It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Paupys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Paupys   Št. 16 06 2012, 3:42 am

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 15 11 2012, 10:33 am

Fernandas nusileido laipteliais link paupio, ketindamas paėjėti kiek tolėliau nuo tų vietų, kurios buvo aukštėliau, netoli griūvėsių. Tai, kad netoliese buvo keistos vietos, apie kurias jis nepagalvojo, kol važiavo, dabar jam kėlė bjaurastį. ot rado kur nusivežti Arielę. Jos tėvas sužinos ir nuraus jam galvą, tai tikrų tikriausia tiesa. Jis paskutinį kartą mato Arielę, tad... Tebunie tai koks gražus reginys, vertas mirties... Atsisveikinęs su savimi, susikūręs sau nekrologą, kurį parašys Danieliui, jog šis nuneštų į kokią nors redakciją. Stabtelėjęs jis luktelėjo merginos ir pasuko paupiu tolyn, kur už upės vingio turėjo būti skveras. Jis prisiminė, kaip keletą kartų jį mama ten buvo nusivedusi. Amfiteatro aikštelė tada buvo vaikų žaidimo aikštele, jokių prostitučių ir narkomanų čia nė nesimatė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 15 11 2012, 7:13 pm

Ariele tiesiog nusklende laipteliais zemyn. Vidury laiptu sustojo paziureti,kur ja atsivede Fernandas. Ooo...tai siek tiek primine Roma. Mergina ten niekad nebuvus,bet is istoriniu knygu,kurias mego skaityti,daug maz susidare vaizda. Angeliuke nusisypsojo, sokoladinemis akimis zvilgtelejusi i po truputeli besileidziancia saule. Tetis turbut labai pyks uz velavima...bet kitaip ji tiesiog negali. Ji nori ilgiau pabuti su Fernandu. Mergina pasijaute savanaudiskai,kad ji uzlaiko vien del savo noru, bet...
Pasivijusi vaikina,Sayuri nusijuoke.
-Neskubek taip. As nespeju nei deramai apmastyti, kur dabar esu,-zvilgtelejusi i pasikeitusi Ferio veida,Ariele suciaupe lupas. Galbut jam nusibodo su ja buti,todel stengiasi kuo greiciau viska uzbaigti? Angelei maisesi visokiausios mintys, nuo kuriu ji turejo pradeti rausti. Pavyzdziui,uzsiziurejo porai akimirku i vaikino lupas,o po to i garbanas. Sumirksejusi staigiai nusuko zvilgsni kitur.
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 15 11 2012, 9:13 pm

Išgirdęs lengvą tapsėjimą jis susikišo rankas į kišenes ir palengva ėjo, kad ji galėtų pasivyti Ferį. Kai pajuto, kad yra stebimas bandė nekreipti dėmesio, bet vieną akimirka staigai atsisuko į ją, norėdamas pagauti žvilgsnį, kiek išgasdinti ir pralinksminti. Išpūtęs akis jis žiūrėjo į merginą ir linko prie jos, po to staigiai atsitiesė ir vėl ėjo tolyn lyg niekur nieko su šypsena veide.
- Pripažink, - pasakė jis. - Išgasdinau, - žvilgtelėjo į ją. - Mes dabar esame miesto vakarų dalyje. Štai kodėl saulė dabar gražiai nusileis štaaai į tą tarpelį, kur matai upę įtekant į ežerą, - bedė pirštu į priekį, bet saulės šviesa trukdė įžiūrėti, nes akino. Pridėjęs jai savo delną prie kaktos, tarsi kepurės snapelį jis laisvąją ranka dar kartą bedė. - Matai? - pasidomėjo. - O šiaip noriu nusivesti tave į vieną vietą, kuri yra už to posūkio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 15 11 2012, 9:40 pm

Ariele sutriko ir vel jos veidelis virto burokeliu. Tas Ferio veido artejimas ja taip ismuse is veziu,kad net baisu. Jam staigiai atsitraukus,mergina sumirksejo ir kiek susirauke. O tada papute lupas - truputelis mamos bruozu matyt.
-Veikiau labai sutrikdei,-truputeli piktai pasake,kol pamate ta grozi,kuri rode Feris. Prisidejusi delniuka prie kaktos,kad geriau matytu,Ariele net pasistiebe. Nezinia kodel - gal ale geriau matysis...
-Matau,matau,-balsas vel tapo linksmas ir svelnus. Sayuri suprato,kad niekada nestebejo besileidziancios saules. Mate,kad ji leidziasi zemyn,bet nekreipdavo i tai demesio. O dabar...
-O kas ten per vieta? - pasidomejo,permetusi sudrekusias nuo sviesos akis i vaikina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 16 11 2012, 10:10 pm

Pastebėjęs, kad mergina vėl išraudo Feris dar plačiau nusišypsojo besileidžiančiai saulei. Reikia įsiminti, kad tokie dalykai Arielę trikdo ir nebekartoti. Merginai papūtus lūpas kaip kokiai žuvytei jis nusijuokė balsu.
- Nesipūsk taip, aš gi nenorėjau to, - balsas skambėjo nuoširdžiai, tikrai atsiprašančiai. Stebint kaip ji pasistiebia ant pirštų galų jam savaime išėjo taip, kad ranka, kuri rodė reikiamą vietą apkabino liauną liemenį. Paties žvilgsnis nukrypo žemyn. Ji ant pirštų galų? Pakirdo dar iš savo, dar neįsibėgėjusių, minčių ir pakėlė akis į Arielę. - Aaa.. Vieta? - supratęs, kad teisingai išgirdo klausimą jis patraukė kitą ranką, kurią laikė kaip kepurėlės snapą. - Na.. Tenais mane keletą kartų buvo atsivedusi mama, kai buvau mažas. Nesistebėk, aš tikrai tokiu buvau, - pabandė pajuokauti jis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Sk. 18 11 2012, 8:17 pm

-Nuostabu,-nuosirdziai susizavejusi pasake. Ko noreti - mergina tik dabar atitruko nuo tos kasdienines ja apemusios rutinos. Be mamos ji niekur debeeidavo. Mama net nemate,kaip ji uzaugo. O budavo,su mamyte vis i parka,ar i baleto studija,ar ledu,ar i parduotuves...Su teciu juk taip nepavaiksciosi. Jam darbai bei kitokie reikalai.
Bet Sayuri visiskai nesuprato to "juokelio".
-Zinoma,kad buvai,-labai rimtai,su siokiu tokiu sutrikimu akyse,pasake. Visi juk buvo kadaise mazi. Ar jis cia del savo amziaus kompleksuoja?
-Zinai,Feri,jei manai,kad esi senas,tai tu labai klysti. Tu esi kaip tik tas vyras,paciame jegu zydejime,kuri moterys graibstyte graibsto,-dar rimciau skele savo isminti. Tokie dalykai drioviai mergaite pasireiksdavo tik tada,kai Ariele pajausdavo,kad gali atsipalaiduoti.
-O kur dabar tavo mama? - neturedama nieko blogo mintyse lyg tarpkitko pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pir. 19 11 2012, 11:12 am

Jis liko patenkintas, kad Arielei patiko saulėlydis, bet dabar jam knietėjo parodėti skverą. Jis buvo kiek apleistas, bet nuostabus, o tokios gyvybingos merginos, kaip ši, emocijos turėtų atsispindėti veide kuo aiškiausiai. Staiga pokalbis pakrypo keista linke - nauja pažįstama ėmė kalbėti rimtu tonu.
- Aaa... - nutęsė jis kiek pasimetęs. - Kad. Aš nemanau, jog esu senas, - pasikasė pakaušį paleidęs merginos liemenį. Jis pasijuto tarsi nusikaltęs berniukas, nors visiškai nieko nepadarė. Kompleksuotas, nors niekada tokiu nebuvo. Drovus, nors Fernando niekas nevadino tokiu. Jo veidas įgavo lengvą rausvą spalvą, mat susidrovėjo tokių jos žodžių. Klausimas jam nelabai patiko, bet meluoti jis nesiruošė. - Ją nužudė, - atsakė trumpai. - Tik prašau, nereikia gailesčio, - jis paprašė gražiai, tarsi maldaudamas. Jam buvo labai skaudu tai prisiminti. Net dabar jis suspaudė kumščius bandydamas sutramdyti kylantį drebulį. - Eime į skverą? - paklausė susikišdams rankas į kišenes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pir. 19 11 2012, 7:55 pm

Ariele,isgirdusi atsakyma,is karto pasigailejo,kad is vis paklause. Ot durnele..Bet is kur ji galejo tai zinoti? Ir vis delto,negerai yra klausineti zmogaus apie jo giminaicius. Va,gyvas pavyzdys. Mergina stipriai prikando apatine lupa,taip parodydama,kad labai gailisi del to,kad priverte Fernanda istarti tokius baisius zodzius garsiai. Nesusilaikiusi Sayuri apkabino vaikina, mat skaityti veidus ir nuspeti asmenu jausmus jai sekesi gerai.
-Eime i skvera,-tyliai susnibzdejo ir atsitrauke nuo Ferio,pajutusi,kad galii buti kiek nejauku. Pasitaisiusi pasitarsiusias plauku sruogas,Angeliuke tyliai atsikosejo ir pakele viltingas akis i besibaigianti saulelydi.
-Turime paskubet,-pasake nusukdama kalba ir taip parodydama,kad daugiau tikrai nebeklausines tokiu nelemtu dalyku. Geriau jau paprasys dedes Alekso,kad duotu jai Fernando biografija. Arba ne...Arielei patiko toks palaipsniui einantis susipazinimo etapas ir ji staigiai nusprende,jog visgi nesiknaisios pati biografijoje. Butu labai nesazininga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Antr. 20 11 2012, 6:03 am

Ta nejaukumo akimirka, kai mergina prikandusi lūpą žiūrėjo į jį su kaltu veideliu. Po velniais. Jis galėjo ir linksmaiu atsakyti, ką nors juokingo suvelti, arba parodyti, kad mamos mirtis jo taip nebejaudina, bet tai būtų melas. Didelis, bjaurus melas. Apkabinimas jam tiko. Jis pasakė daugiau, nei žodžiai. Jis suteikė jėgų, leido nusišypsoti vėl.
- Gerai, - atsakė jis jai pažnibždom. - Aj tiesa, tau gi namo iki sutemų, - pasakė ir paėmęs ją už rankos pasileido bėgti tarsi kai tik saulė nusileis skveras dings. - Štai čia, - pasakė ir pasukęs į dešinę nuskubėjo su Ariele prie vartelių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Antr. 20 11 2012, 9:20 pm

Truputeli syptelejusi, Ariele kiek greitesniu zingsniu,kad spetu su Feriu,nuejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Tr. 21 11 2012, 1:27 pm

(nu :DD dar trumpesnio parašyti negalėjai. marš į skverą ir rašyk ten pirma ;DD)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Tr. 21 11 2012, 3:05 pm

(Ne. Fernandas veda,Fernandas ir pirmas raso )
Atgal į viršų Go down
avatar
Fernando Femmen


•naudoju : Adam Brody
•parašiau : 562
•myliu : Pirmoji ir labiausiai branginama Eva, bet nesenai atsirado labai gležni jausmai Arielei

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 22 11 2012, 10:04 am

(Nu damn :DD davai tu pirma :DD)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 22 11 2012, 1:48 pm

(Ne.)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 24 01 2013, 6:38 pm

Jeigu, kas nors buvo šioj vietoj ir tas kas nors turėjo gerą klausą tai jau būtų girdėjas tolygų sparnų plakimą. Nors ir Charlottė dar buvo tolokai vis dėl to greitai artinosi. Kai buvo virš paupio, demonė nėrė žemyn 90C° kampu. Likus keliems metrams mergina, grakščiai nusileido ant kojų. Dar kelias akimirkas pakedenus sparnus Lottė juos sulenkė. Ramiai dairėsi galvodama ar pavyks šiandien pralieti kraują.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 24 01 2013, 7:11 pm

Jisai atskrenda čionais ieškodamas eilinės aukos. O pamato savo draugę irgi tokiais pačiais kėslais stovinčia. nebandydamas tyliai, nusileidžia prie josios,-Nagi ieškai dar ko ką galėtum pakankinti?
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Kv. 24 01 2013, 7:18 pm

Kurį laiką mergina stovėjo užsimerkus. Kai išgirdo, kad T, jau nutūpė atsimerkė. Iš jos lūpų pasigirdo sarkastiškas juokas.
- O kodėl ne?- paklausė atsisukdama į čia atskridusį demoną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 2:48 am

-Ej nereikia čia tokio savo tono. Atėjau tiesiog pasisveikinti ir pasiūlyti savo kompanija,-lėtai nuėjo iki jos ir žiūrėjo i aplinka, bandydamas pajusti kokią žmogaus energija,-Jau seniai čia stovi taip lyg statula?-jis nutaises miela balseli pasako ir tada pajuto grupelę žmonių kurie buvo nusigėre. Jautėsi net iš čia.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 5:54 pm

- Mamno tonas mormalus,- prisimerkė.- Kelias minutes.
Girtuokliai... Jei jie mano, kad jų gyvenimas blogas tai tegul palaukia kol į jų kvailus gyvenimiūkščius įsikiš keli demonai. Tada jau jų gyvenimas tikrai taps blogas. Merginai patiko ta mintis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 6:45 pm

Jisai šypteli,-Na tada leisk prisidėti, nes jau pamiršau kaip su tavim linksma. Nagi tavo žudymo triukus mėgstu kopijuoti,-lėtai prisimerkia. Jisai akimis sekė tuos pacukus kurie ėjo tiesiai prie jų,-Nagi su jais žaisi ar praleisi?
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 6:59 pm

- Kaip miela,- nutaiso tokį keistą smailą.- KĄ aš noriu su jais daryti? Paversti jų paskutines gyvenimo minutes košmaru.
Nekantriai pakedeno sparnus. Žinoma tie lopetos garantuotai dar nė nematė nei Lottės nei Trevor'o.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 7:02 pm

-Gal tiesiog pirmiems ištraukti stubura o kitus lėtai pakankinti su kokiu senu pagaliu?-jis tiesiog pasakė pirmas nuobodžias mintis atėjusias i galvą,- Na jų daugokai, manau abiem pakaks pradžiai jų. O tada vėl galėsime isisiausti klube,-nusijuokia tyliai ir pasisukes i Šarli pasako. Aišku girdėjo žingsnius ir linksmų tų vaikų balsus,-O ką man daryti su jais? Pasiūlyk,-jis šelmiškai šypteli ir viena akimis peržvelgė tenais esančias panas.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 7:34 pm

- Tu demonas. Esi žudymo ir panikos skleidimo mašina. Manau drąsiai galiu sakyti daryk ką nori,- nutaisė pikto katino žvilgsnį.
Tada iškietusi juodus sparnus kaip raketa šovė pirmyn. Grakštų nusileidimą atliko ant vieno iš tų žmonių. Pasigirdo kalų lūžimo garsas. Nusileisdama ant žmogaus ji sulaužė jam beveik visus šonkaulius. Tada sugrūdo ranką su aštriais nagais į jo krūtinę. Po vieną, išrovė kiekvieną jo šonkaulį kol galiausiai tas mirtinai nukraujavo. Jai patiko girdėti kiekvieną jų pilną baimės klyksmą. Tai buvo malonu ir raminama. Priminė šiurpią muziką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   Pen. 25 01 2013, 7:40 pm

Jisai nusekė ją akimis ir tada nuskriejo irgi iki jų. Kadangi daugelis stovėjo šoke o viena bėgti ketino, tai jisai atsirado už josios ir pirštais išdūrė akis o kad nerektu, ištraukė liežuvi. Tad panelė tik gargaliavo savo kraujyje. Kurio Trevas isikirtes i kaklą paragavo. O skonis buvo nelabai koksai tai teko atsitraukti lūpas palikdamas dvi mažas skylutes pro kurias bėgo kraujas.
Trevas tiesiog ją pargriovė ir ranką ikišo i jos pilva. Nagais perdreskė visus organus kad sukeltu didžiausia imanoma skausmą. Net juokas ėmė kaip mergina bando mosikuoti rankomis. Jas sulaužė kad ji būtu tik gyvas mėsos gabalas. Ir galu gale pabodus žaidima, ištraukė širdi ir ją suspaudė rankoje kad subliūkštu. Numetė kruviną mėsą i vandeni o patsai rankas vos pasivalė i nosinaite.
Atsisuko i Šarli,-Primena senus gerus laikus viduramžiais, kai niekas nebuvo saugus ir per dieną dingdavo ištisi miestai.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Paupys   

Atgal į viršų Go down
 

Paupys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-