It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Smėlis   Št. 16 06 2012, 6:09 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 06 07 2012, 11:26 am

Monikai reikėjo vietos, kur ji galėtų pabūti visiškai su savo mintimis. Deja, tokių vietų atrodo šitame pasaulyje jau nebuvo likę, tad atkeliavusi prie ežero, atsidarė martini butelį, kuriuo ketino marinti savo kepenis šį vakarą. Nuotaikos mergina neturėjo klaikiai, o taip bene ir būdavo po kiekvienoi pykčio su Chrisu. Nepaisant to, kad jie jau net nebebuvo įsipareigoję, vis viena tai labai paveikdavo Moni.
Žvelgdama į lygų ežero vandenį, išsiėmė cigaretę ir prisidegė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 06 07 2012, 11:34 am

Ieškodama ramybės ir vietos skirtos galima sakyt pasislėpimui nuo aplinkinių žmonių, Sidne patraukė būtent čia. Aišku, dėl tokio karščio buvo galima tikėtis, jog čia bus pilna linksmų ir savo gyvenimais besidžiaugiančių žmonių, tačiau tyla sakė visai ką kita, Čia žmonių rodos net nebuvo. Atėjusi prie vandens iš kart apsižvalgė, saulė kaip reikiant kepino, todėl akys pačios ieškojo pavėsio. Netoliese užmačiusi pažįstamą personą, nieko nelaukusi nužingsniuoja prie jos:
-Monika. - trumpai taria nužvelgdama ją ir viską ką ji dabar turėjo, t.y butelį ir cigaretę. - Kas nutiko? - iš kart pasiteirauja. Ir taip aišku, kad be reikalo niekas neieškos ramios vietos, neužsimanys išgert ir nebandys savo minčių išpūst kartu su cigaretės dūmais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 06 07 2012, 11:41 am

Kadangi Monika girdėdavo gerokai geriau nei paprasti žmonės, artėjančius žingsnius išgirdo labai greitai, o ir eisena buvo kažkur pažįstama. Net neatsisukusi galėjo pasakyti, kad prie jos artėja Sidnė, kuriai tikriausiai dabar turės papasakoti visą istoriją. Gal ir ne pati geriausia idėja pasakoti viską, tačiau dažniausiai nusimetus savo mintis slegiančią naštą nuo pečių, pasidaro lengviau.
-Sidne.,-kreipiasi lygiai taip pat vardu į savo draugę.-Tiesa pasakius, nieko labai rimto nenutiko, tiesiog netekau nuotaikos ir manau, kad laipsniai organizme padės bent kiek ją susigrąžinti.,-vienai akimirkai užmeta akį į Sidnę, o tada jas vėl nusuka į lygų, kaip kilimas ežero vandenį ir kelis ten besimaudančius mažylius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 06 07 2012, 11:54 am

Priėjusi kiek arčiau prie Monikos, atsiremia į arčiausiai esantį medį.
-Jei nieko tokio rimto nebūtų nutikę, manau, kad užtektų ir to tavo rankoje esančio daikto. - linktelį žvilgtelėdama į cigaretę. Sidne ne vakar gimusi, supranta, kad kažkas tikrai yra, o žinant ją, tai ji taip lengvai dabar neatšoks ir nepaliks savos draugės giliems apmąstymams, nors gal ir reikėtų. - Mano ausys tavo paslaugoms kaip ir visada - kiek išspaudusi šypseną veide taria. Žinant jos sugebėjimą pasineri į visus psichologinius reikalus, ji tikrai sugebėtu išklausyt viską, aišku ne visada pavyksta ką nors patart ar panašiai, tačiau bandyt nėra per vėlų, o vien tai, kad išsipasakoji, labiau palengvina visą situaciją nei laikymas savyje.
Nuslinko Sidnė nugara medžiu žemyn ir atsisėdo ant smėlio taip jame paslėpdama savo kojas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 06 07 2012, 11:58 am

Kartais Monika gailėdavosi, kad visiems pasakydavo, jog be progos niekada negeria.
-Šiandien grįžau iš Italijos ir tada namuose kiek apsipykau su vienu asmeniu.,-na, Moni nežinojau ar visa tai buvo galima vadinti pykčiu, bet bent jau iš jos pusės šitų emocijų tikrai nebuvo daug.-Sakau, nieko rimto neatsitiko, tiesiog nukrito nuotaika, tad šiandien nusprendžiau ją pasikelti kiek įmantresniais būdais.,-įkišo cigaretę į smėlį taip ją užgesindama.
Pakėlusi martinio butelį užsivertė jį ir nurijo kelis didelius gurkšnius pajusdama malonų žolelių skonį gale gerklės.
-Žinai, geriau jau eisiu.,-pasako ir atsistojusi greitai nutipena.-Parašysiu tau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 11 07 2012, 11:18 am

Draugei pasišalinus ir pati Sidne nieko nelaukus patraukė savais ir neaiškiais keliais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:54 am

Pastarosiomis dienomis Dakota jau tikriausiai buvo pamiršusi ir savo pačios balsą, nes visi, su kuriais jai reikėdavo susitikti dažniausiai buvo užsiėmę arba tiesiog ignoravo šitą faktą.
Atrodo, kad mergina jau susitaikiusi su tokiu savo likimu, nusprendė leisti laiką viena ir tylėdama.
Atkeliavusi prie vieno iš ežerų apylinkėse, kuris jai labai jau patiko, įsitaisė ant saulės sušildyto smėliuko ir šypsodamasi žiūrėjo į ramiai horizonte besileidžiančią saulę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 11:50 am

Atsiteleportavo į šią vietą, norėdamas pabūt tyliai, ramiai, kaip visada. Tokių metų vaikinai dažniausiai trainiojasi po klubus su merginomis ir draugais, bet Kevinas buvo kitoks, jis buvo vienišas, bet jam tai netrugdė gyvent, jis jau priprato prie to.
Kadangi buvo vakaras, čia nebuvo daug žmonių, todėl Kevinas galėjo jaustis laisvai ir daryti ką nori, bet tik pasisukęs link kranto pusės, pamatė angelės nugarą, tad suprato, kad negalės betko daryti. Vaikinas nebuvo pratęs pirmas eiti pažindintis su nepažįstamaisiais, tad nieko nedarė, tik stovėjo ir žiūrėjo į merginą, kol netikėtai nusičiaudėjo. Ne laiku ir ne vietoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 2:17 pm

Dakota buvo pernelyg užsiėmusi gamtos tyrinėjimu ir saulės nutvieksto smėliuko leidimu per pirštus. Na, bent jau taip galėjo atrodyti bet kuriam iš šalies į ją žiūrinčiam asmeniui, tačiau mergina nuolat palaikė kontaktą su aplinka.
Kaip ir dabar, kai vaikinas už Dakotos nusičiaudėjo ši iš karto instinktyviai atsisuko ir šyptelėjo. Tada perpratusi, kad vaikinas tikrai nėra žmogiškosios prigimties prakalbo :
-Alergija angelams?,-šypsnis nutvieskė jos veiduką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 5:55 pm

Kai mergina atsisuko, Kevinas vos girdimai aiktelėjo, nes net nesitikėjo, kad ji gali būti tokia daili, o ir balsas toks ramus ir gražus kaip ir pati mergina.
Vaikinas šniurkštelėjo nosimi ir vėl nedrąsiai šyptelėjo, žengdamas mažą žingsnelį arčiau angelės.
-am...ne. Atleiskite, kad sutrugdžiau jums gerėtis gamta, kartais man užeina čiaudulys,-greit ir tyliai viską išberia ir nuleidžia akis į savo batus, kurie jau visi smėlini buvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 8:27 pm

Natūralu, kad Dakota nužvelgė vaikiną. Labai jau angeliškos išvaizdos jis buvo, tikriausiai ne tik tiesiogine prasme. Nuo jo sklindantis gerumas ir ta taiki aura, leido Dakotai tik dar labiau atsipalaiduoti, po truputį pamirštant visas slegiančias problemas.
-Ne, tu man visai nesutrukdei.,-linktelėjo šyptelėdama ir pakankamai patenkinta, kad pagaliau vėl išgirdo savo balsą, kurį jau ir pati buvo pamiršusi.-Man visai praverstų kompanija.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 9:11 pm

Kadangi Kevinas nebuvo pratęs ilgai šypsotis, tai jo šypsena po truputį blėso, blėso, kol visai išnyko, nepalikdama jokio pėdsako.
-galiu palaikyti kompaniją, jei jūs nieko prieš,-trumpai šyptelėjo ir jau tvirtesniais žingsniais nužingsniavo iki angeliukės ir lėtai prisėdo šalia, lyg ji būtų drugelis, kurio Kevinas nenorėjo nuvaikyti. Nesisėdo labai arti, nes nenorėjo išgąsdinti merginos, jis buvo pratęs atsargiai elgtis su moterimis, kartais net perdaug atsargiai, tai viena iš priežasčių, dėl ko jis keistas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 9:25 pm

O vaikino šypsena tikrai buvo tokia graži ir miela, kad Dakota tikrai nebūtų pykusi, jei šis sumanytų šypsotis ilgėliau. Deja, įsakinėti tokių dalykų nebuvo galima, tad tenkinosi tuo, ką matė.
-Ooo, tik nereikia į mane kreiptis ,,jūs''. Dar nesu tokia sena.,-šyptlėjo draugiškai.-Bet dėl kompanijos aš tikrai nepyksiu, gali man ją palaikyti.-paleido smėlį iš rankų ir patrynė delnus vieną į kitą, kad ant jų neliktų smėliu gumulėlių. Tuoj gi ir pažindintis tikriausiai reikės.
Vaikinui atsisėdus per tikrai didoką atstumą, Dakota tik šyptelėjo, tačiau nenorėjo nieko sakyti, nes spausti nepažįstamą vaikiną būtų tiesiog nepadoru.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 9:44 pm

-atleisk,-kilsteli lūpų kampučius, o tada nesmarkiai priekiniais dantimis sukanda savo apatinę lūpą. Įdėmiai stebėjo kaip mergina pasivalė delnus ir dar kiek palaukęs, kad neatrodytų taip, jog jis laukė kol ji nusivalys smėlėtus delnus, prisitraukė arčiau jos ir ištiesė savo ranką link jos.
-aš Kevinas, o kuo tu vardu?-smalsiai paklausė, belaikydamas ištiestą ranką prie angelės. Kažkodėl labai norėjo susipažinti su šia mergina. Matyt todėl, kad ji atrodė labai miela ir draugiška, o tokių nedaug yra, todėl Keviną ji traukė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 9:48 pm

-Na, jau ir atsiprašinėti nereikia.,-labai jau netgi motiniškai nusišypso. Nežinojo, kokio amžiaus yra Kevinas, bet vien jau faktas, kad jis yra dievų rasės leido jai suprasti, kad vaikinas yra viršesnis.
-Aš Dakota ir man labai malonu susipažinti.-paduoda savo delniuką, kuris vis dar buvo šiek tiek smėliuotas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 9:57 pm

Labai atsargiai ir švelniai paėmė merginos rankutę.
-man taip pat labai malonu, Dakota,-gražiai ištarė jos vardą ir pakėlęs jos ranką, pabučiavo į jos krumplius, paskui lėtai paleisdamas jos ranką ir jau drąsiau nusišypsojo Dakotai.-be to, gražus vardas,-ištarė tikrai nuoširdžiai. Išvis, jis nemėgsta meluoti, todėl dažniausiai viską sako į akis, dėl to jis dažnai 'nusvyla' skaudžiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:01 pm

Seniai jau tikrai mergina nebuvo bendravusi su vyriškosios lyties atstovais arba tiesiog labai jau sunkiai perprasdavo jų logiką, tačiau manė, kad rankų merginoms džentelmeniškai jau seniai niekas nebebučiuodavo. Žinoma, jai šitas gestas beprotiškai patiko ir ji net sukikeno.
-Ką veiki čia vienas?,-paklausė tarsi ignoruodama tą komplimentą apie vardą.-Retai čia iš viso sutinku tokių vienišių, kaip aš.,-na, žinoma, dažniausiai šioje vietoje buvo įmanoma sutikti tik poras arba šeimas stumdančias pirmagymių vežimėlius.-Be to, ačiū.,-pagaliau prisiminė, kad už komplimentus dėkoti reikia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:10 pm

Išgirdęs jos kikenimą, pats trumpai nusijuokė.
-aš..hm..-pamąstė kelias sekundes, ką jai atsakyti, - aš neretai ateinu į tokias vietas ir tiesiog sėdžiu, mėgaujuosi gamta, gaiviu oru ir panašiai.-pabaigęs nežymiai šypteli. O paskui susikiša rankas į savo ale švarkelio kišenes ir patampo medžiagą iš vidaus, nes neturėjo kur rankų dėt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:16 pm

Na, tos akimirkos, kai vaikinas šypsodavosi tikrai buvo labai malonios ir merginą priversdavo elgtis taip pat. Nežinia taip buvo todėl, kad dievai savaime turėjo skleisti aplink save gerą aurą, ar dėl to, kad Dakotą Kevinas tiesiog kažkuo traukė.
-Tada ne tokie mes jau ir skirtingi.,-pakraipė galvelę. Dakotą bene dauguma pažįstamų galėdavo rasti šičia, ant to paties smėlio, prie to paties ežero. Mergina jau bene mintinai galėjo išvardinti kiekvieną krūmą matomą aplinkui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:30 pm

-tu taip pat mėgsti gamtą?dažnai čia ateini?-paklausė susidomėjęs mergina, užsinorėjo apie ją viską sužinot, bet tai nelabai įmanoma, nes Kevinas nepratęs bendrauti su kitais, nežinotų kaip normalų klausimą suregzt ir per vieną vakarą tikrai visko nesužinotų, tam reik daug laiko. Kevinas jau dabar vylėsi, kad dar ne kartą sutiks Dakotą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:36 pm

-Gamtą mėgstu labai labai, būnu lauke tiek laiko, kiek tik įmanoma, o namo grįžtu tik miegoti.,-šyptelėjo. Dakota tikrai nebuvo namisėda, veikiau, priešingai, ji nuolat stengdavosi prasimanyti veiklos.
Nors saulė jau leidosi ir tik gražūs orandžiniai atspindžiai buvo matyti vandenyje, Dakota namo dar neskubėjo ir labai vylėsi, kad Kevinas irgi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Kv. 02 08 2012, 10:49 pm

Išgirdęs jos žodžius, Kevinas šiek tiek susigūžė ir nuleido galvą. Dakotos žodžiai vaikinui priminė jo mirusią motiną, kurios visai neseniai neteko. Ji taip pat beveik nebūdavo namie, labai dažnai vesdavosi ir Keviną į kokį miškelį ar prie upelio. Net kai Kevinas suaugo, jis su mama kartu vaikščiodavo ir mėgaudavosi viskuo , kas buvo gamtoje.
Vaikinas suspaudė lūpas ir stipriai užsimerkė, pabandydamas nuvyt liūdnas mintis, bet to greit padaryt neišėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 7:40 am

Šią akimirką Dakota ėmė visai nebesuprasti vaikino. Atrodo, kad ką tik smagiai šnekučiavesi apie savo pomėgius ir laisvalaikio leidimą, jiedu dabar jau sėdėjo tyloje, o Kevinas dar priedo pasidarė ir rūškanas.
Dakota žinojo, kad negali visko šitaip palikti, tad mintyse dabar kūrė geriausiai skambantį sakinį.
-Am..,-pradėjo gal ir nelabai užtikrintai.-Ką aš pasakiau ne taip?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 8:13 am

Kevinas trumpam buvo atitrūkęs nuo pasaulio, bet jį "sugrąžino" Dakotos balsas. Vaikinas krūptelėjo, atmerkė akis, atleido lūpas, pakėlė galvą ir atsitiesęs pažiūrėjo į angelę.
-nieko tokio, viskas gerai, tai ne tavo kaltė . - pratarė savo tyliu, švelniu balsu. Būtų ir nusišypsojęs, bet dabar to daryt jam nesinorėjo, o dirbtinai šypsotis geriečiams tiesiog nemoka.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   

Atgal į viršų Go down
 

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-