It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kalno papėdė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Kalno papėdė   Št. 16 06 2012, 6:11 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 12 08 2012, 11:27 pm

Kadangi jie buvo netoliese, tad jis Abigail atvedė čionais kur buvo ganėtinai sunku atrasti kelią net ir demonui. Tad galiausiai paleido ranką, nes pačiam net oda virpėjo iš noro paragauti mergaitės čia ir dabar, tik trukdė bėda kad jis keistai pats su savimi kovojo kad neikastu jai. Tad sukandęs savo lūpas o rankas paslėpes kišenėse, pasižiūrėjo i mergina, kuri tirtėjo ne ką daugiau nei jis pats.
-Geriau jautiesi pabėgus nuo tos merginos?Čia tau visiškai saugu tad gali nusiraminti,-tonas raminantis išliko jo balse. Galiausiai ištraukias buteliuka su vandeniu ištiesė jai,-Sakoma padeda nuo streso ar nervų priepuolio. Tad tikiuosi kad pasiteisins,-jis laikė atkišes tai i jos pusę. Buvo ganėtinai paprastas kaip žmogus jisai. Demono pusė kuri jame norėjo šėlti, buvo apraminta, nes net pats sau isikando i lūpa. Joje pasirodė keli lašiukai kraujo, nors ir vidinėje pusėje. Taigi žaizda užgijo akimirksniu ir patsai gyliai ikvėpė.
-Nors kokia nauda iš manęs, slampinėjančio čia kiauras naktimis.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 9:39 am

Beeidama čionais ji vis atsigręždavo atgal. Vis dėl to liguista baimė jai tiesiog neleido nusiraminti. Gal dėl to, kad nuo vieno demono puolė prie kito? Sunku tokiems nesusiprateliams kaip ji. Nežino nieko ką reikėtų žinot ir nemoka apsisaugot taip, kaip reikėtų.
-Merginos - kilsteli antakius ir vos ne isterišku balsu paklausia ir atsistoja priešais jį. - Ji buvo su... - pradeda mosikuot rankom taip lyg bandydama nupiešt oro sparnus - ji su sparnais, juodais ir ji... kažkokia, maniakiška šypsena, - galiausiai pasipylė pavieniai ir sunkiai suprantami žodžiai. Nėra bendrai ko daugiau ir tikėtis. Gi ne kiekvieną dieną pamatysi tokius reginius. Merginą su juodais sparnais ant skardžio ir dar su kraupiu tonu balse, plius dar norinčia tave nužudyt, nors nieko blogo jai padarius neesi.
-Nenoriu, - galiausiai giliai įkvėpusi oro ir vėl visa sudrebėdama kiek ramesniu tonu taria. Gal jis ir teisus, gal dabar jai ir nebėra ko bijot, gal dabar derėtu šokinėt iš laimės, kad atsidūrė čia, o ne liko ten. Tačiau, kad ir kaip bebūtų gerai, šioji nusukusi žvilgsnį nuo jo ir įsistebeilinusi kažkur priešakyje suraukia antakius.
-Kodėl tu jos nei kiek neišsigandai? - galiausiai paklausia. Na aišku, jis vaikinas, tačiau vis tiek, mergina nebuvo kaip ir visos merginos. - Tu ją pažįsti? - vėl kilsteli antakius žengdama galima pasakyt nepastebimai vieną žingsnį atgal. Ko jau ko jai dabar mažiausiai trūko, tai dar vieno tokio pačio kaip toji neaiški mergina. O vienas dalykas tikrai aišku, nuo merginos lengviau pabėgt nei nuo vaikino, o ką jau kalbėt jei abu skairyt moka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 2:31 pm

-Galbūt pasivaideno tau tokie jos sparnai, jugi negali būti merginų su jais. Juk tiesiog to neimanoma, su visomis žmonių žiniomis. Ir beto aš nelabai tikiu ir pasakomis,-vos pakilnoja petukus ir žvilgteli merginos pusėn. Jo buteliukas su vandeiu, pritraukiamas prie savęs ir tada jis gurkšteli, kad nors kiek nuramintu išdžiūvusią burną. Ir beto jai čia esant netoli jo paties, tai sunku padaryti. Keistai, bet pats Trevas pastatruoju metu, nelabai ir elgiasi kaip demonas. Jugi kadaise būtu ją iškankines, išprievartavęs ir palikes miškuose kad koks dievukas ar angelas pasiimtu. O arba numestu i demonų rūsiu kaip maisto šaltini sau. Nu dabar jis lyg koks angelas stovi čia ir kalbasi apie sunkiai suprantamus dalykus.
-Aš jos neišsigandau, nes per helovyną ne tokių dar esu mates. Taigi negasdina pigus juodi sparnai ir ypač balti dantys. Taigi viskas nuperkama ir padaroma,-pastebėjas jos žingsni atgal, ramiai susineria rankas ant krūtinės.
-Nebijok manęs, aš Trevoras, o kuo pati vardu? Tad prašau nebėk, jeigu tik nori galiu palydėti iki namų, bet vienos nepaliksiu. Nes kažkaip aš toks kad padedu visiems,- vsio, Trevas tikrai angeliukas dabar yra. Net mintis tokią galiausiai nejučia nupurto jo kūna iki pat pirštų galų, bet to neparodo žmogaus akiai. Tad jau ramiau žiūri i ją ir masto ką čia su ją padarius. Ar toliau apsimesti kad nėra toks koks yra, ar pasiduoti instinktams, kurie tiesiog šaukte šaukė kad reiktu ją čia vietoje pagauti ir pasimėgauti viskuo, ką jinai gali duoti.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 6:09 pm

-Nepasivaideno - tarsteli tikrai garsiai ir aiškiai. - Neesu aš tokia jau ir beprotė, aiškiai mačiau ir čia jos ne helovyno triukas, nes iš pradžių ji buvo be sparnų, o tada juos išskleidė ir jie tikrai tikri. - na ką ji gali daugiau pasakyti. Jie tikrai buvo tikri, Atskiria ji dirbtinius daiktus nuo tikrų.
Persibraukusi delnu per plaukus ir atsidususi vėl apsižvalgo. Panikos ji net nebando slėpti, nes net nenutuokia kaip tai padaryti.
Kaip keista, kad per vieną dieną gyvenimas gali taip staigiai pasikeisti. Išėjo ji tiesiog į naują miestelį pasivaikščioti, draugų gal net paieškot, tačiau dabar stovi čia, su nepažįstamu kuris ko gero išgelbėjo ją nuo kažkokio neaiškaus padaro kuris kėsinosi į jos gyvybę.
-Abigaile arba Sofi. - kramtydama lūpą taria. Taip ji visada daro kai nervinasi ar bijo. "nebijot" lengva jam kalbėt kai jis nėra ji. Ji visada bijojo panašių dalykų. Galų gale tai kas buvo ten baisiau už patį baisiausią siaubo filmą.
Ėjimas namo gal ir gera mintis, tačiau dabar yra per daug išsigazdinusi, kad nebijotų viena pati būti namuose. Iš dalies buvimas su kitu žmogumi ją šiek tiek ramino, vis šis tas, nereikia kur nors krūmuose tupėt ir drebėt, bent jau kojomis gali paeiti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 8:07 pm

[i]-Malonu susipažint su tavim begalo. Jugi ne kasdien tenka gelbėti merginas nuo kažkokių padarėlių kurias pats laikau ale gyvenančiomis pasakomis,-nusijuokia su baltais savo dantukais kurie blizgėjo net ir vakare. Tai buvo nuo troškulio kuri jis buvo ganėtinai padidines, vien čią būdamas su žmogumi. Tad galiausiai užsičiaupia, palikdamas tik siaurą lūpų linija kuri buvo tarsi šypsena. Vat taip jis dažniausiai ir kalbasi su visais.
-Ot dėl tos, galbūt nekalbame, nes matai aš tuo netikiu, tad poto galime ir susiginčyti, o nuotaikos neturiu net tam. Paprasta diena, mielu noru galėčiau valandas ginčytis ir nenusileisti, o dabar tiesiog norisi pabūvimo kur gera ir šilta. Taigi tokia ir yra tavo kompanija,-jis neskubėdamas ir nedarydamas staigių judesių, priėjo prie jos arčiau ir nuo jos rankovės tokios nuėmė mažą lapeli, kuris neseniai ant jos prilipo kol atėjo čionais. Jugi čia viskas apsupta miškų, kurie saugojo juos nuo visko už jų. Ir plius darė puikia vietą tam kad jisai galėtu pamedžioti.
-Vadinasi esi naujokė mieste šiame? Argi ne?-ramiai, dar su linijinę šypsena paklausią josios, kad nesudarytu prasto žmogaus ar blogiau demono ivaizdžio. Tam laiko bus apsčiai, taigi ko čia ir skubėti. Jo akys nepastebimai pažvelgė i jos kaklą kur pupsojo tos venos iš kurių geriausiai ir skaniausiai gerti kraują.[/i[
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 9:26 pm

Išspaudžia menką šypsenėlę kuri bilotų apie tą "malonumą" susipažįstant. Šaunu, kad susitiko žmogų su kuriuo gali normaliai pabendrauti, nepaisant ankstesnių nutikimų. Vis dėl to ji yra nauja miestely, todėl naujos pažintys visada tik į naudą.
Dabar žiūrėdama tiesiai į Trevoro veidą stebėjo kiekvieną jo mimiką ar tiesiog šypseną. Kaip ir visada bandė perprasti žmones, tačiau ne visada jai tai pavykdavo, todėl šį kart buvo tas pats, nieko iš stebėjimo neišėjo todėl nenorėdama, kad šis pamanytų ką ne taip nusuka žvilgsnį. Žiūri kažkur į skardžio pusę, bent jau ten kur jis pagal ją turėtų būti, nes per medžius deja nieko nesimatė. Supratusi, kad ta mergina čia nepasirodys, atsidūsta su dideliu palengvėjimu.
-Bet ji tikrai... - jau būtų vėl pradėjusi pasakot savo letaniją apie tai kokie tie sparnai buvo tikroviški galiausiai nutyla ir pasižiūri į savo batus taip lyg ir galvodama kur jai reikėtų nukreipti savo žvilgsnį. Ko gero ji savo tokiomis kalbomis ir poelgiais atrodė kaip visiška beprotė, tačiau jai tai nerūpėjo. Ji žinojo ką matė ir to jai užteko. - Na su manimi geriau nesiginčyti, nes taip ir mėnesiai praeit gali - dabar jau kiek normaliau šyptelėjusi taria. Pati ji nepasižymi nuolaidumu, taip pat ir ginčijimosi sferoje. Ji beveik niekada nenusileidžia, nebent tam yra didelė svarbi priežastis.
Stebėdama kaip šis artėja prie jos, užgniaužė kvapą. Vis dėl to nelabai ji mėgsta tokius dalykus ir nieko dėl to čia jos jau nepakeisi. Žiūrėdama į tą lapelį kiek pakreipia galvą į šoną. Tiksliai, slinko ji palei kažkokius krumynus beeidama čionais, tai ko gero ir prisirinko įvairiausių lapų. Na, bent suvenyrų bus.
-Na taip, kaip ir naujokė - gūšteli petukais. Naujas gyvenimas. Vis dėl to ji ir atsikriaustė čia, ji norėjo naujo gyvenimo, kuris būtų kitoks nei ankstesnis ir rodos, jis toks jau darosi, tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila viskas nėra taip kaip norėtųsi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 10:44 pm

Atžingsniuoja čia ramus ir visiškai atsipūtęs praleisti vakaro kažkur gamtoje ir tiesiog pravėdinti smegenų, nes pastaruoju metu vaikino gyvenimas daug džiaugsmo ir ypatingos laimės nekėlė. Lėtai eidamas koja už kojos, jau iš tolo pamato labai puikiai pažįstamą ir dar geriau atmintyje prieš akis stovintį siluetą... Tiesą pasakius, du siluetus.
Na, nelabai malonu susitikti savo buvusiąją galbūt jau su nauju vaikinu, o ir pavydas Lukui venose ėmė tekėti dėl nepaaiškinamų priežasčių, tad nusprendė nepasisveikinęs nepraeiti. Lėtu žingsneliu keliavo Abigailės ir kažkokio nežinomo vaikino link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 10:49 pm

Jis pajutes jos emocijose maža atsipalaidavima, net ramiau pasijautė dėl savo vaidinimo čia ir dabar. Juk viskas klostosi gana puikiai, tad ir toliau patsai jisai tęs toki miela vaikinuko ivaizdžio kūrima kol nebenorės to daryti.
-Nugi pasiginčykim, turiu kelis metus laisvus nuo visko tas...-nutesė minty bet su platesnę šypsena veide ir lūpose,-Taigi manau kaip naujokei reiktu draugų kurie ne vienus metus čionais bastosi be vietos kur atsisėsti. Nepamanyk kad esu koks valkatėlė, tiesiog mėgstu daug keliauti ir sutikti idomių žmonių ir kitų padarėlių. Kaip antai aną vakara miške sutikau labai piktą voverę,-tvardė tą savo juoką kad atrodytu kad jis rimtai kalba, kaip koks gyvūnėlių mylėtojas. Nors dažniausiai jie visi sprunka nuo jo ar jo šeimos narių. Tad ir čia kur dabar abu stovi, negirdėti nei vieno vabalėlio ar paukščiuko. Ot tai kelia negera jausma dažniausiai žmonėms, o jam tiesiog palaima dėl nereikalingų gyvybių dingimo iš čia.
-Vat ką ir sakiau apie tą tavo naujai sutiktą mergina? Daugiau jokių kalbų arba teks pačiam nusipirkti tuos daiktus ant nugaros, kad jau nebebijotum,-šypteli ir tada susirades patogų kelmą, atsisėdo sulenkes kojas ir jas prisitraukė arčiau savęs,-Jeigu nori, prisijunk prie manęs, ant čia. Toks patogus paviršius ir kojas pailsinsi,- tą akimirka pajaučia dar viena pulsą ir pasisuka i vaikiną.Nužvelgė ji ir poto vėlei grižta prie panos.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 10:57 pm

-Tai aišku, kad reikia - pritariamai linkteli Trevorui. Neapsimoka trainiotis su tais, kurie yra ne va draugai porą dienų, o po to dingsta taip lyg iš vis nebūtų egzistavę. Aby visada mėgo stabilumą ir ilgas draugystes, todėl dabar kai išvyko, širdy jaučia šiokią tokią tuštumą dėl visko ką paliko ankstesniame mieste.
Išgirdusi žodžius apie voverę, prunkšteli ir nusijuokia. KO gero šiandien pirmą kartą ji juokiasi, na bet vis dėl to ir yra iš ko.
-Na taip, voverės tikrai pikti padarai, ypač jei giles į galvą svaido - palinkčioja. Prisimena ji kaip viena tokia pasiutusi jai giliuką į galvą paleido. Ot kada, kad būtų mokėjusi ji kaip koks spaidermenas medžiais karstytis, būtų tikrai pasigavusi.
Bestoviniuodama su Trevoru jau galima sakyt buvo pamiršusi tą baimės jausmą, tačiau kai netoliese išgirdo žingsnius, buvo pasiruošusi šokti jam ant kaklo ir cypti iš baimės, tačiau susivaldė, bet akivaizdžiai žengė žingsnį į jo pusę, kad jei kas, apgintų. Gi ji tik paprastas žmogus, kurį nuolatos reikia ginti nuo stipresnių už ją.
-Ne, man ir čia gerai - palinkčioja trumpam žvilgtelėdama į sėdintį Trevorą, o tada vėl į siluetą.
Kadangi buvo tamsu nors į akį durk, tai ji tematė vis artėjantį siluetą, kuris po mažu vis ryškėjo, kol galiausiai ji suprato, kad čia vaikinas. Tiesa, kai jis priėjo arčiau šioji net žado neteko. Vis dėl to negalvojo, kad ką tik atvykusi į miestelį sutiks savo buvusį ir dar tokiomis... hm, aplinkybėmis. Žengusi žingsnį nuo Trevoro ten pat kur ir stovėjo ankščiau sukryžiuoja rankas ant krūtinės. Iš ties, tolumoje atrodė, kad ten Lukas, tačiau ji buvo per daug žliba, todėl dar suabejojo ar ten jis, todėl jokių įpatingų gestų ar laimės nejautė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 11:09 pm

Vėsus vakaro oras, o gal ir šioks bei toks savotiškas jaudulys prieš sutinkant Abigailę po gerokai nemažo laiko tarpo vertė Luką nusipurtyti nuo šalčio. Akimirką šyptelėjęs jis atkeliavo visai šalia merginos ir pabandė tamsoje nužvelgti jos naująjį pašnekovą, tačiau nelabai sėkmingai, nes apšvietimas kaip tik šioje kalnų vietoje ir baigėsi.
-Sakyčiau nebloga vieta pasimatymui.,-tai skambėjo tikrai daug blogiau nei paprastas ,,labas'' ir Lukas pats nežinojo, kodėl taip pradėjo pokalbį, tačiau atrodė, kad jo smegenys atsijungė ir dabar kalbėti ėmė instinktai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 13 08 2012, 11:19 pm

Padaugėjus kraujo šaltiniams, jis dar labiau lėčiau kvėpuoti pradėjo.Jisai dar tik žiūrėjo i juos kurie jo akims net švytėjo. Tad nereikėjo nei šviesos daugiau kad puikiai matytu. Vos jisai atsirado prie merginos, Trevas nesujudėjo tik kažkiek veidą suraukė.
-O taigi leisk paklausti, koks skirtumas ar ji pasimatyme ar ne? Galbūt koks buves vaikinas esi?-dar vis sedėdamas savo vietoje pasakė ir tada kiek nurimes, normaliai kvėpavo bei išmetė eilinės dienos šypsena, kuri labiausiai mėgo. Jinai galėjo slėpti bet koki jausma jo viduje. O dabar kadangi buvo piktumas jame, tai nereikėjo kad jie išsigąstu. Jugi jau ketino pulti tą mergina ir prispausti prie žemės. Nu kagi, teks palaukti.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Antr. 14 08 2012, 10:37 am

Na ką gi, ji tikrai nesitikėjo išgirsti tokius jo pirmus žodžius.
-Sveikas ir tu, Lukai. - dabar jau visiškai matydama savo buvusį vaikiną kiek šypteli. Tikrai nesitikėjo ji pamatyti šitame mieste ir dar tokią valandą lauke, tiesą sakant tikrai keista buvo. Žvilgtelėjusi į Trevorą akys vėl nukrypsta į Luką.
-Aham, - atsakydama į tikriausiai Lukui užduotą Trevoro klausymą palinkčioja galvele. Suprato, kad Lukui tikrai keistoka matyti ją su kitu vaikinuku ir dar tokioje vietoje, tačiau gi jie jau senokai išsiskyrę todėl tiek jis, tiek ji ko gero gali daryt ką nori.
Tiesa, jausmų, kad ir senų nepaslėpsi. Vien išvydus jį, širdis suspurdėjo, taip kaip senais gerais laikais, tačiau toks vaikinas kaip Lukas tikriausiai irgi mergom aplipęs.
Vėl pažvelgia į abu vaikinukus galvodama ką pasakyt daugiau ar tiesiog jau typint link namų, tačiau prisiminusi, tai kas įvyko ankščiau nė žingsnelio viena niekur neeis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 3:37 pm

-Na, labas.,-pasakė pakankamai suglumęs, nes pasisveikinti tikrai ne taip planavo, o demono žodžius kol kas ignoravo, nes jei ir norėjo viską išgirsti apie esamą situaciją, tai iš pačios Abigailės.
-Tai toks ir skirtumas...,-dabar jau supratęs, kad tikriausiai į pasimatymą ir bus patekęs Lukas prabilo.-Kad aš tikrai nenoriu įsibrauti į pasimatymą ir manau, kad geriausia dabar man bus ramiai praeiti tarsi manęs čia niekuomet šiandien ir nebūtų buvę.,-šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 7:01 pm

Kiek suraukia antakiukus. Na diena tai tikra ne kokia, visas tas balaganas su moterim ant skardžio ir dabar. Aišku, šis atvejis daug malonesnis nei pirmasis. Vis dėl to naujame miestelyje sutikti seną pažįstamą yra tikrai retenybė, tad dabar džiaugtis tikrai yra dėl ko.
-Jis nėra mano... - nutęsia, nes pajaučia gerklėje užstrigusį "gumulą" Neaišku kodėl taip, gal vis dėl to kiek ir nejaukiai jaučiasi taip užklupta. "nieko čia blogo" mintyse sau kartojo. - vaikinas - galiausiai taria po trumpos, apmąstymams skirtos pauzės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 7:05 pm

Lukas visgi dar prisiminė, kad yra baigęs psichologija ir sausai universitete kalta teorija dar nebuvo išbyrėjusi iš galvos, tad iš karto ėmė tyrinėti Abigailės emocijas. Su mergina buvo praleidęs pakankamai daug laiko,tad ir pažinojo ją ganėtinai gerai. O šiandien ji tikrai neatrodė tokia laiminga ir kartais net perdėtai savimi pasitikinti, kaip visada.
-Na, yra ar nėra, aš įsibroviau į jūsų pokalbį ir nemanau, kad turėčiau čia likti, kaip šuniui penkta koja.,-palinksėjo, nes sėdėti ir klausytis pokalbių lengvomis temomis Lukas dabar nebuvo nusiteikęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 7:26 pm

Iš dalies gal ir norėjo ji, kad jis išeitų, tačiau taip pay ir nenorėjo, nes vis dėl to nesijautė ji taip jau saugiai kaip norėtųsi, o prie Luko viskas buvo kitaip, kaip sakant, jis savas žmogus.
-Viskas gerai, - kiek pakraipydama galvą tarią ir šypteli. - Na, bet jei nori eiti, tai nelaikysiu - gūšteli petukais dabar. Iš šalies ji visai rami ir kiek atsipūtusi, tačiau žiūrėjo į L tokiom akim, kurios maldaute maldavo pasilikti čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 7:57 pm

Žiūrėjo į merginą tokiu žvilgsniu, tarsi mokėtų skaityti jos mintis ir tikrai mėgino suprasti, kas dabar dėjosi jos viduje, tačiau nesugebėjo. Visgi per seniai buvo matęs Abigailę, tad didžiausias dėmesys koncentravosi į merginos išvaizdą.
Klausydamas merginos tariamų žodžių Lukas ir pats savo galvoje iškėlė klausimą, kurio deja garsiai sakyti negalėjo. Ramybės jam nedavė dilema - mergina nori likti čia ar tiesiog yra priversta tai daryti iš reikalo.
-Tavo draugas nenusuks man galvos už tokį poelgį?,-pasiteiravo pakankamai ramiu ir šaltu tonu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 8:06 pm

Kaip ir ankščiau taip ir dabar ji buvo kiek suglumusi ir nesijautė taip kaip norėtųsi, nors dabar regis jau nebėra ji bijoti, baimė jos širdyje nei kiek neatlėgo. Jei ji tik būtų žinojusi apie tikrąjį Trevoro veidą, ne už ką nebūtu neakivaizdžiai prašiusi jo čia pasilikti ir pati pasitaikius gerai progai būtų dėjusi į krūmus, tačiau ji nieko nežinojo, todėl ir stovėjo sau ramiai, na gal su šiokia tokia baime širdyje.
Išgirdusi Luko sutarimą šypteli, tačiau per daug laimės nedemonstruoja, vis dėl to net nenori, kad jis pagalvotų ką nors ne taip, tarp jų jau nieko rimto. Kaip sakant, jie tik draugai.
-Nea... - taip lyg būtų šimtu procentu įsitikinusi tuom palinkčioja savo galvele. Iš dalies ir buvo, nes jis gi išgelbėjo jos gyvybę, dėl to neturėtų dabar skriaust jos draugo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Kv. 16 08 2012, 8:17 pm

Luką labai varžė už merginos nugaros sėdintis vaikinas ir jis kuo toliau, tuo labiau ėmė suprasti, kad Abigailė jaučiasi panašiai. Vaikinas pats skleidė kažkokią grėsmę ir tikrai neatrodė kaip vienas tų mielų bičų, prie kurių lipdavo visos merginos.
Kadangi buvo labai tamsu, o šviestuvai tikrai tolokai skleidė menkas švieseles, Lukas tikrai negalėjo įžiūrėti vaikino veido geriau, o norėjo. Juk, nepaisant to, kad Abigailė nebebuvo jo mergina, Lukas vis dar net negalvodamas būtų stojęs jos ginti.
-Na, tuomet galiu trumpam pasilikti.,-linktelėjo ir kiek draugiškiau nusišypsojo Abigailei, tačiau vis dar nejautė jokio pasitikėjimo anam vaikinui. Veikiau, priešingai, Lukas pasiliko būtent dėl to, kad jautė instinktyvų norą apsaugoti Abi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pen. 17 08 2012, 9:43 am

Trevoras tik sedėjo tenais kur jis buvo ir nieko daugiau nedarė,-Tik prašau jūsų čia meilės žaidimais neužsiimti, nes visai nemalonu bus,-su plačia šypsena pasakė ir toliau ramiai judino i šonus kojas, kad kiek nors nuramintu savo nora žudyti juos. Jugi nesielgs kaip beprotis demonas.
Tą akimirka jis nušoko nuo akmens ir nuėjo arčiau jų abiejų, kad veidas jo geriau matytusi,-Malonu būtu susipažinti. Aš Trevoras,-ištiesė Lukui ranką.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pen. 17 08 2012, 10:14 am

O Abigailė iš vis nežinojo kaip jai reikėtų jaustis. Stovėti čia, vidurį vakaro, beveik aklinoje tamsose su dviem vaikinukai. Žvilgtelėjo į telefono ekraną, kad pažiūrėtų kiek valandų. Norėtų čia likti, tačiau taip pat norėtų iš čia ir dingti, kažkas jai vis sako, kad laikas daryt "dingau" bet kažkas to neleidžia.
Pasitaiko kartais taip, kai nežinai ką daryt, o šiuo atveju tenka tik stovėt ir žiopsot į du "gaidžius" kurie akivaizdžiai nesilelgia taip kaip turėtų elgtis su nepažįstamais.
Išgirdusi pirmuosius Trevoro žodžius Abi vėl suraukia antakius ir papurto galvą taip duodama suprasti "ne"
-Klausykit, manau, kad man jau laikas lėkt... - išspaudžia tokia nei šiokią nei tokią šypsenėlę ir žengteli žingsnį atgal. Kaip tik dabar ją apėmė paniška baimė dėl kažko kuri tirai ją vertė bėgt kuo toliau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pen. 17 08 2012, 1:11 pm

Lukas stebejo visa sita vaikino spektakliuka ar kaip tai buvo galima pavadinti ir megino suprasti,kokie gi jo ketinimai is tikruju,kol sis nieko nelauke ir pirmasis atkeliavo istiesti susipazinimo letena.
-Busiu Lukas.,-spustelejo Trevoro ranka susipazindamas,o tada jau vel sukoncentravo visa demesi i keistai besielgiancia Abigaile.
-Nori keliauti,Abi?,-pasiteiravo sukryziuodamasvrankas po krutine,nes net ir nepaisant vis dar vasarisko oro,daresi ganetinai salta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pen. 17 08 2012, 5:23 pm

Jisai pastebėjas merginos toki atsirtraukimą, šypteli ir tada kortelę išėmė iš kišenės,-jeigu kartais panorėsi susitikti kada kitą diena,-lėtai ją idėjo i jos kišenėlę ir tada žengė atgal,-Tad ir iki abiem,-pasakes su vos matomais švytinčias baltais dantukais ir tada nupėdino tarp medžiu. Planavo atsirasti prie jos durų greitu metu, nes jau žinos kur jinai yra.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pen. 17 08 2012, 5:36 pm

Stebėjo visą tą jų susipažinimą kiek nekantriai trypčiodama.
-Na, iki - šyptelėjus dar pamosikuoja rankele, o jam dingus atsidūsta su dideliu palengvėjimu.
Protu tiesiog nesuvokiama kaip ir dėl ko, tačiau jam išėjus ji pasijuto daug saugiau. Ko gero intuicija ir šį kartą jos neapvylė.
-Kaip ir taip. - panoodina galvele atsakydama į Luko klausymą. Gal dabar ir galėtų čia užsibūti, tačiau ir jai šaltoka darosi, o po to vasaros metu snargliuotis ji tikrai nenori.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   

Atgal į viršų Go down
 

Kalno papėdė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-