It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kristin kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Eluisa Viatorr

•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 2:46 pm

- na taip... jo tėvas grynakraujis vilkas. ilga istorija kaip tai nutiko.. o dabar. nepuola jūsų. keista... aš pati jo kartais prisibijau. visgi inkstinktai ir kilmė lenda iš jo. - mergina vis glostė savo mylimiausią keturkojį. kiek apžiūrėjusi jį, pastebėjo kelias raudonas dėmes, ant balto kailio jos tesiog švietė. ir tada merginos pasąmonėje atsirado vaizdas kaip tas psichopatas tėškė šunelį į sieną.
- gali ir jam padėti? kaip man. - ji kiek susiraukiusi taip gailiaia pažvelgė į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 3:20 pm

Jis taip priėjo prie to šuns ir išsitraukė tepaliuko indeli.Lėtai ir švelniai patepė tas odos vietas kur matėsi prakirtimai,-Tai nieko baisaus šunkiukui tavo, tik odą buvo prakirsta. Manau kelios dienos ir jis vėl lekios po apylinkes ir gaudys kates,-nusijuokia ir paglosto jo nugara.
Atgal į viršų Go down
Eluisa Viatorr

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 3:43 pm

- jis kačių negaudo, tai darbas paprastų šunų, o Šnicis gaudo tuos, kurie mane skriaudžia. - Maya kiek tyliau burbtelėjo. na o tada atsistojo, paliko cucyką gulėti ramiai. o pati nuėjo prie lovos ir greitai suranko patalą. visgi vilkšunis gali kraują pajusti, o tada pati mergina kentės.
- gal eime iš miegamo? - ji su patalu rankose pasisuko į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 4:50 pm

-Galime eiti iš čia jeigu nori. Dar jeigu leisi, pabūsiu ir pažiūrėsiu kad tau viskas gerai,-šypteli švelnia šypsena,-Kur eime?
Atgal į viršų Go down
Eluisa Viatorr

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 4:52 pm

maya paklusniai linktelėjo. iš kitos pusės bent su kažkuo paplepės, nuobodu gi vienai.
- tu eik į visrtuvę, o aš nunešiu šitai, škišiu į skalbimo mašiną. - mergina maloniai šyptelėjo ir net nelaukdama atsakimo pranyko iš kambario.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 7:26 pm

PO VELNIŲ. JEI NEGALĖJAU PRISIJUGTI DIENĄ, NES BUVAU UŽIMTA. TAI NEREIŠKIA, KAD MIEGU!!! NEJAU TAIP SUNKU PALAUKT BUVO DIENĄ??? NAFIK.
Tarkim, jo niekada čia nebuvo.

Eluisa Viatorr

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 8:06 pm

((Ojei, gi nieko baisaus nenutiko. ir Jer. pats atėjo. tai ką man, vyt lauk reikėjo. ir nebūtina gi tokios panikos kelti.))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Tr. 27 06 2012, 8:50 pm

Jis toks ramus ir su šypsena nupėdino iki virtuvės.
Atgal į viršų Go down
Eluisa Viatorr

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   Št. 30 06 2012, 10:12 am

atėjusi čionai mergina, nuėjo prie savo tualetinio staliuko ir pradėjo dažytis. hm. melynės išties dingo... aplamai visos žaizdos dingo ir Maya bavo... apakusi. bet per daug to nesureikšminusi, toliau tesė savo dažymasį.
po to kai baigė visus tuos grožio dalykiukus, nuėjo prie spintos ir apsirengė, atidarė balkoną ir išleido šunį laukan ir pati išėjo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kristin kambarys   

Atgal į viršų Go down

Kristin kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Similar topics

-
» KAMBARYS # 007
» PERSIRENGIMO KAMBARYS m: