It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 9:41 am

Kadangi Dakotai su kone peršviečiama suknele jau ėmė darytis šalta, ji visai apsidžiaugė sulaukusi apkabinimo ir taip pat apsikabino Keviną.
-Man irgi su tavim gera.,-kalbėjo šypsodamasi ir padėjusi galvą Kevinui ant peties.-Bet čia darosi šalta ir mums tikrai reikėtų susirasti kitą vietą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 10:39 am

-Pavyzdžiui kokią vietą?-paklausia, laikydamas merginą savo glėbyje. Visai nenorėjo jos paleisti, galėtų taip sėdėti visą naktį, nes jam gera buvo jausti ją savo gleby.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 10:45 am

-Juk aš jau kviečiau arbatos pas save, bet jei tau netinka, visada galime susirasti kokią kitą vietą, kurioje šilta.,-šyptelėjo atsitraukdama ir pažiūrėdama Kevinui į akis. Dakotos akys dabar tikriausiai turėjo ypatingai blizgėti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 11:02 am

-Aš nežinau, ar man galima pas tave eiti,-gūžteli pečiais ir nestipriai prikanda apatinę lūpą,-kur dar gali šilta būt? Tokiu metu viskas uždaryta, na, nebent naktiniai klubai atidaryti, bet aš ten nenoriu,-gūžteli pečiais ir atsidūsta. Stebėjo merginos akis ir nejučia šyptelėjo maža šypsenėle.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 11:06 am

-Kodėl tau turėtų būti negalima eiti pas mane?,-antakis pakilo, o šypsenėlė iš lūpų dingo. Dakota dažnai matydavo kitarasius dievų namuose ir tai tikrai niekam nesukeldavo problemų.-Aš turiu labai didelį kambarį, o jei dar tiksliau viską už vienų durų.,-pavartė akeles.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 1:27 pm

-nees...am.. Ką žinau. Mum daug kas neleidžiama,-gūžteli pečiais. Ne, jis nesiskundė, jam patiko būt dievu ir gyvent taip, kaip liepia Markas, bet kiek per daug taisyklių ten.
-kvieti mane pas save į kambarį.?-nustebęs paklausia, bet paskui nusišypso ir pabučiuoja merginai į skruostą,-galime ir pas tave eit, tiesą sakant, man nesvarbu ar man ten galima, ar ne. Noriu dar su tavim pabūt ir nenoriu, kad peršaltum ir susirgtum,-šypteli ir greit atsistoja, iškart ištiesdamas ranką ties angeliuke, kad padėtų jai atsistot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 1:30 pm

-Taisyklės ir yra sukurtos tam, kad jas sulaužytume.,-patenkinta apsilaižo lūpas ir suėmusi Kevino delną atsistoja. Nusipurčiusi smėlį, pakelia akis į vaikiną, kuris jai net ir mūvint utopinio dydžio aukštakulnius buvo labai aukštas.-Tu pėščias ar su mašina?,-pasiteirauja.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 1:43 pm

-Teisingai pasakyta,-mirkteli jai viena akimi ir kilsteli lūpų kampučius. Kai ji jau saugiai stovėjo ant kojų, Kevinas paleido jos ranką,-aš pėsčias , o tu?-paklausia, susikišdamas rankas į kelnių kišenes, kas jau tapo įpročiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 1:46 pm

-O aš su automobiliu.,-šypteli rodydama į mašiną ten aikštelėje, o tada ima lėtai žingsniuoti jo link.-Žinau, kad man visai netoli či ateiti pėščiomis, tačiau negaliu atsispirti vairavimui.,-spusteli signalizacijos mygtuką ir jos ratai duoda ženklą mirksėdami šviesomis.-Važiuojam?,-šypteli pakankamai šelmiškai,nes greitis Dakotai patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 2:02 pm

Nustebo, kai mergina pasakė, jog ji čia su automobiliu, manė, kad ji atėjo pėstute, kadangi nuo jos namų iki čia yra itin netoli.
-aaa, maniau, kad tu čia pėsčiom atėjai,-gūžteli pečiais ir greit apskaičiuoja kiek laiko nuo jo namų iki čia ir kiek nuo Dakotos namų iki čia. Kevinui dar toliau negu jai. Gal ir pats atvažiuotų čia su mašina, bet tokios netgi neturi. Vaikinas ėjo iš paskos ir dairės aplink,
-aha,-linkteli ir nusišypso, pažiūrėdamas į jos mašiną. Kažko nedrįso ten lipt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 2:18 pm

-Nagi, lipk.,-nusijuokė pati atsisėsdama už vairo ir užvesdama variklį.-Nevešiu gi į mišką tavęs, Kevinai.,-šypteli laukdama vaikino mašinoje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 3:02 pm

Kevinas nedrąsiai šyptelėjo ir įsėdo į keleivio vietą priekyje. Uždarė atsargiai duris ir pasisuko į merginą,-aš nesakiau, kad bijau, jog mane į mišką nusiveši... Man ir miške patiktų, žinok,-nusijuokė ir pasisuko į kitą pusę, pažiūrėdamas pro langą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 06 08 2012, 6:16 pm

-Man su tavim tikriausiai bet kur patiktų.,-pasilenkusi suėmė delniuku Kevino veidą ir pabučiavo į lūpas, o tada tyliai sukikenusi įjungė pirmą pavarą ir nurūko dievų namų link.

((parašysiu ten))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 17 09 2012, 7:49 pm

Matis grizo i gimtuosius krastus. Visiskai pasikeites ir igijes zalinga iproti - rukyma. Nebera to lengvabudisko,linksmo Mattuko,kuri visi taip mego stumdyti ir palikti kvailelio vietoje. Zinoma,meile seseriai Eluisai niekur nedingo,visuomet buvo ir bus tokia stipri,taciau vaikinas uzsiaugino storesne oda ir nauja isvaizda. Be jokiu plastiniu operaciju!
Matis,jau spejes issikrauti savo manta namuose,dabar ramiai vaiksciojo smeliu,kuri visai nedaug skalavo ezero vanduo. Klestelejes ant zemes,Matis pazvelge i vandeni ilgesingomis akimis,lyg mastydamas,kogi jam dar gyvenime truksta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Pir. 17 09 2012, 7:59 pm

O kur buvęs kur nebuvęs atsiranda niekšas vardu Damian. Ko jis daugiau čia ieškosi jei ne draugijos ar šiaip aukos linksmybėms. Aišku tikėjosi pamatyti kokias dailias merginas, kad turėtu dar vieną smagų užsiėmimą, bet dėja nusivylė, nes šiuo metų laiku nieko gero čia nesurasi. Jį kankino nenuvaldomas troškulys, tad ieškotis dailaus kasnelio jis tikrai nenorėjo. Už kelių šimtų metrų užmatė vaikinuką, rūkantį... Aišku jam tai nepatinka, nes kraujas juk užterštas, na bet nieko pradžiai užteks ir prastos kokybės kraujo. Eilinį kartą jo akis dengė akiniai nuo saulės, o eisena įrodė, kad jis šimtu procentu savimi pasitiki. Nusibodo lėtai eiti, tad akimirksniu atsirado vaikinui už nugaros. - Gal pavaišinsi viena? - Maloniu balsu pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 4:50 pm

Is pradziu Mattas lyg ir isgirdo cezant smeliuka,taciau staiga tas garsas dingo ir pasigirdo uz nugaros balsas. Vaikinas kiek palauke,mat cigaretes brangokai kainavo. Kazkaip ir nesinorejo kazikokiam findalietui duoti..Bet every random man is a BRO. Taip kad Matis truputeli griztelejo,kad paziuretu bent kaip nepazistamasis atrodo,issitrauke is kisenes pakeli rukalu,istrauke viena ir iskele vyriskiui.
-Labai prasom,-syptelejes vis laike istiesta cigarete linkui Damiano.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 6:19 pm

veido mina visai nepasikeitė, tik akis kurių nesimatė, kaip ir pakeitė spalva, o gal tai tik ir paprasta reakcija į šalia esantį kraujo donorą. Nedvejodamas jis ištraukė cigaretę iš pakelio, o tada tikrai jau nemandagiai pasielgė.
- O tai man su akmenimis tu siūlai prisidegti? - aišku jei būtų pasakęs su šypsena, tai nebūtų nuskambėję taip šiurkščiai, bet dabar tai tarė lyg ir paniekinamai, nors nelabai suprasi, kai jo toks balso tonas visą laiką. Pro tamsius akinių stiklus nesimatė, kaip demonas kūrį laiką spoksojo į jo kaklo venas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 6:51 pm

-Ziebtuvelis esti tame paciame pokelyje,is kurio issitraukei cigarete,-lyg su zabalu kalbedamas Mattis tarstelejo. Jis taip pat neatrode per daug malonus,mat ismoko neduoti savo pasitikejimo kiekvienam sutiktam. O sis nepazistamasis neatrode vertas ne krislelio malonesnio tono.
Vaikinas nepasikrutino is savo sedejimo vietos. Tik truputeli buvo atsisukes sonu,kad matytu,kad vyras uz jo daro. Velniai te zino,gal paims ir koki pagali issitrauks is kisenes. Arba lazda. Arba kuoka. Dabar zmones idomiausius dalkykus su savimi nesiojasi...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 7:04 pm

jis galiausiai po kelių sekundžių tylos vėl pažvelgia į pakelį ir ištraukia ugnies šaltinį, bei netrukus juo prisidega cigaretę ir užtraukia dūmą. Vis dėl to žebtuvėlį pasilieka sau, mat jau turi šiokį tokį menką planą, ir visai atsitiktinai prisiminė, kaip atrodo sudaužytas žebtuvėlis ir kaip vyksta sprogimas.
- Tai ko čia lauki? - Ganėtinai žemu tonu paklausė ir toliau spoksojo į kraujo maišo kaklą. Na dabar su mielu noru jam pultu kąsti į gerklę, bei ryti kraują, o vien apie tai pagalvojus, jo visas kūnas įsitempia, nes dabar tikrai reikia kraujo, bet juk jis nebūtų demonas ir juolab Damianas jei nesugalvotų savų žaidimų, bei palankių taisyklių tik jam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 7:19 pm

Suprates,kad neatgaus savo turto,Mattas is kisenes issitrauke kita ziebtuveli ir idejo ji i buvusiojo ziebtuvelio vieta. Susikises pakeli atgalios i kelniu kisene,vaikinas nusisuko nuo nepazistamojo. Mane,kad vyras,gaves ko norejo,pasitrauks salin. Taciau jis,atrodo,uzsimane pamegzti pokalbi.
-Man atrodo,kad jums nei rupi,nei jus turejote noro klausti manes kazko panasaus. Tad kodel is vis paklausete,jei suzinoti nera jusu intencijoje? - vaikians buvo nusisukes,todel leido sau sypteleti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 7:33 pm

- Nai nai, kaip protingai šneka šiuolaikinis jaunimas. - Pagaliau jo veide pasirodė šypsenėlė, na o jei tiksliau tai pašaipi šypsena, nes kitokios iš jo tikrai neįmanoma sulaukti. - Tik pasiteiravau, o tu taip negražiai... - Dabar šneka lyg išmanytų visas etiketo taisykles. Damianas toliau žiūrėjo į vaikiną, bei užtraukęs vos kelis dūmus, numeta nebaigtą cigaretę jam prie kojų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 7:38 pm

-Na zinai,siuolaikiniam jaunimui juk reikia didinti smegenis,kad veliau galetu padoriai islaikyti Jus,vyresnioji karta,-Mattas atsake Damianui taip pat pasaipiai,kaip ir jis. I cigarete per daug sirdies nedejo, tik uzkase ja po saujele smeliuko.
-Ar ponas dar ko nors nori? - Dabar Mattis atsistojo. Nuo jo kelniu nubyrejo upelis smeliuko,kuri dar reikejo pasivalyti nuo uzpakalio. Jei vyras neiseis,tuomet Mattas patrauks savais keliais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Antr. 18 09 2012, 7:59 pm

Na kad jį senu pavadino, tai per daug neįsižeidė, nes ką jau padarysi tą jis jau ir pats pripažino per kelis tūkstantmečius. Akimirką tiesiog tylėjo ir įžūliai spoksojo į vaikiną, galvojo ir sprendė, kaip čia su juo pasielgus, kol galiausiai nusprendė, kad užteks čia žaisti, nes asmenybė ši ne iš silpnųjų, pažiūrės kaip jaunuolis susitvarkys su skausmu.
- Klausyk Matt'ai, kitą kartą prisimink kad prieš vyresnius nebūtina taip šnekėti. - demonas dabar priėjo arčiau jo, atsistojo prieš jį, taip užstodamas horizontą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 5:43 pm

Vaikinas is pradziu truputeli nustebo,kad sitas pries ji stovintis vyriskis zino jo varda. Bet,kam cia stebetis....Turbut per koki FB rado ir pasirodo esas stalkeris.. Dar gal ir nuzudys. Velnias,taip turbut ir bus. Juk jie vieni prie atokaus ezero!
-Pries vyresnius,kuriuos gerbi ir pazisti. O kadangi tu man kaip ta skruzdelyte misko viduryje,tai..leisiu sau kalbeti taip,kaip noriu,kad tik pats nustotum issidirbineti ir suktumeisi eiti,-truktelejes peciais Matis,atrodo,nerode dideles baimes,kai Damianas ismetes rema prisiartino dar arciau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   Tr. 19 09 2012, 6:35 pm

Nemėgsta, šis demonas tikrai nemėgsta, o gal tiesiog nepakenčia kai jo nebijoma, tai jam lyg pažeminimas ar kažkas baisesnio. Jis jau galvojo, kad reiktų lysti į šio asmens galvą ir susirasti tai ko jam reikia, bet gal nereikia taip žaisti, nes troškulys stovint tiesiai prie kraujo šaltinio, tiesiog vertė degti iš vidaus.
- Tai gi, ką drauguži norėtum nuveikti? - Dabar jau maloniu balsu prašneko, nes vien mintis, kad tuoj pasilinksmins kaip seniau, jam kėlė šypsena. Aišku linksmybės skirtos jam vienam bet who cares? Demonas pagaliau nusiėmė akinius nuo saulės, bei juos užkabino viena kojele už apykaklės. Vėl įsispoksojo į tos menkystos kaklą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smėlis   

Atgal į viršų Go down

Smėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next