It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Kv. 12 07 2012, 6:49 pm

...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Št. 04 08 2012, 12:58 pm

Atkeliavusi į svetainę, Melanie tiesiog griuvo ant sofos, patogiai įsitaisydama ir pasidėjusi šalia telefoną, pasiėmė nuo staliuko žurnalą, mat reikėjo užsiimti kažkokia veikla, kol lauks ateinančio Gustav'o, visgi jis nepasakė kada tiksliai pas ją atsidurs.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 9:30 am

Jis taip tyliai ant pirštų galiukų įėjo į kambarį. Greitai, bet be garso atsidurė už jos nugaros. Rankomis uždengė jos akis.
- Kas?- tarė tokiu pakeistu balsu ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 9:34 am

Ramiai skaitė żurnalą visiškai nesiklausydama aplinkinių garsų, tačiau kažkam atsidūrus už jos nugarytės ir uždengus akytes, mergina kruptelėjo, tačiau net ir vaikinui pakeitus balsà, viską išdavė tas gerai pažįstamas kikenimas. Padėjusi žurnalą į šoną, Melanie uždėjo delniukus ant jo rankų,-Greičiausiai, kad mano mylimas vampyriukas,-negarsiai kalbėdama ištarė ir nusišypsojusi nuėmė jo delnus sau nuo akyčių pakeldama akytes į jį
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 9:42 am

- Iš kur žinai, kad čia aš?- išplėtė akutes ir nusijuokė.
Jis apėjo sofutę ir atsisėdo prie pat Malanės ir ją apkabinęs įsisiurbė į jos tas jau spėtas, išsiilgtas lūpas.- Kaip aš tavęs pasiilgau,- tarė kiek atsitraukęs nuo josios lūpų. Kaip gera buvo justi jos šilumą ir viską ką ji turėjo. Jo nuotaika iš karto pagerėjo, nes buvo su savo gyvenimo meile,kurią jau seniai ir matė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 9:50 am

-Na, jeigu nebūtum juokęsis, būčiau nepažinusi, tačiau išsidavei,-palinksi nusijuokdama kr jam atsisėdus šalia, Melanie pakuto jo išsiilgtas lūpas ir nė neabejodama atsakė į bučinį jį pratęsdama ir dar užlaikydama,-Aš taip pat tavęs pasiilgau,-šypsodamasi įštarė labiau prie jo prisiglausdama, bet po akimirkos, Melanie atsisėdo vaikinui ant kelių apžergdama jį kojytėmis, o rankytėmis apsivydama jo kaklą,-Maniau, kad išprotėsiu, kai ravęs nebuvo šalia,-žvelgdama tiesiai vaikinui į akis perbraukė pirštukais jam per plaukus ir nusišypsojo
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 10:18 am

- Ach. Tas mano juokas,- papūtė lūpas ir atsiduso. Jis stipriau ją apsikabino, bet neper stipriai, visgi jis ne žmogus. O stipresnis apkabinimas gali jai sulaužyti kaulus. O jis visiškai nenorėjo kad jo meilė taip kentėtu., Visgi kaulų lūžiai ir skaudūs, na ne jam aišku. - O aš maniau kad sunervinsiu visas miestelio merginas. O žinai paskiau josios puola ant manęs,- prikando lūpą. nemokėjo jis labai gražių žodelių sakyti, tad sakė tai kas kilo jo minkštoje galvelėje. Jis viena ranka glostė jos nuostabius plaukus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 10:37 am

-Taip, tavo juokas,-palinksi sukrizendama ir vis švelniai pirštukais nardydama jo plaukuose, o kai šis ją apsikabino, merginos rankytės tai pat apsivijo jo kaklą,-Ir kam tu jas erzini? Paskui tik prisišauki bėdos, daugia nieko,-atsidūsta šiek tiek pavartydama akytes ir vis neatitraukdama akyčių nuo Gustav'o, pasiilgo ji jo, beprotiškai, rodėsi, kad nematė šintus metų ir daba kai susitiko, tikrai greitai jo nepaleis, nes paprasčiausiai būtu sunku leisti jam greitai išeiti
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 10:42 am

- Reikės išmokti nebesijuokti,- išpūtė žandukus. - Nežinau, tiesiog tai vienintelis mano užsiėmimas čia , kol tavęs nėra,- šyptelėjo. Tada išbučkino visą jos veiduką. O jis greit net nežada iš čia išeiti, net tada jei ji išvarytu jį. Nors tai iš vis maža galimybė. Dabar jau abi rankos bėgiojo jos nugara. Rankutes užkišo jai už palaidinukes ir rankomis glostė jos nuogą nugarą. Gaila jam dabar nuotaikos seksui nebuvo, tad ir nedarė per daug aistringų judesių ar panašių dalikėlių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 10:58 am

Klausėsi jo kalbų, tačiau pati tylėjo, jai buvo gera tiesiog girdėti savo mylimojo spėtą pasiilgti balsą,-Bet tu kažkoks man keistas, anksčiau kai grįždavau, griebdavai į glėbį, o šį kartą reagavai labai ramiai, netgi neskubėjai pas mane atvažiuoti,-žvelgdama į Gustav'ą negarsiai kalbėjo, visgi tikrai buvo kiek keista, nes jis niekada taip ramiai jos nepasitikdavo, o štai dabar tiesiog sėdi, glosto jos nugarytę ir pasakoja apie savo užsiėmimą erzinti merginas,-Tai tikrai nėra blogai ir tai ne joks nusiskundimas, tiesiog man šiek tiek dėl t keista,-žvelniai perbraukusi pirštukais per jo plaukus vis dar negarsiai ištarė nepaleisdama jo akių.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 12:40 pm

Jis papūtė lūpas ir suraukė kaktą. jis žiūrėjo į jos akutes. - Aš skubėjau, labai skubėjau.- vos linktelėjo. - Nežinau, tiesiog esu keletą parų nemiegojąs, dar ir persivalgęs,- jis patempė apatinę lūpą. - Aš suprantu,- jis atsiduso. - Aš ir pats nebesuprantu kas man dedasi,- jis vos pakėlė vieną lūpų kamputį. - Atleisk, kai aš atsigausiu mes pasisveikinsim tinkamai,- vos linktelėjo ir nusišypsojo. Jo balsas buvo kiek prikimęs, nes jis irgi ne taip jau ir garsiai kalbėjo. Jis įkvėpė jos kvapo ir atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Sk. 05 08 2012, 7:52 pm

Klausėsi vaikino kalbų ir žvelgė tiesiai jam į akytes, o šiam pasakius jog jis keletą parų nemiegojo, Melanie linktelėjo priimdama šitokį išsireiškimą ir jam dar tebekalbant atleido rankytes, kurios buvo apsikabinusios vaikino kaklą,-Jeigu nemiegojai, vadinasi tau teks pamiegoti čia,-palinksėjo nusišypsodama ir švelniai pabučiavusi jam į lūpas, atsistojo nuo jo kelių ir ištiesė savo rankytę,-Einam į miegamąjį, neleisiu, kad būtum pavargęs ir neišsimiegojęs,-palingavo galvytę labai rimtai pasakydama ir laukdama kol šis duos savo ranką ir pakils nuo sofos.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Pir. 06 08 2012, 6:57 am

Jis sučiaupęs žiūrėjo į jos reakciją. - Bet aš nenoriu miegoti, aš noriu atsidžiaugt su tavimi,- patempė lūpą ir išpūtė akutes kaip katino Pūkio. - Bet. Bet. - pamatęs kad ji vis tiek jo nesiklauso. Pats atsistojo ir apkabino Melanie. - Nenoriu aš miego.- pakštelėjo jai į lūpas ir šyptelėjo. - Be tavęs niekur,- parodė liežuvį ir nusijuokė. - Ir vėl aš juokuosi,- papurtė galvč ir šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Pir. 06 08 2012, 8:52 am

Jam šitaip zyziant, Melanie tylėjo, visgi jis ryškiai jos nesuprato ir iki galo neįsiklausė ir galiausiai jam nustojus skųstis, mergina taip pat jį apkabinusi ir atsakiusi į bučinį prabilo,-O ar kas sakė jog tu miegosi vienas? Būsiu šalia tavęs ir tikrai niekur nedingsiu, todėl gali drąsiai miegoti, jeigu norėsi galėsi net apsikabinti, kad būtum tikras jog niekur nedingsiu,-palinksi nusišypsodama ir vienos rankos pirštukais perbraukdama jam per plaukus
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   Pir. 06 08 2012, 8:58 am

Gustav:
jis sukikeno ir pažiūrėjo į ją. Nusijuokęs, paėmė ją ant rankų. - Būtinai apkabinsiu,- linktelėjo ir nunešė ją į jos miegamąjį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė/Balkonas/Laiptai Ia.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Similar topics

-
» Balkonas
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» Akmeniniai laiptai, takai
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ