It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Skaitykla

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Skaitykla   Št. 16 06 2012, 4:31 am

*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Antr. 03 07 2012, 7:59 pm

Tyliai atkulniavusi čia su Čeisu susikibus už rankų, nusišypsojo pastebėjusi, kaip skaitantys žmonės pakelia akis nuo savo knygų ir tiesiog žiūri į juos. pavydžiais žvilgsniais.
- Nagi? - ji stengėsi nutaisyti rimtą miną atsistojusi priešais Čeisą.
- Kas nors skubaus? rimto?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Antr. 03 07 2012, 11:08 pm

Ateina paskui Nora sypsodamasis.
- Tiktu pasiaiskinimas pasiilgau?- nusisypso zvelgdamas jai i akis. Nors ir nebuvo jis sentimentalus, bet jausmai siai merginai per tiek laiko buvo nepasikeite - tik uzslepti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Antr. 03 07 2012, 11:44 pm

N nusišypsojo, bet akimirkai vistiek pavyko išlaikyti ramų veidą. ji norėjo pasakyt, kad taip pat jo pasiilgo ir skaičiavo sekundes iki judviejų susitikimo, bet...
- aš pasiilgau savo mamos, bet negaliu būti su ja, - gudriai nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Tr. 04 07 2012, 8:35 am

- Tai siūlai man išeiti, jog negalėtum būt su ja ir aš prilygčiau tavo mamai?- kilsteli antakį.
Prisiminė jis Noros mamą - tokia valdinga, bet ir rūpestinga moterėlė. Atsiremia ranka į šalia buvusią koloną ir su menka šypsenėle stebi Noračką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Tr. 04 07 2012, 8:31 pm

Nora šypsojosi ir stebėjo Čeisą, išvis nuo jo akių nenuleido.
- Na, kol kas išeiti neliepiau, - nutęsė ir pavartė akis, - o tu atspėk, iš kur paveldėjau tą valdingumą? - ji sukrizeno. Kažkodėl su Čeisu būti buvo taip lengva, nors išvis jiems nedera susitikinėti, Nora jautės....galbūt antrą kartą gerai po to, kai prarado vaikutį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Kv. 05 07 2012, 11:58 am

- O ačiū Dievui.... ne Markui,- nusijuokia. - Pamenu tavo mamytuką labai gerai, valdinga moteriškė buvo,- šypteli. - Pamenu, kai pirmą kart su ja susipažinau... Ji man iš pat pradžių patiko, tokia kieta mamikė buvo,- šypteli prisimindamas senus laikus. - Laimei įtikau, gražus ir turtingas buvau,- papučia lūpas, dar rankas po papais sukryžiuoja. Pamena daug akimirkų iš to laiko. Kai jie leisdavo laiką kartu laimingi ir laisvi. Young, wild & free.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Kv. 05 07 2012, 8:53 pm

- Tau patiko ne tik mano mama, - ji šyptelėjo ir atsirėmė į stalą, - o absoliučiai viskas, kas buvo susiję su manimi, - suprunkštė, šiek tiek atsipalaidavo ir vis stebėjo Čeisą, laukė kokios nors kitokios reakcijos. ne šitos - ramios, išsiblaškiusios, o kažkokios priešingos. bet ta jo išraiška niekaip nepasikeitė ir kažkodėl Norai palengvėjo. Ji buvo įsitikinusi, kad jų šitas per daug dažnas bendravimas nesibaigs geruoju, tačiau negalėjo atsispirti troškimui vėl ir vėl jį sutikt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 06 07 2012, 10:11 am

- Na, pagrinde tai tu,- šypteli ir uždeda ranką jai ant liemens. - Nors... man patiko ir tavo pusseserė,- primeta tokį įsimylėjusį ir pakelia akytes aukšty, prisimindamas ją. Nu graži buvo, tokio tamsaus gymio - rawrrr. O ir garbanas gražias turėjo. - Nee, juokauju, žvaigždute,- nusijuokia. Tada pagauna save, jog pavadino Norą žvaigždute. Kaip prieš daug metų. Mėgdavo jie atsigulti laukuose ir stebėti visą dangų... taip ir pradėjo jis ją Žvaigždute vadinti. Tuomet prisiminė nesenai vykusį demonų susirinkimą. Visą būsimą vakarėlį, kraują... - Nora, noriu tave perspėt. Už tai, ką tau sakau, mane suplėšys į skutelius mažų mažiausiai. Ir tai ne metafora. Supranti, gali įvykti toks susibūrimas, kuriame bus demonai ir žmonės... tuomet turėsit ir jūs geručiai pasirodyt. O tuomet - skerdynės,- žvelgia į jos akis globėjišku žvilgsniu. - Aš tavęs prašau. Ne, maldauju - neskrisk ten jokiu būdu. Nes ten bus visi demonai,- uždeda delną ant jos skruosto. - Pažadėk man,- pažvelgia į ją jau griežtomis akimis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pir. 09 07 2012, 8:52 am

(AAAAAAAAAAAAA, atsiprašau, kad aš taip ilgai!)

- ne pagrinde, o aplamai, tik aš, - ji šypsosi, tokia vėjavaikiška ir mergaitiška šypsena, tokia, kokia jos veide seniai buvo pasirodžiusi.... išgirdusi jo žodžius apie savo puseserę, iškart suprato, apie kurią kalbėjo ir nežymiai suraukė antakius. Koks jis visuomet buvo mergišius! Bet tai tik vertė merginą šypsotis, nes ta velnioniška trauka jos nė kiek negąsdino, o priešingai ,dar labiau traukė, kaip prie draudžiamo vaisiaus.
išgirdusi seną kreipinį šiek tiek sutriko ir nuleido akis į žemę. jai prireikė kelių minučių laiko, kad išliptų iš prisiminimų guolio. Ir tai padėjo padaryti tik Čeiso balsas, perspėjantis apie kažkokį bjaurų dalyką. Ji akimirksniu pakėlė akis.
- štai ko labiausiai tavyje nekenčiu, - tarė toookiu liūdnu balsu, padėjusi ranką jam ant krūtinės, - šito pabaisiško demoniškumo, - sudejavo ir išgirdusi prašymą tik papurtė galvą.
- niekada. Niekada niekada neprašyk manęs tokių dalykų, - ji švelniai šyptelėjo, norėdama nuraminti Čeisą, o gal labiau ir save, - mano šeima pakankamai stipri, kad apgintų ir žmones, ir sužeistuosius savo tarpe, - ji tyrinėjo vaikino akis, vis glostydama jam krūtinę savo pirštų galiukais
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pir. 09 07 2012, 1:51 pm

(nieko, gi vasara mėgautis reikia! :D)

-Na gerai jau, gerai, prigavai mane,- nusijuokia. Matyt tik dabar jis juokėsi nuoširdžiai. Ne pašaipiai. - Tik jau nereikia čia pykti, graži panelė buvo,- nusišypso prikandęs lūpą ją erzindamas. Ir pats kurį laiką patyli. Per giliai jis buvo įgrimzdęs į tą prisiminimų liūną - jie vis traukė jį gilyn. Tai buvo malonu, tačiau nuo to laiko, kai susitiko Norą, dažniausiai galvodavo apie ją. Apie nuostabų laiką, praleistą kartu. Ir apie neseniai buvusius jų susitikimus. Nori nenori, tačiau mintys krypsta ir į ateitį.
- Nejau taip pasišlykštėtina norėti kitam gero? Maniau tai jūsų - dievų gyvenimo tikslas. Kalbam ne apie tuos visus dievus, kaip tu nesupranti!- nusišypso kankinio šypsena ir nusuka galvą nuo jos. - Jūsų galios mūsų namuose neveiks,- jau piktu balsu iškošia pro dantis. - Ten jūs turit tik fizinę jėgą, o mes ir vampyrai esam pilnaverčiai. Nedrįsk ten pasirodyti, supratai?- pakelia akis į Norą. - Jie nužudys Marką pirmiausia. O po to seks kiti. Ir atsiprašau dėl savo rūšies, tačiau aš būsiu su jais kiekvieną minutę,- žvelgia ryžtingomis akimis į Norą. Žinojo, jog po šių žodžių ji tikriausiai su juo gyvenime nebekalbės. Bet bent jau tikėjosi, jog ji nekels ten savo kojos. Nes iš jos liktų tik skuteliai. Akimirką pagalvojęs, jis mielai prisidės prie tokio dievo kaip Marko žudymo. Žinoma, tuomet iškart teks nužudyt ir kokią Mayą ir kitas dailias dievų subinaites... o kur dar baltapūkiai..? Žinojo, jog dabar Nora viską praneš kitiems dievams. Žinoma, toks demonas kaip Damian žinos, iš kur viskas nutekėjo. Na, o tuomet arba jam galvą nusuks, arba vieną patį išsiųs prieš dievus, kaip auką kautis, na... arba lieps savom rankom Norą nužudyt. Matyt rinktųsi pirmą variantą - greita, neskausminga. Nors tikriausiai kitiem taip neįdomu būtų - kaip demonai nepasidžiaugtų kitų kančia?..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Kv. 12 07 2012, 9:40 am

N nebežinojo ką pasakyt. Ji lėtu judesiu pasitraukė nuo stalo, kai Čeisas nuo jos nusisuko ir atsargiai, beveik nepriliesdama, paglostė jo nugarą. Veide buvo šypsena, tačiau ta šypsena buvo ne pačių maloniausių jausmų išraiška.
- Man tikrai malonu, kad...tu stengiesi dėl manęs, - ji šyptelėjo ir nedrąsiai pakėlė akis į Čeisą, - tačiau aš niekada, tikrai niekada negalėčiau išduoti savo šeimos, kad ir kam gero tu norėtum, - jos žvilgsnis vėl nukrypo į žemę, tarsi neberasdama žodžių ji tylėjo. nors gerklę graužė kažkas iš vidaus ir viskas, ką ji norėjo pasakyti jau kilo į viršų, tas gumulas gerklėje jų nepraleido. Galiausiai mergina atsivėpė.
- tu tikriausiai supranti, kokia svarbi MAN yra šeima, ir kaip mane žeidžia kalbos apie Marko nužudymą ir panašiai? - ji pakėlė apsiašarojusias akis, tačiau meldėsi, kad šokoladinės akys nešviestų iš po baltos odos... Viskas buvo taip beprotiškai painu ir sunku. Kiekvieną minutę ji vis labiau jautė, kad nepamiršo Čeiso ir niekada nepamirš. Bet tas ryšys su van der Rowlandais negalėjo nutrūkt todėl, kad Nora myli demoną. myli? net pati nepajuto, kaip pasakė tą žodį, nesvarbu, kad mintyse. jos skruostai truputį paraudo, bet mergina suprato, kad vaikinas to negirdėjo ir skausmingai nusišypsojo.
- Nežinau, Čeisai. Jei viskas turi baigtis, tesibaigia būtent šitaip, - šyptelėjo ir jau buvo benueinanti, tačiau kojos jos nelaikė, buvo nevaldomos ir ji toliau liko stovėti kaip stovėjusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Kv. 12 07 2012, 11:42 am

Pajautė, kaip ji ranka glosto jo nugarą. Bet šį kartą jo veidas buvo bejausmis. Niekaip nesuprato, kaip moterys gali būti tokios nesupratingos.
- Ar ne to jūs, merginos, visą laiką svajojot? Kad atsiras jus mylintis ir globojantis vyras?- pašaipia gaidele paklausia jos. - Ir tai nėra šeimos išdavimas. Tiesio... nenueik. Pamiršk, susirk ar dar ką nors... tik neik,- tyliai sušnabžda. - Ne, aš niekada nesuprasiu. Sunku suprasti to, ko nežinai,- piktai iškošia. Ne, demonai ne tokie. Jie nebėga vieni pas kitus verkšlenti dėl kokių nors bėdų. Jie savarankiški, ir taip jie tampa beširdžiais. Akimirką susimąstęs, Čeisas nužvelgė Norą. Kažkiek nekentė Marko ir visų dievų - jie atėmė iš jo Norutę. Būtų laimingai gyvenę, gal ją demone pavertęs. Tačiau... paversti ją žmones žudančia mašina? Tai savanaudiška. Net gi labai.
- Tepasibaigia tavo ašarom ir mano pykčiu? Aš nenoriu, kaskart tave pamatęs prisiminti būtent šią akimirką,- nuleidžia akis. Tada žengia žingsnį link Noros, pirštu kilstelėjo jos smakrą, jog jo akys susitiktų su jos rudom akutėm. - Geriau prisimink šią akimirką. Neperpildyta niekuo neigiamo,- švelniai ištaria ir pabučiuoja Norą. Švelniai ir tuo pačiu aistringai jis lietė jos lūpas, ranką uždėjęs jai ant skruosto. - Jei lemta baigtis taip, tebūnie tai pabaiga,- atsitraukęs nuo jos šypteli liūdna šypsena. Tuomet perbraukia delnu per jos švelnų ir skaistų veidelį, apsisuka ir išeina, mintyse sau kartodamas 'Tik neatsisuk, tik neatsisuk, tik neatsisuk..."
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 13 07 2012, 7:11 am

N visiškai sumišusi stovėjo nuleidusi akis ir stebėjo išeinantį Čeisą. Aišku, norėjo vytis ,bėgti iš paskos, bet kojos neklausė. Kol galų gale ji prisiminė galinti teleportuotis ir staigiai nusigavo iki durų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 2:19 pm

Tiesiu taikymų ateina čia, aišku, dar prieš čia ateidama pasisukiojo ir knygų skyriuose todėl pasiėmusi reikiamų knygų ir atėjo būtent čia. Atsisėdusi prie vieno iš laisvų stalų pasidėjo visas knygas ant jo. Knygos kaip knygos, apie senus laikus, įvairias istorijas, angelus, dievus, demonus ir panašias butybes. Ką jau padarysi, kad jaučia Sidnė, jog yra pasauly ne vien tik žmonės. Atsiverčia pirmąją knygą apie devynioliktą amžių ir neskubėdama skaito, dar prieš tai nužvelgdama visą skaityklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 2:39 pm

Kadangi knygų skaitymas buvo vienas iš užsiėmimų, kuris labai jau patiko Dakotai, dažnai lankydavosi ir bibliotekoje.
Šiandien pasiėmusi kelias mokslinio tipo knygas apie verslumą ir pinigų taupymą, atkeliauja į skaityklą ir atsisėda prie vieno iš stalų, kur jau skaitė smulkutė tamsiaplaukė.
Nužvelgia merginos knygų turinį ir susidomi - ne antgamtinė būtybė domisi šituo pasauliu. Gal ir nebūtų pažinusi knygų, bet tokias, be abejo, jau buvo skaičiusi.
-Patinka visos tos antgamtinės nesąmonės.,-labai jau ironiškai savo atžvilgiu paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 2:46 pm

Itin jau susikaupusi skaitė kiekvieną žodelį, istorija ji visuomet domėjosi, taip pat kaip ir psichologija. Daug pomėgių ji turėjo. Versdama puslapį po puslapio, delnu pasirėmusi smakrą ir karts nuo karto žvilgtelėdama į aplinkui esančius skaitytojus mergina pagaliau išgirdo balsą. Staigiai galvą pakėlusi įsistebeilino į merginą, tačiau kiek nustebusį žvilgsnį greit pakeitė paprastas ir kiek susidomėjęs žvilgsnis. - Čia, nieko antgamtiško - žvilgteli į knygą kurią dabar skaitė, - tačiau čia - linkteli į likusią knygų dalį - antgamtinės nesąmones, tačiau paskaitinėt gi nėra draudžiama - gūšteli petukais. Skaityt jai tikrai patiko ir nesvarbu kokio tipo knygas. Dažnai savo laisvalaikį praleisdavo arba bibliotekose arba su savomis jau vos ne mintinai iškaltomis knygomis. Akimis nulydi merginos turimas knygas, kadangi rega jos ganėtinai prasta tai kiek prisimerkusi bando įskaityt jos pavadinimą. - O ką skaitysi tu? - draugišku balseliu taria.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 3:01 pm

Vienoje ausyje Dakotai vis dar grojo ausinukas, kuris paleistas buvo taip garsiai, kad aplinkiniai skaitytojai ėmė dairytis ir ryžoji buvo priversta jį išjungti. Susiraukusi atsisėdo ir atsivertė bet kurį knygos puslapį, kad nors kiek prisiderintų prie aplinkos.
-Nežiūrėjau, ką skaitai, atkreipiau dėmesį tik į šitas knygas.,-perbraukė nagu per antgamtinių knygų viršūnėles.-Aišku, kad nedraudžiama, jau esu visas jas perskaičiusi.Turiu pripažinti, labai jau įtikinamai parašytos.,-nemelavo. Tikrai buvo surinkta daug teisingų faktų apie antgamtus.-AIII, keletą nesąmonių apie tai, kaip tvarkytis su pinigais.,-dabar jau atverčia pirmąjį puslapį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 3:10 pm

-M... - numykia kiek kilstelėdama galvą į viršų. - Na nesvarbu, manau, kad jos gana įdomios. - vėl šypteli pažiūrėdama į merginos knygą. - Na, o dėl to ar čia teisybė parašyta ar ne, negaliu ginčytis nes net nenumanau ir iš vis, dažnai susimąstau iš kur tie rašytojai ištraukia visus tus dalykus, gi nėra nieko akivaizdaus. - kiek susimąsto. Gi iš ties, žmonės nevaikšto su sparnais ar aureolėmis taip pranešdami, kad yra angelai. - Jei dėl pinigų saugumo, tai i kojinė ir po pagalve - nusijuokia iš savų žodžių, bet ranka užsidengia burną, kad pritildytų juoką, nes nėra tokioje vietoje kurioje galėtų garsiai kalbėtis ar juolab juoktis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 3:18 pm

-Aš tikrai nesakau, kad jos neįdomios. Man netgi labai patinka viskas, kas susiję su tuo pasauliu.,-o, kaip beprotiškai iš tikrųjų buvo susijusi Dakota, deja, merginai papasakoti niekada negalės.-Manai, kad visa tai tiesa ir antgamtinių būtybių pasaulis tikrai egzistuoja?,-Dakotai būdavo labai įdomi žmonių nuomonė apie šį pasaulį. Nors dauguma manė, kad jis neegzistuoja, visgi atsirasdavo šitais reikalas tikinčių. Išgirdusi repliką apie sparnus Dakota šyptelėjo ir pažiūrėjo sau per petį, kur puikavosi dailūs didžiuliai angelo sparnai. Deja, žmonėms jie taip ir nebuvo matomi.-Tas bajeris su kojine man jau nebeveikia, reikia rasti ką nors originalesnio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 3:25 pm

-Neeežinau - gūšteli petukais. - Šiaip nelabai tetikiu, bet kadangi yra tokių žmonių kurie apie tai rašo ir tikrai įtikinamai, tai susimąstau, kad iš ties kažkas panašaus egzistuoja, nes kitaip niekas apie tai net nesusimąstytų, bet logiškai galvojant, tokių dalykų būt negali, prieštarauja tai visiems gamtos dėsniams ir panašiai - pakraipo galvą į šonus patraukdama ranką nuo smakro ir atverčia kitą knygos puslapį. - Na, bet jei kažkas panašaus ir būtų, tai tikrai neimtų ir nesiskelbtų apie tai, manau, kad visais būdais stengtųsi tai nuslėpti, nes kitaip nesugebėtų apsiginti nuo žiniasklaidos ir kitų itin susidomėjusių personų. - pafilosofavo kiek. - Šiose knygose kažin ar rasi, apie ką greičiausiai rašoma, tai apie bankus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 3:33 pm

-Aš manau, kad kažkas yra, tačiau nežinau, kaip visa tai geriau paaiškinti..,-šypteli. Dakota tikrai jau tūkstantį kartų norėjo kam nors papasakoti apie tą šalia esantį kitokį pasaulį, deja, negalėjo, nes pasekmės galėjo būti tikrai labai žiaurios.
-Tos knygos man bent jau padeda rasti patarimų arba atveda prie teisingo gyvenimo kelio. Mėgstu knygas. Be to, aš Dakota.,-šyptelėjo labai maloniai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Pen. 27 07 2012, 3:40 pm

-Na neaišku mes vieni gyvenam ar ne, taip jau yra taip, jei esam saugūs ir gyvenam ramiai, tai tebunie taip ir būna toliau. - taip, saugūs... kiekvienam pakampy gali galvos netekti, bet kur jau apie tai žinos paprasti žmogeliai.
-Knygos tam ir yra skirtos, dėl to mes jas ir skaitom, vieniems reikalingos dėl vienokių priežasčių, kitiems dėl kitokių, bet vis tiek, skaitydami daug ko ir pasimokyt galim. - apie viską Sidnė mėgo psichologiškai kalbėt, bet ne tik taip, jos kalbėsena beveik visada būdavo labai rami, raminanti kitus. - Aš Sidnė. - taip pat maloniai šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Sk. 29 07 2012, 12:05 pm

-Nepasakyčiau, kad jaučiuosi labai saugi..,-vėlgi, nieko nemelavo, o replikas atšaudinėjo labai jau dviprasmiškas.-Gal čia priklauso nuo rajono, kuriame gyveni.,-šyptelėjo draugiškai išsklaidydama visas dviprasmybes.
-Atrodo, kad būtent dabar mes ir nenaudojame knygų pagal paskirtį.,-dirstelėjo į savo atverstą knygą, kurioje visa kalba sukosi tik aplinkui pinigus.-Malonu susipažinti, Sidne.,-lūpų kampučiai pakilo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   Sk. 29 07 2012, 6:36 pm

-Ai... - numykia vėl ir mosteli ranka, duodama ženklą, kad tai visiškai nesvarbu. - Jei jau pradedi apie tai galvoti, tai sustoti nebegali, na bent jau aš, o tada įsivarai tik galvos skausmą ir keli biznį vaistinėms pirkdama ibumetina. - pavarto akeles ranka perbraukdama per knygą, tarsi ją išlygindama.
-Nemanau, kad nuo rajono kas priklauso, kartais, rodos ir pačiame saugiausiame rajone įvyksta kažkas žiauraus, visko pasitaiko gi. - šypteli miela šypsenėle ir apsižvalgo.
-Man taip pat malonu - vis dar su ta pačia šypsena veide atsako.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skaitykla   

Atgal į viršų Go down

Skaitykla

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next