It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 9:50 pm

Jis tik linktelėjo i jos pasakytus žodelius ir privedė taurę sau prie lūpų.Gurkštelėjas truputi gėrimo ir pasimėgaves jo skoniu. Bet pabaigoje gavo toki maža bučki i smakriuką ir net pritrūko oro nes jausmai virė jo viduje.
-Šis vakaras tegu būna toksai kokie turėtu būti mūsų vakarai, kai nereikia jaudinti dėl nieko ir tik būti vienas su kitu. Juk paprastas būvimas, net labiau kartais žavi negu seksas,-šypteli ir paglostė jos plaukus ir pakštelėjo i nosiukės galiuką.
-Niekad nemaniau kad pasakysiu bet tu mane pakerėjai ir iklimpau i meilės liūna tau. Tik kad pats noriu paskęsti joje, kad būčiau visą galvą pametęs dėl tavęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 9:56 pm

- nepamesk galvos, nes man da rjos prireiks. - šiltai šyptelėjo jam ir atsirėmusi į jo krūtinę, atsiduso bei atsipalaidavo. Atrodė visas gyvenimas be rūpeščių ir vien žvaigždėmis lyja naktį. Jos akys spindėtė spindėjo nuo tokios pilnatvės. - Seksas dalis mūsų meilės, kuri išlieka svarbi, bet netokia, kokia būna dvasinė pilnatvė sėdint ir šnekantis su savo mylimuoju ir jaustis, jog tu visiškai viską turi ir nieko tau netrūksta. - gurkštelėjo da rvieną gurkšnelio vyno ir pajuto kaip šiluma pasklido po jūs kūną ir pajuto kaip iš tos laimės nuredėjo viena ašarėlė, dar tiap nėra buve jai.. kad taip paveiktu toks idiliškas paveikslas, paveiktas stiprios meilės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:05 pm

Jis net akimirkai užmerkė akis nes buvo tobulas vakaras ar net diena. Jam nebesigalvojo kai jinai šalia.Jis girdėjo jos kiekvieno ištarto žodžio.
-Daugelis porų sako kad seksas tik po vestuvių, bet mes tą taisyklę sulaužėme kelis kartus. Tad nesame kaip dauguma porų,-vos linksmesniu balsu pasakė ir tada gurkštelėjo vyno.
-Šis vynas ypatingas kad auginamas kažkur kaime tolumoje kur tik šios rūšies vynuogės auga. Tad sakoma kad jis gali bet kada padėti nes mažina skausma ir atpalaiduoja. Beto dar suteikia jėgų ir leidžia net nuo nedidelio kiekio pasijusti ant debesų,-jis tai išbandes savo kailių, tad žino.
-Mes esame tarsi širdutės atskiros dalys, suėjusios i viena ir plakanti jau kaip viena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:17 pm

Kiek pasiraiviusi ant jo krūtinės atsiduso ir iš ties atsipalaidavo ir jokio skausmo tik kažkokia palaima sklandė joje. Atrodė, jog ir egzistavimas visai šaunus, bet tik jeremy dėka. - iš ties šis vynas stebuklingas. - linktelėjo ir kiek pasukiojo taurę rankoje stebėdama naktyje kaip juodas skystis putuoja ir vėl gurkštelėjo. - na mes ne žmonės, tad ir laimė mūs kiek kitokia. viskas pas mus vykšta aukštame ligyje. - apsilaižė lūpas ir nusibraukė nudžiūvusia ašarą nuo skruostų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:22 pm

Jis švelniai su pirštuku nuvalė likusią ašara nuo jos skruosto nes jau buvo atsimerkes.-Gerai kad nesame žmonės, nes man būtu mažai tų 100 metų su tavim ar mažiau. Geriau visą amžinybė su tavimi, tobuliausiu kūrinėliu kurią isimylėjau,- jis jau buvo vos vos ikaušes nuo vyno ar nuo meilės jai. Nežinojo pats.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:28 pm

- jei būtų ir žmonės, mes džiaugtumėmes tuom kuom turime, tiek kiek mum skirta. - priglaudė savo žandą prie jo rankų ir kveptelėjo, išgėrė likusį vyną ir atsidavė savo jausmam, kurie buvo it kokia jūra, kurioje šėklsta štormai, audros, pučia brizai. Viskas taip pasakiškai atrodė, jog tikrai nieko nebereikia. - dėl tavęs viską padaryčiau. - pakėlusi galvelę šyptelėjo ir žiūrėjo į jo šokoladines akis, kuriose galėjo skendinti visą savo gyvenimą iki pat mirties.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:33 pm

-Man kur kas priimtiniau turėti tave amžinybę,-lėtai pasakė ir tada lėtai paglostė jos geltonus plaukus. Kurie buvo tokie švelnus kad net noras dingo jų neglostyti.
-Aš irgi viską padaryčiau, taigi vienas be kito jau nebegalime,-lėtai atsigulė taip ir jos galvą pasiguldė ant savo krūtinės. Aišku šalimais atsirado kelios pagalvėles Viena pasikišo sau po galva.Toliau ją glostė ir žvelgė i dangų.
-Niekada net nesvajojau sutikti mergina tokią kaip tu.[
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:36 pm

- o aš niekada netikėjau, jog mano geriausias draugas taps mano širdies pusele, kurios nebenoriu paleisti. - šyptelėjo ir kumštelėjo jam į pilvą nestipriai. - man irgi patinka ta mintis, jog mes būsime visą amžinybę. - linkteli nežyymiai ir prikanda lūpą. - siūlyčiau mums paslapčia susituokti, kaip tu į tai ? - kiek susidrovėjusiu balsu paklausė, o paskui ir užsimerkė besimėgaudama jo glostymu. Pojūčiai gniaužė širdį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:38 pm

-Galime ir slapčia susituokti kur nors. Las vegase sutuokia visus ir gana gražiai. Nes mano noras susisaistyti su tavimi visai ryšiais yra didelis kad viską padarysiu,-lėtai pasakė ir tada toliau glostė ją.
-Mes draugai ir mylimieji dabar. Tiesiog tobulas derinukas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:42 pm

- manau, galėtume tiesiog paprastai į bažnyčia nueiti, gal dar po kokį vieną asmenį patį artimiausia pasikviesti ir viskas. - šyptelėjo. nara nelabai nori skristi kažkur į las vega, kur šurmulys ir panaš. norėjosi viską ramiai kaip ir pridera nuotakai padaryti. - taip mes tobuli ir to niekas nepakeis. - linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 10:56 pm

-Taigi manau visi jau dabar snaudžia kur nors namuose ir laukią ryto. O taigi mes esame naktinukai,-nusijuokia su švelniu juoku kurio jis išmoko iš jos pačios.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 11:02 pm

- manau tada teks mum dviese nueiti ir tiesiog pažadinti kunigą ir susituokti. - nusijuokė ir atsisėdo sukryžiuoda kojas ir pažiūrėjo į jį. - o paskui tektu nueiti pas tavo marka ir mano aleksa ir susiderinti su pareigomis. - nusišypsojo kuo plačiausiai. - tai gal vis dėl to lekiam ir susituokiam, tik prieš tai persirengiam ? - prikando lūpą, laukdama atsako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 06 08 2012, 8:30 am

-Nu galime taip padaryti, jeigu kūnigėlis neišsigąs vidury nakties atvykus mums pas ji,-švelniai šypteli ir tada atsisėda pats,- Man su persirengimu nėra problemu, rūbus galiu atsigabenti nors ir čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 08 08 2012, 6:39 pm

- Na man vis tiek reikia apsireingti, tai gal grįžkime namo ir dar kam paskambinam artimiem, kad ateitu kaip liudininkai.. - šyptelėjo ir gūžtelėjo nuolankiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 08 08 2012, 6:55 pm

JEREMY:
-Galime taip padaryti ir manau susitikti tada prie bažnyčios. Kaip manai? -pakšteli jei i žanduką.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 08 08 2012, 7:10 pm

- Taip manau būtų geriausia. - linkteli ir atsistojusi, pabučiuoja. - susitiksime mielasis, kad taptume žmona ir vyrus amžiams. - paglostė žandą ir pranyko pakildama į dangų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Tr. 08 08 2012, 7:32 pm

JEREMY:
Jisai pradangino daiktus ir patsai pradingo.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:12 pm

Nija ėjo ilgai, niekur neskubėdama. Gal ne itin malonu buvo,jog ji vėl lankėsi visai netoli ežero, turint galvoje kad čia apsipyko su seserimi. Užsimerkus ir vos vos papurčius galvą mergina šyptelėjo , dabar tikrai nelaikas galvoti apie tokias nesąmones. Prie pat ežero eiti neviliojo, plius neaišku kada pasirodys žmonių , šį kart labiau viliojo mintis likti nuošaliau,todėl pasislėpusi medžių pavėsyje Nia prisitraukė kojas ir apkabino kelius rankomis. Išvaikius visas mintis įsistebeilėjo į žemę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:15 pm

Bekas klaidžiojo aplink kaip ir neturėdamas aiškaus tikslo. Tiesiog ėjo, o galvą vėdino nestiprus vėjas. Deja, jis neišvijo minčių, kurios sukosi galvoje. Jos kartojosi, lyg aiškūs vaizdiniai, lyg košmaras, kuris nenori atsitraukti nė akimirkai, kuris primena klaidas ir akimirkas, iššvaistytas akimirkas. O nuo to tik dar labiau sopa širdį. Tokią vienišą, sušalusią širdį. Jis klajojo tarp medžių, lyg labirinte, kol tolėliau pastebėjo siluetą prie medžių. Vaikinas stabtelėjo ir pasistengė geriau įsižiūrėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:22 pm

Tylą nutraukė žingsniai,vėjas atnešė žmogaus kvapą, bet Nia nė nesujudėjo, nors viduje užsidegė ,jau porą dienų nesimaitino. Šiuo metu į jos galvą pradėja lysti mintys buvo dvejopos, ji stengėsi save sudrausminti ir nesielgti taip kaip liepia inkstintai,nors neturėtų taip elgtis. Ji išvis nesuprato kodėl elgiasi kitaip nei seniau. Antrą kart pūstelėjus kiek stipresniam vėjui ji pakreipė galvą į tą pusę iš kurios sklido kvapas. Taip, ji nekldo, ten stovėjo žmogus, tik paprastas žmogus. Maistas -taip pagalvojusi vėl nusuko galvą , ištiesė kojas ir padėjo delnus ant žemės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:24 pm

Taip, jo niekas nemokė, kad galima palikt žmogų sėdintį šitaip. Visuomet reikia prieit ir paklaust, ar viskas gerai. Negalima palikt kito žmogaus bėdoj. Tuomet gal ir tavęs nepaliks. Bekas ėmė žingsniuoti merginos - kaip jau spėjo pamatyti - link.
- Atleiskit, nereikia pagalbos? - paklausė artėdamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:30 pm

Atsiduso išgirdusi ,kad vaikinas nenueina šalin o tik artėja. Jautė,kad greitai gali prarast bvailą protą ir pasielgti taip kaip šiuo metu tikrai netroško. Išgirdusi klausimą vėl pakėlė galvą į jį ir šyptelėjo, nusisukus pasirėmė į žemę ir atsistojo.
-Nereikia, -papurtė galvą , ir kad pasirodytų kiek tvirčiau permetė plaukus per vieną petį.. Ne ,taip negerai,-kodėl taip sugalvojai?
Yeah, merginai nebuvo priimtina kreiptis kažkaip maloniau nei tiesiog 'tu' neoficialioje aplinkoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:40 pm

Bekas gūžtelėjo pečiais ir ramiai šyptelėjo.
– Viena mergina, susisukus į dailų kamuoliuką tarp medžių. Vien poza išduoda tam tikrą vidinį konfliktą dėl kažko arba dėl patirtos skriaudos, arba dėl apmąstymų gausos, arba dar dėl daugelio priežasčių, – jis vėl gūžtelėjo pečiais išsakęs savo spėjimus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:46 pm

Išklausius ir kaip keista visai jo nepertraukus Nija išleido menką 'oh' ir padovanojo vaikinui šypseną. Tas šypsnis..jis nebuvo toks kaip kiti ,jis buvo nuoširdus,draugiškas ir be jokios pašaipos, tiesiog menkas šypt.
-Taip ,galbūt,-pridūrė susinerdama rankas ties krūtine.-galbūt tu teisus,-linktelėjo nuleisdama akis nuo jo ir pažvelgdama kažkur toli toli. Taip troško,kad viskas išsitrintų,visos tos mintys, kad vėl taptų tylu kaip kape.
Nia visiškai netroško būti kažkokia gerutė mergaitė ir tuolab pasauliui parodyti ,kad jai skauda, kad ji pasimetus. Šis vakaras buvo kažkoks kitoks, mergina nepajėgė būti savimi ir tai ją neramino. Toks jausmas lyg sąžinė būtų atbudus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 17 08 2012, 6:53 pm

Bekas kilstelėjo antakius. Taigi, stebėjimas vėl patvirtino, jog įmanoma pastebėti, kad žmonėm blogai. Ir galbūt padėti, jei tik jie leis.
– Ir tu, žinoma, nemanai, jog galiu tau pagelbėti, tiesa? – nusišypsojo. Ne, jis nebuvo įžūlus, tik švelniai teiravosi. Nemėgo, kai ir jam per daug į akis lenda, tad ir jis per daug nelindo. Jis - taiki persona. Nieko čia nepadarysi.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   

Atgal į viršų Go down
 

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-