It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Tr. 27 03 2013, 10:35 pm

Kevinas visko klausėsi, tiesiog nebuvo visiškai įsigilinęs, jis viską suprato ir Kaila tikrai neaušino veltui burnos. Tik jai užbaigus kalbėti, jis viską iš naujo galvoj "perkūrė", kad geriau suprastų. O šiaip, jis nei vieno žodelio nepraleido.
-well... Manąjį protą tu sujaukei..be galios, manau...ir gerąja prasme..-įdėmiai stebėdamas Kailą tyliai sušnabždėjo ir prikando apatinę lūpą. Taip, jis tai pasakė visiškai ne į temą, o tiems žodžiams išėjus laukan, Kevinas užsinorėjo, kad prieš tai jam kas tą prakeiktą liežuvį išrovęs būtų
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Tr. 27 03 2013, 11:01 pm

Kaila susidomėjusi pakreipė galvą į šoną, o tą ranką, kuria iki tolei buvo pasirėmusi galvą, dabar ištiesė ant atlošo ir kaip tyčia prisilietė prie ten pat esančios Kevino rankos. Merginos lūpose sužaidė kreiva šypsenėlė, o akys tarytum blykstelėjo paslaptinga šviesa.
-Kad ir kaip ten bebūtų, tikrai nedariau to iš blogos valios,-tyliai tarstelėjo ir pasislinko artyn vaikino. Visiškai nedvejodama, Kaila pasisuko, perkėlė vieną savo koją per Kevino kojas ir tada kuo ramiausiai atsisėdo vaikinui ant kelių, juos apžergusi ir visų kūnų atsisukusi į jį. Taip sakant supančiojo vargšelį. Savąsias rankutes sukabino jam už kaklo, o veidą prikišo prie pat jo veido.
-O atrodai, kaip pilnai protaujantis vaikinas,-tokiu pat tyliu balsu sumurmėjo ir gudriai primerkė akis, lyg kažką regztų.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Tr. 27 03 2013, 11:23 pm

Jis nukreipė savo žvilgsnį ties Kailos ranka, kuri prisilietė prie Kevino ir pajuto, kaip jo rankos oda pašiurpsta. Nesutramdęs savo šypsenos, jis meiliai šyptelėjo ir atitraukė akis nuo savo ir Kailos rankų. Kailai taip netikėtai apsižergus Keviną, jis vieną akimirką spėjo pažiūrėti apačion, po Kailos sijonu, bet tada mintyse sau trenkė antausį ir susigriebė, kad nepadoru taip žiūrėti po merginos sijonu. Bet jis nekaltas, kad ji taip atsisėdo ir vieną akimirką pasimatė, kas ten po tuo sijonėliu ! Bet ir tai...Kevinas nėra toks vyras, kuriam svarbu tik pasinaudoti mergina ir ją numesti, jis dar naiviai tebetikėjo šiltais jausmais. Bet jis turi priežastį, jis jaučia tuos šiltus ir žodžiais neapsakomus jausmus būtent šiai dailiai rausvaplaukei. Vaikinas savo rankas trumpam patraukė šalin, laukdamas tolimesnių Kailos veiksmų, o tada vieną ranką uždėjo jai ant liemens. Paskui, dar kiek padvejojęs, jis priglaudė ranką merginai prie skruosto, pajusdamas malonią šilumą ir švelnią Kailos veido odą.
-Atrodau, bet nesu?-kilstelėjo antakius, nenuleisdamas savųjų akių nuo merginos akių. Ji buvo taip arti, kad Kevinas galėjo justi jos kvėpavimą ir jos kvapą, kuris keliom akimirkom apsvaigino vaikiną. Taip arti jos lūpų jis dar nėra buvęs ir ta mintis vis sukosi galvoj. Bet jis nieko nedarė. Tik įdėmiai spoksojo į Kailą, laukdamas atsakymo.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Tr. 27 03 2013, 11:48 pm

-Kad ir kaip norėčiau, bet negaliu įsibrauti į tavo žavią galvelę, tad nežinau ar tu pilnai protauji, ar nelabai. Tebūnie tai tavo mažoji paslaptis, kurią žinosi tik pats,-po šių žodžių Kaila toliau kuo ramiausiai spitrijo į Keviną nei nekrustelėdama. Kad ir kaip bebūtų keista, mergina jautėsi kuo puikiausiai, viso labo tik josios širdis sunkiau tvinksėjo, o kvėpavimą truputį gniaužė, bet dėl šito ji nesuko galvos. Ne pirmas kartas, kai taip nutinka šalia Kevino, tik šį sykį viskas atrodo kur kas rimčiau, mat ir atstumo tarp jų jau beveik nebeliko, viso labo keletas ar daugiau centimetrų. Tiek laiko delsusi ir svarsčiusi Kaila pagaliau ryžosi pasielgti provokuojančiai ir nusispjauti į tai, kad egzsituoja galimybė, jog bus atstumta. Pasirodo, be reikalo tiek delsė ir įtikinėjo save. Širdyje plazdantis jausmas neklydo sakydamas, kad nėra ko bijoti, kad reikia pabandyti, o nelaukti kažkokio stebuklo, kuris kaži ar kada įvyks.
-Tai pagaliau pabučiuosi mane ar man pačiai reiks imtis ir tolimesnių veiksmų?,-paklausė taip, tarsi tai būtų visiškai normalus, kasdieniškas klausimas, bet į jį atsakymo žodžiais Kaila nesitikėjo, tikėjosi ji kur kas daugiau, negu to.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 12:14 am

-na, bet bendrauji su manimi ir turėtum suprasti, ar pilnai, ar pusėtinai,-šyptelėjo gudria, gan vaikiška, bet miela šypsenėle. Jei būtų įlindęs į Kailos galvą ir perskaitęs mintis, jis, greičiausiai, jau seniai būtų pasigavęs jos lūpas, nes jis nemanė, kad jis ją bent kiek traukia kaip vaikinas ir kad jai galėjo bent kilti mintis apie jo atstūmimą. Po Kailos klausimo, Kevinas trumpai nusijuokė, o tada nieko nelaukęs iš viso nebepaliko jokio atstumo tarp judviejų veidų ir pabučiavo jos lūpas. Tas rausvas, bučinio reikalaujančias lūpas, kurios taip traukė Keviną, kad jis kartais turėdavo valdytis, kad vien į jas nespoksotų. Merginos lūpos buvo dar saldesnės nei jis įsivaizdavo. Jos tokios skanios, švelnios ir purios, kad vaikinas ėmė galvoti, jog galėtų bučiuoti ją visą amžinybę.
Vaikino ranka nusileido nuo Kailos skruosto iki jos kaklo, o tada lėtai leidosi dar žemiau, kol galiausiai Kevinas galėjo uždėti ranką ant merginos nugaros apačios. Jis trumpam atitraukė savo lūpas, norėdamas pažiūrėti į Kailos akis, o tada ir vėl prisiglaudė prie jos lūpų. Savosiomis jis apžiojo merginos apatinę lūpą ir timtelėjo ją į save, lyg akimirkai užsinorėjęs pažaisti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 12:43 am

Jei pačiai Kailai Kevinas nebūtų patikęs, ji jau seniausiai būtų leidusi jam suprasti, kad nenori su juo turėti jokių reikalų. Taip, žinoma tokiu atveju jie galėtų tapti draugais, bet problema tame, jog Kaila šventai įsitikinusi, kad vyras ir moteris negali būti draugais, nebent vienas iš jų yra kitokios orientacijos, tada kodėl gi ne, na, tik šiuo atveju abu pasirodė esą nenukrypę nuo kelio ir klausantys to, ką motina gamta įskiepijo. Pagaliau pajutusi Kevino lūpas ant savųjų, raudonplaukė tarytum apmirė, o per kūną nuvilnijo malonūs šiurpuliukai labiausiai juntami ties jų susilietusiomis lūpomis. Kiek laiko ji laukė tokio momento? Ilgai, netgi labai ilgai, užtad buvo verta. Juk kur kas smagiau kažką gauti išgyvenus ilgą laukimo laikotarpį ir dar prie to prisidėjus pačiai. Kailai taip patiko tas bučinys, kad ši labai nenoromis paleido švelniąsias Kevino lūpas ir tai tik trumpam. Jiems bežvelgiant vienas kitam į akis, Kaila kaip ir įprastai blausiai šypsojosi, o merginos akys blizgėjo, tarsi ši būtų lengvai apdujusi, nors... Būtent taip ir jautėsi. Kol Kevino ranka slydo per merginos nugarą, iki šios apačios, viena Kailos ranka pasitraukė nuo jo kaklo ir įsirėmė į tvirtą vaikino krūtinę, sukurdama šiokį tokį atstumą, bet neilgai trukus, ranka aplamai pasitraukė šalin ir raudonplaukė vėl kone visu kūnu prigludo prie Kevino. Kai jis sugavo josios apatinę lūpą, Kaila beveik negirdimai sukikeno, po to išsivadavo ir pabučiavo Keviną kur kas reikliau, negu šis ją prieš tai. Ranką, kurią anksčiau tai buvo patraukusi šalin, mergina lėtai pakėlė ir įsivėlė pirštais į šiurkštokus jo plaukus.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 10:50 am

Išgirdęs Kailos tylų kikenimą, Kevinas nesulaikė šypsenos ir kilstelėjo savo lūpų kampučius, tuo pačiu nesmarkiai į kumštį suimdamas merginos bliuskutę. Kailai pabučiavus Keviną reikliau, šis atleido bliuskutę, patraukė ranką nuo jos nugaros ir priglaudė prie jos klubo. Jis ėmė ją bučiuoti aistringiau, o kai pajuto jos pirštus savuosiuose plaukuose, tyliai atsiduso ir kilstelėjęs lūpų kampučius, prisitraukė Kailą kiek įmanoma arčiau. Šios akimirkos jis neiškeistų į nieką, taipogi jo mintys kažkur išskrido ir jis daugiau nieko nejautė, tik Kailą, jos saldžias lūpas ir didelį malonumą. Bebučiuojant Kailą, Kevinas tap pat juto, kaip jo širdis pradėjo daužytis dar greičiau, o per nugarą vis lakstė malonūs šiurpuliukai. Vien sėdint prie Kailos, jo širdis šiek tiek spurdėdavo, o dabar ji daužėsi tiesiog pašėlusiai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 2:50 pm

Kaila veik juto, kaip daužosi Kevino širdis, mat vaikino širdies ritmas kone susigretino su raudonplaukės, tarsi jų širdys būtų du, puikiai tarpusavyje susigroję instrumentai. Šį bučinį užtęsusi maždaug minutę, jeigu ne daugiau, mergina truputį atsitraukė nuo Kevino tam, kad įkvėptu daugiau deguonies, kurio išties kaip reikiant pristigo ir kartu, kad dar galėtų paprasčiausiai pasigrožėtų kone tobulais vaikino veido bruožais bei įsimintų kiekvieną jo milimetrą, jog visada su savimi galėtų nešiotis jo atvaizdą atmintyje.
-Tu toks tobulas,-žodžiai tyliai išsprūdo iš merginos burnos, jai pačiai to pilnai nesuvokus. Jos akimis Kevinas iš tiesų atrodė pats tobuliausias, ne tik išvaizdos, bet ir būdo prasme. Kaila jau buvo praradusi viltį, kad kada nors pavyks sutikti tokį, kuris pakerės ją ne tik savo išvaizda, bet ir charakteriu. Kad ir kaip bebūtų, sutiko būtent tokį ir tada, kai mažiausiai tikėjosi, bet užtat nepanoro jo paleisti. Nei už ką.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 3:14 pm

Kailai atsitraukus, Kevinas paliko pražiotas lūpas ir gaudė orą pro burną. Lyžtelėjo savo apatinę lūpą, surinkdamas užsilikusį Kailos lūpų skonį. Jis irgi žiūrėjo į merginą, grožėdamasis ja ir džiaugdamasis, kad gali rankose laikyti šį nuostabų sutvėrimą.
-tikrai nedaugiau tobulas už tave,-ištarė, bet nepasakė, kad prieštarauja jos nuomonei, jog jis tobulas. Vaikinas turėjo daug trūkumų vidumi ir išore, nors išorės trūkumus dažniausiai pastebi jis pats. Kevinas, atgavęs kvapą, vėl prisiartino prie Kailos ir pabučiavo jai į kaktą, tada į akies kamputį, paskui nusileido iki jos skruosto, o paskutinį bučinį davė jos smakriukui.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 4:00 pm

Susivokusi, kad vis dar laiko įpynusi savo pirštus į vaikino plaukus, Kaila patraukė ranką šalin prieš tai gražiai sušiaušusi Kevino šukuoseną. Žvelgdama į vaikiną ji svarstė, kaip jaustųsi, jeigu staiga viskas išnyktų, kaip kokia iliuzija, bet neilgai leido tokioms mintims ją kankinti. Kam save erzinti, kai viskas gerai, viskas gražu ir atrodo taip tobulai, tarytum tai būtų viena iš pačių gražiausių, viduramžiškų pasakų pritaikytų dabartyje. Kevino lūpoms keliaujant per raudonplaukės veidelį, ši trumpam užmerkė akis ir išleido negarsų, malonumo kupiną atodūsį, o po paskutinio jo lūpų prisilietimo, vos vos atlošė galvą atgalios. Neilgai trukus, Kaila vėl susigavo Kevino lūpas savosiomis ir godžiai pabučiavo vaikiną, tarytum norėtų jį visą sugerti į save. Ramiai lūkuriavusios merginos rankos atsidūrė ties vaikino pečiais ir pasiliko ten, tvirtai į juos atsiremdamos, o Kaila vėl visu kūnų prigludo prie Kevino, kaip metalo konstrukcija traukiama magneto. Ji norėjo vis daugiau ir daugiau artumo, bet vis dar aklai nepuolė į beprotybės liūną ir kol kas neleido sau imtis dar labiau provokuojančių veiksmų, kurie veikiausiai privestų tik prie vienos, puikiai žinomos pabaigos.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 9:49 pm

Kailai patraukus savo pirštus nuo Kevino plaukų, jis patempė lūpą ir trumpam nusuko savo žvilgsnį į jos ranką, taip parodydamas, kad jam patiko, kai jos pirštai buvo įvelti į jo plaukus. Kailai atlošus galvą, jis atitraukė savo ranką nuo jos nugaros ir pirštų galiukais perbraukė per jos kaklą, o tada iš viso nuleido ranką žemyn ir padėjo ant sofos. Kai Kevinas vėl pajuto Kailos lūpas ant savųjų, abiem rankom suėmė merginos klubus ir pakėlė nuo savęs, tuo pačiu ir nenoriai atitraukdamas savo lūpas nuo josios. Atsisėdęs tiesiai, jis nieko nelaukęs paguldė Kailą ant sofos ir tada pats ją užgulė savo tvirtu kūnu, įsitaisydamas tarp jos kojų. Rankų nuo merginos klubų jis neatitraukė, tebelaikė tvirtai suėmęs, o tada ėmė tęsti Kailos pradėtą bučinį, kurį teko trumpam sustabdyti
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 11:00 pm

Paguldyta ant sofos ir rodos po visos amžinybės pagaliau pajutusi Kevino lūpas ant savųjų, Kaila pridėjo į bučinį papildomą lašelį aistros, šį kartą subtiliai atlietos švelnumu. Ant vaikino nugaros buvusios raudonplaukės rankos nuslydo žemyn, be vargo sučiupo Kevino marškinėlių kraštą ir pradėjo palengva kilti aukštyn drauge su marškinėliais, kol galiausiai apnuogino beveik visą viršutinę kūno dalį vaikino nugarą ir sustojo ties pečiais susidūrusi su šiokia tokia problemėle - rankomis. Galėjo ir paprasčiausiai nuplėšti tą drabužį, bet tai jau matyt būtų pernelyg žvėriška, kad ir kokio geidulio ta Kaila dabar užvaldyta.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 11:24 pm

Pajutęs, kaip mergina kelia Kevino marškinius, jis šiek tiek suvirpėjo, o tada atsitraukęs nuo Kailos, jis atsilošė ir išsinėrė iš savo marškinėlių. Drabužį jis mestelėjo ant sofos krašto, o tada greit rankomis pasirėmė į sofą, prie Kailos pečių. Prisitraukęs artyn, jis savo nosies galiuku perbraukė per merginos nosies galiuką ir vėjavaikiškai nusišypsojo. Jis vieną akimirką pamanė, kad nelabai gerai daro, eidamas vis tolyn, nes mergina gali pamanyti, kad jis ja tik naudojasi, bet kita vertus, jam patiko tai, tad jis nieko nelaukęs įsisiurbė merginai į lūpas, pamiršdamas viską, kaip ir prieš tai. Viena ranka jis vis dar buvo pasirėmęs į sofą, lyg darydamas prisispaudimus, kad nenukristų, o kitą jis uždėjo ant apnuogintos Kailos kojos ir delnu pakilo po sijonu. Vaikinas sustabdė savo delną ties Kailos šlaunimi, nebekeliaudamas toliau, vidinis balsas jam kažkodėl liepė sustoti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 28 03 2013, 11:49 pm

Kol Kevinas pabaiginėjo Kailos pradėtą darbą ir pats išsinėrė iš marškinėlių, mergina suspėjo šiek tiek atgauti kvapą, bet ne tiek, kad tankus josios alsavimas visai aprimtų. Vos tik drabužis paliko jo kūną, tuojau po Kevino nugarą pradėjo nerimastingai lakstyti raudonplaukės delnai, negalintys surasti sau tinkamos vietos. Vaikinui taip vėjavaikiškai nusišypsojus ir pačios Kailos lūpose sužaidė šelmiška šypsenėlė. Jeigu tik egzistuotų kažkokia dvejonė, Kaila kaip mat ją parodytų ir tikrai nesileistų į visą tą žaidimą, bet protas taip aptemo nuo ore tvyrančio, svaiginančio karščio ir geismo, jog Kaila perkeltine to žodžio prasme nusispjovė į nieko gero neduodančius įsitikinimus, kurie tik pasirodė esantys netikusios kliūtys. Mergina norėjo Kevino ir pilnai atsidavė tam paikam, bet kartu ir saldžiam norui. Jų lūpoms eilinį kartą susilietus, ji tarsi sulėtino bučinį, įpynė į jį pradinio atsargumo ir trapumo. Jausdama, kaip Kevino ranka keliauja per jos koją ir tada sustoja ties šlaunimi, Kaila regimai suvirpėjo ir tuo pat metu švelniai prikando vaikino lūpą, tarytum duodama ženklą ir ragindama nedvejoti.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 12:40 am

Tos vietos, kur Kailos delnai prisiliesdavo, pašiurpdavo ir tada Kevinas pajusdavo kaip per jo nugarą perbėga daug malonių šiurpuliukų. Merginai prikandus Kevio lūpą, šis suėmė jos sijono medžiagą iš vidaus ir nesmarkiai timptelėjo žemyn, kad nesuplėšytų. Ištraukęs rankas iš po merginos sijono, jis pakėlė savo apatinę kūno dalį ir nuleido sijoną dar žemiau, o kai jau nebegalėjo pasiekti jo, atitraukė rankas, tikėdamasis, kad Kaila pati jį nusispirs. Ir vėl visu kūnu prisiglaudęs, Kevinas pakišo rankas po Kailos bliuskute ir ėmė rankomis tyrinėti jos tobulą kūną, bet, žinoma, viso to metu jis nenustojo bučiuoti Kailos.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 8:37 am

Šį kartą jau Kaila pabaigė Kevino darbą - nuspyrė tamsios, mėlynos medžiagos sijoną šalin, kažkur ant žemės ir nei akimirką nesusimąstė, kad reiktų pasielgti kitaip. Nuo kiekvieno Kevino prisilietimo raudonplaukė kartais virptelėdavo jausdama, kaip kūno lopinėliai tarsi įsielektrina. Vieną ranką palikusi ant vaikino nugaros, su kita Kaila nuslydo per jo šoną, pasiekė krūtinę ir tada delnu nučiuožė per nepriekaištingas vyriškas formas, iki pat pilvo apačios bei sugraibė Kevino kelnių diržo sagtį, nors dar nesiėmė daugiausiai pastangų ir kantrybės reikalaujančios dalies. Trumpam atitraukusi savąsias lūpas Kaila iškvėpė karšto oro debesėlį ir įkvėpusi tarsi prieš panėrimą, mažais bučinukais grįžo prie vaikino lūpų.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 8:20 pm

Jis neatitraukė savo rankų nuo merginos kūno, nors nerimavo dėl to, kad gali ją prispausti. Žinoma, jis negulėjo ant jos visu savo svoriu, bet labai ilgai taip išsilaikyt jis nelabai galės, tad dėl viso pikto, jis ištraukė vieną ranką iš po merginos drabužio ir eilinį kartą pasirėmė į sofos kraštą, šiek tiek pakeldamas savo klubus. Kevinas ir vėl pradėjo bučiuoti Kailą lėtai ir švelniai, kaip ir iš pradžių, kai dar nebuvo įsidrąsinęs. Pajutęs merginos rankas ant savo diržo sagties, leido savo lūpoms nukeliauti nuo Kailos lūpų žemyn. Pasiekęs jos kaklą, išbučiavo jį švelniais pakštelėjimais, viena ranka nenustodamas glamonėti Kailos kūno.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 9:23 pm

Ne tokia ta Kaila ir gležnutė, be to, ne toks ir dramblys tas Kevinas, tad kaži ar pavyktų jam ją prispausti. Aišku, jeigu užgriūtų visu svoriu, raudonplaukei veikiausiai pasidarytų dar sunkiau gaudyti orą, negu dabar, todėl ši jį garantuotai arba sužnaibytų, arba nuridentų ant žemės ir pati užkristų, kaip koks švino maišas taip jam atkeršydama. Vaikino lūpoms paleidus merginos lūpas ir pradėjus slysti kaklu, Kaila tikėjosi gausianti progą šiek tiek sulėtinti savo kvėpavimą ir stipriai besidaužančios širdies plakimą, bet kiekvienas Kevino prisilietimas it kokios žiežirbos tik dar labiau kurstė ugnį bei audrino raudonplaukę, šlavė iš josios galvos visas pašalines mintis, palikdamos erdvę tik tam, kas susiję su Kevinu. Šiaip ne taip atsegusi jo kelnių diržo sagtį, mergina truputį timptelėjo jas, bet pernelyg neužsižaidusi - paliko ramybėje. Pasidarys ankštoka, pats nusimaus, kam jai be reikalo vargti, nors iš dalies reikalas, kaip ir yra, bet... Viena ranka Kaila suėmė už Kevino peties, o kita lėtai slinko per jo nugarą tai aukštyn, tai žemyn, lyg darytų masažą.
-Nenori persikelti į šiek tiek erdvesnę vietą?,-prikimusiu balseliu taip visai nekaltai pasiūlė, omenyje turėdama miegamąjį. Gal ir truputėlį po laiko susivokė, bet svarbiausia, kad susivokė.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 10:07 pm

Kailai prasegus Kevino kelnes ir timtelėjus žemyn, jis prisiminė, kad turi labai gerą galią ir ta galia pasinaudojęs, pats nutraukė savo kelnes žemyn ir iš viso tada pašalino jas kartu su batais, kuriuos pamiršo nusiauti. Dar jis biški pritrepsėjo ant kilimo, kai tik buvo prisėdęs ant sofos, bet bent jau tas gerai, kad jo batai švarūs, nevaikščiojo jis per purvynus. Rūbams garsiai nusileidus ant žemės, Kevis vėl prisiglaudė visu kūnu prie merginos. Merginai ėmus taip maloniai glostyti Kevino nugarą, jis suvirpėjo iš malonumo ir visiškai atpalaidavo nugarą.
-Mmmm,-tesugebėjo numykti, bet iš vietos nepajudėjo. Jam buvo per gera atsitraukti nuo Kailos, o tuo pačiu jam atrodė, kad kai tik atsitrauks nuo jos, ji išnyks.-man..neišeis atsitraukt..-suvapėjo, bebučiuodamas merginos kaklą. Nusprendęs, kad kaklui bučkių gana, jis grįžo ties Kailos lūpomis,-sustabdyk..mane,-lyg ir paprašė, bet daugiau nieko nelaukęs, jis ėmė bučiuoti merginos lūpas, mažais bučinukais, kaip ir ji darė prieš kokią minutę ar dar anksčiau. Tik jis neperėjo prie didesnio bučinio, tiesiog daug kartų vis pakštelėjo į Kailos lūpytes, nesugebėdamas pats savęs sustabdyti ir jausdamas didžiulę trauką, lyg dviejų magnetų, kurie buvo skirtingų krūvių.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 10:37 pm

Kaila nelabai susigaudė, kaip čia taip staiga dingo tos Kevino kelnės, bet pernelyg nesukusi sau galvos priėjo prie išvados, kad apdujo taip stipriai, jog jau nesugebėjo sutelkti dėmesio į nieką kitą, išskyrus vaikiną ir kiekvieną jo prisilietimą. Vieną akimirką Kailos galvoje suskambo toks priekaištingas balselis, smerkiantis raudonplaukę už tokį elgesį. Pasikvietė Keviną pasišnekučiuoti, o tempiasi kone į lovą, tarsi būtų iškamuota meilės trūkumo, bet ką jai beliko daryti, kad negalėjo taip ramiai šalia jo sėdėti. Paprasčiausiai negalėjo ir tiek. Pernelyg arti esanti pagunda, kuriai atsispirti reiktų milžiniškos valios, kokios Kaila tiesą sakant neturėjo. Tai nereiškė, kad ji sugultų kone su kiekvienu, į akį kritusiu vaikinu. Priešingai, Kevinas buvo milžiniška išimtis, pastūmėjusi merginą prie peržengimo per savo įsitikinimus. Jis išties traukė ją kaip priešingo krūvio magnetas ir joks pasipriešinimas neturėjo didelės reikšmės, kliūtys pačios šalinosi iš kelio.
-Lyg tai būtų įmanoma,-vos vos girdimai sumurmėjo, kai vaikino lūpos toliau sėkmingai vedė ją iš kontrolės mažais, bet svaigiais bučinukais. Su viena ranka tęsdama kelionę per nugarą, kitą ji patraukė nuo jo peties ir akimirkai priglaudusi vieną pirštą prie vaikino lūpų, Kaila susigavo Kevino žvilgsnį, o tada atsiduso tarsi apgailestautų ir pati įsisiurbė jam į lūpas. Ne, sustabdyti ji jo negalėjo ir nenorėjo, o savo norų ir nenorų bent jau šiuo metu ji išties klausė.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 29 03 2013, 11:04 pm

Well, Kevinas puikiai supranta Kailą, nes pats panašiai jaučias. Tik jis nenorėjo, kad ji manytų, jog jis su visom šitaip elgiasi vien po pirmo bučinio. Jis jai taip pat padarė didelę išimtį ir dėl tos išimties nei kiek nesigaili. Ta Kailos rankos kelionė po jo nugarą, veda jį iš proto, jis kaip kačiukas, dievina, kai jį glosto arba šiaip meiliai elgiasi. O kai tai daro Kaila, tai jam patinka šimtą kartų labiau nei įprastai. Kailai sustabdžius jį ir įsisiurbus jam į lūpas, jis ėmė tęsti tą bučinį, bet po kiek laiko teko jį nutraukti, kadangi jam ėmė nutirpinėti ranka, kuria buvo pasirėmęs į sofą. Teko daug pastangų įdėti, kad jis nutrauktų viską, nes buvo gan įsiaudrinęs. Nusileidęs šiek tiek žemyn, jis atsiklaupė ant sofos ir greit, bet ir atsargiai paėmė Kailą ant rankų. Leido jos kojom apsivyti jo liemenį, o pats ją tvirtai ir patogiai suėmė į rankas, kad šiai nukristi ant žemės buvo vienas procentas iš šimto. Jis trumpai dar pakštelėjo merginai į lūpas, o tada greit nužingsniavo tolyn, lyg žinodamas, kur yra miegamasis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pen. 05 04 2013, 9:54 pm

Lėtais ir tyliais žingsniais atžingsniavo iki svetainės, dairydamasis aplinkui ir nužvelgdamas visus daiktus, pakeliui į svetainę, nes to padaryti iš pradžių jam neišėjo, kadangi dėmesys buvo sutelktas tik ties mylimąja. Tik įžingsniavęs į svetainę, jis stabtelėjo ir prisimerkęs ėmė ieškoti savo marškinių, o juos galiausiai radęs, nuėjo prie jų, pakėlė ir greit užsimovė, pasijusdamas šiek tiek geriau, nes be jų buvo vėsoka. Kevis susirado ir batus, kuriuos užsiavė, o galiausiai jis prisėdo ant sofos, trumpam dirstelėdamas į tą vietą, kur turėjo būti Kailos miegamasis. Nustojęs žiūrėti į duris, jis vėl apsidairė aplinkui. Dabar jam už akių užkliuvo keksiukai, kurie taip skaniai atrodė... Bet Kevinas buvo pratęs nevalgyti taip anksti ryte, tad susivaldė nepaėmęs kekso. Ryte reikia valgyti normalų maistą, o ne saldumynus, kad ir kaip jie traukia Keviną. Taip jis ir liko vėpsoti į keksus, galvoj atgaivindamas nakties prisiminimus ir nežymiai besišypsodamasis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 06 04 2013, 9:04 am

Neleidusi sau pernelyg ilgai raustis spintoje ar staipytis prie veidrodžio, neilgai trukus Kaila atkeliavo į svetainę. Jeigu ne batų kulnų kaukšėjimas, mergina būtų pasirodžiusi it šmėkla, be menkiausių garsų išduodančių apie jos atėjimą. Stabtelėjusi tarpduryje, raudonplaukė šonu pasirėmė į durų staktą ir susinėrė rankas ties krūtine. Veide, kuriame prieš tai nebuvo įmanoma išskaityti nei menkiausios emocijos, šmėstelėjo šypsenos užuolanka, tarytum mergina būtų prisiminusi, kad nėra skulptūra ir veido išraiškos turėtų bent retkarčiais pasikeisti. Kartais ji atrodydavo tokia tuščia, šalta, bejausmė ir tolima, kad net pati savimi baisėdavosi, bet nieko tam negalėjo padaryti. Paprasta užsidėti dirbtinę šypseną ir sakyti, kad viskas puiku, bet net aklasis sugebėtų suprasti, jog tai visai nenuoširdu, o sunkiausia dalis ta, kad net kai ir būna nuoširdu - kažkas vis tiek abejoja ir sako, jog apsimeti. Na, šiuo metu Kaila tikrai neapsimetinėjo. Vos pamačius Keviną, šypsena savaime timptelėdavo lūpų kampučius aukštyn, akyse sublizgėdavo šviesa, o širdy kažkas suspurdėdavo.
-Einam, o gal dar norėtum prieš tai papusryčiauti ar... Persigalvojai?,-patylėjusi pagaliau paklausė dvejonę išduodančiu tonu. Kaila stebėjosi, kaip Kevinas dar iki šiol sėdėjo šičia ir kentė jos draugiją. Dauguma mėgsta ištaikyti tinkamesnį momentą ir paprasčiausiai sprukti purtydamiesi nuo to, kas liko už durų, bet akivaizdu, kad jis nepriklausė tai daugumai. Būtent dėl to Kevinas jai patiko tik dar labiau.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 06 04 2013, 10:56 am

O Kevinas jau buvo pamanęs, kad Kaila gan ilgai užsibus kambary, nujausdamas, kad ji turi belekiek rūbų savo spintoje ir, žinoma, iš tų rūbų sunku išsirinkti. Bet ši pasirodė daug greičiau, nei jis manė ir tai jį tikrai nudžiugino, kadangi nėra jis labai kantrus ir jį šiek tiek erzina tokios, moterys, kurios ilgai kuisiasi, nors pats kartais užsikuisia, bet ne prie rūbų. Dažniausiai, kokioje virtuvėje. Išgirdęs batų kaukšėjimą, vaikinas lėtai pakėlė žvilgsnį ir įsispoksojo į tą vietą, kur girdėjosi artėjantys žingsniai. Išvydęs Kailą, Kevinas nusišypsojo jai ir nužvelgė ją nuo galvos iki kojų, o tada nuo kojų iki galvos.
-einam. Man per anksti pusryčiauti, paskui dar bloga pasidarys. Ir ne, aš neapsigalvojau,-vėl šyptelėjęs, jis pakilo nuo sofos,-o tu galbūt nori pusryčių?-paklausė, apeidamas stalą. Priėjęs prie Kailos , dar kartą ją nužvelgė.-be to, atrodai labai gražiai,-ištarė su ta nuoširdžia šypsena veide ir vėl nužvelgdamas ją ir negalėdamas atitraukti akių.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 06 04 2013, 12:06 pm

Sulaukusi atsakymo, Kaila papurtė galvą ir, kai vaikinas priartėjo prie jos, mergina ištiesė ranką Kevinui kone reikalaudama, kad šis duotų saviškę. Norėjo papriekaištauti jam, kad taip netausoja sveikatos ir rytais nevalgo, bet kai pati elgiasi ne ką kitaip, tai beliko nutylėti įkyrią pastabą ir tiek. Po komplimento raudonplaukė trumpam užvertė akis ir tylutėliai sukikeno. Lūpas papuošė dar platesnė šypsena, nei prieš tai.
-Kur keliausim?,-paklausė susidomėjusi ir pati svarstydama galimus variantus. Daug vietų, kuriose norėtųsi apsilankyti nebuvo daug, bet bent jau keletą širdžiai mielesnių išties žinojo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   

Atgal į viršų Go down
 

svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viešbutis. :: Bambukinis namelis.-