It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Istorijos skyrius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Istorijos skyrius   Št. 16 06 2012, 4:30 am

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 8:44 pm

Atsiranda čia jau pagijusi, tačiau nieko apie vampyrus nenorinti girdėti ir beprotiškai skaudančia galva. Dažniausiai nervus po tokių įvykių Monika numalšindavo rūkydama, tačiau šiandien jai norėjosi pabūti žmonių apsuptyje, kad nesugalvotu padaryti ko nors beprotiško.
Atkeliavusi tiesiu taikymu į istorijos skyrių, susiranda kelias knygas apie viduramžius, kuriuose jai tikrai teko pabuvoti ir prisėdusi ant vieno iš čia esančių minkštasuolių ima rimtai jas nagrinėti tikėdamasi, kad bent jau šitai padės jai užsimiršti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 8:55 pm

Truputį taikydama į žiauriai tyliai bibliotekoje grojančią lėtą muziką Nija atklysta į istorijos skyrių...
-Hmmm...-susimąsčius nužvelgia pilnas knygų lentynas , jos netraukė istorija,nes tai versdavo prisiminti senus laikus ir nuteikdavo kiek niūrokai. Taippat permetė žvilgsnį įsidėmėdama ką skaitinėja kiti ir užmatė vieną dieviškąją mergaitę. eigu Ni nebūtų tokios geros nuotaikos-turbūt čia jau būtų kilęs karas, bet ne dabar. Ilgai ties ana neapsibuvo, peršliaužė per lentynas ieškodama kažko įdomaus ir išsitraukė atsitiktinę knygą gražiu viršeliu. Prisėdo greta anos ir atsivertė per patį patį vidruiuką. Suraukus antakius peržiūrėjo nuogų žmonių nuotraukas su kiekvienos dalies pavadinimu. Greičiausiai šita knyga ne ten pataikė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 9:00 pm

Net nusipurtė pajutusi blogą aurą netoliese ir pasisukusi pastebėjo merginą, kuri taip pat užklydo į šitą skyrių, tačiau nepriklausė angelėliams arba žmonėms, kuriuos Monika dabar labiausiai ir norėjo matyti šalia.
Nusprendusi, kad geriausia bus ignoruoti ją ir nesivelti į jokius konfliktus, lėtai ir užtikrintai toliau tyrinėjo knygoje aprašytus faktus apie pramonės perversmą, kurie nors ir buvo jai iki skausmo žinomi, dabar puikiai padėjo susikoncentruoti ties vienu veiksmu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 9:07 pm

Po lėto versdama knygos lapus Nija nusprendė ,kad šita knyga iš kokio nors biologijos skyriaus.
-Gal tu..-užvertus knygą žvilgtelėjio į gerietę,-nutuoki kur čia biologijos skyrius?-mielai šyptelėjo pasidėdama knygą ant kelių. Susirastų pati kur įkišt tą knygą, bet neturėjo noro čia bąstytis. Nusprendė ,kad jeigu ana nežinos tai paliks knygą ant palangės arba geriausiu atveju nuneš vadovei,tegul susitvarko, vis geriau nei tarp istorijos stovėt.
Nežiūrėjo ji visą laiką į Moniką, labiau jos dėmesį traukė kokia spalva nudažytos bibliotekos sienos ir kitos nereikšmingos smulkmenos, visdėlto tai buvo įdomiau..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 9:11 pm

Viena akimi sekdama pramonės perversmo eigą, kitą visgi retkarčiais užmesdavo į ką tik čia pasirodžiusią vampyrę. O galvą jau ir pakelti teko, kai ši ramiu tonu pasiteiravo Monikos apie bibliotekos išplanavimą.
-Manau, kad jis turėtų būti visai kitoje pastato pusėje.,-pasakė labai lakonišku balsu nerodydama jokių didesnių emocijų.
Vos numetusi repliką vėl grįžo prie knygos ir toliau tyrinėjo puslapius. Tik šį sykį jau ne tai, kas parašyta, bet paveikslėlius, nes dėmesio koncentracija po vampyrės klausimo skaitymui gerokai sumažėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 9:18 pm

-Hm...-prikando lūpą ,dabar tai tikrai neis ten ir tuo labiau neneš šitos knygos.
-Tai apie ką skaitai?-kadangi pati nelabai turėjo ką skaityti,o dabar vartyt ir apžiūrinėt visokiausių organų tuo labiau tai tik pasidėjo knygą šalia ir ištiesė kojeles.
Gerai,turėtų Nija nesielgti taip ...ne pagal save, bet niekaip neišmėtė tų jausmų kurie susikaupė po susitikimo su Beku, ir tuo labiau nuotaika kažkokia ne ta buvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 9:21 pm

Monikai vis dar gerklėje kartu buvo nuo susitikimo su Dominyku, kurio metu tikrai buvo užtektinai sužeista,tad dabar labai tikėjosi, kad tuo klausimu apie biologijos skyrių pokalbis su vampyre ir užsibaigs. Deja.. Tikėjimas ir lieka tik tikėjimu.
-Apie vidurinius amžius.-pakėlė akis ir kiek šyptelėjo, o ta šypsena nereiškė nieko kito kaip tik ,,tu manęs neliesk ir aš irgi tavęs neliesiu''.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 9:47 pm

-Ir tau įdomu?-taippat jai šyptelėjo, tik ta šypsena buvo be reikšmės, tokia tuščia..- kartais atrodo kad kiti perdaug gilinasi į praeitį... aš manau,kad kas buvo tą reikėtų palikti. Nors ką čia žinai...-sumurmėjo ,nes ir pati ne viską palieka už nugaros, daugumą prisiminimų saugo ir nevengia juos analizuoti dar ir dar kart.
Šiaip Ni kalbėjo labiau kad kalbėtų,nes niekada nėra nors truputį bendravus su dieviškąja. O taip , dabar ji bent kiek kalbėdama su šia moterim jautėsi arčiau Dievo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pir. 20 08 2012, 10:19 pm

-Na, taip, tai mano mėgstamiausias laikotarpis.,-pakeldama akis pritariamai linktelėjo ir užvertė knygą. Jei jau kalbasi ji negali būti tokia nemandagi ir nepalaikyti pokalbio. Visiškai nesvarbu kokios rasės atstovas priešais ją sėdi.-Aš nesigilinu į praeitį, man tai kaip tolimi prisiminimai. Tiesiog patiko tuo metu gyventi ir tiek.,-gūžteli pečiais įdėmiai apžiūrinėdama sietyną kabantį palubėje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Antr. 21 08 2012, 5:17 pm

-Aišku,-šyptelėjo perbraukdama pirštu per knygos viršelį.
-Šiaip ar taip...ir tai yra tavo mėgstamiausias žanras ,ar tik vienas iš mėgstamų?-paklausė pačio pirmo klausimo atėjusio į galvą ir apvertė knygą, perbėgo akimis per aprašymą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Antr. 21 08 2012, 7:33 pm

-Tu manęs tiesiog imsi klausinėti apie žanrus ir nepulsi?,-paklausė beprotiškai taikiu tonu. Tikrais svajojo nors kartą gyvenime sutikti vampyrę su kuria galėtų pasikalbėti, paklausti daug įdomių dalykų apie jų rasę. Įdomu ar svajonės tik neliks būtent svajonėmis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Tr. 22 08 2012, 6:27 pm

Gūžtelėjo pasidėdama delnus ant kelių.
-Šiuo momentu nematau tikslo tavęs pulti,-šyptelėjo atsisukusi į merginą,-be to kai aš geros nuotaikos...-jo,padarė pauzę, vėl normaliai nesudėliojus sakinio prakalbo,-kai aš geros nuotaikos...tai ir elgiuosi kitaip,-dabar susigūžė nuo savo nerišlių žodžių. Jeigu būtų viena tai suduotų porą kartų sau per makaulę, kad daugiau galvotų prieš kalbėdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Tr. 22 08 2012, 6:40 pm

-Ohooo, tikrai netikėtai šitai nuskambėjo.,-būtų gal ir žandikaulį nunarinus, tačiau tokioje kompanijoje tiesiog negalėjo šitaip elgtis.-Vadinasi, per tiek metų, kiek gyvenu, aš nebuvau sutikusi nė vieno vampyro su gera nuotaika.-pakraipo galvelę, nes visi sutiktieji dažniausiai nenorėdavo nieko kito, kaip tik ją užmušti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Tr. 22 08 2012, 6:54 pm

Sukikeno, tiesa, dabar ji buvo visai kitokia, lyg ta senoji geroji žmogiškoji Nija.
-Greičiausiai kažkas tokio ir bus,-pritarė jai. Pačiai neseniai pavyko išlysti iš tų vampyriškų nuotaikų, iš savęs kokia ji buvo, o kadangi tai laikina-kodėl gi nepasinaudojus proga ir draugiškai nepabendravus su kitais. Draugiškai- tas žodis vis skambėjo jos galvoje kažkur giliai griebdamas už miegančio vampyriškumo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Tr. 22 08 2012, 7:23 pm

-Hmm, na, gerai, šitai tikrai.. keista?,-net nežinojo, kaip geriau surinkti žodžius. Pakėlusi knygas, kurios gulėjo jai ant kelių, padėjo ant žemės ir dabar jau pasisuko į pašnekovę. Galų gale juk ir išsiteleportuoti galės, jei ana kaip katė ant jos šokti užsimanys. Juk pati pirma kalbinti merginos nepradėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Tr. 22 08 2012, 7:37 pm

Klausėsi merginos pati beveik negalvodama, tiesiog buvo tokia ...visiškai priklausoma nuo nuotaikos.
-Taigi...man irgi keista,-linktelėjo, ji niekada nemėgo Dievo pasiuntinių, bet dabar štai sėdi ir tiesiog kalba... Koks keistas gi tas gyvenimas,-kartais gyvenimas išties keistas,-pasakė ir pati padėdama savo knygą į šoną, nes jau užkniso matyti nuogus kūnus sau prieš akis, ir kas pogalais tokias daro? Kam to reikia?
-Tai...kaip vadiniesi?-paklausė tokio tipiško ir nuobodaus klausimo, bet kalbėtis nežinant kaip kreiptis irgi nebuvo faina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Tr. 22 08 2012, 10:32 pm

Pokalbio nuotaika buvo tokia įtempta, kad Monika protarpiais net nesugebėdavo išlaikyti akių kontakto ir tiesiog žiūrėdavo kur nors į savo nagus arba džinsus.
-Ir kokių gi kartais įdomių žmonių gali sutikti.,-palinksi žiūrėdama į merginą.-Visada maniau, kad šitas antgamtinis pasaulis turi bent menkiausias išimtis, o visi man tai paneigdavo. Pasirodo, bent jau iš dalies neklydau.,-šypteli vampyrei netgi pakankamai maloniai.
-Aš Monika, o tu kas būsi?,-visgi ištiesė delniuką, nes tiesiog negalėjo būti nemandagi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Kv. 23 08 2012, 1:01 pm

-Žmonių,-linktelėjo -truputį suklydai.
-Išimčių būna,ir netgi labai dažnai,-sutiko ,jai irgi patiko,kad Monika iškart nesipuola aiškint kaip Ni blogai elgiasi ir tuolab grąsinti.
Į jos malonų šypsnį atsako taippat maloniai ir susikelia kojas ant to pufo, taip daug patogiau,be to nesėdės susikūprinus.
-Aš Nija,-akimirkai pažiūrėjo merginai į akis taip šviesiai ir skaidriai, kad buvo galima pamanyti jog ji bendrauja su angelu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pen. 24 08 2012, 6:47 pm

-Aš nesuklydau, tiesiog norėjau išsireikšti kiek kitaip. Be visų tų ir taip mums žinomų teiginių apie rases.,-palinksėjo galvą įsipatogindama krėsle.
-Tikriausiai malonu susipažinti.,-linkteli merginai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pen. 24 08 2012, 8:20 pm

-Aišku,-linktelėjo ,žiūrėjo kažkur į žemę, ar į pufus, tiesiog nuleidus galvą buvo.
-Taigi ,kad malonu,ypač kai taip retai tenka susipažinti su kitokiais,-paskutinį karta ištarė labai netvirtai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Pen. 24 08 2012, 8:40 pm

-Manau, kad parankiausia tiesiog būtų pakeisti temą, nes šitaip iš tuščio į kiaurą mes galime pilstyti visą dieną.,-sakinyje tikrai buvo pakankamai tiesos. Faktas, merginos tikrai nejautė ypatingo jaukumo ir puikios auros šiame pokalbyje, tačiau viena kitos sudraskyti nesiruošė, vadinasi, pokalbis turėjo tęstis.
-Dažnai čia ateini ar užsukai atsitiktinai?,-pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Št. 25 08 2012, 10:09 am

-Um...Kaip čia pasakius, būtent šioje bibliotekoje esu pirmą kartą,užsukau visiškai atsitiktinai, seniau ,prieš virsmą,labai mėgau skaityti,todėl dažnai lankydavausi bibliotekose.
Vat taip va pasakė ir truputį susimąstė kodėl ji taip mėgo skaityti...iš dalies tai juk tik laiko švaistymas, bet žmogiškąjai svajose paskendusiai Nijai tai tiko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Št. 25 08 2012, 7:47 pm

-O seniai tu jau esi tokia.. kokia dabar esi?-labai jau nenorėjo minėti to žodžio ,,vampyrė'', nes mergina tikrai nesielgė kaip dauguma jų rasės atstovų.-Todėl ir paklausiau, kad nesu tavęs sutikusi. O ateinu čia dažnai, kai tik reikia galvą pravėdinti, tad kone visus čia besilankančius jau žinau.,-palinksėjo galvą. Iš tiesų tai ateidavo čia po kiekvieno susitikimo su demonu arba vampyru, nes čia jų nesutikdavo. Iki šiandien.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   Št. 25 08 2012, 8:30 pm

-Tiesą pasakius,aš dar visai jaunutė, -sukrizeno,tas žodis skambėjo taip juokingai. Ištikro norėtų ji būt senesnė, nes senesni vampyrai turi daugiau patirties ir panašiai.-dar tik šešis metus esu tokia,-užvertė galvą į viršų ir trumpam sulaikė kvėpavimą. Klausėsi bibliotekos ramybės. Galbūt apsilankys čia dažniau, nes šitokia vieta teikė geras emocijas.
-Žinok...-labai nenoriai sumurmėjo..-man jau reikia eiti,-atsiprašomai šyptelėjo ir atsistojo.
-Viliuosi dar susitiksim,visgi kolkas nenorim viena kitos pribaigt,-draugiškai nusišypsojo ir patraukė išėjimo link.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Istorijos skyrius   

Atgal į viršų Go down
 

Istorijos skyrius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-