It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 9:22 pm

-Manau, kad atrodytum tikrai mielai, jeigu dar ir paraustum, bet neversiu tavęs to daryti,-nusišypsojo ir stebėjo jos gražią šypseną, kuri neleido ir Kevino lūpų kampučiams nusileisti.-gaila, bet neįmanoma man nuolat šypsotis.. Bet galėčiau pasitreniruoti, jeigu tik padėtum man,-visdar su šypsena veide ištarė ir pirštais perbėgo per jos visą ranką, nuo delno, iki peties.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 9:28 pm

-Na,gal susilaikykim nuo paraudimo,nes tada atrodysiu tikrai juokingai.,-dabar jau nusijuokia savo prikimusiu balsu. Buvo patekinta matydama vaikiną laimingą. Jai tiesiog patiko žmones daryti laimingais.
Dakota pasisuko į Keviną taip, kad dabar galėtų matyti jo akis :
-Sakai praverstų pagalba?,-pirmą kartą normaliai nužvelgė vaikino veidą. Tikrai buvo beprotiškai gražus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 10:08 pm

-Oi , nemanau , kad atrodytum juokingai. Tiesą sakant, aš jau įsivaizduoju kaip dailiai atrodytum išraudusi,-šyptelėjo, pakeldamas ranką. Pirštais perbraukė per merginos švelnų skruostą, bet paskui lėtai pirštus atitraukė ir nuleidęs ranką, atsirėmė į smėlį su abejom rankom.
-taaaip,-linkteli, visiškai užtikrintas. Pats stebėjo merginos veidą, bet dažniausiai akis, labai norėdamas sutikti jos žvilgsnį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 10:12 pm

-Hmm, kadangi tau nepavyko pasiekti aukščiausio Dakotos sugėdinimo lygio, tai artimiausiu metu mano raudonų žandukų neišvysi.,-trumpam nuleido akis į smėliuką, bet tuojau jas pakėlė, pajutusi Kevino delną ant savo skruosto.
-Ir kokios gi pagalbos norėtum.,-abu delniukus sudėjo vaikinui ant skruostų šypsodamasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 10:43 pm

-Ech, gaila,-pakraipo galvą , kirk nusivylęs, nes norėjo pamatyt jos rausvus skruostukus. Jam patinka, kai merginos nestipriai parausta, o Kevino nuomone, Dakotai rausvi skruostai turėtų atrodyti nepakartojamai gražiai..
-galėtum pamokinti mane dažniau šypsotis, kaip darai tu. Arbaa.. Padėt man visur įžvelgti gera, o ne bloga, ką aš dariau ankščiau. Kartais ir dabar taip nutinka,-nestipriai gūžteli pečiais, stengdamasis nepajudinti galvos, kad Dakota ilgiau savo delniukus laikytų ant jo skruostų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 10:48 pm

-Be progos parausti, deja, negaliu.,-patempė lūpą truputuką labai jau vaidindama, tačiau nuoširdžiai.
Nežinia, kas tuo metu nutiko Dakotos galvoje, tiksliau kokia bomba ten sprogo, bet prisislinkusi kiek arčiau ji pabučiavo Keviną. Tuo metu jos mąstymo trajektorijoje buvo tiesi linija, o ji nežinojo,kodėl taip elgėsi. Tiesiog vidinis balsas jai šitaip liepė.
Mintyse tik prašė, kad atsitraukus vaikinas nebabėgtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:08 pm

Kevinas atsiduso ir trumpai šyptelėjo, o tada pastebėjo, kad mergina vis artėja link jo,kol galiausiai jos lūpos palietė jo lūpas. Per tą trumpą laiką, kai jų lūpos susitiko, per vaikino nugarą perbėgo milijonas kažkokių virpuliukų, kurių niekada nėra jutęs. Nesuprato jis, iš kur čia atsirado jie, bet jam tai patiko. Jis palinko dar arčiau merginos ir atsakė į bučinį, paskui atsitraukdamas ir lyžtelėdamas savo lūpas,ant kurių labai gerai jautėsi ir sladus Dakotos lūpų skonis.
-Umm... Kas čia buvo.?-nustebęs ištarė, blizgančiom akim stebėdamas merginą. Tai buvo pirmas kartas, kada jį pabučiavo mergina
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:12 pm

Atsitraukusi Dakota jau nebešyptelėjo, dabar jos žandukai tikriausiai išrraudo, o ir pačiai žodžių gerokai pritrūko. O kaip jų galėjo netrūkti, jei ji net pati sunkiai suprato, kas ką tik įvyko.
-O jei tik aš žinočiau,kas čia buvo.,-pasakė nepakeldama galvos ir žiūrėdama į savo kelius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:16 pm

Kevinas šiek tiek pakreipė galvą šonan, norėdamas pamatyti jos veidą, bet ji buvo nuleidusi savo galvą, todėl jam nėjo įžiūrėti. Jis pirštų galiukais atsargiai suėmė jos smakrą ir kilstelėjo į aukštyn, kad ji žiūrėtų į jį. Pamatęs jos šiek tiek paraudusius skruostus, Kevinas labai gražiai nusišypsojo.
-Taip ir maniau, kad tau tinka rausvi skruostukai,-nusišypsojo pergalinga šypsena ir sumirksėjo akimis kelis kartus, paskui žvilgsniu ištyrinėjo jos nuostabiai gražų veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:20 pm

Atsargiai patraukusi vaikino ranką nuo savo veido, vėl liko viena, nudelbusi akis į smėlį su savo rausvais skruostukais. Labai jau spontaniškai gyvenime Dakota mėgo elgtis,tačiau po to ilgai save grauždavo dėl tokių poelgių, kaip ir dabar. O svarbiausia, kad nesijautė,nė kiek kalta dėl to, ką ką tik padarė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:27 pm

Susikišo rankas į kelnių kišenes ir stebėjo merginos veidą, kurio ir vėl beveik nebesimatė. Caktelėjo liežuviu ir nusuko akis nuo jos į kitą pusę. Beveik nieko nebesimatė, nes buvo jau labai tamsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:31 pm

Galiausiai suvokusi, kad ir Kevinas kalbėti nenusiteikęs, pakėlė galvą ir žvelgė į tamsėjantį horizontą, leisdama šypsenai vėl pasirodyti jos veide dėl neaiškios priežasties. O gal kaip tik dėl beprotiškai aiškios. Ji tikriausiai kaip tik ir sėdėjo merginai iš dešinės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:37 pm

Ėmė kramtyti savo apatinę lūpą, kol ją paskaudo, tada ją paleido ir atsiduso. Rankas vėl ištraukė iš kišenių ir ėmė braukyti pirštų galiukais per smėlio viršų. Akys lakstė po tamsą, nors kartais apsistodavo ir ties angeliuke. Kevinas stengdavosi žiūrėt į ją nepastebimai, bet nebuvo tikras, ar ji tikrai nematė .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:40 pm

-Nagi, Kevinai, tiesiog pamiršk tai, kas ką tik įvyko.,-pagaliau prasižiojo mėgindama išsklaidyti susidariusią tylą.-Galbūt kaip atsiprašymą galėčiau pakviesti arbatos pas save?,-kilstelėjo antakį. Gi ne į pasimatymą kvietė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:45 pm

-Mhm...lyg tai būtų įmanoma,-pavarto akis, paskui visai užsimerkdamas. Jau geriau visai tylėti ir nieko nesakyti,-kokį atsiprašymą?neturi už ką atsiprašyti. Be to, jau vėlu, tu turbūt esi pavargusi ir tik veltui gaišti laiką su manimi,-tyliai ištaria ir lėtai pramerkia savo akis
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:49 pm

-Oh, cmon, juk ne šiaip sau tave pabučiavau!.,-pasakė gal tikrai kiek per aukštu tonu. Gal vaikučiai su tėvais, kurie būriuodavosi aplinkui, jau buvo išsiskirstę..-Gerai, bet jei jau taip kalbi, tai dabar man argumentuok, kodėl aš veltui gaištu laiką su tavim?,-antakis šį kartą pakilo iš susidomėjimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:54 pm

Kai ji užšaukė, Kevinas iš netikėtumo krūptelėjo ir vos vos susigūžė, nemaloniai pasijusdamas.. Juk jis girdi, kam šaukt..?
-tai kodėl tada?-sumurma panosėj, vėl nusukdamas akis nuo merginos. Šį kartą jau ilgesniam laikui.
-todėl, kad vietoj to, kad čia su manimi sėdi, galėtum eiti susitikt su draugais. arba eit miegot. arba čia viena pabūti,kaip ir norėjai,-atsidūsta
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Sk. 05 08 2012, 11:58 pm

-Arba užčiaupti šitą melą iš tavo burnos dar kartą.,-atsisukusi prispaudė lūpas prie Kevino lūpų, tik šį kartą vos trumpam, o tada atsitraukusi delniukais suėmė jo veidą.-Tu daugiau niekada šitaip nekalbėsi..,-šyptelėjo įveldama vieną ranką į Kevino plaukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 12:05 am

Po to trumpo bučinio, vaikinas šyptelėjo toks patenkintas.
-jeigu taip tu mane visad tildytum...aš kalbėčiau ir kalbėčiau nesamones.-nusijuokė ir įsispoksojo į merginos akutes, kurios jį tiesiog užbūrė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 12:07 am

-Tai pasakyk dar ką nors..,-šyptelėjo perkeldama rankas ant vaikino liemens ir pati neatitraukdama žvilgsnio nuo Kevino akių.-Pasakyk ir atsiimsi.,-sukikeno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 12:15 am

sugavęs merginos žvilgsnį, palaikė akių kontaktą, kol neištvėręs prisislinko prie jos ir švelniai pabučiavo jos lūpas. Tuo metu jis ištraukė rankas iš kišenių ir vieną uždėjo merginai ant kaklo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 12:17 am

O jau dabar Dakota nesiruošė Kevino paleisti. Tvirtai apkabinusi jį per liemenį, prisitraukė arčiau ir mėgavosi akimirka tikėdamasi, kad ryte nepasirodys, jog visa tai buvo tik sapnas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 5:50 am

Jis tęsė bučinį, toliau ją bučiavo, o kol tą darė, vienos rankos pirštais glostė merginos kaklą, kitą ranką uždėjo ant jos nugaros ir švelniai , negreitai glostė.
Jis tikrai nebuvo pratęs bučiuotis, bet šįkart jam ypač gerai išėjo, nors jis apie tai nelabai galvojo. Jo mintys sukos apie Dakotą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 8:14 am

Lauke tikrai buvo vėsu ir prieš tai Dakotai buvo netgi truputį šalta, tačiau dabar visas šaltis iš kūno tiesiogine to žodžio prasme išgaravo. Galiausiai atsitraukusi šyptelėjo ta savo tradicine šypsena Kevinui ir pirštais pakedeno jo plaukus. Nežinia, kodėl, tačiau jautėsi laiminga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 9:00 am

Vaikinas taip pat atsitraukė, bet ne per toli, ir nusišypsojęs rankomis tvirtai bei šiltai apkabino Dakotą per liemenį.
-man gera su tavimi,-sušnabždėjo jai į ausį ir spūstelėjo jos kūnelį savo glėbyje.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   

Atgal į viršų Go down
 

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-