It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kalno papėdė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Št. 18 08 2012, 3:49 pm

Lukas sito pokalbio metu nuosirdziai buvo tapes stebetoju ir net nebesigilino i aplinlybes. Jam uzteko zinoti,kad vaikino vardas Trevoras,o giminiuotis su juo nesiruose,tad ir varda is atminties jau ruosesi istrinti.
-Keliausim,kur silciau ar tau tiks si vieta?,-pasiteiravo,nors is tiesu net nezinojo ar Abigaile nores likti ir su juo,jei ka tik taip pakankamai dramatiskai atsisveikino su Trevoru.-Jei tau,zinoma, tinka mano kompanija.,-dar pagalvojes pridure.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Št. 18 08 2012, 3:54 pm

-Gal kur nors kur šilta manyčiau - palinkčiojo savo galvele. Šalta buvo jai nuo visko, gal aišku nebūtų taip atkreipusi dėmesio į orą jei ne viskas kas nutiko ir ne tai, kad visai neseniai buvo tikrai ne itin malonioje situacijoje.
Kompanija jai dabar buvo būtina, nes vis tiek nenorėjo dar likti viena. Kažkodėl vis dar nesijautė itin jaukiai po šios dienos.
-Žinoma, kad tiks - nusišypso. Vis dėl to seniai bemačius Luką buvo, tad pakalbėt ko gero apie daug ką būtų. - Beja, ką pats čia veiki? - kilstelėjo antakius. Vienas, tokiu metu ir tokioje vietoje, ganėtinai keistai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Št. 18 08 2012, 6:03 pm

-Turi pasiulymu,kur galetume rasti tokia pakankamai silta vietele?-Lukas neseniai grizo i miesta,tad dabar nebelabai galejo greitai sugalvoti,kur nukeliauti.-Be to,kodel tu tokia issigandusi? Trevoras ka nors tau padare?-dabar jau galima ir sioki toki rupesti isvysti Luko veide.
-As neseniai grizau i miesta,tad stengiuosi is naujo susipazinti su miestu.,-syptelejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Št. 18 08 2012, 6:07 pm

-Am... - nutęsia kiek užversdama galvą į dangų. - Nelabai, aš čia tik nuo šiandien galima sakyt, tad iš vis niekur nesigaudau - gūšteli petukais. Nauja diena naujame mieste ir štai su kokia pabaiga. Tikėjosi ji kažko kitko, tačiau gavosi viskas taip kaip gavosi, na, nauda ta, kad susitiko Luką, kurio manė, kad jau iš vis nebepamatys.
-Ne, nieko jis nepadarė - papurtė galvą, - tiesiog... ai... - vėl nutęsia. Vis dėl to ta sparnuota būtybė ko gero jai tikrai tik pasirodė, nes gi joks sveiko proto žmogus negali tvirtinti, kad tai tikra. - Pasivaideno šiek tiek - nusijuokia, nors juokas tikrai neskamba itin linksmai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 12:44 pm

-Na,tuomet mudu esame pakankamai panasus vietu rinkimo atzvilgiu.-nusijuoke mastydamas,ka gi cia logisko galetu pasiulyti.-Visada galime eiti pas mane arba uzsukti pas tave. Iki situ vietu kelias tikrai turetu buti zinomas.-kalbejo ziuredamas kazkur i tamsu horizonta.
Kartais sia akimirka Lukas pagaudavo savo mintis sakant,kad jis neturetu taip elgtis,kad vel meginti kazka regzti su savo ex yra negerai,taciau jutimai ir instinktai sake ka kita.
-Kas pasivaideno?-skeptiskai nuzvelge mergina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 12:59 pm

-Ko gero - pati irgi nusijuokia. Kur jau nebus, vis dėl to jau seniai pažįstami yra, o ir vietos visu visada savotiškai vienodos.
Dėl jos namų tai ji labai abejojo. Visų pirma, ji "įsibraus" į nežinia kiek metų nematytos sesers namus. Visų antra, ten ne jos pačios namai. Visų trečia, velnias žino ar iš vis sesuo ten begyvena, todėl jos namai visom prasmėm netinka.
-Dėl mano namų tai abejoju, - pakraipo galvą į šonus, šiuo atveju, kažin ar "mano namai" iš vis tiktų.
Abejojo ji ir dėl to ar verta pasakoti apie tai kas buvo ant skardžio, tačiau neturi ji ko prarast.
-Buvo tokia mergina, ji labai tokia... - nutęsia - bauginanti, na žodžiu kalbėjo ji ten visokias nesąmones ir kai ruošiausi eit nuo jos kuo tolyn, šiai iš nugaros tiesiog išdygo juodi sparnai - suraukia antakius ir nuleidžia galvą. Tikrai jaučiasi kaip kokia kvaiša, ko gero panašiai ir atrodo, - kaip ir sakiau, nesąmonė kažkokia - gūšteli petukais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 4:08 pm

Pats Lukas irgi seniai namuose nebuvo lankesis, tad šitą galimybę irgi greitai atmetė ir ėmė smegenyse kurti visas įmanomas alternatyvas. Prieš akis išnėrė visas google maps Birminghemo planas, o vaikinas mėgino prisiminti, kur prieš kelionę mėgdavo linksmintis. Na, tikrai buvo praradęs regimąjį Birminghemo vaizdinį, nes mieste neteko būti kiek daugiau nei metus.
-Abejoju dėl savo namų būtent dėl tos pačios priežasties. Nemačiau giminių kiek daugiau nei metus, o jie taip ir nežinojo, kad buvau išvykęs.,-gūžtelėjo pečiais. Juk ir keliavo todėl, kad norėjo pabėgti nuo visko, tai ir kitiems pranešti nematė jokio didelio reikalo.
Apsižvalgė aplinkui tarsi norėdamas rasti čia pat kokią nors dailią ir jaukią vietelę, tačiau, žinoma, kalnų papėdė ne buvo pati populiariausia ir turistų mėgstama vieta.
-Tas sparnų matymas tikrai nereiškia, kad tu pamišusi, tiesiog galėjo taip pasirodyti dėl apšvietimo ar galbūt dėl miego trūkumo.,-šypteli tarsi padrąsinama geradario šypsena.-Nereikia galvoti, kad eini iš proto. Taip tikrai nėra.,-o, kad Lukas prisimintų, jog ir pats visai neseniai buvo užpultas tokių būtybių.Tik jam pavyko patekti į reikiamas rankas ir visi prisiminimai dabar buvo ištrinti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 4:16 pm

-Na, tuomet teks net nežinau ką daryt - prunkštelėjusi nusijuokia. Neesmė, kad visa tirta jau, vis dėl to šortai ir paprasta maikutė nėra itin geras rūbas tokiu metu. Juokas dėl šiokio tokio drebėjimo gali nuskambėt kiek isteriškai, tačiau dėl to ji dabar mažiausiai suko savo smegeninę. Tvirtai sukryžiavusi rankas ant krūtinės, kad būtų šilčiau giliai įkvepia oro ir nustoja drebėt.
Gal ir keistokai jai nuskambėjo Luko žodžiai apie tokį šeimos palikimą, pati ji išvyko prieš kelerius metus, visiems pranešė, tačiau apie sugrįžimą neužsiminė niekam, norėjo mat staigmeną padaryt, bet dėja nieko tokio super duber nesigavo jai, bet nieko, laiko dar bus.
Keista jai taip ir su Luku bendraut buvo, nebuvo jie susipykę ar ten kaip nors velniškai "garsiai" išsiskyrę, tiesiog pasuko į skirtingas puses ir dėl to daugiau nesusimatė, esmė tame, kad dabar net neaišku kaip reikia deramai bendraut. Ar pult ir draugiškai išsipasakot kaip klostėsi jos gyvenimas kai išvyko ir išklausyt jo, ar tiesiog apsimest kad nieko iš vis nebuvo.
-Miego tai netrūksta, ko gero dėl apšvietimo viskas ir buvo - pritariamai palinkčioja. Juokingai skamba tai iš tiesų, sparnai... - sparnuotos būtybės neegzistuoja - nusijuokia kiek vėl suraukdama antakius, nes ji tikrai matė juos taip ryškiai, kad rodos galėtų kiekvieną menką plunksnelę suskaičiuot, tačiau tai gi visiškai neįmanoma, dar po to ir vienragiai tikėt ji pradės, o fantazijos jai niekada netrūko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 4:26 pm

-Mes galim keliauti į naktinį klubą, galim likti čia gamtoje, galime susirasti kokią nors atokią pavėsinę. Man tinka viskas, tad geriau jau šią akimirką leisiu spręsti damai.,-nusijuokė supratęs, kad šita replika nuskambėjo kaip iš kokio aštuoniolikto amžiaus filmo.
Lukas pastebėjęs, kad merginai tikrai šalta, ištraukė iš savo kuprinės švarką, kurio vis dar nejautė būtinybės užsidėti ir ištiesė :
-Abi, manau, kad tau jo reikia daug labiau negu man.,-nužvelgė merginą nuo galvos iki kojų ir net pats sutirtėjo nuo jos aprangos plonumo. Dieną ji tikrai tiko prie šilto Birminghemo oro, tačiau tik ne nakties metu.
Lukas vis dar nebuvo pačios geriausios nuotaikos, nes pastaruosius metus nieko kito neveikė tik sprendė vieną po kitos iškylančias savo gyvenimo problemas.
-Na, va..,-šypteli patenkintas, kad mergina nebelaiko savęs kokia nors paklaikusia beprote, nes tikrai ne tokiai jaunai ir dailiai panelei, kaip Abigailė reikėtų šitaip manytu.-Viskas visada turi logišką paaiškinimą ir mums tikrai nereikėtų dėl to jaudintis.,-jei tik būtų žinojęs, kad ką tik sėdėjo greta to asmens, kuris turi juodus sparnus, tikrai pats būtų dėjęs į kojas kur nors tolyn.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 4:39 pm

-Naktinis klubas puikiai tiktų - šyptelėjusi taria. Daug žmonių, šiluma, nereikia aišku pamiršti ir alkoholinių gėrimų nuo kurių dar šilčiau pasidaro. Galėtų Abi čia dabar stovėt ir išsižiojusi svajot apie tą šilimą kuri užplūsta vien tik žengus į kokį nors klubą, tačiau dabartinis šaltis iš kart ją sugrąžina į realybę.
"Dama" ganėtinai juokingai, tačiau maloniai nuskambėjęs žodis kuris privertė Abi vėl nusišypsot.
Pamačius jo švarką jau žadėjo sakyt "maukis pats" tačiau supratus, kad jei jam būtų šaltą tai jau ir būtų jį užsivilkęs paima jį ir užsivelka.
Pajautusi šilumą vėl kiek sudreba, iš kart šilčiau paliko.
-Ačiū - vėl šyptelėjusi taria. Taip, jos apranga ir buvo skirta šiltai dienai, net nenumanė ji, kad teks čia prastovėti iki pat nakties ir dabar tirtėti kaip kokiam drebulės lapui.
-Taip, dažniausiai turi , tačiau ne visada ir jie yra logiški - gūšteli petukais. Logiškų paaiškinimų rasti galima visada, tačiau ne viskam jie tinka. Aišku, šiuo atveju jie irgi nelabai tetiko, tačiau gilintis į tai noro ji mažiausiai turėjo, nes ją guodė ta mintis, kad menkiausias paaiškinimas ją atgraso nuo tos minties, kad ji išprotėjo.
Tiesa, dar reikės kada nors Trevorą susitikti ir bent jau normaliai ačiū pasakyt, kad vis dėl to išgelbėjo ją nuo kokių nors kvailų poelgių, nes jei ir toliau jai taip būtų besirodę, gal net ir kokį akmenį paprastai merginai į galvą būtų paleidusi arba pati per žioplumą nuo skardžio nuriedėtų. Tačiau nežinojo ji, kad viskas ten buvo tikra ir kad pats Trevoras buvo toks pat kaip mergina ir gal net daug blogesnis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 6:04 pm

-Pasirodo ne taip jau ir skirtingai vis dar mąstom.,-šyptelėjo Lukas išgirdęs merginos norą keliauti į naktinį klubą. Pats seniai nesilinksmino, o ir alkoholio neragavo, tad šita patirtis jam tikrai būtų visai ne pro šalį. O ir seniau, kai jiedu su Abigaile vis dar buvo pora, klubų dažnai neaplenkdavo ir mėgdavo linksmintis. Jei Lukas prisimintų, koks buvo seniau, bene geriausias žodis tam apibūdinti tikriausiai - malonumų ieškotojas. Dabar, kai išmoko puoselėti kitokias vertybes, viskas jo gyvenime apvirto aukštyn kojomis, tačiau naktinio klubo aplenkti jis vis dar nebuvo pasiryžęs.
Merginai besirengiant Luko švarką, ši sukėlė nedidelį vėjo gūsį, kuris vaikino nosiai leido vėl užuosti jau seniai nejaustus Abi kvepalus. Kartais, po išsiskyrimo, merginai jau nebūnant šalia Lukas naktimis pabusdavo ir jausdavo tą kvapą taip stipriai ir taip aiškiai, jog galvodavo, kad mergina vis dar gyvena kartu su juo ir nė velnio niekur neišsikraustė.
Lukas nužvelgė Abigailę apsirengusią vyrišką švarką ir jo galvoje kilo kelios labai jau dviprasmiškos mintys, tačiau grįžti į meilės vėžes po tokio sunkaus savo gyvenimo laikotarpio L buvo labai jau sunku.
-Nereikia gilintis į tai, ko mes nesuprantame ir kas galbūt mums neturi nei jokios reikšmės, nei įtakos.,-labai jau protingai ėmė samprotauti. O ir stebėtis nėra kuo, juk pastaruosius dvejus metus nieko kito neveikė, o tik dirbo. Dabar, kai jau turėjo asmeninį verslą susijusį su psichologija galėjo atsipūsti ir pamiršti tas aukštas frazes, tačiau jos vis dar skambėdavo galvoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 6:15 pm

Palinkčioja taip atsakydama į pirmuosius vaikinuko žodžius sučiauptomis lūpomis ir šiokia tokia šypsena veide. Daug ką jie bendra turėjo nuo pat susipažinimo pradžios, abu domėjosi psichologija ir šiaip daug pomėgių bendrų turėjo, dėl to ko gero ir susimeilino taip jie. Gal po tiek laiko visi pomėgiai ir visa kita pasikeitė, tačiau sunku tuo tikėti, nes vis dėl to žmonės negali taip greitai pasikeisti, tačiau tuo pačiu gali tapti ir visiška savo priešingybe. Žodžiu, išvykimai viską labai komplikuoja, kartais grįžęs gali žiūrėt į žmogų, matyt iki kraujo pažįstamą veidą, tačiau jo, perkeltine prasme neatpažinti.
Luko žodžiai taip vertė jaustis ir Abigailę, visos tos protingos kalbos, gerai apmąstyti žodžiu, ją vertė pasijusti labai keistai. Nors ir pati domėjosi psichologija ir žinojo tokias frazes, apie kai kurias galėjo pasakyti daug daugiau nei reikėtų, vis dėl to buvo nuo to atpratusi, o grįžti prie to bent pakol kas nesiruošė.
-Kaip pastebėjau vis dar domiesi psichologija tiesa. - nežymiai kilstelėjo antakius. Nežinojo ir net nenumanė dabar nieko apie tolesnį Luko gyvenimą, per tuos kelerius metus labai daug kas galėjo pasikeisti ir ko gero tikrai pasikeitė, nes jis, bent jau dabar jos akimis atrodė kitoks. Nebėra tokio linksmumo kurį būdavo galima matyt vien tik vaikino akyse.
Norėjo ji sužinot kas per tus metus jam nutiko tačiau išėjusi iš jo gyvenimo, nesinori į jį vėl brautis, be to, ką gali žinot, gal jis kokią merginą turi, ar iš vis jau savą šeimą sukūręs yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 9:37 pm

Lukas išorėje atrodė visiškai ramus, tačiau jo viduje viskas virė tarsi ką tik šimto laipsnių temperatūrą pasiekęs virdulys. Jis būtų dabar pat čiupęs Abigailę į glėbį ir nors ir šimtą metų atsiprašinėjęs, kad kažkada gyvenime ją paliko. Tačiau bijojo. Po tiek laiko gyvenant savo paties susikurtame trapiame pasaulėlyje Lukas vėl bijojo būti atstumtas. Per tuos metus jis mėgino ne kartą pradėti gyvenimą iš naujo, tačiau viskas visada vyko su prisiminimais apie Abigailę. Visos jo sutiktos merginos buvo tarsi nuštampuotos Abi kopijos, kurios padėdavo jam prisiminti, koks gyvas jautėsi su šia tamsiaplauke.
Tyloje, kuri buvo pakankamai ilga tarp judviejų replikų, vaikinas vėl nejučiomis stebėjo ją, mėgindamas mąstyti, kas būtų nutikę, jei šiuos metus jiedu būtų praleidę ne atskirai, o vienas kito glėbyje. Kaip psichologas, Lukas dažnai žaisdavo su savimi žaidimus, ,,kas būtų, jeigu būtų'' ir tai dar dažniau atnešdavo jam tik bereikalingą galvos skausmą ir dvigubai sudėtingesnius apmąstymus.
-Aš ne tik domiuosi psichologija. Būdamas svetur aš įkūriau kliniką, kurioje siekiame padėti žmonėms nusivylusiems gyvenimu ir grąžinti juos į laimės kupiną gyvenimo kelią.,-šyptelėjo bene pasididžiuodamas šiuo savo pasiekimu, tačiau neskubėjo girtis, kad šios klinikos idėja ėmė užgimti jo galvoje tada, kai išgyveno patį sunkiausią savo gyvenimo tarpsnį.-Jutau pernelyg didelį poreikį išreikšti save šioje srityje, tad turėjau kažką sugalvoti.,-nemelavo, tačiau nebuvo ir pakankamai atviras.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 9:50 pm

-O... sveikinu - nusijuokus taria. - Džiugu girdėti, kad kas nors iš pažįstamų ko nors pasiekia - pasvyruodama nuo kojų pirštų link kulnų vėl šypteli. Tikrai džiaugėsi ji dėl Luko. Pati ji taip ir klaidžiojo po visą pasaulį ieškodama laimės, tačiau taip ir nerado. Tiesa irgi pasimokino ten bei šen, tačiau nieko tokio "sėslaus" ir nerado. Nerado ji už ko užsikabint ir to, kad verstų ją pasilikti kitoj šalį ar mieste. Dabar jau viskas čia kitaip, o ir gyvenimą rikės pradėti iš naujo. Grįžti pas tus pačius žmones, bandyt įsibraut į gyvenimus, aišku, kažin ar pavyks visur užimti senesnes pozicijas, bet bent jau nereikės būt visiškai svetimai. Išvykimai yra gerai, bet turi ir daug minusų, kuriuos Abi šiandien ir pajuto.
Žmonės, pasikeitė, vietovės tapo nesaugios, rodos visas gyvenimas apvirto čia aukštyn kojomis ir dabar, teks taip kabot ir jai. Galėtu ji vėl išvykt, tačiau kam?
-Tai gerai, kad bent jau bandei ką nors daryti nuo pat pradžių, jei nebūtum puoselėjęs savo minčių ir svajonių, nebūtum pasiekęs to, ką turi dabar, taip pat nebūtum padėjęs žmonėms, kuriems pagalbos gal būt reikėjo. - linkteli taip lyg patvirtindama savo žodžius.
Žinojo ji, kad Lukas puikus patarėjas ir bėdoje niekada nepaliks, todėl ko gero ir žmonėms, kurie lankėsi jo klinikoje, gyvenime tikrai atsirado kažkas šviesaus.
Būtu gerai, kad tas šviesulys sugrįžtų ir į jos gyvenimą, tačiau daryt ką nors ir pati bijo. Jos kelyje taip pat buvo ne vienas vaikinukas, tačiau su visais ji pabijojo ką nors regsti, nes nujautė, kad viskas gali baigtis taip kaip ir su Luku, o ir klydusi nebūtų, po kelių metų vėl būtų išvykusi. Nėra reikalo tiesiog šmėžuoti gyvenimuose kaip kokiam vaiduokliui, likti tik prisiminimuose ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 10:05 pm

-Tai, kad įkūriau savo verslą dar nereiškia, kad labai kažko daug ir ypatingai pasiekiau.,-pakraipo galvą. Nesijautė Einšteinu vien dėl to, kad dabar jau galėjo vairuoti prabangią mašiną, turėti nuosavus namus ir nebegyventi savo brolių ir seserų, o ir šeimos šešėlyje. Nežinia, Lukas norėjo pasiekti karjeros aukštumų tik dėl to, kad įrodytų šeimai, kad psichologija nėra tik mokslo pavadinimas ar dėl to, kad principai neleido finansine prasme nusileisti įtakingai savo šeimai.
-O tu, Abigaile?,-galiausiai vaikinas suprato, kad užteks būti egoistiškam ir kalbėti vien apie save.-Ką nuveikei per šiuos metus, kol mano akiratyje tavęs nebuvo nė kvapo?,-visgi vaikinui vis dar rūpėjo kiekvienas, kad ir koks menkas faktas susijęs su Abigaile.
Lukui buvo įdomu, ką mergina nuveikė per šias akimirkas, ką ji patyrė. Jis net nenumanė, kaip galėjo pasikeisti merginos gyvenimas. Galbūt ji jau turėjo šeimą ir net vaikų. Juk kai jie ėmė susitikinėti, jiedu buvo vos ne mokyklinio lygio vaikai, tad dabar suaugusiųjų akimis viskas atrodė daug įdomiau ir suaugėliškiau, žinoma.
-Dabar mano vienintelis gyvenimo tikslas ir yra padėti tokiems žmonėms. Daugiau nieko kol kas man ir nebepavyksta pasiekti.-žinoma, pinigų Lukas turėjo, vienintelis dabar reikalingas dalykas iki pilnaverčio gyvenimo buvo šeima ir vaikai. Viskas aplink jį daugiau buvo tobula ir netgi daugmaž pakenčiama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 10:18 pm

-Nieko nereiškia - prunkšteli ir užverčia galvą į dangų pakartojusi jo žodžius, - reiškia dar ir kaip, Lukai. - šypteli pasižiūrėdama į jį. - Gi nesėdėjai be darbo, o dirbai ir dabar kažką turi, - vis ne taip kai ji, neturinti dabar nieko. Užuot tiesiog besimokanti, ji pati galėjo galvot apie savo ateitį ir mėginti ką nors dėl jos daryt, ne taip kaip dabar, nieko. Vis dėl to jos toks vėjavaikiškumas jai visada pridaro per daug bėdos, nebūtu gyvenusi vien tik svajonėmis, dabar irgi ką nors turėtų.
-Aš - nutęsia kiek pamąstydama apie savo atsakymą. - Susiradau turtinga vyrą, susilaukiau sūnaus ir dabar atvykau aplankyt seniai matytų žmonių. - be menkiausius šypsenos veide taria tarsi tai, ką ji ką tik pasakė būtų visiška tiesa, tačiau tuoj pat atsidūsta - O jei rimčiau tai, galima sakyti nieko. Mokiausi ir toliau gyvenau savo vėjavaikiškose svajonėse. - Būtų šaunu jei viskas ką ji sakė apie vyrą ir sūnų būtų teisybė, nors tiesa, pakol kas įsipareigoti ji nenorėtų, vis tiek, šeima yra šeima. Prarado ji savo tikrą šeimą, todėl bent savą reikės kada nors susikurti.
-Gal ir blogai padariau, kad taip dingau, bet dingau ne nuo tavęs tavęs vieno. - "gal ir blogai..." ji ko gero visiškai iš proto išėjo. Kaip gali būti gerai, kai kas nors šitaip palieka žmones? Pati ji kalbėjo ir nesuvokė apie ką. Protas pieštaravo žodžiams.
-Padėjimas žmonėms ai jau šis tas, aišku, tau gal ir nėra to tokio džiaugsmo, tačiau jiems yra - padėt kitiems malonu, tačiau kai tai tampa nuobodžia rutina, visas linksmumas ir džiaugsmas dėl kitų išnyksta. Taip būna visada.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 10:29 pm

-Tai nieko nereiškia, Abigaile. Iki pilnos laimės gyvenime vien sėkmingo verslo ir didelių pinigų kišenėje nepakanka.,-palinksėjo pats sau, nes aplinkui buvo pakankamai tamsu, kad nieko nesimatytų. O ir tikrai, prabangi mašina Lukui jokios laimės nepridavė, veikiau, tik dar daugiau aplinkinių žvilgsnių, kurie pažiūrėdavo į jo ratus su pavydu ir mintimis, ką blogo šis padarė, kad gavo tokius.-Galbūt vieną dieną pavargsiu nuo to, kad net ir darydamas tai ko noriu gaunu pinigus. Gal imsiu ir pasikarsiu vieną dieną vien dėl to, kad nebemokėsiu su savimi susitvarkyti.,-vieno Lukas tikrai išmoko iš tų žmonių, kuriems gyvenime nepasisekė - atvirumo. Dabar tikrai nelaikys visų blogų minčių paslėpęs giliai savyje. Viską siekė išrėžti tiesiai į akis.
Išgirdęs, kad ir melą apie tariamą Abigailės vyrą ir vaikus Lukas akimirkai sulaikė kvapą, tačiau supratęs, kad mergina visgi juokauja, greitai ir pakankamai atlaidžiai sau šyptelėjo.
-Tiesą sakant, būtent tokio gyvenimo ir pasiilgau.,-šita replika iš Luko lūpų skambėjo veikiau kaip šešiasdešimtmečio viską jau savo gyvenime nuveikusio senuko.-Norėčiau vėl nusikelti kelis metus atgal į savo gyvenimą, kai šis atrodė toks paprastas ir be bereikšmių problemų.,-palinksėjo vis dar vengdamas merginos akių kontakto. Gal bijojo, kad pasiduos instinktams ir nueis per toli net nežinodamas Abigailės dabartinės situacijos, o gal tiesiog tramdė save neleisdamas prasiveržti jausmams.
-Negalėjau tavęs teisti, o ir dabar negaliu dėl to dingimo. Tai buvo tavo pasirinkimas ir tuo metu taip tau atrodė geriausia.,-pasakė rimtai akis įsmeigęs į horizontą.-Kiekvienas renkasi savo gyvenimo kelią ir jei šis pabėgimas tau buvo tinkamas žingsnis, tuomet niekas negali to paneigti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Sk. 19 08 2012, 10:42 pm

-Verslas ir pinigai čia niekuo dėti, nesakau aš, kad tai laimę ir duoda, neduoda jie ne velnio - pakraipiusi galvą atsidūsta. Nors niekas jos normaliai nematė, nesivargino ji tiesiog ramiai stovėt be menkiausių emocijų.
-Kam kartis... - išpučia akis galiausiai ir žengia žingsnį arčiau jo, kad normaliai matytu jo veidą. - Nejau negali, ko nors keist, palikt visa tai ką dabar turi ir bent trumpam daryt tai ką tikrai ir kas suteiktų bent šiokią tokią laimę? - kilsteli antakius galiausiai, pasižiūrėdama kažkur priešais save taip mąstydama ką sakyt toliau. - Vien tik to, ką pasiekei dabar neužtenka, reikia siekt ir toliau, ko nors kito galiausiai, gi gyvenimas pilnas galimybių kurių neverta pražiopsot. - Ji pati turėjo begale galimybių, tačiau jomis nepasinaudojo ir dabar dėl to velniškai gailisi. Dažnai ji susimąsto kaip viskas būtų buvę jei ji taip ir nebūtų išvykusi iš čia. - Patikėk manimi, jei matai galimybę, nepražiopsok jos, sakau jau iš savo patirties. - Galiausiai trumpam nutyla apmąstydama tiek savo, tiek visus Luko žodžius. Abiejose buvo dalis teisybės.
-Problemas dažniausiai susikuriame mes patys, nors ir be jų galėtumėm laisvai gyvent - vėl teisybė bent jau šiokia tokia ir Abi pusės. Problemų rasti galima visur, tačiau išeitį iš jų, labai retai gali rast.
-Aš nebėgau - pakraipo galvą į šonus. Ko jau ko, bet bėgti jai tada nebuvo nuo ko. - Tai buvo viena iš tų galimybių, ko gero klaidinga, bet vis tiek. Negalėčiau visą gyvenimą praleidinėt viską prieš akis, negalėčiau laikytis įsikibusi į senąjį gyvenimą ir ignoruot viską,kad priešakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 9:04 am

Kadangi merginos tonas kalbant apie Luko verslą ir ateitį buvo visiškai šaltas, šis dabar pasirinko tylėjimo ir visiško abejingumo taktiką, taip mėgindamas tiesiog užglaistyti šią temą tarsi jos niekada ir nebūtų buvę.
Juk ir pats suvokė, kad nėra iki galo patenkintas tuo, ką jam kol kas duoda gyvenimas, tad nesiruošė daugiau visko pasakoti kitiems, kad jie šitą situaciją tik dar labiau paaštrintų.
-Juk aš nesakiau, kad karsiuosi.,-šyptelėjo dabar jau matydamas Abi, kuri žengė žingsniuką, veidą išnyrantį iš tamsos.-Raktinis žodelis ir buvo ,,gal'', nes aš niekada taip ir nenustojau tikėti, kad rasiu pilnaverčio gyvenimo paslaptį ir sugebėsiu nebelakstyti iš vienos vietos į kitą mėgindamas užsimiršti.-Nežadu sustoti vienoje vietoje ir sėdėti tik žiūrėdamas, kaip mano samdiniai padeda žmonių grupėms. Ketinu kurti dar vieną padalinį, bet tam man reikia partnerių.,-Lukas dar nė nenumanė, kad Abigailei šis sakinys apie partnerius galėjo ir visai patikti, nes kol kas mergina vis privengdavo kalbėti apie savo praėjusius metus.
-O aš manau, kad išeitį iš visų problemų galima rasti lengviau negu mes manome.,-perbraukia viena ranka per savo plaukus tarsi mėgindamas susitvarkyti šukuoseną.-Pats visada visoms problemoms spręsti ieškodavau sudėtingiausių ir sunkiausiai pasiekiamų būdų, tačiau niekada nesuprasdavau, kad viskas, ko man reikia yra čia pat.,-juk ir bėgęs nebūtų, jei būtų bent numanęs, kiek daug žmonių Birmingheme kartais jaučiasi taip blogai, kaip ir jis jautėsi ir kaip jiems reikia pagalbos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 9:34 am

Stojus tylai šioji tiesiog giliai įkvepia ir atsidūsta, nebėra tarp jų tokio to bendravimo, o praėjo rodos tik pora metų.
-Vien tikėjimo neužtenka. - vėl tarsteli pažvelgdama į Luką. Kalbėjo ji itin ramiai, visos emocijos buvo gerai paslėptos tiek balse, tiek veide.
Tai ji, tai visi kiti jos pažįstami visada sakydavo, kad vien tik tikėjimo niekada neužtenka, kad reikia kažką bent jau bandyt siekt,o ne vien tik tikėt. Abi turėjo lygiai tokią pačią nuomonę apie tikėjimą. Kai šis pradeda kalbėt apie užsimiršimą Abi nežymiai suraukia antakius. - Ką tu mėgini užsimiršti? - gal prasiklausė ji, bet nelabai suprato tai ką jis šiais žodžiai norėjo pasakyti. -Tai ir nesėdėk, keliauk po visą pasaulį, bendrauk su visokiais žmonėmis, padėk jiems, kurk viską ir kitose šalyse, vis šis tas - šypteli. Ne vien tik šis tas aišku, ir prasiblaškyti taip galima, aišku, darbo daug bus, tačiau galutinis rezultatas gali būti labai geras.
Na ką, pati ji nieko gero apie tokius dalykus pasakyti iš esmės negalėjo, pati nieko panašaus niekada nedarė.
-Na tada mūsų nuomonė šioje srityje ir išsiskiria, nes aš manau priešingai - vėl šyptelėjusi palinkčioja. "viskas ko reikia yra čia" tam tikra prasme visiškai teisingai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 11:12 am

Na, Lukas nesistengė daryti jokių skubotų išvadų apie bendravimą, nes buvo bergždus reikalas šitai daryti. Juk nesimačius kelis metus, natūralu, kad iš karto neimsi kalbėtis asmeniškomis temomis. Viskas vėl turėjo prasidėti kone nuo abstraktaus nuliuko.
-Jeigu sakau, kad tikiu, tai nereiškia, kad nesistengsiu žengti į priekį.,-šyptelėjo dabar jau kiek nuoširdesne šypsena. Visgi negalėjo vaidinti kažkokio užsisklendusio savyje vaikino vien dėl to, kad norėtų tokiu dėtis.-Viskas gyvenime tampa realybe ne taip lengvai. Turi iki to keliauti mažais žingsneliais ir nesigręžioti atgal.,-merginai nekonkrečiais pavyzdžiais Lukas baigė dėstyti visas savo gyvenimo problemas. Nenorėjo jos užgriauti visu šituo šlamštu, tad neminėjo savo vardo duodamas tuos pavyzdžius.
-Aš mėginau užsimiršti ir pabėgti nuo visų persekiojančių problemų. Maniau, kad už kelių tūkstančių kilometrų jos manęs nepasieks, tačiau labai klydau. Viskas kirto į paširdžius ir tik dar stipriau negu būtų kirtę jei būčiau likęs.,-atsiduso. Labai jau liūdnomis temomis jiedu ėmė bendrauti, tad Lukas vis svarstė kaip greičiau nusukti kalbą.
-Ne, daugiau greitu metu ilgam laikui keliauti neketinu. Birmingheme jaučiuosi puikiai, tad nematau didelės būtinybės keliauti kažkur toli toli.,-konkrečiu ir aiškiu balsu išdėstė savo nuomonę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 11:24 am

Besiklausydama jo visų žodžių Abi labai intensyviai apmąstė kiekvieną jo žodelį. Teisybės buvo daug, bet ji per daug kvaila, kad tai pripažintų.
-Klausyk, gal jau užteks kalbėt apie visa tai, visomis psichologiškomis replikomis ir panašiai? - kilstelėjo vėl antakius. Aišku, ji nieko prieš kalbėt apie tai, bet tikrai ne šiandien, o ir mato, kad jų nuomonės jau išsiskiria, o pyktis dėl tokių niekų nėra verta, o juo labiau ginčytis vidurį nakties. - Aš tik šiandien čia tegrįžau, tad patikėk manim, problemų turėsiu dabar ir aš, o ir šiaip šiandien diena labai keista ir apmąstyt apie viską nepakaks vienos dienos. - Nenorėjo ji niekam sakyti savo problemų, nes kaip ir daugeliui jos atrodo vieni niekai, gal tokios jos ir yra, tačiau kiekvienam gi savos problemos didžiausios yra, o ir apskritai, Abi nebuvo iš tų, kurios noriai išsipasakoja visas gyvenimo problemas, nelaimes ir kitus slegiančius ar tiesiog ramybės neduodančius dalykus.
-Mes beeisim į klubą? - galiausiai prisiminusi šilumos šaltinį taria ir nusišypso, norėjo tiesiog užglaistyti praeitas temas, tikrai nebuvo noro į jas taip gilintis, bus dar to laiko tikriausiai.
Laikas lėkė nepastebimai, ir rodos dar prieš valandą švietusią saulę pakeitė tamsa, na aišku, tokioje gamtoje ji prastovėjo tikrai daug daugiau nei valandą, tačiau laike dabar ji visiškai nesigaudė, neaišku kelinta dabar iš vis valanda, tačiau aišku viena, miego ji tikrai nenori.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 11:44 am

-Na, pagaliau po šitiek laiko tu perskaitei mano mintis ir supratai, kad šita tema man tikrai ne prie širdies.-Lukas paprasčiausiai buvo vienas tų žmonių, kurie negalėdavo neatsakinėti į užduodamus klausimus net jei tema, kuria reikėjo kalbėti jam nepatikdavo. Šita per didelė tolerancija dažnai priversdavo jį patį tapti auka, tačiau kitaip savęs perauklėti kol kas jam niekaip neišėjo.
-Nori pasakyti grįžai tik šiandien ir pirmas dalykas, ką padare tai atkeliavai čia?,-tai buvo tikrai Lukui ne itin priimtina, nes jis grįždavo, numesdavo bagažą į kampą ir artimiausias dvylika valandų miegodavo kaip kūdikis. Tuo tikriausiai jiedu dar ir skyrėsi, nors dabar po šito praėjusio laiko Lukas tarp savęs ir Abigailės matė vis daugiau skirtumų.
Lukas jau ir pats suprato, kad merginos niekaip nepavyks iškvosti apie visas gyvenimo problemas, nes ši ryškiai buvo pasiryžusi tylėti it vandens į burną prisisėmus.
-Jei tik tu nori ten keliauti aš visada už.,-šyptelėjo pagaliau išgirdęs ne kokius nors transcendentinius apmąstymus, bet konkretų klausimą.
Išsitraukęs mobilųjį Lukas pasižiūrėjo kokie skaičiukai sakantys valandas užsidegė ekrane ir patenkintas įdėjo jį atgal į kišenę. Klubas artimiausias aštuonetą valandų dar ruošėsi dirbti, tad problemų ten keliauti nebuvo jokių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 11:53 am

-Ko gero reikės pradėti tobulinti aiškeregės sugebėjimus - nusijuokus gūšteli petukais. Tokios, kad ir nesąmoningos temos jai buvo labiau prie širdies, bent jau pasijuokti iš ko yra.
-Aha, ryte, - palinkčioja patikindama, - o atėjau čia, net nežinau kodėl, tikriausiai norėjau prasiblaškyti po kelionės, tačiau vat kaip viskas gavosi, palaikiau save psichopate ir panašiai - prunkštelėjusi galiausiai atsidūsta. - Vienintelis geras dalykai, tai, kad sutikau tave. - vėl palinkčioja galvele ir apsižvalgo. Gaila, kad tamsoj žmonės matyt negali, nes dabar ji iš vis galima sakyt nieko nematė, nes apšvietimas šiose vietose buvo itin prastas, vienintelis šviesos skleidėjas tai aplinkinės šviesos, bet ir tos labai jau toli.
Tiesa, ji irgi pastebėjo vis įšryškėjančius jų skirtumus, tačiau nieko kito nereikia norėt, keletas metų žmones pakeisti gali neatpažįstamai , problemos, laimingos dienos ir visa kita galiausiai užgrūdina visą charakterį ir priverčia pakeisti pomėgius ir elgesį.
-Na man šiaip nėra didelio skirtumo, galiu eit galiu ne, bet būtų vis tiek šaunu iš čia dingti, nes ta tamsa ir šiaip... viskas čia, labai jau nejauku darosi - aplinkiniai medžių šešėliai taip ir rėkė rodos, kad iš jų tuoj pat kas nors išnirs ir dabar jiems bus kaput.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 12:03 pm

-Na, va, jau ir radai sritį, kurioje tu galėtum būti pakankamai gera specialistė.,-juokavo Lukas, žinoma, bet bent jau prie progos galėjo įnešti nors kiek paprastumo į labai jau sudėtingo tipo judviejų pokalbį. Dabar jis jau ir norėjo, lengvo, galbūt netgi kiek tuštoko ir beprasmiško pokalbio.
-Nieko sau. O aš maniau, kad visi grįžę po kelionės bėga tiesiai į lovą.,-nusijuokia. Jis iš tiesų retkarčiais pamanydavo, kad negali būti vienintelis toks visame pasaulyje, bet kuo toliau, tuo labiau įsitikina, kad šitą tingumą reikėtų uždaryti kur nors pačioje tamsiausioje lentynoje.-Na, nesitikėjau, kad aš esu toks jau geras dalykas tavo dienotvarkėje.-sukikena. Legendos byloja, kad retai kurie ex gerai sutaria. Pasirodo, Lukas su Abigaile mėgina padaryti išimtį.
-Tu su automobiliu?,-galiausiai supratęs, kad merginai čia tikrai nejauku pasiteirauja. Pats šiandien savo transporto priemonės iš garažo netraukė, nes vis dar nenorėjo visiems gatvėse esantiems žmonėms tapti apkalbų objektu.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   

Atgal į viršų Go down
 

Kalno papėdė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-