It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kalno viršūnė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Kalno viršūnė   Št. 16 06 2012, 6:11 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Sk. 01 07 2012, 12:44 pm

Atkopia iki viršūnės, nesunkiai, tarsi skrisdama žemės paviršiumi. Susiraukusi pažiūri į apačią ir paskęsta mintyse. Visų pirma jai jau reikia maisto, ir tai veda iš pusiausvyros. Antra - čia atkeliavusi ji su niekuo dar normaliai nepabendravo. Tas susitikimas su dviem demonais išvis buvo nevykęs, ji kaip visada sugadino viską vaidindama pasikėlusią, nors puikiai žino, jog tokia nėra. Tik sugeba taip atrodyti norėdama pasirodyti, kad savo būdu yra verta vampyrės 'titulo'. Pamačiusi kažkur toli šlubuojantį senučiuką, dar labiau supyksta ant nežinia ko. Ji nepuls prie kažkokios kriošenos, kuris net sveiko kraujo neturi. Bet vien tai, kad ten žmogus, ją siutino. Jau anksčiau pastebėjusi akmenį šalia savo kojų, instinktyviai spiria jį iš visų jėgų ir nusviedžia nuo kalno su didele jėga, ką ir daro su kitais daiktais, pasimaišiusiais jai po kojom. Žiūri į nudardantį akmenį, vos matomai drebėdama iš pykčio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Sk. 01 07 2012, 2:54 pm

Angelei nepavyko išgelbėt žmogaus. Buvo jau per vėlu ir gulėjo tik lavonas, o užpuolikas seniai dingęs. Mintyse ji keikė save, kad tai nutiko per ją ir atskridusi čia tiesiog atsisėdo ant žemės ir tuščiu žvilgsniu žvelgė į tolį pro ašaras nė nematydama vampyrės. Atsidususi Vi atgalia ranka nubraukė ašaras.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Sk. 01 07 2012, 5:02 pm

O ši tikrai nepraleido pro ausis ir akis pasirodžiusios angelės. Net užuosti galėjo. Deja jos pasirodymas nė kiek nenuramino Amayos. Stovi tiesi kaip įtempta styga, kojos pečių plotyje, ir galva pasukta į plunksnuotosios pusę. Kreivai šypteli, nes jau numano, kodėl šis padaras verkia. O gal ir klysta dėl savo nuojautos. - Ko čia ašaroji? - sušunka jai, pasisukdama visu kūnu į jos pusę ir žengia keletą žingsnių arčiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Pir. 02 07 2012, 3:19 am

Vi jau norėjo atsistot ir eit namo kol jo dėmesio nepatraukė vampyrės žodžiai.
- Ne tavo reikalas, - gana šaltai atkirto, bet tonas buvo ramus. Angelė atsitraukė kelis žingsnius atgal nusibraukdama nuo skruostų sūrias ašaras. Buvo kvaila čia eit, turėjo grįžt pas Kei ir eit apsipirkinėt, bet dabar tenka stovėt čia. Įkvėpusi oro atsiduso, akių nuo vampyrės neatitraukė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Pir. 02 07 2012, 2:03 pm

- Tai puiku, trauk tada iš kur atėjusi, tik sudrumstei man ramybę su tais kūkčiojimais, - susiraukia ir 'sužaibuoja' akimis. Nusprendė grįžti į vietą kurioje stovėjo prieš tai - ten bent vaizdas kažkuo raminantis. Besisukdama atgal su koja užkabina dar vieną akmenį ir sviedžia jį su dar didesne jėga, tarsi nuo futbolo karštinės užsikrėtusi, pasispardyt užsimanė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Antr. 03 07 2012, 11:05 pm

Viktorija nieko neatsakiusi tiesiog pakilo nuo žemės ir atsistojusi nuo drabužių nusipurtė purvą. Neturėjo jokio noro pyktis su vampyre, tad atsidususi lipo žemyn. Turėjo jau grįžt namo, juk tiek darbų, bet pati nepajuto kaip slystelėjo koja ir pargriuvusi skaudžiai užsigavo. Iš Vi kelio ir alkūnės bėgo kraujas. Angelė tyliai aiktelėjo ir pamažu atsistojo. Sužeistos vietos tiesiog degte degė, o eit buvo taip sunku, nes vis dar skaudėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 04 07 2012, 1:15 pm

- Tikra nelaimė tu, - kreivai išsišiepia pamačiusi jos susifeilinimą. Šiaip jau tyčiotis ji nelinkusi, bet plunksnuotųjų ji nepalaiko. Bet ir pyktis neturi dėl ko kai nėra problemų su žmonėmis. O bet tačiau tikrai nepuls vaidinti draugės, taip nepriimtina, todėl tik stebi visą išsiterliojusią angelę. Tik topteli jai demoniška mintis į galvą ir ji prieina prie angelės. - Stosiesi? - ištiesia jai ranką, tačiau nei kiek nepasilenkia, veidas atrodo rimtas, kakta šiek tiek suraukta, nuo vėjo garbanos plaikstosi tiesiai Amayai palei nosį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 04 07 2012, 1:34 pm

Bent jau įprastai Viktorija nepakliūna į tokias kvailas situacijas, tad tik piktai suraukė veiduką po tokio vampyrės komentaro. Gali ji ir pati, tad atsistojo be mergino pagalbos nepatikliai pažvelgdama į ją. Sukandusi dantukus pažvelgė į alkūnę. Ir kaip ji Kei paaiškins, kad pati pargriuvo, jis juk vargu ar tuo patikės, o ji jau smarkiai vėluoja.
- Man metas, - trumpai atsakė, tarsi norėdama pasakyt, kad čia nebepasiliks nė akimirkai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 04 07 2012, 1:45 pm

- Puiku, - dar labiau susiraukia, pati save pasižemino dabar, nė nepamąstė, kad nieko jai nepavyks. Atrodo ji žudo savo orumą be niekieno pagalbos. Susineria rankas, atstato vieną koją į priekį ir piktu žvilgsniu žiūri į angelę. - Eik tuomet. Tik vėl nepargriūk, - lūpų kampučiuose jau įsipaišo ir ironiška šypsenėlė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kv. 05 07 2012, 8:07 pm

((sorriukas už laginimą ;**))

Vi tik gūžtelėjo petukais. Tikriausiai ne jai blogiukus suprast. Pasivaliusi purvą ir nusivaliusi kraują angelė atsitiesė.
- Ir nevaroma galiu išeit, beje ačiū už rūpestį, - dirbtinai šyptelėjo ir patraukė neskubėdama žemyn.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kv. 05 07 2012, 8:30 pm

(nesvarbu :3 o tai kaip, vystom veiksmą toliau, ar čia užuominos apie artėjantį pasišalinimą?:D)
- Ai, gal jau nebešnekėk, - prisimerkia kreivai šyptelėdama ir atlošia galvą, mėgaujasi vėju. Tik staiga ištiesia galvą ir šiek tiek palenkia į apačią, į besileidžiančią angelę. - Tiesa, gal kokių nereikalingų žmogelių turit? - sušunka angelei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Pen. 06 07 2012, 6:16 pm

((galim tęst jei nori))

Nužingsniavusi jau gerą gabaliuką kelio žemyn angelė sukluso ir suraukusi veiduką atsisuko į vampyrę.
- Kaip tu gali taip kalbėt? - šaltu tonu išrežė. - Apskritai verčiau užsiimk vegetarizmu, naudokis kraujo bankais ar dar kuo, juk žmonės neskirti maistui.
Erzino visa tai Vikę, ypač tai, kad nuolat tenka ginti žmones, nuo tokių kaip Amaya.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Sk. 08 07 2012, 9:34 pm

- Kam jau kam, bet tik ne tau man patarinėti, - iššiepia dantis ir jei būtų šuo, tai iškart pasigirstų urzgimas. - Nori pasakyti tu pati mistum vien salotų lapais visą gyvenimą, kai parduotuvės pilnos įvairiausių skanėstų? - nusivaipo ir sekundės tikslumu jau sėdėjo ant žemės, sulenkusi kojas per kelius ir sukryžiavusi blauzdas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Pir. 09 07 2012, 7:04 pm

Vikė tik sunkiai atsiduso žinodama, kad jos žodžiai jau nieko nepakeis, tad ir nebesivargino nieko sakyt. Dar kartą pažvelgė į vampyrę.
- Vargu ar verta su tavimi apie ką nors kalbėt ar ką nors aiškint, - pavartė akeles ir nieko daugiau nebepasakiusi nuėjo.

((sorriukas))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Pir. 09 07 2012, 8:40 pm

(( nieko ;) ))
O kas jai beliko? Sėdėjo kur sėdėjusi, nė kiek net nekrustelėjo. Kam vytis arba bandyti sulaikyti? Kokia prasmė, kad jos susimuš arba šiaip išsikolios? Amaya keletą kartų giliai įkvėpė ir apsiraminusi atsistojo, priėjo prie šlaito ir uolų kraštais nušokavo žemyn. Taip ir dingo iš šitos teritorijos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Pen. 07 09 2012, 7:24 pm

Ketny lėtai ir ramiai ima kopti į kalną. Tikriausiai jums iškilo klausimas kodėl gi angelas turintis sparnus neskrenda ,o kopia? Sakykim Ketei į kalną labiau patinka kopti,na ,o nuo kalno.. Hmmm kas bus tas bus. Pagaliau mergina užlipa ant pačios viršūnės ir giliai įkvėpusi vakaro oro apsidairo,pro pribloškiančius vaizdus. Užsimerkusi leidžia nutekėti kelioms ašaroms ir lengvai perbraukusi jas atgalia ranką ,užsimerkia. Šiandien slogi diena,jau senokai ji nebuvo tiek daug verkusi,arba tiksliau tiek daug galvojusi apie šeima. Per daugelį metų išmoko tramdyti ir susigyventi su tomis mintimis. Tačiau šiandiena buvo keista ir niūri. Ji giliai įkvėpė tuomet vis dar užsimerkusi nėrė nuo kalno žemyn. Mėlynas kaip skaistus dangus akis atmerkė tik prieš pat žemė,jos reakcija buvo žaibiška,sparnai akimirskniu išsiskleidė ir ji ėmė ramiai kilti aukštyn. Ketny šyptelėjo,skraidymas buvo vienas iš didžiausiu malonumu ir privalumu kuriuos ji gavo pavirtusi angelu. Vėjas švelniai plazdeno jos šviesius plaukus. Ji ėmė judinti sparnus vis greičiau ir greičiau,kol kaip reikiant įsibėgėjo,tuomet apsisuko aplink save ir šįkart net sukrykštė iš džiaugsmo. Galiausiai mergina vėl nutūpė ant kalno viršūnės ir užsižiūrėjo į žvaigždes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Št. 08 09 2012, 10:39 am

Mergina atmerkė akis. Pasirodo bespoksodama į ryškius šviesuliukus Kety užmigo. Greit pašokusi ant kojų ji susiraukė. Veidas buvo tarsi sustingęs,jai žūtbūt reikėjo vandens. Tuomet kai ką sugalvojo. Greit išskleidusi sparnus nėrė aukštyn ir užtikusi gana didelį debesį įskrido į jį. Išskrido jau atsigaivinusi,tuomet nutūpė ant žemės ir ramiu žingsniuku patraukė namo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 3:14 pm

Jis atplasnojo čia. Atsidusęs, suskleidė sparnus. Kiek pasirąžės, atsisėdo ant šaltos žemės ar uolos. Atsikvėpęs užvertė galvą į dangų. Norėjo miego, bet stengėsi dabar ir čia pat neužmigti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 3:19 pm

Netoli vaikino pasigirdo žingsniai. Wrath artėjo prie jo. Švilptelėjoo pats sau.
- Nespėju grįžti į namus, o štai mane pasitinka sparnuotasis.
Ramiai kalbėjo su šypsenėle veide. Rankas laikė susidėjęs už nugaros. Buvo smalsu kuo imsis angelas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 3:23 pm

Jis krūptelėjo ir aišku greit pakilo ant kojų. Nurijęs seilės, jis pakėlė antakius ir nesusipratęs žiūrėjo į demoną.
- Lyg pats toks nebūtum,- nusijuokė, bei aišku labai taip fainiai pavartė akis. Savo rankas sunėrė ant krūtinės. Pažiūrėjo į demoną ir suklapsėjo akimis. Miegas kaip nesisklaidė taip nesisklaidė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 3:25 pm

Wrath nusijuokė kartu su angelu. Juokas atrodė net gi nuoširdus.
- Tavo tiesa. Tuo mes ir skiriamės nuo dievų, tuo mes abu ir esame panašūs.
Priėjo prie pat jo vis dar ramiai laikydamas rankas už nugaros.
- O ar žinai kuo mes abu skiriamės tuomet?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 3:29 pm

Jis keistai pažiūrėjo į jį ir pavartė akis. Jis žengė keletą žingsnių atgal. Suraukęs nosį jis pakėlė antakius.
- O kas nežino?- prunkštelėjo. Ką jau ką, bet pykti ir jis mokėjo. Visgi nebuvo angelas nuo mažens.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 3:34 pm

Žaibišku greičiu žiebė angelui iš kumščio į galvą. Kadangi buvo greitesnis ir stipresnis tikėjosi jį nublokšti ant žemės.
- Ir kokie gi tie skirtumai?
Patenkintas paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Tr. 26 09 2012, 4:16 pm

Jis toks apsimiegojąs, visiškai nesitikėjo smūgio, tad skaudžiai krito ant subinės.
- Tu gėėjus aš ne,- nusijuokė. Atsistojo greitai ir ranka pasitrynė sėdmenis, lyg tai kiek numalšintų skausmą. Ar taip ar taip vis vien mėlynė liks.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   

Atgal į viršų Go down
 

Kalno viršūnė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-