It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 VIP STRIPTIZO ZONA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: VIP STRIPTIZO ZONA   Sk. 16 09 2012, 11:21 am

.
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 8:24 pm

Kažkaip atklydo vargšas čia. Dabar jau švarus, gražus, tik pamiršo kur atliko visas grožio procedūras. Pro akis praskrenda kažkoks minimalus audinio skutelis. Ilgai galvoti neprireikė kai suprato, kad čia kažkieno apatiniai. Normaliai apžvelgęs patalpą biški atšoka. Nee, čia nesitikėjo patekti. Tik kaip? Pastovėjęs keletą akimirkų atsigauna. Okei, tiks. Nueina prie sofų like a boss, sudrimba vos nedingdamas tarp masyvių pagalvių ir čiut nepradeda miegot.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 8:33 pm

Atkeliauja čia tikrai ne todėl, kad nori, bet todėl, kad klubas buvo toks sausakimšas, jog išsilieti jo prabangiam kokteiliui kilo didelė grėsmė. Ramios vietos klube rasti, tiesą sakant, kone neįmanoma, tačiau viena tokių visgi Dominykui atrodė striptizo klubas.
Taigi praėjęs keletą dailių subinaičių ir dar keletą neįvardijamų dalykų, nukrito ant sofos prie kažkokio vaikino ir dabar jau ėmė mėgautis savo kokteiliu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 8:39 pm

Kaip ant vandens lovos pasijunta kai tas vaikinas nudrimba šalia, o Danielis veikiamas inercijos pašoka viršun. - Ooop, - netyčia kažką suburbuliuoja ir vėl paskęsta pagalvėse, tik vieną per stipriai pastumia nuo savęs ir numeta kažkur link to vaikino, bet pamatęs kad jis su gėrimu, Danis išpūtęs akis žiūri į stiklinę, tarsi savo dviem dabar gigantiškais vyzdžiais sustabdytų pagalvės ataką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 8:43 pm

Tikrai nesitikėjo, kad šitie minkšti pufikai pasirodys esą dar pavojingesni nei sausakimša šokių aikštelė, bet tikriausiai Dominykui šiandien gėrimu pasimėgauti nelabai jau ir įmanoma. Greta sėdinčio vaikino paleista pagalvė palaidoja vaikino norą išgerti, o visas ryškiai mėlynos spalvos skystis nusėda ant Domo baltų marškinėlių. Smagu, dabar dar ir neonine spalva šviesti pradės.
-Tikrai, kad ooop.,-numeta repliką atgal.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 8:50 pm

Meta paklaikusį žvilgsnį į marškinius. Galėtų, tai pasiūlytų Pervol bonkę, bet neturi. - Atsiprašau, - širdingai atgailauja vis dar nemandagiai spoksodamas į vaikiną. Nežino ką dabar jam daryti, todėl vos pastebimai pradeda slėptis prie pagalvių. Kol kitas Domo vietoje būtų aprėkęs, Daniui per tas kelias akimirkas toptelėjo, jo manymu, nuostabi mintis. - Aš atpirksiu, - pasisiūlo nebe taip įžūliai spoksodamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 9:00 pm

Ne mažiau paklaikęs žvilgsnis į tuos pačius baltus marškinius buvo ir paties Dominyko. Jis jau kelinta savaitė namuose delsė išmokti naudotis nauja skalbimo mašina, bet kai buvo sutepti mylimiausi jo marškinėliai suvokė, kad tai taps būtinybe. Pervol iš Danieliaus taip pat būtų neatsisakęs, bet vaikinas garsiai taip ir nepasiūlė, tad.. tad teks susilaikyti.
-Na, nieko tokio.,-nejaugi dabar ims ir kibs į atlapus. Gi net neprisigėręs buvo, bet ir policijai tokiam stovy įtarimą sukeltų.-Nuu atpirksi, tai atpirksi.,-kompanionio Domui išgerti reikėjo, tad net ir tokia kainą jį radęs, liko visai patenkintas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 9:06 pm

- Čia ne molotovas? - atsargiai paliečia jo dėmę ir įrodo savo nekokį išsilavinimo lygį. Na bet ne toks ir apgailėtinas jis, tik pora draugelių jį psichiškai paveikė. Tada atsišliejęs pradeda knaisiotis kišenėje pinigų. Išpurto viską, t.y. savo naują sexy telefoną, žiebtuvėlį, nors neesmė kad neberūko visą amžių, ir galiausiai randa tokį popieriuką, už kurį galėjo ir normalesnį telefoną nusipirkti. Susigėdęs susirenka turtą ir šiaip ne taip išsiropščia iš pagalvių krūvos. - Einam? - mosteli į sceną kur raitėsi šokėjos. Ne, jis tenorėjo parodyti į barą...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 9:22 pm

-Ne, gi matai, kad dar nesprogau.,-pasivalo savo marškinius vis dar kritiškai juos nužvelgdamas. Labai jau nesimpatiškai su ta dėme atrodė, o juk striptizo klube sėdėjo.
Galėjo ir pašalinti marškinėlius iš viso nuo savo kūno, bet tada šokėjos ir suprasti klaidingai Dominyką galėjo.
-Einam.,-atsistoja nelabai susigaudydamas, kur keliauja, bet nuseka paskui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Pen. 21 09 2012, 9:26 pm

Pamatęs kur mostelėjo nusipurto ir pasuka į kitą pusę - barą. Tvarkingai nueina ir užsilipa ant tos aukštos kėdės vos su ja neapsivoždamas, nestabili kėdė nestabiliam žmogui. Šūkteli užsiėmusiam baristui: - Vieną viskio su ledukais ir... - rankos gestu perleidžia užsakymų estafetę Domui.
(iki rytojaus ^^)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 8:11 am

Suvokęs, kad visgi ne prie striptizo šokėjų jiedu eina, kiek nuliūsta, tačiau ramus nukeliauja prie baro. Išgerti jam irgi ne pro šalį, juk dėmės vis dar nepamiršo, o vienintelis būdas tai padaryti - marinti savo kepenis.
-...ir vieną viskio su ledukais.,-prideda sakinį prie vaikino sakinio turėdamas omenyje, kad gers tą patį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 11:36 am

Sukrizena kaip mergiotė, bet greitai atsitiesia. - Tai...ko toks baltas ateini į gėrimų pasaulį? - taip mandrai pasitaiso savo megztinį po tokio sakinio, tarsi duodamas suprasti, kad Domis irgi nešiotų megztinius, o ne neoninius marškinius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 1:04 pm

-Mėtosi kažkur čia ir mano megztinis. Daviau vienai kažkokiai merginai, bet nežinia, kur jis dabar.,-vis bandė prisiminti, kaip ta mergina atrodė, bet žinant kokia didelė yra moteriškosios lyties apsilankymo statistika klubuose, atgauti savo mylimą megztinį Dominykui neliko šansų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 3:51 pm

- Aha... - numykia ir kaip vaiks tabaluoja kojom, kol netyčia neįspiria į barą. - Tai vienas čia? Nusikabint panikių atėjai? - bando šnekėti beleką kol jų gėrimai atsidurs palei nosis ir Danis galės nusigerti paskandindamas gėdą padarytą pagalvių partyje, nes dabar įsivaizduoja, kad ant jo labai pykstama. O dar ta dėmė bado akis ir, tiesą sakant, juokina Danielį, bet jis tramdo juoką ir labai tikisi, kad pratrūkus, jam viskis per nosį neišbėgs. Tada jau nebe jam būtų juokinga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 4:07 pm

Jeigu Danielis tabaluoja, tai Dominykas linguoja, žodžiu, abu kartu sudaro tikrai labai neblogą vaizdą aplinkiniams. Tie jau ir taip tikriausiai mano, kad šitie nelabai normalūs, bet Domui šiandien kažkaip labai vienodai šviečia.
-Vienas ir dar beveik nuogas.,-liūdnai pakinkuoja galvą, kaip arklys.-Tai kad šitas panas nukabint eina tik pinigų už triusikų užkišus.,-linkteli galvą į vieną ant baro netoli jų besistaipančią pupytę.
Domas akimirką pamiršęs apie dėmę hipnotizuojančiu žvilgsniu stebi padavėją, kuris plaka jiedviems gėrimus tikėdamasis, kad šitas viskis ant jo marškinėlių nenusės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 5:01 pm

nebūtų jis, jei sėdėtų normaliai, todėl kad nesudaužytų su kojom baro, tiesiog šiaip po kėde žaidžia su kojom kol netyčia nusimauna batą. Išpūčia akis kaip šikantis katinas ir nesukeldamas įtartinų veiksmų susigrąžina kurpaitę. Ne. Viskas. Reikia jam susikaupti ir bent kartą būti vyrui. Dabar bus rimtas. Ar bent dėsis kad toks yra.
- Ai tai čia niekas nekreips dėmesio, nebent pamanys kad tu čipindeilas ir pritrauksi krūvelę gėjų. Nors pala, čia tokių nebūna, - susimąstęs biški fyfiškai prideda pirštą prie lūpų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 5:08 pm

Tikrai kelias akimirkas tramdėsi vos nesusijuokdamas iš vaikino veiksmų, tačiau tada prisimindavo savo dėmę ir tekdavo tramdytis. Dažnai gyvenimas Dominykui pakišdavo koją, o Danieliui, kaip jis ima pastebėti irgi, tad jau galima sakyti, kad čia kažkoks savotiškas ,,D'' raidės prakeiksmas.
-Jeigu ieškai čipendeilų, drauge mielas, tai mes man regis ne į šitą klubą būsim pataikę.,-apsidairo aplinkui taip dramatiškai, tačiau nė vieno čipendeilo nepamatęs patempęs lūpą atsisuka atgal į barą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 5:15 pm

-Jėzusmaryte, kas jums visiems, aš į gėjų panašus? - suburba kaip pasipiktinusi turgaus moterytė ir pavarto akis. Tada taaaip garsiai, įsikišęs į burną du pirštus, švilpteli šokėjoms, kad pats apglušta. - Matai, čipindeilų neieškau, - išmeta nekaltą smailą. Tada ateina jo laimės valanda ir gauna tą gėralą, kurį spėjo jau ir pamiršti. - Į sveikatą! - trinkteli į taip pat atkeliavusią Dominyko stiklinę, o tada, per greitai mostelėjęs stiklinę į save, susigadina savo prašmatnujį megztuką. Šlapių D aprėdalų konkursas jiems čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 5:28 pm

-Ne tu vienas į gėjų šitam pasaulį panašus.,-jeigu galėtų tikriausiai ir apsiverktų. Merginos galvodavo, kad jis gėjus, vaikinai galvodavo, kad jis gėjus, o šitas iki pat dabar ir sėdi forever alone.
Kad Danielius švilptelėjo šokėjoms, tai dar nereiškė, kad jos šito neišgirdo. Atkeliavo ir Danieliaus švilpimą palaikiusios Dominyko švilpimu ėmė raitytis aplink jį. Nu maladiec, o Domas dar galvojo, kad šiandien jam pavyks mažiau pinigų išleisti.
-O, žmogau.,-subumbėjo ir praskyręs šokėjų užkardą pamatė Danielių.. Apsipylusį savo gėrimų. Šaunumėlis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 7:33 pm

karoč, viskas, prisidirbo. Kaip dabar jam tą megztinį nusivilkt kai po apačia maikė su gėdingu Hanišku Montanišku užrašu 'Rock Star'? O dar tokį būrį šokėjų prikvietus, kai pinigų nebeturi, nieko gero. Negi dabar savo traumišką telefoną atiduos? Tada jam topteli. - Run bitch run! - sušunka Dominykui, bet pats sėdi ir mąsto pro kur bėgt, nes visur tik subinaitės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 7:37 pm

Apie maikę po apačia nieko nenutuokdamas Dominykas jau velniškai smagiai kikeno, nes negalėjo suvokti, kaip į vieną krūvą tam pačiam vakarui likimas galėjo sumesti dvi tokias nelaimes. Įspūdinga, likime, įspūdinga
Atsistoja Dominykas po Danieliaus replikos, nors kale pavadintas ir nesijautė labai patenkintas.
-O kryptį bent kur bėgt pasakysi?,-pakelia vieną antakį susidomėjęs nebloga subinaite.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Št. 22 09 2012, 8:21 pm

Kol Domas ten į subinaites žiūrėjo ir rinkosi ar bėgs į šiaurę, ar į pietus, Danis jau spėjo pasėdėti ant baro stalo ir nušokti pas baristą. Kadangi po to kai neteko bato, net nespėjo susirišti raištelių, tai deda žingsnį link išėjimo iš baro, tik šnai ir išsitiesia kaip kilimėlis tiesiai per taką. Greit stojasi, išverčia ledukų dėžę, bet spėja pasprukti nuo baristo su nuskelta bonke rankoje. Apibėgęs visas kliūtis čiumpa Domą. Tik jaučia kad per gležnas. - A jezau, kada tu taip pasikeitei? - išvydęs savo gniaužtuose šokėją, šiek tiek su ja pakalba, bet nelaukęs atsakymo paleidžia ir stveria tikrąjį Dominyką. Neįdomu jam ar anas bėga, ar velkasi veidu per grindis, Danio tikslas dabar pasislėpti už tų pagalvių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Sk. 23 09 2012, 8:21 am

Nežinia ar buvo bertą praleisti tokį Danieliaus pasirodymą dėl tos subinaitės, bet Dominykas visgi sugebėjo tai padaryti ir nematė, kaip jo naujasis draugas už baro pusę inventoriaus sugriauti spėjo.
Galiausiai pagautas Danieliaus kaip įmanydamas stengiasi bėgti iš paskos ir nenugriūti, nors kojos jau seniai gyvatėlę žaidė. Na, nieko. Priklaupdamas ir kone veidu į grindis dėdamasis Domas da bėgo nežinomo tikslo link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Sk. 23 09 2012, 3:35 pm

Po kelių akimirkų kol jau pačio kojos pradeda linkti, jis tiesiog paleidžia Domą, mintyse palinkėdamas saugios kelionės prie pufikų, ir pats deda niūrką į pagalves kur anksčiau jiedu sėdėjo. Nepriekaištingai pasislepia ir pro tarpelį stebi besiraitančias šokėjas, tik neilgai ta laime gavo pasidžiaugti, nes sulaukė nelauktos riebios mafijozo subinaitės sau palei nosį. Išlenda kaip miaukiantis kačiukas ir palinksta prie kažkur turėjusio būti Dominyko. - Gyvas?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   Antr. 02 10 2012, 7:46 pm

Nu ir rado vargšą tas barmenas,dėjo šiknon iš to nuskelto butelio, anas pašoko kaip ant adatų ir susivartydamas bei vėl stodamasis pasišalino iš patalpos.
(srr,bet per ilgai sėdim be veiksmo :<)
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: VIP STRIPTIZO ZONA   

Atgal į viršų Go down
 

VIP STRIPTIZO ZONA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-