It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kalnų upė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 5:08 pm

Nusijuokė išlipus į krantą.
-Nesakyk ,kad skauda, tu gi vyyyras,-pabrėžė žodį 'vyras' ir apėjo vaikiną.
-Aš tau sakiau,kad ten pavojinga,-sumurmėjo gręždama savo plaukus ir nenuleisdama nuo ano akių,-o dar mane įnešei,-papurtė galvą į šalis,-negerai,negerai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 6:27 pm

-Tu bent matai,kas man atsitiko,man kažkas įkando-susiraukė,Bei pasižiūrėjo į kraujuojančia koją.Stebėjo tą įkandima,kuris buvo panašus į žmogaus dantų,o tai jam buvo labai jau keista.
-Aš nemaniau,kad upėse yra krokodilu,ar kokių nors drakulų-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 6:57 pm

-Tai ne ,nematau,-šypteli dabar jau ne tiek linksmai kiek rimtai,-man atrodo kad tau įsisiurbė dvi ėdrios dėlės,-padaro klaidingą spėjimą ir klausiamai pažiūri į vaikiną.
-Ir ne,nemanau,kad čia yra krokodilų,-paantrina jam bei susineria rankas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 7:37 pm

-Nee dėlės nėra tokios-palinksi,-žInai,čia tavo kaltė,kad man įkando kažkas-nusijuokia-Dabar teks manęs gražiai atsiprašyti-palinksi fainiai
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 8:35 pm

-čia dabar?-kilsteli antakį ir prieina prie jo.-atsiprašyt? už ką?
-Niekingas žmogus,-numoja ir paeina šalin,-pats kaltas ,kad taip elgiesi, už tai ir gauni. -pasisuka ir nusišypso tokiu žudikišku smailu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Kv. 09 08 2012, 10:20 pm

pavartė akeles-Nu ir nieko nesupranti,-atsistojo ir šlubuodamas nuėjo prie merginos,suėmė jos veidą ir pabučiavo ją.-Nu va jau dabar viskas gerai,turėjai atsiprašyt dėl to,kad pati nėjai į vandenį ir jei nebūčiau tavęs nešes nebūtų taip atsitikę-nusijuokia,nekreipė jis į tą jos žudikišką veidą dėmesio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 7:16 am

Viršūnė, lieka stovėt kaip stovėjus,net nemirksi. Kodėl visi sutikti bernai lenda ją bučiuoti? Tuoj įrašys kiekvieną žmogiškąjį berną į juodajį sarašą ir nieko neliks..
-Daugiau...taip..nedaryk...-čiut tvardydamasi pasakė ir pažvelgė jam į akis,-aš neturėjau dėl to atsiprašyti,pats kaltas,-iššiepė dantukus mergaitė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 9:21 am

-Kodėl man to daugiau nedaryt?-išsišiepė labai jau triumfuojančiai,kad tai padarė.O kas tiem bernam jauniems,gražiems ir nevedusiems? jie juk daro visados ką nori.-Turėjai,nes bijojai ir nėjai į vandenį,o vienam nesmagu maudytis-palinksi labai jau naglai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 9:31 am

-Nes tai mane pykdo,-vos vos ne suurzgė ,visdar žaibavo savo akutėmis į jo akis ir buvo iššiepusi dantukus,,kažkiek priminė įsiutusį vilką.
-Aš nebijojau,aš persigalvojau ir nusprendžiau ,kad ten neisiu,-nė nesumirksėjo kalbėdama,-ir nebūk toks naglas...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 9:38 am

-Nagi bet ju atrodai gražiai kai pyksti-palinksi rimtai ir išspaudęs šypsenėlę nenuleido nuo merginos akelių.Jam merginos kurios pygdavo atrodydavo labai jau seksualios.
-Bet tai nepsisekė ir aš tave ten įnešiau-nusišypso labai fainiai-Ar aš naglas?-pasivaisėjas paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 9:43 am

-Nekalbėk taip,-dingo jos šypsenėlė ir mergina truputį atsitiesė. Dabar vien iš principo nenorėjo elgtis taip kaip planavo pirmais.
-Tau taippat nepasisekė,kad ten mane įnešė,-kreivai šyptelėjo atlošdama galvą.
-Ne ,tu paskutinis šiknius,-nesusilaikė orume mergaitė, suriko net . Vėl nuleidus galvą pridūrė:
-Nepasisekė ,kad mane sutikai,žmogau,-pabrėžė žodelį 'žmogau' ir paslaptingai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 9:47 am

-Kodėl gi negaliu kalbėt?-šyptelėjo kreiva šypsenėle.Vaikinas niekaip neperprato ką mergina masto,ar žadą daryti,bet kažkodėl nujautė,kad bus tikrai smagu.Tik nežine kuriam smagu.
-Ir kodėl man nepasisekė?-kilstelėjo antakį.-Awww tu ir man patinki-išsišiepė labai gražiai.-O aš manau labai pasisekė,sutikau mergina,ją išmaudžiau o galiausiai pabučiavau,manau kad pasisekė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 9:56 am

-Nes tu mane užknisi,-sumurmėjo prisiverdama atsakinėti jam. Nesielgtų taip,tiesiog...tiesiog taip kažkodėl elgiasi.. Stėbėjo aną stipriai suspaudus lūpas .
-Nepatinki tu man durniau tu..-sumurmėjo again laikydama pyktį.-matau patinka mane erzint ,ane?-visiškai atsipalaidavo,veidelyje neliko nė lašo emocijų.
Paėjėjusi du žingsnius jo link Nia sugniaužė kumščius ,paskui atpalaidavo rankeles ir tėkštelėjo anam tokį nemenką antausį, mėlynė turėtų likt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:02 am

Nebeatsakinėjo jis nieko į merginos žodžius,tiesiog suprato,kad beprasmiška su ja kalbėtis.O pajutes jos rankelę prie savo žando net susvyravo,smūgis tikrai ne menkas buvo.Dar keista kaip jis išsilaikė ant kojų.-sporto kluba lankai?-kilstelėjo antakį ir ranka uždėjo ant žando.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:08 am

-Ne tavo sušiktas reikalas..-dabar jai jau buvo linksmiau . patrynus pirštais į delną nuleido rankas ir atsiduso.
-Žinai, geriau taip nesielk ,ne tiek su manim kiek su kitomis,juk tu jų nepažysti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:13 am

-Čia grasinimas buvo?-kilstelėjo antakį nelabai supratęs.-Juk aš nieko blogo niekam nepadariau,o tu nepagalvojai,gal aš įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio?-šyptelėjo labai gražiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:19 am

-jeigu priimi tai kaip grasinimą, tada puiku,-linkteli,tegul būna ,kad ir grasinimas.
Stėbėjo jo kiekvieną menkiausią judesėlį, kad ir nelabai daug tokių darė, kiek stebėjosi,kad jis taip ramiai reaguoja. Šyptelėjo matydama po truputį ryškėjančią mėlynę.
-Įsimylėk bebrą,bet ne mane.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:21 am

-Oi ne bebrų aš nemėgstu,jau geriau kita panelę įsimylėsiu-truktelėjo petukais,matyt jis nebijojo dėl to,kad buvo prisižiūrėjas twilight bei kitų apie vampyrus filmų.Mat supermenu jis norėjo pavirsti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:28 am

Pavartė akis atsidūsdama.
-Koks tu beviltiškas,-sumurmėjo nusisukdama ir paeidama į šalį .Pasilenkusi paėmė kažkoką gražios formos šakelę ir užmetė akis į ano krūtinę, ot gražiai lystų. Prunkštelėjus numetė tą pagaliuką žemėn ir susinėrė rankas ties krūtine.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:32 am

-kas čia jau tokio juokingo?-suraukęs nosiuką pasisuko į mergina bei stebėjo ją labai jau įdėmiai,nesuprato iš ko ji čia žvengia
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:34 am

-Ne žinai...mąstau,-sumurmėjo vėl atsisukdama ir parodydama į tą pagaliuką,-mastau,kad gražiai lystų tau į krūtinę, bet žinai...geriau pagyvenk,dar panervink kitas merginas..-sumurmėjo,-kuri nors tikrai neapsikęs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:38 am

-Tu gal juokauji,toks pagaliukas?-nusijuokia,jis tuoj pat sulūžtu,net nespėtu susmikt-nusijuokia.-Būtinai,gvensiu ir nervinsiu kitas-linkteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:45 am

-jis tvirtas..-yeah,vėl merginai muša per nuotaiką.-o gal pabandom?-kilsteli antakį pasilenkdama ir vėl paimdama tą pagalį.
-Gyvenk,-linkteli,-tavo kapo nelankysiu,-prieina priepat jo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:49 am

-Visai jis nėra tvirtas-palinksi taip labai rimtai.-O gal ir pabandom-truktelėjo petukais.-Gyvensiu dar labai smagų gyvenimėlį-palinksi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   Pen. 10 08 2012, 10:59 am

-Gerai,-priėjo taip,kad dar žingsnis ir būtų susilietę kaip didžiausi meilužiai, bet Nijai tai būtų daugiau nei šlykštu,todėl sustojus įrėmė pagalį jam kiek žemiau krūtinės,ir kiek aukščiau bambos.
-Tai bandom?-žvilgtelėjo jam į akis ir su savo žodžiais stūmtelėjo pagalį jam į krūtinę, su jos jėga jis lengvai sulindo. Sustojo įvėrus kiek mažiau nei centimetrą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnų upė   

Atgal į viršų Go down

Kalnų upė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next