It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Kv. 12 07 2012, 6:50 pm

...
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:00 am

Atnešė Melanie ant rankų. Jis iškart paguldė ją ant lovos ir šyptelėjo. Atsigulė šalia jos ir apsikabinęs tarė: -Myliu tave,- sušnibždėjo jai į ausį ir plačiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:03 am

Jam atnešus ją, Melanie atsigulė ant lovos, o jam įsitaisius šalia, labiau prisiglaudė prie vaikino ir taip pat jį lengvai apsikabino,-Aš taip pat tave myliu,-negarsiai bet aiškiai ištarusi nusišypsojo,-Žinai, man vis įdomu, kaip tu sugebi save priversti būti šitaip arti manęs ir manęs nenuskriausti, ta prasme, kaip tu suvaldai tą vampyrišką instinktą,-žvelgdama į vaikinuką negarsiai išdėstė, visgi jie niekada jai to nesakė, o merginą kankino klausimas, kaip jam taip išeina, visgi tikriausiai jis nesikankina dėl to
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:06 am

Jis šyptelėjo. Pakštelėjo jai į nosiuką, vėliau ir į lūpas.
- Na prieš mums susitinkant aš visada pavalgau. O kai susitinkam visas mano mintis pavergi tu,- pakilnojo antakius ir šyptelėjo. Dar kartelį pakštelėjo jai į lūpas. Visgi buvo labai jos išsiilgęs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:09 am

Išgirdusi apie tai jog jis pavalgo, Melanie linktelėjo, tačiau dabar jai iškilo dar vienas klausimas,-O jeigu atsitiktų taip jog tu nepavalgytum, ateitum pas mane alkanas, tada man reikėtų tavęs baimintis?,-žvelgdama į vaikiną uždavė dar vieną klausimą, kalbėjo negarsiai, nes Gustav'as gulėjo prie pat jos ir Melanie buvo tikra, kad jis girdi viską ką ji sako, tuo labiau, kad jo klausa, kur kas geresnė negu jos.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:14 am

Jis žiūrėjo į akis ir matė susidomėjima jose akyse. Jis pusiau šyptelėjo. - Na tikriausiai. Visgi aš ne visagalis ir kartais negaliu savęs valdyti,- atsiduso. Visgi jam ta tema buvo viena iš tų nemaloniųjų, apie kurias Gustavitas nemėgsta kalbėti. Bet kadangi to paklausė Melanie, jis iš kart jai ir atsakė. Visgi nenorėjo jai meluoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:20 am

-Tiesiog, nebijojau tavęs tada, kai mes visai netikėtai permiegojom ir tu pasakei, kas esi, tuomet aš tavęs neišsigandau, o viską pakreipiau visai į kitą pusę, esam kartu maždaug metus ir nė karto nebuvo dienos jog aš tavęs imčiau bijoti, todėl nenoriu jog taip būtu tol kol mes būsim kartu, nenoriu tavęs bijoti, nes aš myliu tave,-žvelgdama vaikinui į akis negarsiai kalbėjo ir nutilusi perbraukė laisvos rankytės pirštukais jam per plaukus ir dar labiau prie jo prisiglaudė.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:24 am

Jis įdėmiai klausėsi jos žodžių. - Aš pasistengsiu tavęs nenuskriausti. Bet tu neišsigąsk, jei viduryje mūsų susitikimo pabėgsiu. Tada suprask, kad mane užvaldė troškulys, vos linktelėjo. Jis taip pat ją stipriau apkabino. - Tau žiūriu , labai patinka mano plaukai?- sukrizeno kaip koks mažas vaikas.

(( SOrry kad tokie trumpi postai, įkvėpimo nėra šiandien man ;xx))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:29 am

((viskas gerai ;]))

Jam baigus kalbėti Melanie linktelėjo leisdama jam suprasti, kad jeigu jis pabėgs, ji žinos dėl ko šis taip padarė,-Man tu patinki visas, o dėl plaukų nesikabinėk, taip turi būti,-palinksi negarsiai nusijuokdama ir patraukusi rankytes nuo jo plaukų, pabučiavo švelniai jam į lūpas ir vėl apsikabino,-O dabar miegok, nes noriu tave matyti pailsėjusi,-palinksėjo nusišypsodama ir švelniai paglostydama jo nugarą delniuku
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:33 am

- Bet aš nemoku nesikabinėt,- sukrizeno. - Na kaip pasakysi. Bet man sunku užmigti visada,- suraukė kaktą ir pažvelgė į ją. Po tų žodžių jis iškart ir užmigo, nes jautė Melanės kūno skleidžiamą šilumą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 9:36 am

Gulėjo šalia dar kelias minutes klausydamasi jo kalbamų žodžių, tačiau vos po akimirkos pajuto, kaip jo ranka apsikabinusi ją atsipalaidavo ir aiškiai rodė jog Gustav'as užmigo, vos matomai nusišypsojusi, Melanie dar kelias minutes glostė delniuku jo marškiniais paslėptą nugarą, bet liovusis tiesiog paliko delniuką ten kur šis ir buvo, žinoma ji pati nemiegojo, nes buvo pailsėjusi pakankamai jog šiuo metu jai nereikėtų miego.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 10:44 am

Gustav:
Po kelių valandų jis pabudo. Vis dar radęs Melanie šalia savęs jis šyptelėjo ir paglostė jai plaukus. - Tai tu taip ir gulėjai, nemiegodama?- pakėlė antakį ir mielai nusišypsojo jai ir pakštelėjo jai į kaktą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 10:51 am

Gulėjo šalia Gustav'o, kol šis miegojo, švelniai ant jo krūtinės braižė kažkokius ornamentus, tačiau išgirdusi vaikino balsą, Melanie pakėlė akytes į jį,-Taip, aš gulėjau šalia ir nemiegojau,-palinksėjo nusišypsodama ir kai šis pabučiavo jai į kaktytę, mergina akimirkai užmerkė akytes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 10:53 am

Gustav:
jis mielai šyptelėjo. Rankutėmis suėmė jos rankutę, kuri braižė ant jo krūtinės ornamentus. Pabučkin jai į tą gležnutę rankutę. - Ir kaip tu taip ištvėrei? A?- nusijuokė tyliai, visgi jie buvo visai vienas netoli kito. Dar kartelį pakštelėjas į jos rankutę, jis įsisiurbė į jos lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 10:56 am

Jam pabučiavus jos rankytę, Melanie nusišypsojo pažvelgdama jam į akis,-Ką turi omenyje sakydamas, kaip ištvėriau?,-žvelgdama į vaikiną pasiteiravo sukrizendama, tačiau pajutusi jo lūpas, mergina greičiausiai suprato ką jis turėjo omenyje, tačiau nieko nesakydama taip pat įsisiurbė jam į lūpas atsakydama į bučinį ir pratęsdama jį, bei nepaleisdama jo lūpų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 11:04 am

Gustav:
- Na kaip tu išbuvai nemiegojus?- nusijuokė. Kadangi jis jautėsi dabar laba i gerai tai ir bučiavo ją taip aistringai. Rankutę užkišo už jos palaidinukės. Nepaleido nei akimirkai jos lūpų ir švelniai glomonėjo merginos kūnelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 11:08 am

-Nes aš atvirkščiai nei kai kurie, miegojau naktį prieš tai, ką darei tu nežinau,-palinguoja galvytę nusijuokdama. Toliau tęsė tą aistringą bučinį, o kai šio delnai atsidūrė po jos palaidinuke, Melanie net suvirpėjo nuo tokio malonaus jo prisilietimo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 11:10 am

Gustav:
-Naktį prieš tai aš medžiojau,- sukrizeno. Rankutės taip švelniai, bet tuo pačiu ir aistringai judėjo po jos kūną. Jis pabučiavęs jos lūpas prancūzišku bučiniu,pradėjo bučiuoti jos kaklą ir lėtai šalinti jos kelnes ar ką ji ten turėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Pir. 06 08 2012, 11:14 am

-Ir ką medžiojai? Tikriausiai merginas, kurios pabūtu mano vietoje, kol manęs nebuvo,-šyptelėjusi tarstelėjo, Gustav'ui ėmus šalinti jos kelnes, Melanie nusišypsojo,-Čia tikriausiai jau prasideda tas tinkamas pasisveikinimas apie kurį kalbėjai,-sukrizenusi užmerkė akytes, kai šio lūpos nukeliavo ant jos kakliuko ir kol jis tvarkėsi su jos kelnėmis, mergina atsegė jo marškinių sagutes
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:15 am

- Neeee. Medžiojau vyrus. Tookius didelius,- nusijuokė.
- Tai taip,- pakilnojo antakius ir pakštelėjo į jos lūpas. Pašalinęs jos kelnes nusviedė į kitą kambario kampą. Tada vėl pradėjo ją bučiuoti ir šalino jos palaidinukę. Ją nuėmęs jis irgi nusviedė į kambario kampą. Pradėjo ją bučiuoti kiek grubiau, visgi instinktai pradėjo veikti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:20 am

Daugiau mergina nieko nebesakė, jo išsiilgti rankų bei lūpų prisilietimai, privertė viską pamiršti ir daugiau nebekalbėti, tačiau viskas būtu buvę gerai, jeigu ne nuimta palaidinukė. Vos Gustav'as ją nurengė, ant merginos dešinio šono pasimatė pakankamai didelė kraujosrūva, kuri buvo panaši į didžiulę mėlynę, tačiau atrodė, kur kas baisiau.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:22 am

jis staigiai atitraukė savo lūpas nuo josios. Akys išsprogo. - K-kas čia?- paklausė kiek sunerimęs. Žiūrėjo jis į tą kraujosrūvą. Bet kadangi tokie dalykai jam nesidaro tai jis apie juos nieko ir nežino. Atsiduso ir pažvelgė į jos akis. Visa aistra tiesiog dingo. O nerimas padidėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:26 am

Jam šitaip sureagavus, Melanie prisiminė iš kur ji ir, kad ji vis dar neišgijusi,-Čia...tiesiog...,-tačiau taip normaliai ir nepasakiusi, mergina iššoko iš lovos ir priėjusi prie savo išmėtytų rūbų, pasiėmė palaidinukę ir ją apsivilko, visgi nežinojo kaip tai paaiškinti, be to žinojo, kad Gustav'as sužinojęs norės nutraukti galvą tam, kuris šitaip padarė.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:32 am

- Melanie,- jis tarė pikčiau. Jai atsistojus jis iš kart prilėkė prie jos ir suėmė už pečių. - Sakyk kas tau taip padarė?- sugriežė dantimis. Pradėjo kiek tankiau kvėpuoti, ką ten kvėpuoti, tiesiog šnopuoti it koks įpykęs bulius, nors jis panašus ir buvo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:37 am

Šiam taip prie jo pripuolus ir sugriebus, Melanie net krūptelėjo, o kai išgirdo piktą toną, mergina užmerkė akytes,-Kai buvau išvykusi, mane užpuolė demonas, jis tiesiogine to žodžio prasme prieš mane naudojo jėgą ir štai ką padarė, visos mano rankos buvo nusėtos mėlynių, tačiau jos spėjo išgyti, o šitas ne, štai kodėl kelias dienas tau neskambinau ir neatsakinėjau į skambučius, žinojau, kad iš mano balso suprasi, kad kažkas ne taip, o aš nežinojau, kaip tau tai paaiškinti,-užmerkusi akytes ir sukaupusi visas jėgas papasakojo, tačiau vien prisiminus kokia tragiška ta diena buvo, Melanie skaudėjo, todėl šiai atmerkus akytes, jose sublizgo besikaupiančios ašaros.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   

Atgal į viršų Go down

Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» KAMBARYS # 007
» PERSIRENGIMO KAMBARYS m: