It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:40 am

Jo rankos nusviro, burna net atvipo. - O Dieve. Brangioji, kas jis, ar žinai?- pakėlė antakį ir tada ją apsikabino, vos pastebėjas ašarų užuomazgas. Jis pakštelėjo į jos kaklą, kad ši kiek nurimtu. Rankomis glostė jos nugarą. Jam buvo skaudu žinoti kad Melanie nuskriaudė, o jis negalėjo jos apginti. Atsiduso. Dabar viskas, nepaliks jos vienos. Saugos ją tiek kiek pajėgs. O juk jis pajėgia tikrai daug.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:44 am

-Žinau, kas jis, bet negaliu sakyti,-palinguoja galvytę ir jam apsikabinus ją, Melanie stipriai rankytėm apsivijo jo kaklą prisiglausdama, visgi jai tada reikėjo jo glėbio, kad jis tvirtai ją laikytų ir nuramintų, tačiau ji negalėjo grįžti namo ir jam papasakoti, ji bijojo ir štai dabar, kas iš to jog ji pasakė kas jai nutiko, jeigu negali sakyti, kas tas vaikinas, kuris šitaip su ja elgiasi.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:50 am

- Mieloji, prašau pasakyk. Aš nebegalėsiu ramiai gyventi, nežinodamas kas tave nuskriaudė,- jo akyse būtu pasirodžiusios ašaros, tačiau jis nemokėjo verkti. Jam buvo labai skaudu žinoti kad jo mylimają nuskriaudė galbūt kažkuris iš jo draugų. Ji atsiduso, jautė kaip jos širdutė plaka dideliu greičiu. Jis vis raminamai glostė jos nugarą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:55 am

-Supranti, kad negaliu pasakyti, jis laiko mane gyvą tol, kol aš niekam nesiskundžiu ir niekas nesikesina į jo gyvybę, jeigu pasakysiu, žinau, kad tu jo ieškosi norėdamas nužudyti, o tada tau teks atsisveikinti su manim,-šiek tiek griežtesniu ir grubesniu tonu ištarė, tačiau jos akytėse vis kaupėsi ašaros, paleidusi vaikiną, Melanie po maikute vis dengdama kraujosrūvą, priėjo prie lango ir rankytėmis pasirėmė į palangę
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 9:59 am

- Jis mirs pirmiau nei tu,- tarė taip pat griežtesniu bals.- Tai nori pasakyti kad tai nutiko ne kartą?-išpūtė akutes ir taip skaudžiai atsiduso. Apsidairė ir priėjas prie jos, viena ranka apglėbė juos juosmenį, bet nekliudydamas tos kraujosrūvos. Jis žvelgė pro langą ir mąstė kas per demonas galėjo ją užpulti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 10:04 am

-Gustav'ai, jis demonas, šimtą kartų stipresnis už tave, ką tu nori apgauti,-rimtai ištarė žvelgdama pro langą ir nė pati nepajuto, kaip jos skruostuku nuriedėjo ašara,-Užpuola nepirmą kartą, tačiau žymias palieka pirmą,-šį sakinį mergina ištarė negarsiai, tačiau buvo aišku, jog vaikinas vis tiek jį išgirs, visgi jo klausa buvo nepriekaištinga, todėl norėdama, kad neišgirstų ji turėjo kalbėti be garso arba iš vis nekalbėti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 10:35 am

- Aš suprantu,- taip liūdnai linktelėjo. Jis viena ranka, nubraukė tą vieną ašarą, kuri riedėjo jos skruostais. - Tai nori pasakyti, kad jis... tave prievartavo?- pakreipė galvą ir piktai atsiduso. - Aš nenoriu kad tu kentėtum, atleisk man,- atsiduso ir paklausė. - Gal tu ko nors nori?- jam buvo sunku matyti ją liūdną ir tokią nelaimingą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 10:41 am

-Ne, jis manęs neprievartavo,-palingavo galvytę vis žvelgdama pro langą, tačiau neilgai trukus, atsisuko į Gustav'ą uždėdama delniuku jam ant nuogos krūtinės,-Noriu, tiesiog pamiršti tai kas buvo ir tai padėti padaryti gali tik tu, gerai?,-žvelgdama vaikinui į akis, Melanie pasiteiravo ir pakėlusi vieną rankytę, uždėjo delniuką jam ant kaklo
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 10:46 am

Gustav:
Jis net lengviau atsiduso. Visgi žinojo kad moterys labai sielojasi , kai būna išprievartautos. - Gerai. O ką man padaryti?- pakėlė antakį ir kiek suraukė kaktą. Jis vos pasilenkęs pakštelėjo jai į lūpas. Bet greit atsitraukęs stebėjo jos akis. Buvo pasirengęs betkada nuvalyti ištryškusią ašarą, ar kažką panašaus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:06 pm

-Tiesiog užmiršk, tai ką jis padarė praeis, o aš stengsiuosi būti šalia tavęs, kad jis negalėtų manęs paliesti,-žvelgdama į vaikiną negarsiai ištarė ir šiek tiek pasistiebusi, laikydama vieną delniuką ant jo kaklo, o kitą ant nuogos krūtinės, pabučiavo jam į lūpas užlaikydama bučinį ir taip parodydama jog ji nori tęsti tai ką jie pradėjo, žinoma jeigu norėjo Gustav'as.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:13 pm

-Gerai,- jis linktelėjo ir šyptelėjo. Kadangi nuotaika buvo kiek subjurusi, jis tapo vos ne statula.Suėmė ją už pečių ir kiek atitraukė nuo savęs. - Atleisk,- atsiduso. Nuleidęs atsisėdo ant lovos ir užsisagstė marškinius. Rankas padėjo ant kojų, jis pradėjo stebėti savo pirštus. Jo kūnas atorodė pavirto akmeniu, o jis.. o jis paniro į transą. Užsigalvojo jis per daug.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:22 pm

Jam taip atstūmus, Melanie atsirėmė į palangę ir pažvelgė į Gustav'ą, ji suprato jį, visgi išgirsti jog kažkas skriaudžia tavo mergina, ne pati maloniausia žinia, tačiau ji negalėjo taip stovėti ir nieko nedaryti, todėl priėjusi prie Gustav'o, atsiklaupė ant keliukų priešais jį jam tarp kojų ir stipriai apkabino jį per liemenį prisiglausdama,-Atsiprašau, kad nepasakiau anksčiau, dabar būtu buvę viskas paprasčiau, tačiau aš buvau sutrikusi, nežinojau kaip tau tai paaiškinti, o štai šiandien kaip visada tiesiog sugadinau tau nuotaiką,-negarsiai viską pasakiusi užmerkė akytes laikydama jį apsikabinusi
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:25 pm

Jis pakėlė ją ir užsikėlė sau ant kelių. - Aš viską suprantu,- jis atsiduso ir ją pasikabino. - Jis paglostė jos plaukus ir nusišypsojo . Na bent jau mėgino tai padaryti, o kas gavosi, tikriausiai kažkoks šypsnys ar iš vis nieko net nesimatė. Jis pakštelėjo į jos lūpas, tiesiog pakštelėjo. O seksas tikrai dabar jo neviliojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:30 pm

Atsisėdusi jam ant kelių ir apžergusi savo kojytėmis jo kojas, Melanie stipriai jį apsikabino padėdama smakriuką ant jo peties, visgi jautėsi kalta dėl to jog sugadino jam nuotaiką ir nieko nepasakė anksčiau, tačiau dabar buvo per vėlu kažką taisyti, belieka tiesiog laukti kada Gustav'as atlėgs ir nebus toks prislėgtas to, ką sužinojo, o dėl sekso ji tikrai jo nevers, niekada neversdavo ir neverčia.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:33 pm

Jis užmerkė akis. Tyliai klausėsi kaip plaka jos širdis. Jis norėjo kad ir jis turėtu širdį, bet to nebus, kad ir kas nutiktu. Jis atsiduso, viena ranka vis glostė jos plaukus. Tikriausiai pirmą kartą jautėsi taip blogai kaip dabar. Kažin kaip jaustusi kiekvienas sužinojąs kad jo merginą/žmoną muša kitas vyras? Gi tas vyras pakvaištu ir pradėtu kovą. Jis atsiduso. Ne jis liks ramus ir saugos Melanie kiek tik sugeba.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:37 pm

Sėdėjo jį apsikabinusi ir tikėjosi, kad bent jau tolygus kvėpavimas ir širdutės plakimas esantis visai šalia jo, nuramins vaikiną, tačiau Melanie negalėjo žinoti, kas dedasi Gustav'o galvoje, apie ką jis galvoja ir ką jaučia, tačiau žinojo, kad jam skaudu dėl to, kas buvo padaryta jo merginai ir, kad ši visą tai bandė nuo jo nuslėpti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:44 pm

Gustav:
Jis nudelbė akis kažkur į žemę, dabar tiesiog buvo per sunku ją matyti, žinant kad ją sumušė kitas. Jis giliai įkvėpė oro, ir apsidarė. Kažką lyg ir išgirdo lauke už lango. Bet tada vėl nudelbė akis. Jam tikriausiai pasigirdo. Viena ranka vis lietė jos šilkinius plaukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:56 pm

Jam tylint, Melanie taip pat tylėjo, žinoma jai nepatiko tokia įsivyravusi tyla, bet vargu ar ką buvo galima pakeisti, žinant kokia dabar Gustav'o nuotaika, dabar labiausiai ko ji norėjo, tai nuraminti vaikiną ir, kad šio nuotaiką būtu kaip buvusi, bet greičiausiai to padaryti buvo neįmanoma.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 2:58 pm

Po gan ilgos tylos jis pažiūrėjo į jos akis.
- Gal tau ko nors reikia? Valgyti,gerti?- jis rūpinosi jos gerove, gi nenorėjo kad ji liūdėtu su juo. Todėl jis stengsis atrodyti laimingas. Bet kažin ar tai jam pavyks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:06 pm

Pagaliau jam prabilus, mergina šiek tiek atsitraukė pažvelgdama jam į akis,-Ne, aš nieko nenoriu, viskas gerai, tiesiog rūpinuosi jog tau sugadinau nuotaiką, priverčiau šitaip sureaguoti,-negarsiai kalbėdama žvelgė į vaikiną, žinoma matė jog jis tik bandė atrodyti jog jam viskas gerai, tačiau mergina nebuvo kvaila ir ją apgauti ne taip paprasta
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:09 pm

Gustavitas:
-Nieko. Kažkada atsigausiu,- lintelėjo ir šyptelėjo. - Nei ledų?- pakilnojo antakius ir sukrizeno. Na va. Kažkas panašnesnio į linksmesnį Gustavitą. Jis sukuteno Melanie, nes norėjo kad ji bent nusišypsotu jam. Gustavui iš karto geriau pasidarytu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:12 pm

Man netinka atsakymas kažkada, Gustav'ai, nenoriu jog būtum toks,-palinguoja galvytę žvelgdama į jį,-Nenoriu net ledų,-atsidususi vėl palingavo galvytę atsisakydama jo pasiūlymo, tačiau jam ją sukutenus, Melanie buvo priversta nusišypsoti,-Ei, baik,-negarsiai sucipusi sukrizeno sugriebdama delniukais jo rankas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:15 pm

Gustav:
- Nju nebusiu, nebūsiu,- išpūtė akis it šikantis katinas ir nusijuokė.
- Kaip galima nenorėt ledų? - dar labiau išpūtė akis. Jai sucypus , jis suklegėjo. ištraukęs rankas iš jos gležnų rankelių jis paguldė ją ant lovos ir pradėjo ją kutenti , kvailai besišypsodamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:18 pm

-Nenoriu ledu, be to jų neturiu, todėl dar ir dėl to negaliu norėti,-nusijuokė palinksėdama, tačiau kai šis paguldė ją ant lovos ir ėmė kutenti, Melanie ėmė raitytis pandydama išsisukti, tačiau kur tau išsisuksi iš tvirtų vaikino rankų

((am...maybe galėtum rimčiau rašyt, nes va tie "šikantys katinai" ir t.t nelabai man patinks ;ss))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:23 pm

Gustav:
- Nu gerai,- suniurnėjo. Jei jis būtu žmogus niekada neatsisakytu ledų. Tačiau, kadangi vampyrai negali valgyti žmonių maisto, tad jis turi kentėt nevalgęs visų tų saldumynų. Baigęs ją kutent, jis padėjo abi rankas aplink ją ir kiek prisiglaudęs, pabučiavo į jos lūpas.Tada apkabinęs ją, jis atsidurė po ja. Nenorėjo jos užspausti, todėl ir atsigulė apačioje.

(( Sorry.))
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   

Atgal į viršų Go down
 

Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-