It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Forumo taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Forumo taisyklės    Pen. 22 03 2013, 7:43 pm

Bendros taisyklės, galiojančios visiems be išimties.

1. Užsiregistravę Jūs privalote susikurti biografiją. To nepadarius, Administracija pasilieka teisę Jūsų nežymėti ir neleisti vaidinti. Pirma - biografija, o po to kitos veikėjui reikalingos smulkmenos.

2. Pasirinkę Jums patinkančią rasę, privalote žinoti apie ją nuo A iki Z. Tai padarysite perskaitę Rasių Aprašymus.

3. Kuo toliau - tuo labiau tobulėjam, todėl niekas vieno sakinio žinučių nepriiminėja. Prašom rašyti ilgesnius bei vaizdingesnius postus.

4. Forume draudžiama įžeidinėti, peikti ar atvirai rodyti pasipiktinimą vienu ar kitu žmogumi. Santykius aiškintis galima per PM (Personal Mail).

5. Jeigu norite keisti rasę, būtina apie tai pranešti ir viską iš naujo "apiforminti".

6. Griežtai draudžiama reklamuoti kitus forumus per pm. Už tai gresia banas, be įspėjimo.

7. Jei nepranešę nesilankote 14 dienų, administratoriai turi pilną teisę ištrinti jūsų anketą arba paversti ją nenaudojama


Birth stuff

8. Vaiko galite susilaukti su savo rasės atstovu arba žmogumi. Pastarąjam atvejui nutikus, žmogus turi teisę sužinoti apie kitų būtybių egzistavimą,o vaikas gimsta mišrūno rasės.

9. Vaiko negalima gauti iš oro ir po to teigti visiems, kad va šito susilaukiau prieš porą tūkstančių metų ir pan.

10. Nėštumas visoms rasėms trunka apie dvi savaitės, tai priklauso ir nuo jūsų vaidybos aktyvumo


Ryšiai

11. Dievai, Angelai nesutaria su Demonais ir Vampyrais. Tarp jų rimtos draugystės būti negali, bet susitikus nebūtina kibti į atlapus. Žmonės, Mišrūnai ir Puolę Angelai - rasės, kurios gali bendrauti su visais, tačiau žmogus NEŽINO apie kitų būtybių egzistavimą.

12. Jeigu žmogus sužino apie kitas rases, jam ištrinama atmintis ir jis negali teigti, jog viską prisimeną ar kad grįžo prisiminimai.


Teritorija

13. Nė viena rasė be reikalo negali brautis į kitų rasių teritorijas (išskyrus žmones ir žmonių teritoriją). Dievai ir Angelai pas Demonus ir Vampyrus gali eiti tik tada, kai reikia gelbėti žmogų, kitą Dievą ar kitą Angelą.

14. Negalima eiti į namus, juos padeginėti, išdaužyti viską ir pan., neturint tam jokios priežasties.


Galios

15. Nėra galių sąrašo, taigi jos gali kartotis. Tačiau žmonės, būkime originalūs, juk tikrai bus neįdomu, jei visi turėsime panašias galias. Įjunkime fantaziją.

16. Negalima turėti dviejų, trijų ir t.t. visiškai skirtingų ir nenugalimų gebėjimų. Propaguojama viena didesnė ARBA dvi silpnesnės, tačiau viena su kita susijusios. Pvz.: Minčių skaitymas ir jų blokavimas.

Visi Dievai turi dvi bendras galias - teleportavimasis bei daiktų ar žmonių danginimas ar parsidanginimas pirštų spragtelėjimu bei trinti žmonių atmintis, norint apsaugoti juos nuo prisiminimų apie demonus/vampyrus.
Visi Demonai turi dvi bendras galias - Kuria iliuzijas ir geba skraidyti.
Visi Angelai turi dvi bendras galias - Žino,kada šeimos nariui ar žmogui yra blogai bei geba skraidyti bei trinti žmonių atmintis, norint apsaugoti juos nuo prisiminimų apie demonus/vampyrus.


Mirtys

17. Nužudyti galima tik susitarus. Po to būtina pranešti apie tai administracijai.
Nužudytos ar mirusios būtybės prisikelti negali.


RPG

18. Galima būti dvejose vietose vienu metu, ne daugiau.

19. Papildomose vietose būti galima, jei asmuo su kuriuo esate meete neatrašo 3 paras ir jūs labai nenorite jo palikti, bet apie tai irgi reikia informuoti administraciją. Bei tada kai vyksta kokia šventė.

20. Vienoje veiksmo vietoje atsidūrus trims ar daugiau žmonių, būtina sudaryti rašymo eilutę (visapusiškas susitarimas kuris kada rašys).

21. Visi veikėjai turi kreipti dėmesį į priešininko puolimą, galios naudojimą ir t.t.

22. Etiketo sumetimais nedera rodyti atviros antipatijos veikėjui. Negalima šitaip.

23. Griežtai draudžiama nurovinėti Angelams jų sparnus. Taip draudžiama rauti Demonų sparnus. Tai ypatingai svarbi kūno dalis, kurios liesti nevalia.


24. Veikėjų skaičiaus neribojame, tačiau jie visi privalo būti skirtingų rasių, nebent gautumėte administracijos sutikimą, bet tam turi būti nurodytas rimtas argumentas.Administracija pasilieka pilną teisę bet kada keisti ar pridėti taisykles.
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
 

Forumo taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: •TURNIN THE LIGHTS OUT, BURNIN THE CANDLES• :: Take me and let's go dance in the moonlight :: kelių policija šiandien stabdo!-