It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 29 07 2012, 4:43 pm

Gavęs atsaką šis judėjo greitai. Pašalino jos visus drabužius kai kuriuos paliko sveikus, tik ant žemės. Pats pašalino savo drabužius. O ko jam laukti. Bebučiuodamas jos kaklą įėjo į ją. Ir judėjo pakankamai greitai.
Atgal į viršų Go down
Eluisa Viatorr

•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 29 07 2012, 4:52 pm

ji net nespėjo sureaguoti, kaip viskas greitai įvyko, nors ačiū dievui ji jau senai buvo kaltutė, bo būtų pradrąskęs vaikis jai visus vidurius. jinai teleportavosi iš po jo, momentaliai apsirengusi, pribėgo prie vaikino, įspyrė iš aukštakulnių jam tiesiai į pilvą.
- kvaily, viską reikia gražiai daryti. - ji nužvelgė jau pasiruošusį vaikino kareivuką ir mielai šyptelėjo - O dabar tau teks pačiam darbuotis, arba susirasti kitą. - ji apsisukusi nuėjo ir jau po kelių metrų, tiesiog dingo.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 29 07 2012, 6:14 pm

Jis užsiėmė už pilvo. - Kalė,- sušuko. Jai dingus susirinko drabužius apsirengė. Dar pastovėjo ir tada greit nubėgo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 6:34 pm

Atsiranda čionais ir tada jau ramiai laukia Naros.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 7:07 pm

Atplasnojusi ir pamačiusi savo mylimuką jinai išsišiepė ir suskleidusi sparnus tyliai nusileido jam už nugaros ir padėjo galvą ant nugaros ir prisiglaudė. - Sveikas, meilė mano. - sušnibždėjo meiliai jam ir pati sau nusišypsojo ir visam pasauliui, kad ji vėl rado prieglobstį, vėl pasimatė su savo mylimuoju.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 7:17 pm

Jis pasisuko per akimirka ir ją jau laikė savam glėby kuris buvo kaip tik jai pritaikytas. Tad ramiai prigludes prie josios,-Sveika mano meile,-šypteli ir nekaltai pakšteli i jos žanduką ir vos i lūpytes. Bučkis tik buvo paprastas pasisveikinimo gestas.
-Seniai mačiau tave, tad pasiilgau tavęs.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 7:42 pm

- Visas šimtmetis po mūsų sužadėtuvių, mielasis. - šyptelėjo ir įkrito į ko glėbį specialiai jai kurtą. Kaip senai jinai jautė šitokį artumą, uodė jo kvapą...o bučinukas buvo tiesiog dangaus saldumo. Ji žybtelėjo akelėmis žiūrėdama į jį ir pirštu palietė jo lūpas bei veidą..pasiilgo jo, jo rankų, glėbio. Meilė vėl išsiskleidė kaip kokia rožė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 8:42 pm

-Taigi kiek nekaltujų sielų išgelbėjai po mūsų paskutinio susitikimo? Kadangi esu pasakiškai gerai sakyčiau kad daug,-lėtai šypteli ir taip švelniai rankutėmis paglostė jos kūneli, kuris atrodė trapus tad nenaudojo jėgų tik laikė apkabines.
-O aš maniau kad jau tukstanmetis praėjo kol nesimatėme.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 9:03 pm

- O gal net visi dinozaurijos šimtmečiai. - prikandą lūpą, nusijuokdama ir stebėjo jerio akeles, kurios buvo tikra atgaiva jos sielai. jei jau kalbėti apie išgelbėtas sielas, tai čia jau gan mažokai padirbėta, labai mažai. perkračiusi galvoje visa priešisotorę, turbūt bus, kad nei vienos sielos neišgelbėjo. - deja, neteko nei vienos. - gūžtelėjo ir žiūrėjo į jo rankeles, kurios tyrinėjo jos kūną, šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 9:09 pm

-O taip negerai, juk esame gynėjai,-ramiai pasakė ir tada jau nutilo nes pastebėjo kur jos žvilgsnis nukreiptas, tad rankutėmis lyg nekaltai glostė toliau jos nugara. Nieko nedoro nenorėjo tiesiog būti šalia jos.
-Nesvarbu jau dabar tas laikas, svarbiausia kad mes esame kartu ir tas turi rūpėti mūsų galvoms,-padėjo savo lengvą galvą ant jos petuko,-Juk esi vienintelė kuri atgaivina mano mintis ir kūną vien žvilgsniu.

Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 9:13 pm

Nusišypsojo kuo plačiausiai, kiek leido jos veido galimybės ir išraudo, nors nežinia dėl ko, turbūt dėl jo komplimento ir dėl to, kad nematė gan ilgą laiko tarpą. - Šie žodžiai glosto mano kiekvieną širdies kertelę, jeremy. - mirktelėjo akelėmis ir pasižiūrėjo kaip suspindėjo jo dovanotas meilės žiedas jai ant piršto, ech kaip ji myli šį mažiuką savo. - Negerai, bet negalėjau ir neturėjau sveikatos tam daryti.. - prikandusi lūpą, nuleido savo akeles. Buvo gėda dėl to, kad angelė visiškai apsileido, o buvo tiek turėjusi mūzos tam.
- Kalbėjaisi su Marku dėl mūsų gyenamosios vietos ? - kilstelėjo nekaltai savo antakį ir pradėjo apžiūrinėti jo marškinių sagutę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 9:16 pm

Jam patiko sugebėti priversti ją parausti, taigi juk miela jo dieviškai šiltai širdutei.
-Nekalbėjau nes jisai buvo užimtas su savo reikalais ir beto dar po mūsų susitikimo kažkodėl užmigau kažkur tarp žemių tad tik neseniai atsibudau,-jis nežymiai nuleido akis, nes buvo dėl to gėda, kad nepasirūpino tokiu svarbiu jiems reikalu.
-Tau idealiai žiedukas tinka,-vos pakėles akis, bet vis jausdamas didžiulę kaltę žvelgė i merginą.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 9:35 pm

Pajutusi jo kaltę, ji pakėlė į jį akis, o paskui pirštukais suėmusi jo smakrą kilstelėjo ir pažiūrėjo tiesiai jam į akis. - Nesijausk kaltę, nes aš taip pat nieko nedariau, tad lygiosios. - parodė liežuvį, o ant galo ir pabučiavo, buvo išsiilgusio jo viso iki paskutinio siūlelio - Taip tinka, išrinkai pati tobuliausia MAN. - pasididžiuodama pakuždėjo jam į lūpas, jos kūnas jau buvo pasinėręs į aistras...labai jau jaudina jis ją. Vien buvimas šalia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 9:40 pm

Tada jo veide atsirado šelmiška šypsena ir atsakė i bučinuka.Vėliau atsitraukė kad leistu jai pakalbėti ir vėliau po visko vėl pabučiavo jos lūpytes tokiu švelniu bučinuku. nebuvo skubantis, nes jie dabar turi amžinybę kartų. Jis jos pasiilges buvo nemažiau negu jinai, bet nerodė savo tokio pasišventimo. Noras net ką kalbėti pradingo tad ramiai bučiavo jos lūpas kurios papūstos atrodė seksovai.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 10:07 pm

Nieko ir ji nebesakė, o tiesiog mėgavosi kiekvienu lūpų prisilietimu. Kiekvienas jų bučinukas, suvirpindavo ją it medžio lapą ir pramerkusi akeles, sukando švelniai jo lūpelę. Atsisėdo jam ant kelių ir šelmiškai žybtelėjo akimis. Vai dabar Jeremis pakliuvo į jos pinkles, tegu pasisaugoja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Pen. 03 08 2012, 10:52 pm

Jis pajutes kad yra tarsi supakuotas, net nesimuistė. Tad toliau mėgavosi josios lūpomis kurios paprasčiausiai buvo dieviškos tokios. Tad jo lūpos nesugebėjo atsitraukti. Liežuvėliu pervėdė per jas ir dantukus kad isileistu pažaisti. Jis troško jos jau seniai bet tik dabar gavus proga, ją panaudos iki paskutinės akimirkos. Nes toji meilė kuri buvo jo širdyje vėl pasiuntė elektros pliūpsni per jų lūpas. ir kadangi tai būdavo dažnai, tai dar suteikė daugiau aistros.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Št. 04 08 2012, 10:51 am

Pajutusi pulsuojančią energiją mergina tiesiog paguldė jį ant žolės neatitraukdama lūpų ir leisdama šiam vaikinui su ja daryti ką tik jis nori. Rankomis tyrė kiekvieną kūno lopinėlį, kurio senai ne jauutė, tad ji kiek lūpomis atitrūko ir pradėjo slinkti link kaklo, kur dundėjo jo pulsą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 2:17 pm

Oj jis nustebo būdamas nuverstas bet galiausiai gavęs dozę jos bučinių, aprimo ir leidosi palenkti galvą i šoną, kad galėtu jinai atsimėgauti juo kuo daugiau. Jo rankos palindo po jos suknele ir glostė jos švelnią kojyčių odą, kurią kartais net panaudodamas švelniai nagučius. Elektra vertė ji visą dėmesi paskirti tik jai, nes taip juntamas tos srovelės maloniausias efektas, kad kūnas visas virpą ir trokšta josios.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 3:17 pm

Ji toliau labai atkakliai lindo jam už marškinių su savo lūpelėmis, o rankomis nardė jam po marškiniai ir vis sudejuodavo nuo didelio aistros pertekliaus. Nara be galo mylėjo savo sužadėtinį, jog negalėjo įsivaizduoti savo gyvenimo. Ji džiaugėsi, kad lemtis lėmė būtent jos geriausia draugą, kuris visada globodavo ir padėdavo jai. - Myliu tave.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 4:07 pm

Jis maloniai džiaugėsi nuo jos pasakytų žodžių kad net akimirkai pasitraukė nuo jos lūpų,-Aš tave myliu, bet galbūt čia nerodom viešai savo aistrų,-Jerio juslės pagavo kelis žmonės netoliese kurie tarsi nieko nematydami seksu užsiminėjo.
-Tad leisk pabūti tavo glėbyje ir justi tave. Man to gana kad būčiau pasakiškai laimingas.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 4:48 pm

Nara kiek sutriko pagalvodama, kokia ji kvaiša, kad taip toli nuėjo viešoje vietoje. Tikras pažeminimas, tad atsitraukusi ir atsisėdusi šalia jeremio ji kiek droviau nusišypsojo, o veidelis nusidažė purpurine spalva. - Man ir to pakaks. - linktelėjo ir nuleido akeles.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 9:23 pm

Jis su rankutę pakėlė jos veiduką kad matytu jos nuostabias akis,-Nereikia čia taip nurausti, mums yra visas pasaulio laikas taigi ši kartą pasėdime gamtoje kur nieko nėra ir tik pasimėgauti vienas kito kompanija,-jis aišku troško jos kaip niekada, bet leidosi nurimti.
-Gal nori vyno ar šeip arbatos? Jugi vakaras ne toks ir karštas,-šypteli ir po jais nepastebimai atidangino minkštą deki iš jo kambario.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 9:35 pm

- tu mano didis stebuklas esi. - nusišypsojo ir prikando lūpą. Visa jautėsi keistai pakilėta, turbūt veikė šilto vakaro magija, kuri sklandė aplink juos, narai primindama tas akimirkas iš to pirmo susitikimo prie jūros, kai šnekėjosi ir prisipažino vienas kitam mylintys vieną kitą. - pameni mūsų susitikimą prie jūros ? - prisiglaudė prie krūtinės ir stebėjo kaip dėkis nutūpia prie jų. - vyno visai norėčiau. - linkteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 9:38 pm

-Jis mano geriausias vakaras mano visame gyvenime,-užtikrintai pareiškė nes tai tiesą 100 procentinė buvo.Jis ją stipriau apkabino ir su ją nuslinko ant dekio. Juk kur kas patogiau nei ant samanėlių sedėti. Jis pargabeno galiomis vyno buteli bei kelias žvakes kurias uždegė netoliese. Tad atkimšo buteli ir ipylė i taure po truputi. Viena padavė jai o kitą laikė rankoje.
-Tu mano angeliukė esi, kuri vos ižengusi i gyvenima manaji, viską nušvietė kitomis spalvomis. Dabar jau esu priklausomas nuo tavęs, mano mažoji saule.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   Sk. 05 08 2012, 9:46 pm

- nušviečiau, apakinau ir pasilikau. - šyptelėjo apimta tos šilumos ir paėmė vieną taurę ir pauostė koks ten skanus kvapas gėrimo sklinda ir gurkštelėjo. Vynas, meilė tai tikras heroinas jos širdžiai, ypatingai tokiai romantikiai kaip jai. - šis vakaras labai pirmena ta mūsų pirmąjį, niekada nebūčiau pagalvojusi, jog mus likimas taip stipriai susies, jog bus sunku kvėpuoti, kai vienas kito šalia nebūsim. - pasuko galvą ir pabučiavo į smakrą ir elektros kibrkštelės perėjo per jos mėlynas akis.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Medžių pavėsis   

Atgal į viršų Go down

Medžių pavėsis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-
» Medžiotojai