It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kalnų miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Kalnų miškas   Št. 16 06 2012, 6:11 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 9:48 pm

visiškai neskubėdama ir nieko negalvodama kažkur atklysta. apsidairiusi, įvertinusi vietovę atsidūsta ir prisėda ant didesnio akmens. nelabai žino kur jai dabar eit, namo nenori, o čia nepatogu ir labai karšta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 9:52 pm

Iš vieno kampelio į kitą. Kadangi Niją apgaubė tuštuma ji atklydo į jokių emocijų neteikenčią vietovę. Iškart be jokių galvojimų priėjo arčiau sėdinčio žmogaus ,sustojo už kokių penkių metrų ir atsirėmusi į medį nužvelgė personą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 9:54 pm

kadangi Nikolė tik žmogus, kurio klausa nei regėjimas nėra super duper geri, todėl normalu jog neišgirsta prisiartinusios merginos. tiesiog toliau sėdi ir žvelgia kažkur į tolį, visiškai nieko nematydama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 9:57 pm

Priešais esančios merginos plakanti širdis baisiai vilioja, o vien pagalvojus apie venomis tekantį kraują. Nija paėjusi porą žingsnių į priekį prakalbo;
-Ką tokio įpatingo veiki šiame ganėtinai pavojingame miške?Tuolab viena?-šypteli ir prieina dar arčiau,-na supranti, kalnų miškus baisiai mėgsta meškos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 10:02 pm

išgirdusi balsą šiek tiek krūpteli, bet grietai nutaiso šaltą veidą, apsimeta nieko nebijanti. -tiesiog išėjau pasivaikščioti, negi negalima? uždrausta? - pasidomėjusi pažvelgia į merginą, nuskenuoja ją, nelabai Nikolei patinka su nepažįstamais bendrauti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 10:11 pm

-Tiesą pasakius dabar gal ir negalima, taigi meškos meškos ir visur meškos, ar neklausai žinių? Kiek žmonių jau buvo sudraskyti?-Prieina visiškai arti-ir taip, gal ir uždrausta, tiesa ta,kad šituo nesidomėjau,reiktų eigulio paklaust.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 10:22 pm

-nebijau aš jokių meškų, sugebėčiau pabėgt, turiu dar kojas todėl galite manęs negąsdinti, nes tikrai nepavyks,- taip visai nenatūraliai nusišypsojusi nusuka žvilgsnį atgal į horizontą, nenusiteikus su mergina bendrauti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Sk. 29 07 2012, 10:24 pm

-Ak štai kaip,-labai 'pavydžiu' žvilgsniu pažėjo į merginą ir linktelėjo,-tada prašau man atleisti, už tai ,kad stengiuosi jus įspėti.
Atsitūpė taip ,kad ana būtų priversta pažėti į Niją o ši matytų gerai jos akis.
-Galbūt norėtumei išbandyti savo kojų vikrumą?-kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Pir. 30 07 2012, 1:54 pm

-kaip suprast? negi matei žvėrį? - nieko nesuprasdama pažvelgia į merginą, kažkaip ji bauginančiai atrodo, nelabai Nikolei jauku su šia mergina, o kadangi ji nėra iš protingųjų todėl net nesusimąsto apie pasišalinimą iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Pir. 30 07 2012, 4:34 pm

Patyli geras dvi minutes , paskui linkteli ir kreivai šypteli.
-Greičiausiai mačiau eidama čia.-atsistoja ir paeina porą žingsnių tolėliau, atsiremia į medį.
-Manau,kad net galėčiau pasakyt...emm... kur jis dabar, -dirsteli į šoną kur nieko nėra ir užsimerkia.
Giliai įkvėpia oro kuris persisunkęs tos merginos kvapu. Apsilaižo lūpas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Pir. 30 07 2012, 4:58 pm

-tai tikrai matei ar čia stumi dūrą? tiesiog dink iš čia ir nenervuok manęs, nes amtau jog nesi nusiteikusi maloniam bendravimui, o aš šiuo metu esu be nuotaikos ir neturiu noro žaisti žaidimų,- kažkaip labai jau greitai viską susako, net ir pačiai Nikei pasidaro keista.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Pir. 30 07 2012, 5:46 pm

-Matai ,kad esu nenusiteikus maloniam bendravimui? Juokauji? Kaiptik drysčiau manyti atvirkščiai.- šypsenėlė nedingsta nuo veido, nuslinkusi medžio kamienu atsisėda ant žemės.
Papasakoja žmonių vaikui apie eigulio įspėjimą jai čia einant ir kaip prieš pat akis vieną užmigdė. Taippat papasakoja girdėtas žinias apie meškų sudraskytus žmones.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Pir. 30 07 2012, 7:07 pm

-klausyk, man neįdomu niekas, atėjau čia ramiai pasėdėti, pabėgsiu nuo meškos, nes esu greitai,- sumurmėjusi atsidūsta. jau daugiau dėmesio nekreipia į merginą, apsimeta, kad ji čia yra viena ir viskas, neįdomu jai visokios bobučių pasakos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Pir. 30 07 2012, 7:37 pm

Dingsta iš Nikos akiračio ,atsiduria už merginos. Įdomu ar ana spėjo tai pastebėti. Greičiausiai ne, nes metė aiškų ignorą. Atsisėda ant akmens už jos ir atsiremia savo nugara į jos nugarą.
-Nu ir gerai, ir pažėsim kaip tu bėgsi kai išsigąsi tokio žvėries.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Antr. 31 07 2012, 11:07 am

nei pastebi nei jaučia kaip ten ana dingsta iš akiračio, bet va atsirėmimą į nugarą pajaučia. -aš tau ne koks suolelis,- susinervavus atsitraukia nuo jos, daugiau nieko nesako, vėl ignorą įjungia. norėjo viena pasibūt, o čia kažkokia atsirado.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Antr. 31 07 2012, 1:16 pm

-Ne, ne, nemanyk apie save taip blogai,tu geriau už suolelį,-lieka sėdėti,visdar nusisukus. atlošusi galvą pažvelgia į dangų, šypteli.
Atsispiria nuo žemės,pašoka į orą ir nusileidžia prieš žmogų, ranka suima jos plaukus ir paverčia galvą į šoną.
-pasiruošk bėgt,-nusišypso parodydama savo iltinius dantis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Antr. 31 07 2012, 10:45 pm

stebi kaip ana šokinėja kaip koks super sajanas, net žabtai atsiveria, nu gi nėra mačius tokios super woman. -o blyn...- tyliai sau po nosim sumurma, bet va visa nuostaba pasibaigia kai pamato jos dantis. trumpam sustingsta, bet po to greitai ištraukia plaukus iš jos gniaužtų, kažkoks dar kuokštas ten pasilieka ir pasileidžia į kojas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Antr. 31 07 2012, 11:56 pm

Nusijuokia kai tikras šėtonas jai dėjus į kojas.
-Nagi,kur tu bėgi?-nė akimirkos neprireikė ir ji jau prieš merginą, sučiupus jos ranką užlaužia ją, o kitą prisitraukus perbraukia liežuviu per riešą. Suleidžia dantis .
-Saldus kraujas,-kilsteli antakius ir apsilaižo lūpas paleisdama jos ranką.-nejau kažką vartoji?
Atsilošia ir žvilgteli į dangų.
-Ooooh, kaip gera, kodėl tuo nepasimėgauju dažniau?-pažvelgia tiesiai merginai į akis.-ar skauda?-papūčia lūpytes linktelėdama į kruviną riešą. Žinoma, visdar nepaleidžia jos kitos rankos.
-Žinai,man atrodo ,aš tave išgelbėjau nuo meškų..- pamąsto dar stipriau prispausdama merginos ranką ir prieina visai visai arti. Nusišypso, menkai sukikena ir priliečia jos lūpas savosiomis.
-Paragauk...-tyliai sumurma ir pakartoja savo ankstesnį veiksmą šį kart palikdama kraujo pėdsakus, vėl pabučiuoja.-skanumėlis,-kiek svaigiu balsu pasako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Tr. 01 08 2012, 10:19 am

nespėja net sureaguoti kai mergina atsiduria prieš Nikolę, nes per daug buvo susikoncentravusi į kelią, nesinorėjo pargriūti, nes čia vien akmenys ir įvairiausios šakos. -prašau paleisk mane,- išsigandusiu balseliu sumurma. nesupranta kas vyksta, kas ji tokia, kodėl taip elgiasi. -tu nesveika! - užrėkia kai mergina prakanda riešą ir atsigeria Nikės kraujo. pamačiusi kraują pasijaučia kažkiek silpnai, seniai jau jai taip laisvai bėgo kraujas. dar va ir kažkokio bučinio susilaukia, va šito tai nesitikėjo. -atsikabink, prakeikta lesbė! - užstaugia ant viso miško, bandydama kaip nors nusivalyti tą kraują nuo lūpų, nes visiškai jo nesinori ragauti. -gelbėkit! - sukaupusi visas jėgas užrėkia ant miško.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Tr. 01 08 2012, 12:32 pm

Dar stipriau suspaudžia merginos riešą, išgirsti net trakštelėjimą. Nusijuokia dėl anos tokios reakcijos.
-Kaip miela,-sumurma žiūrėdama jai į akis. Paleidžia jos ranką ir atsipalaiduoja. -more...-tyliai sumurma ranka suimdama merginos plaukus ir apnuogindama jos kaklą.
-Tas, kuris nori pakeisti pasaulį iš esmės, privalo turėti genialių sugebėjimų gražiai pateikti bet kokią šlykštynę, šaltakraujiškai pralieti svetimą kraują ir turėti po ranka solidžią naują religiją, kurią galima būtų įdiegti žmonėms per tą trumpą atgailos ir baimės laikotarpį, kuris paprastai ateina po didesnių žudynių.-kažką murma nagu braukdama nuo jos lūpų iki raktikaulio taip padarydama gana negilų įbrėžimą.
-Ir žinai, nustok rėkaut,-kiek pakelia balsą, jos baimė dar labiau užkuria merginą kankinti ir palikti ją neužhipnotizuotą skendėti baimėje.
Pasilenkusi perbraukia liežuviu per įrėžimą ,nulaižo kraują ir sustojusi ties viduriu kaklo įkanda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Tr. 01 08 2012, 12:38 pm

išgirdusi trakštelėjimą, nors tiksliau pirmiausia pajautusi skausmą garsiai surėkia, nes visgi rankos lūžis tikrai skausmingas. iš skausmo jau net nelabai pradeda gaudytis todėl visiškai negirdi ką mergina kalba, nors ką ten mergina, kažkoks žvėris. ašaros rieda Nikolės skruostais, tuoj tikriausiai atsijungs nuo skausmo. -prašau...nereikia,- vos ne vos išlemenusi užsimerkia, bandydama nukeliauti ten kur ramu, pasistengti užmiršti skausmą, bet niekaip nepavyksta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Tr. 01 08 2012, 12:48 pm

Kadangi Nia maitinosi jau ryte tai ilgai iš jos ir negeria. Paleidžia merginą ir uždeda delniukus ant jos skruostų, atsiranda didelis noras tiesiog nusukt jai sprandą ir taip viską palikt..bet visdėlto, kam to reikia? Kilsteli jos galvelę kad pažvelgtų Nijai į akis ir šypteli.
-Pasitreniruok, tavo bėgimo įgūdžiai nėra pakankamai geri,kad pabėgtum nuo meškos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Tr. 01 08 2012, 12:50 pm

su kiekvienu lašu netekto kraujo Nikai darosi silpniau, net nesugeba normaliai pažvelgti merginai į akis, tiksliau žiūrėdama kažkokią tik tamsą ir temato, matyt jau per daug kraujo neteko. -pastipk, žiurke,- vos ne vos išmurmėjusi užsimerkia, keletą kartų giliai įkvėpdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   Tr. 01 08 2012, 12:55 pm

Nuoširdžiai sukikena ,visdar nepaliedžia jos.
-Gerai,klausyk,-pradeda visą tą hipnozės reikaliuką,- rimtai pasitreniruok, nes kitaip kitą kartą gali ir nepasisekti, supranti,gali neatsirast žmonių kurie tau padės ir išgelbės nuo mėškos, o dabar tau vertėtų pasirūpinti savimi ir susitvarkyti.. ir dar kart kartoju, saugokis tokių vietovių ,čia pilna meškų ,-paleidžia ją užbaigus tą pievą ir draugiškai nusišypso,-turėtum būt atsargesnė.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Kalnų miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-