It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kalno papėdė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 12:16 pm

-Aha, galėčiau išpranašinėt visokias nesąmones ir pudrint žmonėms smegenis, ganėtinai įdomus užsiėmimas manyčiau - nutaisiusi labai jau susimąsčiusi veidą pasirėmia smakrą ranka ir ali atrodo labai jau protinga ji.
Tokie pokalbiai visiškai nereikšmingi, o tiksliau sakant kiek vaikiški tačiau bent jau šiokiam tokiam prasiblaškymui puikiai tinka.
-Toks elgesys po kelionių labiau būdingas tau - linkteli galvele į Luką. Pati ji niekada nemiega po kelionių nes niekada neišvargsta, kaip tik, energijos jai daugiau atsiranda, bet aišku būna ir išimčių, kai vos kojomis galima paeiti. - kaip jau ir minėjau, smagu sutikt kokį nors pažįstamą. - geriau jau persimesti bent keliais žodžiais, nei tiesiog vaikščioti neaiškiais takais ir sutikinėti sparnuotas būtybes.
-Ne, su kitokiu transportu - nusijuokusi taria ir iš šortų kišenės ištraukia raktelius. tikriausiai tokiu laiku automobilis dar važiavo išjos ankstesnės gyvenimo vietos, o šiai labiau priimtinas greitas ir nevaržomas važiavimas, todėl atkeliavo čia su savo motociklu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 12:39 pm

-Manau, kad tau tikrai tiktų. Galėtum sukurti dar vieną pasaulio pabaigos teoriją, oo, kiek pinigų imtų plaukti į tavo sąskaitą.,-nusijuokė mėgindamas mintyse realizuoti visą šią Abigailės ,,naująją'' profesiją realybėje. Na, vienaip ar kitaip, turėtų atrodyti visai įdomiai.
-Oo, tu bent jau vis dar atsimeni, kas man būdinga.,-skambėjo taip, tarsi Lukas būtų susirgęs amnezija ir praradęs atmintį arba ją tiesiog sąmoningai pragėręs.
Deja, nebuvo nei vieno, nei kito. Jis paprasčiausiai daug faktų galvoje ilgai nelaikydavo ir leisdavo jiems skraidyti kažkur ten padebesiais.
-Be to, kartoju tau dar kartą, nebuvo ten jokių sparnuotų būtybių.,-pasako papliaukšėdamas merginai per petį. Keista buvo vėl nors akimirkai ją paliesti.
Supratęs, kad mergina ne su automobiliu, iš karto suvokė, kad teks lėkti gerokai greitesne ir prabangesne transporto priemone, tad pats nejučiomis nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 12:48 pm

-Na gal ir tiktų, bet pinigai man nelabai ir terūpi - čia jau faktas, nors ne, o gal, na žodžiu su pinigai gerai, bet kai jų per daug irgi nieko gero. Jai jų netrūko, o ir per daug neturėjo, galėjo gauti viską ko norėjo, todėl jai to ir užteko.
- Pas mane gera atmintis, nepragerta ir visaip kitaip nesunaikinta, aš už pusiau sveiką gyvenseną - pakilnoja antakiukus ir nusijuokia. Gert ji geria, bet ne per daug, rukyt tai vengia, o maistą nesveiką ir visokį kitokį gali kimšt kiek nori, o kaip plona taip plona, žodžiu, pakankamai geras jai yra jos gyvenimas.
-Gerai, gerai - iškelia rankas į viršų taip lyg bandydama gintis. - Tikiuosi greičio nepradėjai bijot, nes tada teks eit pėsčiom. - panoodina vėl galvele nusišypsodama. Motociklas jai buvo daug geriau už automobilį, nes su juo lengviau visus aplenkti įmanoma, o be to, jos tankinė mažina užima ganėtinai daug vietos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 12:56 pm

-Daug pinigų blogai,bet be pinigų irgi negerai.,-linkteli pasakydamas šimtu procentų teisingą teiginį. Kalbėjo jau iš savo patirties, tad šypsenėlė vėl trumpam dingo iš veido.-Juk jei neturėtum pinigų nevairuotum motociklo ir prabangaus automobilio, Abi.,-pakraipo galvelę dairydamasis merginos transporto priemonės.-Tad manau verta pamąstyti apie tą biznio planą.,-pakilnoja antakius, tačiau priešais juodu buvo aklina tamsa, kuri vienintelė ir matė šitą vaikino gestą.
-Nepasakyčiau, kad ir aš daug geriu.,-mintyse bandė surasti tą kartą, kai paršliaužė namo, bet tai tikriausiai buvo tik ankstyvoje paauglystėje. Dabar Lukas nėra linkęs vartoti daug alkoholio.
-Greičio nebijau ir pats motociklą laisvalaikiu mėgstu pavairuoti, tad problemų tokia kelionė iki klubo man tikrai neturėtų sukelti.,-kalbėjo dabar jau tikrai mėgstama visų vyrų tema. Transporto priemonės pastaraisiais metais iš viso buvo tapusios Luko silpnybe, tad ši tema leisdavo jam itin daug pasireikšti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 3:16 pm

-Visiškai teisingai - pritariamai palinkčioja. - Aišku, kad jei nebūtų pinigų neturėčiau viso šito, tačiau aš ir nesakau, kad jų neturiu. Iš vis merginoms gerai turėti pinigų, bent jau vaikinai nemano, kad jas papirkinėt galima - gūšteli dabar jau petukais. Pati ji seilės nevarvina į turtingus vyrukus vien tik dėl pinigų, nes pati jų turi. Iš vis ji nėra kokia nors barakuda, viskas jos pačios.
-Aš ir nesakau, kad esi pragėręs aš apie save čia kalbu - nusijuokia. Ji ir pati nežino kada paskutinį kartą prisigėrus buvo, ai taip, per aštuonioliktą gimtadienį, tada net adreso neprisiminė o ir kojomis normaliai vaikščiot nebemokėjo.
Pati apsižvalgo, mat savo motociklo nemato ir tik tada prisimena, kad jį paliko pusiaukelėje iki čia, tiksliau sakant netoli skardžio.
-Palauk šiek tiek, aš tuoj, - apsisukusi taip ir dingo ji tamsoje. Nubėgusi už poros medžių vienu iš takelių vedančių nuo kalnų link skardžio kiek susigūžė, ko gero ant skardžio artimiausiu laiku nekels kojos, nebent norės nusižudyt. Radusi savo motociklą atsisėda ant jo ir tik dabar normaliai pamato Luko švarką ir iš šalčio jau pamėlynavusias kojas.
Motociklui greit ir garsiai suriaumojus šioji nulekia tiesiai per žolynus su juo prie Luko ir sustoja netoliese taip apšviesdama ganėtinai didelę teritoriją.
-Gerai tuomet, kad nebijau - šyptelėjusi ištiesia jam šalmą, o pati susiriša plaukus į kuoduką, nes ruošiasi būt be šalmo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 6:44 pm

Prieš kelis metus, kai jiedu buvo pora, Abigailė buvo kitokia ir dabar tai Lukas labai ryškiai galėjo pastebėti. Šiandien prieš jį stovėjo nepriklausoma moteris, kurios deimantais ar naujais firminiais rūbais nė vienas vyras papirkti nebegalėjo. Lukas ir nebuvo iš tų vaikinų, kurie bandytų taip elgtis, tačiau puikiai žinojo, kad dauguma moterų už tokius dalykus atsiduotų net nedraugavę.
-Matau, kad šitie metai tave tikrai labai gausiai pakeitė.,-pasakė tokį sakinį visiškai netikėtai net pamiršdamas, kad rimto turinio pokalbis jau turėjo baigtis.
Lieptas palaukti, vaikinas sustoja kaip įbestas būtent toje vietoje, kur jam ir buvo liepta taip elgtis ir laukia išganingojo motoro garso. Jį išgirdęs net šypteli. Juk ne kasdien susitiksi savo buvusią merginą kalno papėdėje ir dar būsi nuvežtas į klubą jos asmeniniu motociklu.
Kol kas visa tai atrodė kaip sapnas, bet net jei ir taip - Lukas nenorėjo pabusti.
Užsidėjęs šalmą Lukas prisišlieja prie Abigailės ir pats sau šypteli, nes nelabai kas daugiau tą šypseną ir matyti galėjo. Seniai jau nebuvo taip arti savo buvusios.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 6:52 pm

-Motociklo įsigijimas nieko dar nereiškia - nusijuokus taria. Tai, kad dabar skrodžia gatvėmis į nieką nekreipdama dėmesio jos nepakeičia taip, kaip ji norėtų, gal iš išorės ir yra kitokia, tačiau viduje, labai mažai kuo pasikeitusi.
Kol Lukas atsisėdo jai už nugaros, šioji mėgino sutramdyt savo plaukus, kad šie važiuojant nepradėtu lyst jai į akis, dabar jai mažiausiai reikėjo kokios nors avarijos. Galiausiai susitvarkiusi plaukus atsigręžia per petį.
-Gal, sakau tik gal, jei klube prigersiu kaip reikiant, turėsi galimybę išklausinėt visko apie mano gyvenimą. - vat jei jau labai norės ką sužinot, teks ją nugirdyti, o tai nėra sunku padaryt.
-Lekiam - dabar jau kiek giliau įkvėpusi šalto oro, nurūksta neaiškiais takais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   Pir. 20 08 2012, 7:21 pm

-Aš juk nežinau, ką dar tu įsigijai, dar tikrai manau, kad bus progų, kai mane nustebinsi.,-nusijuokė. Jei jau motociklas padarė tokį didelį įspūdį Lukui, nuojauta tuo labiau jam sakė, kad tai dar tikrai ne pabaiga.
-Jeigu jau sakai, kad galėsiu išklausinėti, tai patikėk, tikrai nereiškia, kad taip elgsiuosi.,-linktelėjo Abigailės nugarai, nes jau buvo įsipatoginęs motociklo sėdynėje.-Nesu tas, kuris yra linkęs kvosti žmones apie tokius dalykus ir poelgius, kurių jie patys pasakoti nenori.,-pasakė, o tada jie jau pajudėjo iš vietos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno papėdė   

Atgal į viršų Go down

Kalno papėdė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3