė, kaip tik ta šiluma, kuri pasklido kūnu, ramino ir vėsino, tarsi koks stebuklingas gydimo metodas - taip, tai buvo jo brolis. Tas stebuklas. Įdomus jų šeimos genas, patys padaro, o po to patys ir taiso.
-Aš pats..-atsimerkė plačiau, kai Beatričės nuvalyto kraujo dėka galėjo vėl matyti, nors pats gal ir nepaeis dėl mieguistumo, kuris plito kaip koks virusas, tarsi jis gulėtų ne ant smėlio, o šiltoje lovoje, bet angelas buvo gan įsitikinęs, kad jei labai norės, kaip nors nušliauš. Jis norėjo, kad Hikaris pasirūpintu Beatriče dabar. Juk po tiek laiko vėl susitiko, jiems reikia pasikalbėti, jis galės jai padėti daug labiau, nei Aleksas čia besivoliodamas.-aš nueisiu...-vėl bumptelėjo galvą į smėlį.-būdavo ir blogiau.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Kv. 08 11 2012, 10:16 am

Aleksui atsigėrus, mergina labai jau nedrąsiai nusišypsojo jam ir atitraukė buteliuką su vandeniu nuo lūpų, kurį tuoj pat užsukusi numetė kažkur netoli ant smėlio. Širdis džiaugėsi ta dalimi, kad draugas bent jau išoriškai atrodė beveik sveikas. Viskas nebeatrodė taip beviltiška ir baisu kaip prieš pusvalandį. Tačiau padėčiai pasitaisius, angelė vėl kiek susikaustė, kai atsirado vietos bei laiko tokioms mintims : "o, kas dabar toliau".
-Man viskas gerai,-paskubomis atsakė, pasukusi galvą į angelą, kad šis net nesuabejotų jos atsakymu, nors ir netryško mergina energija. -Pasirūpink Aleksu, o aš pasistengsiu neatsilikti nuo jūsų,-patikindama linktelėjo galvele, kad pati susitvarkys. Iš tiesų, net neįsivaizdavo į kurią pusę čia dabar turės jie keliauti. O juolab ar toli. Bet va, žingsnelis po žingsnelio, sekdama iš paskos, gal ir pasieks pagaliau tuos taip vadinamus savo namus, iki kurių kelionė buvo tokia ilga ir varginanti.
-Aleksai, jei draugas sako, kad padės tau, tai manau vertėtų priimti pagalbą ir pataupyti jėgas,-vaikinui pradėjus purkštauti ir vėl žaisti supermenus, Beatričė tyliai, tačiau įsakmiai, kaip jai tik vienai išeidavo, paprieštaravo. Po to, lėtai atsistojusi, susirinko visus savo daiktelius ir persimetė per petį tašę. Angelei net pačiai kuo greičiau norėjosi pasiekti kokią šiltesnę vietą, nes stovint vien su maikute, vakarėjantis vėjas tikrai nešildė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   Kv. 08 11 2012, 10:45 am

Na ir superini broli Hikari turi. Matai jis pasiaukos, kad tik kitiems gerai būtų. Aišku, angeliškas bruožas, bet gi visi tokie. Visi čia angelai ir visi geručiai, bet jei ir toliau taip elgsis Alexas, tai Hika liks visai be brolių. Jam matyt labai knieti, kad visi angelą vadintų brolžudžiu. O va Hikari visai kitoks. Jis gi nuoširdžiai myli savo mažąjį broliuką ir dėl jo tiek daug daro. Dabar kai netyčia prilupo vaikiną, na neapskaičiavo jėgos, tai ir sąžinė užgraužė. Už tai ir gydo, ir tvarko pats. Juk kaltas jaučiasi.
-Baka, urusai! - sušvokštė pro dantis ant zyziančio brolio. Pasidalino savo energija ir dar daugiau davė apgydymui, todėl mažiausiai norėjo girdėti bet kokius priekaištus ar atsikalbinėjimus. Jis pasižiūrėjo į susiruošusią Beatričę, todėl ir pats atsistojo. Matydamas kaip virpa vargšelė, nusivilko marškinius ir priėjęs uždėjo jai ant pečių.
-Nekokia šiluma iš jų, bet netoli eiti, tai vis bus geriau, - švelniai šyptelėjo ir grįžo prie Alex. - Cyptelėsi, tai taip ir numesiu.
Jis atsargiai pasodino angelą, paėmęs anam už pečių. Tada perėjo į priekį ir atsitupė tarp kojų, nugara į jį. Švelniai ir lėtai tempdamas už rankų, užsitempė Alex'ą sau ant nugaros. Paėmė už kojų ir atsistojo. Iš karto šyptelėjo prisiminęs senus laikus, kai vėlyvą vakarą nešdavosi broliuką ant nugaros. Tiesa, tada Alexiukas ir užmigdavo. Beliko tikėtis, jog šį kartą bus tas pats. Vis dar juto nuo angelo sklindantį didelį karštį dėl peršalimo, todėl reikėjo paskubėti, bet pats Hikari neturėjo per daugiausiai likusių jėgų, o dar ir dėl Beatričės reikės eiti lėčiau.
Dar kiek kryptelėjo, patogiau pasitaisydamas broliuką ir patraukė namų link.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ   

Atgal į viršų Go down
 

RAMI PAJŪRIO PAKRANTĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-