It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 11:20 am

Kilsteli antakius į viršų kai šis pasako, jog yra tik geras vampyras. Nors ji ir neseniai tėra demonė, puikiai supranta kas jis yra per velnias. Geri, nieko blogo neturintys žodeliai jos neapkvailins. Dar tada, kai buvo žmogus, ji buvo lygiai tokia pati kaip ir dabar, tačiau dabar, kai joje daug daugiau galios, ko gero viena iš pavojingųjų. Pasekusi jo žvilgsniu link viršui skraidančio paukščio kiek palenkia galvą į šoną. Lengvam vėjo gūsiui kiek pašvaikščius jos plaukus, ši juos užsikiša už ausies. Gal kiek ir nustebo, kai šis jį pagavo, o ne už ilgo ir galvą nusuko. Sadistai. Paules veide atsirado šypsena.
-Ko gero apsimetinėjimas kitkuom, jau įprasta tokiems kaip mes. - sakydami mes turėjo omenyje blogio pusę. - Su tavim būtu daug ką įmanoma nuveikt. - taria. Geras žudymo ginklas būtų ko gero.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 11:36 am

Galiausiai numetė tą paukštį į šalį, nors būtų su mielų noru paraustęs jo sparnus, bet neturėjo dabar tam noro.
-Ko gero tu visiškai teisi, bei manau, kad net nevertėjo apsimetinėti,-pasako ir atidūsta, nes tikrai tas visas geručio apsimetinėjimas tik berkščias laiko švaistymas, nes vis tiek visa tiesa dažniausiai išaiškėja.
-Plačiau,-pasako ir pasuka galvą, nes ji ir pati angelėlis neatrodo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 11:41 am

-Žmones apgaut gali, mane... ne taip lengva - kiek pakraipo galvelę į šonus ir apsižvalgo. Tokioj gražioj vietoj, paukščio lavonai svaidos, not good. Suslegia paukštelio kaulus taip, kad iš jo vos ne blynas gautųsi. Pakyla plunksnos į viršų ir išsisklaido pavėjui, kuro deja čia labai jau mažai. Pasigauna vieną plunksną ir ją sukiodama tarp pirštų žengteli žingsnį arčiau vaikinuko.
-Hm. - kiek šypteli - blogiukai kiek nusisedėję yra - taria vėl kiek apsižvalgydama. - Reiktu pradėt kiek birbint žmones ir angelus su dievais ant kojų kelt - kilsteli kiek antakiukus. Pati laukia nesulaukia, kada pas ją ateis tas dievukas kuris prižadėjo jai atkeršyt ar kažką panašaus padaryt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 12:20 pm

-Čia jau faktas, bet prie kai kūrių žmonių tiesiog, net neįšeina vaidinti, tiesiog jie patys prašosi, kad jų galvos išmoktu skraidyti,-pasako ir šiek tiek nusišypso.
Stebi visa procesa, kaip paukštis sutraiškomas ir paverčiamas į blyna, veide atsiranda tokia nežymi šypsena, nes viskas kuo tolyn tuo jam vis įdomyn.
Būtų pasakęs kokia replika apie jos sugebėjima, bet susilaikė, nes ne tai dabar jam buvo svarbiau.
-Blogiukai liks blogiukai,-pasako ir nusijuokia.-Reikėtu, nes dabar visiškai nėra ką veikti,-pasako nusižiovaudamas.-Tik klausymas kaip?,-pasako pkreipęs galvą ir su nežymia šypsena, nes jis žino, kad ji yra kažką įdomaus sugalvojusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 12:30 pm

-Žmonės ir liks žmonėmis, nebent juos kažkas pakeis - kiek pavartė akeles. Negali teigti, kad žmonių niekas nepakeis, nes pati prie kelias dienas buvo tiesiog paprastas žmogus, aišku, su siaubingu charakteriu.
-Ne, neliks, jei jie nieko nedarys - pavarto savo mėlynas akeles. - Aš asmeniškai, prieš kelias valandas galima sakyt sutraiškiau vieną personą, o ką daro kiti? Žaidžia gaudynių vieni su kitais, o ne su žmonėmis, blogiausiu atveju - kiek giliau įkvėpusi oro taria. Jai buvo puikiai išdėstytos visos taisyklės, todėl jų laikosi, nes jų laikytis super lengva.
-Kaip? - prunkšteli išgirdus tokį jo klausymą. - Kankink, žudyk ir panašiai - tiesiog kilsteli pečius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 12:44 pm

-Bent man žmonės, tėra tik dėl laiko praleidimo, jų gyvenimas neturi jokios prasmės, jie skirti tik tam, kad tokie kaip mes tūrėtume žaisti,-pasako ramiai atsidūsdamas ir su šokia tokia panieka.
-Tikrai retenybė, kad jie pirmi pradėtų,-pasižiūri į paukščio blyna ir šypteli.-Tas tavo galima sakyti reiškia, kad ji dar gyva?,-šiek tiek nustemba, nes bent jau jis tikrai nepaleistu gyvo jokio padaro su kuriuo jau pradėjo žaisti.
-Čia jau ir savaime aišku,-pavarto šiek tiek akutes.-Įsivaizduok kaip būtų linksma, jai jie patys pradėtų kariauti tarpusavyje,-pasako su tokia šelmiška šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 12:49 pm

-Ir dėl maisto dar - priduria kaip nenuginčijamą faktą. - Taip, mano kaulų maišą pasisavino kažkoks nupiepęs dievas, bet abejoju ar ji išgyveno, per daug sužeidimų - gūšteli petukais. Jei ir išgyveno, tai ko gero tik per stebuklą, laimė jai. Aišku sunku susitaikyt jai buvo su ta mintimi, kad kažkas buvo atimta iš jos, bet jei ne ta mergina, bus kas nors kitas ir kitą kart, niekas niekam nepadės.
-Ateis laikai, pradėsim visi kariaut - akivaizdus teiginys čia. Laikui bėgant užvirs toks karas, kad patys žmonės užsimanys sau galą padaryt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 1:00 pm

-Čia jau faktas,-pasako linkteldamas.-Mane bent jau užknisa, kad net nespėji baigt darbo ir prisisrato didvyriai gelbėtojai ir viska nutraukia,-pasako su panieka, bet tik atsidūsta ir pasižiūri į ją.
-laukiu nesulaukiu,-pasako linksmas su šelmiška šypsena.
Vien įsivaizduojant, kaip visi vieni su kitais kariaus, per nugarą pereiną šioks toks šiurpuliukas.
-O gal įmanoma paspartinti tą reikala,-pasako ramiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 1:13 pm

Linkteli porą kart pritardama jo žodžiais.
-Nori paspartint karo procesą... įmanoma, manau, tik tarp ko? - kilsteli anatkiuką. Karas gali būt ir tarp dievų ir demonų, vampyrų ir angelų arba tiesiog Paules ir Coltono. Kariaut jis sugeba, o tai jai ir patinka. Nieko nepakeisi, kad ji tokia sadistė nesveika šiek tiek yra, tačiau savotiškai džiaugiasi tuom, bet jau į viską totaliai nusispjaut.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 1:44 pm

-Hm...Kažin tarp ko jis būtų žymiai įdomesnis, kaip manai jai dievai pradėtų kariaut tarpusavyje,-pasako ir papurto galvą.-Ne per daug nuobodu...,-nutęsia ir pagalvoja.-Kaip manai, kas atsitiktu jai žmonės sužinotu, kad tokie kaip mes egzistuojame,-pakreipia šiek tiek galvą ir šypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 1:49 pm

-Nea, jie ten susitupėję, savo šeimynas kuria kaip ir angelai, tad tarp savų kaip sakant jie nekariautu, be to ar būtu įdomu žiūrėti kaip blizgučiai aplinkui skraido? - kilsteli antakius kiek pavartydama akis ir nužingsniuoja kiek toliau nuo jo sukryžiavusi rankas ant krūtinės.
- Ko gero skelbtu karą, evakuotųsi į kitą planetą ir pridarytų panašių nesąmonių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 2:02 pm

-Vis tų didvyriais vaidinančių kvailių mažiau,-pavarto akis ir prieina arčiau jos.-Nejau nei vienas baltašiknis dievukas nėra tavęs nuskriaudęs ar įžeidęs?,-kilsteli antakį.-Nejau nenori, bent vienam atkeršytį,-kalba saldžiai žiūrėdamas jai į akis.
-Žmonės verčiau palikti nežinioj,-pasakė žengdamas žingsnį atgal, nes tikrai jai jie dar pradės žudytis blogai, nors linksma, bet gal veliau, ateis laikas ir jiems.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 2:06 pm

-Laukiu vieno susirėmimo su dievu - taria ganėtinai ramiai žiūrėdama kažkur priešais save, o tada pasižiūri į vaikinuką. - Įžeidimų į galvą neimu, skriaust, labai jau švelniai pasakyta, esu gavus kelis smūgius ir tiek - gūšteli petukais prisiminusi tą dievą smūgiuojant jai metro stotyje, būtent su juo, jai ir reikės susimatyt, atsiims jis už tai ką padarė, kaip ir ta mergina jei dar nemirė, mirs.
-Žmonėms apie bus draudžiama sakyt, dėl to tegul jie ir toliau gyvena savo nuobodų gyvenimą ir būna mūsų aukomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 2:16 pm

-Lauki..,-nutęsia.-Vietoj laukusi geriau imtumeisi veiksmų pati ir tiesiog susiradusi nurautum galvą, o ne lauktum, kol jis pats pasirodys,-pasako ramiai atsiremdamas į medį, bent jau jis nemėgsta laukti kol kas nors įvyks, jam mieliau pačiam imtis iniciatyvos ir viska užbaigti jo paties naudai.
-Tikriausiai..,-pasako neužbaigdamas minties, o apsižvalgydamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 2:22 pm

-Aha, tikrai mane labai maloniai sutiktų visi dievai, aš viena, jų būrys, man mano kailis svarbesnis už kažkokio dieviūkščio. - ganėtinai irzliai atkerta. Aišku galėtu ji ten atsidurt, tačiau kas iš jos liktų kažin? Nieko, nerizikuos taip. Turi demonų klanas ir kitų planų kaip pakankint visus geručius, taip, kad iš ties visiems paplušėt kaip reikiant reikės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 3:57 pm

-Aš nesakau, kad tu tuoj pat turi įsibrauti pas juos ir jam nurauti galvą,-nusijuokia savo dirbtiniu juoku.-Tik turiu omeny..,-nutęsia ir apsižvalgo.
-Na praeita karta jis pasirodė, kai tu traiškiai tą mergina, tad tiesiog gali jį įvilioti į spastus ir bum jo jau nebėra,-pasako mirkteldamas
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:01 pm

-Ta aš ir ruošiuosi daryti - trumpai atkerta. Būtent tą ji ir darys, pasiims kitą žmogų, vėl kankins ir jei pasirodys kitas dievas, nukentės ir jis. Paule buvo velniškai agresyvi, todėl jai buvo visiškai dzin kas pasimaišys jos kelyje ypač tada kai bus kaip reikiant įniršusi .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:09 pm

-Tik nepyk nepyk,-pasako šiek tik kandžiai, bet su šypsena, nes jam Paulette tikrai patinka ir jis to neslėps, gi ne kiekvieną dieną sutiksi tokią pat sadistiškų bruožų merginą kaip ir dar tikrai gražią, nes dauguma tokių merginų būną tikros psichės, bet ji normalesnė, jis to tikrai neneigs.
-Tikiu tu geriau čia orentuojiesi, gal ką linksmo nuveikiam?,-pasako pakreipdamas galvą ir žengdamas žingsnį arčiau jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:16 pm

-Aš ir nepykstu - taria ganėtinai ramiu, kaip ne keista balsu. Išgirdus antrąjį jo klausymą tiesiog kilsteli antakius ir kiek papučia lūpas pamąstydama.
-Galim visiškai nusigert, nusiaubt koki bariuka ir paskerst kelis žmones, tačiau galva man dabar sukasi tik apie ko nors prigėrimą - išpyškiną viską atsidusdama. Nori ji atsipalaiduot nuo visko kas nutiko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:24 pm

-Kaip pasakysi, nepyksti tai nepyksti,-pasako ir šypteli taip, kad tik iltiniai dantukai pasimatytu ir atsistoja priešais ją.
-Visiškai už tavo pasiūlimą,-pasako ir nusilenkia kaip tikras išauklėtas žmogelis.-Kadangi mažai ką žinau, rodyk kelia,-šypteli.
Nes r pats seniai benusiaubė kokį barą, o vienam gi nuobodu ir nėra jokio malonumo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:32 pm

Persimetus plaukus per petį šypteli pusę lūpų. - Sek paskui, dar pasimesi po to. - Aišku būtu daug lengviau jai išskleist savo sparnus iš išskristi, bet ne, teks eiti. Na ir gerai, taip ir padarys, nors senokai savom kojom tokį kelią beėjo. Žodžiu, pradeda žingsniuot, tačiau sustoja ir atsisuka į vaikinuką. - Arba galim nusipirkt ko gert ir eit kur nors kitur - vėl kiek pamąsčius taria. - Baruose mažai teduoda gert, neapsimoka - gūšteli petukais. Žiūrėdama jam tiesiai į akis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:35 pm

-Pasistenksiu,-pasakė ir pakilnoja antakus.
Išklausęs jos nepasitenkinimą dėl barų šiek tiek susiraukia, bet tik tyliai prukšteli.-Na visada yra atsarginis variantas, galime eiti pas tave arba, net pas mane į svečius,-pasakė ramiai prieidamas arčiau jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:39 pm

Į demonų irštvą jo tikrai nesives, tad belieka sutikti su pasiūlymu eit pas jį.
-Einam pas tave tada, tik pirma reikia iš kur nors gert gaut - sugrūda rankas į kišenes pinigūs traukdama. - Sakyk kur gyveni, o aš einu pirk - jei bus vis dėl to lengviau viską parskraidint.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:46 pm

-Kaip bepasakysi,-pasakė atsidusdamas, nes taip norėjo daugiau demonu aplankyt, bet regis teks kitą kartą.
-Manchecteryje, mano namą tikrai rasi,-pasako ramiai ir ikiša ranką į kišenę ir ištraukia šimtine ir paduoda jai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Antr. 03 07 2012, 4:50 pm

-Rasiu, rasiu - pasakius paima šimtinę ir įsikišą į kišenę, žengteli žingsnį atgal nuo jo, išskleidžia savo juodus sparnus ir dingsta.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   

Atgal į viršų Go down
 

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-