It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 19 08 2012, 7:34 pm

Bekas kiek ramiau atsiduso ir pažvelgė į Nia.
– Aš nesugeriu, Nia, – šyptelėjo. – Tai pagrindas apmąstymams, nauja patirtis. Aš... Stebėtojas, – tarė jis. – Mėgstu viską vėliau analizuot, bet, kaip jau supratau, tu šį kartą man tokios prabangos nepaliksi, ar ne? Viską... Viską ištrinsi? – paklausė kilstelėdamas antakius.
Tuomet jis pagalvojo apie savo gerumą. Jis geras? Taip, gana geras.
– Aš nesigailiu, jog buvau geras tau, – jis lėtai linktelėjo, lyg patvirtindamas savo pasakytus žodžius. Jis tikrai nesigailėjo. – Bet dabar pasinaudosiu tavo patarimu ir į kitus žvelgsiu truputėlį atsargiau, – šyptelėjo. Taip, gerais patarimais jis naudodavosi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 19 08 2012, 7:50 pm

Šakės , su kiekvienu Beko žodžiu Nijai lyg kas durdavo. Ji vos vos drebėjo, arba taip manė. Tiesiog. Turbūt tiesiog atšąlo oras.
-Aš...-užsikirtusi pažvelgė jam į akis lyg ieškotų atsakymo į jo klausimą, bet ten nieko nepagavo,ničnieko. Stipriai užsimerkusi ji atsiduso ir vėl susinėrė rankas, taip jeitėsi saugesnė.-...šito dar nenusprendžiau...-pripažino ir vos vos šyptelėjo. Žvelgė į žemę, į akmenukus ir pavienius žolės kuokštelius.
Taigi, Nia nenorėjo paleisti vaikino, štai taip,paprastai, įpač po to kai parodė kokia silpna ji gali būti.
-nežinau nežinau nežinau,-šnabždėjo taip tyliai ir švelniai ,jog turbūt nelabai kas ir išgirstų jog ji apskritai kažką sako, tik lūpos minimaliai judėjo.
-O Dieve,-užsidengė burną savo delnu ir pažvelgė anam į akis. -.. man atrodo,aš tavimi visai pasitikiu,-Nijos akutės sublizgo, ji beveik niekada nepasitikėdavo ne tik kad žmonėmis,bet apskritai niekuo,net savo seserimi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 19 08 2012, 7:57 pm

Bekas leido jai galvoti. Netrukdė, tik stebėjo ją. Tyrinėjo žvilgsniu, centimetras po centimetro. Lyg norėtų išsaugoti vaizdą giliai giliai atmintyje, kur niekas niekas nepasiektų. Lyg bandytų į smegeninę jį įrėžti deimantu, kad niekas nesugebėtų tų įrantų iš jo galvos ištrinti, panaikinti ir paleisti pavėjui. Jis norėjo tai turėti. Tai prisiminti.
Jis stebėjo ją. Lyg ir pastebėjo, jog ji nežymiai virpa. Tylus instinktas krūtinėje ragino jį žengti kelis žingsnius į priekį ir tvirtai ją apglėbti. Lyg suteikti užuovėją nuo viso, kas pikta, šalta ir bloga. Bet jis leido jai svarstyti ir stovėjo it įbestas. Tačiau po kitų žodžių nesugebėjo. Nenorėjo jos išgąsdinti, priversti juo nepasitikėti... Jis tik norėjo ją vėl pajusti šalia, nes ji kaip ir paspruko per kelis žingsnius tolėliau.
– Tu neįsivaizduoji, kaip man malonu tai girdėti, – labai rimtai tarė. Ne, nerimtai. Greičiau nuoširdžiai.
Bekas nebuvo prievartautojas ar blogiukas, tad likus porai žingsnių jis ištiesė rankas į priekį.
– Ar malonėsi man suteikti garbę? – tyliai paklausė, prašydamas, jog ji leistųsi apkabinama. Jis nenorėjo jos spausti - tai jos laisva valia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 19 08 2012, 8:08 pm

Nija visuomet buvo religinta ir tikėjo Dievu. Vienu Dievu, o ne tais kurių buvo daug. Anie tik pasiuntiniai. Gal tai ,kad kažkam visiškai nekaltam išdėstė kas gulėjo ant širdies tuos ilgus metus ir buvo ko jai reikėjo? Nija porą kartų netgi meldėsi. Ar šį vaikiną atsiuntė pats Jėzus?
Mergina visdar stovėjo delnais uždengusi pusę veido. Ji jautėsi tokia rami, va dabar, būtent šiuo momentu, rami kaip nutilusi jūra, ir ta ramybė, ji nebuvo slegianti, Nijai ji netgi šiektiek patiko.Bekui ištiesus rankas Ni žengė pusė žingsnio į priekį ir pati jį apkabino. Miela, šilta, galėtų tai prabūti porą šimtmečių, gal net visą savo gyvenimą.
Ji kažkada tai jautė, kažkada seniai seniai, taspats vidinės ramybės ir šilumos jausmas užpildantis visą tuštumą joje. Būtent šią akimirką jai visiškai nerūpėjo kada bei kur . Jai terūpėjo kas buvo šalia. Tai Bekas ir visi tie jausmai kurių mergina taip ilgėjosi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 19 08 2012, 8:19 pm

Bekas giliai, lengvai atsiduso ir tvirčiau apglėbė ją. Ramiai tylėjo, glausdamas ją artyn. Vėl juto ją šalia ir buvo kur kas ramiau.
Vieną akimirką jam šmėstelėjo mintis, jog tai gali būt jo kraujo gėrimo padarinys, jog tai ji jį gėrė, tačiau jis pasipriešino šiai minčiai, nes tos tikrosios šios būsenos gijos pasijuto kur kas anksčiau.
Bekui dar labiau palengvėjo ir jis stovėjo daugiau nieko nenorėdamas, klausydamasis tylos, kuri maišėsi su jų alsavimais. Tai buvo harmoningas, darnus, gyvas ir šiltas garsas. Jam jis patiko. Dabar jam viskas patiko. Viskas buvo gerai. Ir neatrodė, jog tai iliuzija. Greičiau regėjosi, jog tai tiesa. Jis taip tikėjosi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 19 08 2012, 8:31 pm

Ir Nijai buvo tokia mintis kilusi,kad galbūt tai dėl kraujo, bet visgi, keista, nes to niekada nebuvo.
Stovėjo prisiglaudusi prie Beko, nepaleido jo,net minties tokios neturėjo. Užsimerkusi, lėtai kvėpuodama klausėsi medžių garsų. Kažkur toli vėl sudundėjo griaustinis, greičiausiai ir sužaibavo. Klapt...Klapt...Klapt... Sunkūs ,dideli vandens lašai pradėjo kristi iš dangaus. Nija vos vos prasimerkė, bet ta šviesa, šiektiek erzino, nors iškart šio jausmo pavyko atsikratyti. Giliai įkvėpusi ir vėl atsidavusi ramybei galutinai nusprendė, kad neprivers jo visko pamiršti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 3:15 pm

Žinoma, Bekas to dar nežinojo ir jį kiek graužė nerimas, kad visa tai praeis ir tada jis gaus verdiktą. Jis privalės viską pamiršti. Dieve, galėtų apsiverkt kaip mažas vaikas, tikriausiai. Nors gal ir nelabai. Jis tik ramiai atsiduso ir kiek atsitraukė nuo Nios. Ne todėl, kad labai užsigeidė ją paleisti, bet todėl, kad jam magėjo sužinoti, kas bus toliau.
Jis nuleido žvilgsnį į jos veidą ir laukė, ką ji pasakys toliau. Gal tai bus jam palanku? Tuomet jis bus maloniai pradžiugintas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 3:40 pm

Taip ir stovėjo paskendusi ramybėje iki Bekas atsitraukė. Šiektiek sutriko, bet paskui iškart prisiminė kur yra ir kas čia dedasi.
-Turėk viską savyje,-pradėjo ir giliai įkvėpus oro apmąstė ką sakys toliau,-tik elkis protingai,-dabar ir ji pakėlė savo akis link jo,-prašau,-šyptelėjo. Ar tai nebuvo pirmas kartas kai ji po šitų juodų debesų ėmė ir taip nuoširdžiai bei draugiškai nusišypsojo?
-Aš tavimi pasitikiu,-pasakė antrą kartą, tik labai tyliai ,galbūt labiau norėdama tuo įtikinti save.
Dar giliai širdyje šiektiek nerimavo,kad ateityje reikės savo vaikams kalti,jog niekada, NIEKADA nepasitikėtų žmonėmis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 3:54 pm

Bekas kiek nurimo ir atsipalaidavo. Jis tyliai atsiduso ir nusišypsojo.
– Gerai, – linktelėjo. – Aš pasistengsiu tavęs nenuvilti, tarė jis. Žinoma, jis jos nenuvils. Tik nenorėjo sakyti "pažadu", nes dažniausiai, kai tai pasako, aplinkybės susiklosto visiškai priešingai. Todėl jis pasakė būtent taip, tačiau jis jos nenuvils.
Bekas žengė žingsnį atgal, bet tada susivokė.
– Kada vėl tave pamatysiu? – paklausė žvelgdamas į Nią.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 4:00 pm

Nia tik žiūrėjo į vaikiną ir tylėjo,klausėsi jo balso. Ką čia žinai kada vėl likimas suves, o pamiršti būtų nuodėmė.
-Žinai,aš nors ir vampyrė ,bet naudojuosi šiuolaikinėmis technologijomis,-parodė liežuvį ir žaviai sukrizeno,-bentkada gali su manimi susisiekti.
Susigaudė kažkokį lapelį drabužių kišenėje ir atsargiai vos vos įkandus sau į pirštą krauju užrašė savo numerį. Tai atrodė juokingai, kaip iš kokio filmo.
-Va,-šyptelėjo atkišus popiergalį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 4:08 pm

Bekas paėmė lapelį ir suklapsėjęs akim atsargiai nužvelgė. Tačiau veide švietė šypsena.
– Okey, – jis tyliai nusijuokė ir pažvelgė į Nią. – Malonu žinoti, jog esi komunikabili ar pasiekiama telefonu. Taip bus kur kas paprasčiau, – šyptelėjo ir atsiduso. Jei dabar šnekės, mals tą patį per tą patį, nes minčių prisikaupė labai daug ir reikės viską apmąstyt. Viską. Tad...
– Manau, man metas, Nia, – tyliai tarė jis ir pažvelgė jai į akis. – Buvo malonu su tavimi susipažinti. Be galo malonu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 4:13 pm

Ji tik linktelėjo kokius du kartus.
-Gerai,sėkmės tau,-šyptelėjo, taippat žvelgė jam į akis.
Ni nesusilaikė, priėjo prie vaikino ir dar kartą apkabino, šį kart aišku trumpai, kad neįkyrėtų , spėjo įkvėpti jo saldaus kvapo ir atsitraukus maloniai nusišypsojo.
-Man taippat buvo malonu, viliuosi greitai susitiksim.
Kad nesugalvotų kokios kvailystės ji tiesiog dingo. Pokšt, ji čia buvo o jau nebėr, sušlamėjo medžiai, visiškai pragiedrėjo ir neliko nieko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pir. 20 08 2012, 4:16 pm

Bekas linktelėjo jai pritardamas, dar bandė sugalvoti ką atsakyti, kai ji ėmė ir pradingo. Vat štai ėmė ir pradingo. Jam buvo įdomu, kaip ji taip sugebėjo, bet dabar trumpam galės apie tai negalvoti. Galvos apie kurį nors kitą šio susitikimo aspektą.
Jis tyliai atsiduso, apsidairė ir kiek įdomiai pasijuto, kai liko vienas. Dar kartą atsidusęs jis apsigręžė ir nuėjo tolyn.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   

Atgal į viršų Go down

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7