It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Rūsys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Rūsys   Št. 16 06 2012, 4:27 am

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Št. 14 07 2012, 8:50 pm

Kartą jau apsilankiusi, kažkaip Amaya pamėgo šią vietelę ir vėl atsigavo čia. Šiurpu ir apleista, gana ramu, pats tas. Vietoj to, kad leistų dienas švariuose namuose kai net neturi ko nuveikti, ji slankioja čia - purviname name. Nelabai ji sugalvotų kaip paaiškinti tokį elgesį, galbūt tikisi ką nors sutikti? Įsliūkinusi į rūsį ji lėtu žingsniu pradeda vaikščioti šia patalpa, tarsi apžiūrinėtų namą, kurį tuoj pirks. Sustojusi atsiremia į sieną ir užsimerkusi, užlošusi galvą pasineria į mintis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Št. 14 07 2012, 8:58 pm

Vedama eilinių apmąstymų Kim kaip ir visada tiesiog vaikščiojo įvairiausiais takais ieškodama tikslaus kelionės tikslo apie kurį niekada net nesusimąstė. Dabar, eidama pro apleistą namą ir giliai įkvėpusi, jos plaučiuose pradėjo maišytis dulkių ir vampyro kraujo kvapas. Vedama smalsumo, nieko nelaukusi patraukė vidun. Nors dulkės kėlė norą čiaudėt, vis dėl to susilaikė. Atsiradusi rūsyje, nužvelgė visą patalpą užmato į sieną atsirėmusią vampyrę. Dar kiek pagalvoja ar ką čia jai sakyt, tačiau šiandien viena iš tų dienų, kai laikas pabūt draugiškai, arba nelabai, na žodžiu, viskas nuo aplinkybių.
-Sveika. - tarsteli ganėtinai trumpai, tiksliai taip ir prisiartina kiek arčiau prie merginos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Št. 14 07 2012, 9:05 pm

Visos tos jos mintys klaidžiojo apie pastaruosius įvykius. Ir malonius, ir nelabai. Dažniausiai ji likdavo šalta, tarsi niekas nerūpėtų, bet viduje per tas muštynes ir gaisrą ji nerimo. Nedažnai savo gyvenime tekdavo išvysti gaisrą, o dabar tiesiog kambaryje, kuriame ir sėdėjo. nusipurto nuo tokių minčių ir kaip tik tada su ja kažkas pasisveikina. Nelabai noriai pasuka galvą ir išvysta kitą vampyrę. - Labas, - lygiai taip pat trumpai atsako, bet nuo sienos nesitraukia, tiesiog prikausto savo žvilgsnį prie merginos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Št. 14 07 2012, 9:12 pm

Stovėdama nuo merginos per kelis žingsnius pati galima sakyt labiau panirusi į savas mintis nei į norą bendrauti kiek apsižvalgo, lėtai nužiūri sienas, grindis. Buvo čia pirmą kartą, nesitrainioja gi be reikalo po tokias vietas, ne prie širdies jai tai:
-Kas gero vampyrų pasauly? - lėtai kilsteli antakius. Paskutinį kartą bendravo su vampyru ji prieš kelias savaites, o žino, kad pas vampyrus kiekvieną dieną nutinka kas nors gero. - Aš Kimberle beje - linkteli vietoj rankos paspaudimo, nebuvo ji ir glebesčiavimosi mėgėja, ypač su merginomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Št. 14 07 2012, 9:46 pm

- Visi kas sau, - gūžteli pečiais ir nusuka nuo merginos žvilgsnį. Gal ir netiksliai atsakė, bet nieko nežino apie kitus, apart to, kad vieni medžioja, o kiti kimarina, kaip pavyzdžiui dabar pati Amaya. - Teko bendrauti su demonais, - patempia apatinę lūpą maždaug 'not bad'. - Amaya, - prisistatydama vėl žvilgteli į vampyrę ir kreivai šypteli. Pati irgi nepuola spausti rankos, net neatsikabina nuo sienos, rankas laiko už savęs, jog su nugara nesiglaustų prie ne itin švarios sienos. Nors jos visi pasibuvimai už namų sienų nebūna švarūs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Št. 14 07 2012, 9:58 pm

Gavusi pirmąjį atsakymą apie vampyrus, pasukinėja galvą į šoną. Pastaruoju metu, vampyrai nuobodylos, nors ne, dažniausiai jie visada tokie, bet tai, kad ir nėra ką daugiau daryt, galiausiai nusibosta žmones kankint ar juos tiesiog žudyt. - Demonai, neblogai, bet pas juos, spėju, irgi nieko ypatingo, - vėl, lyg klausdama kilsteli antakius ir sukryžiuoja rankas ant krutinės. Pačiai kaip ne keista, su demonais susidurti reikėjo prieš gerą šimtmetį ir tai, ne savo noru, todėl kiek ir prisivengia jų, nemalonu žinot, kad yra aplinkui rasių, kurie yra galingesni už vampyrus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 3:13 pm

Tik taip šaltai, galbūt ironiškai šypteli. - Gal ir nieko ypatingo, bet neblogas 'partis' įvyko, - išsišiepia ir atsitraukia nuo sienos, žengia kelis žingsnius prie Kimberly ir sustoja susikišusi rankas į kišenes, dešinę koją atkiša į šoną. - O ką tu čia veiki? - kilsteli antakius. Tai neturėjo nuskambėti kaip priekaištas, bet Amayai kartais tai pavyksta visai nenoromis, nors ši mergina jai galbūt ir pasirodė maloni, bet pati A kaip visada bet kada gali viską sušikti savo nemokėjimu būti draugiška ar tiesiog sugebėjimu ne laiku ir ne vietoje apsimesti badass.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 6:01 pm

-Banalu - iškvėpdama susikaupusį orą, galima sakyt skiemenuodama taria. Tokios butybės kaip demonai ar vampyrai visada kelia "party" tai viena iš jų pasilinksminimo būdų, kaip kitaip praleist ištisus dešimtmečius, o ką jau kalbėt apie šimtmečius. Lyg norėdama pati nukreipti kalbą į kitą pusę iš pradžių persimetė plaukus per vieną petį ir žiojos suvelt kažką, kaip ir visada nei šiokio nei tokio, bet išgirdusi merginos klausymą ir tokiu ne itin maloniu tonu, kiek susimąstė. - Smalsumas, ėjau pro šalį ir tiek, - gūšteli pečiais. Aišku, dar ne tokių tonų girdėjus, tad nesureikšmina to. - O pati ką čia veiki ar atėjai tik į sieną atsirėmus pastovėt? - lygiai taip pat kilstelėjus antakius pasuka galvą kiek į šoną. Atrodo tikrai susidomėjus, smalsumas ir vėl.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 7:48 pm

- Maybe, - gūžteli pečiais pasisukdama į šoną ir paeina kelis žingsnius, kad nestovėtų kaip medis. Nebesileido ji į kalbas apie demonus, nes nei pasakos savo nuotykius su jais, nei bandys įtikinėti kokie jie awesome ar atvirkščiai. Po tų kelių žingsnių stabtelėjusi specialiai su kreiva šypsenėle vėl atsiremia į sieną. - O gal to ir atėjau, kokios problemos? - pažiūri į vampyrę tokiu 'plaukiančiu' žvilgsniu. Amayai dabar praverstų kokia gera kompanija pasėdėti kaip ir...žmogiškai. Iš dalies ji pasiilgo to jausmo, kai gali pasisėdėti prie kavutės ar dar ko nors, nors ir jos rasės organizmui tas nieko nereiškia, bet ji per daug principinga, jog imtų kažkam ką tik sutiktam tai siūlyti, nors nieko blogo ir nenutiktų. Galbūt tik valdo noras įsitikinti su kokiu padaru ji susitiko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 8:00 pm

Perkelia visą savo kūno svorį ant vienos kojos ir įremia rankas į klubus, nulydi merginą akimis, mat pati kažkodėl saugiau jaučiasi, kai mato personas, o neleidžia jiems slampinėt aplink ją. Vis dėl to žmogiškas saugumo troškimas išliko iki pat šių dienų. Atėjo ji čia gi vesdama smalsumo, tačiau ji greit gali dingti, stengiasi būt maloni. nors labai daug pastangų dėt į šį bendravimą ir nereikia, šiandien ko gero taip su visais ji, maloniai bendrautų, visokių dienų gi ir vampyrų gyvenime pasitaiko. - Problemos... - kiek papučia lupeles ir išmeta kiek ironišką šypsenėlę, - jokios, ačiū, kad pasiteiravai -nu nėra blondinė tipinė tokia, kad nesuprastų merginos klausymo, bet sarkazmas jos balse puikiai girdėjosi, todėl tikėjosi, jog Amaya teisingai supras jos atsakymą. Nenorėjo lyst į subinę be muilo, jei kas kam nepatinka, tačiau vis vien, pokalbius karts nuo karto reikia palaikyt, gi buvo tiek ji tiek A kažkada žmonės, o tai reiškia, kad vis tiek likę žmogiškumo, gal mažiau ar daugiau, bet likę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 9:14 pm

Veidas atsimaino į natūralią išraišką ir sukryžiavusi kojas vampyrė žvilgteli tiesiai merginai į akis. - Tu pažįsti ką nors šiame mieste ar nauja tu čia? - jau žymiai draugiškiau tai skamba iš jos lūpų, prarado norą terliotis su sarkazmu ir arogantiškumu, kai turbūt pirmą kartą tiek ilgai išbūna su kitu vampyru be jokių cirkų ar bandymų sužeisti. Kartais ji tiesiog to galėtų išvengti prikąsdama liežuvį, ką dabar maždaug ir daro, tik šiuo atveju ji neturėtų prie ko prisikabinti, nes niekas prie jos nesiartina, pavyzdžiui, su peiliu. Gal pagaliau parodys savo mieląją pusę, nors ne tokia jau ji ir miela palyginus su geriečiais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 9:35 pm

Nepatiko Kim, kad visi su ja taip bendrauja, iš vis nepatiko jai ta tokia diskriminacija, tiek angelų tiek dievų, tiek galiausiai ir kitų vampyrų, niekas šiais laikais nėra normalus, tad nėr ko čia ir diskriminuot, rasizmas kažkoks. Oj tuoj pat galėtu ji kaip mažas vaikas papūst žandus, pradėt bumbėt ir sėdėt kokiam dulkių pilname kampe, bet išaugo iš to laiko, atėjo laikas, kai viską dėja reikia priimt tiesiai šviesiai, bendravimą ir visą kitą. Išgirdus kiek malonesnį merginos toną, šypteli. Nusiteikusi ji šiandien bendraut maloniai, tad nėr ko čia raukytis nei jei, nei jos pašnekovams, ot kitaip tikrai ims ir šoks su kokiu peiliu į akis. - Esu senokai, tačiau mažai su kuom bendrauju. - gūšteli pečiais. Nepuola ji į pokalbis su nepažįstamais, na, apart šio karto, mat draugų užsimanė. Nebuvo Kim čia matyt, o jei kas ir užmatydavo, tai tik pavieniais kartais, nesitrainioja ji aplink žmones ir kitus padarus itin įkyriai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 9:51 pm

Ta merginos šypsena kažkodėl paglostė Amayai širdį, seniai ji kažkam maloniai šypsojosi, todėl išgirdusi merginos atsakymą taip pat šypteli. - O čia verta pašmirinėti tarp gyvųjų, - kilsteli vieną antakį viršun. - Tiesa visiškai nemalonu, kai tarp jų pasimaišo angelas ar dievas, todėl jei žadi pasiskanauti žmogumi, veik greitai. Na nebent nori po to pakovoti, - vėl regis grįžo ta kreiva šypsenėlė, bet dabar visai kitomis aplinkybėmis, t.y. šnekant apie geriečius. Trumpam nusukusi žvilgsnį užmato šalia jos ropojantį voriuką. Tuoj pat atsitraukusi nuo sienos lėtai jį paima į rankas ir maino pirštus, kuriais voras laksto. Net nebe trumpam išspaudžia nuoširdžią šypseną. Nežinia kodėl bet jai jau visus tuos 258 egzistencijos metus patiko vorai ir necypaudavo juos pamačiusi, kai buvo mažametė. - Patinka vorai? - atrodo, kad ji pajuto norą tikrai artimiau susipažinti su vampyre.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 10:05 pm

-Galiu prisipažinti, kad per gyvenimą nė karto neteko susidurti nei su angelu nei su dievu, tačiau žinau, ką jie susitikę mus daro, ne, aišku jei turim šalia kokį leisgyvį ar jau negyvą žmogų. - kiek pavarto akis. Geriečiai lygu linksmybių gadintojai ir tai pasako viską, kad pakaktų jų nekęs. Pati jiems didelės neapykantos nejautė, bet puikiai suprato, kad yra blogio pusėj, todėl myluotis ir glebesčiuotis su jais nei nėra noro ir plius griežtai draudžiama. Buvimas vampyre ją ne tik atribojo nuo normalaus gyvenimo, taip pat atribojo ir nuo paprasčiausio bendravimo ir ne dėl to, kad gali ką nors sužeist ar nužudyt, o dėl to, kad į ją kai kurie žiūri kaip į psichopatę žudikę, na bet ir teisingai jie darom, ne angelas ji. Žengteli keletą žingsnių į šoną, norėdama kiek pramiklinti kojas ir šiaip čia kiek apsižvalgyti. Pastebėjus ant sienos vorą ir tai, kaip Amaya puola nuo jos kiek kilsteli antakius, nes sekundėlę pamanė, kad šioji jo išsigando, tačiau pamačiusi jį jau jos rankose tiesiog iškvėpė plaučiuose susikaupusį orą. - Ne, nebijau, nėra ko. - pirmą kart per šią dieną galiausiai normaliai nusijuokia. Svarstė ar pasakyt merginai savo galią, gi laisvai galėtu čia prikurti milijonus vorų, tačiau pasitikėjimas... jo stinga Kim, todėl pati sau neleidžia per daug atvirauti, net ir tokiomis, iš dalies nereikšmingomis temomis. - Na, o tu kaip pastebėjau, esi jų mėgėja, na, bent jau jų nebijai. - Čia jau kaip faktą pasako mostelėdama į jos ranką kuriame voras sau laisvai ropoją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 10:27 pm

- O man teko tik kartą šiame mieste, bet nepamenu ar tai buvo angelas ar dievas, - gūžtelėjo pečiais. Ką ten prisimins, kai rūpėjo tik kuo greičiau išsigydyti žaizdą ir pustyti padus, kol kažkas, tuo metu galingesnis, jos nenugalabijo. O tiesą sakant ji beveik nieko nedarė. Tik žadėjo užpulti žmogų, kuris gavosi, jog užpuolė ją, ir dar leisgyvis su paprastu peiliu rankoje, o tai kuriam laikui sužlugdė vampyrės pasitikėjimą savimi. Keletą akimirkų viską greitai galvoje prisimindama spokso į vorą tuščiu žvilgsniu, net lūpų kampučiai nusvyra jai to net nejaučiant, tačiau jos veidas nesakė, jog yra perkreiptas pykčio. Greičiau jau kažkokio įtartino liūdesio ar sumišimo. - Nesu mėgėja, bet baimės niekada jiems nejaučiau, o kartais užklumpa noras pajusti jų tas gležnas kojytes bėgiojančias per šitą...tarsi švininę odą, - pasakiusi stipriai sukanda dantis ir nuo pykčio bangos tiesiog sugniaužia kumštį, taip delne sutraiškydama voriuką. Keletą sekundžių taip ir laikydama kumštį po truputį atlėgsta. Pasijuto apgailėtina dėl to, jog yra tarsi bejausmis padaras sukurtas žudymui ir amžinai neapykantai paprastiems padarams, kurie nieko net nenutuokia apie tokį pasaulį, kol patys nevirsta jų dalimi. Dabar Amaya nebenorėjo čia būti, atrodė tarsi ši vieta tik ir slegia, o kadangi ši mėgsta apmąstymus, dėl to čia kartas nuo karto užsukdavo, bet nė karto neišeidavo laiminga ir patenkinta. - Gal nori kokios kavos? Mano sąskaita. Žinau, kad ji nieko mūsų organizmams nereiškia, but still... - pakelia bejausmį žvilgsnį į merginą ir prabraukia delnu per sijono šoną, priversdama nubyrėti voro likučius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 10:44 pm

-Tačiau užteko ir vieno - kaip vietoj savęs taria, mato, kad mergina ne su džiugesio gaidele apie dievus ar angelus kalba. - Nėra malonu, kai žinai, jog yra kažkas daug galingesnio už tave, visi mes norim būt galingiausi, o kai atsiranda, kažkas, daug viršesnio už patį... ne tik kelia pykti, bet ir tuo pačiu neviltį, o ką mes darom? Nieko. Juokingiausia tai, kad bandydami išgelbėt savo gyvybę, galim greičiau jos netekti, bet nei vienas iš jų nesusimąsto, kad iš dalies ir jie kalti dėl to, kad mes tokie. Ne visi iš mūsų savo noru tapo tokie kokie yra dabar, jei jie būtų mums padėję, nebūtumėm žudymo mašinos. - išsakiusi visą letaniją galima sakyt labiau sau nei ją kiek nuleidžia galvą. Pati paniro į apmąstymus kuriuos sukėlė jos žodžiai. Čia tikrai dabar tvyro puikiai jaučiama slegianti atmosfera, kurioje painiojasi tiek nostalgija, tiek pyktis ir šiaip, nuo pačių merginų atsispindintis žiaurumas, kurio kontroliuot ko gero nei viena iš jų neišstengia. - Nėra dėl ko, gi jie menk padarai, nieko nesuvokiantys, jaučiantys tik skausmą, o gal ir dar kažką, tačiau mes to dėja nesuvokiam, o gal ir gera... - nutyla pakeldama akis į Amaya. Stebėjo jos veidą ir bandė įskaityt jos jausmus kurie ganėtinai akivaizdžiai matėsi. Pasigirdus menkam trakštelėjimui, akys nuslysta į jos sugniaužtą ranką kurioje dar prieš akimirką buvęs gyvas voras, ką tik neteko gyvybės. Mirtys, kad ir menkiausios mirtys dabar jau net neišvengiamai lydės jų gyvenimus. Kur bepažvelgsi, visi miršta, tiek nuo paprastos, tiek nuo tyčinės mirties, tiek žmonės, tiek menkiausi padarai. - Kavos neatsisakyčiau. - šypteli ganėtinai mielai. Dabar ir jai norėjosi iš čia dingti, nes ši atmosfera, rodos tuoj ją uždusins jei dar bent akimirką ji čia liks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 11:09 pm

Kažkodėl ramiai išklausė visus Kimberlės žodžius, suvokė kiekvieną žodį ir įmatė gilią prasmę jos apmąstymuose, kai tuo tarpu kažką kitą būtų užtildžiusi dar net neįpusėjus moralui. Tik vargu ar Amaya darys išvadas ir kaip kokia karingoji princesė kovos už savo teises. Kita vertus kas tą darytų? Blogiečių ir geriečių dėsniai sukurti ir nustatyti, o dabar viskam jausti nostalgiją ar bandyti kažką pakeisti yra per daug beprasmiška. Gal net atrodo, jog tai silpnųjų mintys, bet atgyvenus tiek metų, kai maždaug tik su trečdaliu, žmogišką pavidalą turinčių, padarų gali normaliai bendrauti, tai irgi nebūna malonus jausmas, nes tuomet apima kažkoks pagiežingas pavydas žmonėms, kurie tokie nekalti ir nieko nesuvokiantys tik šypsosi gyvenimui į akis. Kiauru žvilgsniu vampyrė vėrė sieną, kol vėl sugrįžo į realybę ir vėl susiorientavo aplinkoje. - Tuomet dingstam iš čia, - išspaudė šypsenėlę, kad nepasirodytų liūdna, nes savo liūdesio ji labiausiai nemėgdavo rodyti prie kitų. Po akimirkos ji jau pajudėjo iš vietos ir dingo iš šios patalpos tikėdamasi, jog Kimberly neapsigalvos ir judės kartu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 15 07 2012, 11:15 pm

Aišku vėl paniro į savo apmąstymus per tą laiką kol tylėjo, tačiau ką su apmąstymais gali pakeisti? Nieko, o ir meginti net neverta, vis tiek nieko nepavyks. Galingesniems viršus, kad ir kaip sunku su tuo bebūtų susitaikyt, tenka priprast. - Okey - trumpam kiek atsipeikėjus iš apmąstymų nulydi dingstančią merginą ir tada pati dingsta iš paskos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   

Atgal į viršų Go down
 

Rūsys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-