It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:26 pm

-Tik jau nereikia niurnėti, negi turiu verčiama valgyti ledus?,-sukrizeno pasiteiraudama ir pagaliau vaikinui baigus ją kutenti ir užsivertus ją ant savęs, Melanie apžergė jį kojytėmis atsisėsdama,-Myliu tave,-negarsiai, bet aiškiai ištarė ir šiek tiek pasilenkusi suėmė jo veidą delniukais ir švelniai pabučiavo lūpas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:30 pm

Gustav:
- Ne. ne. Žinoma kad ne,- papurtė galvą. - Tiesiog jei būčiau žmogus, tikriausiai suvalgyčiau laabai daug ledų,- šyptelėjo. - Aš tave labiau,- jis rankutes uždėjo jai ant kaklo, pratęsė bučinuką. Aišku pirštais jautė kaip jos venomis lekioja kraujas, tačiau Gustavas stengėsi į tai nekreipti dėmesio, nors tai vaikiną varė vaikiną iš proto, blogąją prasme.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Antr. 07 08 2012, 3:48 pm

-Na, taip tik dėl to jog galima sakyti niekada jų nevalgei, be to, kai persivalgytum, daugiau jų nenorėtum,-palinguoja galvytę sukrizendama,-Šiandien neketinu su tavim ginčytis,-palinguoja galvytę nusišypsodama ir vaikinui atsakius į jos bučinį, Melanie dar kiek jį pratęsia nusišypsodama per bučinį.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 8:38 am

- Tikrai norėčiau. Aš jų neatsivalgyčiau,- sukrizena ir apsidairo. - Tai gerai,- šyptelėjo. - Galima pašalinti tavo maikutę? - dar prieš tai atsiklausė, nes nenorėjo kad Melanie ant jo supyktu. Tada vėl prisitraukė ją prie savęs. Atrodė kad tarpelio tarp jų neliko. Jo protas aptemo, liko tik ji. Jis nieko daugiau nematė, negirdėjo, nejautė, jis tiesiog matė Melanie, kuri kaip ypatingas žmogus į įsveržė į jo tokį tamsų pasaulį ir jį nuspalvino "rožine" spalva.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 10:41 am

Jam uždavus klausimą apie maikutę, Melanie palinksėjo ir nieko nelaukusi, pati ją nusivilko numesdama ant grindų,-Tau to nereikia atsiklausti,-palinguoja galvytę žvelgdama į vaikiną, visgi jam tikrai nereikėjo jos atsiklausti ar gali nurengti palaidinukę, nes ji nė velnio dėl to nepyko. Vaikinui prisitraukus ją taip, kad Melanie juto kiekvieną jo prisilietusio kūno lopinėli, mergina viena rankyte apsivijo jo kaklą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:03 am

- Bet vis tiek paklausiau,- nusijuokė. Kadangi Melanie jau buvo be kelnių, tai dabar Gustavas pradėjo nusirenginėti,. Atsagstė savo marškinius, ką tau atsagstė, suplėšė juos tinkamesnis žodis. Greit pašalino ir savo džnisus. Visą ta laiką, aistringai bučiavo Melanie. Rankomis vis glostė jos nugarą, kol galiausiai rankomis aptiko jos liemenėlės sgteles. Gan ilgai užtruko kol atsegė jį, tačiau tai padaręs jis nusviedė jį prie kitų jos drabužių. Rankomis žaidė su jos krūtimis, o lūpovis vis bučiavo tas jos saldžias lūpas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:06 am

Žinoma merginai kiek buvo keista, jog dar visai neseniai GUstav'as atsiprašinėjo dėl to jog yra nenusiteikęs seksui, o štai dabar aršiai plėšo savo marškinius, kad kuo greičiau pasimylėt su mergina, tačiau Melanie greitai visas šitas mintis nuvijo į šalį, visgi tai jo reikalas ir mergina tikrai neketina priekaištauti ar kažko sakyti, todėl tęsdama tuos karštus, aistringus ir saldžius bučinius, Melanie mėgavosi kiekvienu vaikino rankų ir pirštų prisilietimu, kurie kas kart privertė ją suvirpėti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:15 am

Jo nuotaikos, kaip ir nuomonė, keitėsi kas kelias sekundes. Suradęs jos kelnaičių kraštą, jis nutraukė jas nuo jos kojų. Ir pats greit padarė tą patį su savo trumpikėm. Jautė kaip jo draugužis sustangrėjo, tad iškarto įėjo į ją. Vienu metu greitai, tačiau švelniai judėjo joje. Jis užmerkęs akis, pradėjo bučiuoti jos kaklą ir pečius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:17 am

Jam taip staiga įėjus, Melanie suskaudo, tačiau vos po kelių akimirkų ji ėmė justi tą seniai bejaustą malonumą. Gustav'ui judant joje, mergina viena rankyte įsikibo į jo ranką, o kitame delniuke sugniaužė lovos antklodę šiek tiek išsiriesdama ir išleisdama negarsią malonumo aimaną.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:22 am

Jis labai stengėsi jos nesužeisti, bet vampyrui retai kada taip išeidavo. Jis mėgavosi malonumo bangomis, kurios vilgijo jo kūną. Rankas uždėjo jai ant nugaros ir toliau judino klubus. Jam buvo gera pagaliau jaustis vienu kūnu su Melanie. Juk jie tai darė pakankamai seniai., Jis vėl pritraukė jos lūpas prie savųjų ir sladžiai jas bučiavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:36 am

Atsakinėjo į visus jo bučinius, tačiau tai truko neilgai, nes jaučiamas malonumas trukdė į darbą išleisti ir lūpytes, todėl nutraukusi bučinį, Melanie prikando apatinę lūpytę ir Gustav'ui darbuojantis, pasigirdo dar viena aimana, tačiau ši buvo kur kas garsesnė ir gilesnė, faktas jog kurį laiką būnant atskirai, ilgesys padaro savo ir visas malonumas tampa dar didesnis.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:44 am

Ji plačiai nusišypsojo, pamatęs kad Melanei labaiu gerai, nei kad skauda. - Aš tave myliu,- tarė tyliai, nes geriau negalėjo. Balsas prikimo iš to juntamo malonumo. Jie greit pakeitė pozą. Jis atsirado viršuje, o jos kojas užsikėlė sau ant pečių. Tas faktas tikrai buvo tiesa. Malonumas buvo dvigubai didesnis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:49 am

Vaikinui ištarus tuos žodžius, Melanie į juos neatsakė, žinoma galvoje sukosi atsakymas "aš taip pat tave myliu", tačiau ji neatsakė nieko. Atsidūrusi po vaikinu, mergina išsirietė suimdama vieną jo delną ir sunerdama jų pirštukus, o iš jos lūpyčių kas kart pasigirsdavo vis garsesnės ir gilesnės aimanos.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:54 am

Jis jau jautė kaip artėja tad didysis O. Jis užsimerkė ir sukando dantis, visgi nemėgo jis išreikšt savo jausmų garsiais. Jis tai parodydavo kūno kalba. Jis atlošė galvą ir vis dėl to išleido tokį didelį ir galingą ... atodusį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 11:58 am

Galiausiai visą jos kūnelį užvaldžius tam pačiam didžiausiam ir paskutiniam malonumui, Melanie dar labiau išsirietė ir išleido garsiausia ir giliausią aimaną iš visų buvusių prieš tai, buvo gera justi Gustav'ą taip arti savęs, o tiksliau savyje, girdėti jo gilų kvėpavimą ir jausti klaidžiojančias rankas.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 12:00 pm

Jis pradėjo šnopuoti. Įsitempęs kūnas kiek atsipalaidavo. Galiausiai dar truputi taip pabuvęs, jis išėjo iš jos ir atigulė šalia jos . Pakštelėjo į skruostą.- Tu tokia nuostabi,- tarė vis dar prikimusiu balsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 12:05 pm

Jam išėjus ir atsigulus šalia, Melanie vėl užmerkė akytes ir jam prabilus, pridėjo pirštuką sau prie lūpų, taip parodydama jog bent kelias sekundes nekalbėtų. Mergina vis dar virpėjo po ką tik patirtų pojūčių gulėdama užmerkusi akytes.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 12:12 pm

Jis stipriai suspaudė lūpas ir apsidairė. Jis užsimerkęs ir prigludo prie jos. Jautė kaip jos kūnas virpa. Tai buvo labai gerai, nes jis suprato kad pakankamai gerai ją pamalonino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 12:14 pm

Vaikinui prisiglaudus prie jos, Melanie pasisuko šoniuku apsikabindama Gustav'ą per pilvą ir taip prie jo prisiglausdama, buvo gera jausti jį šalia, apsikabinti ir tiesiog nieko nesakyti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 12:26 pm

Jis vos šyptelėjo ir pažvelgė į jos užmerktas akutes ir vos šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   Tr. 08 08 2012, 2:23 pm

Jis paleidęs ją, atsiduso. Atsistojo. Greit apsirengęs, dingo nei žodelio nepasakęs.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.   

Atgal į viršų Go down
 

Melanie kambarys su vonios kambariu ir drabužine IIa.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-