It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Medžių pavėsis   Št. 16 06 2012, 6:10 pm

*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 19 06 2012, 9:20 am

bėgdama atsiduria prie ežero. jėgoms pasibaigus nukrenta ant žolytės po medžiais ir tiesiog guli, bandydama susigaudyti kur ji yra, kur jos namai, jeigu išvis tokius turi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 19 06 2012, 5:16 pm

Markitas atsirado. Pades Nikei. Nors is Majos zinutes nelabai suprato,kas merginai nutiko. Nebeturi atminties? Hm...Paskutini karta,kai bande sugrazinti atminti Ninai,si pradejo klykti. Tai arba per daug ispindejus buvo,arba rimtai skaudejo arba negerai pasijaute. Priejes prie gulincios Nikes,atsiklaupe salia ir pasilenke virs merginos veido.
-Na? Kas nutiko? Galbut reikia pagalbos? - taip neutraliai pradejo kalba,kad neisgasdintu Nikoles.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 11:05 am

lėtai pakelia galvą, nužvelgia atsiklaupusį vyrą ir atsidūsta. kažkodėl džiaugiasi būdama be atminties, galės viską pradėti iš naujo, bent jau nepamena visų skaudžių dalykų, kurie jai nutiko per visus gyvenimo metus. -nereikia man pagalbos, aš tiesiog ilsiuosi, ačiū, jūs labai malonus,- nusišypsojusi trumpam užsimerkia ir giliai įkvepia gaivaus miško oro.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 5:35 pm

O,Nikole rimtai be atminties...Markas maste ar pabandyti bent priminti apie save,bet kazkodel nedriso. Galbut todel,kad mergina pagaliau gali pradeti viska is naujo,be jokiu prastu ir skaudziu prisiminimu...Nors drauge prarasti yra nesvietiskai skaudu. Juolab kad Markas Nike pazista artimai jau daaug daaug laiko. Vyras dar kiek patupejo ir atsistojo.
-Tuomet netrugdysiu,-maloniai pasakes pasisuko eiti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:15 pm

Markui atsistojus ir jau pasisukus išeiti Nikolė greitai atsisėda, kažkodėl šitas vyras ją traukia, net keista, galbūt senas pažįstamas, ar brangus žmogus, bet gaila jog ji nieko nepamena. -ne, prašau neišeik, aš nežinau, bet kažkodėl man su jumis gera, toks jausmas lyg jus pažinočiau, galbūt aš jus tikrai pažįstu? buvote man svarbus? - kupinomis norėjimo sužinoti akimis, žvelgia į Marką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:19 pm

Markitas atsisuko,isgirdes Nikoles balsa. Letai eidamas atgal,link merginos,atsiduso ir vel atsiklaupe salia Nikes.
-Hmm...Na taip. Mes buvom pazistami. Sakei,jog esu tau labai svarbus. O ir tu man esi mylima drauge,-letai ir atsargiai pasake,stebedamas Nikoles veido israiska.
-Ir is tiesu skaudu,kad tau taip nutiko...Noreciau kaip nors padeti,bet ne nuo manes vieno tas priklauso..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:24 pm

klausydama jo šiek tiek nustemba, bet šiaip greitai nustebimą pakeičia šypsena. -va kodėl mane prie jūsų traukia ir nenoriu, kad išeitumėt,- su švelnia šypsena veide pasako. -aš tik nesuprantu kas man atsitiko, kodėl praradau atmintį, mane kankina nežinia, nuo to net galvą skauda,- atsidūsta. šiaip gi ji ligoninėje pagulėjo vos vieną dieną, net pasveikt nesugebėjo, vis dar yra Trevoro palikti įkandimai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:30 pm

-Gali buti,-nusisypso.
-O tu nori viska prisiminti? Ar visgi jauti,kad atminties praradimas - tai naujas gyvenimo lapas? - pasiteirauja. Nori gi isgirsti Nikoles nuomone. O Trevoro ikandimus isgydysime veliau. Dabar juk reikia graziai pabendrauti..Markui dar reikes skubeti namo ir pagaliau padoriai pasveikinti sunu su gimtadieniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:32 pm

-aš nežinau ko aš noriu, nežinau koks mano gyvenimas prieš tai buvo, ar aš turėjau daug draugų? turėjau vaikiną? norėčiau bent tai prisiminti, nors jeigu buvo daug kartų įskaudinta, pavyta į šalį...- atsidūsta. -to nenorėčiau prisiminti, galbūt man reikia tiesiog iš čia išvykti ir viską pradėti iš naujo, net nežinau, neįsivaizduoju ką man daryti,- nuleidusi žvilgsnį į žemę šiek tiek apsiašaroja.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:37 pm

-Ei,ei,neliudek! Draugu turejai tiek,kiek ir reikia tikruju tureti. O siaip...turejai suzadetini. Tik,atleisk,nezinau,kur jis dabar yra,-apgailestaudamas ir kiek tyleliau pasake. Markas dabar tikrai ne nenumano kur randasi Natanielis.
-Manau tau reiktu pailseti. Isvykti kur nors,kur sirdis traukia. I kokia kita sali..Nes tie niurus Anglijos orai tik dar labiau slegia,-sypteli ir pasiziuri i apsiniaukusi,apytamsi dangu. Jei dar leitus prasides - is vis bus grazu...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:42 pm

-turėjau sužadėtinį? ir jis net neieško manęs? tikrai mano gyvenimas buvo geras,- daugiau sarkastiškai pasako ir giliai įkvėpusi atsidūsta. dabar tuo labiau nenori nieko prisiminti, tikrai išvyks iš čia ir daugiau niekada negrįš. -man reikia ne poilsio, o tiesiog išvykti iš čia, tik gaila nežinau kur mano namai, jeigu tokius išvis turiu, susirinkčiau visus daiktus ir tiesiog dingčiau iš čia,- kuo toliau apie tai šneka tuo labiau viskas Nikolei gražiau skamba.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:47 pm

-Nemeginsiu tavesz stabdyti,nes matau,kad tau to reikia...Bet,gal galeciau bent kuom nors padeti? Kad ir mazas dalykas,sakyk. Galiu pavyzdziui palydeti iki namu,-pasisiulo.
-Galbut pabuvusi savoje tvirtoveje apsigalvosi del tos keliones?..-maloniai pasako. Tai nebuvo labai jau klausimiskas sakinys. Veikiau tik su klausimo trupineliu.
-Ir mes juk nezinome,ar jis iesko taves ar ne. Galbut iesko,bet netinkamose vietose? - pasiulo va toki varianta. Juk gali ir taip buti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 20 06 2012, 9:53 pm

-norėčiau, kad palydėtum iki namų, nes aš net neįsivaizduoju kur jie randasi, be to viskas aplinkui sukasi, viena tikriausiai net nesugebėčiau nueiti kur nors toli,- lėtai stodamasi pasako. šiaip tikrai jai labai negera, visa išbalusi. visgi prarado daug kraujo, net nežinia kaip ji sugebėjo iki čia ateiti tokios būklės. pakilusi nuo žemės atsiremia į medį ir trumpam užsimerkia, bet ilgai neišstovi ant kojų, greitai praradusi sąmonę nukrenta ant žemės. va ką reiškia po galvos sutrenkimo kažkur vaikščioti, ir dar po gero sutrenkimo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Kv. 21 06 2012, 5:52 pm

Markitas sugavo Nikole,jos galvai dar nepasiekus zemes.
-Ech..Na va. Pagydysiu tave,tad gali ramiai miegoti,-syptelejes ir pasakes viska pats sau,dingo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 6:46 pm

Tokia tikrai laiminga po padarytos žalos merginai atpėdino Paule čia. Kadangi šitame miesteliūkštyje saulė kepino ko ne mirtinai, pavėsis Paulei buvo labiau prie širdies nei saulė, kuri visiškai varė iš proto. Kiek apsižvalgiusi, nužingsniuoja prie vieno iš dideslių medžių ir vienu geru šuoliu atsiranda ant vienos iš medžių šakų, didžiausios, ir atsisėda įsitaisydama patogiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 6:53 pm

Visiškai neturėdamas ką veikti atsiranda čia, nes jo nuojauta sako, kad čia gali šiandien būti linskma, o jis linksmybių nepraleidžia tikrai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 7:02 pm

Pajutusi, išgirdusi ir pamačiusi apačioje esantį vaikinuką vėl šypteli. Aišku pagalvoja, kad čia žmogus dėl to dailiai susileidžia priešais jį, tačiau iš kart pajunta, kad čia ne žmogus, tačiau iš kart nesusivokia kokia šio vaikinuko rasė, todėl nutaiso ne itin linksmą ar patenkintą veidą. Gal koks angelas ar dievas bus? Ne, nešviečia jis gerumo dulkėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 7:17 pm

Kai priešais jį atsiranda mergina, jis susiraukia, nes kam gi patiktu, kad priešais atsiradinėtu merginos. Nors visai neblogai, bet būtų įdomiau jai tos merginos būtų žmonės, o ne kažkas kitas.
-Hm....Aš už naujas pažintis, bet ne šiandien, gerai?,-mirktelėjo akį, nes jam norėjosi kažko žmogiško ir raudono.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 7:20 pm

Išgirdusi tokius vaikinuko žodžius tiesiog nusijuokia. Gėjus bene? pagalvoja dar. Kaip vaikinukas gali nenorėt pažinčių su merginomis?
-Ne, aš prieš - išmetusi ali labai jau mielą šypsenėlę taria ir žengteli žingsnį atgal, kad galėtų nužvelgti nepažįstamąjį nuo galvos iki kojų. Neblogas, neblogas... vėl pagalvoja. Tikrai neblogas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 8:45 pm

Pamatęs, kad mergina nusijuokia, nežymiai šypteli ir toliau vaidina nustębūsi ir pikta paprasta žmogeli, nors pas jį visiškai nerasta jokių aktorinių sugebėjimų.
-Ech....Nu ką jau bepadarysi, kas bus tas...,-sumurma po nosimi ir persibraukia ranka per plaukus.-Aš Coltonas,-šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 8:52 pm

-Kur tu dingsi... - kiek pavarto akeles. Nuo Paules nebėga niekas, o jei kas bėga, ai juos ji pagauna, o pagavus, sveikų nebepaleidžia, tad geriau su ja geruoju būt.
-Kas bus tas... o ko tu tikies? - kilsteli antakį. Ir puola ji čia bendraut su visais, vis dėl to žmogės kraujas jai įtaką gerą padarė.
-Aš Paulete - kiek palenkusi galvą į vieną šoną taria. - Kokios tu rūšies? Žinau, kad ne žmogus, angelas ar dievas, tad demonas ar vampyras? - iš kart užklausia. Patinka jai žinot iš kart su kuo į pokalbius velias.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 9:14 pm

-Hm...Leisk pagalvoti. na čia daug medžių ir krūmų,-pasako ir apsidairo aplinkui, nors jis dar abejoja ar reikės bėgti nuo tokios kaip ji.
-Ko tikiuosi?,-pakartojo ir prunkštelėjo, galiausiai nužiūrėjo ją nuo galvos iki kojų, o taip jis daug ko tikisi.
-Kažkur girdėta...,-nutęsia.-Bene modelis esi?,-šiek tiek pakreipia galvą.-Mėgstamiausias patiekalas kraujas,-tepasakė žiūrėdamas jai į akis, nes jam patiko vaidinti linksmu ir geru vampyru.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 02 07 2012, 9:27 pm

-Cha... - vėl kiek nusijuokia apeidama vaikinuką ir taip gerai jį nužiūrėdama. - Banalybiu nereikia čia. - Turėjo omenyje kalbas apie modelius ir tai, kad vardas girdėtas. - Demonų mėstamiausias patiekalas irgi kraujas... - nutęsia kiek vėl stovėdama priešais jį. - Aiškiau būtų jei pasakytum turi sparnus ar ne - šypteli šiek tiek. - Ei... nereikia to gero vampyriuko įvaizdžio... tavo išvaizda rėkte rėkia, kad neesi gerutis. - Taip, Paule geručius nuo blogiukų pagal išvaizdą atskirt mokėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 11:07 am

Ramiai stovi kol mergina jį apeina ir šiek tiek nusižiovoja, nes mat gi saulėta diena, o jam ir miegas užėjo.
-Kaip pasakysi,-išmetė menką šypsena ir linktelėjo, mat kitos merginos iš karto būtų pradėjos spanksti, kad ,,Ar tikrai aš atrodau kaip modelis'', ,,Oi ačiū'', bet ji kitokia ir jam tai patiko, neveltui gi nuojauta ir sakė, kad čia bus linksma.
-Ech...Supranti norėčiau, bet dėja, tesu tik paprastas geras vampyras,-pasako ir pats nepatikėjo, kad yra geras.
Norėjo dar ilgiau pažaisti gerą vampyrą, bet kadangi geras oras kažkoks paukštis pradėjo skraidyti aplink galvą, o jį tai erzino, tad susiraukė ir atvertė galvą, kad galėtų jį surasti. Ilgai netruko, kad ji surado ir kaip jis skrido pro jo galvą tiesiog su viena ranka jį pagavo ir su kita ranka suėmęs už galvos kaip kokiai žaislinei lėlei nutraukė ją.
-Gal ir nesu geras,-pasakė vėl atsisukdamas į ją ir nusivalydamas kraujo laša nuo žando.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   

Atgal į viršų Go down

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-
» Medžiotojai