It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 8:30 pm

-Na,nezinau kaip tu,bet as dingstu kuo toliau nuo taves,-Mattas jau pradejo galvoti,kad vyras,stovintis priesais ji,yra netradicines orientacijos. Nors tokia isvada is karto atmete. Homikai rengiasi kitaip. Mattui irgi daug kas nepatiko. Pavyzdziui kaip kazkokie nenormalus daro nenormalius dalykus,kaip kad Damianas dabar. Truktelejes peciais pats sau,lyg irodydamas,kad tokios visuomenes jau nebepakeisi,Mattis pradejo eiti tolyn.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 8:53 pm

- Kaip jūs mane užknisate su savo charakteriais... - Sumurma nepatenkintas po tokių Matt'o žodžių. Pabodo jam tiesiog nerišlus jų pokalbis nes va dėja ne ant draugiško žmogaus papuolė. Demonas dabar jau neturėjo noro laukti tad sugriebė vaikiną už žastikaulio, bei suspaudės jį gerėjosi trupinamo kaulo grasu. Veide pasirodė šelmiška šypsena, o širdis lyg apsalo, pasidarė tai nuostabu, kad dabar demonas lyg tikras sadistas, nežada sustoti. - Bla bla bla, tradicijos ar ne turiu paklausti tavo apskutinio noro. - Na jis nedažnai prisimena šį savo ritualą, bet kai tokio aršaus charakterio žmogus papuola po kojomis, pasiklausyti juk galima. Greitu ir judesiu, pasuka jo ranką, bei mikliai atsiduria jam už nugaros, taip dabar užlauždamas visą menties sritį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 9:02 pm

Atsiradusi iš oro Maja sustojo tiesiai už Damiano.
- Aj tai tai, - papurtė galvą. - Paleidi jį, - pasakė griebdama demonui už kaklo ir suspausdama - grasinimas nepasigailėti, jei pabandys daryti kitaip, nei ji liepė. Deivė nesitikėjo tokių savo pačios veiksmų, bet jai įgrįso tai, kad nieko doro nebepadaro, jai atsibodo matyti skriaudžiamus žmones, jai nepatiko matyti kaip santarve ima graiuti tokie kaip šis. Spustelėjusi dar kartą ji paragino jį. - Na... Paleisk.

(Sorry, bet dabar ir lėkti turiu O-O paskaitos. Tikiuosi nepaliksite manęs vištos vietoj.)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 9:06 pm

Mattas turbut spejo zengti max penkis zingsnelius priekin. Net ne turbut,o tikrai - jis skaiciavo. Visada taip daro,kai pradeda eiti. Po to jau nustoja. Visa,kad jis pajaute,tai arti mirties vedanti skausma. Viskas,ka sugebejo daryti,tai rekti is to nenormalaus skausmo. Net auto avarija nera tokia sadiste kaip sitas daunas. Kaulu traskesio Mattas negirdejo. Jo klausa nera tokia nesveikai gera kaip nenormaliu padaru. Kai Damianas trumpam nustojo traiskyti,Mattis pajuto,kad dusta. Del to,kad reke. Del to,kad prasidejo sokas. Del to,kad skausmas buvo nepakeliamas. Dusulys prasidejo netiketai,ir,vaikinui nespejus atsidurti ant smeliuko,jis vel pasijuto atsidures sadisto rankose. Deja,noro pasakyti negalejo. Joks zmogus,patyriantis tokia tragedija,negali galvoti apie jokius norus.

(Mes su Virga irgi laginam :D Tai ne,nepaliksim)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 9:16 pm

( nepaliksim, lauksim ^^ )

Damian'as taip ir klausėsi, norėjo išgirsti to kraujo donoro norą, bet dėja tik kriokė ir tiek. O tokio AMtt'o elgesio pasekmės, nepatenkintas demonas, eilinį kartą jam vis kažkas nepatinka šiuo atvėju, kai jis nesulaukia atsakymo. Tik akimirkos dalelė, ir jis jau jaučia ranką ant savo kaklo. O tą pačią akimirką veidą nuplieskia plačiausia piktdžiugiška šypsena. - Jau maniau, kad išnykote! - dar gaudydamas orą pasako, bet ilgai nenusileis. Paleidžia tą vargšą žmogysta ir sugriebia deivės rankė, uždeda viena delna ant jos riešikaulių, o kita ant alkūnkaulio, taip bandydamas sulenkti, išsilaisvina bent akimirkai ir galiausiai įkvepia deguonies. - Tau gal pms ar šiaip ciklas, kad tokia agresyvi? - Su pašaipa balse šneka demonas. Aišku nemėgsta muštis su moterimis, bet išimčių juk būna, tad geriau jau palauks jos puolimo, o jei kartais šioji sugalvos išsinešti tą menkysta, tai susiras jis kitą auką taip sudarydamas jiems dar darbo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 9:21 pm

Jam tik paleidus Matą ruošėsi paleisti Damianą, kad išsinešti žmogų, bet jis pats ramiai privertė atleisti ranką, tad deivė tik susiraukė. Čiupusi už plaukų, ji padarė patį paprasčiausią manevrą kirsdama koja demonui per kelių kaulą, kad šis sukluptų.
- Man alergija tokiems kaip tu, - leptelėjo ir paleidusi jo ševeliūrą nuėjo prie Mato. - Nesirodyk man daugiau, nes aš supykus nesigailiu, - lyg kaprizinga mergaitė nusuko veidą ir išdangino save su vaikinu.

(Op :DD ir neprireiks. Damianaaaai... Aš tave vis vien sugausiu :D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 9:27 pm

gerai... dabar šitas demonas buvo itin nepatenkintas dėl kelių priežasčių. Tai yra pirmoji: jis nepasisotino tos menkystos krauju. Antra: ta blondinė išsinešė jo maistą ir trečia tikriausiai svarbiausia: ta parazitka suvėlė jam plaukus,, na dar yra ketvirta, kad jis mažų mažiausiai priklaupė, o tai jį kaip ir pažemino, o su tuo jis ilgai nesitaikstys. Na ką laukia nauja medžioklė, tik dabar Damianas keliaus ieškoti kelių asmenų ir aiškų tai būs merginos, norisi kažkaip pasilinksminti ir šiaip senai girdėjo merginų verkšlenimus, matė ašaras, bei nubėgusi tušą, tad pats laikas prisiminti senus laikus. Išsinešdina iš čia.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   

Atgal į viršų Go down
 

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-