It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kalnų upė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Kalnų upė   Št. 16 06 2012, 6:11 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Sk. 17 06 2012, 7:07 pm

Atklajoja iškankinta skausmo nuo dūrio į pilvą. Suklumpa prie pat vandens ir nusiima nuo kaklo skarą, įkiša ją į vandenį ir susukusi į gumulą prisideda prie žaizdos. Keletą sekundžių iškentusi nemalonų jausmą, kai vanduo sudrėkina žaizdą, ištiesia kojas ir nusispyrusi batelius panardina pėdas į vėsoką žolę. Susiraukusi nuo skausmo ir ryškios šviesos žiūri į dangų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 21 06 2012, 5:39 pm

Prasėdėjusi ilgą laiką, pailsėjusi, susigydžiusi žaizdas, ir tikrai gerokai viską apmąsčiusi atsistoja tarsi naujai gimusi - iš naujo vaikščioti mokysis. Atsistoja be savo aukštakulnių, antraip turbūt sukluptų vietoje. Šiek tiek kaip gimnastė pamanevruoja kojytėmis ir jau laisvai jausdama žemę apsiauna batelius ir išdumia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 28 06 2012, 8:30 pm

Ateina čia savom kojytėm ir sustojus netoli vandens apsižvalgė. Taip norėjo į ką nors suleist savo dantis, kad vien nuo minties apie tai kojos linko. Aišku, tikėjosi iš visų išsamesnio pasakojimo apie visus demoniškus dalykėlius, tačiau kaip jau pastebėjo, naujokai ne visų rūpestis. Atsiduso mergina taip lyg bandydama palengvint savo gyvenimėlį dar kartą apsižvalgė. Netoliese pamačiusi kažkokią merginą tiesiog išsišiepė. Nieko nelaukusi patraukia prie merginos ir dar apsižvalgo ar nėra pašalinių. Aišku užmezga su ja šiokį tokį pokalbį, o po to tiesiog suleidžia į ją savo dantis. Kraujo skonis iš pradžių nepasirodė velniškai malonus, tačiau kuo toliau, tuo jis darėsi vis labiau "priklausoma" nuo kiekvieno jo lašo. Šiltas kraujas palengva plūstantis jos gerklę ją stiprino. Paule jautė kaip jos energijos vis daugėja. Galiausiai pajutusi, kad mergina negyva, atsitraukia jos kūną nuo savęs ir nusviedžia netoliese, dar kartą apsižvalgydama. Nič nieko, nuostabu. Dabar čia buvo tik ji viena. Priėjusi prie upės ikiša į vandenį rankas, kad kiek pasisėmusi vandens nusiplautu kiek kruvinas lūpas. Alkis numalšintas, bent jau kuriam laikui, todėl dabar visą likusį savo laiką gali skirti kam kitam. Prisiminusi, kad demonai minėjo sparnus, tai atsistojusi į patogią poziciją pabando juos išskleisti. Iš esmės nieko nepajutusi tiesiog atsidūsta, tačiau pajutusi vėjo gūsi žvilgteli per petį. Pamačiusi juodus it smala sparnus kyšančius iš jos nugaros kiek pašoka. Vis dėl to nėra pripratusi ji prie tokio vaizdo. Aišku osomiškai čia jie atrodo, tačiau mosikuot tokioje vietoje ji jais taip laisvai negali, tad juos suskleidžia ir persibraukia ranka per plaukus. Prisiminusi ir apie galias kiek suraukia antakius, mat abejoja ar ji turi kokių galių, o jei ir turi, tai bijo jas bandyt atskleist, ką čia žinosi, pradės kokios bombos lakstyt iš jos, taip tikrai atkreips į save dėmesį. Dar mintyse permeta visus demonų žodžius, tačiau neprisiminusi nieko tokio, ką galėtu čia išbandyt, dar kartelį žvilgteli į lavoną. Pasielgs taip kaip ir Šarlote, kad sakė, tiesiog paliks čia lavoną. Negyva ji, tad nebus kam ir tvarkytis su ja.
Patenkinta tiesiog giliai įkvėpusi oro, išskleidžia sparnus ir dingsta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:02 pm

Sugalvojęs pasivaikščioti David atėjo prie kalnų,jam dažnai patikdavo stebėti,kokie didžiuliai tie kalnai.Priėjęs kalnų upę priėjo prie pat vandens ir atsisėdo ant žemės.Iš kišenės išsitraukė mp3 ,įsikišo ausines į ausis ir stebėdamas kaip upelis teką pradėjo klausytis muzikos.Davidui dažnai patikdavo apmastyti viską,o tokios vietos tokiems dalykams labai jau tikdavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:06 pm

Nija atsirado šioje vietoje taip staigiai ir neapgalvotai ,kad net susvyravo pamačiusi kažkokį vaikinuką ,ir dar žmogų ! Vylėsi ,kad jis neatkreipė dėmesio į ją , ar bentjau į tą netikėtą atsiradimą. Iškvėpusi kažkokį sunkų orą Nia šyptelėjo ir paėjėjo arčiau, pasidarė visai gera. Kitą kart elgsis atsargiau prieš kažkur atklysdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:11 pm

aišku David nepastebejo kaip atsirado mergina,jis vis dar galvojo,kad čia yra vienas.bet jis labai klydo.Toliau tiesiog sedėjo ir spoksojo į vandenį,mastė,kad reikėtu nueiti ir išsimaudyt,nes diena jam tikrai pasirodė šilta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:16 pm

Priėjo vaikinui iš šono,visai visai arti vandens ir pažvelgė į savo atvaizdą,paskui į jo atvaizdą. Būtų bent pasisveikinus ar šiaip ką pasakius,bet prasmės kaip ir nebuvo, jis vistiek klausosi muzikos. Kiek taip pastebeilėjus į atvaizdus prisėdo kokiu pusę metro nuo ano ir žvelgė kažkur į šoną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:19 pm

Sau ramiai vis žiūrėjo,dar kartais ir į savo atvaizdą,o kai pamatė šalia savo atvaizdo ir merginos atvaizdą staigai pasisuko ir išsiėmė ausines.Jis tikėjosi pabūti vienas,o čia dabar kažkoke mergina į sumanė išgazdint.-Am...labas?-keistai pasižiūrėjo į mergina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:25 pm

Sukikeno, taip jam ir reikia kad ją pirmais išgąsdino.
-Labas,-kiek per saldžiai mirktelėjo vaikinui ir ištiesė kojeles. Na va,gali jaustis laisvai, ne taip kaip pirmais.Atkišo galvelę saulei ir apsilaižė lūpas.
-Tai ką čia veiki vienas?-sumurmėjo, pati nesuprato kam tą 'vienas' prikišo, bet turbūt ilgai nereiks laukt ,kolei pabus jos vampyriški inkstintai, o gal visdėlto nepabus? Atsidusu pasuko galvą į vaikiną ir akivaizdžiai nužiūrėjo jį.
-Ko klauseisi?-po pirmojo klausimo uždavė ir antrą, nes buvo kiek smalsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:28 pm

Pasižiūrėjo,kaip ji linksmai atsakė,pamastė,kad jai smagu,jog jis čia išsigando.-Manau matei,kad muzikos klausiaus,ai dar va maudytis maščiau eit-palinksi tai rimtai-O ką tu čia dirbi?-kilstelėjo antakį.-Žinok Bieberio klausiau,ten tai žmogus,kai muzikike kuria-palinksi rimtai,kartu ir fainiai
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:33 pm

-Taip ,mačiau,-šypteli ir sugniaužia kumščius, neaišku kam ..-maudytis...-nutęsia mastydama ar ne per vėsu,-gal ir nebloga mintis,-prisimerkia pažvelgus į vandenį.
-Aš..-sustoja kokiom dešimt sekundžių o tada vos vos pakreipia galvą į šoną,-atėjau prasiblaškyt, žinai, bare pagėriau biškį su seserim -nutyli,kad ana tik sulčių gėrė,-o paskui dar nudobiau tokį berną...-truputį susiraukia,-tai va,o dabar labai reikia praplėst akiratį, vien todėl,kad ten buvo žiauriai neįdomu.
-Byberio?-susiraukia kai nuo citrinos kokios,-papurto galvą,-man kažkas su klausa matyt blogai,-ar tu sakei Byberio rimtai?-sumurma visai tylutėliai ir pasuka galvą į vaikiną.-Ai...-dašyla per alko prilėtintą organizmą kad jis greičiausiai juokavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:37 pm

-Tai aš jaučiu,kad tu tai matei-palinksi,bei pažiūri keistai į tą kumštį,nesuprato,kodėl ji taip daro-Jo maidytis,vanduo tai šiltas-linkteli ir šypteli.-Nu nesimato,kad būtum bare pagėrusi-nusijuokia,David,vos ne ekspertas yra,puikiai mato,kai žmonės būną girti.-Pala,ką tu pasakiai? kažką nudobiai?-apšalęs pasižiūrėjo į ją,manė,kad jam tiesiog pasigirdo.-Nu jo Justin Bieber,žinai tokį?-kilsteli antakį.-Labai rimtai pasakiau,Bieberio,ai da kažkokių Little Mix klausiau-truktelėjo patukais,-Bei šeip dainikių
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:42 pm

-Gerai,tuomet einam maudytis,-akimirkai pasijaučia kaip kokia prilipėlė bet pofik, atsistoja ir atpalaiduoja rankutes, tiesiog toks geras jausmas kai jas įtempi...paskui atpalaiduoji, tiesiog atpalaiduoja.
-Rimtai?-kilsteli antakius pasisukus į aną,-o rodos nemažai gėriau,-palinksi galvele ir vėl nusisuka į vandenį.-Ir tau teisingai pasigirdo ,-linkteli ,-nudobiau,-prisimerkia iš to malonumo vien prisiminus kai laikė tą plakančią širdį savo rankose, vėl sugniaužia kumštukus ir pažiūri į aną.
-Ne ,nežinau tokių,nelabai domina,-papurto galvelę apsimesdama.

((turiu bėgti ,nes audra atėjo ^^))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pir. 06 08 2012, 6:46 pm

-Okey einam-truktelėjo petukais išjungęs muzika padėjo telefoną ant kranto,nusivilko maikutę,bei kelnias,aišku dar ir batus pasidėjo,bei pasižiūrėjo į vandenį.
-Labai aš rimtai,-palinksi-Matyt,kad nepaveikė dar tavęs jis-nusijuokia.-Žinai,tokie bajeriai nejuokingi-nusijuokia.-Nereike knist protelio,jaučiu esi fanė numeris vienas-nusijuokia ir nueiną į vandenį,

(oki:D tikiuosi veliau prisijungsi:D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Antr. 07 08 2012, 9:50 am

(būčiau prisijungus ,bet kad netą atjungė :D)

Dar neskubėjo vandenin, nužvelgė vaikiną ir šyptelėjo.
-Tai va, eik pirmas,-mostelėjo galvele, -jeigu kas tai tau ,-sukikeno.
Jėėėė, dar vienas laimėjimas, jis praleido pro ausis tai kad mergina kažką nužudė.
Į jo paskutinius žodžius tik palinksi kiek susirūpinus ir atsidūsta.
-Ne,manęs tokie nedomina,-vat dabar pasako visiškų visiškiausiai rimtai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Antr. 07 08 2012, 1:06 pm

(būna:DD)

-Tai vat matai kad einu pirmas-nusijuokia ir nuvaro į upę,kaip priklauso,aišku jis nepagalvojo,jog jei stipresnė srovė pareis jis nuplauks.-Matai čia viskas gerai,babaisų nėra-palinksi.-O taip tikrai jie tavęs nedomina-nusijuokia-Tikriausiai nualptum pamačius Bieberi-nusižvengę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Antr. 07 08 2012, 6:34 pm

-Gerai gerai,-palinksi,nes ji neis kol nebus tikra,kad ten kokių dėlių nėra ar šiaip kokio brudo.
-Tu dar pabūk pabūk,-palinksi porą kartų ir susiraukia jam ištarus paskutinė sakinį.
-Žinai...nepyk ,bet eik tu šikt...-sumurma,-sakau,kad nepatinka, tai reiškias nepatinka...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Antr. 07 08 2012, 6:37 pm

-Ei tu ilgai dar bijosi ir ten stovėsi?-nusijuokia,šitas vanduo buvo labai va geras,nebuvo jose jokių dėlių,ar dar kokių š.
-Tai aš būnų,būnų čia labai fainiai-nusijuokia ir pradingsta vandenį,mat po vandeniu sumastė pasedėt.Išnėręs išgirdo jos žodžius.-Žinai,davai tu mane palydėk ir šikpoperį palaikyk-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 12:28 pm

-aŠ noriu visiškai įsitikint,-palinksi galvele, dabar noras po truputį blėso lyst į tą vandenį, nes pamatė netoli ano kojos porą dėlių.
Vėl susiraukia.
-Tu mane laikai durna ar kas per velnias čia su tavim?-pasiūbuoja į šonus ir nuleidžia rankas.-Gal man ir tave pakankint? -prisimerkus garsiai pagalvoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 1:05 pm

Susinervinęs,kad ji nelipą į vandenį išlėkė į krantą,užsimetė merginą ant kupros ir nulėkęs į vandenį panėrė su ja,va teip va koks jis fainuoliukas.Dabar jam tik reikia tikėtis,kad mergina jo neužmuš ir viskas bus super.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 1:49 pm

Vo čia tai buvo viršūnė. Kadangi Nia nebuvo pernelyg nusiteikus tom maudynėm tai ir įsižėidė ir supyko. Gerai apspardžius vaiknuką išniro ir giliai įkvėpus oro vėl dingo po vandeniu. Pabuvo gal dvi minutes,kad anas spėtų kiek sunerimti ,o tada priplaukus įkando į koją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 1:58 pm

Išnėrę apdaužytas,ir apsižvalgė nematė merginos,labai jau sunerimo,o dar kai kažkas į koją įkando ir pradėjo staigiai judėt,bei megint išlyst iš vandens.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 2:26 pm

Yeah,įkando iki kraujų o paskui nuplaukė kokius du metrus nuo ano ir išniro.
-Tu ką, mane nuskandint nori?-suriko plaukdama į krantą. Labai labai labai supyko, todėl nusprendė ,kad tam vaikiui gerai nesibaigs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 3:01 pm

Susiraukęs stovėjo,o kai mergina ten išniro.Jis nieko jai nebesakė,tiesiog staigiai išlėkė į krantą ir krito ant žemės,susiėmė už kojos,kur buvo įkandimas
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   

Atgal į viršų Go down
 

Kalnų upė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-