It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Kambarys   Št. 16 06 2012, 4:27 am

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Tr. 20 06 2012, 9:44 pm

Atsiranda čia su Olivia, tiksliau vos gyva Olivia, o įskrido čionais pro išdaužta langa. Tad tėškė mergina į kampą ir apsidairė, ooo.. čia gražu.. - galima sakyt su pasakė, išsišiepė, o tada atsisėdo prie merginos, paėmė jos kitą riešà ir dar karta kando, išsunkė vos ne paskutinį krauja, o tada prisiminė kažkurio dievuko žodžius, nusijuokė, paleidusi merginos riešą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 3:31 pm

Jau galvojo, kad visai galva nedebirba, nes garbės žodis, Leila SKRIDO. Net nežinojo Olivija, kad prieš mirtį imamos tokios nesąmonės matyti, haliucinacijos kažkokios. Niekad prieš tai nukraujavusi nebuvo, tai net nelabai žinojo, kaip ten viskas vyksta, šiuo metu tiesiog buvo žiauriai silpna ir svaigo galva, temo akyse. Bet vaizdiniai... Įdomu, ar taip ir turi būti? Nutėkšta atsirėmė į sieną ir užsimerkė, kantriai laukdama mirties, nes kuo toliau, tuo kraujo kūne mažėjo, net keista, kad tai išvis įmanoma. Pajautusi, jog demonė atsitraukė, kiek susiraukė, atsimerkė ir klausiamu žvilgsniu įsispoksojo į ją, mat jėgų tiesiog ištarti keletą žodžių nebuvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 3:51 pm

Žiūrėjo į mergina, stojo tyla, Leila juto sipstančius merginos širdies dūžius, bet gliausiai demonė nusijuokė, - taip. Mes ir skraidyt mokam, - pasakė juokdmasi, o tada vėl atidžiai tyrinėjo auką, - na gerai.. - atsidūsta, - sorry, kad tave beveik nužudžiau, tu buvi tikrai faina, bet mn tavo krujas per daug skanus... o dar tas silpstančios širdies dūžpų girdėjimas... - nutęsia svajingi su šypsena veide.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 5:59 pm

Markas atsirado staiga. Nesivele i jokias kalbas,nieko nepasake ir tiesiog ivykde tai,ka zadejo Leilai paskutini karta - pakeite jos visa svaria,energinga,stipria busena i paveikta didelio ir stipraus kiekio narkoze. Bet jau tokia stipria banga uzliejo! Is pykcio. Markitas juk taip neseniai mate Leila ir puikiai prisimena,ka jai sake. O mergina,regis,nekreipia demesio i jokius zodzius...
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 6:01 pm

Juto žmogaus skausmą ir kaip jis vis labiau silpsta, todėl be jokių ceremonijų įlėkė pro langą. Akimirksniui stabtelėjo išvydęs Marką, bet tuoj iš karto nulėkė prie žmonių merginos ir priklaupęs virš jos pasilenkė. Uždėjo delną ant jos kaktos ir pasiuntė truputį savo energijos, kad tie kraujo kūneliai greičiau pradėtų daugintis ir neleistų žmogučiui numirti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 6:08 pm

-Isnesk ja pas mus,gerai? - pasake greitai Hikariui,laikydamas ta stipria busena ant Leilos. Spejo tik Angelui linkteleti uz pasisveikinima. Nebuvo tas tinkamas laikas labintis ir kratyti rankas. Pasisveikins padoriai veliau. Ir visgi Markas leido akimirka sau pasidziaugti,kad Hikaris cia. Senai ji mate o ir pagalbos Dievui reikejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 6:36 pm

O Hika tai net pasisveikinti pamiršo. Strioko iš visų pusių apturėjo, kad tokie formalumai net į galvą nešovė. Kol kažkiek gydė nužvelgė situaciją. Markas stiprus. Jis ir vienas susitvarkys. Gerai, kad dievas pasirodė, nes angeliukas prieš demonę ne ką pasišakotų. Tik atsiduso pasijutęs beviltiškai. Po Dievo žodžių pakėlė merginą ant rankų. Linktelėjo Markui ir išskrido pro langą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 10:02 pm

Pamačiusi tuos teigiamus veikėjus, Leila garsiai nusikeikė, o tada gavo narkoze ir ji buvo tikrai ne kažką, ji nesuprato ką daro, bet likimas tiesiog vertė demone rašyt, tad išsitaukė Leila užrašinę ir pradėjo rašyti, lėtai raitydama raides, bet jos buvo gražios, ne daktariškos. Rašė: “Bet Leila Eve Devill gyveno ilgai ir laiming nuo nežinia ko paveikta pagijo ir pasijuto...” nepabaigusi sakinio tiesiog nukrito, paleido pieštuką bet knygute laikė. Atmerktomis akimis stebėjo lubas, suprato kas dedasi, bet kūno savo nevaldė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Kv. 21 06 2012, 11:53 pm

Markas letai priejo prie demones. Pakele piestuka,paeme is Leilos rankos knygute ir zingtelejo zingsni atgal.
-Na va. Naujus daiktelius teks isigyti..-atsidusejes pasake ir pradangino gauta turta. Kazikur. Kad ir i kosmosa.
-Sakiau,kad gulesi ant zemes. Sakiau,kad pati save zeminsi. Ir kas tau is to,kad nuskriaudei zmogu? Va dabar net po mano dingimo valanda sitaip gulesi. Nemanau,kad verta kenteti tokia nesamone,vien del to,kad esi kraujo maniake. Kaip vaikai buna saldomanai. As nelinkes pyktis,Leila,taciau kita karta Tau bus daug prasciau,-Markas paskutinius zodzius tiesiog isspjove. Dar kiek palukejes dingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   Pen. 22 06 2012, 2:19 pm

Leila gulėdma atrodė kaip numirus, bet galvoje belenkaip keikė pati save ir tuo pačiu Marka, įsiminė galvoje kiekviena jo žodį, o kai jis dingo Leila po kokio pusvalandžio jau galėjo truputį valdyt savo kūna, bet emocijos trukdė viskam, nes Leila tiesiog niršo ir negalėjo to suvaldyt. Bet kažkaip išsitraukė gulėdama telefoną, parašė ir po to garsiai perskaitė sakinį: Leilos nebeveikė jokia dievo galia dabar, ji išgaravo ir Leila Eve Devill pasijuto puikiai. Perskaičius atsistojo, nes jautėsi gan gerai, bet jos galia nevisiškai veikė, nes demonė buvo nusilpus. Tada išrėkė iš nervų:
- Markai Van Der Rowland, aš niekada nesiliausiu ir kitą kartą prastai bus tau! - Leilai buvo visiškai px, kad Markas jos negirdėjo, bet merginai reikėjo kaip nors išsiliet, o tada dar demonė spyrė į kažkokia dėžę, kuri kaip pomidoras ištiško į siena ir išskleidusi sparnus dingo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys   

Atgal į viršų Go down
 

Kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-