It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 8:17 am

Sulaukusi tokio greito ir kiek šaltoko atsakymo, Dakota atsiduso, pakraipė galvelę, šyptelėjo sau ir vėl nutilo. Nežinia, gal jai jau nebeišeidavo bendrauti su žmonėmis,bet klysti vėl ji nebenorėjo, tad šią akimirką stebėjo horizontą, kur už miško slėpėsi orandžinė saulė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 8:27 am

merginai atsidusus, Kevinas taip pat atsiduso ir nusekęs jos žvilgsniu,pats ėmė žiūrėt į horizontą, o po kiek laiko jis nutraukė tylą.
-atleisk, tu man tik..priminei mano mamą.. Kurios jau nebėra tarp gyvų. Bet ne tu kalta, man tiesiog... Viskas primena ją, aš pats kaltas, kad save nuliūdinau, o kitiem su manimi liūdnu, manau, nėra labai įdomu...-vos ne pašnabždom pasako, stebėdamas horizontą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 8:31 am

-Nagi, nereikia čia sukurti tokio savo paveikslo, kad aš imčiau verkti.,-nusišypsojo išklausiusi visą vaikino kalbą apie mamą ir apie jo liūdną charakterį.-Juk tu esi dievas ir dar geriau už mane turėtum žinoti, kad vieno pabaiga tėra tik kito pradžia. Tavo mama nugyveno savo amžių ir likimas jai liepė palikti žemę, kad galėtų atgimti kuo nors kitu.,-kilsteli lūpų kampučius prisislinkdama arčiau to padaryti nesugebėjusio Kevino ir paglostydama jam nugarą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 8:51 am

-aš nesiekiu to, kad čia kas nors apsiverktų,-ištaria tokiu šiek tiek įsižeidusiu tonu,-mhm, nugyveno... Ji turėjo dar ilgai gyventi, bet demonai ją nužudė kaip ir visą mano šeimą... Man nereikia, kad ji atgimtų kuo nors kitu, man jos reikia, kad ji grįžtų,-sumurmėjo, net pats nesuprasdamas kodėl tai sako vos pažįstamai merginai. Dakotai prisilietus prie jo nugaros, Kevinas šyptelėjo ir pasisuko į ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 9:06 am

-O aš nesiekiu to, kad kas nors čia esantis aplinkui įsižeistu.,-o taip, ji tikrai nebuvo iš tų angelių, kurios dėdavosi labai jau kietomis ir mėgindavo paslėpti taikų savo charakterį po netaikiu kiautu.-Juk tu pats supranti, kad ji negrįš ir tik vėl nesakyk, kad aš siekii tave įžeisti ar kas nors tokio.,-pavarto akeles.-Gyvenimo tiesa yra skaudi ir man pačiai teko su šituo susidurti. Turėjau tikrai beprotiškai sunkų gyvenimą, bet dabar šypsausi praeičiai, nes žinau, kad niekam nebus geriau nuo dar vieno litro mano ašarų.,-atsiduso tikrai plačiai šyptelėdama.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 9:18 am

Kevinas išklausęs jos tik gūžtelėjo pečiais ir prikandęs savo lūpą, vėl nusisuko nuo angelės ir ėmė stebėt horizontą. Pradėjo mąstyti apie merginos žodžius, kurie buvo teisingi ir Kevinas norėjo susitaikyt su šeimos netektim, bet jam atqodė, kad tai tiesiog neįmanoma.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 9:21 am

Tikrai nuoširdžiai bijojo ką nors pasakyti, nes atrodė, kad viskas šiame pokalbyje yra taip trapu, jog bet kurią akimirką gali imti ir sudūžti į daugybę mažų šipuliukų.
Dakota vėl ėmė pilstyti smėlį per delniukus nuleidusi akis į žemę, nes tiesiog bijojo prasižioti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 9:32 am

Sėdėjo ant smėlio, stebėdamas horizontą, nors jis labai norėjo pažvelgti į tą dailiąją angelę, kuri priepat jo sėdėjo, bet nenorėjo taip įkyriai ir nemandagiai spoksot, taip pat nenorėjo, kad ji pasijustų dar nejaukiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 9:39 am

-Klausyk, ką man tau pasakyti, kad tu nusišypsotum ir tai tau neprimintų kokių nors blogų gyvenimo įvykių.,-galiausiai prakalbo neiškentusi tos ir taip jau labai ilgos tylos.-Aš tiesiog nenoriu, kad po kurio nors ne taip pasakyto mano sakinio tu imtum ir pabėgtum.,-šyptelėjo, ne manė, kad gali šypsena nors kiek pataisyti įsivyravusią įtampą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 10:11 am

-mane sunku pralinksminti, aš net pats nežinau, kas mane gali pralinksminti,-gūžteli pečiais.-aš nepabėgsiu nuo tavęs. Ir nenoriu varžyt tavęs, kalbėk ką tik nori, aš juk neuždrausiu tau kalbėti,-trumpai nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 10:23 am

-Na, tu ką tik nusijuokei, vadinasi, misija nėra neįmanoma.-pasivaipo truputį pati sau, o viduje nudžiunga.-Pas tokį vaikiną kaip tu, turi tiesiog trykšti jaunatviška energija ir polėkis, o tu štai sėdi toks liūdnas.,-vėl paglosto vaikinui nugarą. Kalbant Dakotai labai dažnai reikėdavo nors menkiausio kontakto su pašnekovu, tad lietimas buvo pats tas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 10:44 am

Nusišypso po jos žodžių, pagaliau linksma šypsena.
-toks jau aš esu. Bandžiau keistis, bet nelabai pavyko. Matyt aš sutvertas toks būt,-gūžteli pečiais. Šeimos žūtis visiškai pakeitė vaikiną, nes jis anksčiau buvo linksmas, energingas, draugiškas bei labai kalbus.
Kai Dakota paglostė jo nugarą, Kevinas plačiai nusišypsojo labai patenkintas. Jam labai patinka, kai jį taip glosto, bet ne visus jis prisileidžia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 11:34 am

-Tau tiesiog reikia tokio žmogaus šalia, kuris sugebėtų tave pakeisti.,-šypteli žiūrėdama į tolį. Ne, tai nebuvo jokios užuominos ir į tokius žmones Dakta nesisiūlė. Ką ji galėjo žinoti, gal Kevinas jau žmoną ir du vaikus turi.-Tu tikrai nesutvertas tokiu būti, ypatingai, kai turi tokią nuostabią šypseną.,-nuolat būti išsiššiepusiai šio pokalbio metu Dakotai jau tapo įpročiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 1:33 pm

-mh... Nerandu tokio žmogaus. Jau atpratau nuo bendravimo, labai ilgai buvau vienas, pripratau, o dabar reikia atprasti kažkaip. Gal tada susirasiu tokį žmogų,-atsidūsta ir trūkteli pečiais.-dėkui, malonu girdėti tai,-nusišypsojo miela šypsenėle.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 1:40 pm

-Visą gyvenimą būti vienam tikrai ne pati geriausia išeitis. Juk galima tiek daug nuveikti.,-vos ne stryktelėjo iš susijaudinimo, nes galvoje turėjo tiek užmojų, kuriuos būtinai turėjo įveikti per savo labai ilgą gyvenimėlį.-Aš net neabejoju, kad surasi, kitaip ir būti negali.,-vaikinas tikrai buvo labai mielas, tik tą mielumą ne kiekvienas galėjo pamatyti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pen. 03 08 2012, 5:05 pm

- žinau, man pačiam nepatinka būt vienišam, bet aš pripratau prie to, ir kartais pasimėgauju ta vienuma, nes juk visiem reik kažkiek pabūt vieniem... Bet ne tiek daug,-atsidūsta.-taip manai..? Man įdomu, ar dar ilgai teks ieškot ir laukt..-susimąstęs ištaria ir pasisuka į angelę, nužvelgdamas ją nuo galvos iki kojų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Št. 04 08 2012, 9:06 am

-Kartais vienuma yra gerai,taciau tik ne tada,kai imi pamirsti,kaip skamba tavo balsas,-Dakota,zinoma,kalbejo is patirties,nes ji tikrai nebuvo ypatingai pamegta kompanijos siela.-Kai noriu pabuti viena ir ateinu sicia,-sypteli,bet is karto suvokia,kad jos replika nuskambejo ne taip,kaip turetu.-Na,o tokiomis dienomis kaip siandien ateinu cia,nes niekas nepareiskia didelio noro kur nors su manimi keliauti.,-atsidusta,bet tada vel nusisypso. O kam jai liudet,kai Kevina susitiko.
-Zinoma,kad taip manau.-nusijuokia savo skardziu juoku.-O tu nelauk ir neieskok,ji atsiras tada,kai maziausiai to tikesiesi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Št. 04 08 2012, 9:29 am

-na, man dar neteko to patirti, - nestipriai gūžteli pečiais. O po jos žodžių jis jau žiojosi sakyt kažką ir stotis, juk nenorėjo jai trugdyti, bet paskui išgirdo jos kitus žodžius, - jei kitą kartą nieks su tavimi nenorės čia ateiti, visada gali su manimi susisiekti ir kartu ateitumėm čia ar dar kur kitur, - pasiūlė su šypsena veide . Jis tikrai norėtų dar su ja susitikti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Št. 04 08 2012, 10:31 am

-Tuomet tau labai pasiseke,nes as sitai jau galiu vadinti savo kasdienybe.-dabar jau ir Dakota nesisypsojo,o taip budavo tikrai retai. Matydama,kad Kevinas ketina stotis,palingavo galva,ilgai kompanija su ryzaja neuzsibudavo.-Ketini kazkur keliauti?-,paklause vildamasi,kad atsakymas bus neigiamas.-Man taip pat butu labai malonu su tavimi susitikti dar ne karta.,-nubrauke smeliuka sau nuo sukneles. Dakota norejo geriau pazinti vaikina, o dar labiau norejo dazniau matyti jo sypsena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Št. 04 08 2012, 9:23 pm

-Bet su tavimi labai įdomu , gal pati nemėgsti su kitais bendrauti? - kilsteli antakius, o paskui juos nuleidžia, kad kvailai neatrodytų. Kai ji paklausė, ar jis ruošiasi jau keliaut, jis papurtė galvą.
-ne-a. Nebent jau tau pabodau, tada galėčiau kitur eit... Nes namo tai neisiu, - pasakė, lyg jai tai įdomu būtų. Išvis, Kevinas su šia angele jau visai laisvai bendravo. Atrodo, kad jis jai jau galėtų viską išpasakot, net savo slapčiausias paslaptis. Jau spėjo prisirišti prie merginos, jam taip visada... Įdėmiai stebėjo kaip angelė nusibrauke smėlį nuo savo sukneles ir nežymiai šyptelėjo. Graži suknelė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 1:37 pm

-Priesingai.,-nusisypso isgirdusi vaikino klausima.-Man labai nepatinka vienatve ir as visada kaip tik imanydama stengiuosi susirasti veiklos.-sedeti namuose tikrai nebuvo Dakotos megstamiausias uzsiemimas. Vienaip ar kitaip,isgirdusi,kad Kevinas dar nesiruosia niekur keliauti,mergina tikrai nudziugo.-Ooo,ne.. Tu man tikrai nenusibodai,nemanau,kad is viso kam nors galetum pabosti.-jau vien faktas,kad Kevinas buvo dievu rases atstovas daug ka pasake apie jo charakteri. Dakota stebejo vaikino judesiuos ir jo sypsena. Jai patiko matyti Kevina besisypsanti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 4:19 pm

-yey! Tai tikrai šaunu, nes maniau, kad ir tau atsibodau.. Oj, patikėk, kas antras žmogus nori atsikratyt manęs, nes pabostu.. Na, gal ne kas antras, bet daug žmonių manęs kiek vengia, kadangi nesu kalbus, nelabai mėgstu klubų ir šiaip... - nutyla, nežinodamas ką pasakyt, o tada prikanda apatinę lūpą ir trumpam nuleidžia akis į savo kojas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 8:27 pm

-Aš tikrai nemanau, kad toks mielas vaikinas kaip tu galėtų kam nors atsibosti.,-uždėjo ranką Kevinui ant kojos ir šyptelėjo. Labai jau greitai Dakota prisirišdavo prie žmonių ir dažnai nudegdavo, bet tiesiog nemokėjo elgtis kitaip.-O, koks skirtumas daug kalbi ar ne.. Svarbu, kad tavo žvilgsnis nebūtų abejingas, o toks jis tikrai nėra.,-pažiūrėjo į vaikino akis, kurios taip pat buvo labai gražios.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 8:59 pm

-Aww, Dakota, miela girdėti tai iš tokios gražios merginos, kuri yra mielesnė už mane,-švelniai bei nuoširdžiai nusišypsojo gražiajai angelei, o pajutęs jos ranką ant savo kojos, dar švelniau nusišypsojo ir uždėjo savo delną ant josios delno. Kai ji prakalbo apie jo žvilgsnį, jis nejučia greit sumirksėjo kelis kartus ir trumpai nusijuokė.-tu labai miela, Dakota. Ir dabar kol kas esi vienintelė, kuri mane privertė šypsotis ilgiau nei minutę,-ištarė su šypseną veide.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 9:07 pm

-Ooo, tik jau nereikia čia pradėti, o tai dar imsiu raudonuoti.,-pajutusi Kevino delną ant savojo maloniai šyptelėjo. Vaikino kūnas skleidė tokią malonią šilumą, kad Dakota net krūptelėjo pajutusi drugelius skrajojančius kažkur pilve. Patiko angelei tokios akimirkos.-Jei tik tu nenustotum šypsotis nuolat, galėčiau amžinai tau palaikyti kompaniją.,-nors ir iš profilio tačiau nuolat akimis sekė vaikino šypseną.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   

Atgal į viršų Go down

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next