It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Neaiškūs laukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Neaiškūs laukai   Pir. 02 07 2012, 10:45 pm

*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Pir. 02 07 2012, 10:57 pm

Na ką ilgai važinėjo Eva su nuvogtu mašiniuku, bet kad degalai baigia pasibaigti tai negerai... O dar tas nelemtas kaltės jausmas apėmė.... Ir vuola jos išsigelbėjimas! Laukas! Važiuoja pro kažkokį pilną duobių neaiškų keliuką, girdi kaip bamperis tuoj visai nukris... JEi ką tai čia ne ji, o ir plaukus galima persidažyti jei kartais kas nors pamatė. Nuvažiuoja tiesiai į lauko vidurį. - Sudie mano mylimoji... Susitiksim... Aš tikiu susitiksim dar nekartą... Prašau nepamiršk manęs, nes tavęs tai tikrai nepamiršiu... - Šneka su automobiliu atsisveikinimo kalbą, vos jau neverkia, o tikrliau jau apsiašaroja, net kūkčioti pradeda. Jau norėjo lipti iš automobilio, bet nepajėgia, palikti šios brangenybės, kūrios Danis nevertina, vos ne visur ant sedynių kolos dėmės. Apsikabina vairą, gerai kad nutraukė garso signalo laidą, nes būtų automobilis "ubaubęs". - Nepamiršk manęs, saugok save! - Užbaubia atsirėmusi į vairą. Tada nusišluosto ašaras ir atidaro dureles, išlipa. Nužvelgia visą automobilį. Na visai dar gražus tik padangos nudilino kaip reikalas, o toliau tik problema su šiek tiek nubraižytu bamperiu, ir dar kiek purvina... Uždaro dureles ir vaikšto aplink automobilį raudodama. Galiausiai nupėdina iki bagažinės, atidaro manės kad ras atsarginę padangą, būtų pakeitus, kad neatrodytų taip komplikuotai, bet net sucypia pamačiusi krūva Danio nešvariu apatiniu. Greit užvožia bagažinę. Vėl apiena automobilį dabar atsiranda prie priekio. Net apatinę lūpa patempia. Pasitempia maikę, kad džinsų kniedės nenubraižytų dažų ir užšoksta ant kapoto, na ne ta prasme kad su kojomis, bet dailiai, kad nesulamdytų. Atsirėmia į langą, ir pasikiša rankas po galva. - Sudie Mustange, Mustange gražiause iš visų Fordų... Sudie Mustange, Mustange vis tiek tave myliu... - Uždainuoja iš tos nevilties, tuoj tikriausiai pasigirs prieš mirtinis kupinas agonijos klyksmas. Myli ji mustangus, bet niekas jei nenuperka, ir pinigų neduoda... O čia vargšo niekas neprižiūri. Su mielu noru Eva jau pasirįžusi savo testamente parašyti, jog nori būti palaidota su kokiu nors Ford Mustangu, kaip kažkadaise kariai su savo žirgais, taip ir ji su automobiliu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Pir. 02 07 2012, 11:21 pm

Na ką ilgai ji taip dainavo, tą graudžia laidotuvių dainą. Nušoksta ir vėl tvirtai atsistoja ant kojų. - Viskas tuom nebaikta! - Kaip karo vedlys užkriokia, kad net iš miško būtys varnu pabunda ir pradeda kriokaut ar ką jos ten daro. Apeina mašiniuką ir uždeda ranką ant bagažinės, iš karto užsikemša nosį ir atidaro ją. Prisimerkia net, nes velniai žino iš kur čia privemta. Pačią net pykinti pradeda... Iš pačio atokiausio kampelio traukia "kanistrą" vos pati neįsimūrija į apatinius bei vėmalus, bet šiaip ne taip ištraukia. Numeta ant žolių ir uždaro bagažinę. Pagaliau gali įkvėpti gryno oro. Pradeda vartyti kojomis "kanistrą" kad bent kiek nusivalytų. Vos ne fule pradeda žaisti lakstydama po pievą... Keistai tūrėtų atrodyti bet neesmė. Galiausiai paima tą daiktą į ranką ir patraukia link keliuko. - Aš dar grįšiu... - Sumurma ir nusiunčia oro bučinį mašiniukui. Nueina ieškoti degalinės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Pir. 02 07 2012, 11:35 pm

Pagaliau, pagaliau lyg kokia tėvynės išrinktoji, o gal net didvyrė pareina atgal į lauką Eva. Jei net fanfaros tūrėtu užgroti, o už nugaros fejerverkai pasipilti. Laipioja per tas aukštas iki liemens žolies ir galiausia atsidūria prie mašiniuko. - Aš grįžau, sakiau tavęs nepaliksiu! - Lyg atsiprašinėdama prasitaria. Atidaro vairuotojo dureles, nuspaudžia mygtuka ir bendzino bako dangtelis kaip mat atsidaro. Apeina automobilį. Jau rankas skauda nuo to prakeikto "Kanistro". Supila degalus, o tada uždariusi dangtelį įmeta atgal į bagažinę "kanistrą" Laikė rankoje ir vandens buteliuka. Bet aišku kaip dieną kad ji negers to vandens, kad ir kaip norėtų. Gaila jei šio juodo žirgo, tad bent kiek nuplaus tuos purvus. Su ranka kiek pavalo, po to paplauna tokias ryškiausias purvo dėmes. Ne kas ir pasikeitė, bet Eva savimi didžiuojasi. Ant dugno dar liko keli lašiukai, tai atsigeria, bet tik dar labiau susierzina. Įlipa į automobilį, susilenkia dabar jau tinkamai sujungia laidelius ir užveda automobilį. Veide vėl pasirodo piktdžiugiška šypsena. Nuspaudusi gazą kaip mat įsiveržia į priekį, paskui save palikdama šiokias tokias duobes nuo padangų, neesmė kad ką tik plovė... Išvažiuoja tuo keliuku ir patraukia namų link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:01 pm

Besinaudodama savo kojom ateina čia. Nepriprato ji dar prie skraidymo, kažkaip nekonfortiškai jaučiasi labai jau, o be to, po sparno nudeginimo, juos labai akylai saugo. Žiūrėdama po kojomis, žengia porą žingsnių gilyn į pievą, nesinorėtų užkliūt čia. Sustojusi bene vidurį pievos įremia rankas į klubus ir apsižvalgo. Kaip bebūtų gaila, niekada ji nejautė to malonumo stovėt gamtoje, nevertino ji jos, bet ką jautė būdama čia, tai tik šiokia tokia laisvę, kurios negali jausti mieste.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:06 pm

Kadangi galima jį vadinti gamtos vaikus, tad jis atėjo čia. Čia beveik niekada nieko nebūdavo, nes žmonės nedrįzdavo čia ateiti. Jis atsidusęs , ėjo sau. Pakėlęs akis pamatė gražią merginą, kaip suprato demonę. Priėjo prie jos.
- Sveika- pakilnojo antakius ir šyptelėjo.
- Aš Gustavas, o tu?- pakėlė antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:10 pm

Kaip stovėjo įrėmus rankas į klubus tai ir atsisuko į garso šalinį. Pamačiusi vaikiną, kaip suprato, vampyrą kilstelėjo antakius. Nėra pratusi prie tokio greito "susibendravimo" tačiau visada galima daryt išimtis, ypač tada, jei begale planų sukasi galvoje.
-Labas tikriausiai. - sukryžiuoja rankas ant krutinės akivaizdžiai nužvelgdama vaikinuką. - Aš, Erika. - tarusi savo antrą vardą perkelia kūno svorį ant vienos kojos. Dar žadėjo kokia Brone pasivadint, bet tiek to, tiks ir Erika. Nesiruošia ji visiems sakyt savo tikrojo vardo, bent jau jam, pakol kas, kol nesužinojo kurioje jis pusėje.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:23 pm

Jis pažvelgė toks biški suglumęs, akimis spigino į ją.
- Ar man tarp dantų mėsos gabaliukas įstrigęs?- išpūtė akis ir nusijuokė.
- Malonu,- linktelėjo jai ir šyptelėjo. Jis irgi, kaip kokia papūga sukryžiavo rankas ant krūtinės ir pažiūrėjo į ją.
- Kažką, negerai pasakiau?- stovėjo toks biški nesupratęs. Jis atsiduso ir apsidairė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:26 pm

Mėsgaliai tarp dantų? Nor bad.
-Visa ranka, nejau nejauti? - prunkštelėjus taria, aišku, juokavo. Nemokėjo ji itin maloniai bendraut su visais ir tai buvo viena iš problemų. Dar būdama žmogumi nesivėlė į įvairiausius pokalbius.
-Viskas gerai. - gūštelėjo pečiais ir išspaudžia ali tikrai malonia šypseną.
-Taigi, vampyras, aukų sau ieškai ar šiaip čia klaidžioji? - kilstelėjo vėl antakius.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:42 pm

- Nejaučiu,- pavarto akis,- liežuviu apsilaižo dantukus ir tada vėl šypteli. O kadangi Gustavitui patinka nervinti merginas, tai kodėl nepaerzinus šitos gražuolės.
- Tai puiku,- gūžtelėjo ir nusijuokė. Viena ranka pasivėlė plaukus , kad jie taip fainai atrodytu.
- Šeip klaidžioju, nes esu persivalgęs,- paplekšnojo sau per pilvą ir linksmai nusijuokė. Vieną ranką uždėjo sau ant juosmens ir akimis spigino į Eriką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 12:49 pm

-Reikėtu tada jusles susireguliuot. - nutaisiusi labai jau susirūpinusį feisą palinkčioja. Ką jau kalbėt apie tai, kaip jai patinka erzinti kitus, bet dėja visi erzinimai dažniausiai baigiasi kovomis ir labai linksmomis.
-Hm... - nutęsia. Pati jau kurį laiką aukos neturėjo, tad reikės laisvu laiku vėl kankinimais užsiiminėt.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 4:33 pm

- Na gal, gal,- pavartė akutes ir šyptelėjo vos, vos. Jis apsidairė. Kol ši tylėjo jis ištraukė savo telefoną. Parašęs keletą žinučių, pažiūrėjo į Eriką.
- Ką turėtu reikšti tas tavo Hm..?- pakėlė antakį ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 6:43 pm

-Hm, tai mano atsakymas į tavo atskymą, priešingai nei kiti, neesu labai iškalbingas žmogus. - sakydama žmogus keik suraukia antakius, nes iš esmės nebuvo žmogus, tačiau šioks toks melas niekam dar nepakenkė. Šaltos blondinės įvaizdis turėtu iš tolo rėkte rėkt, kad prie jos geriau šiaip sau nesiartinti, o tai taip pat priveda prie to, kad nėra ji iškalbinga.
-Na, žodžiu, buvimas demonu, keičia žmones.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 6:57 pm

- Ką tu čia sumalei, aš nei žooodžio nesupratau,- išpūtė akutes ir sau taip fainai sukrizeno. Kas jam čia su tais krizenimais darosi. Jis pasitrynė sprandą ir kiek apsižvalgė.
- Kokius žmonės? Aš tai vampyras,- nusijuokė. Pavažiavo stogelis Gustavitui ir nieko jis sau negalėjo padaryti. Pavežė tai ir nuvėžė už miškų už kalnų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 7:01 pm

Prisideda sau delna prie kaktos ir galvą pakraipo.
- tu tikrai toks kvailas ar tik tokiu apsimeti? - kilsteli antakius. Na taip, juoktis ar šiuo atveju krizenti ir būtu iš ko, bet ne jai, neaišku kada paskutinį karą juokėsi ji.
-Su kojom, rankom, tokius žmones. - išpūtus akeles taria. - aš irgi ne žmogus, manau, kad pastebėjai jau. - panoodina galvele.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 7:03 pm

- Aš kvailas? Neįžeidinėk tu manęs ir mano realigijos,- padarė tokias šikančio katino akis ir nusijuokė.
- Ane. O tai jie be akių ir panašių organų, net be lytinių?- pražiojo burną ir suvaidino labai nustebusi. Žinojo kad taip bedarydamas, jis žiauriai užknisa visas mergas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Št. 04 08 2012, 7:08 pm

-Aha, kvailas, o gal paraidžiui pasakyt? - žengtelėjus žingsnį arčiau keik pakreipia galvą į šoną. Tikrai neatrodo toks poelgis jos labai mielai. Dabar taip ir norėtųsi jį link kokio medžio nusviest.
-Nežinau, gal nueik pas kurį nors ir pažiūrėk? - labai susidomėjusiu feisuku vėl panoodina, labai jau aiškiai kalbėdama.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Sk. 05 08 2012, 9:22 am

Jis išpūtė žandus ir sunėrė rankas ant krūtinės ir dabar jau piktas žiūrėjo į ją. Jo gera nuotaika iš kart subjuro. Jis sunurzgėjo.
- Jau einu,- pavartė akis.
- na ką čiau Erika, tturiu lėkt,- pamojavo ir iškart greit dingo.

(( SOrry , kad išėjau :D ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Sk. 05 08 2012, 11:40 am

Vis dėl to ji sugeba atmušt visus padarus geriau nei jie apie tai numano.
-Adios. - pavarčius akeles dar apsižvalgo, o jam dingus ir pati pasišalina iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Antr. 21 08 2012, 9:01 am

Po truputį, po truputį, merginos atsidūrė pievelę primenančiam lauke. Visur augo daug įvairiaspalvių lauko gėlių. Beatričės mintyse iškart pradėjo suktis įvairūs puokščių variantai, kuriais bus išpuošta kiekviena namų kertelė. Vis dar su telefonu prie ausies, angelė paleido mažylės rankutę ir patiesė pledą, kad mažoji galėtų prisėsti. Atlaisvinusi petį nuo Sayuri daiktų tašės, pati irgi prisėdo. Pasibaigus pokalbiui, įsikišo mobilų į džinsų kišenėžę ir pasisuko į dukrytę. -Padėsi mamai prisirinkti gražių gėlyčių?,-meiliai nusišypsojo mergytei, viena ranka ją apglėbdama per petukus. -O tada eisim ligi vienos mokyklėlės, kur vaikučiai tai šoka, tai dainuoja arba groja kažkuo.. manau tau ten patiks,-šyptelėjus priglaudė lūpas prie dukros skruostuko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Antr. 21 08 2012, 7:52 pm

Ariele visa kelia tylejo,mat nenorejo trugdyti mamai kalbeti telefonu. Bet mergyte pagalvojo,kad ir jai idomu butu paklausyti kas ten sneka per ta aparata. Niekada juk niekas jai taip ir neaiskino kas per daiktas tas mobilusis.
-O lebai daug jeikia gelyciu? - pasiklause dupciuka padedama ant pledo. Laukymeje labai jau daug tu gelyciu,nejaugi mamyte nores visas nuskinti? Tada ir darbo bus daug,ir nesti vienas vargas.
-As gosiu? O ka jeiskia goti? - norejo geriau pazinti termina,kad veliau per klaida neisiveltu i kokia neaiskia afera.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Antr. 21 08 2012, 8:08 pm

-Ne, manau prisirinksim tik vieną puokštę, kadangi po to dar neisim namučio, todėl neštis visą glėbį gėlių šitiek kelio būtų nepatogu,-švelniai nusišypsojus dukrytei, perbraukė delnu per jos švelnius, garbanotus plaukučius, kurie spalva nė per nago juodimą nesiskyrė nuo jos pačios plaukuosenos. -O tu gal irgi savo kambaryje norėtumei gėlyčių?,-pasiteiravo, akimis perbėgdama per visą lauką. Beatričė giliai įkvėpė ir iškvėpė. Gamta iš tiesų yra geriausia atgaiva nuo visų rūpesčių ir blogų nuotaikų, nors nerimas vis tiek neapleido jos, tačiau šalia dukrelės mergina stengėsu būti tokia mama, kuri nuolatos šypsosi, bendrauja bei rūpinasi savo vaikiuku, kad ir kaip sunku bebūtų. -GRRRoooti, Sayuri. Nagi pabandykim RRRRR raidelę tarti,-pasisukusi į mažylę visu kūnu, atsisėdo lotoso pozoj ir pradėjo burgzti, rodydama mergytei kaip ta r raidelė atsiranda, kol pati nepradėjo iš savęs juoktis. -O groti.. groti galima įvairiais instrumentais. Juk girdėjai namučiuos įvairios muzikos, ar ne? Tai jos nebūtų, jei nebūtų jokių instrumentų, kuriais nieks negrotų. Pavyzdžiui, yra smuikas, gitara, fortepijonas, trimitas, fleita, violenčelė, arfa... visus tau juos parodysiu vienoje mokyklėlėje. Ten galėsi pasirinkti, ką nori daryti. Ar šokti, ar dainuoti, piešti..,-bandė dukrai paaiškinti viską kuo suprantamiuo, tik kažin kaip ten jai sekėsi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Antr. 21 08 2012, 8:31 pm

-Noliu. Te,pjie lango. Te bus gaziausia,-pasake kaip tikra interjero dizainere. Savo kambaryje ir taip labai norejo palaikyti svara,tvarka ir gaivu ora. Deja,lango nemokejo atidaryti,o paskutini karta ant jos patalynes dede Aleksas matyt visai netycia prikraujavo. Ir Chistofis ten miegojo. Zodziu,naudojo Arieles lovyte visi,kas tik galejo ir kaip tik mokejo. Spejusi per akimirka visa tai apmastyti,mergaite vel grizo i realu pasauli prie mamytes ir sumirksejo.
O mama,regis,bande kazko ismokyti dukryte. Sayuri sedejo nesuprasdama,kas jos kalboje ne taip.
-Bet juk as visada taip kalbu. A tai blokai? - kiek paminkstindama raideles,mergaite isplete akutes ir isiziurejo i mama. Kodel ji burzgia? Praso pakartoti...na,pabandysim. Ariele kostelejo pries pasiruosima ir pradejo.
-ŽŽŽžžžžžžžžžžžžžžžžžžž...-mergaites liezuviukas nepajege isgauti to kieto garso. Visai.
-Mama...as gal veliau pabandysiu,gelai? - pabande susitarti. Derybos! Bet mamyte pati pakeite tema,todel Sayuri net lengviau atsikvepe.
-Gelai. Lenkam gelytes i geiciau ten einam! Noju viska pamatyti...O..O tetis nesupyks? Jis leizia man pasijinkti? - pristabde arkliukus,kurie ruosesi sokti i geliu lauka ir su rupesciu pazvelge i mama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Antr. 21 08 2012, 8:54 pm

-Gerai, tuomet rinksim dvi puokštes. Viena bus pas mus su tėčiu kambaryje, o kita pas tave,gerai, saulute?,-pasitikslino žvelgdama į tas dideles, šokoladines akutes. -Tu neaiškiai tari kai kuriuos garsiukus, kitaip sakant švėpluoji. O tai nėra taisyklinga kalbėsena. Tik maži vaikučiai švėpluoja, o tu jau didelė, tiesa?,-bandydama eiti per aplinkui, stengėsi Arielę įtikinti, kad graži, švari kalbėsena tokiai elegantiškai mergaitei kaip ji yra tiesiog neišvengiamai būtina. Kai dukrytė taip uoliai pradėjo burgzti ar kaip ten pavadinus jos tą tariamą garsiuką, Beatričė nesusilaikė ir pradėjo juoktis. Va kas kas, bet jos mergaitė tai visuomet sugeba mamai nuotaiką pakelti. -Arba geriau bandyk sakyti.. rrrrrūta,-vėl demonstratyviai tardama r raidę susijuokė. -Gerai, mažute, pabandysime vėliau,-mergina jau stojosi, kai paskutinis Arielės klausimas nežinia dėl ko išmušė ją iš vėžių, kad ši net stabtelėjo. -Tėtis? Su tėčiu kalbėjome apie tai. Jis neprieštarauja tam, kad pradėtum lankyti kokį nors būrelį,-pusbalsiu atsakė žiūrėdama į mergaites dailų veidelį, kuriame įžvelgė tiek daug Hikario bruožų. -Jis sakė, kad vėliau prisijungs prie mūsų, gal padės mums išsirinkti, bet nežinau kaip ten bus,-nenorėdama nieko žadėti dukrai, tik truktelėjo pečiais ir galiausiai atsistojusi mostelėjo galva į pievą. -Nagi, eikš. Einam gėlyčių,-ištiesusi į mažylę ranką padrąsinančiai nusišypsojo, nors angelės akys atsidavė liūdesiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   Antr. 21 08 2012, 9:03 pm

-Tiklai? Mama...o tu mane uzstosi,jeiku jis visgi pesigalvos,taip? - norejo uzsitikrinti apsauga,nes tetis gali juk ir supykti,jeigu Ariele pasirinks ne ta,ka reikia. O gal jis nenores,kad ji,pavyzdziui,grotu. Nezinia,kodel Sayuri buvo tokia neuztikrinta tevelio nuomone. Gal todel,kad jis daznokai ja keisdavo? Mergaite pradejo rinkti gelytes. Skyne rupestingai,atsargiai glausdama viena prie kitos,kad iseitu grazi puokste.
-Tai nieko tokio. As jau pipatus,-truktelejo peciais,kai mama pasake apie tecio atvykima. Jei neatvyks - vadinasi uzsiemes. Taip juk visuomet buna.
Arieles delniukai jau vos vos sueme visas nuskintas gelytes. Mergaite pazvelge i mama,kuri,atrodo,taip pat buvo pririnkusi nemaza kieki gelyciu.
-As jau,-pasake ir nusisypsojo.
-A jau galime eiti? - nekantriai paklause truputeli pastrikinedama vietoje. To pasekoje graziosios garbanos linksmai pasokinejo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Neaiškūs laukai   

Atgal į viršų Go down
 

Neaiškūs laukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-