It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 1667 Room

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: 1667 Room   Pen. 10 08 2012, 5:21 pm

...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 10 08 2012, 5:24 pm

Atkeliauja čionais jau abudu ir Jeris atrakina duris. Tada jau pakėles ją ant rankų inešė i kambary, kaip pagal visas žmogiškas tradicijas. Nuleides ant minkšto kilimėlio, uždarė duris ir pasidėjo savo daiktus ant staliuko ir pažvelgė i ją,-Nugi patiko truputi pavyda man kelti?-vos su šypsena paklausė ir priėjo prie jos ir jos tašytę atsargiai padėjo šalia jos ant kedės. Apkabino švelniai ir žiūrėjo i veidą.
-Taigi manau vėliau eisime prie pajūrio, norėčiau išsimaudyti kartu su tavimi. Kaip tu i tai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Št. 11 08 2012, 12:01 pm

Jai patiko, kad Jeremy atkreipė dėmesį į tokias smulkmeniškas tradicijas, kurios jau Narai buvo senai išgaravusios iš galvos, bet vis dėl to kai ją nuleido ant kilimėlio, nusibraukė išlindusia sruogą ir visiškai nekaltu žvilgsniu stebėjo jį, kartas nuo karto perbraukdama liežuviu per lūpas. - tiesa sakant, labai patiko, mielai pakartočiau. - išsišiepusi nusispyrė batukus ir švarkelį, o kai vyro rankos apsivijo ją iš priekio, ji tik kilstelėjo antakį ir sučiaupė lūpas įsivaizduodama juos abu jūroje besimylinčius ir kiek iškaito nuo tokių vaizdų. - visai sutikčiau - sukando jo lūpą ir švelniai čiulpė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Št. 11 08 2012, 4:00 pm

Jis buvo sužavėta savosios merginos tokiu mieliu gestu, tad jis ėmė ir pabučiavo jos lūpas kad nelabai atskirti būtų imanoma. Jis norėjo jos kiekviena sekunde per vestuves, bet dabar kadangi nieko aplink nėrą, tai ir nereikia valdytis. Jo liežuvėlis perbraukė per jos lūpas ir dantukus, ir lyg lauktu jos leidimo ieiti. Jo rankos visai taip aiškiai ko norėdamos, paglostė jos kojytes ir šlaunis po jos suknele. Mintis ją dabar pamylėti kaitino visą kūna.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pir. 13 08 2012, 8:48 pm

Jinai pajutusi jo nebe nustygstanti vyruką kelnės tik nusišiepė bebučiuodama jo lūpas ir dar tik labiau prisiglaudė prie jo norėdama labiau abu juos įkaitinti. Pajutusi slidu liežuvėlį jinai instinktyviai priėmė jį ir užsimerkusi tyrė kiekvieną pojūtį užpludusią ją. Rankomis neabejotinai plėšė jo gražius rūbus ir su pirštukais skubriai lakstė po jo krūtinę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pir. 13 08 2012, 10:58 pm

Jisai jau visiškai nesivaldė savo jausmų kurie tekėjo per jo lūpas ir odą, kurie prisiglaudę prie merginos. Jau jo draugas vos valdėsi neišsprūdes pro netvirtas kelnes. Tad ją pakėlė ant rankų ir pasodino ant stalo. Tad jos kojas užmetė ant savo liemens, tad ramiau galėjo būti arčiau josios. Tad jau bučiavo jos lūpas taip stipriai kad net atrodė kad viskas dabar dega o jie tik du gali tą ugni atlaikyti.
Akimirkai bučiavo jos kaklą ir gyliai ikvėpė kad neuždustu šis dievukas,-Myliu tave,-pasakė su vos ne iš meilės ir aistros virpančiu balsu. Tad jam poto jau nebesinorėjo kalbėti, tad vėl bučiavo ir laižė jos kaklą, kol sugebėjo ramkutėmis patrauki suknelę nuo pečių, kad apnuogintu juos. Neskubantis Jeris dabar visiškai kontrolė prarado kai jinai taip ikaitino ji.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 12:33 pm

Netikėtai pakeitusi pozicija, mergina kiek atsilošė ir leido užkelti jos kojas ant Jerio pečių, ar kur tik jis nori, kad tik justu jį visa esybę. Kiekvienas jausmas, kiekvienas beprotiškas žingsnis iki tolybės, vedė milisekundėmis, kurios virsta maloniomis valandomis.
Nara jautė kiekvieną įkaitinta jo aimaną, kiekvieną stipresnį ir reiklesnį prisilietimą, kuris tiesiog vedė iš proto ir vertė rėkti, ką jinai ir darė, įsikabinusi į jo nuogus pečius. Atlošusi galvą ir užsimerkusi, apsilažė iš karščio apkepusias lūpas ir pagalvojo, kad tokios vietos nėra, kur šiuo metu jinai norėtu būti. Šitas medaus mėnuo tiesiog pasakiškas šviečiasi...su kiekvienu aistringesniu bučiniu kakle ji vis labiau su šikna prisiglaudžia prie Jeremy draugo, kuris jis troško josios gelmės, kur galėtu išlieti savo sėklą, tad kiek pasilenkusi į vyro pusę, attitraukė ranką nuo pečių ir nuslydo jam ant kelnių ir jas atitraukusi, nusmaukė, kiek rankos leido ir tada suėmė delnais ir lėtai, o kartais ir greitai mylavo jį su dideliu švelnumu ir gilia meile, kuria jis galėjo pajusti savo viduje, kylant pojūčiams į viršų.
Prasimerkusi šyptelėjo ir meilės sklidinomis akelėmis pažiūrėjo į jį, į jo reakcijas pojūčiui keičiantis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 4:33 pm

Jausmai kuriuos dabar jautė jinai, per akimirka jausdavo jis ir pats. Tai buvo patys geriausi narkotikai kokie gali būti. Tad net po jų nebūna pasekmių ar kitko blogumo. Nes Jeris seniai būtu jau nustekentas kaip koks senukas ir nepajudėti.Ot dabar pilnas jėgų, patenkinti jos norus ir igeidžius, kurie buvo super dideli. Nors ir pateisinami, juk vienas kitą myli.
Jos lietimas jo kūno, virpina širdutę ir nori dar ir dar daugiau. Taigi jos tolimesni veiksmai su josios rankutėmis, taigi neleido jo pastovumui ir viską išsprogdino jame. Draugužis jo taip sutvirtėjo ir padidėjo kaip nebuvo lig šiol. Atrodė milžinas. Nežinia kaip jinai i tai reaguos. Kojomis nusimovė savo kelnes ir tada bebučiuodamas ją, numovė jos suknelę taip lengvai. Nurengė visus jos rūbelius kurie dengė jos grožybes nuo jo akių.
Tad ją paėmė ir persikėlė abu i tą rojaus minkštumo lovą, kuri buvo netolies.Taigi tada jau bučiavo ir laižė jos krūtis, o pirštukai tenkino jos vietelę kad būtu drėgniausia nei per visus kitus kartus sudėjus. Aišku jisai ne vieną karta mylėsis su ją per ši mėdaus mėnesi, bet nesistengs jos nustekenti.
Jo pirštukais glostė jos jautriają vietelę ir ttaip negyliai ieidavo, kad justusi jos virpėjimas ir elektra i jos vidu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 4:49 pm

Atsidurusi lovoje mergina, kiek atsiduso nuo minkštos vietos, kurioje gulėjo it minkštame debesyje ir jos kūnas jautė koks jis didelis ir išdidus ir kiek išsišiepė nuo tos minties, jog jis taip stipriai sutvirtėja, kai ji gundo jį savo prisilietimai, bet ties tom mintimi teko jai suaimanuoti, kai jos vyras prilietė jau standžius ir patamsėjusius jos krūtų spenelius ir pirštu virpino jos geklmes, kuriomis jau buvo pradėę ristis malonumų bangos.
Jos viduje tiesiog pradėo liepsnoti tokia didelė aistra, jog atrodytu ji pati visa sudegs ir kartu sudegins ir jeremy, kuris nirčiai malonino ją iki sąmonės netekimo...jokio protavimo ir taip nebebuvo, nežinojo nei vardo, nei pavardes, nei iš kur ji yra, bet ji žinojo ką daro ir kas jai suteikia malonumą, kuris pulsuoja jos įangėje. galbūt da rka nors ir norėtu pasakyti nara, bet visos jėgos dingo ir visas kūnas atsipalaidavo, patapdamas vatinis nuo jausmų pertekliaus. Širdis spurdėo kaip patrakusi ir atrodė, jog ims ir išlips pro krūtinę ar gerklę, o beto ir pulsas buvo kur kas dažnesnis nei įprastai...jei jau ką jeremy daro, tai padaro siaubingai reikliai ir gerai, o tai pliusu pliusas, o ypatingai, jog yra kibirkštis tarp jų, kuri gali sujungti juos į vieną vienetą, kad ir kur bebūtų.
Pradėjus kilti orgazmo bangoms ji kiek pakėlė savo sėdimaa it imituodama susiliejima dviejų žmonių, bet jau judėjo lėtu, tokiu ritmu. rankomis įsimaišė į jo plaukus lyg mygdama ar prašydama, kad nesustotu ir tik dar labiau pakeltu į nežinia, kur jausis pati laimingiausia, nors kaip žinia čia net nepabaiga, bet jau tokia karšta, kad net nesitveria kailyje.


Paskutinį kartą redagavo NARA VON TULSSE, Antr. 14 08 2012, 5:17 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 5:05 pm

Jos pasitenkimo garsas,suteikė didžiuli pasitenkinima jam pačiam.Jis nesustojo vien taip mėgautis jos kūnu vien pirštukais, tada juos patraukė, bet po akimirkos jau pakeitė savo draugužiu kuris tik iėjo vos vos, kad jos vidus priprastu prie jo dydžio. Jugi Nara smulkutė mergaičiukė, tai elgiasi kaip su princese ir nes mylisi su ją kaip su didžiausia brangenybę. Jo kūnas jau automatiškai žinojo ką daryti, tad jis net neleido galvai isiterpti.
Lūpomis bučiavo jos vieną krūti, o su kitą žaidėsi pirštukai kurie sukiojo ir spaudinėjo visą. Jugi jos krūtis jau jam taip patiko, kaip didžiausi saldainiukai. Kadangi jisai visas aistro paiimtas, troško tik jo ir pojūčio kai dų kūnai susijungia i viena, ir tada prasideda rojus žemėje.
Nei akimirkos nesustojo daręs ką mėgo labiausiai, tai bučiuoti jos kūna. O tai jo daikčiukas, davęs pakankamai laiko jai, iėjo gyliau lėtai.Lėtai taip judėjo, kartais net palikdamas sekundei, nejudinant jos gelmėse. Juto kaip jos raumenys tenais atsipalaiduoja, kad priimtu visą jo draugą ir kiekviena jo iškiluma.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 5:29 pm

Net aiktelėjo pajutusi Jeremy pasididžiavimą, kuris buvo tikrai unikaliai didelis, jai primitivei, mažai Narai, bet be viso šito jie tiko vienas kitam idealiai kaip dvi monetų puselės. Jautė kaip vyras ją erzina vis sustodamas ir šiek tiek pajudėdamas jos įsščiose, kuriuose siautėjo geidulių bangos, kartas nuo karto raumenimis suspausdamas jo draugą ir pakilėdama abu į kažkelintą dangų, tai buvo akivaizdus orgazmas. Pirmas ir nepakarotjamas per jų kiek gašlius žaidimėlius, kurie tikrai pameta protą, o atiduoda širdį.
Kiek atsilošusi ir išlenkusi savo nugarytę, priėmė jo draugą iki galo ir kojomis apsivijo jo klubus, prispausdama jį dar labiau, o jos akis palaimingai užmerktos trūkčiojo nuo aistros, kuris degino kiekvieną pamatą, kiekvieną raumenėlį. Tai beprotiškiausias seksas su juo, tik viena mintis šmestelėjo merginai, jog reikėtu išbandyti galbūt ką ir ekstramalesnio aaaar tarkim pozos pakeitimą ant kilimo, vonioje, duše, ant lango aaarrr.... nuo tokių minčių ji tik išraudo ir suspaudė lūpeles bandydama neįsiduoti apie ką galvoja, malonumams vėl užklupant ją.
Delnais instinktyviai sunėrė judviejų rankas, kad perduotu vienas kitam pojūčius ir reakcijas kaip į jas reaguojama, tai angeliukei buvo iš tiesų labai svarbu. Jei jau jungtis per medaus mėnesį tai susijungti galutinai. Su meilė, tolerancija, nuoširdumu, išdykumu, linksmumu, aistringumu ir kitomis dvasinėmis būsenomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 5:50 pm

Juto aiškiai jos norus net nenaudodamas dievo ižvalgumo. Jos daromi judesiai, tiesiog viską už ją sakė, tad jisai pagreitėjo ir sustiprino judesius. Jau nebeerzino josios, tik tenkino jos troškima malonumo, kuris buvo bendras jiems. Vos pagreitėjas, tą pati ritma palaikydavo kelias sekundes ar ilgiau ir vėl greiti padidindavo.
Jo kūnas jau nežinia kaip bet tarsi ritosi ant malonumų bangų, kuriu kiekviena buvo vis stipresnė. Tad jis bandydamas kiek nors, tai užsiėmė jos lūpomis ir jas bučiavo. Tobulos jos lūpos buvo saldžios kaip vyšnaitės. Tiesiog bučiavo be jokio didelio liežuvio isikišimo. Tad ir malonumas tas didesnis, nes jų susijungimas teikė viską.
Jeris niekada nesijuto geriau, nes kadangi jinai jo jau amžinai tai žinot jis trokš jos dar labiau kasdien, nei kai buvo jo mergina ir net sužadėtinė. Neabejojo kad net jinai to norės visą jos šiltą širdutė kuri dabar tvinksėjo kaip patrakusi. Jo paties neatsiliko nes jau jo viduje malonumas susimaišė su adrenalinu, kuris darėsi nuo to kad jau nemažai lovą judėjo vien dėl jų pačių judesiu.
Kai jo rankutės buvo sunertos su josios, pajutes elektros kibirkšti, tai net padidino judesių stipruma, bet juto kad raumenys jos viską puikiai priėmė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 6:01 pm

(man asmeniškai jau gaila lovos :D)

Tik pajutusi super duper greitesni ritmą, ji tik dar garsiau suaimanavo, turbūt išgąsdindama visas viešbučio tarnybos narius, bet kaip visada tokioje būsenoje angele prarando gerumo gyslelę ir vyrui judant vis greičiau, jos nagai tuo giliau smigo į jo odą, kad net pabalo krumpliai.
Nara kaip katė vėl išsirietė pasitikdama kiekvieną tvinskinį ir sudrebėdama viduje nuo užlėjusiu visų jausmų. Atmerkusi akeles žiūrėjo į lūbas, kurios atrodė kaip rojaus vartai, kurie prasivers ir pasiims ją kartu. Galima teigti, jog jau kažkelintas orgazmas pasiekė ją ir sudaužė į šukes, jog net visa įsitempė ir tik dar labiau prisispaudė prie savo dievuko, kuris matėsi įsivažiavo į seksą ir į lovos laužimo versija.
Merginai viskas plaukė prieš akis ir ji kiek atleidusi pirštukus, apkabino jo kaklą, kai jis užčiaupė ją karštam bučiniui, padidėjus trinčiai tarp jų. Toks įvaizdis, kad jie abudu plauktu ant plūdaro atviroje jūroje, kur bangos krenta viena paskui kitą. Ir ėjus jam visiškai iki galo ir judant kosminiu greičiu ji jam įkando į lūpą, atsimerkusi blausiomis akelėmis, kurios buvo apsinešusios nuo aistros, padengtos rūku, kurios nieko nematė, o kūnas tik jautė.
Atkabinusi kojeles nuo jo lemens ji jas padėjo ant Jeremy pėdų, nes jau tapo nebe patogu, tad ji kiek dar pasiraivė bandydama prisiderinti prie jo, bet tas dieviškas ritmas užgožė jos neskubius judesius ir ji savavališkai atsidavė vyrui iki paksutinio lašo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 8:24 pm

Jos aimanos kaip visada jam patikdavo ir net šios garsiausios. Jis net nejuto skausmo, nes malonumas užvaldė visą galvą, kad net skausmas nesugebėjo prasibrauti ir dar tai užgis kur kas greičiau nei baigsis tai viskas. Tad nesvarbu dalykas ką jinai darys su jos nugara. Jugi jo kūnas yra visas jos, kaip koks gelbėjimo ratas per audra. I ji gali isikibti ar apkabinti. Jeris viską leis jai daryti vien su jo kūnu.
Judesius jis nelėtino, nes jutosi plaukiantis per bangas kurios nešė palaimą i ji. Taipogi jis pats siuntė per visą eigą savo jausmus jai, kad pastiprintu patyriamus pojūčius tokioje paprastoje vietoje. Reikės kada išsibandyti ir kitas kur kas aštresnių pojūčių erdves. Taipogi tokia mintis seniai kilusi galvoje, kažkaip persidavė iš josios i ji. Taigi turbūt kad jie ne vien kūniškai bet savo energija susijungia, kad net lempos šalia lovos pradėjo mirksėti.
Bučiavo lūpas nors ir vienas lašelis jo paties kraujo buvo užsilikes. Jis nieko neužgožė, tad tesė toki stiprų jau bučini kuriame liežuvėlis net irgi rado savo vieta.
Judesius tesė ir tesė kad net juto kad atrieda toji didžiulė banga kurią sekė daug mažesnių malonumo bagučių. Jos susiliedavo su didžiaja taip ją padarydamos gigantiška kuri visiškai užlies jos ir nepaliks nei vienos sveikos lastelės kūne. Jo toks noras tai patirti, buvo mažesnis nei noras kad viską tą ir jinai patirtu, ir kuo stipriausiai kaip galima.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 8:41 pm

Po keleta minučių mergina atleido jo lūpą ir leido liežuvėliams susipinti tarpusavyje, nedudodami valios pristabdyti jų ritmui, kurį diktavo jos dieviškasis vyras, kuris jau sukėlė jai bent pora orgazmų, per kuriuos ji visiškai išseko, bet juto kaip kyla tas pats didžiausias užliejantis visas ertmes, o kraujas pradeda tekėti venomis kur kas greičiau it adrenalino būtų įpilta.
Užpludus didžiausiai energijai jos viduje, ji suaimanavo ir pasikėlė nuo lovos kelis cenitmetrus, nes pajuto kaip vyriškio draugas įsitempė, sustingo ir besiremdamas į jos įsščias, nuleido. Tik šiuo momentu, kai Jeremy buvęs baigęs ji pasiekė pati didžiausia orgazma per visa laiką ir jos raumenys atsipalaidavo, taip atrodė jai, kad būtų gera audra praūžusi, o dabar pučia šiltas ir romus brizas pakrantėje. Ji visiškai gulėjo be jėgų, negalėjo nieko pakelti nei kojų, nei rankų, o akys pačios lipte lipo, bet lūpose pražydo šypsena. - Ačiū, mielasis. - sušnabždėjo, netekusi gan nemažai enerigjos. Lova dabar buvo pats geriausias prieglobstis kaip ir Jeremy glėbys bei jo meilė. Su juo ji net pasauli sudrebina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 8:52 pm

Jisai po viso malonumo atėjimo, gulėjo šalia jos visas bejėgis ir tik šypsena veide sakė kad jisai vis dar gyvas ir tiesiog ilsisi nuo potyrių kuriuos jinai leido patirti,-Tau čia reikia dėkoti mieloji,-šypteli vos,ir pakšteli i žanduką ir lūpytes bet nieko stipriau. Tiesiog atsigulė šalia jos ir taip ramiai viena ranka apkabino jos kūnelis kuris buvo labai lieknas ir gležnas.
-Kaip gera taip buvo, kad net kiti kartai nublanksta. Mūsų pirmasis susijungimas po susituokimo,-lėtai pirštuką iškelia ant kurio buvo auksinis žiedelis su vos matomais pagražinimais. Juk ne prabangoje viskas svarbiausia, o jausme.
-Aš negaliu nesidžiaugti, kad iš draugų geriausių tapome tokie artimi kaip niekada nebuvome. Tiesiog svajonė, nes jau kol buvome draugais, mažas šiltas jausmas didėjo i kažką didesnio, o dabar tai viskas užliejo abiejų mūsų kūnus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Antr. 14 08 2012, 9:17 pm

Ji palaimingai gulėjo atsipalaidavusi jo glėbyje, pasisukusi nugara į jo krūtinę ir pasidėjo savo delną ant pagalves, kad patogiau gulėti būtų. Visi jausmai atlėgo ir ji jau grįžo į palaimingą ramumą, dar spėjo pajusti ir ventiliatoriaus burzgimą, kuris turbūt reiškia, kad čia karšta.
Išgirdusi Jeremy samprotavimus, ji vėl šyptelėjo, užmerktomis akimis ir suniurnėjo. - mhm. - lyg ir linktelėjo, bet tuo pačiu ji kiek bandė įjungti savo protą, bet gavosi loading versija ir tad kiek patilėjusi ir pajutusi kaip iškelia savo kairę ranką su žiedu, plačiau išsišiepia ir prikanda lūpą. - sakyčiau toks ir turi būti susijungima po sutuoktuvių, juk mes dar artimesni tapome tiek siela, tiek kūnu. - išsitiesiė ir priderino kojas prie jo kojų linkio. - Taip tavo tiesa. - klinktelėjo - kartais net nežinai ką tau pateiks rytojus ar porytojus, o va mum pateikė išbandymą, kurį išlaikėme šimtu procentu ir radome meilės prieraišuma, ir kitus privalumus. Kaip sakant, tikrai galime tvirtinti, jog mūsų santykiai nesibaigs po trijų metu. - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Tr. 15 08 2012, 10:02 am

-Tai tavo žodžiai tegu eina ir išsipildo, nes kitaip būsiu rūstus dievas,-nusijuokia tyliai ir jis prisiglaudžia jos. Jos šiluma jam tiesiog buvo dabar reikalinga, tad ir jautėsi kaip 9 danguje. Jų emocijos švelniai sklido po kambary ramiai ramiai. Juk jau nebuvo tokio vulkaniško jų išsiveržimų kaip jie mylėjosi. Dabar viskas panašiau i mažą upeliuką.
-O viską ką pateiks rytojus, pasitiksime kartu,-priglaudė skruosta prie josios. Juk nelabai pats jėgų turėjo, tad nors prisiglausdamas taip imituos mažą bučinuka.
-Taigi šiandien manau eisime po paplūdimy pasivaikščioti. Norėsis kiek nors laiko praleist ne miesto zonoje, o gamtoje. Reikia jėgų pasikrauti,-jo mielą šypsena nedingo iš veiduko nei akimirkos kol čia abu guli. Palaima to neleido.
-Taigi sutinki su tokiu dienos planu?
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Tr. 15 08 2012, 1:28 pm

- tai puikus pasiūlymas. - linktelėjo ir prisigluadė prie jo peties ir lūpomis tyliai prigludo prie jo ir perbraukė nosimi per švelnią, vyrišką odą. - tik kiek reikėtu mum pailsėti, nes aš net rankos negaliu pakelti, išsisėmiau visa. - nusijuokė ir mėgavosi judviejų buvimu kartu, skleidžiama šiluma ir meile, kuri širdyje uždega ugni tyliai rusenančia. Kūnas visas atsipalaidavęs, nuolankiai nuleidusi akeles ir šypsena veide. Atrodė kaip iš pieno plaukusi angele, tokia tyra ir palaiminga. Net švitėjo visa.
Nara jautė, kad pasikeitė viskas, užkopė į dar vieną gyvenimo etapą, kur su Jeremy turės gyventi, kurti bendra ateiti, prisiderinti vienas prie kito ir džiaugtis visomis paprastomis smulkmenomis. Vien prisiminus tą jų pirmą susitikimą kaip jis sukūrė ledo skulptūrėlę norėdamas parodyti kokią jis galia turi. Tai buvo pati romantiškiausia vieta, kai ji žiūrėjo ir grožėjosi tokiu grožiu, kuria gali sukurti jos vyras, mylimas vyras. Atrodė, kad visas gyvenimas nušviestas saulės spinduliais yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 17 08 2012, 5:29 pm

Jo odą vos suvirpėjo dėl jos tokio keistai mielo prisilietimo.Jisai beabejo suprato kad tai dėl to kad net elektra iki dabar teka per juos. Nors jėgų neturėjo jai priešintis. Tad guli ramus kaip koks baslys tik ją apkabines.
-Mano baterijoms reikės kur kas daugiau laiko, nes jos nori būti pilnai ikrautos,-nusijuokia tyliai ir su pirštu perveda jos pilvuku. Kadangi odą buvo švelni kaip šilkas tai ėjosi labai lygiai ir greitai. Vos juntamai nagučiu pabraižė ir galiausiai liko apkabines ją. Tokios mažos smulkmenos jam patinka labai, nes parodo kaip galima pasimėgauti tuo. Nes dabar gyvenimas bus jo ir jos vienas didelis stebuklas. Nes jie tobulai tinka vienas kitam ir kiti nieko negali dėl to pasakyti nieko.
-Taigi gal nori pasnausti mano Mieloji?
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 17 08 2012, 5:33 pm

- mielu noru, kokia valandžiuke numikčiau, nes akys pačios neatsiplešia. - nusišypsojusi, paėmusi jo delna švelniai paliečia jo plaštaką lūpomis ir pasidėjo prie savo krūtines, o pati palaimingai atsikvepė ir nugrimzdo į pasakos nebūti, kur jis ir ji buvo rojaus karaliai pripildyti meilės sklidinuose širdyse.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 17 08 2012, 5:40 pm

Jis iš kart smigo kai pamatė jos jausmus tokius tyrius. Miegojo karštai ir taip skaniai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 17 08 2012, 5:45 pm

Miegojo kaip mažas paukštukas, kuris aučiasi pats laimingiausias galėdamas skraidyti, siela tiesiog skraidė kažkur sapnų karalystėje.
Nara nedarė jokio nereikalingo udesio ir net nesusikinėjo ir nesapnavo, miegojo it mažas kūdkis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 17 08 2012, 5:55 pm

Jisai miegojo ir tarsi buvo laimingiausioje pirmojo jų tokio romantiško vakaro vietoje su ją. Viskas tesėsi taip kaip buvo, kad net ašara iš laimės išspaudė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   Pen. 17 08 2012, 5:59 pm

Lyg pajutusi per miegus Jeremy nuotaikos kaita ji prisipaudė arčiau jo ir įsikniaubė nosike jam į petį lyg guosdama.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: 1667 Room   

Atgal į viršų Go down
 

1667 Room

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-